Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-27, 13:52   #361
uma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: stylista maciej wróblewski

dzieki za info, ja dotychczas chodziłam do stylistki sylwi, pracowała u czajki, i równiez byłam bardzo zadowolona, ale od kiedy przeszła na swoje to przestała wkładac serce w to co robi, troche jej chyba odbiło, i stad moje poszukiwania kogos na jej miejsce, wybróbuje wróblewskiego.....
uma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:02   #362
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: stylista maciej wróblewski

Myślę,że raczej nie będziesz rozczarowana.Jak już się umówisz to napisz potem co o nim sądzisz. Pozdrawiam
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 18:46   #363
kahulciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Talking

No wiec takOto moje zdjatka,pierwsze,przed metamorfozai te kolejne tzry z dnia dzisiejszego.Jedno jest od tylu zebyscie mogly zobaczyc jak je ukladam

NIestety musze tak wysylac po jednym bo mi sie stronk ainaczej zawiesza:/

Kolejne..

O od tylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kasia.jpg (55,0 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasssssia.jpg (32,9 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kssssia2.jpg (44,2 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyl.JPG (39,5 KB, 302 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-19 o 14:39 Powód: post pod postem
kahulciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 20:23   #364
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Bardzo fajna fryzurka. Sama je tak układasz? Tzn. kręcisz z tyłu? Jak tak, to podziwiam zdolności.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 20:37   #365
kahulciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Hmm..moje wloski sa teraz falowane,krecily mi sie sporo na koncach ale Pani Ada musialal sciac te brzydkie poniszczone koncowki.Generalnie to lubie sie bawic wlosami,lubei miec je ladnie ulozoneWIec te ktore sa na zdjatku zakrecone-to dlatego ze biore ja na 4 papiloty na noc,a ta na dole<w miare proste>dobzre rozczesuej po myciu i troszke prostuje,niewiele bo sa praktycznie prostei rano pos ciagnieciu papilotow -alebo ja troszke roczesuje szczotka do modelowania,piankuje i spinam raz dwa wsuweczkami(tak ajk na zdjatku)albo jak mam wiecej czasu to modeluje za pomoca szczotki i pianki,takze nie sa takie sprezynki jak na foto ale delikatnie sie faluja,w kazdym razie nie sa oklapnieteKtos moze powiedziec ze za duzo zachodu itd ale ja naprawde lubie miec ladnie ulozone wloskite zdjatka w sumie i tak srednio:/wracalam dzis do domku i natlluklam sie troskzi z bagazemi wloski sie roztrzepaly i ta grzywka tez nie bardzo wyszla,jutro dolacze moze lepsze,pozdrawiam cieplo
kahulciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 20:54   #366
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Wlasnie wdepnelam przypadkowo w Twoj watek. Wygladasz rewelacyjnie w nowej fryzurze, bardzo mi sie podoba ta blyszczaca grzywka.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 21:01   #367
kahulciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

a dziekuje bardzoWloski myje szmponem Elseve-tym rozowym,reklamowanym teraz z proteinami perly nadajacymi blask.I odzywke z tej samej serii nakladam.Zdecydowanie lepiej dziala na wlosach ciemnych niz jasnych<u blondynek(kumpel)sie tak nie blyszcza>
kahulciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 11:57   #368
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Świetny efekt Piękny, świeży kolorek i ten połysk
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 14:13   #369
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

ja bardzo polecam ten salon miałam straszne włosy, zniszczone siano potrwałej, poszłam tam szukac ratunku trafiłam na pana Krzyśka no i on się mną zajął, na koniec powiedział " tylko tyle mogłem teraz zrobić".. a dla mnei to jest aż tykle bo nigdy tak włosy mi się nie układały nawet teraz półtora miesiaca po obcięciu jest dobrze a poza tym dobrze dobrał mi fryzurkę, naprawdę polecam
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:29   #370
iwonaaaaa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Fryzjer Intymny W Warszawie Poszukuje

Poszukuje salonu fryzur intymnych w Warszawie. e-mail:virgo5@tlen.pl
iwonaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 21:36   #371
patalążek
Raczkowanie
 
Avatar patalążek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 36
GG do patalążek
Dot.: Fryzjer Intymny W Warszawie Poszukuje

nie wiem jak mam rozumiec pytanie :| intymne?
patalążek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 21:11   #372
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Fryzjer Intymny W Warszawie Poszukuje

Fryzjer "intymny" to fryzjer zajmujacy sie fantazyjna stylizacja i strzyzeniem wlosow lonowych.Moze to na poczatku brzmi dziwnie,ale coraz wiecej kobiet korzysta z tego typu uslug np.przed noca poslubna.Czytalam o tym gdzies w gazecie.Mozna zazyczyc sobie np.ksztalt łabądka z oczkiem z kamienia Swarovskiego Slyszalam,ze jest cos takiego w Lodzi,ale czy w Warszawie,tego niestety nie wiem.
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:20   #373
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: stylista maciej wróblewski

Mam kolezanke,ktora chodzi do Macieja Wroblewskiego.Wlosy ma zrobione moze i fajnie,ale farby,na ktorych pracuje pan Maciej zmywaja sie w tempie zastraszajacym.Olka ma piekny kolor przez tydzien,a potem jest lipa.Poza tym z kazda wizyta placi wiecej,a zawsze robi to samo-strzyzenie i kolor.Zaczelo sie od 250,a teraz placi juz 340.Jak dla mnie to troche dziwne.Dziewczyna byla u niego juz chyba 5 razy i wie,ze stale klientki maja u niego rabaty,a on za kazdym razem jak ja widzi pyta czy jest u niego pierwszy raz,natomiast kiedy siada na fotelu pyta czy robimy to co zwykle....nie bede tego komentowac.Tez mialam sie do niego wybrac,ale po opowiesciach kolezanki stwierdzilam,ze to oszust.Poza tym,jezeli place tyle za fryzjera styliste to oczekuje,ze zajmie sie mna od a do z,a pan Maciej dobiera tylko kolor farby,reszte robia jego pracownicy.Bardzo mnie to wszystko zniechecilo i dlatego nie polecam.
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 18:44   #374
Moninia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer Warszawa.

Mi również zależy na dobrym fryzjerze w W-WIE,SZUKAM I SZUKAM I NIGDY NIE BYŁAM zadowolona:-((W piatek jade na wielka rodzinna impreze do Niemiec i chciałabym ładnie wygądać.Czytam o różnych salonach.Może Montownia,ale do kogo?albo strefa cięcia?Czy Milekdesign?Tylko czy ktoś z tych dobrych przyjmnie mnie jeszcze w tym tyg?Kto dobierze fryzurke do twarzy optymalnie?Marzenie.Pozdr awiam.Moninia
Moninia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 14:51   #375
Moninia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez PaniKota
dołączam - polecam Maćka, który jest tam tylko dwa dni w tygodniu - dopasowuje fryzurę do rodzaju włosów i do kształtu twarzy (choć to już bardziej kwestia gustu) - nie chciał realizować wielu moich pomysłów, cierpliwie tłumacząc, że jedynym efektem będzie płacz i zgrzytanie zębami.
Hej,zapisałam sie do Pana Maćka na JP II 62,zapuszczam wlosy,nie chcialam,by obcial na krótko.Czy na pewno mozna Mu zaufac .Pozdrawiam.M.
Moninia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:15   #376
Angiee
Przyczajenie
 
Avatar Angiee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 17
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja mogę z czysty sumieniem polecić p. Agnieszkę. Do tej pory pracowała na Ząbkowsiek, ale ostatnio zmieniła salon i teraz pracuje w Radośći (jak dla mnie daleko, ale dla tego efektu i pewności nawet tam będę dojeżdzać).

Mam bardzo trudne, bardzo kręcone włosy. A ona jest cierpliwa, potrafi doradzić, wysłucha i jak mówiże że tu ma być centymetr a tu dwa, to rzeczywiście tam będzie entymetr krócej, a tam dwa. Robi ładny kolor, pasemka etc. Świetnie strzyże. Polecałam ją też znajomym- równie zadowoleni co ja byli ludzi z krótkimi fryzurkami i z długimi prostymi włosami. Naprawdę extra fryzjer.
Cięcie do tej pory kosztowało 40-45 pln, balejaż (jak to się pisze w oryginale? belayage? ok 100-140 pln), nie wiem jak po zmianie lokum...wydaje mi się, że podobnie.

tel 615 28 25
pozdrawiam,
Angiee
__________________
Nie można niczego nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszytkiego...
Angiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 17:10   #377
malgorzata66a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Smile Dot.: fryzjer Warszawa

witam czy ktos zna jakiegos bardzo dobrego fryzjera i salon gdzie przedluzaja wlosy,tylko szukam naprawde dobrego i solidnego rzebym wiedziala za co place.....pozdrawiam
malgorzata66a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 17:11   #378
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: fryzjer Warszawa - FILIP GALAS - salon FREEHAIR

Cytat:
Napisane przez fiona666
Witam!
Polecam rękę Filipa - świetnie dobrał mi kolor i fryzurę. Weszłam do niego z myślą, że do końca życia będę farbowaną blondi... Dziś mam piekny brązowo - rudo - miodowy kolor, samoukładającą się fryzurę - mam półdługie włosy. Może nie jest to najtańszy fryzjer w Warszawie, ale do najdroższych na 100 % nie należy. Salon znajduje się na Marszałkowskiej 3/5.
Więcej info na www.freehair.pl - dla odważnych możliwość darmowego cięcia..... chyba w ramach pokazu. Ja się nie odważyłam, ale może następnym razem.... Pozdrawiam Was cieplutko i życzę równie udanych fryzurek jak moja!!!!
A nie orientujesz sie w jakiej cenie jest cięcie? Moglabys bardziej opisac kroj fryzury? A.. i poldługie, czyli do ramion, czy troche dluzsze?
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 07:20   #379
Lisica7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Moninia, kiedy idziesz?
Już byłaś? Napisz jaki efekt
Lisica7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-22, 18:51   #380
olenika19
Przyczajenie
 
Avatar olenika19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez martaa_w
Hej
Zależy jeszcze jaką sumę pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na wizytę w salonie.
W sobotę byłam w Jacques Dessange w wawie (CH Metropolitan).
Jestem zachwycona. Każdy fryzjer ma tam rowniez tytuł stylisty, super dobierają fryzury i nic nie narzucają z góry. Mną zajął się Adam i w 100 % mogę go polecić! REWELACJA! Widać ze zna sie na rzeczy!
Robiłam również kolor i "tu" zajęła się mną Beata-kolorystka. Bomba!
Zrobili to co dokładnie chciałam osiągnąć a wspomnę, że sprawdziłam już wielu fryzjerów i w 95 % efekt był opłakany!

Stwierdzam : fryzjera znalazłam i nie zmieniam

POZDRAWIAM

A czy mogłabys napisac ile kosztuje cięcie + czesanie bo wchodziłam na strone ale tam nic nie ma. Jestem sklonna sporo wydac na fryzjera ale sa tez pewne granice a z oferty wywnioskowałam ze ten salon do tanich nie nalezy...
olenika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 19:44   #381
MyqPyq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Freehair warszawa (+ BONUS ;) )

M

Edytowane przez MyqPyq
Czas edycji: 2008-02-05 o 20:15
MyqPyq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 07:25   #382
Kai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć, jakie są tam ceny?
Chcę sie wybrać do dobrego fryzjera i wiem że nie warto na tym oszczędzać, ale chciałabym się przygotować

Interesuje mnie cena farbowania i strzyżenia półdługich włosów, bez modelowania (na pewno nię będę ich modelowac w domu, więc chcę od razu zobaczyć jak fryzurka będzie wyglądać w stanie zwykłym.)

I czy dobrze mi sie wydaję, że jak nie chcę nic awangardowego (ale potrzebuję porady co do koloru i fryzurki) to lepiej do Pani Ady?
Byłabym wam bardzo wdzięczna za info.
Kai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 08:07   #383
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Jakiś czas temu strzyżenie z farbowaniem kosztowało tam 150 zł. Ale nie wiem czy nic się nie zmieniło.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 09:19   #384
Kai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Dziękuję bardzo !
Kai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:39   #385
ula-po-prostu
Raczkowanie
 
Avatar ula-po-prostu
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 261
Dot.: Fryzjer Intymny W Warszawie Poszukuje

a to dobre <hahaha>
__________________
'Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą'
I dobrze mi z tym!


'nie narzekaj, że masz pod górę, skoro jest to wspinaczka na szczyt'
ula-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 20:52   #386
streepsil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 95
Dot.: stylista maciej wróblewski

Chodze do Macka, chodza tez moi znajomi, moj przyszly maz.. i wszyscy jestesmy zadowoleni, Maciek jest przesympatycznym chlopakiem, do klientow podchodzi indywidualnie, wyputuje o oczekiwania, o problemy z wlosami, ale tez potrafi sam doradzic, zasugerowac - nie robi nic na sile.
farby? l'oreal.. nie wiem czy zmywaja sie po tygodniu, ja odwiedzam go jak tylko pojawia sie odrosty - do tego czasu mam piekny, blyszczacy kolor
i kolejna bzdura - maciek nie dobiera tylko koloru farby, dobiera farbe i to on scina, jesli zas chodzi o mycie i suszenie wlosow to coz, robia to pomocnicy bo trudno od chlopaka wymagac aby robil to przy kazdym kliencie - to jest na tyle proste, ze poradzi z tym sobie ktos inny - oczywiscie na Twoja prosbe to maciek zajmie sie suszeniem twoich wlosow, ale jesli to zwykle suszenie na szczotke a nie jakas wymyslna sylwestrowa fryzura to nie widze potrzeby

pozdrawiam serdecznie

a ceny? Ja za kolor i sciecie place 340 - wlasciwie nie ja, moj TZ
streepsil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 09:43   #387
Domenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 24
Thumbs up Warszawska śmietanka stylistów

Witam serdecznie,
Dobry fryzjer jest na wagę złota.
Polecam fantastyczną hair stylist Sylwię Kiliś.
Miejsce stylizacji znajduje się na ul.Noakowskiego 12 m 37
-zakład nie jest oznakowany,gdyż jest tylko dla wtajemniczonych.
Ponieważ czeszą się tam również gwiazdy,trzeba się najpierw umówić.
Sylwia pracuje na kosmetykach SEISHIN,które dla moich włosów okazały się super.Miałam robiony balejage i rekonstrukcję włosa-zupełna nowość na rynku.Polecam wszystkim bo idzie wiosna,która jest zwiastunem piękna.Podaję telefon mobile +48 604 566 900.
Powodzenia życzy Domenka.
Domenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 09:47   #388
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Warszawska śmietanka stylistów

powiedz jeszcze Domenko jak kształtują się ceny u p. Sylwi? Ile zpłaciłaś za baleyage?
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 23:20   #389
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Warszawska śmietanka stylistów

kobieto! reklamy na wizażu są płatne a każdy twój post reklamuje firmę seishin! apeluje do was dziewczyny - zanim uwierzycie w to co ktos pisze sprawdźcie czy nie jest zwykłym spamerem!
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 00:36   #390
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Warszawska śmietanka stylistów

no tak ... ten salon ma tylko tel kom...dla wtajemniczonych...gwiazd oczywiscie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.