Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 22:49   #3781
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Staracie się DOPIERO drugi cykl Po roku bez ciąży można się zacząć martwić, na razie cieszcie się staraniami
Bardzo dobrze, że wzięłaś Biseptol, każda infekcja w ciąży może być groźna, lepiej ją jak najszybciej wyleczyć.
wkońcu seks to przyjemnośc. więc sie cieszcie że z tego może przyjśc dzidzia.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 00:08   #3782
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Ja wiem, że to sama przyjemność ;D tylko jeszcze przyjemniejsze byłoby trzymanie w ramionach maleństwa.. własnego, upragnionego maleństwa no ale zobaczymy jak to będzie.. byle do piątego i czy chcecie dziewczynki czy, to i ja wam dam znać co i jak tylko jak wyjdzie wynik taki jak sprzed miesiąca, to nie wiem czy taką informacje dla mnie smutną będe chciala pisac ;/ ale raczej napisze! w sumie (jak to mówicie) w koncu to dopiero drugi cykl jak sie staramy.. Dobranoc
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 07:40   #3783
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to sama przyjemność ;D tylko jeszcze przyjemniejsze byłoby trzymanie w ramionach maleństwa.. własnego, upragnionego maleństwa no ale zobaczymy jak to będzie.. byle do piątego i czy chcecie dziewczynki czy, to i ja wam dam znać co i jak tylko jak wyjdzie wynik taki jak sprzed miesiąca, to nie wiem czy taką informacje dla mnie smutną będe chciala pisac ;/ ale raczej napisze! w sumie (jak to mówicie) w koncu to dopiero drugi cykl jak sie staramy.. Dobranoc
Wiem, co czujesz... Sex to oczywiście przyjemność, ale dziecko jest jeszcze lepsze , takie małe, maciupkie i słodziutkie... A czekanie na 2 kreski to horror...i kiedy przychodzi okres - takie rozczarowanie .
Cóż, poczekamy razem . Może nam się uda
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 10:07   #3784
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dzieci wcale tak łatwo nie przychodzą trzeba wytrwale 'pracowac' w ktoryms miesiacu napewno pojawiaja sie dwie upragnione kreseczki
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 12:24   #3785
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
dzieci wcale tak łatwo nie przychodzą trzeba wytrwale 'pracowac' w ktoryms miesiacu napewno pojawiaja sie dwie upragnione kreseczki
hammie, wiem, że tak łatwo nie przychodzą ale wciąż krąży mi po głowie nadzieja, że może i ja będę tą z mniejszości, której tak szybko się udało (choć to pewnie tylko nadzieja, a wynik i tak wyjdzie inny :/) ale jeszcze mam kilka dni, żeby myśleć: a może tym razem się udało a później czar pryśnie ;(
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 13:20   #3786
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
hammie, wiem, że tak łatwo nie przychodzą ale wciąż krąży mi po głowie nadzieja, że może i ja będę tą z mniejszości, której tak szybko się udało (choć to pewnie tylko nadzieja, a wynik i tak wyjdzie inny :/) ale jeszcze mam kilka dni, żeby myśleć: a może tym razem się udało a później czar pryśnie ;(
Ile dni Tobie zostało? U mnie jeszcze 3 dni czekania...
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 13:31   #3787
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiolkas Pokaż wiadomość
Ile dni Tobie zostało? U mnie jeszcze 3 dni czekania...
No mi jeszcze 5 dni zostało.. ;/ a Ty będziesz robiła za 3 dni test jeśli miesiączka nie przyjdzie czy do 'gienka' będziesz szla?? ja jak na razie praktycznie w ogóle objawów nie mam na okres jak i na ciąże ;( tylko po zjedzeniu czegos jest mi troszke niedobrze, ale tylko troszke
Śnieg u mnie w mieście pada hehe
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 13:41   #3788
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
No mi jeszcze 5 dni zostało.. ;/ a Ty będziesz robiła za 3 dni test jeśli miesiączka nie przyjdzie czy do 'gienka' będziesz szla?? ja jak na razie praktycznie w ogóle objawów nie mam na okres jak i na ciąże ;( tylko po zjedzeniu czegos jest mi troszke niedobrze, ale tylko troszke
Śnieg u mnie w mieście pada hehe
Test będę robić. Jeśli pozytywnie wyjdzie, to do ginekologa
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 13:57   #3789
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiolkas Pokaż wiadomość
Test będę robić. Jeśli pozytywnie wyjdzie, to do ginekologa
Ja własnie nie wiem czy w dzien spodziewanej miesiaczki zrobic jesli nie przyjdzie czy moze jednak dzien pozniej ( 6 lutego), bo moze byc tak ze miesiaczka mi sie po prostu przesunie przez antybiotyk, ktory brałam. A mozesz w skrocie przypomniec jakie masz objawy???
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 14:01   #3790
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Ja własnie nie wiem czy w dzien spodziewanej miesiaczki zrobic jesli nie przyjdzie czy moze jednak dzien pozniej ( 6 lutego), bo moze byc tak ze miesiaczka mi sie po prostu przesunie przez antybiotyk, ktory brałam. A mozesz w skrocie przypomniec jakie masz objawy???
Ból piersi po bokach i brodawki (już prawie tydzień), ból podbrzusza i kłucie jajników, powiększone piersi (choć pewna w 100% nie jestem), zaciemnienie wokół brodawek (chyba), ciągła ochota na sen
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 14:02   #3791
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Ach, jeszcze plamienie jakoś w 25-27 dniu cyklu
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 14:05   #3792
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiolkas Pokaż wiadomość
Ból piersi po bokach i brodawki (już prawie tydzień), ból podbrzusza i kłucie jajników, powiększone piersi (choć pewna w 100% nie jestem), zaciemnienie wokół brodawek (chyba), ciągła ochota na sen
Czyli u Ciebie raczej jest więkasza szansa na bobaska :/ ja mam tylko troche bardziej zaciemnione wokół sutków i tyle.. a jak tam ze śluzem?? jest biały, przezroczysty, rzadki, gęsty czy w ogóle sucho?? ja mam biały i średno gęsty (moze to oznaka okresu ;( )
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 14:07   #3793
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiolkas Pokaż wiadomość
Ach, jeszcze plamienie jakoś w 25-27 dniu cyklu
To może plamienie implantacyjne.. ale Ci dobrze!!!!!!!!!!!!!!! To raczej napewno jestes!!! Trzymam kciukole (u nóg też ;P)
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 08:17   #3794
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Czyli u Ciebie raczej jest więkasza szansa na bobaska :/ ja mam tylko troche bardziej zaciemnione wokół sutków i tyle.. a jak tam ze śluzem?? jest biały, przezroczysty, rzadki, gęsty czy w ogóle sucho?? ja mam biały i średno gęsty (moze to oznaka okresu ;( )
Hehe im mniej objawów tym lepiej :P bo większość tak czy siak późńiej występuje. Co do śluzu jakoś w 21-23 dc lał się ze mnie gęsty biały, późńiej był brązowy z krwią jakieś 2,5 dnia, ale nie cały czas, tylko to plamienie. Ostatnie dni nie wydobywa się nic, nawet na papierze trudno zobaczyć.
Ehhh fajnie, gdyby to było to...ale jak wiesz, wiele rzeczy można sobie wmówić ... no, ale jeszcze 2 dni i testuję
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:10   #3795
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: czy mogłam zajsc w ciąze?

ja też żyję w niepewności, "to" było w piątek, był to 17 dzień cyklu, na razie czekam...ale prawdopodobieństwo podobno duże
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:14   #3796
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: czy mogłam zajsc w ciąze?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja też żyję w niepewności, "to" było w piątek, był to 17 dzień cyklu, na razie czekam...ale prawdopodobieństwo podobno duże
A jak długie masz cykle? Był to stosunek z wytryskiem w Tobie? No, może coś być... Ale poczekaj, zrób teścik, nie tak łatwo w ciążę zajść
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:16   #3797
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: czy mogłam zajsc w ciąze?

Cytat:
Napisane przez kasiolkas Pokaż wiadomość
A jak długie masz cykle? Był to stosunek z wytryskiem w Tobie? No, może coś być... Ale poczekaj, zrób teścik, nie tak łatwo w ciążę zajść
cykl 28-29 dni
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."

Edytowane przez smerfeta01
Czas edycji: 2009-02-04 o 15:30
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:37   #3798
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

kasiolkas czyli teścior robisz we wtorek?? Ale to bedzie dzien Twojej spodziewanej miesiaczki?? Mi przypada w czwartek A jezeli chodzi o to, ze im mniej objawów tym lepiej, no to nie wiem co myslec, bo w tamtym miesiącu wlaśnie przyszla tak z nienacka i nic mnie nie bolalo, a akurat mialam test przygotowany na dzien pozniej :/ ne chcialabym, zeby znow to samo sie powtorzylo ;(
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:12   #3799
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: czy mogłam zajsc w ciąze?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
cykl 28-29 dni, stosunek z wytryskiem we mnie...w sumie to dopiero 3 dzień po...zostaje mi tylko czekać na okres właśnie też mi się wydaje, że zajść w ciążę to wcale nie takie proste
Skoro nie chcesz dziecka to czemu nie poszlaś po tabletke PO? Jeśli juz 3 dzien po stosunku to za pozno.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 14:17   #3800
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
kasiolkas czyli teścior robisz we wtorek?? Ale to bedzie dzien Twojej spodziewanej miesiaczki?? Mi przypada w czwartek A jezeli chodzi o to, ze im mniej objawów tym lepiej, no to nie wiem co myslec, bo w tamtym miesiącu wlaśnie przyszla tak z nienacka i nic mnie nie bolalo, a akurat mialam test przygotowany na dzien pozniej :/ ne chcialabym, zeby znow to samo sie powtorzylo ;(
No niby w poniedziałek lub wtorek przypada okres (bo cykl 30 dni, ale czasem 31). Chcę test zrobić we wtorek, ale pewnie już mnie jutro skusi . Ach, jak nie ma objawów na okres, to może ich już nie będzie, i.... . No, musimy cierpliwie czekać, tylko to zostało
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:43   #3801
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiolkas Pokaż wiadomość
No niby w poniedziałek lub wtorek przypada okres (bo cykl 30 dni, ale czasem 31). Chcę test zrobić we wtorek, ale pewnie już mnie jutro skusi . Ach, jak nie ma objawów na okres, to może ich już nie będzie, i.... . No, musimy cierpliwie czekać, tylko to zostało
No niby tak, ale tak samo miałam miesiąc temu, że objawów nie było a jednak ta głupia miesiączka przyszla ;( jedyne mialam chwilowy ból jakoś koło dnia owulacji i tyle.. mialam wtedy ciemniejsze sutki, a teraz troche mniej ale i tak są ciemniejsze niż zawsze, ale identyczna sytuacja pojawila sie przed ostatnia miesiaczką ;/ a ogolnie to zawsze mialam jakies objawy okresu tj. ból podbrzusza, bóle piersi, czasem jajnikow.. no nie wiem.. juz nie moge sie doczekac tego czwartku, ale chyba zrobie w piątek jezeli wczesniej nie dostane @ ;-( aa i jeszcze jedno, w tamtym cylku zrobilam test 3 dni przed spodziewana miesiaczka i wyszedl negatywnie, a pozniej i tak spozniala mi sie miesiaczka tydzien i kupilam znow test. Mialam zrobic ją na nastepny dzien, a w dzien kupienia tego testu dostalam @ pod koniec dnia.. od razu po tym zrobilam ten test mysląc ze to moze jakies tylko plamienia ale i tak wyszedl negatywnie ;( zalamalam sie.. ryczalam jak głupia choć wiem, że to byloby chyba za dobrze jakby udalo nam sie za pierwszym podejsciem ;/
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:57   #3802
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
No niby tak, ale tak samo miałam miesiąc temu, że objawów nie było a jednak ta głupia miesiączka przyszla ;( jedyne mialam chwilowy ból jakoś koło dnia owulacji i tyle.. mialam wtedy ciemniejsze sutki, a teraz troche mniej ale i tak są ciemniejsze niż zawsze, ale identyczna sytuacja pojawila sie przed ostatnia miesiaczką ;/ a ogolnie to zawsze mialam jakies objawy okresu tj. ból podbrzusza, bóle piersi, czasem jajnikow.. no nie wiem.. juz nie moge sie doczekac tego czwartku, ale chyba zrobie w piątek jezeli wczesniej nie dostane @ ;-( aa i jeszcze jedno, w tamtym cylku zrobilam test 3 dni przed spodziewana miesiaczka i wyszedl negatywnie, a pozniej i tak spozniala mi sie miesiaczka tydzien i kupilam znow test. Mialam zrobic ją na nastepny dzien, a w dzien kupienia tego testu dostalam @ pod koniec dnia.. od razu po tym zrobilam ten test mysląc ze to moze jakies tylko plamienia ale i tak wyszedl negatywnie ;( zalamalam sie.. ryczalam jak głupia choć wiem, że to byloby chyba za dobrze jakby udalo nam sie za pierwszym podejsciem ;/
Oj biedaczko... Ja też tak już miałam, że zrobiłam test, a w ten sam dzień przyszedł okres - wiem, co to za straszne uczucie (choć wtsdy dziecka nie chciałam niby mieć, ale i tak było wielkie rozczarowanie). Najgorsze jest czekanie. Ja też już wariuje...no i jak się nie uda, to będę też ryczała. Dziecko teraz nie było w planie, ale tak baaardzo baaardzo je chcę. U mnie jeszcze tylko te dwa dni, ale to też są aż dwa dni. Ach, szkoda, że nie tak łatwo zajść w ciażę. Jak się chce, to się nie udaje . Wiesz, poczekamy razem i się na wzajem będziemy poczekać, a jak nie, to kolejny cykl ... eeee teraz nam się uda :P

Mnie jakoś mniej brzuch boli...nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Poza tym nie mam żadnych żyłek na piersiach, zero mdłości itp. To może też nie to być buuu
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:09   #3803
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiolkas Pokaż wiadomość
Oj biedaczko... Ja też tak już miałam, że zrobiłam test, a w ten sam dzień przyszedł okres - wiem, co to za straszne uczucie (choć wtsdy dziecka nie chciałam niby mieć, ale i tak było wielkie rozczarowanie). Najgorsze jest czekanie. Ja też już wariuje...no i jak się nie uda, to będę też ryczała. Dziecko teraz nie było w planie, ale tak baaardzo baaardzo je chcę. U mnie jeszcze tylko te dwa dni, ale to też są aż dwa dni. Ach, szkoda, że nie tak łatwo zajść w ciażę. Jak się chce, to się nie udaje . Wiesz, poczekamy razem i się na wzajem będziemy poczekać, a jak nie, to kolejny cykl ... eeee teraz nam się uda :P

Mnie jakoś mniej brzuch boli...nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Poza tym nie mam żadnych żyłek na piersiach, zero mdłości itp. To może też nie to być buuu
No ale jakies tam objawy masz.. a ja nic :/ a jesli mowisz, ze nie masz mdlosci to chyba dobrze bo gdzies na forum wyczytalam, że w tak wczesnym stadium nie ma opcji żeby byly jakiekolwiek. Dopiero okolo (chyba) 6 tygodnia wzwyz... ja mdlosci lekkie mialam wczoraj i przedwczoraj ale to pewnie z innego powodu.. No to cóż, czekajmy i tak bedziesz szybciej ode mnie wiedziec.. ale tak jak powiedziałas: TERAZ napewno nam sie uda oby oby oby sie udałoooo bylabym w siódmym niebie albo i wyzej
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:31   #3804
kasiolkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 88
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
No ale jakies tam objawy masz.. a ja nic :/ a jesli mowisz, ze nie masz mdlosci to chyba dobrze bo gdzies na forum wyczytalam, że w tak wczesnym stadium nie ma opcji żeby byly jakiekolwiek. Dopiero okolo (chyba) 6 tygodnia wzwyz... ja mdlosci lekkie mialam wczoraj i przedwczoraj ale to pewnie z innego powodu.. No to cóż, czekajmy i tak bedziesz szybciej ode mnie wiedziec.. ale tak jak powiedziałas: TERAZ napewno nam sie uda oby oby oby sie udałoooo bylabym w siódmym niebie albo i wyzej
Ach, ja chyba niewytrzymam i zrobię jutro test... ale jak negatywny, to załamanie. Jak co, napiszę.
No, brzuch już boli znów typowo jak na okres, więc chyba to nie to... choć temperatura nadal wysoka. Pewnie jutro spadnie. Heh, chyba się za bardzo na to wszystko napaliłam. Najlepiej chyba jakoś niespodziewanie zajść :P, niedostać okresu i ooo, niespodzianka!
kasiolkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:49   #3805
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiolkas Pokaż wiadomość
Ach, ja chyba niewytrzymam i zrobię jutro test... ale jak negatywny, to załamanie. Jak co, napiszę.
No, brzuch już boli znów typowo jak na okres, więc chyba to nie to... choć temperatura nadal wysoka. Pewnie jutro spadnie. Heh, chyba się za bardzo na to wszystko napaliłam. Najlepiej chyba jakoś niespodziewanie zajść :P, niedostać okresu i ooo, niespodzianka!
Masz racje, tylko jak mozna niespodziewanie zajsc jak az tak strasznie sie chce ;( też bym tak chciala, nic nie myślec, zapomina sie w ogole, ze termin okresu już minąl i sie spóznia i spóznia az tu nagle robimy test i widzimy dwie krechy ale byloby cudownie, no ale tak nie da rady, szkoda ;( ;( ale jesli tym razem by sie udalo, no to sama przyznaj.. i tak by to byla wielka niespodzianka, bo przeciez nie jestesmy pewne na 100% czy tak czy na nie. To moze poczekaj do wtorku i wynik bedzie pewniejszy no ale jak chcesz i oczywiscie mocno trzymam za ciebie i malenstwo kciuki ;*
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:38   #3806
marlennn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziewczyny, czy to prawda, że jak razem z okresem wydzielają się takie 'skrzepy' niby kawałki błony macicy, to nie ma opcji by być w ciąży? Proszę o odp
marlennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:45   #3807
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez marlennn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to prawda, że jak razem z okresem wydzielają się takie 'skrzepy' niby kawałki błony macicy, to nie ma opcji by być w ciąży? Proszę o odp
Wydaje mi sie, ale to tylko moje zdanie, że jeżeli już w ogóle okres dostałas to jest mało (albo i całkiem) prawdopodobne, żebys byla w ciąży. Wydaje mi sie ze w tej sytuacji te skrzepy nie mają nic do tego czy jest opcja ciaży czy jej nie ma
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:49   #3808
marlennn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziękuję za odp, ale proszę by jeszcze inne dziewczyny się wypowiedziały Bo słyszałam, że w momencie zapłodnienia ta błona zaczyna się rozwijać i już nie złuszcza się na zewnątrz a przekształca w jakiś tam bajer dla dzieciątka z serii łożysko i 100 innych rzeczy, ja dostałam okres i były te cząsteczki, a jednak objawy mam 100% ciążowe i nie wiem co ze mną ;|
marlennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:50   #3809
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

A test robiłaś? Albo badanie z krwi?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:56   #3810
marlennn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Robiłam dwa testy - jeden strumieniowy, drugi płytkowy, oba ku mojej uldze wyszły negatywne, ale boję się, że zostały zrobione za wcześnie (podobno u różnych kobiet po innym czasie da się wykryć?) lub pomyliły się (przetrząsnełam chyba wszystkie fora w Polsce i naczytałam sie o dziewczynach, którym test dopiero pokazał za 6 razem drugą kreskę albo po czterech miesiącach...)
marlennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.