Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 21:20   #3421
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość

Bardzo dziękuję

Mi również podobają się inspiracje , które wrzuciłaś
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:23   #3422
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
W jakiej aptece są takie okazje? A jakie konkretnie miniatury wchodzą w skład zestawu?

Właśnie zaczęłam pakowanie do domu na święta (jutro jadę) i kompletnie nie wiem co zabrać...
Nie wiem czy wierzyć długoterminowym prognozom, ale z tego co widzę to raczej zbyt ciepło nie będzie, chociaż mam jeszcze cichą nadzieję, że będzie można założyć botki i cieńszy płaszczyk.
Apteka Melissa. W zestawie są:
- Woda micelarna do demakijażu z Płatkami Róży 35ml
- Creme Prodigieuse 15ml
- Suchy olejek 10ml - bardzo go chciałam wypróbować, a szkoda było mi kasy żeby kupować w ciemno
- Krem do rąk i paznokci 15ml
- Kremowy żel pod prysznic 30ml

Cytat:
Napisane przez sandra8859 Pokaż wiadomość
A jednak udało mi się zawitać do Sinsay dzisiaj, też nie moja bajka! Przereklamowane!


W ten weekend ten Big Smile Day? Super! Tylko pytanie czy wszystko wtedy jest na -30% ? Bo kupiłabym spodnie

Co do tych kremów do rąk L'occitane...uwielbiam! Dostałam jeden od przyjaciółki, która tam pracowała-pięknie pachną!
Wydaje mi się, że tak.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:27   #3423
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
nie orientujesz się czy na maila ta zniżka przychodzi? bo zapisałam się do newslettera ale mi nic nie przyszło a kilka rzeczy z Cubusa mi sie podoba
Ale żeby skorzystać ze zniżki nie potrzebujesz smsa
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:27   #3424
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Phoebee - ale dużo fajnych inspiracji !
i wrzucam zdjęcie mojego stroju z dzisiaj
Bardzo fajny!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:38   #3425
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Phoebee - ale dużo fajnych inspiracji !
i wrzucam zdjęcie mojego stroju z dzisiaj
Czy masz na sobie Huntery?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:41   #3426
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Ale żeby skorzystać ze zniżki nie potrzebujesz smsa
a maila? maila też nie dostałam, może za późno się zapisałam do newslettera
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:41   #3427
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Pochwalę się swoimi nieklasycznymi butami
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 21:41   #3428
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Bardzo fajny!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Czy masz na sobie Huntery?
tak
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:43   #3429
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
dziękuję


tak
A możesz zdradzić jaki to model? Wygodne?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:56   #3430
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
A możesz zdradzić jaki to model? Wygodne?
hunter original neoprene - mają taka dodatkową gumę w środku, taki jakby ocieplacz są bardzo wygodne, ale trochę czuć ich ciężkość
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 22:01   #3431
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
a maila? maila też nie dostałam, może za późno się zapisałam do newslettera
Zniżka jest dla każdego, nie trzeba nic drukować ani pokazywać
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 22:28   #3432
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Zniżka jest dla każdego, nie trzeba nic drukować ani pokazywać
aa o tym nie pomyślałam, dzięki za uświadomienie
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 22:49   #3433
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Uwielbiam robić czystki w szafach poczucie przestrzeni pozwalającej zapełnić się nowymi, pieknymi rzeczami działa kojąco
Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. I pojawia się miejsce na nowe zdobycze
Ja mam akurat dosyć nietypowe podejście, bo chcę utrzymać taką wolną przestrzeń jak najdłużej. Nie robię porządków po to, by zapełnić ją czymś nowym, mój mózg potrzebuje 'pustki' w otoczeniu, pomaga mi to w odpoczynku i generalnie w lepszej organizacji życia. W zagraconej przestrzeni źle się czuję na dłuższą metę, mam wrażenie że szybciej się męczę. I to ciągłe poczucie bałaganu przenoszące się także na moje życie
Zresztą ostatnio nawet nie mam czasu na zakupy, niby wpada mi coś tam nowego ale to pojedyncze rzeczy pod aktualne potrzeby Jutro kolejny weekend zniżek i też nie mam czasu na wycieczki do centrum handlowego, prezes uraczył mnie tłumaczeniem sprawozdania finansowego za zeszły rok na wtorkową radę nadzorczą. Cały weekend będę nad tym dziadostwem siedzieć

Jutro może uda mi się uporządkować chociaż kolorówkę, nie mam jej tyle co ciuchów, więc czystka powinna pójść w miarę sprawnie


Cytat:
Napisane przez sandra8859 Pokaż wiadomość
Byłyście już w tych nowych sklepach Sinsay? Jak wrażenia? Bo u Nas w Łodzi otworzyli niedawno i zastanawiam się czy mają coś ciekawego, wartego uwagi <ich kolekcja jest chyba taka bardziej młodzieżowa>
Ja byłam i źle się tam czułam. Nie mój styl.
Można za to wygrzebać coś fajnego po domu, jakąś bluzę czy dresik. Mają też tanie bawełniane t-shirty.


Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Pochwalę się swoimi nieklasycznymi butami
Ślicznie i bardzo dziewczęco wyglądają z tymi kokardkami Sama mając do wyboru serca, kulki i kokardki pewnie też zdecydowałabym się na te ostatnie. Tylko połączenie kolorystyczne jest według mnie dosyć nietrafione, nie pasuje mi ten róż do beżu/nude.


Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę Wam się pochwalić, bo mnie rozsadza z radości Dziś dowiedziałam się, że mój ulubiony zespół będzie grał dwa koncerty (a nie jeden, jak wczesniej myślałam) w Polsce w ramach nowej trasy koncertowej i jadę na oba !
Wow Ja do dzisiaj nie mogę przeboleć, że jak DM byli dwa czy trzy lata temu w Łodzi to nie poszłam. Bardzo sobie potem plułam w brodę i obiecałam, że kolejnej okazji nie przegapię (jeśli w ogóle jeszcze raczą tu do mnie przyjechać )


Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Przyszłam się doradzić - wiem, że sporo z Was ma kuferek z Mango, ja dopiero teraz do niego dojrzałam Możecie mi powiedzieć czy widzicie różnice w użytkowaniu między tymi, które załączam? Jak ogólnie go oceniacie?
BTW, możecie wejść na stronę outletu - bo mnie nie przełącza
Nie porównam, bo nie mam obu ale mogę się wypowiedzieć na temat tego drugiego. Mam wersję beżową i jest to jedna z moich ulubionych torebek. Jedyne co mnie wkurza to brak kieszonek na komórki, które walają mi się potem po całej torbie.
Drugi model wydaje mi się ładniejszy, ma nieco krótsze rączki. Pierwszą widziałam na żywo w sklepie i uznałam za szkaradną


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No doczekaliśmy się, a co więcej w tym samym Douglasie będzie też MAC!

I jeszcze jeden news. W kwietniowym Glamour jest kupon, który trzeba uzupełnić i zanieść do sklepu L'occitane, a w zamian dostaniemy 3 mini kremy do rąk (każdy inny).
Łoooooo A wiadomo kiedy dokładnie MAC zawita do GŁ?
L'Occitane jest w GŁ? Bo do Manu nie mam czasu podjechać


Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Grają w Warszawie 25 lipca i w Łodzi 24 lutego 2014
O ŻESZ!!!!!!!!!!! I ja nic o tym nie wiem
Idę na 10000000%


Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Phoebee - ale dużo fajnych inspiracji !
i wrzucam zdjęcie mojego stroju z dzisiaj
Bardzo fajne i pomysłowe połączenie pasiaka ze skórkową kamizelką
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 22:54   #3434
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Ja mam akurat dosyć nietypowe podejście, bo chcę utrzymać taką wolną przestrzeń jak najdłużej. Nie robię porządków po to, by zapełnić ją czymś nowym, mój mózg potrzebuje 'pustki' w otoczeniu, pomaga mi to w odpoczynku i generalnie w lepszej organizacji życia. W zagraconej przestrzeni źle się czuję na dłuższą metę, mam wrażenie że szybciej się męczę. I to ciągłe poczucie bałaganu przenoszące się także na moje życie
Zresztą ostatnio nawet nie mam czasu na zakupy, niby wpada mi coś tam nowego ale to pojedyncze rzeczy pod aktualne potrzeby
Jutro kolejny weekend zniżek i też nie mam czasu na wycieczki do centrum handlowego, prezes uraczył mnie tłumaczeniem sprawozdania finansowego za zeszły rok na wtorkową radę nadzorczą. Cały weekend będę nad tym dziadostwem siedzieć
mam dokładnie tak samo

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Phoebee - ale dużo fajnych inspiracji !
i wrzucam zdjęcie mojego stroju z dzisiaj
o przegapiłam zdjęcie, bardzo fajnie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 07:13   #3435
Adele Marie
Raczkowanie
 
Avatar Adele Marie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 160
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

lucy111 zdjęcia kaloszy wrzucę dopiero we wtorek. Sklep wysłał mi paczkę za pobraniem, mimo że zapłaciłam e przelewem, no i niestety musiałam odmówić przyjęcia przesyłki .

Filmik o porządkach w szafie, KLIK
Adele Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 08:03   #3436
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Jeśli chodzi o buty to wiem, że ten kolor nie jest pewnie faworytem większości z Was, ale w tym butach podoba mi się to, że są infantylne. Myślę, że na lato, do prostej sukienki będą . Poza tym planuję kupić beżowe cygaretki, ale muszą współgrać odcieniem, a to nie będzie proste. Macie jakieś pomysły na torebkę ? Zamawiałam na asos ze zniżką -25%

Postanowiłyśmy z mamą zrobić porządki w szafie i pozbyć się starych ubrań, albo tych których już nie lubimy. Pożyczyłyśmy manekina i będzie akcja-aukcja. Może jakąś dużą paczkę wystawię?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 08:31   #3437
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Ja mam akurat dosyć nietypowe podejście, bo chcę utrzymać taką wolną przestrzeń jak najdłużej. Nie robię porządków po to, by zapełnić ją czymś nowym, mój mózg potrzebuje 'pustki' w otoczeniu, pomaga mi to w odpoczynku i generalnie w lepszej organizacji życia. W zagraconej przestrzeni źle się czuję na dłuższą metę, mam wrażenie że szybciej się męczę. I to ciągłe poczucie bałaganu przenoszące się także na moje życie
Zresztą ostatnio nawet nie mam czasu na zakupy, niby wpada mi coś tam nowego ale to pojedyncze rzeczy pod aktualne potrzeby Jutro kolejny weekend zniżek i też nie mam czasu na wycieczki do centrum handlowego, prezes uraczył mnie tłumaczeniem sprawozdania finansowego za zeszły rok na wtorkową radę nadzorczą. Cały weekend będę nad tym dziadostwem siedzieć

Jutro może uda mi się uporządkować chociaż kolorówkę, nie mam jej tyle co ciuchów, więc czystka powinna pójść w miarę sprawnie
Coś w tym jest uporządowane otoczenie to uporządkowane życie ogółem. Jetem na etapie planowania garderoby i już nie mogę się doczekać porządkowania ubrań, dodatków
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 08:49   #3438
Ansday
Raczkowanie
 
Avatar Ansday
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: München
Wiadomości: 311
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Ja mam akurat dosyć nietypowe podejście, bo chcę utrzymać taką wolną przestrzeń jak najdłużej. Nie robię porządków po to, by zapełnić ją czymś nowym, mój mózg potrzebuje 'pustki' w otoczeniu, pomaga mi to w odpoczynku i generalnie w lepszej organizacji życia. W zagraconej przestrzeni źle się czuję na dłuższą metę, mam wrażenie że szybciej się męczę. I to ciągłe poczucie bałaganu przenoszące się także na moje życie
Zresztą ostatnio nawet nie mam czasu na zakupy, niby wpada mi coś tam nowego ale to pojedyncze rzeczy pod aktualne potrzeby Jutro kolejny weekend zniżek i też nie mam czasu na wycieczki do centrum handlowego, prezes uraczył mnie tłumaczeniem sprawozdania finansowego za zeszły rok na wtorkową radę nadzorczą. Cały weekend będę nad tym dziadostwem siedzieć

Jutro może uda mi się uporządkować chociaż kolorówkę, nie mam jej tyle co ciuchów, więc czystka powinna pójść w miarę sprawnie
Mam identyczne podejscie - uwielbiam takie pustki w domku, czuje wtedy ze mam przestrzen, moge zebrac mysli i w takim pustym domu umie sie zrelaksowac, usciasc odpoczac. Moja tesciowa ma mieszkanie takie wlasnie dzikie, pelno ozdob, wszystko w kwiatki, firany w kwiaty, tapeta w wielkie kwiaty w dzikim kolorze, do tapety pasek w kwiaty zazwyczaj, dywan w ogormne dzikie kwiaty, obros w kwiaty i wszedzie pelno kwiatowych pierdostojek gdy tam jestem to czuje taki kwiatoplas, nie umie sie skupic, nie umialabym zyc w takim swiecie, nawet bedac tam na weekend to nie potrafie zasnac bo nie wiem na czym skupic uwage - chyba na suficie to chyba jedyne miejsce gdzie nie ma nawalu sztucznego ukwiecenia

Ja ostatnio w ogole przestalam magazynowac rzeczy, wole wyrzucac do kontenerow, kiedys dawalam mamie czy kolezanka ale zauwazylam ze one te rzeczy niby chca bo mowia nie wyrzucaj, szkoda daj mi to ja wezme po czym otwieraja szafe i upychaja to na same dno i tak to sobie tam lezy przez kolejne lata a ja mam swiadomosc ze sprzatajac swoje wnetrze - zagracam cudze... nie mam tez miejsca gdzie moglabym ewentualne niepotrzebne rzeczy przeniesc, wiec wyznaje zasade jesli tego nie uzywam lub nie uzywalam przez rok to znaczy ze tego nie potrzebuje wiec sie tego pozbywam czyli wyrzucam do kontenerow czerwonego krzyza a noz komu sie przyda albo po prostu do smieci

Edytowane przez Ansday
Czas edycji: 2013-03-23 o 08:54
Ansday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 08:57   #3439
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Ja mam akurat dosyć nietypowe podejście, bo chcę utrzymać taką wolną przestrzeń jak najdłużej. Nie robię porządków po to, by zapełnić ją czymś nowym, mój mózg potrzebuje 'pustki' w otoczeniu, pomaga mi to w odpoczynku i generalnie w lepszej organizacji życia. W zagraconej przestrzeni źle się czuję na dłuższą metę, mam wrażenie że szybciej się męczę. I to ciągłe poczucie bałaganu przenoszące się także na moje życie
Zresztą ostatnio nawet nie mam czasu na zakupy, niby wpada mi coś tam nowego ale to pojedyncze rzeczy pod aktualne potrzeby Jutro kolejny weekend zniżek i też nie mam czasu na wycieczki do centrum handlowego, prezes uraczył mnie tłumaczeniem sprawozdania finansowego za zeszły rok na wtorkową radę nadzorczą. Cały weekend będę nad tym dziadostwem siedzieć

Jutro może uda mi się uporządkować chociaż kolorówkę, nie mam jej tyle co ciuchów, więc czystka powinna pójść w miarę sprawnie


Ja byłam i źle się tam czułam. Nie mój styl.
Można za to wygrzebać coś fajnego po domu, jakąś bluzę czy dresik. Mają też tanie bawełniane t-shirty.


Ślicznie i bardzo dziewczęco wyglądają z tymi kokardkami Sama mając do wyboru serca, kulki i kokardki pewnie też zdecydowałabym się na te ostatnie. Tylko połączenie kolorystyczne jest według mnie dosyć nietrafione, nie pasuje mi ten róż do beżu/nude.


Wow Ja do dzisiaj nie mogę przeboleć, że jak DM byli dwa czy trzy lata temu w Łodzi to nie poszłam. Bardzo sobie potem plułam w brodę i obiecałam, że kolejnej okazji nie przegapię (jeśli w ogóle jeszcze raczą tu do mnie przyjechać )


Nie porównam, bo nie mam obu ale mogę się wypowiedzieć na temat tego drugiego. Mam wersję beżową i jest to jedna z moich ulubionych torebek. Jedyne co mnie wkurza to brak kieszonek na komórki, które walają mi się potem po całej torbie.
Drugi model wydaje mi się ładniejszy, ma nieco krótsze rączki. Pierwszą widziałam na żywo w sklepie i uznałam za szkaradną


Łoooooo A wiadomo kiedy dokładnie MAC zawita do GŁ?
L'Occitane jest w GŁ? Bo do Manu nie mam czasu podjechać



O ŻESZ!!!!!!!!!!! I ja nic o tym nie wiem
Idę na 10000000%


Bardzo fajne i pomysłowe połączenie pasiaka ze skórkową kamizelką
Pani nie wiedziała. Ma tylko informację, że GŁ spełniła warunki MAC i będą mieli stoisko.
L'occitane jest w GŁ to tam odebrałam swoje kremy .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 09:32   #3440
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
O, a wiesz czy to jakaś awaria z tym outletem, czy co ?
Dzięki
Chciałam w końcu dzisiaj zamówić torebkę i parę drobiazgów (fajne spodnie za 9zł ), ale dalej nie działa -.- Chyba coś poważniejszego, mam nadzieję, że jednak to naprawią, szczególnie, że w innych krajach wszystko jest okej

Edytowane przez Fionaaa
Czas edycji: 2013-03-23 o 09:33
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 09:39   #3441
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
Mam identyczne podejscie - uwielbiam takie pustki w domku, czuje wtedy ze mam przestrzen, moge zebrac mysli i w takim pustym domu umie sie zrelaksowac, usciasc odpoczac. Moja tesciowa ma mieszkanie takie wlasnie dzikie, pelno ozdob, wszystko w kwiatki, firany w kwiaty, tapeta w wielkie kwiaty w dzikim kolorze, do tapety pasek w kwiaty zazwyczaj, dywan w ogormne dzikie kwiaty, obros w kwiaty i wszedzie pelno kwiatowych pierdostojek gdy tam jestem to czuje taki kwiatoplas, nie umie sie skupic, nie umialabym zyc w takim swiecie, nawet bedac tam na weekend to nie potrafie zasnac bo nie wiem na czym skupic uwage - chyba na suficie to chyba jedyne miejsce gdzie nie ma nawalu sztucznego ukwiecenia

Ja ostatnio w ogole przestalam magazynowac rzeczy, wole wyrzucac do kontenerow, kiedys dawalam mamie czy kolezanka ale zauwazylam ze one te rzeczy niby chca bo mowia nie wyrzucaj, szkoda daj mi to ja wezme po czym otwieraja szafe i upychaja to na same dno i tak to sobie tam lezy przez kolejne lata a ja mam swiadomosc ze sprzatajac swoje wnetrze - zagracam cudze... nie mam tez miejsca gdzie moglabym ewentualne niepotrzebne rzeczy przeniesc, wiec wyznaje zasade jesli tego nie uzywam lub nie uzywalam przez rok to znaczy ze tego nie potrzebuje wiec sie tego pozbywam czyli wyrzucam do kontenerow czerwonego krzyza a noz komu sie przyda albo po prostu do smieci

ostatnio rozmawialysmy o tym, że rzeczy z kontenerów nie trafiają do biednych, poczytaj przy okazji
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:25   #3442
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Artykuł na interii, jak zawsze wyglądać elegancko
http://kobieta.interia.pl/moda/news-...cko,nId,944875

Muszę przyznać, że zgadzam się ze stwierdzeniem o dopasowanej bieliźnie- majtki wystające znad spódnicy czy spodni, poszarzałe (o zgrozo) ramiączka od stanika widoczne z kilometra...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:00   #3443
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
ostatnio rozmawialysmy o tym, że rzeczy z kontenerów nie trafiają do biednych, poczytaj przy okazji
z tego co kojarzę to Ansday pisała kiedyś, że nie mieszka w Pl, nie wiadomo więc jak to wygląda w kraju w którym mieszka
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:31   #3444
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Artykuł na interii, jak zawsze wyglądać elegancko
http://kobieta.interia.pl/moda/news-...cko,nId,944875

Muszę przyznać, że zgadzam się ze stwierdzeniem o dopasowanej bieliźnie- majtki wystające znad spódnicy czy spodni, poszarzałe (o zgrozo) ramiączka od stanika widoczne z kilometra...
Ciekawy artykuł. Co do bielizny to zdecydowanie się zgadzam. Mam wrażenie, że wiele dziewcząt nosi staniki na wierzchu, bo uważają, że wygląda to seksownie i kusząco Najbardziej dziwi mnie, kiedy ktoś ma taki dekolt, że nawet miseczki wystają. A stringi i pasek wystający ze spodni to już klasyka i norma na polskich ulicach Chociaż mam wrażenie, że i tak kiedyś było tego jeszcze więcej.

Lady,jak tam randkowanie z doktorantem?
Bardzo ładne buty, może i infantylne, ale urocze Kiedyś bardzo mi się nie podobały meliski, ale kto nie zmienia zdania
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:11   #3445
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
Mam identyczne podejscie - uwielbiam takie pustki w domku, czuje wtedy ze mam przestrzen, moge zebrac mysli i w takim pustym domu umie sie zrelaksowac, usciasc odpoczac. Moja tesciowa ma mieszkanie takie wlasnie dzikie, pelno ozdob, wszystko w kwiatki, firany w kwiaty, tapeta w wielkie kwiaty w dzikim kolorze, do tapety pasek w kwiaty zazwyczaj, dywan w ogormne dzikie kwiaty, obros w kwiaty i wszedzie pelno kwiatowych pierdostojek gdy tam jestem to czuje taki kwiatoplas, nie umie sie skupic, nie umialabym zyc w takim swiecie, nawet bedac tam na weekend to nie potrafie zasnac bo nie wiem na czym skupic uwage - chyba na suficie to chyba jedyne miejsce gdzie nie ma nawalu sztucznego ukwiecenia


Muszę przyznać, że ja u kogoś nawet lubię takie wnętrza ale pod warunkiem, że krótko w nich przebywam (np. 2-3 godziny podczas odwiedzin). To jeszcze zależy też czym takie mieszkania są zagracone, bo np. wnętrza pełne książek, których stosy ułożone są dosłownie wszędzie działają na mnie jak magnes i siłą trzeba by mnie było z nich wyciągać


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Pani nie wiedziała. Ma tylko informację, że GŁ spełniła warunki MAC i będą mieli stoisko.
L'occitane jest w GŁ to tam odebrałam swoje kremy .
O proszę, nie wiedziałam, że trzeba spełniać jakieś warunki

Czy u Was też tak mocno świeci słońce? Wyszłam dosłownie na chwilę na pocztę i o mało nie oślepłam Promienie odbijając się od śniegu tak dają po oczach, że po powrocie do domu musiałam położyć się na parę minut z opaską na oczach, by wzrok doszedł do siebie
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:14   #3446
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Pochwalę się swoimi ostatnimi zakupami kosmetycznymi.
Na zdjęciach m.in. mini kremy do rąk L'occitane, o których wcześniej wspominałam, zestaw Nuxe (też o nim wspominałam) i już ukochany shimmer brick.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1288.jpg (48,6 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1289.jpg (53,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1291.jpg (47,0 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1292.jpg (48,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1293.jpg (51,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1294.jpg (50,1 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1296.jpg (61,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1298.jpg (54,9 KB, 76 załadowań)
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:36   #3447
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość


Muszę przyznać, że ja u kogoś nawet lubię takie wnętrza ale pod warunkiem, że krótko w nich przebywam (np. 2-3 godziny podczas odwiedzin). To jeszcze zależy też czym takie mieszkania są zagracone, bo np. wnętrza pełne książek, których stosy ułożone są dosłownie wszędzie działają na mnie jak magnes i siłą trzeba by mnie było z nich wyciągać




O proszę, nie wiedziałam, że trzeba spełniać jakieś warunki

Czy u Was też tak mocno świeci słońce? Wyszłam dosłownie na chwilę na pocztę i o mało nie oślepłam Promienie odbijając się od śniegu tak dają po oczach, że po powrocie do domu musiałam położyć się na parę minut z opaską na oczach, by wzrok doszedł do siebie
Ja wczoraj szłam z załzawionymi oczami przez to słońce

Jeżeli ktoś się wybiera do Cubusa, to mógłby sprawdzić czy są teraz jakieś woskowane spodnie ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:55   #3448
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o buty to wiem, że ten kolor nie jest pewnie faworytem większości z Was, ale w tym butach podoba mi się to, że są infantylne. Myślę, że na lato, do prostej sukienki będą . Poza tym planuję kupić beżowe cygaretki, ale muszą współgrać odcieniem, a to nie będzie proste. Macie jakieś pomysły na torebkę ? Zamawiałam na asos ze zniżką -25%
ja je widzę z małą torebką, najlepiej kopertówką
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:57   #3449
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Apteka Melissa. W zestawie są:
- Woda micelarna do demakijażu z Płatkami Róży 35ml
- Creme Prodigieuse 15ml
- Suchy olejek 10ml - bardzo go chciałam wypróbować, a szkoda było mi kasy żeby kupować w ciemno
- Krem do rąk i paznokci 15ml
- Kremowy żel pod prysznic 30ml
Dzięki za odpowiedź. Zazdroszczę zakupów kosmetycznych. A miniaturki Nuxe może też sobie zamówię

Cytat:
Napisane przez Adele Marie Pokaż wiadomość
lucy111 zdjęcia kaloszy wrzucę dopiero we wtorek. Sklep wysłał mi paczkę za pobraniem, mimo że zapłaciłam e przelewem, no i niestety musiałam odmówić przyjęcia przesyłki .

Filmik o porządkach w szafie, KLIK
Ok . Narobili zamieszania z tą paczką. Ja chyba już po świętach zamówię, teraz i tak za zimno na kalosze. W DeeZee nie ma już mojego rozmiaru i zostaje mi tylko Elilu.



Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość


Czy u Was też tak mocno świeci słońce? Wyszłam dosłownie na chwilę na pocztę i o mało nie oślepłam Promienie odbijając się od śniegu tak dają po oczach, że po powrocie do domu musiałam położyć się na parę minut z opaską na oczach, by wzrok doszedł do siebie
U mnie dzisiaj nie da się wyjść bez okularów przeciwsłonecznych.

Przy okazji wklejam trochę inspiracji, mam nadzieję, że się nie powtarzają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (35,9 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5c6b045f7731f5d48fb3c5ec62cbd72a.jpg (42,8 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (74,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (32,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (43,2 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 116.jpg (45,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olivia-palermo-053012- (8).jpg (38,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olivia-palermo-style-star.jpg (62,8 KB, 137 załadowań)
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 14:00   #3450
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Pochwalę się swoimi ostatnimi zakupami kosmetycznymi.
Na zdjęciach m.in. mini kremy do rąk L'occitane, o których wcześniej wspominałam, zestaw Nuxe (też o nim wspominałam) i już ukochany shimmer brick.
wow świetne zakupy! pędzel do różu Hakuro też mam i bardzo go lubię możesz powiedzieć jaką pojemność mają te miniaturki kremów do rąk, 10ml? właśnie sobie przypomniałam, że miałam kupić glamour jak byłam kilka godzin temu na zakupach jedzeniowych

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość

Czy u Was też tak mocno świeci słońce?

do tego stopnia, że się zmobilizowałam i umyłam okna ale mam teraz jasno w mieszkaniu!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.