Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 21:03   #751
Mama37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Exclamation Plamy z mniszku lekarskiego-jak wywabić?

Jak sprać plamy z mleczu - mniszku lekarskiego ? Próbowałam ręcznie ze szczoteczką,nic nie dało Proszę o pomoc !
Mama37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 18:27   #752
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Kupiłam sobie wczoraj śliczne,białe spodnie.Niestety zauważyłam na nich takie szare plamki.Byłam pewna,że to po prostu zwykły brud powstały od np.dotknięia przez kogoś brudną ręką lub upadkiem na podłogę.Dziś próbowałam to sprawć i...lipa Z bliska w naturalnym świetle tego prawie nie widać,ale o dziwo z troszkę daleszej odległości to widać i to bardzo.Dla ułatwienia wrzucę fotkę.Te plamki są mniej więcej na środku zdjęcia.Może na fotce są słabo widoczne,ale niestety w realu już bardziej ;(
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 18:35   #753
Lesniczy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Czesc, jestem nowy na forum.
Ostatnio totalnie ubrudzilem swoje czerwone szmaciane buty (vans authentic), przy uzyciu odplamiacza kolor zblakl i buty sa zniszczone. Dzis po wypraniu takich samych tyle, ze bialych butow wystawilem je na slonce i wyszly zolte plamy. Co z tym zrobic? Macie jakies pomysly? Prosze o odpowiedz albo linki do jakis przydatnych tematow na forum / stron.
Z gory dzieki.
Lesniczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 15:04   #754
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Wizażanki, pomocy !!

Zrobił mi się przeciąg w domu, okno przytrzasnęło mi firankę.. Została ona ubrudzona czarną mazią, chyba jest to smar Czy istnieje jakiś sposób, aby usunąć te plamy ?
wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 16:18   #755
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

wiem,ze jesli chodzi o smar, to najlepszy jest zwykly plyn do mycia naczyn "Ludwik"
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 17:22   #756
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lesniczy Pokaż wiadomość
Czesc, jestem nowy na forum.
Ostatnio totalnie ubrudzilem swoje czerwone szmaciane buty (vans authentic), przy uzyciu odplamiacza kolor zblakl i buty sa zniszczone. Dzis po wypraniu takich samych tyle, ze bialych butow wystawilem je na slonce i wyszly zolte plamy. Co z tym zrobic? Macie jakies pomysly? Prosze o odpowiedz albo linki do jakis przydatnych tematow na forum / stron.
Z gory dzieki.
Niestety, tak to bywa z "kolorem", często odbarwia się pod wpływem mocnych środków czyszczących. Najlepiej sprawdzić takie kolorowe rzeczy najpierw w jakimś niewidocznym miejscu.
Na białych powstały zacieki, niestety bardzo cięzko się ich jest pozbyc piorąc ręcznie, w dodatku wystawiając na słońce.
Lepiej wyprać w pralce, wyłączyć wirowanie, suszyć w przewiewnym ale nie nasłonecznionym miejscu.
I coś znalezionego w necie:
OBUWIE TEKSTYLNE - płócienne, trampki, tenisówki - myje się szczoteczką, maczaną w esencjonalnym roztworze mydła z dodatkiem amoniaku. Białe czyści się z dodatkem wybielacza, a nawet - zwykłą sproszkowaną kredą, rozrobioną wodą na papkę, lub pastą do zębów. Można też tenisówki prać w pralce automatycznej, nastawiając na program 30°, i wyłączając wirówkę. Do suszenia wyłożyć zmiętymi gazetami, zmieniając je kilka razy, kiedy będą wilgotne.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 17:29   #757
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lesniczy Pokaż wiadomość
Czesc, jestem nowy na forum.
Ostatnio totalnie ubrudzilem swoje czerwone szmaciane buty (vans authentic), przy uzyciu odplamiacza kolor zblakl i buty sa zniszczone. Dzis po wypraniu takich samych tyle, ze bialych butow wystawilem je na slonce i wyszly zolte plamy. Co z tym zrobic? Macie jakies pomysly? Prosze o odpowiedz albo linki do jakis przydatnych tematow na forum / stron.
Z gory dzieki.
być może jest to problem źle wypłukanych białych butów,lub zbyt ostrego słońca.jak prałes w rękach to możliwe,że źle wypłukałeś proszek i zrobiły sie zacieki
wrzuć buty do pralki i wypierz na 30 stopni i postaw w cieniu.jesli nie zejdzie plama to masz problem.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
wiem,ze jesli chodzi o smar, to najlepszy jest zwykly plyn do mycia naczyn "Ludwik"
moja teściowa polecała margaryna wytrzec plamę,a potem płynem do naczyń polac i wyprać.
zeszło super
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 18:43   #758
dama_w_czerni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 92
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja na razie walczę z plamą po długopisie / cienkopisie (nie wiem skąd ona się tam wzięła) na białym sweterku... Dzisiejsze moczenie w Vanishu nie pomogło, wcześniejsze "wycieranie" zmyawaczem do paznokci też nie Jutro będę próbować z wodą utlenioną, bo niby też może pomóc... A jak się nie uda, to mama zadeklarowała, że mi narysuje jakiś wzorek :P

Za to po miesięcznym męczeniu się z plamami po herbacie na dżinsach, które się za nic nie chciały sprać, udało mi się je usunąć ściereczkami do czyszczenia plam z Lidla (W5) - niestety miałam tylko jedną, ale już wiem, że się muszę zaopatrzeć w nie
z tego co wiem na dlugopis pomaga psikniecie lakierem do wlosow
__________________
pomóż http://pajacyk.pl/

dziekuje w imieniu Dzieci


---
teraz w Poznaniu na warsztatach
dama_w_czerni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:56   #759
_justyna_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Plamy po napoju wiśniowym - POMOCY!!!

hej. Uprałam spodnie i nie wyciągnęłam takiej kolorowej kartki i mam plame na kieszeni... czym ja najlepiej sprać? (spodnie są jasno niebieskie a plama zielona..)

Edytowane przez _justyna_15
Czas edycji: 2010-06-16 o 16:57
_justyna_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 23:00   #760
zaitu85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

kupiłam wczoraj sukienkę. na metce było napisane żeby prać ręcznie i tak też zrobiłam...na dole sukienki mam takie sznurki do podwiązywania żeby można ją było upinać na różne sposoby... i niestety sukienka od tych sznurków zafarbowała. może ktoś mi pomoże i wie jak te plamy można usunąć?? próbowałam vanishem, plamy trochę zbladły, ale nadal są...co z tym można zrobić?? bardzo proszę o pomoc.
zaitu85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 17:05   #761
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Potrzebuje pomocy, mam w kuchni na podlodze tzw linoleum, wczoraj umylam podloge i polozylam na nia czarna reklamowke ze smieciami (z lenistwa nie chcialo mi sie od razu wyniesc) i potem okazalo sie, ze podloga zafarbowala od reklamowki. Powstala dosc duzych rozmiarow plama koloru szarego. Probowalam ja wyczyscic: sprayem z wybielaczem, plynem do czyszczenia toalet , zwyklym plynem do czyszczenia, sokiem z cytryny z soda (gdzies czytalam o takiej domowej metodzie, potrzymalam na podlodze ok 10 min i nic) oraz jako ostania szanse rozpuszczalnikiem typu Nitro i nic Pomocy, moze powinnam to czyms spryskac i na noc zostawic??
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 16:31   #762
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

czym usunąć plamę z kleju "kropelka" z sukienki?
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:30   #763
gosh91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Witam. Potrzebuję pomocy z sukienką. Ma jasny, śmietankowy kolor. Usiadłam w niej na bujaczkę z opony , która zostawiła na sukience plamę, wygląda jakby była czymś przetarta. Czy ktoś zna sposób, żeby ją usunąć? Próbowałam Vanishem ale nie pomogło...
gosh91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 16:10   #764
Ona_12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Enji spróbuj odplamiacza w spray'u SA8 - wprawdzie nie miałam takiego problemu jak ty ale usuwałam nim gumę do żucia i poradził sobie. Należy spryskać miejsce z obu stron, zostawic na 5 min i pozniej zdrapać (schodzi lekko) i po problemie.
Gosh91 Twoj problem tez powinien ten odplamiacz rozwiązać

niestety nie jest dostepny w normalnych sklepach a wylacznie u przedstawicieli Widziałam, że na allegro też jest sprzedawany. Na priv wyslalam Wam przykładowy adres aukcji z tym produktem (zeby nikt nie mowil ze kryptoreklama:P )

pozdrawiam
Ona_12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 08:45   #765
gosh91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

dzięki spróbuję...
gosh91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 09:27   #766
oliwkahappiness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

ostatnio miałam przygodę z guma do żucia na dżinsach i mam dobry sposób mi zeszło
1. jeśli guma jest świeża włóż na jakiś czas do zamrażalnika i tylko ja odczep.
2. jeśli guma jest stara w miejscu w którm jest guma zegnij na 90 stopni i niech z kranu cały czas leci zimna woda is zoruj to szczoteczką do paznokci(lub do zębów) tylko dość delikatnie żeby nie uszkodzić materiału.
POZDRAWIAM
oliwkahappiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 12:00   #767
ewelinka169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Mam wielki problem!!!
po plamiłam ostatnio swoją ulubioną różową koszulkę, więc wymoczyłam ją w vanishu, ale za długo trzymałam ją i porobiły mi się na całej bluzce białe zacieki... prałam ja kilka razy już bo myślałam że zacieki znikną ale to nic nie dało...
Pomóżcie!!!!!!!!!!!
ewelinka169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:53   #768
merics
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: edynburg
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

to może i mi ktoś pomoże?

bawełnianą, popielatą bluzę ubrudziłam czekoladą. nie pomogło pranie 'zwykłe', pranie z vanishem ani z płynem do naczyń. plama jest w bardzo widocznym miejscu, a strasznie mi na niej zależy. poratuje ktoś?
merics jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 16:41   #769
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Nie dawno chciałam coś pofarbować farbą do ubrań, niestety nie udało się, na dodatek w czasie wylewania farby ubrudziłam bluzke tym sposobem zniszczyłam dwa ciuchy . Plama znajduje się na samym środku zaraz pod biustem więc jest widoczna, pofarbowało na czerwono i widać jednynie delikatne przebarwienie. Jest jakiś sposób na pozbycie sie tej plamy?
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 15:59   #770
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ewelinka169 Pokaż wiadomość
Mam wielki problem!!!
po plamiłam ostatnio swoją ulubioną różową koszulkę, więc wymoczyłam ją w vanishu, ale za długo trzymałam ją i porobiły mi się na całej bluzce białe zacieki... prałam ja kilka razy już bo myślałam że zacieki znikną ale to nic nie dało...
Pomóżcie!!!!!!!!!!!
Mam ten sam problem
Dostałam od mamy nową tunikę i ochlapałam się rosołem
Trochę za długo chyba leżała w wodzie z vanishem, ponieważ po praniu w niektórych miejscach kolor jest jaśniejszy od pierwotnego niebieskiego... Wygląda trochę jakby jeansy barwione i tak "zagniatane", jeśli wiecie, o co mi chodzi...
Kto mi poradzi, czy da to się jakoś uratować? Farba do ubrań? Jak to działa? Są różne kolory?...
Eh
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 18:01   #771
cayoka
Raczkowanie
 
Avatar cayoka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 459
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

cześć Wizażanki.
wczoraj miałam na sobie zamszowe balerinki. ale pech chciał że stanęłam w plamę z ropy (samochodowej), i nie mogę tego niczym sprać... a tak je lubię..
powiedzcie mi czy można to czymś sprać. a wiadomo że ropa samochodowa jest tłusta.. czekam na Waszą pomoc.
__________________
Magdalena, nie Magda

Nic poza Tobą i uszczęśliwianiem świata nie chcę. !




14.07.2012

cayoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 16:34   #772
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Walczyłam z plamą po czerwonym lakierze do paznokci na białej sukience. Pomóg vanish
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 21:48   #773
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cayoka Pokaż wiadomość
cześć Wizażanki.
wczoraj miałam na sobie zamszowe balerinki. ale pech chciał że stanęłam w plamę z ropy (samochodowej), i nie mogę tego niczym sprać... a tak je lubię..
powiedzcie mi czy można to czymś sprać. a wiadomo że ropa samochodowa jest tłusta.. czekam na Waszą pomoc.
Spróbuj preparat do mycia silników ARVA firmy K2. Dostaniesz go w każdym sklepie motoryzacyjnym. Spryskaj plamę, poczekaj trochę, a potem wypierz.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 09:03   #774
cayoka
Raczkowanie
 
Avatar cayoka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 459
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Spróbuj preparat do mycia silników ARVA firmy K2. Dostaniesz go w każdym sklepie motoryzacyjnym. Spryskaj plamę, poczekaj trochę, a potem wypierz.

dzięki, spróbuję
__________________
Magdalena, nie Magda

Nic poza Tobą i uszczęśliwianiem świata nie chcę. !




14.07.2012

cayoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:57   #775
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Czy plamy po paintballu da się wywabić? chodzi o plamy na ubraniu, gdy farba przebarwi przez mundur
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 17:45   #776
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

dziewczyny a plama z tuszu do drukarki ?
przy wymianie tuszu wylałam troszke na spodnie

spodnie sa lekko fioletowe, plama byla czerwona, mama dala mi takie mydelko na plamy i teraz plama jest zołta, macie jeszcze pomysl co z tym zrobic ?
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 13:09   #777
callista87
Przyczajenie
 
Avatar callista87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Vonnie Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy, mam w kuchni na podlodze tzw linoleum, wczoraj umylam podloge i polozylam na nia czarna reklamowke ze smieciami (z lenistwa nie chcialo mi sie od razu wyniesc) i potem okazalo sie, ze podloga zafarbowala od reklamowki. Powstala dosc duzych rozmiarow plama koloru szarego. Probowalam ja wyczyscic: sprayem z wybielaczem, plynem do czyszczenia toalet , zwyklym plynem do czyszczenia, sokiem z cytryny z soda (gdzies czytalam o takiej domowej metodzie, potrzymalam na podlodze ok 10 min i nic) oraz jako ostania szanse rozpuszczalnikiem typu Nitro i nic Pomocy, moze powinnam to czyms spryskac i na noc zostawic??
Spróbuj rozpuszczalnikiem lakowym
callista87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 16:53   #778
unbridled
Zadomowienie
 
Avatar unbridled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

ja zrobiłam sobie plamkę z podkładu na czarnych spodniach i od razu pobiegłam to zmyć. Teraz plamki nie ma za to w miejscu w którym tarłam jest wyblaknięty materiał;/myślicie że mogę je zabarwić? czy któraś z Was barwiła kiedyś ubrania? dodam że spodnie są materiałowe, nie jeansowe
__________________
Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami,
szuka się ich, a one siedzą na nosie.


Phil Bosmans
unbridled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:46   #779
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Teraz mój pechowy problem
Nie wiem jak to się stało, ale prawdopodonie jeansowa spódnica (lekko mokra?) leżała na mojej beżowej (czy ecru, no prawie białej) bluzce z h&m (95% bawełna, 5% elastan) i teraz na bluzce mam plamy z jeansu Wymoczyłam bluzkę w Vanish Oxy Action i nic, przebarwienie ani drgnęło. Da się tę bluzkę uratować?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 06:45   #780
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Jak wywabić plamę z... - wątek ZBIORCZY

Dziewczyny , oparlam sie o dzwi pomalowane na swiezo farba olejna

Jak to usunac ?? Mam biale slady na rekawie płaszcza i na torebce
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 20:49:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.