Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-18, 22:53   #2161
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

ALLIW - za dojechanie i tez czekam na new foto MarJanow


Polece z pamietniczka

Zaczne od tego ze w zyciu nie jechalam TYLOMA TUNELAMI - w te i we wte wyszlo nam 71 - cala podroz to bylo okolo 450km z czego jakies 70km w samych tunelach - najdluzszy mial 11km
- ale to nic jakbys Nie zjechali na droge do Flåm - to by nasz czekal taki co na 24km ....!!!

Ogolnie podroz minelq spokojnie - Milus zniosl ja dzielnie 2 postoje w kazda strone - w drodze powrotnej nawet jadlam KEBABA - 1wszy raz OD WAKACJI ....!!!

Widoki BOOOOSKIE ...!!!
Oczywiscie nie mam ZADNEGO LADNEGO SWOJEGO zdjecia - no ale coz jak sie wyglada jak skrzyzowanie wieloryba ze sloniem to tak bywa :-/ ale za to maaaaasa sweet Foci Milusia.

Oczywiscie wzielam na "klate"
Brak przejazdzki POCIAGIEM ktory jedzie wzdluz Fiordow 1h w 1strone - bo oczywiscie my takie madre i zamiast isc wpierw na stacje zobaczyc o ktorej odjezdza Tosmy na obiada polazli - 5min spoznienia i haha. Ale za to byly inne atrakcje - np jak bitwa na SNIEZNE kulki - zjezdzanie z ciocia z OSNIEZONEJ gorki - i wodospad w okolicach Voss.


Ogolnie jutro ma byc ladna pogoda - i jedziemy tym razem na Sotre do dawnej siedziby Hitlera - ogolnie muzeum 2wojny swiatowej ;-)


Sprobujem jakies foty tutaj wam dodac ;-).

Wodospad w Voss

ImageUploadedByWizaz Forum1397857751.834567.jpg

Wojna na sniezki z mamusia

ImageUploadedByWizaz Forum1397857831.048509.jpg


Nauka jazdy Milusia z ciocia Agnieszka

ImageUploadedByWizaz Forum1397857884.109346.jpg


Wiodk w drodze do Flåm

ImageUploadedByWizaz Forum1397857946.257036.jpg



Noo to na tyle Lece spac




Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 22:54   #2162
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

z tym plastrem na pępek to prawda, u mnie działa. ja kiedyś czytałam o co to chodzi ale nie pamietam.

dużo zdrówka dla chory i wesołych świąt dla wszystkich!

OTJ wszystkiego co najpiękniejsze dla synka!!

Florek był dziś pierwszy raz na huśtawce! ale zadowolony, nawet sam się bujał

scarlett dla Zosi, za nowe umiejętności
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 23:05   #2163
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Kolorowych jajeczek

Koszyczki na jutro przygotowanepisanki zrobione, dziś było pracowicie, kuchennie-B zajął się Roszpunką Pomalowała Go pisakiem po twarzy-a mi brakło czegoś ze sklepu i poleciał szybko-przychodzi i woła od progu:dzięki-sprzedawczyni popatrzyła sięna niego dziwnie i spytała czy bawił się z Córkądopiero wtedy sobie przypomniał, że jest wymalowany różowym mazakiem

Alliw cieszę się, że dojechaliście

Anika, co u Was?

Maria, CR, megi odezwijcie się

Kasiaaa pięknie

Dragusia, a to musze podpowiedzieć z tym pępkiem mojej chrześnicy

Pani, u nas przy najgorszym ząbkowaniu to potrafiło być 11 kwaśnych, rozwodnionych qpek:/plus wysoka temp.

Tasiu cieszę się, że udało się załatwić becikowe

Trolla, jak tam akcja blond?

Monika, dobrze że nos całya jak ucho J?

Bzinko mam nadzieję, że jedynki szybko wyjdą
Mi lekarz mówił żeby podawać cały rok

Malpko szukam czerwonego dywanu dla Ciebie

Nestelle, Zosia jak jesteśmy na zakupach to musi trzymać coś w łapceostatnio dumnie wiozła kawę
Byłyście u fryzjera?

Agatko, hop, hop
Hally

Despa, e tam sucz-po prostu szczerai za to Cię lubię.
__________________



Edytowane przez BYou
Czas edycji: 2014-04-18 o 23:07
BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 04:26   #2164
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Hej

Marcelku!
100 lat szczęścia, miłości i radości!

Dziewczyny! Smacznego jajca i mokrego dyngusa!


oliwka i mnie ta czerwona przyjemność na święta spotkała jakoś wcześniej w tym miesiącu


Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
To mój tż nauczył Kinię i na prośbę zrób minkę, szczerzy ząbki i tak sztucznie, ale uroczo się uśmiecha


udało się zrobić fotkę?

Monika super z nocnikowaniem u nas 2 czy 3 razy była kupa na nocnik więc wiem jaka to wygoda i tym bardziej zazdraszczam

Villga dziękuję za przepis po świętach wypróbuję. zobaczymy czy zawsze się udają bo ja wszystko umiem spierniczyć


alliw oj biedna Ty z tą jazdą
może w drugą stronę będzie lepiej
czym wg Ciebie pachnie ten szampon z musteli?
bo mnie chłop woła do łazienki i mówi, ze starymi ludźmi coś w tym jest

despa dzięki za cynk o promocji
zdrówka dla Emi jak ja sobie przypomnę nasz trójkowy armagedon to aż mnie ciary przechodzą

czy w ogóle któreś dziecko wypchnęło trójki w miarę bezproblemowo?
a! i miałam się spytać o czworki- to takie wielkie cholery? bo wydaje mi się, że u K. siostry widziałam to takie małe były (coś jak 1 i 2 na dole) a u nas to takie krowy wielkie i szerokie, że w paru miejscach się przebijają. aż mnie naszła myśl czy to nie 5

trolla to i ja się przyłączam do akcji: zrób się na blond. na szafce stoi casting "ciemny blond" tylko boję się za to zabrać
no i ten ciemny blond z blondem to ma chyba tylko nazwę wspólną

Bzinka co do poprzednich świąt to ja nie wspominam miło bo się okropnie martwiłam, że Karol taki chudy i prawie nie przybrał na wadze i po świętach dnia trafiliśmy do szpitala a teraz jaki chłop oby te były lepsze

z Romera jestem raczej zadowolona co prawda nie mam porównania z innym ale na razie wszystko jest ok a jeździmy chyba od grudnia

Hania z whiscasem

Nestelle że despie szybko się siwe pokazały? ja pierwszego dziada zauważyłam na 2 czy 3 roku studiów (w trakcie sesji)

Amelie mała śliczna szkoda, ze minka taka smutna

Pani o matko! rzeczywiście armagedon
biedny Torresik z tą pupką żadne smarowidła nie działają?

Kasia fotki Miluś jaki szczęśliwy
świetna wycieczka
ilość i długość tunelów powala

a propos kebabów. alem się wczoraj zdziwiła, że kebab koło nas zamknięty od 18.04 do świąt (jeszcze bardziej się zdziwiłam, że pasmanteria tak samo zamknięta) ja wiem, ze post itp ale przecież nie wszyscy są wierzący i nie wszyscy obchodzą Wielki Piątek itd. no ale widocznie nie opłacało się otwierać.
A! tż wczoraj zajechał na mc donalda i zamówił kanapkę z rybą. mówił, że babka była zdziwiona, bo on pierwszy wziął coś z rybą a tak to, jak to powiedziała "wszyscy z mięchem żrą"

i ja jestem z siebie dumna, bo żem się wczoraj przypościła i oprócz mięsa nie zjadłam też nic słodkiego nawet 1 chrupeczki Karolka a to dopiero wyczyn

BYou tż wymalowany pisakiem ale i

Monicca tż nie wraca na święta prawda? czy coś pokręciłam?

Tasia robię podejście nr 2 do Twojego ciasta jak wyjdzie zakalec to trudno, brat i tż się ucieszą. znowu zrobię w formie misia. o! a może to przez silikonową formę ten zakalec?

K. spodobało się chodzenie do tyłu ale w ogóle chodzenie mu się strasznie podoba. wczoraj cały dzień ćwiczył i zrobił duże postępy. jak jestem np w pokoju obok i słyszę charakterystyczny śmiech to już wiem ze zamierza się puścić i pójść. tyle radości

---------- Dopisano o 05:26 ---------- Poprzedni post napisano o 05:08 ----------

a! słuchajcie, opowiem Wam jeszcze jak mnie wczoraj syn załatwił

Przebrałam go i siedziałam na podłodze a on przy mnie stał i trzymał za fraki. chciało mi się siku więc go uprzyjmie pytam: czy moze mogłabym pójść zrobić siku? K. zaczął się rozglądać po pokoju. se myślę: o co mu chodzi? no i w końcu znalazł to czego szukał, schylił się i podał mi nocnik
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 04:59   #2165
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Wesołych Świąt


Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
dzięki
Na szczęście nie muszę gotować, bo mama moja wzięła to na siebie, więc tradycyjnie już tylko z 3 ciasta upiekę.

Napiszę wam jeszcze o zaleceniach lekarki Hani. A mianowicie mamy jeszcze do końca kwietnia brać witaminę D a potem odstawić i zacząć znowu brać pod koniec września. Żelazo out i cebion out.
Czy wam też lekarze dali takie wskazanie odnośnie wit D?
Jak wyczytalam w necie:
"Dawkowanie - Dzieci i nastolatki (1–18 lat):
a) dawka 600–1000 IU/dobę (15,0–25,0 µg/dobę) zależne od masy ciała w okresie od września do kwietnia lub przez cały rok, jeśli synteza skórna jest niewystarczająca "
więc chyba to jest ok.

Mowiła tez,żeby nie smarować dzieci niepotrzebnie fitrami, jeśli nie są narażone na ostre słońce lub nie są w tropikach, żeby je raczej starać się w cieniu trzymać i nie blokować dawkowania witaminy D ze słońca. Prawda to?
Co do witaminy D nam pediatra po ostatnim szczepieniu zalecił 3 razy w tyg 600j. ale cały czas w lecie też.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
jutro do t. mieliśmy jechać...
czyżby wyjazd odwołany?

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
a co do hormonów - to od kąd dostałam @ po porodzie to mi cera warjuje . ja ☠☠☠☠☠☠☠e co jakiś czas wychodzi mi cos ....
Mam to samo

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Karty są bardzo fajne i są dość grube, Hania nie bierze bo buzi książeczek kartonowych, tylko cienki papier, tylko taki zjada i mnie w rękach, ale z tymi kartami w sumie ciezko byłoby cos zrobić, wydają się solidne.
Hmm jakoś nie zjada żadnych farfocli, jak cos leży na podłodze to mi pokazuje paluszkiem. Raczej konkrety woli zjeść, ostatnio chce zjeść każdy kwiatek jaki dorwie, wydaje mi się też, że próbowała whiskasu mokrego z miski Dżordża, bo kiedyś ją zastałam z dziwną miną przy niej i nie chciala buzi otworzyć


Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Monicca tż nie wraca na święta prawda? czy coś pokręciłam?
Niestety nie
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 06:57   #2166
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Dzień dobry

Rok temu o godzinie 00:45 na świat przyszedł mój synek Marcel - ten dzień zmienił cale moje życie - nabrało ono sensu

kwiatuszku dziekujemy za zyczenia urodzinowe

u nas Wielki Piatek jest dniem wolnym od pracy, natomiast dzisiaj sklepy sa otwarte

smiechowe z tym nocnikiem

OTJ spoznione wszystkeigo Najlepszego dla Adasia

Kasia przepieknie tam jest zazzdoszcze wycieczki i widze, ze jednak pogoda sie udala po ulewie ani sladu
__________________
Moja dziewczynka

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2014-04-19 o 07:01
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 07:04   #2167
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

MARCELKU rosnij duzy piekny i silny .....!!!!



Raz jeszcze kazdej z osobna :
ImageUploadedByWizaz Forum1397887231.816877.jpg


Aaaa i mialam jeszcze pisac :

NESTELLE i jak bylyscie u tego fryzjera.?
No i dla Ninki za nauczenie sie Wszystkiego


KWIATUSZEK - Nocnik Nocnik ale widzisz jak syn dba o Ciebie .




Chyba musze wziasc rozwod z mama na kilka dni :-/ mega mi cisnienie dzis podniosla - ehhh wiedzialam ze pieknie byc nie moze


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 07:35   #2168
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Dzisiaj jedziemy do tesciowej..

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
MARCELKU rosnij duzy piekny i silny .....!!!!

Chyba musze wziasc rozwod z mama na kilka dni :-/ mega mi cisnienie dzis podniosla - ehhh wiedzialam ze pieknie byc nie moze

.
dziekujemy

a co mama nabroila tym razem?
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 07:40   #2169
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Wszystkiego najlepszego dla Marcelka! Moc uścisków od cioci bzinki i Hanusi!



Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość

Jak w pracy?
Aaa no w pracy jak w pracy, ja to się ciagle zastanawiam dlaczego ci ludzie są tacy dziwni.... przynajmniej większosc z nich....mało kto normalny jest
Miałam odwyk dlugi, to teraz ta dziwność ze zdwojona siłą we mnie uderza

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
dobre z tym whiskasem chyba juz nie probuje wiecej ?

U mnie niestety w miejscu nie usiedzi torpeda cięzko ją zainteresować czymś ale i tak jest kochana
Nie wiem, może jej smakowal jednak, bo do miski chodzi cały czas... tylko zwykle ją chwyta i odwraca do góry nogami i wywala zawartość na podłogę. Nawet jak Dżordż bidula właśnie z niej sobie je.

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość


Bzinka co do poprzednich świąt to ja nie wspominam miło bo się okropnie martwiłam, że Karol taki chudy i prawie nie przybrał na wadze i po świętach dnia trafiliśmy do szpitala a teraz jaki chłop oby te były lepsze

z Romera jestem raczej zadowolona co prawda nie mam porównania z innym ale na razie wszystko jest ok a jeździmy chyba od grudnia

Hania z whiscasem
Noo a kto wiedział,co bedzie za rok w święta Na pewno będą tym razem udane!

Dzięki , chyba się zdecyduję na ten kolor Magic Dots.

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Co do witaminy D nam pediatra po ostatnim szczepieniu zalecił 3 razy w tyg 600j. ale cały czas w lecie też.
Czyli u każdego inaczej zalecają hmm

Pani! Dużo całusów dla biednego pawianka Ściskam mocno!
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/

Edytowane przez bzinka
Czas edycji: 2014-04-19 o 07:42
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 07:43   #2170
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Marcelka! Moc uścisków od cioci bzinki i Hanusi!



Aaa no w pracy jak w pracy, ja to się ciagle zastanawiam dlaczego ci ludzie są tacy dziwni.... przynajmniej większosc z nich....mało kto normalny jest
Miałam odwyk dlugi, to teraz ta dziwność ze zdwojona siłą we mnie uderza
dziekujemy z Marsselim

a jaka to branza

czy ktoras z was mrozila moze kawalki tortu? (mascarpone, bita smietana, owoce) - wczoraj upieklam dwa, a okazuje sie, ze nie bedzie komu go jesc
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 07:55   #2171
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość



Nie wiem, może jej smakowal jednak, bo do miski chodzi cały czas... tylko zwykle ją chwyta i odwraca do góry nogami i wywala zawartość na podłogę. Nawet jak Dżordż bidula właśnie z niej sobie je.

biedny Dżordż hehe


Wszystkiego najlepszego dla Marcela!!
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 08:02   #2172
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
dziekujemy z Marsselim

a jaka to branza

czy ktoras z was mrozila moze kawalki tortu? (mascarpone, bita smietana, owoce) - wczoraj upieklam dwa, a okazuje sie, ze nie bedzie komu go jesc
Ja nie mroziłam, nie pomogę

Branża tu nie ma nic do rzeczy, my na miejscu mamy ponad 1500 osób, rożne działy są...oczywiście nie znam wszystkich osób, ale te w moim budynku i szczególnie te na stanowiskach wysokich to szkoda gadać, co to za ludzie.
Naprawdę na palcach zliczyć tych o normalnych poglądach i tych, którzy nie udają nikogo. Wydaje mi się,że dużo osób w pracy przybiera jakieś maski... może poza pracą są inni?
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/

Edytowane przez bzinka
Czas edycji: 2014-04-19 o 08:04
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 08:39   #2173
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Napiszę wam jeszcze o zaleceniach lekarki Hani. A mianowicie mamy jeszcze do końca kwietnia brać witaminę D a potem odstawić i zacząć znowu brać pod koniec września. Żelazo out i cebion out.
Czy wam też lekarze dali takie wskazanie odnośnie wit D?
Jak wyczytalam w necie:
"Dawkowanie - Dzieci i nastolatki (1–18 lat):
a) dawka 600–1000 IU/dobę (15,0–25,0 µg/dobę) zależne od masy ciała w okresie od września do kwietnia lub przez cały rok, jeśli synteza skórna jest niewystarczająca "
więc chyba to jest ok.

Mowiła tez,żeby nie smarować dzieci niepotrzebnie fitrami, jeśli nie są narażone na ostre słońce lub nie są w tropikach, żeby je raczej starać się w cieniu trzymać i nie blokować dawkowania witaminy D ze słońca. Prawda to?

Hania zaczęla już jeść dużo normalnych posilków, moja mama gotuje jej zupki i mięsko, dajemy jej też normalnie od nas do spróbowania, do miseczki i sama sobie lapkami zjada. Jak na razie nic ją nie uczuliło, a wygląda jakby jej takie jedzenie bardziej smakowalo od sloiczkowych. Sloiczki też jeszcze daję czasem ( te 1-3 lat teraz) i zjada całe.

Muszę kupić w końcu fotelik, niestety akurat nie bardzo mnie stać na lepszy i ciagle się zastanawiam co wybrać Dziewczyny, które mają tego Romera King Plus, jesteście zadowolone? Bo nie wiem, czy w końcu jego nie kupię też.
Nie mam pojęcia jak to jest z wit. D. Nam teraz pediatra kazała dać większą dawkę, jak mówiłam, że J. ma ciągle spocone i zimne stopy. Nie zdecydowałam się na to jeszcze. Po świętach zrobię mu badania, m.in. wit D i wtedy zobaczymy. Dla siebie też mam listę badań, więc razem pójdziemy.
Szczerze mówiąc ciekawa jestem tego poziomu wit D., tyle mówi się o słońcu, spacerach, ale czy to rzeczywiście wystarcza? W końcu też nie bada się tego raczej u dzieci i ciężko stwierdzić. J. każdego dnia na spacerze, zobaczymy.

Mi o filtrach nikt nic nie mówił, ale szczerze mówiąc rzadko smarowałam J. W lecie też zawsze wychodziliśmy, ale on w cieniu raczej i raz posmarowałam, częściej zapomniałam, a i tak najbardziej opalił się nad morzem (chyba wiatrem bo słońca wiele nie było a jak było to on raczej w cieniu).

Super, że Hania tak ładnie je.

Z fotelikiem nie pomogę, bo jeszcze nie kupiliśmy ani nie rozglądaliśmy się porządnie

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
łooo dużo zjada! u nas max. 190 g ,ale za to je 2 obiady -jeden słoiczkowy ,drugi nasz .
J. czasem dostaje te 190g, zjada, ale częściej kupuję mu z rossmanna 220 lub 250g, a jak gotuję to tylko w te większe słoiczki przekładam. on i tak potrafi zjeść swoje i dopchać chlebem maczanym w naszej zupie i naszą zupą..

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci tez od czasu do czasu krzyzują nóżki w pozycji siedzącej np w wozku spacerowym?
Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Hania ma fazę odwrotną, na rozkładanie nóg w wózku bardzo nieelegancko
u nas na zmianę, albo skrzyżowane albo rozłożone. skrzyżowane częściej w foteliku, choć ostatnio preferuje fitness w czasie jazdy, łapie się za stopę i podnosi ją do góry i tak ciągle góra dół, góra dół.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Od ostatniego postu do tego postu przeżyłam armagedon:
- 3 koopy
- 3 cycowania
- 4 jaja wygotowane
- 1 garnek spalony
- zasmrodzone 1 (małe) mieszkanie
- wbita szklana drzazga w stopę (?)
a chłop tylko wyszedł po samochód do znajomych... właśnie usypia T. Torresinek - bidul ma tyłek jak pawian


---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
a! słuchajcie, opowiem Wam jeszcze jak mnie wczoraj syn załatwił

Przebrałam go i siedziałam na podłodze a on przy mnie stał i trzymał za fraki. chciało mi się siku więc go uprzyjmie pytam: czy moze mogłabym pójść zrobić siku? K. zaczął się rozglądać po pokoju. se myślę: o co mu chodzi? no i w końcu znalazł to czego szukał, schylił się i podał mi nocnik
dobry jest

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Rok temu o godzinie 00:45 na świat przyszedł mój synek Marcel - ten dzień zmienił cale moje życie - nabrało ono sensu
wszystkiego dobrego dla Marcelka!

_________

ostrzygłam dziś J. na 15 mm
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 09:51   #2174
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Dzień dobry Jako, że nie będzie mnie do wtorku na forum,

życzę Wam spokojnych, radosnych świąt, spędzonych w rodzinnej i pełnej miłości atmosferze

oraz
moc uścisków dla Marcelka
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:00   #2175
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Marcelku- sto lat Smyku!

Pani jak Michas? Monia- Jakub ok? U nas masakra pobudka kolo 23 i ryki do 1, rano 6:16 zryw... caly czas z bekiem jekami kosmos. BYou dlugo Wam sie te trojki przebijaly?
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:53   #2176
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Trolla ja już za moment zmywam (też chłopa wykorzystałam do nałożenia- bom slepa)
ja dzis robiłam, tez chłopa użułam, pól łazienki, moja cała głowa nie tylko włosy i bluzka upaprane eh
mam nadzieje ze przynajmniej farba wyjdzie

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
Spoko, ładnemu we wszystkim ładnie
Kciuki masz gratis

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Despa i jak kolor?
Bzinka,, pisz co u was?
chciałabym mieć twoją wiarę

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
dzięki
Na szczęście nie muszę gotować, bo mama moja wzięła to na siebie, więc tradycyjnie już tylko z 3 ciasta upiekę.

Napiszę wam jeszcze o zaleceniach lekarki Hani. A mianowicie mamy jeszcze do końca kwietnia brać witaminę D a potem odstawić i zacząć znowu brać pod koniec września. Żelazo out i cebion out.
Czy wam też lekarze dali takie wskazanie odnośnie wit D?
Jak wyczytalam w necie:
"Dawkowanie - Dzieci i nastolatki (1–18 lat):
a) dawka 600–1000 IU/dobę (15,0–25,0 µg/dobę) zależne od masy ciała w okresie od września do kwietnia lub przez cały rok, jeśli synteza skórna jest niewystarczająca "
więc chyba to jest ok.

Mowiła tez,żeby nie smarować dzieci niepotrzebnie fitrami, jeśli nie są narażone na ostre słońce lub nie są w tropikach, żeby je raczej starać się w cieniu trzymać i nie blokować dawkowania witaminy D ze słońca. Prawda to?
.
rozmawaiłam ostatnio z laską co pisała mgr na temat wit D, i tez mowila ze filtry ją blokują.
mały już troszkę opalony, ma jakby brudne dłonie itroche buzie ponizej oczu, bo wyzej była czapeczka

no nie dam was rady przeczytać do konca bo mi wrzaskun wisi u fotela i sie drze
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 11:24   #2177
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Rok temu o godzinie 00:45 na świat przyszedł mój synek Marcel - ten dzień zmienił cale moje życie - nabrało ono sensu


Dużo radości Marssselku Kochany!!!!!


Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

Chyba musze wziasc rozwod z mama na kilka dni :-/ mega mi cisnienie dzis podniosla -
no co Ty? Wydaje mi się, że jak się z kimś mieszka to siłą rzeczy muszą być takie przesilenia/napięcie; dwie samice alfa na jednym terenie

Uściskaj mamę. mega z niej lachon
a foty i relacja zajefajne!!!!! za świetnie spędzony czask laski:!

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
czy ktoras z was mrozila moze kawalki tortu?
moja matka mrozi całe. nie wyczuwam który świeży a który mrożony

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość

Pani jak Michas?
makabra...
Kochana napiszesz jaka dieta przy biegunce? coś kojarzę, że kiedyś o marchwiance pisałaś?

Kwiatku, synek kochany, odpowiada na potrzeby mamy

Amelie04, płodziliśmy syna myśląc o dzieciach Fernando Torresa (Michał jest dzieckiem finału Euro 2012). święta prawda, jakkolwiek straszliwie to brzmi
http://www.bravo.pl/foty/torres-z-dz.../idu,425842/t/

Bzinia, ludzie przybierają maski... straszne, ale prawdziwe. raz miałam rozdwojenie jaźni, bo pracowałam na 1,5 etatu i w jednej pracy musiałam być z założenia lodowatą, pryncypialną suczą, w drugiej aniołem. a z natury rzeczy jestem po środku

Oliwka, Nestelle wybieracie się do nowego poznańskiego MACa? jestem ciekawa czy wsiąkniecie tse tse tse
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 11:44   #2178
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
czy ktoras z was mrozila moze kawalki tortu? (mascarpone, bita smietana, owoce) - wczoraj upieklam dwa, a okazuje sie, ze nie bedzie komu go jesc
Mroziłam pierwszy raz po weselu, bo ogromna ilość została. Wcześniej nigdy bo jakoś nie byłam przekonana do możenia ciasta. Wtedy stwierdziliśmy, ze zamrozimy najwyżej wywalimy jak nic z tego nie będzie.
I tak jak Pani mówi, nie było praktycznie różnicy. A były to różne przekładane masami, bitą śmietaną.


Dużo zdrówka dla Marcelka, moc buziaków

monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 13:47   #2179
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Monia- Jakub ok? U nas masakra pobudka kolo 23 i ryki do 1, rano 6:16 zryw... caly czas z bekiem jekami kosmos.
Jakub ok, ale jeszcze rano dostał ostatnie dawki leków, mam go obserwować teraz. na szczęście nie zanosi się na świąteczne jeżdżenie po lekarzach. jemu zęby rosną bardzo wolno, rosną, przestają i tak w kółko, więc każdy dzień to zagadka.

biedne jesteście z tymi zębami. obie. dajesz jakieś przeciwbólowe, bo jednak bardzo boleśnie to przechodzi?
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 13:54   #2180
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Dziewczyny to jest chyba najgorszy dzien mojego zycia, nade mna panuje jakieś fatum( jak to tż okreslil) nie dosc ostatnio ten samochod, to dziś pojechalam wplacic pieniadze do wplatomatu, bo zaraz po swietach musze zrobic przelew z avon i POŻARŁ MI 350zl... dzwonilam, mowia ze ZADNEJ TRANSAKCJI NIE BYLO!! Boże. nie wiem skad ja teraz wezme pieniadze, zlozylam reklamacje, maja dac znac w ciagu 14 dni...
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:16   #2181
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

za wcześnie napisałam, że J. ok. obudził się z płaczem, niewyspany, zmęczony, ziewał, przysypiał, płakał, popłakiwał przez sen bo w końcu ululałam go jeszcze, w międzyczasie posmarowałam dziąsła.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 14:33   #2182
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci tez od czasu do czasu krzyzują nóżki w pozycji siedzącej np w wozku spacerowym?
Krzys ma ostatnio faze na trzymanie nozek na tym palaku zabezpieczajacym w wozku Jak panisko

I tez je wszystko,jak leci, trzeba pilnowac, caly czas cos memla w buzce
Dzis bylismy ze swieconka, dostal galazke bukszpanu od zakonnicy i po chwili wyciagalam Mu listek z buzi, piekna scena pod kosciolem

Straszny wiatr dzis. Ale bylismy w parku, na szczescie galezie nie lecialy Teraz zasnal, bez obiadku nawet, a ja odpoczywam troche (zaczyna sie faza zasapywania sie...) i zaraz biore sie za salatki

Aaa, nie pisalam - my tez zaczelismy jajka przepiorcze dawac Na razie zjadl 2 w czwartek i jest ok, bedzie szamal w swieta zamiast kurzych

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

STO LAT MARCELKU!!! Rosnij zdrowo!!!
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 15:04   #2183
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Hej

Marcelku!
100 lat szczęścia, miłości i radości!





udało się zrobić fotkę?





i ja jestem z siebie dumna, bo żem się wczoraj przypościła i oprócz mięsa nie zjadłam też nic słodkiego nawet 1 chrupeczki Karolka a to dopiero wyczyn

K. spodobało się chodzenie do tyłu ale w ogóle chodzenie mu się strasznie podoba. wczoraj cały dzień ćwiczył i zrobił duże postępy. jak jestem np w pokoju obok i słyszę charakterystyczny śmiech to już wiem ze zamierza się puścić i pójść. tyle radości

---------- Dopisano o 05:26 ---------- Poprzedni post napisano o 05:08 ----------

a! słuchajcie, opowiem Wam jeszcze jak mnie wczoraj syn załatwił

Przebrałam go i siedziałam na podłodze a on przy mnie sta i trzymał za fraki. chciało mi się siku więc go uprzyjmie pytam: czy moze mogłabym pójść zrobić siku? K. zaczął się rozglądać po pokoju. se myślę: o co mu chodzi? no i w końcu znalazł to czego szukał, schylił się i podał mi nocnik
Podpinam się, sto lat dla Marcelka.

Fotki nie mam ostatnio trudno robi się fotki. Wyciągnę telefon, to Kinga już jest obok i rączki wyciąga.

za silną wolę.
za mądrego syna, ale nigdy w niego nie wątpiłam. Gdzie tam nam do nocnika
Kinga już tak szybko biega, a i tak potrafi bawiąc się wyrżnąć i paść na plecy jak długa.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jest chyba najgorszy dzien mojego zycia, nade mna panuje jakieś fatum( jak to tż okreslil) nie dosc ostatnio ten samochod, to dziś pojechalam wplacic pieniadze do wplatomatu, bo zaraz po swietach musze zrobic przelew z avon i POŻARŁ MI 350zl... dzwonilam, mowia ze ZADNEJ TRANSAKCJI NIE BYLO!! Boże. nie wiem skad ja teraz wezme pieniadze, zlozylam reklamacje, maja dac znac w ciagu 14 dni...
Jak to tak? Na monitoże nic nie wyświetlił? Kwoty do akceptacji? Może tylko nie wydrukował? Sprawdź na koncie.
Jaki bank?

Kasia świetne fotki i super spędzony czas. Mamie może wybacz :P

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
za wcześnie napisałam, że J. ok. obudził się z płaczem, niewyspany, zmęczony, ziewał, przysypiał, płakał, popłakiwał przez sen bo w końcu ululałam go jeszcze, w międzyczasie posmarowałam dziąsła.
Buuuu okropne. Zdrówka
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997


Edytowane przez bmma
Czas edycji: 2014-04-19 o 14:55
bmma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 15:42   #2184
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Pani pisalam przy zokadkowej grypie, ze lekarz mi kazal dawac wszystko Oliwce zeby zapelnic brzuszek, wiec z reguly jej gotowalam rosol z makaronem,mieso gotowane,ziemniaki. I teraz tak jak Emilka miala zadsze (rzadsze?) kupy, a wiedzialam ze zetkniecia z grypa zoladkowa nie bylo to dawalam jej normalnie jesc wlasnie rosolek z duza iloscia marchewki z kleikiem ryzowym zamiast makaronu, ziemniaka o np.ugotowana marchewke.
Wy chyba tez zetkniecia z zoladkowka nie mieliscie tak obstawoam, poza tym tez ktores z Was mogloby juz miec...wiec dawalabym normalnie jesc. Nie smierdza kwasno te kupy?

Monia smarujemy dziasla,ibum w pogotowiu. Ta ostatnia czworka to bula wielka na bordowym dziaselku az, masuje jej tez...bo taka bidna jest....
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 15:53   #2185
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Krzys ma ostatnio faze na trzymanie nozek na tym palaku zabezpieczajacym w wozku Jak panisko

I tez je wszystko,jak leci, trzeba pilnowac, caly czas cos memla w buzce
Dzis bylismy ze swieconka, dostal galazke bukszpanu od zakonnicy i po chwili wyciagalam Mu listek z buzi, piekna scena pod kosciolem

Straszny wiatr dzis. Ale bylismy w parku, na szczescie galezie nie lecialy Teraz zasnal, bez obiadku nawet, a ja odpoczywam troche (zaczyna sie faza zasapywania sie...) i zaraz biore sie za salatki
u nas też wiatr, niby ciepło ale wieje Ala tak zasypia wlasnie z nogami na tym pałąku moja to gustuje w foliach...

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
Jak to tak? Na monitoże nic nie wyświetlił? Kwoty do akceptacji? Może tylko nie wydrukował? Sprawdź na koncie.
Jaki bank?
Alior. Wyswietlil kwote i jak juz zatwierdzilam to wyskoczylo ze wplatomat nieczynny i ze pieniadze zostały zatrzymane a na koncie ich nie ma..

Edytowane przez Amelie04
Czas edycji: 2014-04-19 o 16:07
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 17:58   #2186
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
u nas też wiatr, niby ciepło ale wieje Ala tak zasypia wlasnie z nogami na tym pałąku moja to gustuje w foliach...



Alior. Wyswietlil kwote i jak juz zatwierdzilam to wyskoczylo ze wplatomat nieczynny i ze pieniadze zostały zatrzymane a na koncie ich nie ma..
To ja bym nie odpuściła. Niech przeliczą kasę we wpłatomacie. Nie zrobiłaś fotki?

Dzwoń, składaj reklamację. Wyślij maila. Działaj.
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 18:53   #2187
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Wszystkiego najlepszego dla Marcelka!

Pieknych Swiat dziewczyny!
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 19:19   #2188
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość

Pieknych Swiat dziewczyny!
wzajemnie
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 19:36   #2189
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

hej!
dziś Karol wszedł na ławę i to bez żadnego stołeczka no nie mam pojęcia jak to zrobił :no nie wiem:
po za tym obiera się plecami o kanapę a nogi wkłada na ławę i tak sobie wisi z pupą w powietrzu wrzucę wam fotkę jutro bo mu pyknełam

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Czy wam też lekarze dali takie wskazanie odnośnie wit D?
Jak wyczytalam w necie:
"Dawkowanie - Dzieci i nastolatki (1–18 lat):
a) dawka 600–1000 IU/dobę (15,0–25,0 µg/dobę) zależne od masy ciała w okresie od września do kwietnia lub przez cały rok, jeśli synteza skórna jest niewystarczająca "
więc chyba to jest ok.
.
mi lekarka ostatnio mówiła że tego nigdy nie będzie w organizmie za dużo i można dawać cały rok

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

Od ostatniego postu do tego postu przeżyłam armagedon:
- 3 koopy
- 3 cycowania
- 4 jaja wygotowane
- 1 garnek spalony
- zasmrodzone 1 (małe) mieszkanie
- wbita szklana drzazga w stopę (?)
a chłop tylko wyszedł po samochód do znajomych... właśnie usypia T. Torresinek - bidul ma tyłek jak pawian
ojeju jeju co tam się działo
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 20:21   #2190
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

I od nas wszystkiego najlepszego dla Marcela (:

Aj... mam w końcu nowy tel... i wizaż zupełnie inaczej wygląda.

Pani oby t szybko przeszło...

U nas przed zębami zawsze okropna wysypka na buzi jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 10:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.