Pasta cukrowa - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-16, 18:40   #271
cynamon25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do cynamon25
Dot.: Pasta cukrowa

sloiczek pasty 270 gram kosztuje 42 zl, starcza na ok. 8 depiacji, bo pastę nalezy rozsmarowac bardzo cieniutko. Nie jest to moze malo ale z strony - nie marnujesz czasu, nie masz oblepionej kuchni ani garnków, no i nie parzy tj. pzry wosku
pozdrawiam
cynamon25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 20:46   #272
Gwiazdeluszek
Przyczajenie
 
Avatar Gwiazdeluszek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mysłowice-śląsk
Wiadomości: 10
GG do Gwiazdeluszek Wyślij wiadomość przez MSN do Gwiazdeluszek
Unhappy Dot.: Pasta cukrowa

O Boże!!!
Dziewczyny co ja sobie narobiłam :-/
mam tak delikatną skóre ze nawet podczas masażu mam wszędzie siniaki,jest cienkutka i bialutka.Myślę że fototyp skóry mam 1.No i zapragnełam depilacji bo mam już dosc golenia :-/ spróbowałam najpierw na pachy i nawet samo wyrwanie tak niebolało jak to co stało sie później....pachy zaczeły mnie piec jakby ktoś poparzył je kwasem i bolec jakby mnie ktoś biczował tam dosłownie :-( posmarowałam kremem i lezałam w bezruchu nieruszając rękoma.Nawet wtedy bolało mnie i rwało wiele godzin:-( niestety musze zrezygnowac chyba z wyrywania bo to było niedo zniesienia dlamnie...
Gwiazdeluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 09:47   #273
cynamon25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do cynamon25
Dot.: Pasta cukrowa

do SCDriver ale ja mialam na mysli tą gotową pastę cukrową, ona jest trochę inna niż ta, którą robi się samodzielnie w domu. Jest mocniejsza i naklada się ją jak wosk, z tym, że nie podgrzewa jej się do temeraury wosku-czyli nie ma mowy o oparzeniach czy podrażneiniach no i latwo ją zmyć-wystarczy tylko woda, a nie jak w przypadu wosku -jakieś oleki czy oliwki...
cynamon25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 13:38   #274
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Arrow Pasta cukrowa

Mam pewnien problem. Otóż przeczytałam na stronie artykuł o pascie sukrowej i postanowiłam sobie ja zrobic. Niestety (postępując wg instrukcji zamieszczonych na stronie) nie wyszła mi ona . Mam prosbę, jeżeli któraś z Was robiła już taka paste to byłabym bardzo wdzięczna gdyby przesłała mi na poczte (fredka11@op.pl) szczegółową instrukcje, krok po kroku jak taką paste zrobić. Z góry dziękuję.
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 13:43   #275
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Arrow Pasta cukrowa

Mam pewnien problem. Otóż znalazłam kiedys na stronie wizaz-u artykuł o pascie sukrowej i postanowiłam sobie takie cudo zrobic. Niestety po dwóch nieudanych próbach zakończyłam eksperymenty :/ I tu jest prosba do Was. Jesli któras z Was kiedykolwiek robiła taka paste (i jej wyszła) Niech napisze mi na maila (fredka11@op.pl) sczegółową instrukcję. Z góry dziekuje.
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 13:49   #276
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Pasta cukrowa

szczegółowe instrukcje można znalezc wpisując w wyszukiwarkę wizażową "pasta cukrowa". Polecam przeszukać. Dziewczyny opisywały swoje sprawdzone sposoby.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 15:19   #277
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Pasta cukrowa

Uff zrobiłam ta paste. Ile sie nastresowałam :P Miałam małą cytryne więc dałam całą. Odmieżyłam prawie całą szklanke cukru i nalałam do szkalnki troszeczke wody(dolewałam w razie potrzeby) całosc zajeła mi około 20 minut w pewnym momencie gotowania zrobiła sie duuuza piana tak ze "nic" nie widziałam w końu zdjełam z gazu po chwii piana znikła i moim oczom ukazało sie "cos" :p koloru karmlekowego. Ciągnace się. teraz stygnie. PApp
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 16:16   #278
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Pasta Cukrowa

no trza MEGA duzo czasu na tą "papraninę"
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 18:49   #279
Scarlett88
Przyczajenie
 
Avatar Scarlett88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: Pasta Cukrowa

Ja wiem czy dużo........ u mnie to trwało ok. 20 min potem chwilkę czekania na przestygnięcie, ale naprawde nie długo...wprawdzie muszę jeszcze dopracować konsystencję ale myślę że każda to powinna zrobić..zwyczajnie po swojemu bo się opłaca...Dziewczyny do roboty!
Aha...Ja dałam szklankę cukru sok z cytryny i pół szklanki wody...gotuję aż osiągnie kolor bursztynowy i po zastygnięciu twarde jest jak kamień...gdy tak faktycznie się stanie jeszcze troszkę podgrzewam tylko poto żeby wydobyć trochę mazidłą(o konsystencji plasteliny) nakładam na nóżkę i CIACH!
Scarlett88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:38   #280
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Dot.: Pasta Cukrowa

ja zrobilam tak jak napisane bylo wyzej tez lekko podgrzalam i oparzylam sobie paluszki, a pasta w ogole nic nie brala pewnie jakos zle sie do tego zabralam
deepred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 09:50   #281
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Pasta Cukrowa

Na wykonanie takiego zabiegu to chyba najlepiej udać się do wyspecjalizowanej pod tym względem kosmetyczki Nie warto paćkać całego domu taką masą
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 16:34   #282
usaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: Pasta cukrowa

kurde zrobilam wszystko jak nalezy ale moja pasta po wystygnieciu jest twarda jak kamien podgrzewanie suszarka nic nie daje bo pasta szybko twardnieje
usaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 18:29   #283
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Pasta cukrowa

eh... ja juz powatpiewam w jakiekolwiek cudowne sposoby depilacji. w kazdej cos mi nie pasuje
w tej cukrowej gdy pasta jest idealna, jak tylko sie sie zabieram za depilacje wszystko jest w porzadku, ale po chwili robi sie twarda i nic sie nie da zrobic. nie mam sily pogrzewac co chwila
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 23:16   #284
AnJaKo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 19
Dot.: Re: depilacja cukrowa - pomocy!!!

Lodowa.....ale masz talent do rozbawiania ludzi. Twój pierwszy opis szykowanie pasty cukrowej -rewelacja. Prawie się popłakałam ze śmiechu.Naprawdę Dobre
AnJaKo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 23:54   #285
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: Pasta cukrowa

Cytat:
Napisane przez usaa
kurde zrobilam wszystko jak nalezy ale moja pasta po wystygnieciu jest twarda jak kamien podgrzewanie suszarka nic nie daje bo pasta szybko twardnieje
heh mam ten sam problem chyba za mało wody dodałam trzecie podejscie już za mną i dalej oczekiwanych efektów nie ma ,heh moze za 4 razem się uda
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 15:32   #286
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Pasta Cukrowa

Ja poszlam na latwizne i kupilam w tureckim sklepie ta paste Çamsakýzý o ktorej wspomniane jest w tym artykule. Pierwszy raz byl srednio udany - nie udalo mi sie usunac wszystkich wlosow, czesc urwac, ale po kolejnych jest juz znacznie lepiej i chyba pozostane przy tej metodzie. Zreszta wyjscia za bardzo nie mam....mam mocne ciemne wlosy i w dodadku ze sklonnoscia do wrastania. Maszynka, kremy odpadaja - wlosy odrastaja nastepnego dnia. Depilator to sprawca wrastajacych wlosow...
Niestety mam straszny problem z bliznami i przebarwieniami po tym wrastaniu. Moze ktos z Was ma jakies rady jak tego sie pozbyc, bo zapowiada mi sie kolejne lato w spodniach i bez plazy :-(
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:58   #287
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Pasta Cukrowa

a duzo taka paska kosztuje?
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 05:28   #288
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Pasta Cukrowa

Cytat:
Napisane przez smarcoola
a duzo taka paska kosztuje?
Ja placilam $3.99 (w US) za 270g
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 11:39   #289
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Pasta Cukrowa

W Niemczech w tureckich sklepach kosztuje 1,50€. Starcza na rok - półtora spokojnie, no ale ja nią robię tylko bikini, za to zużywam jednak 2 porcje, a nie jedną (jakoś lepiej się świeża spisuje).
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 12:31   #290
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Pasta Cukrowa

powiedz mi a gdzie ty zgubilas miod? przeciez to glowny skladnik i bez tego ani rusz :/

oto przepis ktory dziala (przynajmniej na mnie)
szkl cukru, 1/4 szkl. miodu, sok z pol cytryny- zagotowac mieszajac na malym
ogniu, masa powinna miec lejaca sie konsystencje, schlodzic, nast. nakladac jak cieply wosk na skore, uwazac aby masa nie byla za goraca , dalej - jak przy depilacji woskiem.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:52   #291
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Cool Dot.: Pasta Cukrowa

bylo juz mnostwo watkow na temat pasty cukrowej... ja uzywam jej z powodzeniem dlugi czas wczesniej gotowalam sama ale ze naleze do leniwych to teraz kupuje gotowa, kosztuje 1,50 euro - wiec koszt jest niewielki a sloiczek wystarcza na dlugo... w skladzie jest: cukier, woda i kwas cytrynowy (nie ma miodu!) ponizej zalaczam pare fotek, moze sie komus przydadza metoda jest naprawde godna polecenia, nie wyobrazam sobie teraz innej depilacji aha! i jeszcze jedno... masa powinna byc na tyle twarda a zarazem elastyczna aby udalo sie ja "rozciagnac" az zrobi sie jasna... nie wyobrazam sobie naklejania jeszcze jakis dodatkowych paskow materialu... poprostu kciukiem przyklejam mase zgodnie ze wzrostem wloskow i energicznym ruchem zrywam w przeciwnym kierunku... potem tylko przemywam wilgotna myjka i gotowe! - bez balaganu i "poobklejanej" lazienki
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.JPG (53,8 KB, 856 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.JPG (110,9 KB, 972 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.JPG (93,4 KB, 898 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.JPG (102,5 KB, 876 załadowań)
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 16:35   #292
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Pasta Cukrowa

Konwaliowa, czy mogłabyś podać mi jakieś bliższe namiary na sklep, w którym kupujesz pastę? (a najlepiej adres, no chyba że to jest sieć typu Rossmann... )

Jeżeli dobrze odczytałam napis z etykiety to ten preparat nazywa się Konzentratwachs zur Enthaarung? Wosk? Ale nazwy firmy już nie byłam w stanie odcyfrować

kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 11:56   #293
malgosia26
Raczkowanie
 
Avatar malgosia26
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 63
GG do malgosia26
Dot.: Pasta Cukrowa

Hej
dziewczyny ja mam okropny problem z owlosieniem.
Chcialabym się Was poradzic czy ta pastą moglaym usuną wloski z policzkow, wąsika i z brody. Są one bardzo jaśniutke i nie nadaja sie do depilcji laserowej. Prosze o rade
malgosia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 14:39   #294
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
pasta cukrowa

WiatamBYło tu już kilka wątków na temat pasty cukrowej,dużo przepsów,ale niestety mi to nie wychodzi .Dlatego planuje kupić sobie gotową paste cukrową Camsakizi .Czy któraś z was ją miła?Jak ona działa?
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 18:18   #295
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: pasta cukrowa

Nie lepiej było dopisac sie w ktoryms juz istniejacym watku o pascie, zamiast tworzyc kolejny?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 15:20   #296
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Pasta Cukrowa

Cytat:
Napisane przez konwaliowa
bylo juz mnostwo watkow na temat pasty cukrowej... ja uzywam jej z powodzeniem dlugi czas wczesniej gotowalam sama ale ze naleze do leniwych to teraz kupuje gotowa, kosztuje 1,50 euro - wiec koszt jest niewielki a sloiczek wystarcza na dlugo... w skladzie jest: cukier, woda i kwas cytrynowy (nie ma miodu!) ponizej zalaczam pare fotek, moze sie komus przydadza metoda jest naprawde godna polecenia, nie wyobrazam sobie teraz innej depilacji aha! i jeszcze jedno... masa powinna byc na tyle twarda a zarazem elastyczna aby udalo sie ja "rozciagnac" az zrobi sie jasna... nie wyobrazam sobie naklejania jeszcze jakis dodatkowych paskow materialu... poprostu kciukiem przyklejam mase zgodnie ze wzrostem wloskow i energicznym ruchem zrywam w przeciwnym kierunku... potem tylko przemywam wilgotna myjka i gotowe! - bez balaganu i "poobklejanej" lazienki
pozdrawiam
gdzie mozna kupic taka gotowa paste??
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 16:45   #297
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Pasta Cukrowa

Cytat:
Napisane przez Molca
gdzie mozna kupic taka gotowa paste??
podłączam się do pytania,
i jeszcze coś od siebie dodam...: czy znacie adresy sklepów online, w których taką pastę można by zakupić?
mabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 09:41   #298
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Pasta Cukrowa

Już pisałyśmy wyżej: w Niemczech (i pewnie w innych krajach też) we wszystkich sklepikach z towarami tureckimi można kupić pastę Çamsakizi w takim plastikowym słoiczku po 270 gr.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 17:06   #299
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Pasta Cukrowa

Odkopuję watek :P Dziewczyny ile wam zajmuje wydepilowanie jednej nużki (ile za pierwszym razem i ile po kolejnych próbach ) Bo ja robiłam pierwszy raz myslałam ze sie skicham, strrrrrrasznie długo to trwało i sie zraziłam bo jak to ma tyle trwać to ja dziękuje bardzo. Może i owszem tania metoda, mały ból i wszytsko pięknie Tylko strasznie czasochłonne, niewiem czy sie skusze na drugi raz :/
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 18:51   #300
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Pasta Cukrowa

Mi za pierwszym (i ostatnim) razem wydepilowanie jednej łydki zajęło tak ok. godziny (paste trzeba było podgrzewać ciągle bo twardniała itd). No ale jeśli ktos ma wprawe to napewno idzie mu to szybciej
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 21:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.