W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-05, 15:01   #1921
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
U mnie to bylo 2h, z tego tez powodu od min 15 lat susze wlosy suszarka.
Innej opcji nie ma, bo tez nosze taka fryzure, ktora wymaga wysuszenia na szczotke( uwielbiam rozne odmiany boba)
Też się do tego przekonuję powoli, bo spanie z wilgotnymi bardzo niszczy włosy.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 15:40   #1922
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja jak mialam je jeszcze dluzsze i nie czekalam jak naturalnie wyschna, to byla katastrofa jak je umylam i mi sie za dnia drzemnelo z wilgotnymi wlosami... wyschyly tak pomiete... zeby choc rowno sie lekkie fale zrobily, ale gdzie tam... taki kogiel mogiel ze najlepiej bylo je ciasno zwiazac w koka, co znow przy moim ksztalcie twarzy wygladalo zle. Jak sie dalo bo wlosy sie w miare pougniataly, to podpinalam przod i robilam frazure jaka nosily kobiety przed wojna.

a teraz mam suszarke z jonizacja, z zimnym nawiewem, wiec najpierw podsuszam je na letnim nawiewie i potem idzie szczotka w ruch i dosuszam, a na koncu przedmuchuje jeszcze zimnym nawiewiem. Wszystko trwa parenascie minut i nie musze siedziec sztywna przez 2h bo rusze glowa i wlos sie nie tak wywinie ;-)

edit.
bym zapomniala

skusilam sie na kilka wiskozowych par spodni z H&M. Mialam znizke na 10%( dzis ostatni dzien) i do tego jeszcze 5e znizki, ktora dostalam od nich ekstra bo w ostatnim moim zamowieniu zrobili pomylke i nic mnie nie uprzedajac przyslali mi Gutschein na 5e, wazny caly rok i jeszcze mozna go bylo z innymi rabatami kombinowac.
Obejrzalam sobie ostatnio moja szafe i mam sporo wiskozowych spodni ale pod kolano. dlugich niestety u mnie malo ( dwie pary z normalnie tkanej wiskozy, a ja bym chciala jak te pod kolano z dzerseju), a dwie pary co mam chyba bede musiala odlozyc bo mi z tylka spadaja, sa za duze( moze sie roztyje i przestana byc kiedys przyduzawe ... ). Ogolem chce taka wiskoze, ktora malo sie w praniu wygniecie i po porzadnym strzepnieciu i dokladnym rozwieszeniu, jak wyschnie bedzie nadawala sie do zalozenia bez prasowania, jak moje bluzki. Oby cos w moim zamowieniu sie takiego znalazlo ;-)

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-06-05 o 15:47
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 15:47   #1923
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja jak mialam je jeszcze dluzsze i nie czekalam jak naturalnie wyschna, to byla katastrofa jak je umylam i mi sie za dnia drzemnelo z wilgotnymi wlosami... wyschyly tak pomiete... zeby choc rowno sie lekkie fale zrobily, ale gdzie tam... taki kogiel mogiel ze najlepiej bylo je ciasno zwiazac w koka, co znow przy moim ksztalcie twarzy wygladalo zle. Jak sie dalo bo wlosy sie w miare pougniataly, to podpinalam przod i robilam frazure jaka nosily kobiety przed wojna.

a teraz mam suszarke z jonizacja, z zimnym nawiewem, wiec najpierw podsuszam je na letnim nawiewie i potem idzie szczotka w ruch i dosuszam, a na koncu przedmuchuje jeszcze zimnym nawiewiem. Wszystko trwa parenascie minut i nie musze siedziec sztywna przez 2h bo rusze glowa i wlos sie nie tak wywinie ;-)
Właśnie mi suszenie krótkich włosów zajmuje 25 minut mniej więcej i szkoda mi trochę na to czasu, one po prostu długo schną, co właściwie powinno mnie cieszyć, bo nie tracą tak bardzo nawilżenia.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 18:00   #1924
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Czytam właśnie "Minimalizm daje radość" w oryginalnej wersji językowej, i cóż... nie wydawajcie na nią pieniędzy. Słabizna niestety Przynajmniej pierwsze 20%, zobaczymy, co będzie dalej.
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 18:59   #1925
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

We wtorek odbieramy rowery jaram sie
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 16:03   #1926
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Chyba muszę skończyć jedzenie orzechów nerkowca

http://m.smaker .pl/newsy-nerkowce-orzechy-okupione-cierpieniem,1898656,a,.ht ml

(po smaker jest wystawiona spacja)

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-06-06 o 16:05
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 16:39   #1927
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Czytam właśnie "Minimalizm daje radość" w oryginalnej wersji językowej, i cóż... nie wydawajcie na nią pieniędzy. Słabizna niestety Przynajmniej pierwsze 20%, zobaczymy, co będzie dalej.
miałam ją zamówić, dobrze, że jednak się zawahałam.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 16:48   #1928
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Chyba muszę skończyć jedzenie orzechów nerkowca

http://m.smaker .pl/newsy-nerkowce-orzechy-okupione-cierpieniem,1898656,a,.ht ml

(po smaker jest wystawiona spacja)
O masakra! nie wiedzialam o tym! dobrze że nie lubię nerkowców
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 20:27   #1929
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
O masakra! nie wiedzialam o tym! dobrze że nie lubię nerkowców
Też nie wiedziałam, ale jeść będę, jedna z niewielu rzeczy, z których mogę zrobić ciasto. Straszna historia, ale we współczesnym świecie niestety nie da się być 100% fair trade

Ostatnio ten film widziałam http://www.fokus.tv/wszystko-o/prawd...twojej-komorki to jest dopiero masakra... która pierwsza rezygnuje z telefonu?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 20:53   #1930
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Też nie wiedziałam, ale jeść będę, jedna z niewielu rzeczy, z których mogę zrobić ciasto. Straszna historia, ale we współczesnym świecie niestety nie da się być 100% fair trade

Ostatnio ten film widziałam http://www.fokus.tv/wszystko-o/prawd...twojej-komorki to jest dopiero masakra... która pierwsza rezygnuje z telefonu?
Zawsze można kupić AirPhona
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 21:14   #1931
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Chyba muszę skończyć jedzenie orzechów nerkowca

http://m.smaker .pl/newsy-nerkowce-orzechy-okupione-cierpieniem,1898656,a,.ht ml

(po smaker jest wystawiona spacja)
Fav to przestan tez jesc czekolade, banany i pic herbate i kawe.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 21:27   #1932
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Fav to przestan tez jesc czekolade, banany i pic herbate i kawe.
To jest okropne że nawet jak by się chciało być ok, to w zasadzie trzeba by zrezygnować z co najmniej 50% rzeczy, albo i więcej.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 21:41   #1933
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
To jest okropne że nawet jak by się chciało być ok, to w zasadzie trzeba by zrezygnować z co najmniej 50% rzeczy, albo i więcej.
Niby tak ale teoretycznie lokalne produkty są dla nas lepsze i tak (zdrowotnie). A to co wypisała Kusum to i tak głównie używki które nie rosną naturalnie w naszych szerokościach. Za wyższą cenę możesz zawsze kupić produkty fairTrade i wspierać małe przedsiębiorstwa a nie koncerny
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 07:52   #1934
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Niby tak ale teoretycznie lokalne produkty są dla nas lepsze i tak (zdrowotnie). A to co wypisała Kusum to i tak głównie używki które nie rosną naturalnie w naszych szerokościach. Za wyższą cenę możesz zawsze kupić produkty fairTrade i wspierać małe przedsiębiorstwa a nie koncerny

Fairtrade jest tylko na papierku. Pooglądaj o wyzysku na farmach bananów, kakao czy herbaty.
Ostatnio oglądałam film o obozach pracy Lipton w Afryce, gdzie kobiety są gwałcone, ale godzą się na wszystko, bo w obozie ich dzieci maja szkołę i szansę na lepsze życie.
Na plantacjach kakao pracują dzieci... maczetami. Wypadki są codziennie.
Banany są opryskiwane tonami chemii. Ludzie chorują. Praca jest bardzo ciężka, a dostają grosze.
Te wielkie plantacje są w rękach Francuzów i Holendrów. Współpracują z korporacjami w Europie i USA. Na handlu Fairtrade najwięcej zarabiają korporacje i supermarkety (ok. 60% zysku). Rolnicy dostają ok. 1,5%.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 15:47   #1935
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
To jest okropne że nawet jak by się chciało być ok, to w zasadzie trzeba by zrezygnować z co najmniej 50% rzeczy, albo i więcej.
Zawsze mozna wybrac bio fair trade, ale ceny duzo wyzsze

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Na handlu Fairtrade najwięcej zarabiają korporacje i supermarkety (ok. 60% zysku). Rolnicy dostają ok. 1,5%.
ale Fair Trage w markecie jako tako nie ma( u mnie), poza tym jest sporo rzeczy marek, ktore tez sa bio, a przynajmniej powinny byc

https://www.gepa.de/home.html

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-06-07 o 15:51
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 19:55   #1936
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Fairtrade jest tylko na papierku. Pooglądaj o wyzysku na farmach bananów, kakao czy herbaty.
Ostatnio oglądałam film o obozach pracy Lipton w Afryce, gdzie kobiety są gwałcone, ale godzą się na wszystko, bo w obozie ich dzieci maja szkołę i szansę na lepsze życie.
Na plantacjach kakao pracują dzieci... maczetami. Wypadki są codziennie.
Banany są opryskiwane tonami chemii. Ludzie chorują. Praca jest bardzo ciężka, a dostają grosze.
Te wielkie plantacje są w rękach Francuzów i Holendrów. Współpracują z korporacjami w Europie i USA. Na handlu Fairtrade najwięcej zarabiają korporacje i supermarkety (ok. 60% zysku). Rolnicy dostają ok. 1,5%.
Wrzucasz wszystkich do jednego wora . Znam ludzi który zawodowo zajmują się takimi rzeczami i fair trade to nie jest tylko marketingowa ściema lub nie zawsze jest. Trzeba wiedzieć co i gdzie kupować no i mieć na to kasę oczywiście.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 21:36   #1937
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Nie uwierzycie co nam sie dzisiaj przytrafiło Mój facet zapomniał telefonu z samochodu. Zadzwonił domofonem i otworzyłam mu drzwi do mieszkania. Nasz kot wyleciał na korytarz drapać wycieraczkę sąsiadów, ja za nim, mój TŻ wraca i patrzy co my robimy i drzwi się zatrzasnęły, a nikt nie miał klucza. Słowo daję, już wyobrażałam sobie jak dzwonimy po ślusarza albo straż pożarną. Ja z kotem na rękach, drzwi zatrzaśnięte, no Meksyk. Zeszłam z Alfiem do auta, a TŻ kombinuje. Na szczęście okno w łazience było lekko uchylone, ale ono ma dość mały otwór, dorosły się tam nie przeciśnie. Mój TŻ wskoczył na dachy garaży, które mamy pod oknem w łazience, sąsiadka nam pożyczyła drabinę i 12-letniego syna. Mój TŻ otworzył to okno, młody się przecisnął i nam otworzył chatę. Cyrk po prostu, administrator bloku lał po gaciach. Ja myślałam, że do 22 będę z kotem w aucie siedzieć
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 22:20   #1938
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;61460721]Nie uwierzycie co nam sie dzisiaj przytrafiło Mój facet zapomniał telefonu z samochodu. Zadzwonił domofonem i otworzyłam mu drzwi do mieszkania. Nasz kot wyleciał na korytarz drapać wycieraczkę sąsiadów, ja za nim, mój TŻ wraca i patrzy co my robimy i drzwi się zatrzasnęły, a nikt nie miał klucza. Słowo daję, już wyobrażałam sobie jak dzwonimy po ślusarza albo straż pożarną. Ja z kotem na rękach, drzwi zatrzaśnięte, no Meksyk. Zeszłam z Alfiem do auta, a TŻ kombinuje. Na szczęście okno w łazience było lekko uchylone, ale ono ma dość mały otwór, dorosły się tam nie przeciśnie. Mój TŻ wskoczył na dachy garaży, które mamy pod oknem w łazience, sąsiadka nam pożyczyła drabinę i 12-letniego syna. Mój TŻ otworzył to okno, młody się przecisnął i nam otworzył chatę. Cyrk po prostu, administrator bloku lał po gaciach. Ja myślałam, że do 22 będę z kotem w aucie siedzieć [/QUOTE]

Brawo wy! najbardziej mi się podoba że sąsiadka pożyczyła syna , najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. No i zachowaliście zimną krew i spryt. Ja kiedyś zatrzasnęłam się tak jak mieszkałam w Hiszpanii..i poszłam na cały dzień na plażę
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 07:52   #1939
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Zawsze mozna wybrac bio fair trade, ale ceny duzo wyzsze

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



ale Fair Trage w markecie jako tako nie ma( u mnie), poza tym jest sporo rzeczy marek, ktore tez sa bio, a przynajmniej powinny byc

https://www.gepa.de/home.html

U nas fair trade jest w marketach. W Almie kupuję herbatę Bradley's, w Auchan czekolady bio fair trade. Chociaż wiem, że fair trade to jest tylko na etykiecie


Wyzysk pracowników jest wszędzie. Ostatnio oglądałam o plantacjach pomidorów na Florydzie. Tu jest o tym wspomniane: http://projectsyndicate.natemat.pl/8...sprawiedliwosc

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;61460721]Nie uwierzycie co nam sie dzisiaj przytrafiło Mój facet zapomniał telefonu z samochodu. Zadzwonił domofonem i otworzyłam mu drzwi do mieszkania. Nasz kot wyleciał na korytarz drapać wycieraczkę sąsiadów, ja za nim, mój TŻ wraca i patrzy co my robimy i drzwi się zatrzasnęły, a nikt nie miał klucza. Słowo daję, już wyobrażałam sobie jak dzwonimy po ślusarza albo straż pożarną. Ja z kotem na rękach, drzwi zatrzaśnięte, no Meksyk. Zeszłam z Alfiem do auta, a TŻ kombinuje. Na szczęście okno w łazience było lekko uchylone, ale ono ma dość mały otwór, dorosły się tam nie przeciśnie. Mój TŻ wskoczył na dachy garaży, które mamy pod oknem w łazience, sąsiadka nam pożyczyła drabinę i 12-letniego syna. Mój TŻ otworzył to okno, młody się przecisnął i nam otworzył chatę. Cyrk po prostu, administrator bloku lał po gaciach. Ja myślałam, że do 22 będę z kotem w aucie siedzieć [/QUOTE]


__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 09:52   #1940
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Chyba już pora żeby napisać zdaje się że pobijemy rekord w minimalistycznym ślubie. Planujemy wziąć cywilny przed porodem, tylko czekamy aż Tz dostanie obywatelstwo. Jak tylko dostanie to rezerwujemy termin i bez żadnych ceregieli idziemy i bierzemy. Nic nie planujemy, a obrączki dostaliśmy od rodziców Tzta. Może sukienkę skombinuje, ale nie mam żadnych wymagań czy planów, może być z lumpka
Dopiero za rok planujemy wizytę w Polsce i chcemy wynająć na wsi u Tzta sale i zrobić po prostu imprezę żeby się rodziny poznały, pobawily i zobaczyly malucha bo chrzcin nie będzie. Będzie przasnie i tanio i domowo, bez zadecia, ważne żeby się ludzie wybawili i najedli
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 13:32   #1941
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

to u mnie nawet imprezy w Pl nie bylo. Rodzice sie poznali 3 lata pozniej na chrzcinach dzieciaka ;-)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 14:17   #1942
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
to u mnie nawet imprezy w Pl nie bylo. Rodzice sie poznali 3 lata pozniej na chrzcinach dzieciaka ;-)
Jest i taka możliwość u nas, zobaczymy czy nas będzie stać na taką mini imprezę, bo jak nie to się skończy na wspólnym obiedzie ;D
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 15:20   #1943
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Czytam właśnie "Minimalizm daje radość" w oryginalnej wersji językowej, i cóż... nie wydawajcie na nią pieniędzy. Słabizna niestety Przynajmniej pierwsze 20%, zobaczymy, co będzie dalej.

Po Twojej opinii stwierdziłam, że nie kupię. Zgłosiłam w bibliotece propozycję zakupu i dostałam dziś maila, że przyjęli propozycję i mam czekać na wiadomość o możliwości wypożyczenia

Aktualnie czytam Slow Life Styledigger, przyjemna lektura, dla kogoś kto nie słyszał nigdy o "ruchu" slow life być może okaże się inspiracją.
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 16:43   #1944
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Po Twojej opinii stwierdziłam, że nie kupię. Zgłosiłam w bibliotece propozycję zakupu i dostałam dziś maila, że przyjęli propozycję i mam czekać na wiadomość o możliwości wypożyczenia

Aktualnie czytam Slow Life Styledigger, przyjemna lektura, dla kogoś kto nie słyszał nigdy o "ruchu" slow life być może okaże się inspiracją.
A ja właśnie kupiłam, a poza tym jeszcze "Minimalizm dla zaawansowanych" i kilka innych książek, teraz nie mogę się zdecydować od której zacząć....

Hahaha, a po Twoim wpisie zauważyłam, że nabyłam nie tą książkę co miałam, "Slow fashion" zamiast "Slow life"
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 16:31   #1945
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Kurcze, zazdroszczę nowych tytułów na półkach

Dziewczyny, ponieważ jak do tej pory wasze kciuki na wszystko działają to proszę o nie jeszcze raz
W przyszłą sobotę idziemy oglądać dom, mamy zdolność, mamy na razie połowę wkładu własnego i desperacko szukamy szansy na 2ga połowę. Mamy jakieś tam opcje, dzięki czemu wszystko zaczyna wyglądać mniej fantastycznie niż pół roku temu. A niestety musimy się spieszyć bo po porodzie zmienia się kryteria przyznania kredytu no i ceny właśnie zaczynają u nas szybować w górę bo gospodarka rośnie.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 19:53   #1946
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Kurcze, zazdroszczę nowych tytułów na półkach

Dziewczyny, ponieważ jak do tej pory wasze kciuki na wszystko działają to proszę o nie jeszcze raz
W przyszłą sobotę idziemy oglądać dom, mamy zdolność, mamy na razie połowę wkładu własnego i desperacko szukamy szansy na 2ga połowę. Mamy jakieś tam opcje, dzięki czemu wszystko zaczyna wyglądać mniej fantastycznie niż pół roku temu. A niestety musimy się spieszyć bo po porodzie zmienia się kryteria przyznania kredytu no i ceny właśnie zaczynają u nas szybować w górę bo gospodarka rośnie.
Bedziemy trzymać! koniecznie daj znać jak poszło.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 22:03   #1947
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Kurcze, zazdroszczę nowych tytułów na półkach

Dziewczyny, ponieważ jak do tej pory wasze kciuki na wszystko działają to proszę o nie jeszcze raz
W przyszłą sobotę idziemy oglądać dom, mamy zdolność, mamy na razie połowę wkładu własnego i desperacko szukamy szansy na 2ga połowę. Mamy jakieś tam opcje, dzięki czemu wszystko zaczyna wyglądać mniej fantastycznie niż pół roku temu. A niestety musimy się spieszyć bo po porodzie zmienia się kryteria przyznania kredytu no i ceny właśnie zaczynają u nas szybować w górę bo gospodarka rośnie.

Rok zmian
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 22:09   #1948
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

Rok zmian
Na potwierdzenie ja się po kilku latach rozstałam z TŻ. Jestem załamana.

I akurat dostałam 2 propozycje pracy.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 22:22   #1949
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

Rok zmian


Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Na potwierdzenie ja się po kilku latach rozstałam z TŻ. Jestem załamana.

I akurat dostałam 2 propozycje pracy.

na pocieszenie ci powiem, ze jak rozstalam sie z eksem, to potem wyjechalam do Irlandii do Tzta, do nowej pracy, do nowego kraju, a 5 lat po tym dziecko w drodze i szukanie domu

zmiany w trakcie sa paskudne, ale dzieki nim kto wie jakie szanse sie przed toba otworza? trzymam za ciebie kciuki i sciskam, obys szybko sie poczula lepiej

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-06-09 o 22:23
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 22:30   #1950
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Na potwierdzenie ja się po kilku latach rozstałam z TŻ. Jestem załamana.

I akurat dostałam 2 propozycje pracy.
O kurcze, takich newsow to sie nie spodziewalam Bardzo mi przykro, trzymaj sie. Poklociliscie sie o cos?

Fav,
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.