Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-25, 15:29   #31
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez destiny666
Z racji na rzekomą poprawe stanu mojej cery, kosmetyczka stwierdziła, że zastosuje u mnie serię zabiegów peelingiem kawitacyjnym. Ciekawa jestem jak to sobie poradzi z moimi blizenkami i ciut rozszerzonymi porami Pierwszy zabieg z tej serii planuję na marzec. Jeżeli chcecie mogę to potem opisać
Oj,czyli nie miałaś złuszczania tym kwasem glikolowym?Buu... No nic mam nadzieje że znajdzie sie jakaś Wizażanka co miała i opisze bo się stresuje przed zabiegiem

A Tobie życze dobrych efektów po tym peelingu kawitacyjnym!
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 22:38   #32
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki

No nie miałam tego zabiegu, planowałam na wiosnę ale kosmetyczka zmieniła go na ten peeling.
Nie martw sie, wkońcu oddajesz się w ręce specjalistki Tobie również życzę powodzenia i mniej stresu
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 12:38   #33
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki

Dziewczyny, naprawdę polecam wam wrzucić w wyszukiwarkę hasło kwasy i witamina c i poczytać wątki doświadczonych wizażanek. Można dowiedzieć się dosłownie wszystkiego - od rodzajów, nazw i cen kremów z kwasem, zabiegów z kwasem, po osobiste wrażenia dziewczyn, które tego wszystkiego używały. Jak już przekopiecie to wszystko, to będziecie w stanie wybrać sobie krem, będziecie miały większą jasność co do zabiegów, i dowiecie się, że absolutnie, ale to absolutnie konieczne przy jakichkolwiek kwaskach (a tak wogóle to przez cały rok!)są kremy z bardzo wysokim filtrem! Inaczej przebarwienia murowane, a i kwasy nie działają efektywnie, kiedy filtra nie ma.
Dowiecie się też, jakie blokery są odpowiednie do jakiej skóry, jakie są najlepsze filtry (włączając nazwy chemiczne, he he) i jakich kosmetyków nie należy używać z jakimi filtrami, żeby tych filtrów nie destabilizować
Ja właśnie kończę przekopywać się przez to wszystko. Efekt jest taki, że z powodzeniem stosuję krem glyco-a i wiem co mnie może po nim spotkać. wybrałam sobie filtr biorąc pod uwagę jego skład i skład moich pudrów. Mam tonę notatek, dotyczących pielęgnacji cery - i w dodatku cały ten wysiłek zaczyna przynosić rewelacyjne efekty, bo choć to dopiero dwa tygodnie od całkowitej zmiany podejścia do pielęgnacji - to cera zmieniła się diametralnie.
A więc - zanim cokolwiek nowego sobie kupicie - polecam poświęcić kilka ładnych dni na przyczytanie wątków o kwasach i dowiedzenie się czego tylko można od innych dziewczyn. W końcu po co doświadczać nieoczekiwanych efektów na własnej skórze (dosłownie i w przenośni) skoro można skorzystać z doświadczenia dziewczyn, które już to wszystko robiły?
Jeśli chodzi o kolidowanie różnych substancji w różnych kosmetykach - zrobię reklamę i polecę wątek, rozpoczęty przez sylwiasta - składniki, których nie należy mieszać ze sobą. jako lekturę obowiązkową
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 13:23   #34
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki

Zanim stworzyłam ten wątek, skorzystałam z wyszukiwarki. Jednak chciałam wtedy znać opinię dziewczyn, które już były na takim zabiegu i mogłyby opisać swoje wrażenia. Chodziło tylko o złuszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki, nie pytałam w wątku o kwasy do stosowania w domu ani o filtry, blokery i resztę rzeczy, które umieściłaś w swoim poście bo zdaje sobie sprawę, że gdybym potrzebowała takiej informacji to z pewnością znajdę ją na forum.
Bardzo się cieszę, że forum dostarczyło Ci dużo informacji, które stosujesz z powodzeniem i że nie tworzysz niepotrzebnych wątków (czyli o tematyce którą można znaleźć korzystając z wyszukiwarki). Zapewniam Cię, że robię tak samo - zanim zadam pytanie, korzystam z wyszukiwarki, przeglądam archiwum.
Pozdrawiam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:11   #35
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki

Hej Przepraszam, że odniosłaś wrażenie, że mój post to upomnienie Nie o to mi chodziło. To była bardzo entuzjastyczna reklama wiadomości, które tu można znaleźć
Wiem, że rozpoczęłaś wątek o konkretnym zabiegu,ale zauważyłam, że dziewczyny zadawały też pytania na inne tematy, dlatego zareklamowałam czytanie. Wiem, że ja sama wcześniej zupełnie nie miałam świadomości, ile pożytecznych informacji można tutaj zdobyć i że wogóle opłaca się przez to wszystko przekopywać.A opłaca się i to bardzo
Mam nadzieję, że nie uraziłam żadnej dziewczyny, która tutaj pisała, to tylko szczera radosna reklama naszego forum
Pozdrawiam serdecznie
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 18:31   #36
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki

Przyznam, że na początku poczułam się jakoś "upomniana" ale już rozumiem o co Ci chodziło.
Fajnie, że nie gryziesz się z wyszukiwarką i że forum dostarczyło Ci wiedzy - wkońcu po to jest pozdrawiam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:28   #37
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki

Nie nie, nigdy w życiu, od tego mamy panie moderatorkiWyszukiwarkę miałam ochotę pogryźć na samym początku, ale jakoś się do niej przyzwyczaiłam. No i jak się czyta kolejne wątki, to co chwila człowiek trafia na jakieś nowe rewelacje - i potem czyta o nich, a tam jeszcze coś nowszego. Uzależniający proceder, to forum A tu jeszcze biochemia do przerobienia - chyba z pracy zrezygnuję, żeby mieć na to czas.
Jeszcze raz pozdrawiam, buźka
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 22:31   #38
weronika866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki

ja tez mam miec zluszczanie kwasem glikolowym u kosmetyczki, narazie uzywam glyco-a, pozniej mam miec jakis krem 14% i dopiero na zabieg.kosmetyczka mowila ze potrzebne bedzie ok 6 zabiegow, moja skora juz teraz widze ze sie poprawia po glyco-a wiec sądze ze bedzie jeszcze lepiej. mam w zwiazku z tym pytanie, ptysiek, czy warto chodzic na te zabiegi czy moze lepiej zrobic sobie w domu tym 30%, czy bedzie to bezpiecznie? jak juz mowilam moja twarz nie jest az tak problemowa, kilka przebarwien, lekko rozszerzone pory wiec moim zdaniem 30% byloby wystarczajace... czy moze pojsc do kosmetyczki zeby samemu nie zrobic sobie krzywdy? pomyslalam ze moze jak sie okaze ze u kosmetyczki wszystko ok to juz na wiecej zabiegow nie pojde do niej tylko sama bede sobie robic takim samym stezeniem, czy to dobry pomysl?
weronika866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.