Podkład który nie zapycha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-20, 11:54   #1
Martynkaaxd
Martynaa1
 
Avatar Martynkaaxd
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2

Podkład który nie zapycha


Cześć dziewczyny, mam pewien problem. Od dłuższego czasu używam podkładu revlon do mieszanej cery, niestety od jakiegoś czasu mnie zapycha i powoduje powstawanie kolejnych wyprysków. Znacie jakiś podkład, który nie kryje najgorzej, jest łatwo dostępny, nie zapycha/nie uczula, NIE OKSYDUJE i nie jest zbyt ciężki? Mam skórę mieszaną w kierunku do tłustej więc rozświetlające podkłady odpadają.
Martynkaaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 23:00   #2
Edzia288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Podkład który nie zapycha

Witam kochana tu Edzia288 słuchaj ja ci polecę fajny podkład który kryje a nie zapycha a w dodatku utrzymuje się 15 h bez poprawek dodatkowo nawilza czy byś chciała to późna

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Podklad do skóry mieszanej mam koleżankę z tłustą i jest zadowolona zostawiła revlon i skóra odsyła przy nim jeśli jesteś zainteresowana moge ci polecic 2 fajne podkłady pisz zawsze odpowiem

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Podklad do skóry mieszanej mam koleżankę z tłustą i jest zadowolona zostawiła revlon i skóra odsyła przy nim jeśli jesteś zainteresowana moge ci polecic 2 fajne podkłady pisz zawsze odpowiem

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-24 o 13:11
Edzia288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 08:58   #3
dashadasza
Przyczajenie
 
Avatar dashadasza
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 23
Dot.: Podkład który nie zapycha

też mam revlon ale u mnie okazało się, że to kwestia źle dobranego kremu podkład został, krem zmieniłam i jest ok
__________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
dashadasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 12:24   #4
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez Martynkaaxd Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pewien problem. Od dłuższego czasu używam podkładu revlon do mieszanej cery, niestety od jakiegoś czasu mnie zapycha i powoduje powstawanie kolejnych wyprysków. Znacie jakiś podkład, który nie kryje najgorzej, jest łatwo dostępny, nie zapycha/nie uczula, NIE OKSYDUJE i nie jest zbyt ciężki? Mam skórę mieszaną w kierunku do tłustej więc rozświetlające podkłady odpadają.
poszukaj w pudrach mineralnych
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 09:49   #5
Martynkaaxd
Martynaa1
 
Avatar Martynkaaxd
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez dashadasza Pokaż wiadomość
też mam revlon ale u mnie okazało się, że to kwestia źle dobranego kremu podkład został, krem zmieniłam i jest ok
Niestety, próbowałam, używam kremu effaclar duo + i on jest świetny dla mojej skóry i podkład długo utrzymuje, niestety tylko, że mnie revlon zapycha.
Martynkaaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 08:26   #6
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Podkład który nie zapycha

Mam z Revlonem to samo. Kiedyś sprawdzał się znakomicie, nic mi po nim nie było. A teraz nie mogę go używać codziennie, bo mam liczne grudki po nim. Nie wiem, czy to kwestia starzenia skóry, a tym samym jej zmiany, czy zmiany składu kosmetyku, odkąd posiada pompkę.
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 14:01   #7
gruszka_i_pietruszka
Przyczajenie
 
Avatar gruszka_i_pietruszka
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład który nie zapycha

Dla mnie dobry jest z kobo, on jest w miare taki lekki to nie powinien zapychać
gruszka_i_pietruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-06, 09:04   #8
wiwo994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 7
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez gruszka_i_pietruszka Pokaż wiadomość
Dla mnie dobry jest z kobo, on jest w miare taki lekki to nie powinien zapychać
Też go mam, całkiem spoko
wiwo994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 12:18   #9
zwadka
Raczkowanie
 
Avatar zwadka
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Mam z Revlonem to samo. Kiedyś sprawdzał się znakomicie, nic mi po nim nie było. A teraz nie mogę go używać codziennie, bo mam liczne grudki po nim. Nie wiem, czy to kwestia starzenia skóry, a tym samym jej zmiany, czy zmiany składu kosmetyku, odkąd posiada pompkę.


Lucy007, proszę opisz dokładniej o jakich grudkach mowa, bo możliwe, że też to mam a myślałam że to całkiem od czegoś innego :-( a też używałam Revlona (teraz go sobie zostawiłam na zimę bo w lato wolę używać czegoś bardziej lekkiego).


Ja tez mam cerę mieszaną ze skłonnością do tłustej. Ale na lato używam podkładu CCC Bourjouis i matuję pudrem sypkim z tej samej firmy. Nie jest to jakieś bardzo super, bo puder sypki muszę nakładać średnio co 7 godzin, ale przynajmniej wiem, że moja skóra oddycha i nie jest zapchana.

Edytowane przez zwadka
Czas edycji: 2018-08-14 o 12:22
zwadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 18:39   #10
Bianka003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 49
Dot.: Podkład który nie zapycha

ja właśnie używam revlonu do cery mieszanej i nie miałam z nim póki co problemu także jestem zdziwiona...
Bianka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 11:04   #11
n4ti_n4ti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Annopol
Wiadomości: 3
Dot.: Podkład który nie zapycha

Mi sie dobrze sprawdza jak do tej pory Loreal True Match

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
n4ti_n4ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-26, 18:34   #12
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Podkład który nie zapycha

Fenty - idealny do cery tłustej/ mieszanej, młodej raczej. Nie zapycha, dobrze kryje, ale jest lekki, nietłusty, nie czuje się go na twarzy. Od 7 września ma być w Polsce ponoć, ja sprowadziłam z UK. No i ma ogromny wybór odcieni, ze 40 bodaj.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 02:15   #13
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Fenty - idealny do cery tłustej/ mieszanej, młodej raczej. Nie zapycha, dobrze kryje, ale jest lekki, nietłusty, nie czuje się go na twarzy. Od 7 września ma być w Polsce ponoć, ja sprowadziłam z UK. No i ma ogromny wybór odcieni, ze 40 bodaj.
No u mnie wlasnie zapycha pory. Efekt daje cudowny (w ogole nie musze uzywac pudru, a cere mam tlusta), ale po dwoch dniach uzywania mam wypryski, szkoda. Zmarnowane $50.
Podklad Colourpop za to sprawdza sie u mnie bardzo dobrze. Tez ma duzo odcieni, ladnie kryje, rewelacyjnie sie go naklada Beauty blenderem (Fenty jest za "suchy" do nakladania gabka).
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 07:13   #14
gizmone
Przyczajenie
 
Avatar gizmone
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 12
Dot.: Podkład który nie zapycha

No ja mam smashbox i on mi nie zapycha i ogólnie też ładnie kryje i się po nim tak nie świece, tyle że trochę jest drogi..
gizmone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 07:33   #15
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Podkład który nie zapycha

Mnie zapycha wszystko - dosłownie wszystko. Jechałam na drogich BB kremach, ale cóż, moje perełki zostały wycofane i koleżanka z bardzo podobną cerą do mojej (podobne reakcje na wiele podkładów itp) poleciła mi Lumene. Ma w składzie silikon, którego się bardzo bałam, ale niepotrzebnie. Nie zapycha, podkład jest niby matowy, ale daje taki ładny matowy połysk i bardzo przyjemnie się go nosi.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 08:06   #16
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez gizmone Pokaż wiadomość
No ja mam smashbox i on mi nie zapycha i ogólnie też ładnie kryje i się po nim tak nie świece, tyle że trochę jest drogi..
Ktory Smashbox?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 20:47   #17
kocieg
Przyczajenie
 
Avatar kocieg
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 6
Dot.: Podkład który nie zapycha

Jestem posiadaczką cery mieszanej. Bardzo uważam, żeby właśnie coś nie zapychało cerę. I dużo próbowałam. Do tej pory najlepiej sprawdza się u mnie Bourjois Healthy Mix. Niestety lekko oksyduje ale jakoś bardzo nie i mi nie przeszkadza, krycie można zbudować i ogólnie nie jest takie złe. Do tego zauważyłam że nawilża też twarz i co najważniejsze kompletnie nie zapycha, jego formuła jest lekka.
kocieg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 20:52   #18
pakulka5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 14
Dot.: Podkład który nie zapycha

Wybierajcie podkłady na bazie wody, one nie powinny zapychać
pakulka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:59   #19
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez zwadka Pokaż wiadomość
Lucy007, proszę opisz dokładniej o jakich grudkach mowa, bo możliwe, że też to mam a myślałam że to całkiem od czegoś innego :-( a też używałam Revlona (teraz go sobie zostawiłam na zimę bo w lato wolę używać czegoś bardziej lekkiego).
Używałam podkładu Revlon wcześniej, ale nigdy nie użyłam dwóch opakowań z rzędu. Zawsze pojawiał się jakiś inny podkład.
Raz zdarzyło się, że po jednym opakowaniu Revlonu (tym razem z pompką), zaczęłam stosować następne opakowanie. Po kilku dniach nie poznawałam swojej skóry. Zaczęły mi się tworzyć podskórne grudki, tak, jakby pryszcze, ale one nie mogły wydostać się na zewnątrz, tylko na maxa dojrzewały w środku. Najpierw zgoniłam to na okres, cykl i inne babskie upiększenia, ale to nie było to, niestety, podkład (mój ukochany) zaczął mnie totalnie zapychać.

Ostatnio moja skóra odpoczywała od makijażu w ogóle, mogłam sobie na to pozwolić przez dwa miesiące, mimo nadal intensywnego cyklu, moja skóra już nie jest zapchana, więc wychodzi na to, że to wina podkładu, niestety.
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-02, 00:33   #20
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Podkład który nie zapycha

Testowalam ostatnio przez kilka dni kryjacy podklad The Ordinary. Rowniez nie zapycha, ale nie podoba mi sie to, jak wyglada na twarzy. No i drugi z kolei najjasniejszy odcien jest chyba ciut za ciemny, a krycie nie jest jakies powalajace niestety.
Jest tani, wiec kupie jeszcze wersje serum foundation, zobacze, czy jest lepiej.
Dla porownania, podklad Colourpop daje bardziej swietlisty efekt, a po uzyciu The Ordinary wygladam jakbym byla zmeczona. Moze lekka wersja serum sprawdzi sie lepiej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 08:13   #21
zwadka
Raczkowanie
 
Avatar zwadka
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Używałam podkładu Revlon wcześniej, ale nigdy nie użyłam dwóch opakowań z rzędu. Zawsze pojawiał się jakiś inny podkład.
Raz zdarzyło się, że po jednym opakowaniu Revlonu (tym razem z pompką), zaczęłam stosować następne opakowanie. Po kilku dniach nie poznawałam swojej skóry. Zaczęły mi się tworzyć podskórne grudki, tak, jakby pryszcze, ale one nie mogły wydostać się na zewnątrz, tylko na maxa dojrzewały w środku. Najpierw zgoniłam to na okres, cykl i inne babskie upiększenia, ale to nie było to, niestety, podkład (mój ukochany) zaczął mnie totalnie zapychać.

Ostatnio moja skóra odpoczywała od makijażu w ogóle, mogłam sobie na to pozwolić przez dwa miesiące, mimo nadal intensywnego cyklu, moja skóra już nie jest zapchana, więc wychodzi na to, że to wina podkładu, niestety.

A widzisz, po Twoim opisie wynika, że ja mam podobnie. Myślałam, że mam już taką cerę. W życiu bym nie wpadła na to, że to przez podkład. Skoro mówisz, że po odstawieniu poprawiła Ci się cera to i ja spróbuję.
Szkoda, bo naprawdę polubiłam ten podkład :-(
zwadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 01:14   #22
Styylove96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład który nie zapycha

Bielenda podlad kryjacy
Styylove96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 20:24   #23
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Podkład który nie zapycha

Mnie zapychaja wszystkie mocno kryjace i tzw. drogeryjne. Najlepszy byl krem bb i podklad lily lolo, ale co z tego jak sie po nich swiece i slabo kryja, wiec na wieksze wyjscia sie nie nadaja.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 13:38   #24
jadzia779321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Podkład który nie zapycha

Polecam Revlon Colorsay! Jak dla mnie do tej pory jeden z najlepszych - nie zamierzam prędko zmieniać!
jadzia779321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 09:26   #25
zwadka
Raczkowanie
 
Avatar zwadka
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez jadzia779321 Pokaż wiadomość
Polecam Revlon Colorsay! Jak dla mnie do tej pory jeden z najlepszych - nie zamierzam prędko zmieniać!
Ja też go używałam, wręcz byłam w nim zakochana i oznaczyłam jako swój HIT, jednak niestety, teraz zmieniłam zdanie, ponieważ strasznie mnie "zapchał" i do tej pory nie mogę zregenerować i doczyścić mojej twarzy :Nie:
zwadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 10:34   #26
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez zwadka Pokaż wiadomość
Ja też go używałam, wręcz byłam w nim zakochana i oznaczyłam jako swój HIT, jednak niestety, teraz zmieniłam zdanie, ponieważ strasznie mnie "zapchał" i do tej pory nie mogę zregenerować i doczyścić mojej twarzy :Nie:
Mnie on nigdy na kolana nie powalal, taki "efekt meh" raczej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 08:53   #27
karciakowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład który nie zapycha

ja używam estee lauder double wear. Nie zapycha mi porów, on tak jakby zastyga na twarzy. Jedyny minus to, ze cały czas czuć go na skórze.
karciakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 14:21   #28
jankaja
Raczkowanie
 
Avatar jankaja
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 35
Dot.: Podkład który nie zapycha

no u mnie revlon sprawdza się rewelacyjnie...nie zapycha mnie a wyglądam świeżo i dobrze kryje niedoskonałości
jankaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 15:21:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.