Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 22:08   #2341
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
do przychodni sie wybierzemy chociaz i tak pewnie uslysze to samo od mądrej pani doktor ( jak zaczela malo przybierac na wadze w wieku 5 msc stwierdzila ze ona juz tak ma 300g na miesiac w takim wieku) jutro byłby wlasnie 3dzien goraczkowania, nie szłam, bo nie ma zadnych innych objawow takich jak katar, kaszel i złozylam na zęby bo ślina leci hektolitrami...

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

j.w.
rano miala goraczke, pozniej zbilam jej i wygladala na zdrowa, bawila sie smiala, chodzila sobie po pokoju do godz 16.. teraz tez nie ma goraczki i spi spokojnie, posmarowalam ząbki


własnie u nas ciezko z dobrym pediatra...
kurde nie napisze chyba wiecej bo mnie szlag trafia....
Uważam i stwierdzę to z całą stanowczoscią,ze NAWET tego nie zweryfikowałaś, tylko od razu skreśliłaś lekarkę. A mogła tyle przybrać i było to jak najbardziej ok.

I teraz tez mówię, rusz się do cholery do tego lekarza, co z tego ze dziecko się czuje ok po przeciwgorączkowym skoro goraczka nawraca- idz i to sprawdz! Bo jak to cos innego niz zęby, czy wlasnie trzydniowka to co?

Mozna nie panikować, ale jak dziecko ma prawie 40 stopni goraczki, to siedzenie z nim w domu i zadawanie pytań na forum zamiast isc do lekarza jest .... Najzwyczajniej taka gorączka jest niebezpieczna dla dzieci

Edytowane przez despa
Czas edycji: 2014-04-22 o 22:11
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 22:10   #2342
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Hej
Najlepsze życzenia dla Tomka. Bądź zdrowy i szczęśliwy

Dzis bez cytowania, bo jakos nie moge sie skupic

Współczuję wszystkich akcji z tesciowymi, mamuskami, tztami.
Kwiatuszku,
Moderna, Marcel skarżypyta
Kasia, to smakowały Milusiowi ogóreczki? Janek wczoraj polizal cytrynę, nawet się nie skrzywił Salon ANNA
Pani, strażniczka chusteczek
Megi,
Achna, książki z arosa szybko przychodzą, jak zamówisz rano to wysyłają jeszcze tego samego dnia. Ja ostatnio zamawialam książki w piatek i w pon juz miałam (kurierem)
Agateczka, i kciuki za postepy B.
Villga, póki pamiętam, pisałaś ze nieważny dla Ciebie wymiar pralki, ale moze przed zakupem zmierz drzwi pomieszczenia w którym będzie stała, bo ja tak sie nadziałam z zamrażarką, nie wymierzyłam drzwi piwnicy i okazało sie ze nie wejdzie i musiałam odsyłać i zamawiać nową
Malpka, Karol w kosciele
Klementyna, feniksie
JolanT, brawo dla dzielnej Ewci

Tak, u nas też ładnie. J w zasadzie tez smiga bez czapki, bo i tak nakladanie jej nie ma sensu ostatnio musiałam ją zbierać z przejścia dla pieszych Dzis było pieknie i słonecznie, wiec na spacer nie wziełam oslonki od deszczu i zlało nas jak nie wiem co zapomniałam przed wyjsciem zajrzeć na meteo.pl
Cos chciałam jeszcze napisac ale nie pamietam co.
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 22:25   #2343
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
kurde nie napisze chyba wiecej bo mnie szlag trafia....
Uważam i stwierdzę to z całą stanowczoscią,ze NAWET tego nie zweryfikowałaś, tylko od razu skreśliłaś lekarkę. A mogła tyle przybrać i było to jak najbardziej ok.

I teraz tez mówię, rusz się do cholery do tego lekarza, co z tego ze dziecko się czuje ok po przeciwgorączkowym skoro goraczka nawraca- idz i to sprawdz! Bo jak to cos innego niz zęby, czy wlasnie trzydniowka to co?

Mozna nie panikować, ale jak dziecko ma prawie 40 stopni goraczki, to siedzenie z nim w domu i zadawanie pytań na forum zamiast isc do lekarza jest .... Najzwyczajniej taka gorączka jest niebezpieczna dla dzieci
co do tego przybierania, miala slaba hemoglobine jak sie okazalo i dostala zelazo.
nie unoś się jutro idziemy, po prostu myslalam ze jej po 3 dniach przejdzie i bedzie ok, jutro dam znac co i jak wyszlo.

niech Cie szlag nie trafia
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 22:37   #2344
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Spóźnione niestety ...

Wszystkiego naj naj naj naj najjjjlepszego dla

Marcelka
Wojtusia
Ewuni
i Tomka!

:par ty:

Miałam Was podczytywać i coś skrobnąć tel, ale nie dałam rady, więc dopiero dzisiaj Was doczytuję

despa
Moja L. ma 74 cm teraz a urodziła się mając 53. Ciuszki nosi na 74, czasami nawet w 68 wejdzie. Wagowo nie wiem, bo ostatnio była ważona ponad miesiąc temu (9200 jeśli dobrze pamiętam), a mierzyłam ją ostatnio w domu.

kwiatuszku
uśmiałam się z nocnika

moderna
pytałaś gdzie spędzamy dnie - ostatnio wzięłam się za wychodzenie do ludzi, tak po prostu. 1x/tydz. mamy zajęcia w klubie malucha, 1-2 x spotykam się z koleżanką (dzieciatą, dziecko w wieku L.), poza tym odkryłam spotkanie mam z dziećmi - są spotkania w kawiarniach, klubach malucha, takie zwyczajne pogaduszki - mamy gadają, a dzieci dokazują. I oczywiście a to wyjdę na bazarek na zakupy, a to poczta, poza tym plac zabaw i zupełnie inaczej się czuję - zawsze byłam aktywna, pracowałam 10-12h/dobę, zdarzało się więcej i widzę, że takie "siedzenie" w domu mnie dobijało powoli. Paradoksalnie mimo że więcej czasu spędzam poza domem, to jakoś bardziej jestem zorganizowana

Miałam jeszcze o TŻ-ach napisać.
U nas też kłótnie o drobiazgi., O dziwo jeśli chodzi o poważne rzeczy/poglądy to mamy podobne zdanie , podobnie myśłimy- polityka, zdrowie, wychowanie dziecka. Ostatnio tylko raz w sumie pokłóciliśmy się o poważną rzecz - w ciąży, chodziło o lekarza i ilość USG które mi zlecał (na każdej wizycie, co 2tyg) I wiem, że miał rację, ale ja byłam tak spanikowana o zdrowie wtedy fasolki, że nie myślałam racjonalnie no i niestety musiał "huknąć", żeby dotarło
I nie rozumiem jak to jest, że z takich codziennych drobnostek wychodzi mega awantura.

A teraz pamiętniczek.
<Mieliśmy koszmarną podróż. Ponieważ L. źle znosi podróże, czekaliśmy na jej drzemką poranną z wyjazdem. Ok. 11 była śpiąca, więc mieliśmy wyruszać, ale samochód padł. Więc mechanik, ja czekałam z L. w domu na walizkach, wyjechaliśmy dopiero o 16. Nici ze spania w samochodzie. Na początku podróż spokojnie mijała L. zaczęła marudzić zaraz za W-wą - i ulało jej się. Chciałam wytrzeć a tutaj chlust taki, że ona cała mokra, fotelik, L. w panice, bo się przestraszyła wymiotowania, więc stanęliśmy szybko na poboczu, ja ją tuliłam, a Tż wytargał fotelik i czyścił. Podróż jakoś minęła, aż do domu dawałam L. ryżowe chrupki, które jakoś ją uspokoiły i zaspokoiły głód i jakoś dotarliśmy... I tak sobie myśłałam, że u mnie dylmaty czy jechać z przodu są absolutnie bez sensu - muszę jechać z tyłu, żeby zareagować w razie potrzeby... A droga powrotna na szczęśćie bez wymiotowania, ale duuuży marud. Pół drogi zabawiałam ją wszystkim pod ręką, a ona wszystko rzucała na ziemię, potem już był jeden wielki ryk, więc w połowie drogi mieliśmy długi postój n karmienie i ululanie na zewnątrz, na szczęśćie ciepło było... Jak pomyślę o wyjeździe wakacyjnym, gdzie będziemy mieli więcej niż te 200 km....
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 22:39   #2345
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
nie, dwa dni, ale masakrycznie czerwona dupina, jedziemy na alantanie, mamy też tormentiol i nivejke-ona taka mega "treściwa"

rozkładam wózek i na szybciora - jak muszę

kurde to moja jednak kurduplasta jest- jak ją sama mierzyłam to coś koło 70 cm moze ma(moze ze dwa więcej) bo trudno ją utrzymać, zeby przyłożyc do miarki jakiejkolwoiek ale ważyla dwa tygodnie temu 9200, i chyba trochę mało....
Krzys tez ma tyle wzrostu - 70 plus cos i wazy chyba troszke ponizej 9 kg... Nie potroil wagi urodzeniowej. Kiedy powinien?
Ale obczailam ten kalkulator bmi i tam wychodzi prawidlowo, wiec

Co do odparzen - teraz K. mial straszne odparzenie jakis czas temu, pomagal tylko Alantan, ale w pudrze. Na razie tylko jego uzywamy.
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 23:04   #2346
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

J. się wybudził dłubie w dziąsłach albo się rozbawia
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 23:13   #2347
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Ewka
U nas nie skutkuje zasypianie w łóżeczku.
L. albo przy cycu albo na rękach, innej opcji nie ma. W łóżeczku od razu wstaje.
Kupiłam jej konika morskiego FP z melodyjkami, myślałam, że będzie usypiać.. Gdzie tam, bierze konika i chce go rozkładać na czynniki pierwsz,e dobiera się do baterii.

moderna
Z tymi chusteczkami... padłam.
Ale wiek robi swoje...

U nas Święta minęły spokojnie i leniwie, fajnie było. Dziadkowie - i jedni i drudzy -- zachwyceni wnusią Wnusia zachwycona kotami u Dziadków. Teściowa ją karmiła żurkiem i sernikiem Ale żur zrobiła taki z maleńką ilością soli, L. dostała tylko płyn, a sernik bez cukru :P Więc nie było zgrzytów . L. się zajadała, dostałam gar żurku do domu - a w domu dzisiaj zjadła kawałek chleba i nic poza tym - a u t. to kurcze jadła i jadła i tylko am mówiła. A w domu ...
Znowu u mojej mamy jadła kawałek pasztetu domowego i ogórka wcinała... Jak to jest, że ona u innych je a ze mną nie chce?
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 23:17   #2348
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Ewka
U nas nie skutkuje zasypianie w łóżeczku.
L. albo przy cycu albo na rękach, innej opcji nie ma. W łóżeczku od razu wstaje.
Kupiłam jej konika morskiego FP z melodyjkami, myślałam, że będzie usypiać.. Gdzie tam, bierze konika i chce go rozkładać na czynniki pierwsz,e dobiera się do baterii.
moja tak rozbiera szczeniaczka uczniaczka
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 23:21   #2349
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

UMIERAM ....!!
Przez OST godzine ( 21-45 do 23.00 ) mialysmy utragu 7tys Nok - i MASSSE klientow...!! A tooooo masakrycznie duzo - dalymsy rade we dwie, ale omdawni nie bylam tak OPOZNIONA w zamowieniach Ludzie czekali nawet i po 10minut ( a zawyczaj jest max 3-5 ) ehhh

Padam na pyszczek

Pocieszam sie tym ze uda mi sie zdarzyc na Busa - chyba
I nie bede musiala czekac kolejnyh 20min - taa w sumie bym doszla za te 20min ale NIE CHCE MI SIE NOGI mnie bola 1wszy raz odkad wrocilam do pracy


Kocham Cie Emilianku
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 23:23   #2350
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
UMIERAM ....!!
Przez OST godzine ( 21-45 do 23.00 ) mialysmy utragu 7tys Nok - i MASSSE klientow...!! A tooooo masakrycznie duzo - dalymsy rade we dwie, ale omdawni nie bylam tak OPOZNIONA w zamowieniach Ludzie czekali nawet i po 10minut ( a zawyczaj jest max 3-5 ) ehhh

Padam na pyszczek

Pocieszam sie tym ze uda mi sie zdarzyc na Busa - chyba
I nie bede musiala czekac kolejnyh 20min - taa w sumie bym doszla za te 20min ale NIE CHCE MI SIE NOGI mnie bola 1wszy raz odkad wrocilam do pracy


Kocham Cie Emilianku
w jakiej sieci pracujesz? mc donald?
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 23:55   #2351
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
w jakiej sieci pracujesz? mc donald?


Prawie Ci sie udalo - Burger King

Juz w domku udalo sie zdarzyc na busa baa nawet kierowca Polak jechal hehe.

Ide spac. Dobrej nocy - choc pewnie kazda z was juz spi


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 06:00   #2352
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
wogóle po świetach fajnie najlepszy był Karol jak poszliśmy na rezurekcję najpierw biegał przed ołtarzem w tą i spowrotem uśmiechał się do wszystkich a potem poszedł na zakrystię i tam z księżmi urzędował dostał od proboszcza batonika od drugiego księdza cukierka tak więc Julka się ucieszyła.
Najlpsze że jeden ksiądz obserwował go dłuższą chwilę takiego chodzącego ciągle i się mnie pyta"i on tak zawsze? on się nie męczy?"
Fajnych macie księży. Ja byłam w niedzielę z Filipem ale jeszcze się msza nie zaczęła to już kościół przeszedł wzdłuż i wszerz. I zaczął się pchać do księdza do konfesjonału jak spowiadał, więc wzięłam go na pole tam zaczepił kolegę w swoim wieku i spacerowali we dwóch.
A w pt. jak byliśmy na drodzę krzyżowej to całą godzinę przesiedział albo u mnie na rękach albo koło mojej nogi... nie wiem od czego to zależy.
U nas w kościele słyszałam przypadki, że ksiądz zwrócił uwagę rodzicom jak dziecko spacerowało po kościele, tylko nie wiem czy któryś z obecnych czy nie.
I jak byliśmy na spotkaniu z proboszczem przed chrztem to pamiętam, że mówił coś, że nie wie jak to jest dlaczego jedni rodzice zapanują nad dzieckiem i stoi grzecznie w kościele a drudzy nie.
No tak powiem roczniakowi stój w miejscu przez godzinę i mnie posłucha.

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
dzisiaj piękna pogoda, cały dzień poza domem, my też w czapce wędkarza jeździmy. Tzn pierwsze 5 metrów bo dalej 'czapki z głów panowie'. I tak zakładam, Tom ściąga itd. Czy wasze dzieci też ściągają każde nakrycie głowy? Nie mówię o wełnianych czapkach oczywiście, bo i takie dzisiaj na głowach dzieci widziałam, chociaż hitem był chłopczyk w zielonym kombinezonie puchowym, i nie wyglądał na zadowolonego no ale nie mnie to oceniać. Wszak my bez czapki bardzo często i widzę te pełne zdziwienia (albo moze pogardy), oczy zwlaszcza starszych pań.
Zwykłą cieniutką czapeczkę ściągał co jakiś czas jak sobie przypomniał a dzisiaj miał kaszkietówkę to non stop ściągał, oglądał i na ziemię ale zakładałam uparcie i coraz rzadziej ściąga.





Takie pytanie od kiedy można dać dziecku makrelę wędzoną lub tuńczyka z puszki ? Chciałabym jakąs pastę rybną zrobić.

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Która piekła to ciasto oczy carycy? Dobre? Polecasz?
Bo chcę na niedzielę upiec ale nie wiem czy to czy bajka....
http://zjemto.blox.pl/2013/07/Oczy-carycy.html
http://zjemto.blox.pl/2013/12/Bajka.html
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 06:54   #2353
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
a to sorry

nie na siedząco, ty siedzisz, jego trzymasz na rękach leżącego, albo połozyc i delikatnie klepać po pupie?
Wiesz spróbuje dziś. Ale wątpię. Musiałabym lekko delikatnie kołysac się. Klepania nie lubi. Drapac głaskac po głowie to jak najbardziej.
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:17   #2354
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Amelie po 1. jak dziecko ma wysoką gorączkę to nie dawaj mleka bo to się zwarzy i będzie ci wymiotować dziecku jeśli ma wysoką gorączkę dawaj wodę do picia a mleko jeśli ma max 38,5 bo inaczej ci je zwróci i może nie mieć aptetytu może nie jeść ale po parę łyczków wody musi brać
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:18   #2355
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość



byliście na emausie?
u nas mało męsko biedronka
bylismy, młoda wybierała, uwielbia pociągi, udało się bez rózowych kotków-zaczyna się niestety u nas rózowa faza
Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość

tak jak juz pisałam Ewcia dzielnie zniosła lot..
miałyśmy całe 3 miejsca dla siebie więc Ewka wszędzie musiała być przy lądowaniu nabrała ciśnienia i narobiła w pampa ale na szczęscie przy lądowaniu
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:23   #2356
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
bylismy, młoda wybierała, uwielbia pociągi, udało się bez rózowych kotków-zaczyna się niestety u nas rózowa faza

Ech trochę żałuję ze w końcu się też nie wybraliśmy, Hania by oszalala też za biedronka.
A czym ta faza się objawia hihi ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:32   #2357
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
udało się bez rózowych kotków-zaczyna się niestety u nas rózowa faza
uuu, a te balony to istny szał...boshe, czego tam nie było...

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Hania by oszalala też za biedronka.
a kto zaraził T. biedronkami?
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:38   #2358
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
zaczyna się niestety u nas rózowa faza
u nas ta faza jest od początku. na basenie wśród iluś piłek J. zawsze wypatrzy różową, w ogóle lubi róż.... ma różową, spadkową wanienkę i chyba spaczyliśmy mu gust przez to
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:39   #2359
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

monicca1989 obecnie siedzę w karnym bo miałam sporą przerwę (teraz zaczęłam się uczyć do aplikacji dopiero a ostatnie lata to tylko gospodarcze i zamówień publicznych u mnie na bierząco było ) i odświeżam ale z tego co pamiętam (jak mała pójdzie na drzemkę to sprawdzę) to jeśli jest to zwykły urlop bezpłatny to można podjąć pracę okresową legalnie jeśli jednak jest to urlop bezpłatny z rodzaju: dla poratowania zdrowia itp. to wtedy nie ma takiej możliwości.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Malpka na 6 rano byliście w kościele z Karolkiem?
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 08:41   #2360
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Ech trochę żałuję ze w końcu się też nie wybraliśmy, Hania by oszalala też za biedronka.
A czym ta faza się objawia hihi ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
faza rózowa-podobno dopada każdą dziewczynkę
probowałam ją ustrzec przed ale się nie udało, objawia się tym ze mając dwa kolory do wyboru rózowy i inny wybierze rózowy


idę się ogarnąć i wyruszamy ku wielkiej przygodzie zdobywac jakiś plac zabaw,

aaaa dziś wyniki-czy młoda się dostała do przedszkola ona 4 latka wiec musi się chyba zwolnic miejsce żeby ją przyjęli
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:41   #2361
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
uuu, a te balony to istny szał...boshe, czego tam nie było...

a kto zaraził T. biedronkami?
Przyznaję się bez bicia
Masz foto kowala z biedronka?
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:43   #2362
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

trolla chyba tylko Ninka Nestelle ominęła fazę na różowe

No i właśnie a gdzie zaginęły nasze spamerki ? Nestelle, BYou ??
Scarlett ??? żyjesz w tej pracy ??
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:43   #2363
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
u nas ta faza jest od początku. na basenie wśród iluś piłek J. zawsze wypatrzy różową, w ogóle lubi róż.... ma różową, spadkową wanienkę i chyba spaczyliśmy mu gust przez to
o jeju my tez kąpiemy młodego w ciemnorózowej wanience ale on nie ma ciągót do rózu jeszcze
uwielbiał zółty, teraz mu już troche przeszło
ciągoty ma do lalek i do garów narazie tylko
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:44   #2364
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Wstalam ...!!! I pytam sie

NESTELLE- LUNKA

HALLLO. HallllO .....!!!? Czyzby ktos o nas zapomnial :-/.



Po nocy przychodzi dzien -
To nic ze nawet snilo mi sie robienie hamburgerow :-/


mlody wstal o 5-45...!! Do 6.30 bawil sie - gadal sam ze soba w lozeczku - potem mama go wziela i wlasnie juz zalicza drzemke


Ja tez wstaje z wyrka
Trza sie ogarnac bo dzis znowu do pracy 14-20.


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:46   #2365
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW
KRZYSIA
MIKOŁAJKA

SPEŁNIENIA MARZEŃ ROBACZKI, DUŻO ZDRÓWKA RADOŚCI MASĘ PREZENTÓW I MIŁOŚCI
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:50   #2366
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Właśnie


DLA KRZYSIA I MIKOŁAJA STO LAT CHŁOPAKI

__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:52   #2367
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
Właśnie


DLA KRZYSIA I MIKOŁAJA STO LAT CHŁOPAKI

Podepne się bezczelnie pod życzenia bo na tel mam ograniczone możliwości

Krzyś i Mikołajek STO LAT!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:56   #2368
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
uuu, a te balony to istny szał...boshe, czego tam nie było...

a kto zaraził T. biedronkami?
Jak dla mnie to było najwięcej ludzi....
mały usnąl, stali z tż po drugiej stronie ulicy a my z młodą się przedzierałyśmy.

mały właśnie ostrzy sobie zeby na przewodzie paliwowym z lego......stuka mu po zębach bo przewód jest karbowany, jaką ma radochę

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Podepne się bezczelnie pod życzenia bo na tel mam ograniczone możliwości

Krzyś i Mikołajek STO LAT!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
już się wietrzycie?
kurcze u nas się chmurzy
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 09:04   #2369
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to było najwięcej ludzi....
mały usnąl, stali z tż po drugiej stronie ulicy a my z młodą się przedzierałyśmy.

mały właśnie ostrzy sobie zeby na przewodzie paliwowym z lego......stuka mu po zębach bo przewód jest karbowany, jaką ma radochę

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------


już się wietrzycie?
kurcze u nas się chmurzy
Niestety siedzę w pracy w bochni Hania od 7 u babci.
Ale tu tez się chmurzy i juz trochę padało.

Moderna ja też jeżdżę codziennie ponad 80km tam i z powrotem do pracy, nie dość że to wysokie koszty paliwa, to jeszcze właśnie samochód się zużywa żal.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 09:07   #2370
Lukrecjas
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecjas
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 248
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Witam

Dużo zdrówka słonka i uśmiechu dla wszystkich roczniaczków a w szczególności dla dzisiejszych solenizantów!


z uwagi na fakt iż jest to forum publiczne wchodzę tu dosyć często mimo wszystko a to dlatego że dziewczyny poruszają interesujące tematy dotyczące około rocznych maluchów.

Dziś postanowiam napisać do jednej mamusi.

Amelie04 z całym szacunkiem ale weź ty się kobieto obudź! Czytaj co radzą Ci dziewczyny!
Nie wiem co ty palisz ale jesteś mocno wyluzowana. Nasza lekarka (nie jest alfą i omegą ale jej ufam) twierdzi że przy ząbkowaniu nie występuje aż taka wysoka gorączka.
My też mieliśmy trzydniówkę byliśmy u lekarza, była wysoka gorączka, podawałam na przemian paracetamol i nurofen, gorączka ciągle wracała ale synek spijał hektolitry wody. Bardzo często w małych ilościach, Sam sobie jej nie serwował, na zmianę z Tżtem czuwaliśmy ciągle przy nim. Nie mogłabym sobie spokojnie siedziec na forum. Być może jestem panikarą ale nie darowałabym sobie gdyby coś mu się stało!

swoją drogą podziwiam dziewczyny za cierpliwość pozdrawiam
Lukrecjas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 10:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.