Eksperyment - mieszanie perfum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 19:21   #1
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002

Eksperyment - mieszanie perfum


Czy ryzykujecie i eksperymentujecie z mieszaniem zapachów perfum?Jeśli tak podzielcie sie swoimi sukcesami i porażkami.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 22:49   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Eksperyment

Ja nie, nie znoszę tego, nawet w przypadku takich zapachów które z założenia nawet można mieszać - zdaje się że wody z cyklu AA można, ponoć można mieszać Angela i Amena z Cologne, jak twierdzi sam kreator...
Kiedyś już na forum wizazu był poruszany ten temat, wklejam to co zostało zamieszczone na gazetowym forum, wskazówki nosów co można ze sobą mieszać, naprawdę wychodzą potworki, ja pomieszałam Angela z Eau d'Orange Verte, a Dori - moja zapachowa bliźniaczka - chyba Cool Water z Diorissimo... rany boskie, to było traumatyczne doświadczenie

A tak na poważnie, ja nie lubię jak mi się coś miesza. Zapach lubi osiadać na skórze, włosach dlatego w ciągu jednego dnia nawet po przysznicu używam tylko jednego zapachu. Strasznie nie lubię jak wonie mi się kłócą ale to oczywiście tylko moje zdanie, sporo koleżanek miesza, z dobrymi efektami

Przyznaj się Neonko co tam chciałaś pomieszać? Zawsze jestem ciekawa jakie kombinacje nam przychodzą do głowy

Buźka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 22:50   #3
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Eksperyment

"in love again" YSL z różanym "Sheer rose" avonu ładny bukiecik
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 22:57   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Eksperyment

Ja nie mieszam.Jakoś nie mam do tego weny, poza tym jeśli mam już jakiś zapach, to jestem nim tak zauroczona, że chcę go takim jaki jest- nie mam potrzeby czymś go poprawiać, czy zmieniać.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 00:20   #5
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Eksperyment

Ja podobnie jak Beliczek, mam swój ulubiony perfumiarski dodatek w postaci avonowego "Sheer Rose" - ale mieszam go bezpiecznie, z innymi kwiatkami, z sephorową Piwonią, z "Beautiful Sheer" EL, z "Paris'em" YSL i "Tresor'em" Lancome. Żadna rewolucja. Raz pomieszałam "Eau d'Orange Verte" Hermesa z "Eau des Marveilles" tegoż - wybitnie zachowawczo.
Jedno z najlepszych połączeń jakie znam to "Hypnotic Poison" z klasycznym "Poison", ale to w sumie się nie liczy, bo jedno jest bazą dla drugiego. Natomiast zdarzało mi się dodawać kropelkę "Youth Dew" EL (ale naprawdę kropelkę) - to dopiero killer! Ale zaintersowanie gwarantowane.
Mieszałam też w różnych konfiguracjach "White Linen Breeze", "Escape" i "Sun Moon Stars" - one są do siebie zbliżone, więc nawzajem się uzupełniają, łagodzą lub wyostrzają. Też bezpiecznie.
Zupełnych kontrastów w stylu "Light Blue" vs "Opium" chyba nie ma sensu łączyć, trudno mi sobie wyobrazić, żeby coś ładnego miało z tego wyjść.
Natomiast chętnie bym połączyła np. cedrową wodę YR z hiper kwiatowym "Amarige d'Amour"... Hmm...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 06:43   #6
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Eksperyment

Zapytałam o mieszanie zapachów bo wyczytałam ze nasza gwiazda KAyAH miesza zapachy..Ja należe do osób,które uwielbiają zapachy niespotykane,niereklamowa ne,takie perełki które trzeba wyszukiwać.Mieszanie może być ekscytujące.W końcu nikt nie będzie pachniał tak jak ja..Z drugiej strony jak by nas tak wpuszczono do laboratorium z olejkami z kwiatów,ekstraktami dano by nam w łapki próbeczki,fioleczki i aparaturki OJ BY SIĘ DZIAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:43   #7
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Eksperyment

Ja nie mieszam zapachów, po pierwsze dlatego że boję się, co przy mojej inwencji, by z tego wyszło a po drugie zapachy których używam podobają mi się takie jakie są. Nic dodać nic ująć Pozdrawiam cieplutko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 09:38   #8
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Wink Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

Drogie dziewczęta i drodzy chłopcy
Czy uważacie że mieszanie perfum to przejaw fantazji i kreatywności czy raczej gwałt zadany na sztuce perfumiarstwa?
Czy macie jakieś wypróbowane mieszanki?(Jeżeli tak to prosze podzielcie się spostrzeżeniami co do czego pasuję) Czy kiedyś z powodu nieudanej kompozycji strzeliłyscie nawiększą perfumową gafę swojego życia?

Przyznam ze kiedyś pod wpływem artykułu , (jakże sugestywnego )skomponowałam ...-delikatnie mowiąć -bombę zapachową,która z powodzeniem mogłaby zastąpic broń akustyczną stosowaną przez żołnierzy amerykańskich w Iraku. Dobrze ze to przeżyłam

Wiem że jest seria sephory( fleur de sephora?) której głównym założeniem jest to że poszczególne jej elementy można mieszać i melanżować jak dusza zapragnie.

Zapraszam do dyskusji
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 09:55   #9
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Czasem udaje mi sie zrobic mieszanki z ciekawości co z tego wyjdzie.
I tak zazwyczaj staram sie wymieszywac 2 sprzeczne grupy zapachowe lub damskie z męskimi).
Taka mieszanka która została mi kiedys podana przez 1 osóbke to: Angel TM i Issey Myiake IM. Moze ciut to dziwne ale mi zapach mieszanki wydaje dość ciekawy.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:38   #10
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

mieszam a owszem
jakies gotowe recepty?- lubie gucci damskie+kropelka meskiego
czasami dodaje do OI troche un bois vanille
l'or rouge ostatnio a meskim rush'em
wiele tych mieszanek wychodzi spontanicznie, przypadkowo..
ale nie przypominam sobie aby wyszlo cos mocno toksycznego z tego
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 12:12   #11
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Talking Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Mi kiedyś przez przypadek udało się zmieszać Light Blue,którym pachiełam rano z klasyczną Stellą,którą skropiłam się przed wieczornym wyjściem.Prawdę mówiąc nie sądziałam,że zostało na mojej skórze coś z Light Blue,okazało sie jednak,że i owszem a oba zapachy zaskakująco dobrze się komponowały.Zebrałam mnóstwo komplementów za piękny zapach
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 12:45   #12
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Kiedyś wymyśliłam, żeby spotęgować nutę bzu w Pleasures Bzem YR
Ale nie sprawdziłam pomysłu w praktyce, bo nie posiadam Pleasures
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 12:54   #13
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Ja mieszam dość często, moje ostatnie odkrycie, to że cytrusy świetnie się komponują z kadzidłami, odkryłem to przypadkowo kiedy byłem wyperfumowany Cologne TM (wiem, że to nie zapach na ten okres, ale miałem wtedy lekkiego kaca ), zapaliłem kadzidło kościelne i wtedy odkryłem, że to się pięknie komponuje , moja ostatnio ulubiona mieszanka: Black Cashmere/ Cologne/ Green Jeans Versace, powstaje cudny cytrusowo- zielono- kadzidlany zapach ....
Do tego mieszam zapachy z balsamami, raczej nie mam całych serii zapachowych, jedyny wyjątek to Opium i Dreamer, a musze używać balsamów , wiec zapach się miesza, tu jednak staram się dobrać zapach balsamu i np. do ciężkich zapachów używam mleczka Bielendy „Powitanie z Afryka”, Do świeższych Eau Paco Rabanne, a jak już mi nic nie pasuje, używam kremu z faktorem, który jest bez zapachu...
Do tego sam bawię się w „tworzenie zapachów” mieszam olejki eteryczne, olejki z orientalnych sklepów itd., tworząc własne kompozycje, czasami udaje mi się stworzyć cos nawet znośnego i ciekawego ....
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 16:33   #14
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Ja mieszam dość często, moje ostatnie odkrycie, to że cytrusy świetnie się komponują z kadzidłami, odkryłem to przypadkowo kiedy byłem wyperfumowany Cologne TM (wiem, że to nie zapach na ten okres, ale miałem wtedy lekkiego kaca ), zapaliłem kadzidło kościelne i wtedy odkryłem, że to się pięknie komponuje , moja ostatnio ulubiona mieszanka: Black Cashmere/ Cologne/ Green Jeans Versace, powstaje cudny cytrusowo- zielono- kadzidlany zapach ....
Hm, kadzidła i cytrusy...

Mój dzisiejszy dzień spędzam na rozmyślaniu o tym, co kryje w sobie mój nowy nabytek Nu edp.

Śledzę też dzisiaj niniejszy wątek

I co z tego wyszło?

Mieszanka Nu i Baby Doll

Muszę przyznać, NIEZWYKŁA
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:19   #15
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Kiedys w jakiejs babskiej gazecie byl obszerny artykul na temat mieszania perfum. Podawali nawet przyklady - co z czym mieszac. Czytalam tez gdzies, ze Ewa Minge (projektantka) ma jakas swoja ulubiona mieszanke, ktora wyjatkowo na niej pachnie, ale nigdy nie zdradza co to jest. Mnie osobiscie zdarza sie mieszanie zapachow w nastepujacy sposob: jeden zapach na jedna lape, drugi na druga, a trzeci na szyje Oczywiscie takie sytuacje zdarzaja sie tylko kiedy cos testuje (zaznaczam, ze nie testuje na szyi, tam z reguly zostaje to, czym psikalam sie rano) w perfumerii albo w domu bawie sie probkami. Nie uznaje mieszanek, moze to zle, ale po prostu czuje wtedy jakis dyskomfort. Konkretne zapachy zapadaja mi gleboko w pamiec i kojarze je z nazwami. Dla mnie to dysonans, kiedy przez np. J'adore przebija sie nuta Tresor. Albo jedno albo drugie, bo do konkretnych zapachow po prostu sie przyzwyczajam.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:57   #16
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Ja się muszę przyznać, że od dawna mieszam perfumy ze sobą. Lubię miks. Czasami dobór jest przypadkowy i wychodzi ciekawa kompozycja.

Dziś, np. mam zmieszane Today i HP Diora. Fajnie się miesza taka wanilia z zapachem akacji [today].
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:47   #17
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Przyznam ze nigdy nie udało mi się stworzyć udanej kompozycji ze złozonych zapachów.Z moich obserwacji wynika ze te "jednonutkowe" z powodzeniem moga posłuzyc jako dodatek do innych perfum. Np sheer rose avonu całkiem fajnie gra z mira bai i azzaro visit

Zaintrygowała mnie sprawa olejków . Dreamer4 czy możesz zdradziac jakie to konkretnie olejki. tj firma , czy mozna kupic je w necie?

Myśłałam kiedys o tym czy własnoręcznie nie zrobic sobie perfum z olejków i spirytusu ale nie mam pojecia jak się za to zabrać

Edytowane przez kizia mizia
Czas edycji: 2007-02-12 o 18:37
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 13:37   #18
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Przyznam ze nigdy nie udało mi się stworzyć udanej kompozycji ze złozonych zapachów.Z moich obserwacji wynika ze te "jednonutkowe" z powodzeniem moga posłuzyc jako dodatek do innych perfum. Np sheer rose avonu całkiem fajnie gra z mira bai i azzaro visit

Zaintrygowała mnie sprawa olejków . Dreamer4 czy możesz zdradziac jakie to konkretnie olejki. tj firma , czy mozna kupic je w necie?

Myśłałam kiedys o tym czy własnoręcznie nie zrobic sobie perfum z olejków i spirytusu ale nie mam pojecia jak się za to zabrać
[SIZE="2"]Nie mam jakiejś ulubionej firmy, dobre ma Pollena Aroma, ale strasznie drogie , ja się staram mieszać podobne składniki (zapachowo) i wybierać naturalne, eteryczne, ale wiadomo, że jest ich niewiele w przystępnych cenach, moje główne mieszanki, to wszelkiej maści cytrusy (olejek pomarańczowy, cytrynowy, grapefruitowy do tego np. odrobina miętowego , oraz Spirytusik lub nie , albo przeraźliwie, słodkie kompozycje (tu używam syntetyków) np. wanilia, kokos, do tego olejek np. truskawkowy itp., albo zapachy orientalno drzewne, olejek opium, olejek cynamonowy, cedrowy itp. Generalnie moje kompozycje dzielą się na : orzeźwiająco-cytrusowe, jedzeniowo-słodkawe, oraz orientalno -drzewne, jednak rzadko używam ich jako perfum dla siebie, raczej jako perfum dla domu (kominki zapachowe, pachnące pot pourii, ewentualnie w małym stężeniu do kąpieli).
Jak ze spirytusem mieszasz, musisz pozostawić na jakiś czas, na wizażu masz przepis jak zrobić sobie wodę perfumowaną, masz tam też kilka przykładów i opisy poszczególnych olejków....
Tu masz link

http://www.wizaz.pl/images/oleje_eteryczne/

[/SIZE]
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 15:17   #19
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Jedyne mieszanka, jakiej używam to kadzidło, które uwielbiam z zieloną herbatą, której nie lubię ale w połączeniu z kadzidłem mi nie przeszkadza.
niestety, na nic innego, równie ładnego jeszcze nie wpadłam, ale pracuję nad tym
Z ciekawością poczytam, co mieszacie, może coś mnie zainspiruje
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 18:38   #20
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Mieszacie? Miksujecie?Komponujecie?; )

Cytat:
Napisane przez dreamer4
[SIZE="2"]Nie mam jakiejś ulubionej firmy, dobre ma Pollena Aroma, ale strasznie drogie , ja się staram mieszać podobne składniki (zapachowo) i wybierać naturalne, eteryczne, ale wiadomo, że jest ich niewiele w przystępnych cenach, moje główne mieszanki, to wszelkiej maści cytrusy (olejek pomarańczowy, cytrynowy, grapefruitowy do tego np. odrobina miętowego , oraz Spirytusik lub nie , albo przeraźliwie, słodkie kompozycje (tu używam syntetyków) np. wanilia, kokos, do tego olejek np. truskawkowy itp., albo zapachy orientalno drzewne, olejek opium, olejek cynamonowy, cedrowy itp. Generalnie moje kompozycje dzielą się na : orzeźwiająco-cytrusowe, jedzeniowo-słodkawe, oraz orientalno -drzewne, jednak rzadko używam ich jako perfum dla siebie, raczej jako perfum dla domu (kominki zapachowe, pachnące pot pourii, ewentualnie w małym stężeniu do kąpieli).
Jak ze spirytusem mieszasz, musisz pozostawić na jakiś czas, na wizażu masz przepis jak zrobić sobie wodę perfumowaną, masz tam też kilka przykładów i opisy poszczególnych olejków....
Tu masz link

http://www.wizaz.pl/images/oleje_eteryczne/

[/SIZE]
Dziękuję za wskazówki. Zobaczymy co uda mi sie stworzyć
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 21:19   #21
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

Podnoszę watek bo własnie doznałam olśnienia.Delektuję się własnie na nadgarstku ostatnimi kroplami z próbki Le Parfum Lalique.Na drugi chciałam nałożyć Ambrę Etro i przez przypadek kropelka Ambry znalazła się na tym pierwszym..I wiecie co-połączenie obu tych zapachów daje bardzo ciekawe nowe doświadczenieTen mruczący leniwy futrzasty kot w postaci Le parfum pod wpływem Ambry pokazał pazurki
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 22:46   #22
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

testowalam juz wielokrotnie wszelkeigo rodzaju mieszanki, ale glownie za sprawa przypadku zwykle konczyly sie totalna klapa mysle, ze jedna powinnam zaufac wielkim "nosom" i juz nie probowac wlasnych miszanek z istniejacych zapachow, bo czesto nie wychodzi z tego nic ciekawego

chociaz kiedys pomieszalam miss dior cherie i schlesser femme a mieszanka wyszla taka, ze wszyscy pytali, co to za niezwykle pefumy zapach wyszedl faktycznie intrygujacy
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 22:55   #23
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

Wlasnie zmieszalem Bulgariego Black z Higherem
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 22:58   #24
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

Cytat:
Napisane przez twister_male
Wlasnie zmieszalem Bulgariego Black z Higherem
i jaki wynik?

highera uwielbiam, bvlgariego niestety nie lubie, ale ciekawa jestem miszanki
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 23:13   #25
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

efekt znośny, całkiem znośny. Jutro taką mieszankę włoże na siebie i zoabzce reakcje otoczenia...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 23:55   #26
anniehall78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 344
Dot.: Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

Pg

Edytowane przez anniehall78
Czas edycji: 2007-08-16 o 00:31
anniehall78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 08:36   #27
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

mieszam a owszem, często z ciekawości, ale mam swoje mieszanki wypróbowane, np. Youth Dew i YD Ambre Nude ze względu na słabą twrałosć na mojej skórze często dopieszczam BC, Sensation też lubie mieszać z czymś mrocznym, reszta to czysta spontaniczność, co pod rękę podejdzie
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:32   #28
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

Czy ktoś wie ile kosztuje jakiś zestaw olejków eterycznych do tworzenia perfum???? I czy olejek roznany musi byc, bo nie stac mnie na niego...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 23:20   #29
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Mieszacie? Miksujecie? Komponujecie? ;)

Czasami mieszam , wypróbowana mieszanka to Shiny Creation La Perla +
Eau de`Eden Cacharela, popsikane na zamianę. Kilka osób pytało czym tak pięknie , świezo pachnę
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 19:23   #30
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Eksperyment

Ja mieszam, moja ulubiona mieszanka to Higher plus Black od Bulgariego
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-03 23:07:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.