Lampy UV - wątek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-19, 14:02   #601
Monika0o1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Droooogie dziewczynki! Poooomocy!
Już wieeeki zastanawiam się nad kupnem lampy...
I sama nie wiem na jaką mam się zdecydować...
Prosze powiedzcie mi coś o tej lampie :
http://www.allegro.pl/item604235236_...m.html#gallery
WARTO KUPOWAĆ LAMPY NA ALLEGRO??
przepraszam, jeżeli już ktoś pytał o tę lampę, szukałaaam ale nie znalazłam...
BARDZO PROSZE O RADĘ

powiem jeszcze, że nie jestem po żadnym kursie... Chciałabym zacząć przygodę z paznokciami, czy ta lampa jest odpowiednia?
Monika0o1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 14:55   #602
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

O tej lampie było wiele na poprzednich stronach - jest na specyficzne żarówki, nie na zwykłe.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 18:43   #603
Monika0o1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Tak! Ale to są stare linki i jak kończy się aukcja to już nie mogę zobaczyć o jakiej lampie była mowa Moze to ja jestem jakaś nieobyta alee jeżeli wiesz jakie opinie padały na temat tej lampy tooo napisz coś o niej. BARDZO PROSZE o pomoc
Monika0o1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:31   #604
verdina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja słyszałam że nawala ten sensor czesto i lampa sie nie włącza...
verdina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 22:32   #605
marketka
Raczkowanie
 
Avatar marketka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Dziewczyny pisalyscie o tej stronce "dobrarada" Dzieki Wam bardzo bo jest tam duzo fajnych i tanich ozdob a najlepsze jest to ze mam bardzo blisko po odbior osobisty (zawsze mozna wydac 9 zl wiecej bo nie trzeba placic za przesylke)
Powiedzcie mi tylko czy dobre sa tam tylko ozdoby czy inne rzeczy np. zele tez?? Bo jest tam 1 z IBD ale czy to nie jakas podrobka?? No i jakies (Basic nie wiem co to za firma?)

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez verdina88 Pokaż wiadomość
ja słyszałam że nawala ten sensor czesto i lampa sie nie włącza...
Ja tez sie zastanawialam nad ta lampka ale sa opinie zle i dobre wiec uwazam ze lepiej jest zakupic taka o ktorej sa same dobre (czy wiekszosc)

Spodobala mi sie ta:
http://www.allegro.pl/item612295896_...wany_spod.html

i ta:
http://www.cosmeticsnails.eu/lampa-uv-36w-p-2.html
marketka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 13:10   #606
berenika6
Przyczajenie
 
Avatar berenika6
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 11
Smile lampa UV 50W ?

mam okazje taka kupić ale szczerze to jeszcze sie z taka nie spotkalam- z reguły sa to 36w. Czy taka będzie dobra? Mi się wydaje że poprosyu mocniejsza i tyle.
Z góry dziekuje za porady.
__________________
''Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem.''
berenika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 14:59   #607
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: lampa UV 50W ?

Żele które będa utwardzane zbyt szybko moga piec w lampie (wynik zbyt szybkiej polimeryzacji), lub żółknąc. Dlatego do żeli sa polecane lampy o zarówkach 9 watt. I w tym wypadku nie sumujemy watów czyli 4x9 to nie 36, co czesto spotka sie na portalach interenetowych
Lampa jedno żarówkowa 9 watt tak samo szybko utwardzi żel, jak lamoa 4x9 watt. Pracowałam na 4 żarówkowej teraz od jakiś 3 lat pracuje na dwóch jedno zarówkowych i nie widze żadnej róznicy w komforcie pracy, ani w jej wynikach.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 19:03   #608
rebelian8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 397
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

zgadzam się z Abertyną.... ja do tej pory pracowałam na lampce 2x9watt (jednożarówkowa), a teraz zakupiłam 4x9watt od Active - najzwyklejszą tunelówkę i w sumie też różnicy nie widzę)

przy okazji http://www.activeshop.com.pl/blampa-...i-uva-p-7.html sprawuje się świetnie.. dziś robiłam nią już pazurki i wszystko ok...

mam pytanko jednak - do czego służy pokrętło z tyłu lampy opisane jako "fuse" ??????????????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu.JPG (3,8 KB, 20 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324024

KOMENTUJCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=326071 zabawa fotografią i CS3


<ciach_reklama_ w_blogu>
rebelian8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:28   #609
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rebelian8 Pokaż wiadomość
zgadzam się z Abertyną.... ja do tej pory pracowałam na lampce 2x9watt (jednożarówkowa), a teraz zakupiłam 4x9watt od Active - najzwyklejszą tunelówkę i w sumie też różnicy nie widzę)

przy okazji http://www.activeshop.com.pl/blampa-...i-uva-p-7.html sprawuje się świetnie.. dziś robiłam nią już pazurki i wszystko ok...

mam pytanko jednak - do czego służy pokrętło z tyłu lampy opisane jako "fuse" ??????????????
A do lampy nie dodano instrukcji? Szczerze mówiac nie wiem do czego to służy - nie spotkałam sie z takim pokretłem jeszcze
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:52   #610
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Żele które będa utwardzane zbyt szybko moga piec w lampie (wynik zbyt szybkiej polimeryzacji), lub żółknąc. Dlatego do żeli sa polecane lampy o zarówkach 9 watt. I w tym wypadku nie sumujemy watów czyli 4x9 to nie 36, co czesto spotka sie na portalach interenetowych
Lampa jedno żarówkowa 9 watt tak samo szybko utwardzi żel, jak lamoa 4x9 watt. Pracowałam na 4 żarówkowej teraz od jakiś 3 lat pracuje na dwóch jedno zarówkowych i nie widze żadnej róznicy w komforcie pracy, ani w jej wynikach.
4x9 Watt daje moc 36 (tylko tak dla jasności) zresztą rzecz, chyba nawet w tym wątku dawno omówiona - z całym wykładem Dobrejrady)
Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
A do lampy nie dodano instrukcji? Szczerze mówiac nie wiem do czego to służy - nie spotkałam sie z takim pokretłem jeszcze
To ponoć bezpiecznik... Nie ruszamy
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:07   #611
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
To ponoć bezpiecznik... Nie ruszamy
A tak z ciekawości: do czego służy ten bezpiecznik? Ja i tak zawsze wtykam łapki we wszystko co popadnie - i nie zawsze mi to an dobre wychodzi :P
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 05:25   #612
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości: do czego służy ten bezpiecznik? Ja i tak zawsze wtykam łapki we wszystko co popadnie - i nie zawsze mi to an dobre wychodzi :P
Hm, jak to bezpiecznik... Chroni sprzęt przed zbyt wysokim napięciem(?) w sieci...(?) Kurczę, jestem z dala od elektryki, nie wiem czy dobrze tłumaczę W każdym razie dobrze, że lampa go ma.
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:16   #613
Kineckaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Lampa uv

Hej dziewczyny chce sobie kupić lampe i pisze : ,, materiałem odblaskowym jest folia,, to jak kupowac czy to zly pomysł? z góry Dziękuje
Kineckaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:25   #614
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Lampa uv

Odsyłam do wyszukiwarki, watek o lampach uv jest i to bardzo wyczerpujacy
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 07:29   #615
rebelian8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 397
Dot.: Lampa uv

Cytat:
Napisane przez Kineckaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chce sobie kupić lampe i pisze : ,, materiałem odblaskowym jest folia,, to jak kupowac czy to zly pomysł? z góry Dziękuje
jak mnie drażni kiedy dziewczyny z forum odsyłają do wyszukiwarki... zamiast udzielić krótkiej odpowiedzi - jeśli ją znają.. a jeśli nie.. to po co wogóle odpowiadają zasłaniając się wyszukiwarką.... help!

kineckaaa..

ja kupiłam ostatnio lampkę z active - zwykła tunelówka 4x9watt i jest ok - chociaż nie ma świecenia ciągłego - tylko timer na 120s.

co do powłoki...

słyszałam, że raczej lepiej jest wybierać z metalową powłoką nie folią...chociąż dół mojej jest właśnie metalowy, a góra zdaje się być wyłożona folią - srebrna powłoka... i uważam, że utwardza rewelacyjnie w zasadzie nie widze różnicy w stosunku do starej lampki - gdzie i dół i góra wewn. lampy były metalowe
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324024

KOMENTUJCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=326071 zabawa fotografią i CS3


<ciach_reklama_ w_blogu>
rebelian8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:14   #616
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Lampa uv

Cytat:
Napisane przez rebelian8 Pokaż wiadomość
jak mnie drażni kiedy dziewczyny z forum odsyłają do wyszukiwarki... zamiast udzielić krótkiej odpowiedzi - jeśli ją znają.. a jeśli nie.. to po co wogóle odpowiadają zasłaniając się wyszukiwarką....
Jak już posiedzisz na forach kapkę dłużej to zrozumiesz,że odpowiadanie po raz 210938290381239 na to samo pytanie,na które można już znaleźć odp,jest lekko męczące.To raz.
Dwa-nowy,kulturalny użytkownik forum ,najpierw przegląda tematy na forach,odnajdując odpowiedzi na większość swoich pytań.Jeśli taki nowy,kulturalny użytkownik natrafi na post,w którym 85 razy tłumaczy się jedno zagadnienie ,to poczuje się lekko znudzony i forum opuści,bo do czego mu taka wiedza,zaśmiecona tysiącem tych samych postów.
Po to na forum jest wyszukiwarka aby z niej korzystać.
Jak wchodzisz do mięsnego to nie krzyczysz od progu chyba : "Jest kraakowskaa??" ,tylko najpierw zaglądasz w gablotę,a jak nie odnajdujesz ulubionej wędliny to dopiero o to pytasz ekspedientki.Si?
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 13:24   #617
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampa uv

Daria to jest walka z wiatrakami
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:59   #618
rebelian8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 397
Dot.: Lampa uv

Cytat:
Napisane przez DariannaKrak. Pokaż wiadomość
Jak już posiedzisz na forach kapkę dłużej to zrozumiesz,że odpowiadanie po raz 210938290381239 na to samo pytanie,na które można już znaleźć odp,jest lekko męczące.To raz.
Dwa-nowy,kulturalny użytkownik forum ,najpierw przegląda tematy na forach,odnajdując odpowiedzi na większość swoich pytań.Jeśli taki nowy,kulturalny użytkownik natrafi na post,w którym 85 razy tłumaczy się jedno zagadnienie ,to poczuje się lekko znudzony i forum opuści,bo do czego mu taka wiedza,zaśmiecona tysiącem tych samych postów.
Po to na forum jest wyszukiwarka aby z niej korzystać.
Jak wchodzisz do mięsnego to nie krzyczysz od progu chyba : "Jest kraakowskaa??" ,tylko najpierw zaglądasz w gablotę,a jak nie odnajdujesz ulubionej wędliny to dopiero o to pytasz ekspedientki.Si?
moze i racja ale...



ja bynajmniej jeśli chodzi o mięsny... jak szukam np. cielęciny to nie stoje w kolejce czy latam po sklepie- bo nie lubie sama jak mi kto przez ramie zaglada..tylko wlasnie podchodze i pytam czy jest to czego szukam zeby nie tracić na marne czasu..

ale to akurat nie ważne..... jeśli chodzi o lampy.. to powiem szczerze że w tym wątku nie znalazłam konkretnej instrukcji, jaka powinna byc lampa a jakich lepiej unikać,, czy poprostu namiarów na jakąś konkretną.. a chyba skoro taki wątek powstał to powinno to być umieszczone na samym jego początku

ja osobiście nie mam nic przeciwko, jeśli któraś z forumowiczek - nowa czy stara - zadaje konkretne pytanie i na nie chce odpowiedzi..myślę że zamiast właśnie zaśmiecać forum tekstami o wyszukiwarce - lepiej jest nic nie pisać albo odpowiedzieć.

ja tu zaglądam aby rozwiać swoje wątpliwośći w miarę szybko i sprawnie i w taki sam sposób staram się pomagać pozostałym dziewczynom, co pomocy szukają


ale to juz kwestia podejścia

nie mam zamiaru z nikim się tu sprzeczać, tylko wyrazić swoje subiektywne zdanie i ataki w moim kierunku wydają się być nie uzasadnione
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324024

KOMENTUJCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=326071 zabawa fotografią i CS3


<ciach_reklama_ w_blogu>
rebelian8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:41   #619
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Lampa uv

Cytat:
Napisane przez rebelian8 Pokaż wiadomość

... ataki w moim kierunku wydają się być nie uzasadnione
rebelian8
Ależ Ciebie nikt tutaj nie atakuje

Darianna wyraziła swoją opinie- z resztą reprezentatywną dla większości Wizażanek, którym na sercu leży kompetentność i ład tego forum

A co do wątku- psiii.... nie wiem, jak Ty go przegladnęłaś, skoro uważasz, że jest w nim za mało konkretnych wiadomości
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 17:48   #620
berenika6
Przyczajenie
 
Avatar berenika6
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 11
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

no dobra dosyć kłótni bo ja mam konkretne pytanie- skończyłam kurs na którym mi dano lampe 9 w, mam dobre żele firm ibd, nsi , millennium itd i powiem ze sprawuja się świetnie z tą lampą ale jednak chciałabym zainwestować w coś lepszego. Znalazłam dziś fajną ofertę lamp 18w ale zastanawiam się czy lepiej nie kupi 36w choć jak w 9w żele sie sprawje to i pewnei w 18 tez ale co polecicie?
__________________
''Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem.''
berenika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:48   #621
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Dziewczyny, z góry przepraszam, jeśli pytanie się powtórzyło, ale spieszę się do pracy i nie mam czasu przeglądać forum całego. Pół roku temu ukończyłam kurs, zakupiłam cały potrzebny sprzęt i zaczęła się moja "przygoda" z męczeniem się z paznokciami. Robiłam wszystko o.k.- dobrze zmatowiony paznokieć, niezalane skórki itd., pazurki po kilu dniach odpadały. Byłam pewna, że wina żelu- zmieniłam żel, robiło się to samo. Obojętnie, czy paznokcie moje czy klientki. Wczoraj była u mnie dziewczyna na zrobienie paznokci, wszystko ok do nałożenia brokatu. Wzorek zrobiony, ręka do lampy, trzyma 3 minuty, wyciąga- wszystko spływa, brokat odpada, wkłada na dłużej, sytuacja ta sama. Pomyślałam, że mimo wszystko dokończę robienie. Nałożyłam kolejne warstwy żelu, po kolei do lampy, niby wszystko ok, paznokcie niby utwardzone. Przemyłam lepką warstwę a wraz z nią zszedł cały żel z paznokcia (miejscami). Działo się tak z każdym paznokciem. na sama delikatnie podważyła żel i okazało się, że pod spodem w ogóle się nie utwardził, był lepki i nie nadawał sie do niczego. Podejrzewam, że jest to wina lampy. Wcześniejsze niepowodzenia i wczorajsza sytuacja, gdzie żel w ogóle nie został utwardzony chyba to powtierdzają. Nałożyłam żel na zwykłego tipsa, włożyłam do lampy- zeszlo wszystko. Dodam, że lampa świeci ślicznie tylko ja się załamałam. Kupować nową??? Czy moze jednak ja się nie nadaję do tego? Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za długośc postu- chcial.am wszystko wytłumaczyć dokładnie.
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:57   #622
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xandra23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z góry przepraszam, jeśli pytanie się powtórzyło, ale spieszę się do pracy i nie mam czasu przeglądać forum całego. Pół roku temu ukończyłam kurs, zakupiłam cały potrzebny sprzęt i zaczęła się moja "przygoda" z męczeniem się z paznokciami. Robiłam wszystko o.k.- dobrze zmatowiony paznokieć, niezalane skórki itd., pazurki po kilu dniach odpadały. Byłam pewna, że wina żelu- zmieniłam żel, robiło się to samo. Obojętnie, czy paznokcie moje czy klientki. Wczoraj była u mnie dziewczyna na zrobienie paznokci, wszystko ok do nałożenia brokatu. Wzorek zrobiony, ręka do lampy, trzyma 3 minuty, wyciąga- wszystko spływa, brokat odpada, wkłada na dłużej, sytuacja ta sama. Pomyślałam, że mimo wszystko dokończę robienie. Nałożyłam kolejne warstwy żelu, po kolei do lampy, niby wszystko ok, paznokcie niby utwardzone. Przemyłam lepką warstwę a wraz z nią zszedł cały żel z paznokcia (miejscami). Działo się tak z każdym paznokciem. na sama delikatnie podważyła żel i okazało się, że pod spodem w ogóle się nie utwardził, był lepki i nie nadawał sie do niczego. Podejrzewam, że jest to wina lampy. Wcześniejsze niepowodzenia i wczorajsza sytuacja, gdzie żel w ogóle nie został utwardzony chyba to powtierdzają. Nałożyłam żel na zwykłego tipsa, włożyłam do lampy- zeszlo wszystko. Dodam, że lampa świeci ślicznie tylko ja się załamałam. Kupować nową??? Czy moze jednak ja się nie nadaję do tego? Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za długośc postu- chcial.am wszystko wytłumaczyć dokładnie.

A po co zaraz kupować nową lampę, wymień żarówki. Koszty są mniejsze a będziesz pewna czy to wina lampy czy nie. Albo lepiej poproś jakąś koleżankę aby udostępniła ci swoją lampę do takiej próby na pojedyńczym tipsie.
A jakiego żelu używasz?
I jeszcze jaką masz lampę?

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2009-05-22 o 08:02
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 08:02   #623
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Też sądze, ze to wina żarówek. To, że świeca, nie znaczy, ze nadal utawardzają żel
Wyjmij je i zobacz, czy koło gwintu nie zaczynaja sie robioć szarawo-czarna obraczki- jak są- to żarówki "do widzenia".
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 08:14   #624
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Dziękuję ślicznie za odpowiedź, sprawdziłam żarówki- mają właśnie taką otoczkę. Lampa jest firmy xxx, więc nawet nie wiem czy dostanę żarówki, co najlepsze, że działała w sumie może 1 h, jeśli nie krócej, a jak widać to nawet wcześniej źle utwardzała.
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 08:29   #625
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Spróbuj kupic DOBRE żarówki- Sylvanie, lub Philipsy, osobiście- idź z lampą i zobacz, czy gwint bedzie pasował...
Na dwoja babka wróżyła- moze pasowac i może nie pasowac. Niestety, wiele dziewczyn, kupujących lampy firmy "krzak", ma potem ten problem, ze pasują do nich jedynie badziewne żarówki własnie owej firmy, dlatego lepiej sprawdź.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 09:06   #626
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Spróbuj kupic DOBRE żarówki- Sylvanie, lub Philipsy, osobiście- idź z lampą i zobacz, czy gwint bedzie pasował...
Na dwoja babka wróżyła- moze pasowac i może nie pasowac. Niestety, wiele dziewczyn, kupujących lampy firmy "krzak", ma potem ten problem, ze pasują do nich jedynie badziewne żarówki własnie owej firmy, dlatego lepiej sprawdź.
Dzięki za radę, ale jak przejrzałam forum, to wątpię, że dostanę do swojej lampy żarówki. Kupię najwyżej nową, tylko szkoda, że 180 zł pójdzie do wyrzucenia. Wszystko do paznokci kupiłam w jednej z hurtowni (nieznana chyba)- tipsy pękały wzdłuż, pędzelki też kiepskie, gilotyna tępa. Za każdym razem miałam coraz bardziej dość i myślałam, że to ja się do tego nie nadaję. Jak widać sprzęt może tez być kiepski. A na kursie mówili, że obojętnie co kupimy, liczy się to, jak wykonujemy. Zaznaczam, że nie kupowałam rzeczy najtańszych. Nigdy więcej kupowania w tym miejscu!
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 21:50   #627
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Tak od razu to sie nie załamuj- spróbuj najpierw czy dobre żarówki beda pasowały doTwojej lampy. Może będa
Tak na prawdę, to lampa to tylko "opakowanie" do żarówek

A sprzęt i produkty to WAŻNA sprawa.
Nie raz, nie dwa po moich szkoleniach dziewczyny kupują inne akryle "Bo taniej", po czym przychodzą z płaczem na egzamin, że na tamtych fatalnie im sie pracuje....
Zatem moje zdanie jest takie "Przede wszystkim umiejetności, ale produkty też musza byc dobre, dopiero to razem zapewni nam sukces"
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 17:16   #628
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

witam1 mam do sprzedania caly zestaw do robienia tipsow(lamapa uv tunelowa,ok5 zeli,pedzelki,plyny, lakiery,waciki,pilniki,ku ferek w ktorym wszystko sie miesci,tipsy biale przezroczyste kolorowe itp.) moze ktos jest chetny moje gg 9990136 polecam sprzet urzywany ale w dobrym stanie a i ozdoby do ftapiania tez sa.zalerzy mi na szybkiej sprzedazy!!!!!!!
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:16   #629
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

o treści postu lej się nie wypowiem
ale reklama jest na wizażu płatna
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 13:32   #630
sandrolini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

hej mam pytanie czy ktoś spotkał się kiedyś z zestawem firmy "princess nail studio" ? bo mam okazje kupic ten zestaw za 160 zł i nie wiem czy warto bylabym wdzieczna za doradzenie

http://content.foto.mail.ru/mail/sam...2789.jpg?29138 takie zdjęcie tego zestawu znalazlam w internecie
sandrolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-29 10:52:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.