METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-23, 07:19   #901
grinajd
Przyczajenie
 
Avatar grinajd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
jak wam się podoba? remont pokoju

w najbliższym czasie planuje odświeżenie mojego pokoju m.in. malowanie ścian. mam ogromny problem z doborem kolorów dlatego szukam w internecie jakichś inspiracji. marzylam o pokoju w stylu buddyjskim ściany w ciemnej czerwieni i zieleni z dodatkami ze starego złota: m.in. namalowany na ścianie jakiś złoty motyw np. takie powykręcane 'buddyjskie'(?) słońce. nagle zaczelam sie wahac czy takie kolory ścian nie ebda zbyt przytłaczajace, kolory musiałyby być dość ciemne zebym mogla osiagnąć zaplanowany efekt. ten początkowy plan wciąż mnie kusi jednak staram sie znaleźć jakiś inny, ciekawy pod względem kolorystycznym pomysł na mój pokój. może macie jakieś pomysly? nie koniecznie konkretnego stylu, ale doboru kolorów? chciałabym uniknąć malowania ścian na beże, kremy czy inne kości słoniowe, no chyba, że dla zrównoważenia jakiegoś soczystego i ciemnego koloru. może Wy jakoś ułatwicie mi podjecie decyzji? poniżej zamieszczam dwie nowe koncepcje kolorystyczne, odważne i mam nadzieje nie kiczowate. co o tym sądzicie? )
pozdrawiam
Lena
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,5 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (26,5 KB, 112 załadowań)
grinajd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 07:28   #902
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: **<-_-Mój pokoik-_->**

Cytat:
Napisane przez wonderka
Możesz zdradzić skąd jesteś, bo ja też z nad morza a polskie morze dosyć rozciągłe jest. Gdzie dokładnie jest ten pchli targ?? Thx

POdlaczam się do pytanka)
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 07:32   #903
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

śliczne te kolorki
takie soczyste i apetyczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory-oly.jpg (73,7 KB, 9 załadowań)
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 07:52   #904
pako0
Przyczajenie
 
Avatar pako0
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: pole do popisu... pomóżcie z pokojem, proszę...

Nic nie szkodzi i tak są śliczne Co do drzwi i okien to mam w drewnie. tak samo jak parkiet, który zaczęli mi już układać. Na kolor czerwony już sie zdecydowałam. Dwie ściany lub jedną. Uważacie, ze powinnam czy właśnie nie malować nim tę ścianę z oknami i ukosami? Wciąż zastanawiam sie nad beżem/miodowym jako drugim kolorem...
pako0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 08:34   #905
grinajd
Przyczajenie
 
Avatar grinajd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

a może tak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (30,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 44.jpg (28,7 KB, 58 załadowań)
grinajd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 08:43   #906
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: pole do popisu... pomóżcie z pokojem, proszę...

Ponieważ mam również poddasze i również nachodzi mnie na czerwień we wnętrzu, więc myślę o Twoim pokoju tak jak dla siebie bym chciała urządzić

1. Ściana pod oknami, z oknami i sufit - miodowe; pozostałe trzy czerwone.
2. Ściana pod oknami i z oknami - czerwone; sufit i pozostałe trzy miodowe.
3. Czerwone tylko pasmo z oknami; a pod oknami, sufit i reszta miodowa.
4. Ściana na przeciw okien czerwona; pozostałe miodowe.
5. Jeżeli będzie coś białego w pokoju to śmiało może sufit zostać biały.

Może rozrysuj sobie różne wersje, wtedy najlepiej widać. Pomyśl od razu w jakim kolorze meble (czy miodowe jak okna, czy ciemniejszy brąz dla urozmaicenia monotonii, czy może czerwone?), gdzie ustawić łóżko, szafę, toaletkę itd.

Edytowane przez mumu
Czas edycji: 2006-08-23 o 17:05
mumu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 08:47   #907
grinajd
Przyczajenie
 
Avatar grinajd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

ratunkuuuuu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 55.jpg (27,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 66.jpg (29,1 KB, 30 załadowań)
grinajd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 08:51   #908
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

Ja najlepiej się czuję w obu zdjęciach z pierwszego postu . Jest weselej
A pokój buddyjski to by były moje klimaty (chociaż z buddą nie mam nic do czynienia!).
mumu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 09:04   #909
asiuchna
Zadomowienie
 
Avatar asiuchna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B-ek/Szcz.
Wiadomości: 1 077
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

Pierwsze zdjęcie z zielona kanapą! Najlepsze! Mi się najbardziej podoba
__________________
"Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja."
asiuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 09:05   #910
grinajd
Przyczajenie
 
Avatar grinajd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

ja też nie mam nic wspólnego z buddą, ale bardzo sie napaliłam na taką kolorystykę niestety, musze przyznać, że po zrobieniu sumulacji (ściany ciemna zieleń+ciemna czerwień, złote dodatki -uzylam ciemnej pomarańczy) nie byłam zachwycona wynikiem
grinajd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 09:08   #911
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

to+podłoga z egzotycznego drewna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg green.jpg (26,5 KB, 24 załadowań)
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 09:11   #912
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Smile Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

Zielona kanapa i czerwone ściany to jest to!! Bardzo mi się podoba
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 09:15   #913
grinajd
Przyczajenie
 
Avatar grinajd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

egzotyczne drewno..? o takkk..na razie modlę się żeby budżet wystarczył także na zmianę granatowej (!!!) wykładziny.. o egzotycznym drewnie mogę sobie pomarzyć
grinajd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 09:16   #914
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

Podobaja mi sie propozycje z pierwszych 4 fotek.
Podejmi decyzje na podstawie tego ktory kolor lubisz bardziej albo czy chcesz miec bardziej mieszane kolory czy tylko jeden odcien w pokoju
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 09:23   #915
grinajd
Przyczajenie
 
Avatar grinajd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

myślicie, że lepiej pomalować wszystkie ściany jednolicie, na taki malinowy kolor czy tak jak w pierwszym poscie do polowy malinowy a od polowy zielony/waniliowy? a moze tylko jedną ścianę na malinowo a pozostałe 3 w innym kolorze? (mętlik)
grinajd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 09:24   #916
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: **<-_-Mój pokoik-_->**

Anika-po pierwsze to masz piękną podlogę !!z tanich pomysłów na zmiane stylu drobnymi krokami proponuję:
-wymiana uchwytów w szafkach
-nie wiem co się stało z tym biureczkiem,ale trzeba je koniecznie odsłonić i jeśli ma defekt-dokupić przycięta na wymiar płytę z pleksi (czy jakos tam) i pod nią walnąć nawet ciekawy papier do pakowania prezentów(np w jednolitym,pasującym kolorze)
-zastanow się,jakie kolory lubisz-przejrzyj pozostałe wizażowe wątki i google i pokaż nam,co Cię w ogole interesuje
-zastanow sie nad powiekszeniem i oprawą zdjęć rodzinnych,klasowych czy wakacyjnych- sprawia ze twoj pokoik wyda sie bardziej..zamieszkały
-miśki nie moga ta leżec bo powstaje nieład-jeśli zależy Ci na ich obecności i generalnie Twoj styl/wiek nie wyklucza bajkowej scenerii w pokoju,proponuje zaopatrzyć się w kuferek na skarby,ktory własonręcznie okleisz czy pomalujesz(nawet plakatówkami),może to byc pudło z tektury albo kilka pudeł-prosta a b.fajna sprawa,mozna je samemu wykonać(->wyszukiwarka)

z doświadczenia wiem, że im więcej w pokoju drobiazgów ręcznie wykonanych czy poprawianych,tym lepiej nam w nim i bardziej jestesmy z niego dumne

ps:b.podoba mi sie radio na podłodze,fajnie to wyglada

pozdrawiam
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 09:32   #917
talk-a
Raczkowanie
 
Avatar talk-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
GG do talk-a
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

Pierwsza fotka najlepsza bardzo fajnie to połączenie wygląda...tylko zastanawia mnie ten beż bo tu na zdjęciu jest on za kanapą i ładnei siem komponuje, ale już na kolejnych ścianach będzie wyglądał tak nijako...
talk-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 09:44   #918
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

Cytat:
Napisane przez grinajd
egzotyczne drewno..? o takkk..na razie modlę się żeby budżet wystarczył także na zmianę granatowej (!!!) wykładziny.. o egzotycznym drewnie mogę sobie pomarzyć
e tam tak mi tu zapasowało
ale teraz mamy taki wybor kolorow np paneli..niedrogich..
jesli pokoj nie jest duży-radze szczerze odlożyć zakup farb i połozyć ładne panele albo klepkę
jesteśmy w trakcie zmieniania podłóg w domu i żadna wykładzina czy linoleum nie da efektu "czystego" pokoju-tylko drewniana podłoga
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 10:04   #919
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: odnawiam pokoik i ... potrzebuje pomysłu :)

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja
możesz sobie pomalować je farbą do drewna, lub okleić jakąś fajną okleiną jeśli nie pasuje Ci taki kolorek ... a jak nie to zostaw takie jakie jest lustro proponuje zamówić takie duże podłużne u szklarza (sama sie do tego przymierzam) wyniesie taniej niż takie ze sklepu. Możesz je oprawić w ramkę w koloże biurka, czyli przyszłej toaletki i albo swobodnie postaić, albo dorobić takie nóżki, zeby sie tak obracałlo to lustro (hmm.. nie wiem jak Ci to wytłumaczyc z tymi nóżkami, hjak znajde fote to wkleje), fajnie jak byś zrobiła sobie jeszcze takie "otwarte póleczki"(patrz foto) na pierdołki ...w Ikei o ile sie nie myle jest taka "półeczka" ... szklany pojemniczek na waciki... no i cała reszta ) myśle, ze można troszke pokombinować
Wow! Dzięki za pomysł. Nawet nie sądziłam że z tego biurka coś jeszcze będzie DZIĘKUJE CI BARDZO

Musze sie do szklarza przejść
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 10:10   #920
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: **<-_-Mój pokoik-_->**

kariera85 masz bardzo fajny pomysł z tym kuferkiem i wymianą klamek
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 10:25   #921
pako0
Przyczajenie
 
Avatar pako0
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: pole do popisu... pomóżcie z pokojem, proszę...


Znalazłam jakiś czas temu w tym serwisie fajnie wykonaną, ozdobioną kulę z papieru ryżowego z ikei. I tak się zastanawiam z czego i jak zrobione sa te serduszka. Wiecie moze?

Mozna ją zobaczyć tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1137520762
pako0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 10:40   #922
Seyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 223
Dot.: **<-_-Mój pokoik-_->**

Mam pewnien dobry pomysł (chyba)


Myślałam, aby kupić starą jakąś sofe na targu. Potem kupić słodki materiał w róże i obłożyć nim całą kanapę (tak jak wygląda ta sofa reklamie ikei) Wstawić w miejsce łóżka. Potem zrobić na ścianie jedną wielką różę(najlepiej na tym białym czymś hehe) z szablonu. Zrobić obo niej białą półeczkę (nad sofą) i poustawiać świece (kremowe, białe, różowe) odok tego rozsypać usyszone płaki róż. Postawić pled i poduchę (z białego lub różanego materiału) potem położyć dywan. Biurko pomalować na biało i zamiast zwykłych kórków pomaluj je na różowo. Na biurku różnież zrób róże. Potem przetrzyj je papierem ściernym, aby pokazać staroć. Zrobisz sobie na nim koncik urody i miejsce do nauki. Na kosmetyki kupisz na bazarku tanią szkatułkę (5 zł.) Też zrobisz efekt starości i pomalujesz na biało. ustawisz świeczkę i posypiesz szkatułke różami . Białe krzesełko możesz wynieść, tak samo jak różowe. Oderwiesz ten obrazek i postawisz obok bocznej ściany łóżko. (też możesz zrobić efekt starości i biały kolor). Szafe przemalujesz na biało. Misie ułożysz z bokó łóżka. A na półce, którą zrobiłaś położysz kilka książek do czytania. Kupisz stara lapkę postawisz na biurku i gotowe. Możesz ściany pomalować na biało efekt będziesz lepszy.

Pomysł drogi, ale efekt cudowny.
Seyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 10:47   #923
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: pole do popisu... pomóżcie z pokojem, proszę...

znalazłam takie zdjęcie na dole link tam trzeba wejść w kategoria wiosna/jesien bo inaczej nie dało rady skopiować linka :/ mówiłam ci o podobnych kolorkach mi się strasznie podobają te chyba pomaluje sobie sciany na zielono

http://www.poryroku.nobiles.pl/porady.htm
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 10:52   #924
Seyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 223
Dot.: pole do popisu... pomóżcie z pokojem, proszę...

Mam pewnien dobry pomysł (chyba)


Myślałam, aby kupić starą jakąś sofe na targu. Potem kupić słodki materiał w róże i obłożyć nim całą kanapę (tak jak wygląda ta sofa reklamie ikei) Wstawić w miejsce łóżka. Potem zrobić na ścianie jedną wielką różę(najlepiej na tym białym czymś hehe) z szablonu. Zrobić obo niej białą półeczkę (nad sofą) i poustawiać świece (kremowe, białe, różowe) odok tego rozsypać usyszone płaki róż. Postawić pled i poduchę (z białego lub różanego materiału) potem położyć dywan. Biurko pomalować na biało i zamiast zwykłych kórków pomaluj je na różowo. Na biurku różnież zrób róże. Potem przetrzyj je papierem ściernym, aby pokazać staroć. Zrobisz sobie na nim koncik urody i miejsce do nauki. Na kosmetyki kupisz na bazarku tanią szkatułkę (5 zł.) Też zrobisz efekt starości i pomalujesz na biało. ustawisz świeczkę i posypiesz szkatułke różami . Białe krzesełko możesz wynieść, tak samo jak różowe. Oderwiesz ten obrazek i postawisz obok bocznej ściany łóżko. (też możesz zrobić efekt starości i biały kolor). Szafe przemalujesz na biało. Misie ułożysz z bokó łóżka. A na półce, którą zrobiłaś położysz kilka książek do czytania. Kupisz stara lapkę postawisz na biurku i gotowe. Możesz ściany pomalować na biało efekt będziesz lepszy.

Pomysł drogi, ale efekt cudowny.


Napisłam coś takiego w wątku Aniki, ale myślę, że możesz wykorzystać kanapę, biurko czy szkatułkę
Seyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 11:04   #925
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: **<-_-Mój pokoik-_->**

Wow ale cudowna wizja jestem w szoku
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 11:07   #926
Seyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 223
Dot.: **<-_-Mój pokoik-_->**

Taka zwyczajna Mam ogrom pomysłów co do twojej norki, ale ten pasował mi do Ciebie (osoby, delikatnej, dystyngowanej i zwariowanej) naj bardziej.

Potem na paincie zrobie prototyp tego pojoju z texturami, ale naprawdę potem
Seyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 11:50   #927
grinajd
Przyczajenie
 
Avatar grinajd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: jak wam się podoba? remont pokoju

Cytat:
Napisane przez talk-a
Pierwsza fotka najlepsza bardzo fajnie to połączenie wygląda...tylko zastanawia mnie ten beż bo tu na zdjęciu jest on za kanapą i ładnei siem komponuje, ale już na kolejnych ścianach będzie wyglądał tak nijako...
tak uważasz? w takim razie pozostaje jeszcze zieleń. z drugiej strony ta wanilia dodałaby pomieszczeniu odrobine elegancji. ściany malinowo-waniliowe i wtedy mogłabym zaszaleć z zieloną dekoracją, a jeśli ściany bedą malinowo-zielone, to nie pozostanie mi nic innego jak 'wyciszyć' pokój kremowymi i beżowymi dodatkami żeby nie było zbyt pstrokato. nie wiem czy dodatki w tym kolorze będą prezentowac sie interesująco. poza tym wybiegajac nieco w przyszłość, przy malinowo-waniliowych ścianach mogłabym kiedyś pozmieniać dodatki z zielonych na intensywnie niebieskie. w ten sposob moglabym pomieszczenie odświeżyć (gdyby mi sie znudzilo ) a to wszystko nie powinno sie ze sobą gryźć. natomiast przy ścianach zielono-malinowych utknę w martwy punkcie aż do klejnego malowania, bo trzeci intensywny kolor nie wchodzi w grę. i tym oto sposobem jestem w punkcie wyjścia dobrze, ze do remotnu jeszcze 2 tygodnie
grinajd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 13:15   #928
pako0
Przyczajenie
 
Avatar pako0
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8
Dot.: pole do popisu... pomóżcie z pokojem, proszę...

Mnie się bardzo podoba z tej strony nobiles jak wejdzie się w jesień (samą jesień) kolor jarzębinowy.

A z rad bardzo możliwe, że skorzystam
pako0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 16:23   #929
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: odnawiam pokoik i ... potrzebuje pomysłu :)

heh nie ma zza co masz duże pole do popisu ze swoim biurkiem :P próbuj i wklej koniecznie metamorfoze swojego pokoju !
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:28   #930
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: mój pokój-remont-pomocy

Mam nadzieję, że pokój świetnie się prezentuje Pozdrówki
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.