"Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :) - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 20:26   #1591
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Hej

Siostrzyczka werki urodziła się 4.11 o 1.50 62cm i 4040g
Wygląda tak samo jak starsza siostra z burza czarnych wloskow

Więcej napisze jak będziemy w domu.

Czeko gratuluje
Czyli zgodnie z przewidywaniami jak sobie tak porównuje do moich maluchów 50cm i 2,5/2,9 kg to ładna różnica. Jak poród?
Jak Werca? Szczęśliwa ze ma siostrę?



Aga, a jak zabezpieczan czarny zlew przed osadem z mydła? Wiesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

A co do Armegedonu to u nas teraz masakra jakaś. Juz i po tyłku sie młodej dostało co oczywiście ja potem przeżywam .... Ale ręce mi opadają, nie mam argumentów, nie mam pomysłów poza wyłączeniem sie co nie zawsze sie sprawdza...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 20:40   #1592
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
U nas ta ocena jest w kwietniu,dlatego napisalam przyszlorocznych.
Wierzę w mojego syna, ale też mniej więcej znam jego możliwości, na daną chwile koordynacja ręka- oko leży, koncentracja bardziej niż leży: tragedia, doprowadzanie rozpoczętego zadania do końca - masakra to są największe problemy Alana. Bardzo miło byłam dziś zaskoczona faktem, że moje dziecko
potrafi wiazać sznurowadła. Ja nigdy tego z Alanem nie ćwiczyłam, a dxis w klasie Panie poprosily o przyniesienie butów z szatni i każdy mial pokazane jak to robic i byly proby. Okaxało się, że nie dość że mój syn załapał o co chodzi po pierwszym pokazaniu to jeszcze wiązał innym, którzy sobie nie radzili. Jak mi to Pani powiedziala to bylam w wielkim szoku.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Dziewczyny, z puszcaaniem nerwow nie jestescie same. My walczymy od dluższego czasu z przezywaniem. Co chwile slyszymy że jestesmy glupi, durni, wstretni. Nie dziala stanie w kacie, tlumaczenie, na chwile podzialalo jak dostal w tylek, ale po paru dniach znowu to samo. Poza tym krzyczy jak cos powie sie nie po jego mysli, nie slucha prawie wcale. Ostatnio zauwazylam znaczna poprawe po tym, jak prosze dwa razy, odzewu nie ma, wiec robie co mam zaplanowane i nie zwracam uwagi na delikwenta. Ogarnia się w sekunde. Np. Rano po śniadaniu, myciu zebow, mowie idz sie ubrac, odpowiedz jest ,,zaraz,, , wiec czekam chwile i znowu prosze ,,idz sie ubrac bo ja a chwile wychodze,, , znowu slysze ,,oj matko zaraz sie ubiore,, , no wiec znowu czekam chwile, jak nie widze ze ma zamiar sie ubierac to komunikuje, ze czas minal i czekam na niego w aucie. Reakcja jest natychmiastowa. Czasami nawet nie zdaże dojsc do auta, a moj syn dogania mnie juz ubrany i gotowy do wyjscia
Tylko jedna? Mnie się wydaje, że u nas pierwsza też w listopadzie.
Jeszcze jest czas i można sporo rzeczy poćwiczyć, nadrobić A to panie Ci sygnalizują? Czy to Twoje spostrzeżenia?
No widzisz

U nas krótko, nie chcę, żebyś robił/mówił to i to, u nas w domu tak nie robimy itp. Myślę, że to może też taki etap. Dużo z Kubą rozmawiam i to od dawna, o szacunku, zaufaniu, prawdomówności, u nas aż takich problemów nie ma - w sensie tego typu sprawy są epizodyczne. Raczej taki płaczliwo-krzykliwo-kłótliwy etap. Ja widzę, że czasem Kuba sam nie wie po co i dlaczego
Raz w domu rano awanturka , pytam panią po południu w przedszkolu jak tam, a pani do mnie, że Kuba to taka ich ostoja przedszkolna

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
Wiesz?A co do Armegedonu to u nas teraz masakra jakaś. Juz i po tyłku sie młodej dostało co oczywiście ja potem przeżywam .... Ale ręce mi opadają, nie mam argumentów, nie mam pomysłów poza wyłączeniem sie co nie zawsze sie sprawdza...
A u Was co się dzieje?

Powiem Wam, że gdybym Kubę klepnęła, to on by chyba na policję zadzwonił

***
Aga, pokażesz co wybrałaś do swojej łazienki?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2014-11-06 o 20:42
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 20:55   #1593
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Dziewczyny co do zlewu: ja mam czarny fragranit z Franke. Zlew mam od 5 lat. Juz kiedys Wam pisalam, ze nie polecam
generalnie każde lekkie zabrudzenia typu tluszcz, herbata wycieram zwyklym pkynem do naczyn. My nie mamy twardej wody, ale jesli raz w tygodniu nie wytre zlewu i ociekacza szmatka zwilźoną zwyklym olejem jakiego uzywam w kuchni, to tworzą mi sie biale plamy z wody. Nawet jesli te plamy juz sie utworza i jest ich sporo to wystarczy, że co 2-3 dni przetre to szmatka z olejem i wszystko znika.
Ja nie lubie tego zlewu dlatego ze po 3 latach uzytkowania wokol odplywu w zlewie porobily mi sie malenkie dziurki, takie jakby pory. Poza tym to miejsce zrobilo sie z czarnego szare

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Co do koncentracji u Alana i tego co pisalam, to ja to po prostu wiem i widzę, Alan ma potwierdzoną nadpobudliwośc psychoruchową przez kilku terapeutow. Panie w szkole rowniez powiedzialy ze Alan ma ogromne problemy ze skupieniem uwagi.

Jola my do lazienki kupywalismy rzeczy w Castoramie. Zaraz poszukam na stronie.
__________________
Mój łobuziak Alanek ur. 12.07.2009

Pola jest z nami od 03.XI.2015
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 21:01   #1594
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do zlewu: ja mam czarny fragranit z Franke. Zlew mam od 5 lat. Juz kiedys Wam pisalam, ze nie polecam
generalnie każde lekkie zabrudzenia typu tluszcz, herbata wycieram zwyklym pkynem do naczyn. My nie mamy twardej wody, ale jesli raz w tygodniu nie wytre zlewu i ociekacza szmatka zwilźoną zwyklym olejem jakiego uzywam w kuchni, to tworzą mi sie biale plamy z wody. Nawet jesli te plamy juz sie utworza i jest ich sporo to wystarczy, że co 2-3 dni przetre to szmatka z olejem i wszystko znika.
Ja nie lubie tego zlewu dlatego ze po 3 latach uzytkowania wokol odplywu w zlewie porobily mi sie malenkie dziurki, takie jakby pory. Poza tym to miejsce zrobilo sie z czarnego szare

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Co do koncentracji u Alana i tego co pisalam, to ja to po prostu wiem i widzę, Alan ma potwierdzoną nadpobudliwośc psychoruchową przez kilku terapeutow. Panie w szkole rowniez powiedzialy ze Alan ma ogromne problemy ze skupieniem uwagi.

Jola my do lazienki kupywalismy rzeczy w Castoramie. Zaraz poszukam na stronie.
No i teraz pamiętam , ale też kupiłam onyxowy z Franke Ale kupię olej i nie zawaham się go użyć

A nie poprawia się z wiekiem z tą koncentracją? W razie czego zawsze możesz spróbować odroczyć 1 klasę.

Kiedy startujecie?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 21:17   #1595
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Wiecie co zażyczyłam sobie dziś na gwiazdkę od Małża? Sluchawki

Czasem tak sobie myślę, ze macierzyństwo mnie przerasta dołuje mnie to, że nie potrafię sobie poradzić z emocjami i nie umiem liczyć do 10 i wybucham czasem. Wiem, że to się jakoś odbija na Zuzi. Odkąd jest Miłosz jest gorzej. Ona mu wszystko zabiera, o wszystko się kłóci, zamyka drzwi do swojego pokoju i go nie wpuszcza i zabiera nawet jego zabawki. Powiem, chodź Miłosz pojeździmy to co robi Zuzia? Oczywiście w sekundzie siedzi na jexdziku i krzyczy, że ona pierwsza była i tak ze wszystkim

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Mnie Pani Zuzi przekonuje, że Ona zupełnie nie potrzebuje odroczenia, ja mam inne zdanie i nie wiem co z tym zrobić póki co czekam bo poradnia to dopiero kwiecień-maj.
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 21:49   #1596
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Jola a wiec tak:
http://www.castorama.pl/plytki-gipso...le-0-5-m2.html te płytki będą na jednej ścianie.
http://www.castorama.pl/gres-szkliwi...y-1-58-m2.html te płytki tylko w prostokatach bedą na trzech ścianach
http://www.castorama.pl/gres-szkliwi...y-1-34-m2.html te płytki na podlodze.
http://www.castorama.pl/katalog-prod...tna-28104.html mniej wiecej taka kabina prysznicowa, bez brodzika.
http://www.castorama.pl/katalog-prod...x-12-5-cm.html ta umywalka.
http://www.kolo.com.pl/produkty/wc-b...lnierza/14301/ wc z rimfree.
baterię do umywalki juz jakas tam mamy, nie pamietam nawet co.


Gorg wiedz żejesteś sama ja wybucham czesto, nie tylko czasem. Ale
wiem że mam batdzo madre dziecko, wiem, że uczę Go poprawnych zachowań i źe on to wszystko wie i umie. Nie zaniedbujemy dzieci, to taka kolej rzeczy i nie przeskoczymy tego. Trzeba zacisnać zęby i JAKOŚ to przetrwać.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Maja też masz zlew z granitu? Co do mydla to nie wiem,bo ja jako takiego nie używam, ale domyslam się że pewnie też można sprobowac z olejem. Mydlo powinno splynac i nie wsiąkać z zlew.
__________________
Mój łobuziak Alanek ur. 12.07.2009

Pola jest z nami od 03.XI.2015
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 21:52   #1597
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Wiecie co zażyczyłam sobie dziś na gwiazdkę od Małża? Sluchawki

Czasem tak sobie myślę, ze macierzyństwo mnie przerasta dołuje mnie to, że nie potrafię sobie poradzić z emocjami i nie umiem liczyć do 10 i wybucham czasem. Wiem, że to się jakoś odbija na Zuzi. Odkąd jest Miłosz jest gorzej. Ona mu wszystko zabiera, o wszystko się kłóci, zamyka drzwi do swojego pokoju i go nie wpuszcza i zabiera nawet jego zabawki. Powiem, chodź Miłosz pojeździmy to co robi Zuzia? Oczywiście w sekundzie siedzi na jexdziku i krzyczy, że ona pierwsza była i tak ze wszystkim

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Mnie Pani Zuzi przekonuje, że Ona zupełnie nie potrzebuje odroczenia, ja mam inne zdanie i nie wiem co z tym zrobić póki co czekam bo poradnia to dopiero kwiecień-maj.
Iwona

Też mam takie momenty, mnie wtedy przerasta wszystko Ja wychodzę z założenia, że 5-latek to jest już całkiem rozumne dziecko i nic złego nie ma w tym, że od czasu do czasu usłyszy na własne uszy, że inni ludzie też mają swoje granice. Zuzia może po prostu uświadomiła sobie, że Miłosz to już na zawsze zostanie + wiek i gotowe.
Co nas nie zabije, to nas wzmocni, czy jakoś tak

Odroczenie ze względów emocjonalnych? Pewnie wszystko się jeszcze wyklaruje

Iwona, ja zrezygnowałam z Twistera, jeśli już się skuszę to na polską wersję, tańszą.

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
Jola a wiec tak:
http://www.castorama.pl/plytki-gipso...le-0-5-m2.html te płytki będą na jednej ścianie.
http://www.castorama.pl/gres-szkliwi...y-1-58-m2.html te płytki tylko w prostokatach bedą na trzech ścianach
http://www.castorama.pl/gres-szkliwi...y-1-34-m2.html te płytki na podlodze.
http://www.castorama.pl/katalog-prod...tna-28104.html mniej wiecej taka kabina prysznicowa, bez brodzika.
http://www.castorama.pl/katalog-prod...x-12-5-cm.html ta umywalka.
http://www.kolo.com.pl/produkty/wc-b...lnierza/14301/ wc z rimfree.
baterię do umywalki juz jakas tam mamy, nie pamietam nawet co.
Aga, fajnie się zapowiada , z chęcią zobaczę efekt końcowy Też mam miskę rimless i fajna jest.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 22:11   #1598
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość

Czasem tak sobie myślę, ze macierzyństwo mnie przerasta dołuje mnie to, że nie potrafię sobie poradzić z emocjami i nie umiem liczyć do 10 i wybucham czasem. Wiem, że to się jakoś odbija na Zuzi. Odkąd jest Miłosz jest gorzej. Ona mu wszystko zabiera, o wszystko się kłóci, zamyka drzwi do swojego pokoju i go nie wpuszcza i zabiera nawet jego zabawki. Powiem, chodź Miłosz pojeździmy to co robi Zuzia? Oczywiście w sekundzie siedzi na jexdziku i krzyczy, że ona pierwsza była i tak ze wszystkim [COLOR="Silver"]
.

U nas jest identycznie, identyczne zachowanie z zabieraniem zabawek, pyskuje. Za chwile go kocha
Mega chustawka nastroju
Jola mogłabym pisać i pisać ale moze nie teraz.
Co do klapsów to mi jako deklarowanej przeciwniczce klapsów niestety nerwy puszczają i czasem sie zdarzy ;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 09:42   #1599
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Hej,
wiecie co wczoraj wieczorem zauwaźyłam? Już niedlugo do mojego dziecka przyjdzie zębowa wróżka
Dolna jedynka się mocno rusza

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Jola co do efektu koncowego to jeszcze poczekamy. Nie wiem kiedy maz sie za to zabierze, bo narazie ma klientow do konca roku. Ostatnio wieszak sie urwal i nawet tego nie ma kiedy zrobic.

Gorg oczywiscie chcialam napisac, że NIE jestes sama
__________________
Mój łobuziak Alanek ur. 12.07.2009

Pola jest z nami od 03.XI.2015
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 13:49   #1600
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
U nas jest identycznie, identyczne zachowanie z zabieraniem zabawek, pyskuje. Za chwile go kocha
Mega chustawka nastroju
Jola mogłabym pisać i pisać ale moze nie teraz.
Co do klapsów to mi jako deklarowanej przeciwniczce klapsów niestety nerwy puszczają i czasem sie zdarzy ;(

Maja, nie podejmę tematu klapsów, które ktoś z wątku daje swojemu dziecku, bo dyskusje o wychowaniu są tu dziwnie prowadzone. Ja pisałam o sobie, bo tyle Kubie kładziemy do głowy o nietykalności cielesnej każdego człowieka, o tym, że przemoc nie jest sposobem na rozwiązywanie konfliktów, o tym, że to karalne, że po prostu takiej reakcji bym się spodziewała na klapsa.

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
Hej,
wiecie co wczoraj wieczorem zauwaźyłam? Już niedlugo do mojego dziecka przyjdzie zębowa wróżka
Dolna jedynka się mocno rusza
A wróżka jest przygotowana?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2014-11-07 o 13:58
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 15:27   #1601
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Maja, nie podejmę tematu klapsów, które ktoś z wątku daje swojemu dziecku, bo dyskusje o wychowaniu są tu dziwnie prowadzone. Ja pisałam o sobie, bo tyle Kubie kładziemy do głowy o nietykalności cielesnej każdego człowieka, o tym, że przemoc nie jest sposobem na rozwiązywanie konfliktów, o tym, że to karalne, że po prostu takiej reakcji bym się spodziewała na klapsa.



A wróżka jest przygotowana?
nie tylko o wychowaniu

oczywiście, że jeszcze nie wróżka ma klopot, bo delikwent lampkę nocną umiescil juź w liście do Mikołaja, no a z wciśnięciem nowego przedłużacza pod poduszkę może mieć spory kłopot. Z resztą z lampką również by był
__________________
Mój łobuziak Alanek ur. 12.07.2009

Pola jest z nami od 03.XI.2015
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 19:05   #1602
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Aga, a masz na oku jakąś lampkę nocną? Bo jeszcze nie wiem, co kupić Kubie na stolik przy łóżku.


Znacie może jakąś sprawdzoną firmę robiącą meble na zamówienie, tzn. sofy, narożniki, coś w tym stylu?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 19:09   #1603
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Aga, a masz na oku jakąś lampkę nocną? Bo jeszcze nie wiem, co kupić Kubie na stolik przy łóżku.


Znacie może jakąś sprawdzoną firmę robiącą meble na zamówienie, tzn. sofy, narożniki, coś w tym stylu?
Jeszcze się nie rozglądałam, ale jedno wiem napewno. Nie kupię ikeowej wszechobecnej lampki w chmurki





głowa mnie boli ide spac.
jutro jedziemy kupic kurtke zimową i buty dla Alana. Jakie wy macie zimowe buty dla dzieci?
__________________
Mój łobuziak Alanek ur. 12.07.2009

Pola jest z nami od 03.XI.2015
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 19:14   #1604
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie rozglądałam, ale jedno wiem napewno. Nie kupię ikeowej wszechobecnej lampki w chmurki



głowa mnie boli ide spac.
jutro jedziemy kupic kurtke zimową i buty dla Alana. Jakie wy macie zimowe buty dla dzieci?
Aż poszłam obejrzeć, bo nie znałam. Też nie kupię



My mamy Primigi.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 21:04   #1605
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)



Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Co do mnie-dzisiaj ściągałam gips!!
Czuję się bardzo dobrze, operację zniosłam też dobrze Mam sporą opuchlizną na nosie, ale to normalne. Wrzucę jakieś fotki do albumu

***
Dodałam 4 fotki, tylko się nie przestraszcie!

***
Zosia już 4 dzień ma gorączkę (przedwczoraj było 39,5), dzisiaj już lepiej, ale cały czas koło 37 się kręci... Dzisiaj lekarka powiedziała, że nic nie widzi, kazała jutro zrobić wyniki i przyjść jeszcze raz.
Obejrzałam i nosek jest super
Ale bardzo mi się podoba też Twoja fryzura


I co tam wyszło w wynikach?


Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
Widzę , że rozmawiałyście o biurkach. Jola pokażesz jakie meble bedzie mial Kuba i ten blat?
my musimy koniecznie wymienic Alanowi te plastikowe badziewie, bo już zgina się w pół żeby jakos przy tym siedzieć. Nigdy nie pomyslalam źeby kupic sam blat
Ja zdecydowałam się na komodę Alex (chyba Jola niedawno też tu linka wstawiała do niej) i do tego blat Linnmon + dwie nogi. Wygląda dość porządnie ten blat Komoda też

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Siostrzyczka werki urodziła się 4.11 o 1.50 62cm i 4040g
Wygląda tak samo jak starsza siostra z burza czarnych wloskow

Więcej napisze jak będziemy w domu.
Gratulacje Duża dziewczynka

Czekamy

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Właśnie wstawiałam zdjęcia
Zajrzałam, ale ich nie ma, usunęłaś już?

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Jola, płacze non stop. Ostatnio za nogę mnie trzymała, musiałam na sile odrywac
Poza tym jest ostatnio tak nieznośna ze puszczaja mi nerwy. Zupełnie nic na nią nie działa. Nie umiem sobie z nią poradzić



Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

My mamy Primigi.
Jakie macie i jaki rozmiar? Ja też zamówiłam Primigi, ale nie wiem czy z rozmiarem trafiłam.
__________________
Trollom stop!
...................
morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 08:23   #1606
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Jola ja teź nie widzialam zdjec :-(

Morska zaraz wygooglam mebelki



Alan w nocy płakał, że go gardlo boli. Teraz ma chrypę i jakis kaszel sie zaczyna.
__________________
Mój łobuziak Alanek ur. 12.07.2009

Pola jest z nami od 03.XI.2015
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 12:40   #1607
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Hej

A u nas Oli ma zapalenie płuc a wiki też szła w tą stronę, więc obie na antybiotyku.
Oli przez tydzien miala gorączkę, na szczęście już przeszło.
Mnie też coś bierze, ale staram się trzymać jakoś.

Maju, Gorg, Aga, jak ja was rozumiem. Moja Oli też ma takie fochy ze nie wiem co z tym robić.
Najgorzej denerwują mnie jej krzyki i piski, że coś chce JUZ, natychmiast i bedzie wyła, piszczała bo ona chce np. bajki.
Wiki za to dalej Wisi na mnie cały czas.
Ciężko z dwójką jest, ale sama chciałam to mam

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2014-11-10 o 12:43
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 14:19   #1608
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cześć Dziewczyny

czeko, gratuluję sporej Dominiczki

angy, super nosek

Jola, nie widzę fotek

agga, widzę, że i u Was remontowo


Ja znowu nie mam lapka, chyba coś w nim padło. Dzisiaj chwilkę u Małża siedzę. Oglądam łazienki itp i nie mam pomysłu jakie płytki, jakie "geberity" itd. Małżowi podoba się Koło rekord Slim, a ja patrzę za czymś innym

Rzućcie jakieś pomysły, bo inaczej sama nic nie zdecyduję, chodzi mi o płytki w łazience. sama nie wiem czego chcę, dużo mi się podoba i nie wiem na co się zdecydować...Jakie macie oświetlenie w łazience, halogeny?plafony? zyrandole?
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 14:37   #1609
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

witajcie
co tam u Was?

Wojtusiu wspolczuje chorob

czeko gratulacje mala jak siostra


angy super, ze spelnilas marzenie
ja tez spelnilam kolejne...zrobilam sobie piersi mam fotki w albumie jak ktoras chce zobaczyc
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 15:21   #1610
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
witajcie
co tam u Was?

Wojtusiu wspolczuje chorob

czeko gratulacje mala jak siostra


angy super, ze spelnilas marzenie
ja tez spelnilam kolejne...zrobilam sobie piersi mam fotki w albumie jak ktoras chce zobaczyc
Hej
No poleciałam obejrzeć od razu. Marzą mi się takie

Super że zrobiłaś i jesteś zadowolona.

Upiekłam właśnie pasztet z kurczaka i zaraz będę robiła ciasto na pierniki na święta.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 15:57   #1611
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Dzięki dziewczyny
Poród miałam szybki ale bardziej bolesny niż pierwszy

Mała to glodomorek ,muszę dokarmiac a moje mleczko podaje z butli bo inaczej wisi na cycku wiecznie.

Wojtusia zdrowka dla dziewczynek

Svi piekne tez bym takie chciała mieć tzn. Teraz SA a potem będą zwisy do kolan
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 16:23   #1612
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Hej

Upiekłam właśnie pasztet z kurczaka i zaraz będę robiła ciasto na pierniki na święta.
moja teściowa takie piecze. pychota

a ja zaraz idęrobićjakieś ciasto z jabłkami i bezą

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Poród miałam szybki ale bardziej bolesny niż pierwszy

Mała to glodomorek ,muszę dokarmiac a moje mleczko podaje z butli bo inaczej wisi na cycku wiecznie.
bez znieczulenia? jak Weronika zareagowała na siostrę?

Śliczna jest

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
agga, widzę, że i u Was remontowo


Ja znowu nie mam lapka, chyba coś w nim padło. Dzisiaj chwilkę u Małża siedzę. Oglądam łazienki itp i nie mam pomysłu jakie płytki, jakie "geberity" itd. Małżowi podoba się Koło rekord Slim, a ja patrzę za czymś innym

Rzućcie jakieś pomysły, bo inaczej sama nic nie zdecyduję, chodzi mi o płytki w łazience. sama nie wiem czego chcę, dużo mi się podoba i nie wiem na co się zdecydować...Jakie macie oświetlenie w łazience, halogeny?plafony? zyrandole?
u nas to niestety ciąg dalszy remontu z zeszłego roku a co najlepsze to będzie tak się ciągnęło i ciągnęło bo jeszcze sypialnia do remontu

z tym komputerem to Ty się masz, weź go wyrzuć
ja ,,swoje ,, geberity płytki i duperele wrzucałam wczesniej co do oświetlenia to nie wiem, chciałabym lampę jakąś zwisającą ale pewnie będą halogeny

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
Hej

A u nas Oli ma zapalenie płuc a wiki też szła w tą stronę, więc obie na antybiotyku.
Oli przez tydzien miala gorączkę, na szczęście już przeszło.
Mnie też coś bierze, ale staram się trzymać jakoś.

Maju, Gorg, Aga, jak ja was rozumiem. Moja Oli też ma takie fochy ze nie wiem co z tym robić.
Najgorzej denerwują mnie jej krzyki i piski, że coś chce JUZ, natychmiast i bedzie wyła, piszczała bo ona chce np. bajki.
Wiki za to dalej Wisi na mnie cały czas.
Ciężko z dwójką jest, ale sama chciałam to mam
o matko, zapalenie płuc ?
ja ostatnio trochę sie podniosłam na duchu. bylismy na kontroli i tak opowiadam pediatrze jaki to Alan jest, że bez koncentracji, wszędzie go pełno, krzyczy, ciągle gada, kłóci się, nadpobudliwy, ble ble ble a ona do mnie
,,no dobrze ale Pani przyszła do mnie z jakimś problemem dziecka, a jak narazie opowiada mi o zwykłym normalnie rozwijającym sie 5 latku,,
także, dziewczyny, luz, 5 latki tak mają
****
odzwyczaiłam się od dni w których Alan jest cały czas w domu. mam ochotę skakać z okna MARZĘ o minucie w ciszy i żeby nikt mnie nie dotykał i na mnie nie wisiał, błagam
__________________
Mój łobuziak Alanek ur. 12.07.2009

Pola jest z nami od 03.XI.2015
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 20:43   #1613
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość

o matko, zapalenie płuc ?
ja ostatnio trochę sie podniosłam na duchu. bylismy na kontroli i tak opowiadam pediatrze jaki to Alan jest, że bez koncentracji, wszędzie go pełno, krzyczy, ciągle gada, kłóci się, nadpobudliwy, ble ble ble a ona do mnie
,,no dobrze ale Pani przyszła do mnie z jakimś problemem dziecka, a jak narazie opowiada mi o zwykłym normalnie rozwijającym sie 5 latku,,
także, dziewczyny, luz, 5 latki tak mają
****
odzwyczaiłam się od dni w których Alan jest cały czas w domu. mam ochotę skakać z okna MARZĘ o minucie w ciszy i żeby nikt mnie nie dotykał i na mnie nie wisiał, błagam

no niestety, ale leczymy się i jest lepiej, w piątek albo sobotę jedziemy na kontrolę.

5 latki tak mają mówisz, może i tak, moja na pewno tak ma
Wiki też mieści się w normie, bunt na całego
Kocham te moje dziewczyny
Jakie życie byłoby nudne bez nich.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 11:43   #1614
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)


sto lat mnie tu nie było
Angy, no bomba że masz to już za sobą złagodniał twój nosek A na ostateczny efekt to trzeba jeszcze cierpliwości, choć już teraz różnica jest widoczna.

Pod moją nieobecność Czeko zdążyła urodzić, na szczęście na fb byłam na bieżąco z tym newsem.


Doczytałam o waszych choróbkach i kryzysach U nas takie samo zachowanie jak u Alanka i małej Gorgulkowej
Kochają i kłócą się na zabój.
Narzeczony też się pojawił i też słyszałam o buziakach
(p.s Ja też spełniłam swoje życiowe marzenie)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 19:39   #1615
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Hej
Kasia gratuluje

Wojtsiu, zdrowia


Dziewczyny,czy to Wy polecalyscie "Pana Pierdziolke"?

Jola, w Biedronce będzie Twister Hasbro za 49.90. Cena świetna, ja się chyba w końcu skusze.



Byłam dziś na występie 5 i 6 latkow z przedszkola Zuzi. Miedzy niektórymi dzieciakami widać ogromna przepaść. Mam znajoma która uczy 6i7 właśnie. Mówi ze ciężko jest z taka łączona grupa.
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:00   #1616
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Jakie macie i jaki rozmiar? Ja też zamówiłam Primigi, ale nie wiem czy z rozmiarem trafiłam.
Kupowałam jakoś na początku roku na wyprzedaży, mam 30 i 31.

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Rzućcie jakieś pomysły, bo inaczej sama nic nie zdecyduję, chodzi mi o płytki w łazience. sama nie wiem czego chcę, dużo mi się podoba i nie wiem na co się zdecydować...Jakie macie oświetlenie w łazience, halogeny?plafony? zyrandole?
Ola, ja mam ledy, małe plafony, jeden natynkowy, jeden wpuszczany w sufit.

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Jola, w Biedronce będzie Twister Hasbro za 49.90. Cena świetna, ja się chyba w końcu skusze.
Kurczę, już sobie odpuściłam, ale cena fajna A kiedy będą?

***
Wstawiałam zdjęcia, nie usuwałam, a nie było Wstawiłam jeszcze raz i są
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 07:57   #1617
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
no niestety, ale leczymy się i jest lepiej, w piątek albo sobotę jedziemy na kontrolę.

5 latki tak mają mówisz, może i tak, moja na pewno tak ma
Wiki też mieści się w normie, bunt na całego
Kocham te moje dziewczyny
Jakie życie byłoby nudne bez nich.
Zdrówka dla Dziewczyn
No pewnie, że nudno

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość

sto lat mnie tu nie było
Angy, no bomba że masz to już za sobą złagodniał twój nosek A na ostateczny efekt to trzeba jeszcze cierpliwości, choć już teraz różnica jest widoczna.

Pod moją nieobecność Czeko zdążyła urodzić, na szczęście na fb byłam na bieżąco z tym newsem.


Doczytałam o waszych choróbkach i kryzysach U nas takie samo zachowanie jak u Alanka i małej Gorgulkowej
Kochają i kłócą się na zabój.
Narzeczony też się pojawił i też słyszałam o buziakach
(p.s Ja też spełniłam swoje życiowe marzenie)
Super, gratuluję

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Hej
Kasia gratuluje

Wojtsiu, zdrowia


Dziewczyny,czy to Wy polecalyscie "Pana Pierdziolke"?

Jola, w Biedronce będzie Twister Hasbro za 49.90. Cena świetna, ja się chyba w końcu skusze.



Byłam dziś na występie 5 i 6 latkow z przedszkola Zuzi. Miedzy niektórymi dzieciakami widać ogromna przepaść. Mam znajoma która uczy 6i7 właśnie. Mówi ze ciężko jest z taka łączona grupa.
Ja polecałam . Tzn może ktoś jeszcze, ale ja kupowałam na prezent i fajna jest

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Kupowałam jakoś na początku roku na wyprzedaży, mam 30 i 31.



Ola, ja mam ledy, małe plafony, jeden natynkowy, jeden wpuszczany w sufit.



Kurczę, już sobie odpuściłam, ale cena fajna A kiedy będą?

***
Wstawiałam zdjęcia, nie usuwałam, a nie było Wstawiłam jeszcze raz i są
Dzięki

Dalej nie ma, tylko cienie zdjęć w albumie, a pliki puste


*********
Heloł

Katar mam i gardło boli. wrrrr..
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 08:01   #1618
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Dalej nie ma, tylko cienie zdjęć w albumie, a pliki puste


*********
Heloł

Katar mam i gardło boli. wrrrr..
Kurczę, a ja dzisiaj widzę

__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 08:08   #1619
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja dzisiaj widzę

Ja też już widzę

Jakie płytki macie na ścianie i podłodze?
Inne pytania pod foto

__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 09:44   #1620
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: "Dzieciaki - przedszkolaki"- wakacyjne mamy 2009 :)

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Ja też już widzę

Jakie płytki macie na ścianie i podłodze?
Inne pytania pod foto

Białe to Ceramica Dell' Arte Snow Mat, drewnopodobne Atlas Concorde Etic Rovere. Miska Laufen Pro Rimless, szafka Elita Atu. Stelaż Geberit niski.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-27 15:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.