kim jestescie na codzień? II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-06, 14:18   #61
aharas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6
GG do aharas
Re: kim jestescie na codzień? II

Witam wszystkie Wizażanki. Tak jak większość z Was, bywam tu dosyć często. Kim jestem? Jestem 31-latką mieszkającą w Gdańsku,od sierpnia szczęśliwą mężatką z zawodu technik hodowca i asystentka +higienistka stomatologiczna od siedmiu lat pracującą w tym drugim zawodzie.Poza tym jestem fotoamatorem uwielbiam spacery nad morzem i leśne wędrówki.
aharas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 14:25   #62
Ginger26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 33
GG do Ginger26
Re: kim jestescie na codzień? II

Witam, chętnie się przyłaczę Na wizażu jestem od niedawna, ale czytalam Wasze wypowiedzi już od pół roku. W tej chwili od Wizazu jestem uzależniona . Mam 26 lat, skonczyła AE w Katowicach i SGH. Teraz pracuje w salonie samochodowym, gdzie jestem specjalista od produktów finansowych. Od roku spotykam się z moim ukochanym, który, mam nadzieje zostanie moim narzeczonym.. Własnie teraz mam w planach urządzić swoje własne m Pozdrawiam, Agnieszka
Ginger26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 14:40   #63
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: kim jestescie na codzień? II

przyszła maturzystka (juz tylko pare miesięcy ) z duża ilościa planów: stosunki międzynarodowe albo politologia (to albo to mgr) a potem podyplomowe public relation zobaczymy czy się uda,3majcie kciuki
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 14:44   #64
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: kim jestescie na codzień? II

Ja jestem 23-letnią Gdańszczanką, która zamierza w tym roku skończyć (z wielkim żalem w sercu) studia na kierunku Geografia - wg. mnie najfajniejszym chyba kierunku z możliwych . Myśl o tym, że nie będę należeć do studenckiej braci na tyle mnie przeraża, że chyba zacznę jeszcze jakieś studia po obronie. Dodatkowo robie europejskie studia specjalne. Plany na przyszłość to dla mnie wielka niewiadoma, wiem tylko jedno, że chcę być szczęśliwa i niczego nie żałować. Mężczyzne mojego życia spotkałam 4 lata temu i od tamtego czasu tylko on mi w głowie. Tak żyje dziś, co będzie za rok nie wiem Oby było tylko lepiej! A wizaż towarzyszy mi codziennie, sprawdzam posty kilka razy dziennie ::, a mój facet nazywa to manią
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 14:46   #65
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: kim jestescie na codzień? II

Oooo, widzę że dużo nas z Trójmiasta
To ja też się pochwalę... Jestem 29-letnią Gdańszczanką
od urodzenia i mam nadzieję, że tak zostanie Nie
wyobrażam sobie życia w innym mieście, a szególnie
życia daleko od morza Od paru lat jestem baaardzo
szczęśliwą mężatką, na razie bezdzietną...

A zawodowo? Zajmuję się najogólniej mówiąc
gospodarką wodną, a poza tym usiłuję skończyć doktorat
na politechnice
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 14:59   #66
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Re: kim jestescie na codzień? II

A ja jestem na wizazu od ponad dwóch lat, z zawodu polonistka ( po UW) i dziennikarka ( ukończone Centrum Dziennikarstwa), pracuję w tym drugim zawodzie w Telewizji Polskiej i w jednym z niemieckich koncernów prasowych, gdzie robię wywiady ze znanymi ludźmi tudzież piszę o zdrowiu i urodzie i jestem szczęsliwa,ze robię to co lubię i jeszcze mi za to płacą.
Mam 32 lata, od pół roku szczęśliwa mężatka ( wcześniej rozwódka i długie lata w konkubinacie), dzieci na razie brak- za to mamy dwa perskie koty, kocham podróże i ciepłe morza a także Mazury, gdzie co roku jeżdżę na wakacje.Moją wielką pasją sa książki- uwielbiam czytać, przebywać w bibliotekach i szperać w księgarniach.
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 15:18   #67
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Re: kim jestescie na codzień? II

Ja, czyli Kamila (w wątkach "milka", w recezjach kosmetyków "kamilak") studiuję na 4. roku psychologii we Wrocławiu i powoli zaczynam pisać swoją pracę magisterską
Jestem też początkującym grafologiem, korepetytorką angielskiego oraz członkiem świetnej grupy trenującej capoeira
Swojego chłopaka nazywam mężem i czasami to się pojawia w ocenach niektórych kosmetyków, ale dla sprostowania - formalnie jestem wolna

Pozdrowienia dla wszystkich!
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-06, 16:51   #68
Justa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 120
Re: kim jestescie na codzień? II

Fantastycznie, znalazłam jeszcze cztery polonistki Wizażanki (ze mną pięć). Myślałam, że ten kierunek zniknął już z uniwersytetów Pozdrawiam Was, dziewczęta.
Daguśka napisała

Studentka pierwszego roku Filologii polskiej z edytorstwem i komunikacją medialną jakoś daje rade, chociaż nie jest łatwo, ale podobno pierwszy rok najgorszy a potem już jakoś leci
Nie wiem,czy jakoś leci, później to się człowiek chyba przyzwyczaja. Polonistyka to najbardziej pracochłonne studia, ale bardzo przyjemne. Pozdrawiam rodzyneczka, Agatę, Daguśkę i Marteę
Acha, zauważyłam też jedną osóbkę z mojej uczelni - UMK w Toruniu. Pozdrowionka
__________________
Dawniej Niunia...
pozdrawiam )
Justa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 16:55   #69
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: kim jestescie na codzień? II

Już co prawda się przedstawiłam w tym wątku (powierzchownie), ale coś się zmieniło Poprzedni post pisała blondynka, a od godziny jestem czekoladową szatynką (aż nie mogę uwierzyć że się zdecydowałam, po tylu latach w wersji blond ). Cieszę się, że tyle dziewczyn z Trójmiasta A z Monisią PP musiałam się z całą pewnością widzieć...

PS. Psy, psy, psy. P.K.Dick, A. Sapkowski, filmy, gł. europejskie. Narty i łyżwy, czasem rolki. Praca - naukowa i dydaktyczna, byle dużo, bo bez niej się męczę.

PS2. Wpadłam w taki dobry nastrój, że wszystkie Was mikołajkowo całuję
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 17:03   #70
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: kim jestescie na codzień? II

Chodzę do klasy 3 liceum-w tym roku szkolnym matura,królik doświadczalny reformy oświaty Mieszkam w 15 tys. mieście Wolsztynie (woj.wielkopolskie) dla zainteresowanych to tak w połowie drogi między Poznaniem a Zieloną Górą.Chodzę do klasy z rozszerzonym polskim i historią.Mam zamiar iść na studia filologiczne-arabistyka,turkologia,etn olingwistyka.
Kocham zwierzątka-szczególnie mojego wykastrowanego 4 letniego,całego czarnego kocurka Alusia i moją 18 miesięczną suczkę shih-tzu Pralinkę.
Lubię też książki Agathy Christie i Ryszarda Kapuścińskiego.
Swoją przyszłość wiążę z turystyką,chciałabym zamieszkać gdzieś daleko od Polski-Malediwy,Afryka lub bliski Wschód.

Szczegółowej autoprezentacji koniec
Ciekawe ile z was przeczytało to do końca?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 17:11   #71
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Re: kim jestescie na codzień? II

A ja studiuje sobie na dwóch kierunkach: pracę socjalną oraz resocjalizację (MSU), posiadam juz licencjat z socjologii. Oprócz tego korzystam z ostatnich studenckich miesiecy, bo od czerwca planuję szukanie pracy! Buziaczki dla wszystkich wizażanek!
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-06, 17:21   #72
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Re: kim jestescie na codzień? II

Sabi a gdzie najczesciej mozna Cie spotkac w Trojmiescie? Buzka
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 17:31   #73
beakarp
Raczkowanie
 
Avatar beakarp
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 427
Re: kim jestescie na codzień? II

Hej, a to ja: mgr do kwadratu, czyli najpierw polonistka, a teraz od roku szczesliwa anglistka Ucze angielskiego w ogólniaku i bardzo swa prace lubie. Prywatnie mezatka z 14letnim stazem i 13 letnim synem Marcinem. Przydalby sie jeszcze jeden potomek ale TZ nie ma ochoty Lubie ambitne kino /ale bez przesady/ i muzyke klubowa oraz trip-hop. W mlodosci bylam fanka Depeche Mode
beakarp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 17:46   #74
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: kim jestescie na codzień? II

Do ubiegłego roku akademickiego - na Twojej uczelni
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 19:02   #75
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Re: kim jestescie na codzień? II

Oj ja na wizażu jestem dość długo, ale nie za często się udzielam głównie ze względu na wieczny brak czasu. A więc ... mam 25 lat. Jestem po studiach, jakieś 2 lata temu obroniłam magistra w specjalności handel zagraniczny na 5 z czego jestem niesamowicie dumna! Szczrze mówiac troche tesknie za studiowaniem i raczej jeszcze wróce do tego- podyplomowe, może doktorat bo mnie zapraszali (ale jakos mnie na niego nie ciagnie). Od prawie 3 lat pracuje, poszłam na pierwsza z życiu rozmowę kwalifikacyjną dostałam pracę i tak już zostałam (w sumie też miałam szczęście). No i tak tez jestem asystentką pana prezesa generalnego w norweskiej firmie, ale aby było śmieszniej prezes jest niemcem, a w firmie głównie mówi się po angielsku, baaardzo światowo tam jest. Ale ze tego też względu zajeżdżam się w tej pracy maksymalnie, bo stukam często nadgodziny, pracuje na 1000% obrotach i odwalam robote z 3 osoby co najmniej, no ale cóż... Odnośnie języków to marzę aby nauczyć się hiszpańskiego, mam nadzieje ze dam rade. Oczywiście ta praca nie jest szczytem moich marzeń, ale wiele się tam nauczyłam, uczę ciagle, poznaje mnóstwo ludzi i nieźle zarabaiam, no i biorąc pod uwagę naszą sytuację na rynku byłabym niezbyt mądrą osobą rezygnyjąć z tych dobroci Poza tym, wiem ze to nie ładnie się tak chwalić ale 2 tyg. Temu zdałam egz. na prawko za 1 razem !!!!! Cud, po prostu cud!
Poza tym niezamężna, bez dzieci , ale od jakiś...hmmm 6 lat jestem zajeta, aczkolwiek o ślubie mowy na razie nie ma
Ogólnie jak to mówią o mnie jestem bardzo towarzyska i kontaktowa, sympatyczna i lojalna a jak jest naprawde to nie mnie oceniać, ale wydaje mi się ze ludzie mnie lubią.
Oki więcej nie pisze bo i tak za dużo nabazgrałam
Pozdrawiam
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 20:08   #76
SHADOW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2
Re: kim jestescie na codzień? II

Witam. Jestem facetem który nie może odciągnąć swojej kobiety od tej stronki.teraz poszła do łazienki. Pozdrawiam.
SHADOW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 20:13   #77
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: kim jestescie na codzień? II

skoro zaczęłam ten wątek, to moze i ja powiem cos o sobie. mieszkam sobie w mroznych Suwałkachmam 24 lata.
prowadze zajecia z plastyki w domu kultury! a moim zamilowaniem jest taniec, szkole sie na instruktora , jestem maniaczka muzyczna i filmowa... a na wizaz zagladam codziennie!!!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 20:47   #78
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: kim jestescie na codzień? II

No to pora na mnie
Od 2 lat mieszkam w Stanach, szczesliwa mezatka,maniaczka wizazu,gier komputerowych,milosniczka psow,interesuje mnie takze wszystko co zwiazane z moda i makijazem tancem i psychologia,obecnie jestem studentka ESL i zastanawiam sie co robic dalej ,jestem w tak zwanym okresie przejsciowym i czekam na oswiecenie.Bardzo lubie Was czytac i nie znalazlam jeszcze takiego super forum w jezyku angielkim.Wizaz jest najlepszy,jedyny i niepowtarzalny

Pozdrawiam wszystkich
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 20:53   #79
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: kim jestescie na codzień? II

za 21 dni upieczona 15latka uczennica gimnazjum, nie majaca czasu juz na wizaz.pl z powodu nauki(w tym roku kompetencje ;/) zakochana po uszy, z planami na przyszlosc blizsza-przeczytac wszystkie ksiazki Siesickiej i dalsza-wyjechac do Poznania badz W-wy i zostac tam na stale pracujac w jakims radyjku ;D poprostu moc robic to co kocham-pisac artykuly i gadac gadac gadac
pozdro
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-10, 19:01   #80
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: kim jestescie na codzień? II

To moze i ja dołącze do grona polonistek Ukończona dzienna polonistyka na UW, obecnie szukam pracy, jest ciężko, bo chcę sie przekwalifikować( studia mnie rozczarowały), no i podobnie jak Koko, mam nadzieję, że wkrótce wykrystalizuje się w moim życiu jakiś cel zawodowy, czyli zdecyduje co dokładnie chciałbym robić. Na razie jest troche pomieszania z poplątaniem, tak troche w zawieszeniu Wspołpracuje z agencją promocyjną, ale nie bardzo jest się czym chwalić, może wkrótce będzie lepiej...
Prywatnie, w związku od pięciu lat z niejakim Nietoperzem, też poplatanym troszeczkę (znaczy związek poplątany troszkę, nie Nietoperz ) i "mama" nieco złośliwego króllika Skipusia
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 19:41   #81
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: kim jestescie na codzień? II

Za 3 dni 19-latka, na wizażu jestem od jakichś 2-3 latek
Studiuję filologię tłumaczeniową- języki specjalistyczne na UW (ang, niem), I rok Póki co jest świetnie
Od prawie 4 lat jeden jedyny facet, którego coraz bardziej kocham z każdym kolejnym dniem I który zawsze pozostanie tym jednym jedynym.
Poza tym mieszkam w Wawie (400 km od mojego Krosna)
Mam wielkie plany na nowy rok i na dalsze życie..
zobaczymy co będę mogła napsiać za rok jak powstanie nowy wątek o takiej tematyce..
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 23:54   #82
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Re: kim jestescie na codzień? II

Slomka, wlasciwie, to Monika. Nie studiuje (rok przerwy), maturzystka. Hmm...
Pasje: fotografia, lubie patrzec na... ladne kobiety, narty i wspinaczka. Zawsze chcialam nauczyc sie nurkowac, ale nawet plywac nie umiem, ostatnio: wizaz- pewnie dlatego tu sie znalazlam.
Ucze sie francuskiego, przynajmniej staram sie No i chyba najwazniejsze ostatnimi dniami, oczekuje dzidziusia ( to juz za 2 tygodnie...)
Szczesliwa 'posiadaczka' upragnionego mezczyzny swojego zycia i kota imieniem... Myszka.
Dawne pasje: taniec, koniki, pck, wosp.
Sporo tego, pewnie dlatego ze jestem spod znaku blizniat, hihh
Pomarudzilam, to juz pojde, juz prawie 1 w nocy.
Slomka.
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 17:23   #83
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: kim jestescie na codzień? II

aggie napisał(a):
> Za 3 dni 19-latka, na wizażu jestem od jakichś 2-3 latek

Aggie ?? to Ty? cos Cie dawno nie "widzialam" chociaz ja tez na wizazu pojawiam sie coraz rzadziej...

A co u mnie sie wydarzylo od ostatniego roku?.. odnalazlam wiare w moje studia, w siebie i jakos tak sie wszystko dobrze uklada
Wynioslam sie z akademika, wynajmuje z moim TŻ sliczne mieszkanko, kupilismy samochod [jednoczesnie nie moge uwierzyc, jak moglismy sie gniesc na 8m2 w 3 osoby w akademiku (ale jakby nie bylo, to wpspominam ostatnie 4 lata z sentymentem)].
Jestem na V roku architektury, od 2 miesiecy "praktykuje" w swietnym biurze architektonicznym i jestem przeszczesliwa

pozdrawiam
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 21:30   #84
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: kim jestescie na codzień? II

Tak to ja
Dawno mnie nie było, fakt...
ale teraz będę tu chyba częściej więcej mam czasu i jakoś tak czuję, że brakowało mi wizażu

Pozdrowka Xanka
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 22:05   #85
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: kim jestescie na codzień? II

No to mnie zdołowałyście
Niektórzy to mają ciekawe życie!
Po pierwsze to wielka fanka Wizażu, pełna podziwu dla Twórczyni
W tym roku matura, która bardzo się nie martwię, tylko tym ,ze nie zaczęłam jeszcze przygotowywać ustnego polskiego
Ciągle zbieram się na odwagę, czy zacząć robić to o czym marzę i zacząć pewne studia... No i oczywiście-z odwiecznym zamiarem kontynuowania jazdy konnej, pływania raz w tygodniu, nauki flamenco a od nie dawna za namowa mojego Ukochanego-capoiry (mam nadzieję, ze nie zrobiłam błędu)
Poza tym mama konika Wiesława i owczarka Tiny.
I Was KOOOOCHAM
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-12, 23:11   #86
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Re: kim jestescie na codzień? II

Jestem tutaj "nówką sztuką"na wizażu bywałam czasmi ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałam i to będzie mój pierwszy nieśmiały wpis. A więc...co o mnie....mam 25 lat, jestem wyszkowianką.Rok temu skończyłam studia(pedagogikę) lecz jak narazie nie pracuję, uporczywie poszukuję pracy. Dorywczo pracuję jako kurator społeczny, a marzę o tym by zostać kuratorem zawodowym
Jestem narazie sama, ale mam nadzieję, że nie na długo
Mam wspaniałych przyjacioł, fajną rodzinę, marudzącą młodszą siostrę i cudownego, najukochańszego, najwspanialszego psa)
Od dziś stałam się fanką wizażu i będziemy spotykać się częściej
Pozdowionka i buziaczki
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-13, 06:58   #87
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: kim jestescie na codzień? II

>> Jestem tutaj "nówką sztuką"

no Cześć Aga Dobrze, że Twoja praca jest tylko dorywcza, bo całą resztę czasu spędizsz na wizażu
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 09:23   #88
madziasz
Raczkowanie
 
Avatar madziasz
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
GG do madziasz
Re: kim jestescie na codzień? II

hej - bardzo fajny wątek miło coś o Was wiedzieć... ja na wizażu od niedawna ale za to uzależniona
od 7 lat pracuje w branży zajmującej sie Obsługą Klienta - głównie na słuchawkach niestetey własnie PILNIE SZUKAM PRACY;( i muszę ją znaleźć do końca roku bo nie wiem co będzie;(
Studiuję - kończę juz wąłsciwie Systemy Informatyczne w Gospodarce...
uwielbiam komputery i zwierzaki mam dwa koty i super faceta bez którego życie nie miałoby sensu - hihi
marzę o założeniu hodowli kotów brytyjskich - niestety dopóki pracy nie znajdę z marzeniami moge sie pożegnać
to chyba na tyle miło mi strasznie sie Was czyta
__________________
madziasz oraz myszka i duży i ishi:
http://img215.exs.cx/img215/1015/nasze25cw.gif madziaszkowa szafa: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post1420637
madziasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 11:18   #89
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: kim jestescie na codzień? II

jestem studentką II roku Socjologii na UwB, planuję zacząć jeszcze gnębić swoje życie prawem zaocznym, zobaczymy jak to będzie
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 13:58   #90
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Re: kim jestescie na codzień? II

A ja jestem na wizażu chyba od maja i zdecydowanie jest coś w tym, że uzależnia
Jestem studentką pierwszego roku psychologii i niedługo przede mną pierwsza sesja, o której wolę nie myśleć...
Jeszcze niedawno pracowałam w sklepie z ubrankami dla dzieci, ale ze względu na parę czynników złożyłam wymówienie i narazie jestem bezrobotna. Zamierzam poszukać jakiejś dorywczej pracy, bo marzę o wyjeździe do jakiegoś ciepłego kraju i muszę mieć z czego odkładać
Jeśli chodzi o sprawy prywatne to jestem sama i czasami jest mi z tego powodu bardzo przykro, ale wierzę w przeznaczenie i w to, że widocznie narazie tak ma być, a w przyszłości na pewno spotkam Tego jedynego
Po przeżyciu krótkiej, wakacyjnej "miłości" z pewnym Włochem w roli głównej chcę zacząć uczyć się języka włoskiego. Liczę na to, że w przeciwieństwie do innych moich planów i marzeń ten zamiar zrealizuję. Ale priorytetem jak narazie jest zaliczenie sesji
Skoro już troszkę się rozpisałam to napiszę jeszcze, że jestem strasznie wrażliwa i baardzo wszystkim się przejmuję i denerwuję. Z natury jestem realistką, ale ostatnio staram się w każdej sytuacji znajdować dobre strony i jednak nie przejmować się głupotami.
Pozdrawiam wszystkie optymistki i w ogóle wszystkie współuzależnione Wizażanki!

Martyna
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.