Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 21:47   #2011
kasia3737
Raczkowanie
 
Avatar kasia3737
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23405

ja mialam ten, chyba o niego Ci chodzi. grzal baaardzo mocno, ale chyba troche nadwyrezyl moje naczynka wiec zaprzestalam.


ja poki co cwicze co drugi dzien bunsy, pije duzo zielonej herbaty i smaruje sie tołpą, no i cos sie zaczyna dziać
kasia3737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:46   #2012
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

wiecie,cała ta walka z C wcale nie jest taka trudna :P
ale przyznajcie się,która stosowała się do tych wszystkich,wcale nie rygorystycznych zresztą,zaleceń systematycznie i dłużej niż miesiąc?
ja nie wytrzymałam nawet trzech tygodni.dlatego postanowiłam obniżyć poprzeczkę.np wiem że mogłabym ćwiczyć godzinę,dwie,chodzić na siłownię codziennie ale po co wypalać cały zapas zaangażowania na początku walki?
teraz ćwiczę mniej,delikatnie ale od 1,5 tygodnia jestem systematyczna więc... :P może uda się założyć krótkie spodenki latem :P
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:49   #2013
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja tołpy nigdzie nie mogę dostać....
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 09:17   #2014
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja się intensywnie syrenkuje (uwielbiam)
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 09:52   #2015
madziarkapl
Raczkowanie
 
Avatar madziarkapl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 357
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

tak was czytam i wlasnie zauwazylam ze czerwona herbata zwalcza wam cellulit? ja wlasnie sobie kupilam bo pilam do tej pory zielona ale wczesniej juz slyszalamze czerwona wspomaga odchudzanie. tylko ze wlasnie ja pije i jest niedobra fuj ledwo ja przelykam.a ile dziennie ja mam pic? ona chyba przeczyszcza nie?
__________________
59->58->57->56,4->55->54->53->52->51->
50
-> CUD

biust-85->84
talia-70
oponka- 84->80
biodra-97->95
udo-55 ->54

madziarkapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 12:59   #2016
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez madziarkapl Pokaż wiadomość
tak was czytam i wlasnie zauwazylam ze czerwona herbata zwalcza wam cellulit? ja wlasnie sobie kupilam bo pilam do tej pory zielona ale wczesniej juz slyszalamze czerwona wspomaga odchudzanie. tylko ze wlasnie ja pije i jest niedobra fuj ledwo ja przelykam.a ile dziennie ja mam pic? ona chyba przeczyszcza nie?
może nie tyle zwalcza, co usprawnia metabnolizm i przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu, co z kolei sprzyja likwidowaniu cellulitu.
ale bez ćwiczeń i diety ani rusz.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:13   #2017
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam!!!! Z niechęcią muszę się do Was przyłączyć ale to ☠☠☠☠☠☠☠☠ dopadło i mnie
Nigdy nie miałam cellulitu (nie takiego jak teraz) wszystko zaczęło się od tabletek antykoncepcyjnych, no i niedbania o siebie, najbardziej od tego, że przerzuciłam się z roweru na samochód :|ehh tragedia jak można dupsko przyzwyczaić do dobrego... mam 164 cm wzrostu i ważę 55kg, mam cellulit 2-ego stopnia, dążący ku 3-ciemu.
Ale zaczynam walkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I mam nadzieję, że mi pomożecie i każdego dnia będziecie wspierać, abym nie zaprzestała.

Mój program:
- codziennie syrenka (używam jej już w zasadzie od dawna, ale od niedawna dopiero tak naprawdę porządnie) i dodam NA ZACHĘTĘ, że widzę już efekty, może nie zadowalające, ale skóra jest jędrniejsza, pupa jakby się podniosła...powoli coś się dzieje na tej dupce mojej
- rano Eveline serum wyszczuplające+ujędrniają ce antycellulit chłodzące, oczywiście po masażu syrenką
- wieczorem Eveline termoaktywne serum wyszczuplające

Mam w planie kupno urządzenia CELLULESS, czytałam, że daje zadowalające efekty. No i czerwoną herbatkę, picie dużo wody i żadnych fast foodów.... No i ten rower...heh jak na razie to mam ale samochód o marce ROVER na szczęście dużo pali, więc będę miała dobry argument aby przerzucić się na ten dwukołowy rower

Życzę Wam i sobie powodzenia, ale damy radę ... Boże w maju do Turcji lecę, musicie mi pomóc, bo siara z taką dupą się pokazać :/

__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 14:21   #2018
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

maszka4, witam i życzę wytrwałości.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:35   #2019
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Właściwie to i ja dołączę do Was tak regularniej niż do tej pory nie mam ogromnego cellulitu, właściwie jest widoczny tylko wtedy, gdy bardzo mocno ścisnę skórę, ale byłoby fajnie się zupełnie go pozbyć zauważyłam, że na mnie bardzo działają 8 minut buns jeśli chodzi o pozbywanie się pana c mam tez syrenkę, której używam,a le jak mi się przypomni. więc zobowiązuję się do codziennego masaż€. staram się tez kończyć prysznic zimną, albo choć chłodną wodą. po każej kąpieli używam balsamu nawilżającego. no i chyba musze zacząć robić peeling kawaowy piję dużo wody niegazowanej, czerwonej herbaty.. to wyssratczy, czy coś jeszcze dorzucić ? pozdrawiam i mam nadzieję, że i mnie przyjmiecie
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:43   #2020
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

witamy nowe osoby czerwona mi bardzooo poprawila matabolizm dzias zaczynam cwiczyc TW "posladki" i na nowo 8 min buns hh lezy bo nie umiem krecic za zadne skarby sie nie naucze
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:04   #2021
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczyny ratujcie, co to jest ten buns? szukałam na necie , ale znalazłam tylko przepis na jakies bułeczki
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 16:20   #2022
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie, co to jest ten buns? szukałam na necie , ale znalazłam tylko przepis na jakies bułeczki
wpisz na youtube.com 8 min buns
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:21   #2023
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

witajcie kobitki jeżeli mogę to też chce do Was dołączyć! z cellulitem zaczełam mieć problem podczas brania tabletek anty., i chociaż już ich nie biore to cell nadal jest a ponieważ w tym roku obiecałam sobie że na wakacjach będę plażować tak jak nigdy to najwyższy czas zacząć odpowiednio o siebie dbać już jakiś czas temu kupiłam sobie eveline slim extreme 3D professional koncentrat lipostop i smaruje się nim codziennie i kupiłam sobie syrenke, ale ze względu na moje problemy z naczyńkami jestem baaardzo ostrożna, w sumie używam jej do masażu pupy, brzucha i okropnych wałeczków na plecach które porobiły mi się od zaciasnych staników przydałoby się wprowadzić troche ruchu i dietke, z tym drugim to będzie gorzej, prawie codziennie muszę zjeść coś słodkiego ale trzeba być dobrej myśli trzymam kciuki za Was i za mnie
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:23   #2024
kasia3737
Raczkowanie
 
Avatar kasia3737
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

czesc fenomena witam i zycze powodzenia i wytrwalosci syrenka plus smarowanie sie to dobry poczatek No i trzeba by jeszcze zaczac cwiczyc tak by wzmocnic "strategiczne" czesci ciala duzo jest wsrod nas fanek 8 min buns, do ogladniecia na you tubie.
kasia3737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:53   #2025
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez madziarkapl Pokaż wiadomość
tak was czytam i wlasnie zauwazylam ze czerwona herbata zwalcza wam cellulit? ja wlasnie sobie kupilam bo pilam do tej pory zielona ale wczesniej juz slyszalamze czerwona wspomaga odchudzanie. tylko ze wlasnie ja pije i jest niedobra fuj ledwo ja przelykam.a ile dziennie ja mam pic? ona chyba przeczyszcza nie?
Polecam czerwoną herbatę Pu-Erh z sokiem grejpfrutowym Bio Active . W smaku wogóle nie czuć że pije się czerwona herbatę chociaż ja osobiście ją uwielbiam, ale ta z sokiem to aktualnie mój nr jeden.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 07:23   #2026
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kasia3737 Pokaż wiadomość
czesc fenomena witam i zycze powodzenia i wytrwalosci syrenka plus smarowanie sie to dobry poczatek No i trzeba by jeszcze zaczac cwiczyc tak by wzmocnic "strategiczne" czesci ciala duzo jest wsrod nas fanek 8 min buns, do ogladniecia na you tubie.
dziękuje i nawzajem 8 min buns (i inne) ćwiczyłam gdzieś ostatnio, niby osiem min a daje popalić, chociaż przy moim braku kondycji to nic dziwnego ale buns zacznę ćwiczyć regularnie co drugi dzień, bo codziennie to chyba nie bardzo??
wczoraj dostałam od TŻ czekoladę i batonika, ale nie zjadłam zostawiłam sobie i stwierdziłam że jak będzie mi się bardzo chciało to sobie pozwole na kawałeczek (kiedyś to miałam tak że całą tabliczke mogłam zjeść od razu)

Cytat:
Napisane przez Martilla Pokaż wiadomość
Polecam czerwoną herbatę Pu-Erh z sokiem grejpfrutowym Bio Active . W smaku wogóle nie czuć że pije się czerwona herbatę chociaż ja osobiście ją uwielbiam, ale ta z sokiem to aktualnie mój nr jeden.
a ja mam pu-erh z sokiem cytrynowym i też jest świetna, i podobno po niej schudłam, piszę "podobno" bo po jakimś czasie jej picia wszyscy zaczęli mi mówić że schudłam chociaż ja tego nie zauważyłam
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:21   #2027
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam Ja tez chcialabym do was dolaczyc. Nie mam az takiego wielkiego cellulitu ale jest wiec.... czas z nim walczyc bo zacznie sie robic cieplo a ja bede sie kisic w dlugich spodniach. Masaze juz robie pod prysznicem (gabka i prysznic zimny i cieply na zmiane) smaruje mazidelkiem (ziaja rebuild) staram sie cwiczyc ale mi to nie wychodzi (lenia mam) jeszcze tylko musze kupic ta czerwona herbatke bo ja tak zachwalacie i do dziela
Zycze powodzenia z pozbyciem sie tego paskustwa wam i sobie oczywiscie
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:04   #2028
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny....

jestem załamana pisałam Wam kiedys ze zapisałam sie na endermologie... na początku byłam zachwycona, skóra była jędrniutka a cellulit bardzo zmniejszony, jednak po odstawieniu odrazu powrócił poszłam wiec jeszcze raz... ale historia się powtórzyła ;( odstawiłam już te zabiegi... tyle kasy na to poszło ;( tylu rzeczy musiałam sobie odmówić żeby iść na te zabiegi a to wszystko na nic

powracam do masażu bańkami chińskimi... kończy mi się oliwka do tego masażu, na allegro wypatrzyłam oliwkę z ziaji LIPOCELL, do masażu i w dodatku antycell. myslicie że warto kupic? Po masażu stosuję garniera roll-on, bo evelinka grzała mnie nie do zniesienia i mam złe wspomnienia :/ syrenka tez wróci do łask tylko już mi siły trochę brakuje
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:31   #2029
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny....

jestem załamana pisałam Wam kiedys ze zapisałam sie na endermologie... na początku byłam zachwycona, skóra była jędrniutka a cellulit bardzo zmniejszony, jednak po odstawieniu odrazu powrócił poszłam wiec jeszcze raz... ale historia się powtórzyła ;( odstawiłam już te zabiegi... tyle kasy na to poszło ;( tylu rzeczy musiałam sobie odmówić żeby iść na te zabiegi a to wszystko na nic

powracam do masażu bańkami chińskimi... kończy mi się oliwka do tego masażu, na allegro wypatrzyłam oliwkę z ziaji LIPOCELL, do masażu i w dodatku antycell. myslicie że warto kupic? Po masażu stosuję garniera roll-on, bo evelinka grzała mnie nie do zniesienia i mam złe wspomnienia :/ syrenka tez wróci do łask tylko już mi siły trochę brakuje
Wytrwałości życzę, bo tylko tak możemy się tego świństwa pozbyć. Ja wzięłam się ostro za siebie. Oprócz tych masaży, o któych pisałam wcześniej, chodzę na body space, robię obowiązkowo zimny prysznic na uda i pupę, wmasowuję stosy kremów, sama masuję codziennie.. normalnie już nie mam sił. Ale nie poddam się, do lata jeszcze trochę czasu zostało Aha, no i przede wszystkim już od 2 tygodnia nie jem chipsow! Nawet nie wiedziałam, że jestem tak od nich uzależniona
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 09:52   #2030
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja sobie właśnie poćwiczyłam, tylko 15 min wchodząc i schodząc z łóżka z ciężarkami, tak jak step czy coś w tym stylu, chyba wiecie o co chodzi mało, ale zawsze, dobre na początek, 8 min buns zrobie wieczorem jak nie zapomne

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny....

jestem załamana pisałam Wam kiedys ze zapisałam sie na endermologie... na początku byłam zachwycona, skóra była jędrniutka a cellulit bardzo zmniejszony, jednak po odstawieniu odrazu powrócił poszłam wiec jeszcze raz... ale historia się powtórzyła ;( odstawiłam już te zabiegi... tyle kasy na to poszło ;( tylu rzeczy musiałam sobie odmówić żeby iść na te zabiegi a to wszystko na nic

powracam do masażu bańkami chińskimi... kończy mi się oliwka do tego masażu, na allegro wypatrzyłam oliwkę z ziaji LIPOCELL, do masażu i w dodatku antycell. myslicie że warto kupic? Po masażu stosuję garniera roll-on, bo evelinka grzała mnie nie do zniesienia i mam złe wspomnienia :/ syrenka tez wróci do łask tylko już mi siły trochę brakuje
niestety walka z C powinna trwać cały czas, to nie jest coś z czego sie można wyleczyć raz na zawsze (niestety...), żeby go nie mieć należy przede wszystkim zmienić styl życia, dieta, ruch, masaże... ale nie można się poddawać!!!
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 10:04   #2031
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Aha, no i przede wszystkim już od 2 tygodnia nie jem chipsow! Nawet nie wiedziałam, że jestem tak od nich uzależniona [/quote]

Echhhh ja tez nie jem od 3 tygodni (wow az tyle wytrzymalam) a wczesniej pochlanialam paczke prawie codziennie i teraz sa tego efekty

Edytowane przez aggie3
Czas edycji: 2009-03-18 o 10:06
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 10:51   #2032
MeredithMer
Raczkowanie
 
Avatar MeredithMer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: teqilaland
Wiadomości: 226
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja odstawiłam zupłnie słodycze,chipsy,fast foody...Bardzo ograniczyłam weglowodany proste...Staram się wybierać tylko złożone.
Do tego dużo warzyw i owoców(to od jakiegoś tygodnia i już efkty widzę...SERIO!!).
A wczśniej (stosuję to nadal) dużo sportów ,plus czerwona herbata plus ineov.

Myślę,że jednak niezdrowe żarcie i brak ruchu powoduje cellulit.I tak jak sam ruch nie wystarczy na walkę tk i sama zdrowa dieta nic nie da
__________________
“Maybe we like the pain. Maybe we're wired that way. Because without it, I don't know; maybe we just wouldn't feel real. What's that saying? Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop."
MeredithMer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 11:29   #2033
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja fast foodow nie jem czesto (moze raz na 2-3 miesiace cos tam), chipsy odstawilam (jak narazie ) ale gorzej z tymi slodyczami. Ich to chyba nigdy nie uda mi sie odstawic .
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 11:56   #2034
fenomena
Raczkowanie
 
Avatar fenomena
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 465
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

aggie3 jak nie możesz z nich całkiem zrezygnować to postaraj sie je ograniczyć, wybierać np jakieś zbożowe batoniki czy coś w tym stylu, albo ustalić sobie że jak zjesz coś słodkiego to poćwiczysz dłużej, ja też lubie słodycze i wiele razy próbowałam z nich zrezygnować i wiem że jak ostro postanawiałam sobie że od dzisiaj zero to tak mi po głowie chodziły że po dwóch dniach niewytrzymywałam i jadłam batonika, ciasteczka i coś tam jeszcze jak było... tak więc pomalutku, małymi kroczkami-taka jest teraz moja taktyka
fenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:24   #2035
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez fenomena Pokaż wiadomość
aggie3 jak nie możesz z nich całkiem zrezygnować to postaraj sie je ograniczyć, wybierać np jakieś zbożowe batoniki czy coś w tym stylu, albo ustalić sobie że jak zjesz coś słodkiego to poćwiczysz dłużej, ja też lubie słodycze i wiele razy próbowałam z nich zrezygnować i wiem że jak ostro postanawiałam sobie że od dzisiaj zero to tak mi po głowie chodziły że po dwóch dniach niewytrzymywałam i jadłam batonika, ciasteczka i coś tam jeszcze jak było... tak więc pomalutku, małymi kroczkami-taka jest teraz moja taktyka
Dzieki.Chyba wlasnie tak zrobie bo moglabym je jesc caly czas a to niestety potem wychodzi. I cellulit sie robi paskudny albo jakies oponki na brzuchu hehe
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:27   #2036
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dzisiaj się wyszorowałam kawowym peelingiem, tyłek zdarłam syreną, całe ciało i pośladki wysmarowałam ujędrniającym balsamem i czuje się świetnie, ciało jest gładziutkie i nawilżone

Ahh jak ta psychika może wiele zdziałac
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:19   #2037
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maszka4 Pokaż wiadomość
Dzisiaj się wyszorowałam kawowym peelingiem, tyłek zdarłam syreną, całe ciało i pośladki wysmarowałam ujędrniającym balsamem i czuje się świetnie, ciało jest gładziutkie i nawilżone

Ahh jak ta psychika może wiele zdziałac
no serio mi wystarczy, że poćwicze wyszoruję się syrenką i już czuje się szczuplejsza
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 19:08   #2038
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

biorę cla od ponad miesiąca , pije czerwona herbatę, biorę głóg na krążenie oraz vitaleg , ćwiczę od zawsze, smaruje się rożnymi żelami, peeling robię często
mam wrażliwe naczynka i nie mogę używać masażerów
jestem szczupła dla niektórych aż za bardzo a tu taki problem
widzę lekka poprawę ale jak zniknie to was poinformuje
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:41   #2039
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
no serio mi wystarczy, że poćwicze wyszoruję się syrenką i już czuje się szczuplejsza
Dzisiaj zjadłam tylko dwa małe posiłki, wieczorem byłam na basenie i czuję się jak piórko, myślę, że może mi się spodobać, to znaczy na pewno będę więcej jadła, ale po prostu nie wolno tego wszystkiego brać na poważnie i uważać za katorgę, to wszystko będzie łatwiejsze

powodzenia
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:41   #2040
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja nie jjem czipsów od początku roku czyli prawie 3 miesiące .a jeszcze do sylwestra jadłam paczke dziennie,albo min.co dwa dni.na dodatek dużą.wiecie co,czasem mi ich brakuje,ale czuje sie o wiele lepiej jak ich nie jjem .do tego odstawilam słodycze, chociaz ostanio jakies drobne ilości zjadłam,ale w sumie nie poddaje sie.co z tego ze w jeden weekend silna wola do slodyczy mnie zawiodła?chyba nie bede sie załamywac i dalej bede robic odwyk od nich.smaruje sie eveliene chłodząca,pije czasami czerwona herbate,jak nie basen to cwiczenia i masaze syrenka.widze bardzo duza poprawe.musimy sie trzymac dzielnie,to sie pozbędziemy cell. jak zobaczymy na plazy dziewczyne z gładkim ciałem to nie bedziemy juz zazdroscic.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.