Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 12:08   #2911
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
agnieska fajny ten skuter ja takimi jezdze po rzymie jak juz tam jestem po krakowie bym sie bala
Ja tego we Włoszech nie cierpię - od cholery skuterów, doprowadzały mnie do szału

Czy któraś z was może mi powiedzieć coś więcej na temat tego pudru Yves Rocher Yria, Poudre Eclat Precieux [Luxurious Illuminating Powder] (Promienny puder wygładzający)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ladzajacy.html


Dostałam z 5 kuponów ze zniżką -40% do YR i kombinuję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:14   #2912
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ice miala na niego chec, ale nie wiem, czy w koncu kupila i albo mi sie wydaje, albo Hexx go ma
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:16   #2913
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja tego we Włoszech nie cierpię - od cholery skuterów, doprowadzały mnie do szału

Czy któraś z was może mi powiedzieć coś więcej na temat tego pudru Yves Rocher Yria, Poudre Eclat Precieux [Luxurious Illuminating Powder] (Promienny puder wygładzający)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ladzajacy.html


Dostałam z 5 kuponów ze zniżką -40% do YR i kombinuję
Mam ten puder,jak sie zamiesza wszystkie kolory to wychodzi fajny biszkoptowy odcien badz mozesz wybrac sam brazer-ale jest delikatny,bardzo naturalny.Srodek wykorzystuje jako roz-swietny odcien dla mnie przynajmniej.
Na skorze jest aksamitny i optycznie wygladza.Osobiscie jestem zadowolona z zakupu i czas wystawic recenzje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:27   #2914
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Dziewczęta bo zgubiłam się w natłoku Waszych przemyśleń tramwajowo - laptopowych

Ten rozświetlacz z Bootsa, to aktualny jest? Iiii czy ktoś wie jaki on daje efekt?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:30   #2915
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Estello, kiedy wrzucisz aktualizację fotograficzną swojej kolorówki?
Bardzo na nią czekam bo widzę że wybieramy podobne kolory i kosmetyki
Kochana, powinnam wrzucic w przyszłym tygodniu/ za półtora tygodnia. Prosiłam Madziarrę, żeby mi sprawdziła jedne cienie, których koloru nie było w Polsce. Może gdzieś jej się uda je kupić. Jeśli nie to pokażę, to co mam - a sporo fajnych rzeczy mi przybyło i na razie nic więcej nie kupuję.
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
chwala panu bogu, ze samochod mam - teraz zycia bez samochodu juz sobie nie wyobrazam strasznie sie rozpuscilam, i czasem nawet na uczelnie se podjezdzam, choc taniej i szybciej autobusem, ale ja nie lubie
ja urodzilam sie zdecydowanie w zlej strefie klimatycznej. nienawidze zimy
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
swieta w cieple bardzo by i pasowaly kilka lat temu bylismy z rodzicami u ciotki w RPA, a tam teraz lato, goraco... no cudnie bylo [az sie rozmarzylam ]. kocham lato i wysokie temperatury... zima mnie ogranicza i oslabia
Witam w grupie, ja też nienawidzę zimy i z utęsknieniem czekam na upały. Też jestem wygodna i wszędzie autkiem zasuwam; tak się odzwyczaiłam od autobusów, że gdy muszę gdzieś pojechać komunikacją to jest to męka.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czy któraś z was może mi powiedzieć coś więcej na temat tego pudru Yves Rocher Yria, Poudre Eclat Precieux [Luxurious Illuminating Powder] (Promienny puder wygładzający)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ladzajacy.html
Ja go posiadam ale jeszcze nie rozpakowałam, chyba poczekam na troszkę cieplejsze dni. Jest tam puder lekko brązujący, rozświetlacz i róż, można wszystkie mieszać. Ma bardzo ładną puderniczkę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:33   #2916
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

MagJa gdzies cytowala smsa od Hosenki, ze ten rozswietlacz w pelnym swietle daje blysk a tak to delikatne blyszczenie, bezbrokatowe
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:35   #2917
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Dziewczęta bo zgubiłam się w natłoku Waszych przemyśleń tramwajowo - laptopowych

Ten rozświetlacz z Bootsa, to aktualny jest? Iiii czy ktoś wie jaki on daje efekt?
O efekcie wiemy tyle, ile napisała mi w smsie Hosenka. Cytowałam wczoraj wieczorem. A czy aktualny? Chyba tak, Hosenka jest do 7-ego stycznia w UK, a przynajmniej tak głosi jej podpis. Pozostaje tylko kwestia tego, ile jest w stanie przeznaczyć na nasze zakupy
Jakbyś się namyśliła, to napisz może tu, a potem jak ice i rzyrafka się określą, to się Hosence zbiorcze zamówienie podeśle.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 12:44   #2918
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2871
w tym poscie MagJa cytowala smsa
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:44   #2919
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z NK to ja się nie rozstaję

Ale możemy się tu utwierdzać przekonaniu, że zamiast kupić kosmetyk za ileśtam odkładamy tą kwotę na laptopa. Ciekawe, jak długo to potrwa
Ja też się się nie rozstaję
Ale odkładać na lapka zamierzam, jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja na samochód zamierzam odkładać jak dostanę pracę
Ciekawe ile odłożę
Na samochód.... można by i było ale trzeba mieć prawko

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hyhy ja odkąd pracuję to chciałam, ale że za studia sama sobie płacę, to jakoś to odkładanie mi wystarczy i nigdy chyba na samochód nie uzbieram Wydaje mi się tak odległym celem, ze szybko tracę zapał. Laptop brzmi realniej



Gdybym miała samochód to bym codziennie nim do pracy jeździła - mam na 7, więc zwłaszcza zima średnio lubię wystawać na przystanku W ogóle wszędzie bym nim jeździła, nie ma się co oszukiwać, i pewnie bym przytyła, bo cały dzień bym spędzała na tyłku (auto - praca - auto - uczelnia - auto - dom/inne miejsce )
Mi choroba nie przeszła Tzn jest dobrze na długich i szybkich trasach samochodem, bo wtedy nie ma zbyt wielu hamowań i droga jest zazwyczaj w miarę prosta.

Najlepsze są tramwaje

Ja też powinnam żyć w ciepełku. Kocham słońce i wysokie temperatury, oczywiście nie do przesady. Planowaliśmy z TŻ jechać na Święta i Nowy Rok na wyspy kanaryjskie (albo jakieś inne w miarę ciepłe miejsce), z różnych względów nie wyszło, ale bardzo by mi to pasowało

Muszę nowy paszport sobie wyrobić, bo mi się skończyła ważność i nigdzie poza UE nie wyjadę

zizou, bić będę mocno i krzyczeć nawet
Autko to odległy cel zgadzam się, ten laptop brzmi tak realnie

A co do ciepłych krajów - nie ma to jak mieć siostrę na Dominikanie
W przyszłym roku lecę do niej na święta

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
przy takich remontach, jak teraz sa w krakowie bardziej od tramwaju oplaca sie popylanie na piechote tramwaje stoja w tramwajawych korkach, bo polowa linii jedzie jedna trasa a polowa druga, no i sie korkuje, blokuje, uch tragedia.

swieta w cieple bardzo by i pasowaly kilka lat temu bylismy z rodzicami u ciotki w RPA, a tam teraz lato, goraco... no cudnie bylo [az sie rozmarzylam ]. kocham lato i wysokie temperatury... zima mnie ogranicza i oslabia
Mmm RPA
Święta, zamiast choinek palmy, kokosy, plaża, biały piaseczek - to by było coś
Ja jakoś nie jestem sentymentalna i barszczu, pasterki i opłatka nie szczególnie do szczęścia mi potrzeba

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mi nikt nie dołoży buuuuu

A tak serio, w sumie odkąd pracuję to mi głupio brac kasę od rodzicow, wystarczy, że mieszkam z nimi i mnie utrzymują.

Co do laptopa to ja się w ogóle nie znam na elektronice, pewnie TŻ mi będzie go wybierał (tzn. moim warunkiem jest, że ma być ładny i dobry, tylko nie wiem jaki jest dobry, więc to zadanie dla niego ).
Zobaczymy, nim się zbiorę do kupowania go to pewnie duuuużo czasu minie



PS. Właśnie wyjęłam z piekarnika muffinki Ale zapach!

PS2. Jadę na zakupy i chyba wejdę do Sephory, mam nadzieję, że nic mnie nie skusi, proszę trzymać kciuki
Ja też nie biorę od rodziców kasy, lapka sfinansuję sobie sama.
I musi być ładny, a co
Dobrze że elektronika spada na cenie, obiecywali tak z kosmetykami ale póki co zauważyłam tendencję w drugą stronę
No i trzymam kciuki żeby nic Cię nie skusiło

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja nie biore juz kasy od rodzicow - od ponad roku mieszkamy z TZem na swoim, ale zdarza sie, ze rodzice pieniadze mi daja. a ja wtedy biore, bo to prezent kiedy tacie wpomnialam, ze zbieram na nowego kompa to sam sie zaoferowal,z e dolozy. jak daje to biore, co nie
Jak dają to tylko brać
Głupi by nie skorzystał

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
mogłabyś wkleić fotki tej paletki?
Moja perełka ostatnio - Colour Rush Quad Eyeshadow 003 Smokey Purple.
Nie przepadam za kosmetykami Rimmel ale te cienie mają cudwne, śliczne kolory, pięknie się nimi cieniuje, dają satynowy, jedwabisty efekt, cudeńko za grosze, poczwórna paletka kosztowała 26 złociszy
Po ostatnim zawodzie czyli cieniach L'oreala Stars Sicret musiałam się czymś pocieszyć
Aparatu brak, ale wklejam foto z netu.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mam ten puder,jak sie zamiesza wszystkie kolory to wychodzi fajny biszkoptowy odcien badz mozesz wybrac sam brazer-ale jest delikatny,bardzo naturalny.Srodek wykorzystuje jako roz-swietny odcien dla mnie przynajmniej.
Na skorze jest aksamitny i optycznie wygladza.Osobiscie jestem zadowolona z zakupu i czas wystawic recenzje
Zaś kuszenie
Biszkoptowy odcień, lubię takie
Mam Loreal ten bronzer podwójny dla blondynek, lubię go właśnie za taki odcień, ale jest ciut za twardy
I szybko się kończy
Oj spodobał mi się ten puder, choć do marki YR nie mam przekonania po paru wpadkach

Edit:
Estello czekaaaam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 300.jpg (20,0 KB, 11 załadowań)
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:51   #2920
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
O efekcie wiemy tyle, ile napisała mi w smsie Hosenka. Cytowałam wczoraj wieczorem. A czy aktualny? Chyba tak, Hosenka jest do 7-ego stycznia w UK, a przynajmniej tak głosi jej podpis. Pozostaje tylko kwestia tego, ile jest w stanie przeznaczyć na nasze zakupy
Jakbyś się namyśliła, to napisz może tu, a potem jak ice i rzyrafka się określą, to się Hosence zbiorcze zamówienie podeśle.
Dziękuję, wczoraj Was czytałam ale że byłam po kilku drinkach to mi conieco umknęło

To ja jestem chętna Nie skorzystałam z promocji Sephory (narazie ), to mogę sobie pozwolić.

Edycja: Mój boże i ta paletka sypkich cieni ma w sobie ten pędzelek ze zdjecia? Matko
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana

Edytowane przez pakosta
Czas edycji: 2007-12-30 o 12:54 Powód: dopisek paletkowy
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 13:10   #2921
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Ice miala na niego chec, ale nie wiem, czy w koncu kupila i albo mi sie wydaje, albo Hexx go ma
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mam ten puder,jak sie zamiesza wszystkie kolory to wychodzi fajny biszkoptowy odcien badz mozesz wybrac sam brazer-ale jest delikatny,bardzo naturalny.Srodek wykorzystuje jako roz-swietny odcien dla mnie przynajmniej.
Na skorze jest aksamitny i optycznie wygladza.Osobiscie jestem zadowolona z zakupu i czas wystawic recenzje
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja go posiadam ale jeszcze nie rozpakowałam, chyba poczekam na troszkę cieplejsze dni. Jest tam puder lekko brązujący, rozświetlacz i róż, można wszystkie mieszać. Ma bardzo ładną puderniczkę
Dziękuję to po powrocie do Wrocławia wpadnę do YR (nie przepadam jakoś za tymi sklepami ). W końcu -40% to prawie jak -50% a to prawie jak za darmo!

A właśnie - będzie jeszcze dostępny? Nie jest to żadna super-krótka-seria?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 13:13   #2922
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
No ładnie, widzę że tu więcej nas zbieraczek na nowego laptopa, może założymy nowe stowarzyszenie
Ja też zbieram na laptopa.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja z moją chorobą lokomocyjną nigdy bym się nie odważyła na autobus
Ja też mam chorobę lokomocyjną, ale jak w wakacje jechałam na Lazurowe Wybrzeże to po jednym avio marinie wziętym w Polsce spałam 26 godzin z przerwami na wc na stacjach benzynowych.

Ja może i też skusiłabym się na ten rozświetlacz, ale na razie bardziej kusi mnie czekoladka Joko, której i tak nie powinnam kupować..

A laptop podoba mi się ten zielony :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg msi-pr210-ya.jpg (25,9 KB, 12 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 13:54   #2923
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dziękuję to po powrocie do Wrocławia wpadnę do YR (nie przepadam jakoś za tymi sklepami ). W końcu -40% to prawie jak -50% a to prawie jak za darmo!

A właśnie - będzie jeszcze dostępny? Nie jest to żadna super-krótka-seria?
To chyba specjalna edycja świateczna, ale w sklepach powinien jeszcze być (widziałam przed świętami ). Ja go zamówiłam w ofercie wysyłkowej ale czekam już 1,5 miesiąca i chyba się nie doczekam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 14:06   #2924
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Mam nadzieję, bo teraz się trochę na niego nakręciłam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 14:12   #2925
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Vibesko bardzo ładne cienie, Dominikana mi się może Indonezja trafi, bo kuzyn ojca będzie tam pracował. Chętnie go odwiedzę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 15:29   #2926
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

ja sie zaczynam modlic, zeby moja sisotra zostala w japonii dluzej niz dwa miesiace a wtedy w wakacje bedzie 'tokio, witaj ponownie '

dostalam od babci zel z brokatem. nigdzie nie mozemy doczytac do czego ten zel czy pod prysznic, czy do wlosow czy do czego swoja droga bardzo tandetny i byle jaki ten zel i smierdzi wanilia babcia tez go dostala w zestawie ale dala mi
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 17:41   #2927
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja sie zaczynam modlic, zeby moja sisotra zostala w japonii dluzej niz dwa miesiace a wtedy w wakacje bedzie 'tokio, witaj ponownie '

dostalam od babci zel z brokatem. nigdzie nie mozemy doczytac do czego ten zel czy pod prysznic, czy do wlosow czy do czego swoja droga bardzo tandetny i byle jaki ten zel i smierdzi wanilia babcia tez go dostala w zestawie ale dala mi
Może do wszystkiego, taki unwersalny

Wogóle to przez Wizaż zaczynam nabierać ochoty na klinikowego maczka, bo wszędzie tylko ochy i achy na jego temat Tylko pewnie cena mnie odstraszy(ktoś się orientuje ile w S. kosztuje normalnie? ). No chyba że będzie w sprzedaży do następnej promocji -30%
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 17:57   #2928
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wogóle to przez Wizaż zaczynam nabierać ochoty na klinikowego maczka, bo wszędzie tylko ochy i achy na jego temat Tylko pewnie cena mnie odstraszy(ktoś się orientuje ile w S. kosztuje normalnie? ). No chyba że będzie w sprzedaży do następnej promocji -30%
Witaj w klubie Ja dziś z nudów w pracy cały dzień siedzę na Wizażu i już zdążyłam się napalić na maczka pod wpływem KWC. A jeszcze jak przypominam sobie te wszystkie zachwyty tu, na naszym watku, na zbiorach czy na klinikomaniaczym to już w ogóle. Właściwie od polecenia po niego do Sephory powstrzymuje mnie tylko ta jedna myśl, że z Zakopianki na Rynek jest kawał drogi, a i tak pewności nie mam, że tam będzie 01 (bo chyba na tem choruję ), no i że mi się spodoba
A z tego, co kojarzę, kosztuje normalnie 145zł
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 17:57   #2929
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

isa 140 zlotych z tego co wiem, maczki weszly do stalej sprzedazy wiec nie powinno byc problemu z kupnem. w razie czego GC jest pod tym wzgledem mocno zaopatrzona [cala szuflada makow byla ostatnio ]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 20:00   #2930
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

No 140 zł. Ja dziś pojechałam po Meteoryty a wyszłam z maczkiem Zrezygnowałam z meteorytów jka mój mąż zaczął wydziwiać: "a do tego to dają jakieś opakowanie, to na sztuki będziesz kupowała itp". By się od niego odczepić przesunęłam się lekko w bok i trafiłam na Clinique, pomaziałam się i kupiłam
A wczoraj pryzmy Givenchy w kamieniu.
A jutro z domu nie wychodzę, bo nałóg się pogłębia.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:05   #2931
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

droga A jaki odcien maczka masz?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:21   #2932
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
droga A jaki odcien maczka masz?
Peony 01.

Oprócz Peony był jeszcze Posy chyba 02. A teraz jeszcze chodzą mi po głowie Shimmering Tones też z Clinique.
A sio... z mojej głowy
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:25   #2933
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
No 140 zł. Ja dziś pojechałam po Meteoryty a wyszłam z maczkiem Zrezygnowałam z meteorytów jka mój mąż zaczął wydziwiać: "a do tego to dają jakieś opakowanie, to na sztuki będziesz kupowała itp". By się od niego odczepić przesunęłam się lekko w bok i trafiłam na Clinique, pomaziałam się i kupiłam
A wczoraj pryzmy Givenchy w kamieniu.
A jutro z domu nie wychodzę, bo nałóg się pogłębia.
Proszę o zdjecia
Ja mam dwa maczki 01 i 02, stalam dzisiaj na 03 i zastanawiałam się czy kupić dokompletu (taka cena pewnie się szybko nie powtórzy) ale też mnie mąż zniechęcił . I teraz żałuję
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:27   #2934
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Dziewczyny ! Ja tylko na chwilke gorco pozdrowic Was z Holandii
Tyle tu kosmetycznych rarytasow, ze az nie wiem w co sie zaopatrzyc Ruszam jutro na zakupy.
Przy okazji chce Wam wszystkim zyczyc udanej zabawy Sylwestrowej
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:28   #2935
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

udany zakup PEONY jest uroczy sama wieksza miloscia darze POSy, ale PEONY tez lubie jest delikatniejszy

tomamo mnie tez kusi trojeczka do kompletu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:41   #2936
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Proszę o zdjecia
Ja mam dwa maczki 01 i 02, stalam dzisiaj na 03 i zastanawiałam się czy kupić dokompletu (taka cena pewnie się szybko nie powtórzy) ale też mnie mąż zniechęcił . I teraz żałuję
Ach ci mężowie, bronią naszych kont jak lwy
Bardzo mnie rozśmieszył (uśmiechnęłam się do siebie, żeby nie widział ) jak powiedział: "kupuj wreszcie to, co Ci się kończy i idziemy stąd!".
Kończy, dobre!
Kończy Wam się jakiś rozświetlacz? Kupujecie dopiero wtedy gdy się kończy? On w ogóle nie rozmumie, że kupuje się, bo samo posiadanie takich ładnych przedmiotów jest pokusą...

Dojrzewam do obfotografowania zbiorów kosmetycznych, bo dużo fajnych rzeczy mi przybyło.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
udany zakup PEONY jest uroczy sama wieksza miloscia darze POSy, ale PEONY tez lubie jest delikatniejszy

tomamo mnie tez kusi trojeczka do kompletu
Aha, to Wy już prawie komplety macie Wszystkie jesteśmy tu siebie warte
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:47   #2937
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Może do wszystkiego, taki unwersalny

Wogóle to przez Wizaż zaczynam nabierać ochoty na klinikowego maczka, bo wszędzie tylko ochy i achy na jego temat Tylko pewnie cena mnie odstraszy(ktoś się orientuje ile w S. kosztuje normalnie? ). No chyba że będzie w sprzedaży do następnej promocji -30%
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Witaj w klubie Ja dziś z nudów w pracy cały dzień siedzę na Wizażu i już zdążyłam się napalić na maczka pod wpływem KWC. A jeszcze jak przypominam sobie te wszystkie zachwyty tu, na naszym watku, na zbiorach czy na klinikomaniaczym to już w ogóle. Właściwie od polecenia po niego do Sephory powstrzymuje mnie tylko ta jedna myśl, że z Zakopianki na Rynek jest kawał drogi, a i tak pewności nie mam, że tam będzie 01 (bo chyba na tem choruję ), no i że mi się spodoba
A z tego, co kojarzę, kosztuje normalnie 145zł
Ani nie gadajcie
Ja pojęcia nie miałam o nim, ale od tygodnia chcąc nie chcą wszędzie, niemal po całym wizażu się na niego natykam
A że maki uzależniają, to wiadomo, nabrałam chętki na niego że głowa mała, ile on w promocji kosztuje?? 90 parę zł
Nie no, obiecałam sobie że już nie kupię żadnego kosmetyku.
I muszę się tego trzymać

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Ja tylko na chwilke gorco pozdrowic Was z Holandii
Tyle tu kosmetycznych rarytasow, ze az nie wiem w co sie zaopatrzyc Ruszam jutro na zakupy.
Przy okazji chce Wam wszystkim zyczyc udanej zabawy Sylwestrowej
Pozdrowienia mniej gorące, ale bardzo ciepłe
Pochwal się zakupami po powrocie
I Szczęśliwego Nowego Roku [obfitego w kosmetyczne łupy ]

Estello, ja chyba polecę po jeszcze jedną tą paletkę Rimmela, w brązach, cudne są te cienie, a kosztują naprawdę niewiele, na dodatek - jaka trwałość
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 20:52   #2938
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Wiecie co,zamiast walczyc tutaj z nalogiem wzajemnie sie nakrecamy

Jakie szczescie,ze dla mnie maczki to temat ktory wogole mnie nie nie rusza no chyba,ze mialabym mozliwosc upolowania bialego-to juz inna sprawa.


Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 21:02   #2939
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Nooo, ten biały jest rewelacyjny i to na niego mam chętkę
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 21:13   #2940
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

ja dostalam oficjalne info, ze bialego maka bede miala w okolicach wielkanocy
jesli dokupie trojeczke to do kompletu bedzie mi brakowalo czworeczki... ha. juz wiem coz robie jestem wredna i paskudna, ale bede miala pozostale trzy maczki bez wydania chocby zlotowki
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.