*Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 17:31   #31
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Moja pierwsza internetowa randka miala miejsce 3 lata temu. Ja mialam niecale 17 a on 23 ... No i on przyjechal do mnie( nie mialam zamiaru ryzykowac jechac do niego, a mieszka niezbyt daleko
Nadszedl dzien spotkanie i oczywiscie odpicowalam sie maxymalnie ale zeby bylo zarazem naturalnie bylismy w kontakcie i on zadzwonil ze jzu jest i znalazlam go .............
No nie spodobal mi sie, nie moj typ,a przeciez samo spotkanie do niczego nie zobowiazuje. W kazdym razie mialam wsiasc do jego auta i jechac z nim na najblizszy parking bo stal w miejscu niedozwolonym
teraz mysle ze postapilam lekkomyslnie wsiadajac
Strasznie sie balam... trzmalam sie kurczowo tej poreczy przy bocznych drzwiach modlac sie zeby mnei nigdzie nei wywiozl a jesli mialby takie zamiar to ze wyskocze na rondzie .....uff co to byly za mysli... teraz sie z tego smieje ale nie bylo zabwinie wtedy.
Potem okazalao sie ze koles jest w sumie wporzo. Opowiadal o swoim zlamanym sercu ... i sadze ze taka randka miala mu poprawic humorek...chociaz nie wiem. Potem chcial sie ze man jeszcze spotykac ale ja juz nie chcialam bo stal sie troche natarczywy .... Juz nie wiem co sie z nim teraz dzieje ale fakt faktem pierwsza randka przez ineternet byla nawet wporzo i milo wspominam
Oby wszyscy mieli takie w miare udane spotkanka albo i lepsze
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 17:32   #32
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Cytat:
Napisane przez Vivien Pokaż wiadomość
Bombka666, daigee: wydaje mi się, że my znaleźliśmy się dlatego, że nie szukaliśmy
ładnie powiedziane. ja ze swoim TŻtem tez tak mialam chyba

a jeśli chodzi o randki..to w sumie na spotkanie z facetem netowym umówiłam się tylko raz. kompletny niewypał.
spotkałam się też z moim przyjacielem netowym, ale to żadna randka i nic z tych rzeczy.

no ale przede wszystkim mój Kochany TŻ. poznaliśmy się na gg, po pewnym czasie rzuciło mi się na mózg i pojechalam do niego te 450 km. z warszawy do wrocławia. no i zostałam u niego tydzien
później trochę ponad rok byliśmy parą na odległość, a teraz TŻ mieszka już w Warszawie. najpierw w innej dzielnicy, a teraz w bloku obok. nie ma to jak ewolucja
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 18:06   #33
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

--
__________________


Edytowane przez Duniaaa
Czas edycji: 2010-06-22 o 19:06
Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 18:07   #34
stasiaczka
Raczkowanie
 
Avatar stasiaczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 109
GG do stasiaczka
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

ja Poznalam dawno, dawno temau faceta na gg, w srode a w piatek juz u mnie byc, przenocowalam go i tak dalej sie wszystko potoczylo ze bylsimy ze soba ;] Tylko miesiac, kochalam go jak wariatka, potem ze mna zerwal, ale dalej go kochalam...Pozniej go juz nie chcialam a on mi zawracal glowe :P
stasiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 07:10   #35
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Ja mając 13-14 lat byłam maniaczką czatów Z koleżanką umówiłyśmy sie z fajnymi kolesiami, na żywo okazali sie trochę..mniej fajni, kontakt urwany i nie żałuję.
Kiedyś weszłam na gg na dostępny - i wiadomo, pełno nieznajomych się podłaczało. Po którymś z kolei mówiłam już nie "cześć" ale "czego?" No i podłączył sie do mnie taki jeden.. Jakoś kontakt nam sie urwał, ale potem znów wznowił.byliśmy przyjaciółmi bo dzieliło nas sporo km i nie liczyliśmy nawet na jakiś związek. Jednak wszystko rozwijało sie w jednym kierunku... Spotkaliśmy się ponad pół roku temu, po 2 latach gadania przez gg, sms, telefonach... i jesteśmy razem, planujemy razem zamieszkać za jakiś rok Bo wiemy że to jest TO i jesteśmy dla siebie
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:48   #36
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Wczesniej pisaliśmy ze soba sms-ki rozmawialismy przez tel ,a dziś byłam na pierwszym spotkaniu z facetem poznanym na Sympatii . Całkiem miło sie rozmawiało tyle że ja byłam troszkę zdenerwowana ( dawno nie chodziłam na randki) . No i chyba spotkamy sie jeszcze ... coż z tego wyniknie któż może wiedzieć.

Więc napewno można poznać ciekawe osoby zarówno w necie jak i w "realu" .Trzymajcie kciuki
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:56   #37
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

a poznałam mojego TZ przez internet. zagadał do mnie na gronie - (ja znałam go z widzenia a on mnie nie). rozmawialismy całymi danimi i nocami przez ok 2 tygodnie. i wreszcie spotkalismy się.. od tamtego momentu (ponad 9 mieisiecy) jestesmy razem. chlopak bywa wspaniały - wytrzymuje moje humory.. smieje sie ze pantofel troszkę z niego jest wyznał mi miłośc ja zresztą jemu tez po jakis 7 miesiącach w moje urodziny. generalnie trudny z niego czlowiek. czasem nie wie jak sie zachowac i przez to sprawia mi przykrosc nawet nie zdając sobie z tego sprawy.. ale 'docieramy się'...


jesli chodzi o wszelkiego typu czaty itp... to bawiłam sie w to jak miałam jakies 15, 16 lat i rozpaczałam ze nikt mnie nie chce. znam osobiscie chłopaka, który poznał dziewczyne w ten sposób i chce się z nią ożenic
jak widac mozna znaleźc swą 2 połowę ale trzeba byc bardzo czujnym i ostrożnym w swoich poczynaniach
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 19:11   #38
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Tez swojego męża poznałam przez internet. Tkwiłam w dziwnym związku bez przyszlosci, czułam się źle, samotna i ciągle kontrolowana, traciłam przyjaciół, rodzine, czyli wszystko to, na czym najbardziej mi zależało. Stałam się samotnikiem, innym człowiekiem. Z racji, że ze szkoły wracałam raczej późno i stosunkowo wcześnie kładłam się spać nie spotykalismy sie za często i w tygodniu rozmawialismy na gadu-gadu. W okolicach mojej 18-stki przypomniało mi się, ze tata w przeszłości niedalekiej kamerke internetową kupił, więc postanowilam ją wykorzystać w czasie naszych rozmów. Wpadłam na pomysł skorzystania z czateri (na interii). Wszystko ladnie poszło, ale denerwowało mnie to, ze ciągle siedziałam w zatloczonym pokoju miejskim. Zaproponowlam, ze "spotkamy" się na innym, który w chwili mojego logowania wskazywał osób ZERO.
Gdy się zalogowałam, była tam już jedna osoba, której nick znałam i czasem poznymi wieczorami w weekendy rozmawiałam. Niestety zbyt krótkie rozmowy nie sprawily, ze osoba się zainteresowałam, jednak i tym razem zwyczajem kulturalnym się przywitałam.
Owy "znajomy" także miał kamerke, lecz "nauczona" bałam się zobaczyc, gdyz nie wiedzialam co moge ujrzeć. W końcu po chwili rozmowy, gdy zobaczylam ze nieznajomy mnie widzi postanowilam odebrać jego obraz.
Rozmawialismy sobie w najlepsze, zapomniałam, ze czekam na ówczesnego jeszcze chłopaka. Jednak zrobil mi awanture (zazdrosny byl ) musialam szybko uciekać. A ze rozmowa z pięnym nieznajomym bardzo mi się podobała, szybko zostawiłam mu numer mojego gadu aby chlopak nie musial byc zazdrosny o to, ze z kimś innym niż z nim konwersuję.
Już kilka dni później rozmowy byly coraz bardziej wciągające, interesujące. poznawalismy sie. Tomek znalazł ciekawy program do prowadzenia rozmów wideo A był bardzo w to zaangażowany! Po dwoch tygodniach zaczelismy rozmawiac o spotkaniu, ja w miedzyczasie zakonczylam starą znajomość. Czułam jak rozwijam skrzydła. Z dnia na dzien poprawilam swoje wyniki w szkole Czulam sie, ze mogę wszystko. Spotkania bałam się bardzo. Zaplanowaliśmy je na dlugi majowy weekend. Modliłam się o ładną pogodę, bo bardzo chciałam pokazac panorame okolicy. Niestety przez większosc czasu padał deszcz. Ale udalo sie nam wyjsc.
Byłam bardzo zdenerwowana. Niestety nie mógł trafić na moje osiedle, wiec po niego wyszłam (przyjechał z innego, oddalonego o 200 km miasta!!). Przywitał mnie czerwoną różą z małym czerwonym serduszkiem (które mam do dziś!). Bardzo miło nam się rozmawiało. Czas zleciał nieubłaganie szybko. Gdy około północy odporowadziłam go do samochodu rozmawilismy jeszcze ze dwie godziny. Pamiętam jak dziś jak wyglądał księżyć, pamiętam to rześkie powietrze... tego spojrzenie. Na pożegnanie cmoknął mnie w nosek! Przyjemne uczucie. Postanowił mnie odporowadzić, trzymał za rękę.
po Jego wyjeździe chodziłam jak struta nie wiedząc, co o mnie myśli. Jednak sms, którego przysłał mi z rana rozwiał moje wszystkie wątpliwości.
Już od ponad 2 lat jesteśmy ze sobą szczęśliwi i tak samo mocno zakochani. Od roku jesteśmy szczęśliwym małzeństwem.
Dzięki temu, że poznałam Tomka, podniosłam swoje oceny i zdobyłam stypendium naukowe. Był moją siła napędową, motywował mnie do działania. I choć gorsze chwile sie zdarzają, nie mają one negatywnego wplywu na nasz związek. Bo czasem zdrowo jest się pokłócić o byle co i się goroaco godzić niż pokłócić sie o coś powaznego i mieć ciche dni.
Te drobnostki nas oczyszczają

Ehh.. ciesze sie, ze tamtego dnia byly namówił mnie na rozmowe na czateri z kamerką Chciałam mu podziękować, ale wśród znajomych nie zostawił na mnie suchej nitki. Trudno ja i tak jestem szczęśliwa
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 19:31   #39
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

hahahhaha a ja nie zapomne ''wypadu'' z kolegą poznanym przez internet (nie! nie umawiam sie przez internet z obcymi hha - on był POLECONY przez mojego dobrego kolege ) na kompielisko leśne no i jak już przyszłam to koleś nie dośc że sie okazał jakiś zawieszony - hehe to jeszcze wyglądał TROSZKE inaczej niż na zdjęciu od mojego kumpla(ale nie chodzi tylko o wygląd) , jak go zobaczyłam i po dłuższej gadce pomyślałam jedno - Kiedy to sie skończy . . . . . to była tragedia I przypomniał mi sie text z reklamy ''NA ONECIE NIE BYŁAŚ ?" ( jak te 2 babki oglądają zdjecia chłopaków )
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 22:16   #40
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Któregoś sierpniowego dnia siedząc na gg znalazłam w danych publicznych kilku Tomków i postanowiłam sprawdzic czy to imie noszą tylko dranie. Napisalam do nich tylko "puk puk"
Kilka tygodni później gdy juz o tym zapomnialam i postanowilam, że kończe z facetami odezwał sie jeden z nich. Jak mi później powiedział zapisał sobie mnie do osób na gg i nigdy nie mógł złapac, aż właśnie w tym dniu pojawił sie na gg o porze dla niego nienormalnej i tak sie zgadalismy
Mieszkając tyle lat w jednym mieście nie znalismy sie.Do spotkania doszło 4 października kiedy on sie przeprowadził na studia do Krakowa :/ Po kolejnych 3 spotkaniach postanowilismy że bedziemy razem. Dwa lata bylismy na rozjazdach mając gigantyczne rachunki telefoniczne i raz w miesiacu na wagarach, aż w koncu dołaczyłam do niego do Krakowa. W piątą rocznice bycia razem zaręczylismy się

Edytowane przez aanka0308
Czas edycji: 2007-11-07 o 09:52
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 22:38   #41
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

ja swojego TZ tez poznalam przez neta. rozmawialismy mieisac zanim sie spotkalismy...od ponad 5 lat jstesmy para
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 23:11   #42
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

A mnie nic nie nauczyły negatywne doświadczenia z poznawaniem facetów przez neta
Wlazłam na czata trójmiejskiego i po ostrej selekcji skusiłam się na wymianę nr gg z jednym chłopakiem (nawet nie mogę użyć okreslenia facet bo K. jest w moim, osiemnastoletnim wieku ) Wydaje się inteligentny, dowcipny i na fotce wygląda całkiem ok... No i miał na czacie nicka "szukam mądrej dziewczyny" I sam się podłączył. Ma chłop intuicję ...
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 12:42   #43
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

podbijam wątek
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 14:40   #44
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Przez internet umowilam sie tylko raz w zyciu.
Zalozylam sobie konto na Sympatii, po tygodniu napisal do mnie chlopak. Umowilam sie z nim i od pierwszego spotkania jestesmy para. Planujemy slub po skonczeniu studiow
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 15:34   #45
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

rania:Ty szczęściaro

Ja też znowu założyłam konto na Sympatii. Może...
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 18:11   #46
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Myślę, że to naprawdę ciekawy temat. Obiegowa opinia jest taka, że faceci szukający kontaktu przez neta to średniourodziwi nieudacznicy. Potwierdzacie, czy może wbrew przeciwnie - poznałyście w sieci naprawdę wspaniałego chłopaka?
potwierdzam!
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 21:56   #47
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

eeehhhhh historie o internetowej miłosci zawsze wywołuja umnie to ze łezka kreci mi sie w oku

Ja poznałam na necie cudownego chłopaka fakt ze miałam wtedy 16/17 lat była to moja wielka milosc . Bylismy zakochani w sobie bez pamieci bylo jak w bajce skonczyło sie jak w telenoweli wyjechała a raczej wyprowadzil sie bez slowa bez porzegnamia bez................... bezmnie do Kanady

dzis wspominam to miło i mam wielki sentyment do tego wszystkiego co z nim przezyłam.

Pewnie ze na internecie mozna poznac wspaniałego chłopka wiem cos o tym
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 12:47   #48
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
rania:Ty szczęściaro

Ja też znowu założyłam konto na Sympatii. Może...
Faktycznie mialam szczescie Tym bardziej sie utwierdzam w tym przekonaniu jak widze kolezanki, ktore nieustannie sie umawiaja z facetami przez neta, ala ciagle trafiaja na nieodpowiednich ludzi.
Zycze Ci aby i Tobie Sympatia przyniosla szczescie!
Pozdrowionka!
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 15:47   #49
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: *Randki w realu z facetami poznanymi w necie - POPLOTKUJMY ;)

Ja niewiem co jest.... albo ta sympatia to jakas sciema albo ludzie zakladajacy sobie tam konta sa jacys niepowazni

Umowilam sie z pewnym chlopakiem, najpierw wymienilismy sie zdjeciami popisalismy kilka wiadomosci potem byly sms i rozm tel az w koncu pierwsze spotkanie

ogolnie bylo ok calkiem milo ( tak stwierdzilismy oboje) On powiedzial z sie odezwie .....no i sie nie odezwal
-wystraszyl sie czy jak??
- a moze stwierdzil ze jestem dla niego zbyt madra wygladal na takiego co szuka glupiej gaski??

Co jest z tymi Facetami
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 17:52   #50
kwiatuszek_=)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

Co sądzicie o poznaniu swojej drugiej połówki przez Internet??
kwiatuszek_=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:00   #51
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

o ile sie nie myle to był juz taki wątek...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:04   #52
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

Albo i dwa
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:09   #53
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

moim zdaniem wszystko jest mozliwe jesli dwoje tego chce mam kolezanke co poznala swojego meza przez neta i sa bardzo szczesliwi
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 18:53   #54
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

to, czy ktoś poznany w internecie będzi drugą połówką, okaże się i tak nie w świecie wirtualnym, lecz realnym.

sam sposób nawiązania znajomości chyba nie ma większego znaczenia
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:53   #55
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

Podpisuję się pod Fioletto
Ja TŻ poznałam w taki sposób Moja bliska koleżanka też, druga koleżanka swojego ex, także przestaje to być coś nietypowego
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:08   #56
Sabcia87
Zadomowienie
 
Avatar Sabcia87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 163
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

Ja też poznalam swojego TZ-a przez internet. Mój kuzyn dał mu mój nr gygy. Jesteśmy ze soba szcześliwi.
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo...
Sabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:58   #57
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

Everything is possible .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 21:13   #58
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

Wątek na Plotkowe. No i temat zdublowany-wyszukiwarka.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 21:48   #59
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

mozliwe
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 22:49   #60
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Co sądzicie o poznawaniu tej drugiej połówki przez Internet??

Ja tez mam kilka znajomosci internetowych ale z nikim sie nie spotkałam.. Raz miałam okazję bo chłopak nie mieszkał daleko.. był kilka lat starszy ode mnie.. ja stchórzyłam.. nie wiem dlaczego.. Ale do tej pory utrzymujemy kontakt sms-owy bo poki co jest daaleko ode mnie.

Druga znajomośc jest dla mnie bardzo wazna i cenna. Taki przyjaciel internetowy któreemu moge o wszystkim powiedziec. Planujemy spotkanie..

Reszta to takie znajomosci zeby zagrac w cos, porozmawiac.. nic wielkiego..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-11 16:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.