Warszawskie Panny Młode II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 15:38   #1651
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Wszyscy wiedzą, ze Pani Hania to pierwsza brafiterka Warszawy

Ja generalnie nie ufam Paniom w sklepach z bielizną, które są niby brafiterkami. Zwykle wcale nie mają odpowiednich kompetencji, a jak jeszcze sprzedają stanik, który jest niby odpowiednio dobrany, a nie miał robionych poprawek, to to jest po protu śmieszne. Stanik od prawdziwej brafiterki jest zrobiony specjalnie dla nas - zwężony pas pod piersiami, zwężony odstęp między miseczkami, dopasowane ramiączka. Nie ma szans, żeby stanik bez przeróbek leżał tak dobrze i tak dobrze spełniał swoje funkcje. Więc niezależnie gdzie kupujemy - trzeba dopilnować, żeby były poprawki zrobione pod nas i pewnie będzie dobrze. A to jest naprawdę ważne, szczególnie jak ma się skłonności do problemów z piersiami.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 08:07   #1652
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Wszyscy wiedzą, ze Pani Hania to pierwsza brafiterka Warszawy

Ja generalnie nie ufam Paniom w sklepach z bielizną, które są niby brafiterkami. Zwykle wcale nie mają odpowiednich kompetencji, a jak jeszcze sprzedają stanik, który jest niby odpowiednio dobrany, a nie miał robionych poprawek, to to jest po protu śmieszne. Stanik od prawdziwej brafiterki jest zrobiony specjalnie dla nas - zwężony pas pod piersiami, zwężony odstęp między miseczkami, dopasowane ramiączka. Nie ma szans, żeby stanik bez przeróbek leżał tak dobrze i tak dobrze spełniał swoje funkcje. Więc niezależnie gdzie kupujemy - trzeba dopilnować, żeby były poprawki zrobione pod nas i pewnie będzie dobrze. A to jest naprawdę ważne, szczególnie jak ma się skłonności do problemów z piersiami.
Hehehe, ze względu na jej wiek i moje zamiłowanie do polszczyzny wolę jednak określenie "gorseciarka" Bardzo mi się podoba I w sumie pasuje, bo przecież nie po to paliłyśmy gorsety, żeby się teraz znów w nie wbijać, a pani Hania dopasowuje staniki tak, że czujemy sie w nich (przynajmniej na początku), jak w gorsetach

No właśnie byłam w szoku, jak się okazało, że nie od razu dostanę stanik, bo potrzebne są poprawki krawieckie Ale już się powoli przyzwyczajam do tego ściśnięcia i moje bąbelki też wyglądają coraz lepiej A to dopiero czwarty dzień! Jutro idę na pierwsze oględziny
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 12:08   #1653
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
P.S. 3-4 grudnia są targi ślubne na Torwarze. Wybiera się ktoś? Ja na pewno będę.
No i jak Blacky, byłaś na targach? My wpadliśmy, zgarnęliśmy kupon z Red Rubina, i wypadliśmy. Zrobiliśmy szybkie obejście, ale szału nie było moim skromnym zdaniem. Najlepsze jest to, że była wystawiona moja suknia i jak już stamtąd wyszliśmy, to powiedziałam TŻtowi, że przechodził 5 m od niej i nawet na nią nie spojrzał
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 08:40   #1654
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witajcie Dziewczyny, szczególnie te które są już "po", czy orientujecie sie czy jest wątek warszawskich Żonek albo przyszłych mamuś?
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 08:43   #1655
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny, szczególnie te które są już "po", czy orientujecie sie czy jest wątek warszawskich Żonek albo przyszłych mamuś?
Tutaj są żonki obecne i przyszłe, a co do mamuś - nie mam pojęcia, ale chyba raczej nie na forum ślubnym
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 08:44   #1656
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Tutaj są żonki obecne i przyszłe, a co do mamuś - nie mam pojęcia, ale chyba raczej nie na forum ślubnym
czasem obecne mamusie czy żony udzielają się na forach dla pm, dlatego pytam
Pozdrowionka i powodzonka!
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 11:01   #1657
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ZDECYDOWANIE ODRADZAM kupony lotto. pracuje w miejscu gdzie mamy lottomat i co jakiś czas przychodzą do nas małżeństwa z kuponami do sprawdzenie i tak oto na 120 kuponów sprawdzonych było aż 252 zł
na 80 kuponów 24 zł
teraz sobie policzcie średnio kupon był za 30 zł
120 * gwarantowane30 zł wydane na kupon daje 3600 zł
jest różnica?
zapewne można wygrać więcej jednak nie spotkałam się większą wygrana
a raz z kolei przyszła para i pościła lotto za 6 tys zł (z kasy od gości)
jak była ta MEGA kumulacja i co ?? ZEROOOOO

ja tam wolę pieniążki pewne w kopercie niż miliony
zresztą większość kuponów było podpisanych chyba z razie wygranej żeby odpalić część np. cioci ANI
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 20:56   #1658
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

.
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2012-02-25 o 18:00
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 08:05   #1659
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Kupony to się raczej daje zamiast kwiatów w kościele, a nie jako prezent "główny", przynajmniej ja tak zaobserwowałam. Też nie chciałabym kuponów, uważam że zamiast kwiatów fajnie jest dostac np. butelkę wina jeśli ktoś lubi (ja niestety nie, więc nie wiem jeszcze co sobie "zażyczę" ).
Masz rację W życiu nie słyszałam, żeby ktoś sobie zażyczył kupony zamiast prezentów/kopert

A zamiast wina możesz sobie na przykład zażyczyć książki - tylko wtedy musiałabyś zrobić listę, żeby ludzie się odhaczali na niej przy wręczaniu zaproszeń
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 10:46   #1660
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

maxwelka - gratuluję sukni, jest naprawdę fajna, bo pasuje do Ciebie


123spinka - to wszystko zależy od szczęścia jak w zwykłym graniu....ja na swoje losy nie żałuję zachodu....kupony były zamiast kwiatów a koperty i tak dostawaliśmy więc to nie było w zamian za kopertę, tylko kupon zamiast kwiatka....Że za winem nie przepadamy, książek mam bardzo bardzo dużo, więc pozostały kupony totka Moim zdaniem każde rozwiązanie jest dobre, i to zależy od państwa młodych a czy się opłaca czy nie, to już indywidualna sprawa moim zdaniem


I też nigdy nie słyszałam, by same kupony byly zamiast kopert(prezentów), to raczej tylko dodatek a i tak nie każdy musiał dawac kupon bo trafiają sie i Ci goście z kwiatuszkami
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:01   #1661
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja wtrącę swoje trzy grosze, bo niestety mi na ślubie robiły się 'buły'
Powód jest prosty 90% sukni sprzedawanych w salonach w biuście ma rozmiar uniwersalny! Kupując suknię tak się w niej zakochałam,że nie pomyślałam o rozmiarze miseczek (miare wzieli z biored z talii i w biuście) Póxniej pani mnie uspokajała i mówiła, że tak zawsze szyją suknie.
Niestety ja mam duży biust (D/E) i ratowałam się trochę stanikiem, ale i tak to nic nie dało.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 19:37   #1662
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dzień Dobry! Chciałąm się przywitać i dołączyć.
Zaręczyny miesiąc temu - po 9 latach )
Ślub w planach na około wrzesień 2012.
Załatwione - jeszcze nic!
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:50   #1663
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

.
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2012-02-25 o 18:03
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:53   #1664
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Painka jeszcze nie wiem, będę robić pierwszy telefoniczny rekonesans w przyszłym tygodniu. Wesele będzie max na 80 osób i chyba chcemy trochę przełamać stereotypy że można wszystko załatwić szybciej niż w dwa lata. Ale oczywiście rzeczywistość zweryfikuje czy nam się uda.
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:57   #1665
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ja załatwiłam wszystko w pół roku, więc jak najbardziej się da
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:00   #1666
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

.
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2012-02-25 o 18:05
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:03   #1667
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

No właśnie też mam znajomych co załatwili wszystko w 4 miesiące i wszystko było mega profesjonalnie.
Na razie mam problem ze znalezieniem w sieci miejsc w których można zorganizować tak małe wesele.
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 19:10   #1668
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witam witam kochane Ahh jak milo słuchać o przygotowaniach

Słuchajcie, wszystko się da, ważne tylko być zdecydowanym, mieć plany awaryjne itp.
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 15:30   #1669
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Wszystko się da...ale dużo zależy od zasobności portfela Trochę zależy od miesiąca w którym ma się odbyć impreza. Planując ślub na listopad czy styczeń-marzec- można spokojnie w 3 miechy ale na miesiące letnie- wątpię. Ciężko zgrać super lokal, super orkiestrę, super foto czy kamerę...
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 09:32   #1670
mary_mor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 90
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Tala też planuje na mniejwięcej 80 osób napisz coś jak sie zorientujesz co do cen itp
mary_mor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 09:41   #1671
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tala Pokaż wiadomość
No właśnie też mam znajomych co załatwili wszystko w 4 miesiące i wszystko było mega profesjonalnie.
Na razie mam problem ze znalezieniem w sieci miejsc w których można zorganizować tak małe wesele.
Cytat:
Napisane przez mary_mor Pokaż wiadomość
Tala też planuje na mniejwięcej 80 osób napisz coś jak sie zorientujesz co do cen itp
Dziewczyny, polecam wam moją salę, Hotel Złote Dęby (http://zlotedeby.pl/). To jest idealne miejsce na 80 - 90 gości, ja na tyle właśnie będę organizować
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:40   #1672
doross
Przyczajenie
 
Avatar doross
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja zdążyłam w 3 miesiące załatwić wszystko, ale ślub mam w styczniu, stąd nie było problemów z terminami. I przy okazji można było negocjować ceny (sali, wodzireja, fotografa). Na wymarzoną salę dostaliśmy np. 30% zniżki.

Mam do Was pytanie: jaką firmę polecacie do transportu gości? Szukam jakiegoś busika na 20 osób lub ewentualnie autokaru z kościoła do sali (20km). Póki co dostaję bardzo wysokie wyceny i mam wrażenie, że źle szukam.
__________________
doross
doross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:32   #1673
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecam wam moją salę, Hotel Złote Dęby (http://zlotedeby.pl/). To jest idealne miejsce na 80 - 90 gości, ja na tyle właśnie będę organizować

Powiedz proszę jakie tam są orientacyjne ceny? Bo z opisu zapowiada się bardzo atrakcyjnie!
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:20   #1674
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Byłam na tych targach i tak jak piszesz - bez szału. Dostałam masę ulotek w tym ze zniżkami, ale ja już większość rzeczy mam.
Red Rubina też dostałam, ale mam już zniżkę po kupnie obrączek u nich. Skrzypaczka była jedna i chciała bagatela 5000zł za granie w kościele, kilka numerów na weselu i mini show na skrzypce elektryczne.

Mogę się podzielić zniżkami - mam na pewno do Andromedy na Puławskiej, do Poczty Tortowej na tort, do cartali na zaproszenia. I kilka innych, ale musiałabym dokładniej przejrzeć. A już wiem, na pewno są jakieś super dodatki, jak się wynajmie limuzynę. Ja nie planuję limuzyny, więc mnie to nie dotyczy.

Z weselnych wiadomości - w ostatnich dniach zamówiłyśmy z Mamą wódkę, a dziś zapłaciłyśmy za wino. Moja Mama oszalała z ilością, ale ta akcyza ma iść w górę i jeszcze po cenach hurtowych kupiłyśmy, więc nawet jak zostanie, to będzie się bardziej opłacało to spijać niż kupować w sklepie.

Jako warszawska wrześniówka muszę Wam napisać, że jest ogromny problem z terminami. Ja zamawiałam salę i kapelę jakieś 5 miesięcy temu i już był problem - nie wszystkie terminy były wolne i ciężko było zgrać kapelę z salą - musiałam przekładać termin z 8 na 22 września. To samo potem z dobrymi kamerzystami. Oczywiście problem jest tylko, kiedy ma się konkretne wymagania i nie chce iść na ustępstwa. Ja koniecznie chciałam w Warszawie - nigdzie pod, nigdzie 50km od.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Potwierdzam z lotkiem -siostra cioteczna miała wesele w listopadzie zeszłego roku, chcieli totka - dostali mnóstwo kuponów. Dorobek: jedna trójka.

My albo będziemy prosić o wino albo o wpłaty na schronisko jakieś.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 07:49   #1675
monika_dopasowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów ja się męczę już drugi dzień, fiszbiny mi się wbijają, ramiączka piją, ale się zawzięłam! Jak ma być półtora miesiąca, żeby były piękne, to będzie!

Ja w tej chwili mam cielisty, a dokupię sobie do tego na pewno jakiś biały (bo w czarnym praktycznie nigdy nie chodzę, tylko na jakieś okazje), no i dobiorę jakiś do sukni ślubnej!

A wywalenie wszystkich starych staników jeszcze przede mną, aczkolwiek już teraz widzę, jaki błąd robiłam nosząc je!
Nie mogłam się powstrzymać od komentarza. Ramiączka nie mogą Cię piłować no chyba, że chcesz mieć ślady po nich coś jak siniaki? Jeżeli masz wrażliwą skórę może się to dla Ciebie nieprzyjemnie skończyć! Fiszbiny też raczej nie powinny Cię uwierać ;/ skąd Wy takie rzeczy bierzecie? W sensie, że tak być powinno? ((
monika_dopasowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 07:51   #1676
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tala Pokaż wiadomość
Powiedz proszę jakie tam są orientacyjne ceny? Bo z opisu zapowiada się bardzo atrakcyjnie!
Powiem Ci tak: na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie niż na zdjęciach Ja płacę 210 zł za talerzyk, ale jako że ślub mam w kwietniu "poza sezonem", to płacę cenę jeszcze za rok 2011. W przyszłym roku ma być jakoś 220 albo 230 - dokładnie nie pamiętam, ale myślę, że w porównaniu do okolicznych cen - 240, 250 zł, to Złote Dęby mają bardzo dobre stawki. W cenie jest wszystko poza tortem i alkoholem, "korkowego" nie biorą. Manager, pan Piotrek, jest super człowiekiem, bardzo fajnie się z nim rozmawia

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Byłam na tych targach i tak jak piszesz - bez szału. Dostałam masę ulotek w tym ze zniżkami, ale ja już większość rzeczy mam.
Red Rubina też dostałam, ale mam już zniżkę po kupnie obrączek u nich. Skrzypaczka była jedna i chciała bagatela 5000zł za granie w kościele, kilka numerów na weselu i mini show na skrzypce elektryczne.
Kochana, te rabaty z Red Rubina się ŁĄCZĄ! I to jest w nich bardzo fajne My też dostaliśmy w salonie 5% na obrączki, ale właśnie babka powiedziała, żebyśmy poszli po te 10% na Targi, to nam się połączą i będziemy mieli 15 %

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Z weselnych wiadomości - w ostatnich dniach zamówiłyśmy z Mamą wódkę, a dziś zapłaciłyśmy za wino. Moja Mama oszalała z ilością, ale ta akcyza ma iść w górę i jeszcze po cenach hurtowych kupiłyśmy, więc nawet jak zostanie, to będzie się bardziej opłacało to spijać niż kupować w sklepie.
Proszę Cię, pokaż mi w internecie konkretną informację, że akcyza na alkohol ma iść w górę, bo ja słyszałam tylko o tej na papierosy i coś tam jeszcze, ale o alkoholu słowa nie było!

Cytat:
Napisane przez doross Pokaż wiadomość
Ja zdążyłam w 3 miesiące załatwić wszystko, ale ślub mam w styczniu, stąd nie było problemów z terminami. I przy okazji można było negocjować ceny (sali, wodzireja, fotografa). Na wymarzoną salę dostaliśmy np. 30% zniżki.

Mam do Was pytanie: jaką firmę polecacie do transportu gości? Szukam jakiegoś busika na 20 osób lub ewentualnie autokaru z kościoła do sali (20km). Póki co dostaję bardzo wysokie wyceny i mam wrażenie, że źle szukam.
A orientowałaś się w ZTM? Oni za taki fajny, nowy autobus z wyświetlającymi się imionami Państwa Młodych chcą 500 zł, ale wiem, że znajoma wytargowała 450

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez monika_dopasowana Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać od komentarza. Ramiączka nie mogą Cię piłować no chyba, że chcesz mieć ślady po nich coś jak siniaki? Jeżeli masz wrażliwą skórę może się to dla Ciebie nieprzyjemnie skończyć! Fiszbiny też raczej nie powinny Cię uwierać ;/ skąd Wy takie rzeczy bierzecie? W sensie, że tak być powinno? ((
Teraz już nic mnie nie uwiera, takie było pierwsze wrażenie i kwestia przyzwyczajenia się do nowego rozmiaru Rozumiem, że jesteś z Dopasowanej i rozeznajesz się w temacie?
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 12:29   #1677
mary_mor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 90
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

A czy macie już makijażystkę/fryzjerkę? ślub mam w sierpniu a kompletnie nie wiem kiedy zacząć szukać. I jeszcze najlepiej żeby dojechała do mnie do domu.
mary_mor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 16:36   #1678
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Też szukam makijażystki. Nie znam nikogo, nikt znajomy nie zna, a jakoś boję się brać tak po prostu z Internetu. Szczególnie, jeśli mam płacić za próbny makijaż.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Kochana, te rabaty z Red Rubina się ŁĄCZĄ! I to jest w nich bardzo fajne My też dostaliśmy w salonie 5% na obrączki, ale właśnie babka powiedziała, żebyśmy poszli po te 10% na Targi, to nam się połączą i będziemy mieli 15 %
O, to super! Bardzo dziękuję za informację, bo chcę tam chyba kupować biżuterię na ślub.

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Proszę Cię, pokaż mi w internecie konkretną informację, że akcyza na alkohol ma iść w górę, bo ja słyszałam tylko o tej na papierosy i coś tam jeszcze, ale o alkoholu słowa nie było!
Nie mogę - ale zajrzyj do nas na wątek PM 2012 - koleżanka pracująca w przemyśle alkoholowym napisała, że to pewnik. Zresztą brat cioteczny, u którego kupowałam wino i hurtownik od wódki potwierdzają. Podwyżki mają sięgnąć podobno nawet 10-15%.

Nie sądzę, żeby była to jakaś tajna zmowa. Bo to osoby, które nie mają ze sobą żadnego kontaktu.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez monika_dopasowana Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać od komentarza. Ramiączka nie mogą Cię piłować no chyba, że chcesz mieć ślady po nich coś jak siniaki? Jeżeli masz wrażliwą skórę może się to dla Ciebie nieprzyjemnie skończyć! Fiszbiny też raczej nie powinny Cię uwierać ;/ skąd Wy takie rzeczy bierzecie? W sensie, że tak być powinno? ((
Według mnie powinno. Szczególnie, że staniki rozciąga się od noszenia - przede wszystkim ramiączka i pas pod biustem. Chodzi właśnie o to, żeby się chwilę przemęczyć, stanik się rozejdzie, my przyzwyczajamy się do bardziej obcisłej bielizny i jest supcio. Wszystko się trzyma, wszystko na swoim miejscu, a nie jak w stanikach ze sklepu, że miesiąc po kupieniu jest już za luźny i nic nie trzyma.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 17:53   #1679
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez doross Pokaż wiadomość
Ja zdążyłam w 3 miesiące załatwić wszystko, ale ślub mam w styczniu, stąd nie było problemów z terminami. I przy okazji można było negocjować ceny (sali, wodzireja, fotografa). Na wymarzoną salę dostaliśmy np. 30% zniżki.

Mam do Was pytanie: jaką firmę polecacie do transportu gości? Szukam jakiegoś busika na 20 osób lub ewentualnie autokaru z kościoła do sali (20km). Póki co dostaję bardzo wysokie wyceny i mam wrażenie, że źle szukam.
Ja płaciłam 900 zł z za Praga-Wołomin i z powrotem.
http://www.tandem.net.pl/
chciałam ztm ale oni tylko w obrębie Warszawy jeżdżą.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 09:41   #1680
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez mary_mor Pokaż wiadomość
A czy macie już makijażystkę/fryzjerkę? ślub mam w sierpniu a kompletnie nie wiem kiedy zacząć szukać. I jeszcze najlepiej żeby dojechała do mnie do domu.
Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Też szukam makijażystki. Nie znam nikogo, nikt znajomy nie zna, a jakoś boję się brać tak po prostu z Internetu. Szczególnie, jeśli mam płacić za próbny makijaż.
Dziewczyny, odezwijcie się do mnie na privie, to prześlę wam namiary na moją koleżankę, która jest po szkole charakteryzacji i zajmuje się profesjonalnym makijażem z dojazdem do klientki Jeszcze u niej nie byłam na próbnym makijażu (ciągle czasu brak), ale jak się wreszcie umówię, to pokażę wam efekty

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
O, to super! Bardzo dziękuję za informację, bo chcę tam chyba kupować biżuterię na ślub.
Nie ma za co Dobra zniżka nie jest zła

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Nie mogę - ale zajrzyj do nas na wątek PM 2012 - koleżanka pracująca w przemyśle alkoholowym napisała, że to pewnik. Zresztą brat cioteczny, u którego kupowałam wino i hurtownik od wódki potwierdzają. Podwyżki mają sięgnąć podobno nawet 10-15%.
Nie sądzę, żeby była to jakaś tajna zmowa. Bo to osoby, które nie mają ze sobą żadnego kontaktu.
O masz Ci los, to mnie nie pocieszyłaś


Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Według mnie powinno. Szczególnie, że staniki rozciąga się od noszenia - przede wszystkim ramiączka i pas pod biustem. Chodzi właśnie o to, żeby się chwilę przemęczyć, stanik się rozejdzie, my przyzwyczajamy się do bardziej obcisłej bielizny i jest supcio. Wszystko się trzyma, wszystko na swoim miejscu, a nie jak w stanikach ze sklepu, że miesiąc po kupieniu jest już za luźny i nic nie trzyma.
No więc właśnie. Mnie w tej chwili, po prawie 3 tygodniach, nic już nie pije, co więcej - przepięłam się z pierwszej haftki na trzecią Wszystko się elegancko rozciągnęło, a piersiątka idą w górą i jędrnieją z każdym dniem
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.