Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-08, 22:18   #301
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Eenax, świetna fryzura

Dwa dni spędziłam w naszym domku na wsi i nie pachnialam niczym tylko delektowalam się wiejskim powietrzem i słoneczkiem
Na noc jeszcze nie wiem co będzie
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 22:26   #302
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Miał być Scent Int. ale się spieszyłam i nie miałam czasu szukać próbki
jest więc Ogródek Nilowy, właśnie wtykam nos w pustą, pachnącą jeszcze próbkę Theoremy

Eenax - bardzo fajnie wyglądasz
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 22:33   #303
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Eenax super wygladasz

siedze teraz przed kompem z maseczka blotna na glowie(mam nadzieje,że pomoze na moje strasznie slabe wlosy) a pachne sobie po kapili balsamem L'oreal
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 23:03   #304
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A moj sie strasznie pcha i wiecznie krazy ósemki.
I lubi podsiadac gości na fotelech.

Pachne własnie Gloria.
Ale tak po całosci. Posmarowałam pepek balsamem, dekolt olejkiem i dopsikałam sie Gloria.

Załaczam tez zdjatka mojej fryzurki.
Prosze nie zwracac uwadi na moje pieprzykowate ramiona i dekolt oraz "zacpane oczy".
Bardzo mi się podobają takie postrzępione fryzurki.

Niestety, przy moim typie włosów i tak zawsze wyglądam jak porażona prądem. A z prostowaniem za dużo zachodu...

Masz zadbane, zdrowe włosy i ładny kształt ramion.
No i fajne fotki, na których to wszystko widać. Gratulacje.

Muszę się wybrać do fryzjera. Ponad rok nie byłam...

Pachnę niedobitkami porannego Mahogany. Jeszcze jest wyczuwalny.

Nie mam ochoty na nic. Jeden z najbliższych mi w życiu ludzi (napisałabym, że najbliższy, ale przecież mam męża i dziecko) wyskoczył dziś rano z okna swego mieszkania na dziesiątym pietrze. Policja podejrzewa, że ktoś mu pomógł, więc ciało leży w policyjnej chłodni czekając na sekcję. Mogę mieć kłopot z jego wydaniem, bo najbliższa rodzina jest tak bardzo niezainteresowana, że nawet nie raczy napisać oświadczenia, że nie zajmie się pogrzebem. Mogę też mieć problem z kremacją zwłok, bo nie jestem rodziną i nie mam prawa o nich decydować (a wiem, że chciał być spalony). Nie wiem, co z mieszkaniem - mam klucze, ale przecież nie jestem spadkobiercą. Mam te wszystkie osobiste rzeczy zostawić policji? Jeśli zaś cokolwiek wezmę lub rozdam rodzina mnie zeżre i obgada jak to się obłowiłam. Dodam, że na pogrzeb nie przyjadą, o załatwianiu formalności i spłacaniu długów nawet nie wspominam...

A mam jeszcze sprawę sądową z kontrahentem, który nie chce płacić.

I samochód mi się popsuł... Nie cały w sumie - tylko hamulce. Jeździć mogę (tylko zatrzymywać się nie mogę).
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 23:10   #305
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath! Ogromnie współczuję, mimo że - wiem, słowa niewiele pomogą.
Zszokowała mnie ta historia, nie wiem co bardziej - samo samobójstwo/morderstwo, czy zachowanie rodziny... Mam nadzieję, że hmm... jak to ująć, ci ludzie nie będą sprawiać problemów i uda Ci się wypełnić ostatnią wolę przyjaciela.

Ściskam gorąco i pozostaję z Tobą myślami.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 23:10   #306
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają takie postrzępione fryzurki.

Niestety, przy moim typie włosów i tak zawsze wyglądam jak porażona prądem. A z prostowaniem za dużo zachodu...

Masz zadbane, zdrowe włosy i ładny kształt ramion.
No i fajne fotki, na których to wszystko widać. Gratulacje.

Muszę się wybrać do fryzjera. Ponad rok nie byłam...

Pachnę niedobitkami porannego Mahogany. Jeszcze jest wyczuwalny.

Nie mam ochoty na nic. Jeden z najbliższych mi w życiu ludzi (napisałabym, że najbliższy, ale przecież mam męża i dziecko) wyskoczył dziś rano z okna swego mieszkania na dziesiątym pietrze. Policja podejrzewa, że ktoś mu pomógł, więc ciało leży w policyjnej chłodni czekając na sekcję. Mogę mieć kłopot z jego wydaniem, bo najbliższa rodzina jest tak bardzo niezainteresowana, że nawet nie raczy napisać oświadczenia, że nie zajmie się pogrzebem. Mogę też mieć problem z kremacją zwłok, bo nie jestem rodziną i nie mam prawa o nich decydować (a wiem, że chciał być spalony). Nie wiem, co z mieszkaniem - mam klucze, ale przecież nie jestem spadkobiercą. Mam te wszystkie osobiste rzeczy zostawić policji? Jeśli zaś cokolwiek wezmę lub rozdam rodzina mnie zeżre i obgada jak to się obłowiłam. Dodam, że na pogrzeb nie przyjadą, o załatwianiu formalności i spłacaniu długów nawet nie wspominam...

A mam jeszcze sprawę sądową z kontrahentem, który nie chce płacić.

I samochód mi się popsuł... Nie cały w sumie - tylko hamulce. Jeździć mogę (tylko zatrzymywać się nie mogę).
Sabbath straszna sytuacja. Nawet nie wiem jak możesz się teraz czuć.
Stracić bliską osobę w ten sposób, to chyba najokropniejsze co może się stać.
Brakuje słów. Trzymaj się jakoś.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 23:24   #307
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath, trzymaj się jakoś. Wszystko co napisałaś brzmi jak jakiś koszmar. Mam nadzieję, że rodzina chociaż pozwoli Tobie wypełnienie woli przyjaciela, skoro sama zachowuje się... ech, brak słów.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 23:54   #308
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Sabbath, trzymaj się jakoś. Wszystko co napisałaś brzmi jak jakiś koszmar. Mam nadzieję, że rodzina chociaż pozwoli Tobie wypełnienie woli przyjaciela, skoro sama zachowuje się... ech, brak słów.
Rachelo, Nosku, Tulipanko - dziękuję Wam.
Takie ciepłe słowa, odrobina uwagi, dowody troski i wyrazy przejęcia naprawdę mają znaczenie. Pomoc mi nie potrzebna, tylko człowiek musi się tak wysmucić. Kiedy przeleje się smutki przez klawiaturę, zdają się jakieś odcedzone...

Nie jestem osamotniona - syn utulił, przyjaciel zaoferował pomoc i wsparcie, którego na razie nie potrzebuję. Kuzyn obiecał wspomóc przy formalnościach i ewentualnych utarczkach ze spadkobiercami (nie o spadek bynajmniej, lecz o pozwolenie na zorganizowanie pochówku).
Mężowi na razie nie wspominam, bo bawi się świetnie (paralotnie, kasyna, imprezy) więc niech się bawi. Wrócić wcześniej i tak by nie mógł, bo to impreza... powiedzmy - służbowa. Z resztą po co?

A rodzina? Jest daleko i ma własne kłopoty, własne życie. Nie potępiam ich. Ale też jakoś sympatii nie czuję. Sorry.

Zdrowo rozumując, teraz to i tak nie ma znaczenia.
Cóż da mu moje krzątanie się przy pogrzebie, skoro nie było mnie przy nim dziś rano? Ani wczoraj, ani przedwczoraj, ani tydzień temu?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 23:59   #309
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Nie możesz siebie o to obwiniać, dobrze o tym wiesz. Takich wypadków nie da się przewidzieć.
To może zabrzmieć idiotycznie (chyba mało kto wierzy w przeznaczenie czy los), ale jeżeli komuś było pisane umrzeć, śmierć by go dopadła prędzej czy później, niezależnie od naszych starań. Pamiętam, że powtarzałam to sobie jak mantrę, kiedy dowiedziałam się, że mój kumpel z liceum, kiedyś bliska osoba, mimo że na krótko... zginął w wypadku w kanale, przy Siekierkach. Mówiłam sobie, dziewczyno, czemu do niego nie zadzwoniłaś, czemu nie pogadałaś; wiedziałam że był lekkomyślny, że był uzależniony, miałam przeczucie że kiedyś to się tak skończy. Czasem miewam paranoiczne wizje, wydaje mi się, że widzę go gdzieś na ulicy, miga mi między przechodniami...

Sabbath
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 00:00   #310
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath
Zdrowo rozumując, teraz to i tak nie ma znaczenia.
Cóż da mu moje krzątanie się przy pogrzebie, skoro nie było mnie przy nim dziś rano? Ani wczoraj, ani przedwczoraj, ani tydzień temu?
Nie powinnaś się obwiniać Wiem, że łatwo mi tak mówić, a złe myśli do głowy i tak przychodzą. Ale pewne rzeczy niestety są poza naszym zasięgiem i nie możemy mieć na to wpływu..
Wydaje mi się, że teraz tym bardziej możesz okazać mu swoją bliskość.
pozdrawiam.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 00:04   #311
Lazik Kolumbus
Raczkowanie
 
Avatar Lazik Kolumbus
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 72
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nie powinnaś się obwiniać Wiem, że łatwo mi tak mówić, a złe myśli do głowy i tak przychodzą. Ale pewne rzeczy niestety są poza naszym zasięgiem i nie możemy mieć na to wpływu..
Wydaje mi się, że teraz tym bardziej możesz okazać mu swoją bliskość.
pozdrawiam.
mysle ze duzo mamy wplywu na ludzi zyjacych. czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy ile. Ale zajecie samymi soba i egoizm jest zbyt zarazliwy zeby odmieniac swe otoczenie.
Kult ciala ale kult ducha nie idzie z tym w parze. I tu wielki bład bo to sztuka uczy nas harmoni w tym co piekne w zyciu..
czasy ostatnio podle wiec sie mu nie dziwie. Duchowo mozesz byc z nim blisko zeby dotarl tam gdzie zdazal.
__________________
- Baco, pędziliście bimber, znaleźliśmy aparaturę...
- A to dowód?
- Oczywiście!!
- To proszę, też dopisać oskarżenie za gwałt!
- A zgwałciliście kogoś, baco?
- Nie, ale aparaturę tyż mom!

Lazik Kolumbus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 00:12   #312
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Lazik Kolumbus Pokaż wiadomość
mysle ze duzo mamy wplywu na ludzi zyjacych. czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy ile. Ale zajecie samymi soba i egoizm jest zbyt zarazliwy zeby odmieniac swe otoczenie.
Kult ciala ale kult ducha nie idzie z tym w parze. I tu wielki bład bo to sztuka uczy nas harmoni w tym co piekne w zyciu..
czasy ostatnio podle wiec sie mu nie dziwie. Duchowo mozesz byc z nim blisko zeby dotarl tam gdzie zdazal.
Wpływ na ludzi - tak. Ale wpływ na zdarzenia? No to już niekoniecznie. Są rzeczy które dzieją się same. Śmierć, choroba. Takie przypadki miałam na myśli.
A co do wpływu na osobę to myślę, że Sabbath nie powinna się obwiniać, bo to ona okazuje się być tą najbliższą osobą.
Pozdrawiam.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 00:28   #313
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbbath, brak mi słów. Nawet nie staram się pomyśleć co teraz czujesz. Dawno temu miałam podobną sytuację nie było to ani samobójstwo ani morderstwo - a zwykły wypadek. Ale tez myślałam,ze mogłam temu zapobiec. Bo gdybym sięna ten wieczór umówiła z przyjacielem, nie jechałby po alkoholu, ba wogóle by nigdzie nie jechał i nie zginął.

Zawsze można coś wymyślić, zęby się zdołować, a przewciez to wcale nie jest potrzebne, nie obwiniaj się więc bo nie ma to njamniejszego sensu - tym bardziej,z ę winy w tym nie masz żadnej.
Bądź dzielna, trzymaj się .
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 00:29   #314
Lazik Kolumbus
Raczkowanie
 
Avatar Lazik Kolumbus
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 72
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wpływ na ludzi - tak. Ale wpływ na zdarzenia? No to już niekoniecznie. Są rzeczy które dzieją się same. Śmierć, choroba. Takie przypadki miałam na myśli.
A co do wpływu na osobę to myślę, że Sabbath nie powinna się obwiniać, bo to ona okazuje się być tą najbliższą osobą.
Pozdrawiam.
Sluchaj nosku ale smierc samobojcza nie dzieje sie w sposob naturalny..
Byly takie wersy..
Nic nie dzieje sie bez glebokiej przyczyny i nikt dobrowolnie nie lyka trucizny.
Ludzie tacy sa pozbawieni wolnosci i to jest najczestsza przyczyna. Znalem takie osoby.
__________________
- Baco, pędziliście bimber, znaleźliśmy aparaturę...
- A to dowód?
- Oczywiście!!
- To proszę, też dopisać oskarżenie za gwałt!
- A zgwałciliście kogoś, baco?
- Nie, ale aparaturę tyż mom!

Lazik Kolumbus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 05:12   #315
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbacie, doczytałam teraz o Twoim przyjacielu. Kochana, słowa to tutaj sa bezsensowne- cóż można napisać. Trzymaj się jakoś, kochana...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 06:38   #316
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath, bardzo, bardzo współczuję...

Moj przyjaciel kiedyś chciał popełnić samobójstwo - skacząc z mostu spadł na pas trawy obok torów kolejowych i tylko to uratowało mu życie. Pamiętając to jak się wtedy czułam mogę sobie tylko próbować wyobrazić co Ty czujesz
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 06:52   #317
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath, bądź silna

Wczoraj pachniałam Tygrysem, który jednak niezbyt mi pasował (wolę go używać kiedy jest chłodniej) więc dziś wracam do Słonika- na skórze w upał to cudowna, dzika dżungla, gęsta i duszna...
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 06:55   #318
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath, przeczytałam Twoją historię, strasznie mi przykro

Tydzień temu samochód uderzył w żonę mojego kuzyna - była na spacerze z dzieckim ośmiemiesięcznym w wózku. Dziecko żyje ale dziewczyna 25 lat zmarła. I dlaczego?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 07:09   #319
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Eenax, fajowska fryzuraka, super wycieniowana ...
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Eenax, świetna fryzura .....
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Eenax - bardzo fajnie wyglądasz ....
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Eenax super wygladasz......
Dziękuję bardzo bardzo bardzo za przemiłe słowa.
Dzięki wam mam od samego rana uśmiechniętą buzie i super humor.

W całej tej mojej fryzurze najlepsze jest to ze:
- na 5 minut przed strzyżeniem nie wiedziałam o tym ze wogóle ja będę mieć, zostałam zwerbowana z ulicy do salonu (oczywiście dobrowolnie poszłam pod nożyczki)
- strzygł Mnie jakiś mega mistrz fryzjerski
- za caly pobyt w salonie (tzn. mycie z masażem, regenerująca maskę na włosy, strzyżenie z modelowaniem, kawę, ciasteczko i zestaw podróżny produktów do włosów) nie zapłaciłam ani grosza.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają takie postrzępione fryzurki.
Niestety, przy moim typie włosów i tak zawsze wyglądam jak porażona prądem. A z prostowaniem za dużo zachodu...

Masz zadbane, zdrowe włosy i ładny kształt ramion.
No i fajne fotki, na których to wszystko widać. Gratulacje.

Nie mam ochoty na nic. Jeden z najbliższych mi w życiu ludzi (napisałabym, że najbliższy, ale przecież mam męża i dziecko) wyskoczył dziś rano z okna swego mieszkania na dziesiątym pietrze. (...)
A mam jeszcze sprawę sądową z kontrahentem, który nie chce płacić.

I samochód mi się popsuł... Nie cały w sumie - tylko hamulce. Jeździć mogę (tylko zatrzymywać się nie mogę).
Dziękuję za miłe słowa .
1. Pierwszy raz mam tak postrzępioną fryzurkę.
Normalnie mam kręcone włosy i kompletnie się do takich krótkich fryzur nie nadaję. Codziennie rano macham więc prostownica by doprowadzić to po nocy do ładu i składu.

2. Sabbath trzymaj się. Ciężko jest pocieszać kogoś jeżeli nie miało sie takiej sytuacji i nie wie sie jak bardzo trudno jest zebrać sie do kupy.
Wiem jak straszna potrafi być strata przyjaciela, kogoś kto był dla nas jak rodzina. Strata przyjaciela jest straszna jeszcze większy zal i pustka jest jeżeli osoba zginęła tragicznie.
Nie wolno Ci sie obwiniać za cokolwiek. Na pewno Twój przyjaciel by nie chciał byś sie źle czuła i była smutna, wolał by byś byłą wesołą i szczęśliwa (zrób to dla niego i uśmiechnij sie od ucha do ucha).
Jak zginał mój przyjaciel chodziłam otępiała smutna i zapłakana. Jego mama mi wtedy powiedziała ze nie chce Mnie nawet widzieć jeżeli nie będę uśmiechnięta od ucha do ucha, bo jej syn miał zawsze wokoło siebie wesołych ludzi i powinniśmy sie uśmiechać bo takich chciałby nas widzieć.
Mimo ze sytuacja jest bardzo smutna widzisz jakich masz wspaniałych ludzi wokoło, jak bardzo starają sie pomóc i pocieszyć w tak trudnej sytuacji. Tacy przyjaciele to prawdziwy skarb.
Ściskam bardzo gorąco, bo tylko tyle mogę zrobić.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 07:13   #320
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath współczuję

a w temacie znów Innocent
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 07:24   #321
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath, ja także ci współczuję
Mój znajomy kilka lat temu popełnił samobójstwo, mój drugi znajomy najprawdopodobniej również, bowiem okoliczności Jego śmierci nie są znane. Nie byli to w prawdzie moi najbliżsi przyjaciele, ale osoby, z którymi obcowalam na co dzień i byłam w pewnym sensie zżyta.
Żadne słowa pocieszenia nie pomogą w takiej sytuacji, ale trzymaj się
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 07:32   #322
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath :przytu l::




A dzisiaj bedzie woda YR bamus bo sloneczko straszznie prazy juz od rana
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 07:42   #323
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Eenax, cięcie doskonałe Piękne, lśniące włosy


Sabbath smutna historia Współczuję całym sercem. Trzymaj się dzielnie







Dziś Statkus. Pachnie doskonale
Na nadgarstku, Dzongkha
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 08:12   #324
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath- trzymaj się dzielnie i przede wszystkim nie obwiniaj za to, co się stało, bo w niczym nie zawiniłaś. Gdybyśmy mogli przewidzieć przyszłe wydarzenia, cały świat wyglądałby inaczej. Niestety nie możemy... Bądź silna
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 08:48   #325
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath, mogę tylko powiedzieć że strasznie Ci współczuję trzymaj się dzielnie

Eenax, świetna fryzurka skąd Ty bierzesz takich fryzjerów - mistrzów którzy nie biorą ani grosza

W temacie: Premier Figuier L'artisan
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 09:08   #326
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath, bardzo, bardzo mi przykro. Nawet nie wiem, co by tu jeszcze można napisać

Eenax, piękna fryzurka Nie mogę napisać nic innego, bo sama mam od zeszłego miesiąca na głowie prawie identyczną (tył mam krótszy)
Mam w Łodzi ulubionego fryzjera, do którego zawsze chodzę i na którego wyczucie zawsze się zdaję - tak zrobiłam i tym razem, czego żałowałam przez moment po obcięciu, kiedy popatrzył na mnie z wielkim zachwytem i wykrzyknął z radością - "Teraz każdy włos jest innej długości!" Myślałam, że się popłaczę... Na szczęscie w domu na spokojnie okazało się, że wszystko jest ok i wyglądam też ok. No i ja mam proste włosy, więc taka fryzura powinna być dla mnie idealna - niestety, mocno wycieniowane włosy zaczęły się wić, ale mnie to nie przeszkadza.

W temacie to na razie w ramach wspominek mam na łapach Anglomańkę i Scenta Intense, ale globalnie będzie coś innego - jeszcze nie wybrałam.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 09:15   #327
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath - współczuję z całego serca. Straszne jest boleśnie zdać sobie sprawę, że takie historie mają miejsce codziennie obok nas... Trzymaj sie dzielnie :Glaszcze:

Pachnę dziś Cristobalem (idę potem do fryzjera - z duszą na ramieniu)
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 09:15   #328
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath bardzo mi przykro
W zasadzie to nawet nie wiem co Ci napisać, bo i tak żadne słowa pocieszenia tu nie pomogą. Trzymaj się dzielnie.


Dzisiaj testuje nadgarstkowo i globalnie Cristobala . Skubaniec strasznie ulotny jest na nadgarstku prawie go nie czuć, a to dopiero 2 godziny od psinkęcia.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 09:26   #329
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość


Dzisiaj testuje nadgarstkowo i globalnie Cristobala . Skubaniec strasznie ulotny jest na nadgarstku prawie go nie czuć, a to dopiero 2 godziny od psinkęcia.

Rili? na mnie całkiem przyzwoicie się trzyma. Zapodałam o 7 i póki co pachnie całą mocą
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 09:42   #330
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath, ogromnie współczuję

Pachne - a czymże by innym - Angelem. I chyba się przestanę wpisywac do tego wątku dopóki mi się nos nie odmieni, bo co się będę codziennie powtarzać....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.