Braki po kursie -,- ŻELE. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 18:35   #1
shoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Smile

Braki po kursie -,- ŻELE.


Hej dziewczyny, właśnie skończyłam kurs, ale niestety nie obejmował on techniki zdobienia.. Co najciekawsze na stronie salonu, w którym robiłam kurs było jasno napisane, że kurs obejmuje to wszystko, ale gdy przyszłam wpłacić zaliczkę okazało się, że niedawno zmienili zasady. Bardzo sprytny pomysł na ściągnięcie pieniążków. ;]
Na razie nie stać mnie na dodatkowy kurs, ponieważ nie pracuję i mam następujące pytania:
1.co sądzicie o żelach ESN i SuperNailsSystem
2. czy mogę zrobić tak:
-base gel
-french
-troche utwardzacza, żeby ozdoby się trzymały
-budujący
( oczywiście lampa miedzy poszczególnymi czynnościami )
i proszę powiedzcie mi po której warstwie mam wypiłować paznokcie? ;o
bo moja kochana kursantka raz powiedziała, żedwa razy, po podkładzie, a potem po budującym..
a raz, że tylko po budującym.. masakra.

Dziękuję ślicznie za odpowiedzi !

EDIT: a no i jeszcze do dziewczyn, które chcą iść na kurs - idźcie tylko do sprawdzonych salonów ! i nie wierzcie w to, co piszą pseudo kursantki na swoich stronach ;/

Edytowane przez shoka
Czas edycji: 2010-08-19 o 18:41 Powód: nie wiem jak to opisać :p
shoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:45   #2
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Po krtórej warstwie wypiłować paznokcie?? hmmm masakra, co ty mialas za kurs?? powiedz mi gdzie bylas na szkoleniu??
__________________
II V-CE Mistrzyni Polski w Zdobieniu Paznokci
Miniatury 2009
Instruktor stylizacji paznokci.
Masz pytania?? pisz

Edytowane przez magdacz86
Czas edycji: 2010-08-19 o 18:46
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:49   #3
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

uczyłaś się stylizować na tipsie czy formie ??? ,

-jeśli na tipsie to doradzam CI abyś opracowała sobie tipsa łącznie z nadaniem kształtu a następnie po budującym opracowujesz z uwzględnieniem poprawnej budowy...

-jeśli na szablonie to zrób sobie szkielet , który następnie jeśli zachodzi potrzeba wypiłowujesz do odpowiedniego kształtu , budujesz i opracowujesz paznokieć

- paznokieć opracowujesz ostatecznie po jego wybudowaniu
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:53   #4
shoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
Napisane przez magdacz86 Pokaż wiadomość
Po krtórej warstwie wypiłować paznokcie?? hmmm masakra, co ty mialas za kurs?? powiedz mi gdzie bylas na szkoleniu??
w moim mieście jedna pani pracowała w salonie gdzie zakładam sobie żele, po paru miesiącach pracy zdecydowała, że założy własną działalność..
no i raz, moja kosmetyczka mi powiedziała, żebym poszła wybadać konkurencje
no i poszłam, nie powiem.. nie było tak źle, pazurki nawet fajne, choć nieładnie wypiłowane, strasznie ostre itp.
No i ona mi mówi, że tego wieczora da ogłoszenie na stronie naszego miasta o jej usługach, kursach itd.
Z ciekawości weszłam, poczytałam i 'zauroczyłam; się tak pięknie napisaną BAJKĄ.

- a i jeszcze dodam, że kurs robiłam sobie w jej domku, bo synek nie miał ochoty iść do mamusi do pracy. ;]

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
uczyłaś się stylizować na tipsie czy formie ??? ,

-jeśli na tipsie to doradzam CI abyś opracowała sobie tipsa łącznie z nadaniem kształtu a następnie po budującym opracowujesz z uwzględnieniem poprawnej budowy...

-jeśli na szablonie to zrób sobie szkielet , który następnie jeśli zachodzi potrzeba wypiłowujesz do odpowiedniego kształtu , budujesz i opracowujesz paznokieć

- paznokieć opracowujesz ostatecznie po jego wybudowaniu
dziękuję za radę
uczyłam się tylko na tipsie..

Edytowane przez shoka
Czas edycji: 2010-08-19 o 18:52 Powód: ...
shoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:55   #5
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

jeżeli masz możliwość podaj stronkę tej pani instruktorki dla sprostowania: ty jesteś kursantką, ona instruktorką;p
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:55   #6
shoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Za jakieś 2-3 miesiące jak będę miała pieniążki wybieram się po raz kolejny na kurs, ale chcę zaliczyć wszystkie kategorie tym razem ( nie tylko żele, ale także akryl, i odrębne - takie jak: oczyszczanie twarzy, peelingi itd.. )
a następnie jakieś studia bądź studium
shoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:55   #7
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
Napisane przez shoka Pokaż wiadomość
w moim mieście jedna pani pracowała w salonie gdzie zakładam sobie żele, po paru miesiącach pracy zdecydowała, że założy własną działalność..
no i raz, moja kosmetyczka mi powiedziała, żebym poszła wybadać konkurencje
no i poszłam, nie powiem.. nie było tak źle, pazurki nawet fajne, choć nieładnie wypiłowane, strasznie ostre itp.
No i ona mi mówi, że tego wieczora da ogłoszenie na stronie naszego miasta o jej usługach, kursach itd.
Z ciekawości weszłam, poczytałam i 'zauroczyłam; się tak pięknie napisaną BAJKĄ.

- a i jeszcze dodam, że kurs robiłam sobie w jej domku, bo synek nie miał ochoty iść do mamusi do pracy. ;]

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



dziękuję za radę
uczyłam się tylko na tipsie..
widzę, że profesjonalizm aż kipi
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 18:58   #8
shoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
jeżeli masz możliwość podaj stronkę tej pani instruktorki dla sprostowania: ty jesteś kursantką, ona instruktorką;p
jakby ona jeszcze miała stronę
http://www.jasnet.pl/uniwer/firmy.ph...gi&inne=reszta

gdzieś w tej stercie jest jej adres

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
widzę, że profesjonalizm aż kipi
no a jak !
3 razy byłam u niej i nawet nie raczyła mi dyplomu wreczyc ..
powiedziała, że ze stroną oficjalną rusza od września i wtedy też wyśle mi dyplom
shoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:03   #9
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

no ale piszesz że widziałaś ofertę... możesz podać gdzie?
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:06   #10
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
Napisane przez shoka Pokaż wiadomość


no a jak !
3 razy byłam u niej i nawet nie raczyła mi dyplomu wreczyc ..
powiedziała, że ze stroną oficjalną rusza od września i wtedy też wyśle mi dyplom
sprytnie - to co kasę też powinnaś dać we wrześniu
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 20:21   #11
shoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Question Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
no ale piszesz że widziałaś ofertę... możesz podać gdzie?
powyżej napisałam, że gdy u niej byłam za pierwszym razem to mi powiedziała, że tego wieczoru daje ogłoszenie na stronę miasta
oficjalnej strony salonu ona jeszcze nie ma.. troszkę źle się wyraziłam w pierwszym poście, ale po prostu chciałam zrozumiale to opisać
więc wiesz.., całkiem możliwe, że to jeszcze gdzieś tam jest, trzeba poszukać, jutro siądę i pooglądam, może znajdę

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
sprytnie - to co kasę też powinnaś dać we wrześniu
no już nie mam pytań.. nie powiem.. bo nauczyła mnie struktury paznokcia i reszty.. tylko czasami sama się błąkała tak jak np z tym piłowaniem

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez shoka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, właśnie skończyłam kurs, ale niestety nie obejmował on techniki zdobienia.. Co najciekawsze na stronie salonu, w którym robiłam kurs było jasno napisane, że kurs obejmuje to wszystko, ale gdy przyszłam wpłacić zaliczkę okazało się, że niedawno zmienili zasady. Bardzo sprytny pomysł na ściągnięcie pieniążków. ;]
Na razie nie stać mnie na dodatkowy kurs, ponieważ nie pracuję i mam następujące pytania:
1.co sądzicie o żelach ESN i SuperNailsSystem
2. czy mogę zrobić tak:
-base gel
-french
-troche utwardzacza, żeby ozdoby się trzymały
-budujący
( oczywiście lampa miedzy poszczególnymi czynnościami )
i proszę powiedzcie mi po której warstwie mam wypiłować paznokcie? ;o
bo moja kochana kursantka raz powiedziała, żedwa razy, po podkładzie, a potem po budującym..
a raz, że tylko po budującym.. masakra.

Dziękuję ślicznie za odpowiedzi !

EDIT: a no i jeszcze do dziewczyn, które chcą iść na kurs - idźcie tylko do sprawdzonych salonów ! i nie wierzcie w to, co piszą pseudo kursantki na swoich stronach ;/
wracając do tematu, podtrzymuję pytania
shoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 20:33   #12
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

na razie się tak wkurzyłam że muszę ochłonąć żeby cokolwiek napisać, więc subkrybuje wątek i jak przemyśle co napisać bez inwektyw to się odezwę.

dobra. Krew mnie zalewa jak słyszę o samozwańczych instruktorkach, które same pojęcia nie mają o stylizacji paznokci, a zabierają się za "szkolenia" za które się płaci ciężkie pieniądze. Przede wszystkim poszłabym do tej Pani i zarządała zwrotu pieniędzy, bo to kasa wyrzucona w błoto. Zakładam że nie posiada działalności więc będzie Ci łatwiej negocjować. Niestety stałaś się ofiarą paskudnego oszustwa.

A teraz odpowiem na Twoje pytania i zdasz sobie sprawę, że ta pani brzydko mówiąc zrobiła Cię w balona: po base żelu powinnać przed frenchem dać podkład z covera bądź żelu jednofazowego, bo żel bazowy aplikuje się wcierając go w płytkę i jest on jedynie warstwą wiążącą dla dalszych żeli i nie jest on twardy, więc nie ma potrzeby w ogóle go opracowywać, wręcz nie wolno, bo kładzie się go w tak mikroskopijnej ilości, że przejechanie delikatnie pilnikiem by go spiłowało. Paznokieć opiłowujemy bo zbudowaniu go żelem, budującym, jednofazowym- wszystko jedno. Wtedy nadajemy ostateczny kształt i poprawiamy wymodelowane krzywizny.
W kwestii wtopienia czegoś, jak pisałam wyżej, później na frencha cienka warstwa żelu clear żeby się ozdoby trzymały, do lampy i dopiero budować. I nie stosować w trakcie stylizacji żadnych utwardzaczy i innych produktów nie będących żelami.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-08-19 o 20:50
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:35   #13
shoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
na razie się tak wkurzyłam że muszę ochłonąć żeby cokolwiek napisać, więc subkrybuje wątek i jak przemyśle co napisać bez inwektyw to się odezwę.

dobra. Krew mnie zalewa jak słyszę o samozwańczych instruktorkach, które same pojęcia nie mają o stylizacji paznokci, a zabierają się za "szkolenia" za które się płaci ciężkie pieniądze. Przede wszystkim poszłabym do tej Pani i zarządała zwrotu pieniędzy, bo to kasa wyrzucona w błoto. Zakładam że nie posiada działalności więc będzie Ci łatwiej negocjować. Niestety stałaś się ofiarą paskudnego oszustwa.

A teraz odpowiem na Twoje pytania i zdasz sobie sprawę, że ta pani brzydko mówiąc zrobiła Cię w balona: po base żelu powinnać przed frenchem dać podkład z covera bądź żelu jednofazowego, bo żel bazowy aplikuje się wcierając go w płytkę i jest on jedynie warstwą wiążącą dla dalszych żeli i nie jest on twardy, więc nie ma potrzeby w ogóle go opracowywać, wręcz nie wolno, bo kładzie się go w tak mikroskopijnej ilości, że przejechanie delikatnie pilnikiem by go spiłowało. Paznokieć opiłowujemy bo zbudowaniu go żelem, budującym, jednofazowym- wszystko jedno. Wtedy nadajemy ostateczny kształt i poprawiamy wymodelowane krzywizny.
W kwestii wtopienia czegoś, jak pisałam wyżej, później na frencha cienka warstwa żelu clear żeby się ozdoby trzymały, do lampy i dopiero budować. I nie stosować w trakcie stylizacji żadnych utwardzaczy i innych produktów nie będących żelami.
będę działała coś w tym kierunku.. cover czyli kamuflaż, tak?
właśnie, moja pani 'instruktorka' o nim wspominała tylko, ale powiedziała, że tojest 'do dupy' ;]
może mi ktoś ładnie opisać jak go się nakłada i czemu on służy?

ps. dziękuję Ci ślicznie za pomoc
shoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:36   #14
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cover nakłąda się cieniując go tak żeby przykrył paznokcia naturalnego i stosuje się go ponieważ nadaje on płytce ładny kolor, niweluje niedoskonałości płytki i wydłuża płytkę paznokcia. A jedyne co jest do dupy to ta pani.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:38   #15
shoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

a i jeszcze jedno pytanko.. czy pod base gel uzyc primera?

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Cover nakłąda się cieniując go tak żeby przykrył paznokcia naturalnego i stosuje się go ponieważ nadaje on płytce ładny kolor, niweluje niedoskonałości płytki i wydłuża płytkę paznokcia. A jedyne co jest do dupy to ta pani.
hahahah !
shoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:46   #16
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

tak użyć .... cover do dupy hahah a ja byłam święcie przekonana że jest do kamuflażu nieładnej płytki - o ja niedouczona
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 17:14   #17
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Shoka, bardzo Ci współczuje, bo padłaś ofiara oszustwa....
Masz rację pisząc, że baaaardzo trzeba uważac na "samozwańczych instruktorów" bo mozna na niezła mukę się wpakowac.

Co do Twojego pytania o zdobiemnia:
-base gel
-żel budujący
-ciutka żelu clear (śrdniogestego)
i tu, albo nakładasz od razu ozdoby, alboprzymrazasz i wtedy ozdoby- zalezy jaki chcesz efekt i jak Ci wygodniej (clear możesz zastapic cieniutka warstwą buildera, ale będzie Ci mnie wygodnie a buildery zazwyczaj tez dłużej sie utwardzają, co jest denerwujące, gdy robimy zdobienie na kilka warstw)
-zalewamy builderem, lub średniogestym clearem (co wolisz)
Resztę znasz
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:14   #18
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Shoka, bardzo Ci współczuje, bo padłaś ofiara oszustwa....
Masz rację pisząc, że baaaardzo trzeba uważac na "samozwańczych instruktorów" bo mozna na niezła mukę się wpakowac.
kochana do mnie przyszła dziś dziewczyna której na kursie z metody żelowej
-nie nauczono nakładać french bo niepotrzebna-sama się ewentualnie douczy
-nie nauczono opracowywać tipsa--pani mówiła,ze wystarczy zmatowić a pozostawiony uskok-a co tam...
-i najlepsze...na pytanie o stylizację na formie 'instruktorka' stwierdza,ze nie warto sobie głowy zawracać głupotami bo to wymysł i fanaberia warszawskich stylistek
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:13   #19
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Świetnie cie rozumiem, bo też wydałam pieniadze na bardzo kiepski kurs i dlatego chciałabym pójść na jakieś porządne doszkolenie, co prawda przedłużanie na tipsie nie wychodzi mi już tak źle, dzięki godzinnym szukaniu informacji na temat budowy paznokci i setką przeczytanych gazet o tematyce paznokciowej pazurki się trzymają, nie zapowietrzają się, staram się robić estetycznie, ale wiadomo do perfekcji potrzeba czasu i masę ćwiczeń, lecz mam ogromną ambicję do robienia na formie, aż mnie skręca z radości jak widzę te piękne tunele jakie można osiągnąć pracując tą metodą, dlatego bardzo bym chciała pójść na doszkolenie na którym pokażą mi jak prawidłowo podkładać formę i jak stworzyć taki cudny tunelik (ach!!!) i dlatego zwracam się do Was dziewczyny, czy możecie polecić z czystym sumieniem kogoś w czyje ręce mogłabym się oddać żeby nauczyć się przedłużać paznokcie na formie? i czy orientujecie się ile takie szkolenie mogłoby kosztować? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

A i najważniejsze, poszukuję kogoś z Warszawy
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 12:29   #20
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
-i najlepsze...na pytanie o stylizację na formie 'instruktorka' stwierdza,ze nie warto sobie głowy zawracać głupotami bo to wymysł i fanaberia warszawskich stylistek

No widzisz Warszawa kreuje trendy

A tak na serio, jak czytam co sie w innych miastach dzieje, to troszke rzeczywiście tak jest. W Warszawie wiele rzeczy juz "nie przechodzi", bo klientki sa świadome i maja wysokie wymagania.
Jak czytałam w jakims wątku, że w któryms miasteczku wszyscy pracuja na tipsach, to w Wawie, cięzko już znaleść takie salony (choc pewnie istnieja).....

Co ie znaczy, że jest idealnie, bo i tak np.: higiena kuleje
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 08:56   #21
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
po base żelu powinnać przed frenchem dać podkład z covera bądź żelu jednofazowego,
Dorzucę swoje 3 grosze
Jeżeli jednofazówka to po co baza ?
Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
żel bazowy aplikuje się wcierając go w płytkę i jest on jedynie warstwą wiążącą dla dalszych żeli
Po bazie można śmiało aplikować french'a, bo baza zwiększa przyczepność każdego żelu do płytki.

Co do kamuflażu, są 3 metody jego aplikacji, którą z nich wybierzemy zależy od nas.
1. "All" - cover po całości, potem french.
2. "Half" - najpierw french, potem cover
3. "Inverse" / "Oval" - wydłużamy łożysko , potem french

Jeżeli french ma mieć jakieś zatapianki, zdobienia czy inne fanaberie to metoda "all" odpada , z tego względu, że pazurek może wyjść zbyt grubaskowaty
O i tak w skrócie
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:59   #22
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Braki po kursie -,- ŻELE.

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość

No widzisz Warszawa kreuje trendy

A tak na serio, jak czytam co sie w innych miastach dzieje, to troszke rzeczywiście tak jest. W Warszawie wiele rzeczy juz "nie przechodzi", bo klientki sa świadome i maja wysokie wymagania.
Jak czytałam w jakims wątku, że w któryms miasteczku wszyscy pracuja na tipsach, to w Wawie, cięzko już znaleść takie salony (choc pewnie istnieja).....

Co ie znaczy, że jest idealnie, bo i tak np.: higiena kuleje
zgodze się,że w większych miastach wszystko idzie szybciej...jakiś czas temu trafiła do nas klientka która twierdziła,ze ciężko było jej znaleźć salon gdzie zrobią jej french z coverem...
ale wiesz...pani instruktorka jest szkoleniowcem w dość dużej i znanej firmie i niezależnie od miasta powinna szkolić a nie mówić aby 'nie zawracać sobie głowy głupotami' bo nie o to chodzi w szkoleniach
...a na marginesie to Kielce znowu takim malusim miasteczkiem nie są(chyba)
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.