Tunezja-zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 22:30   #631
Kalina34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 75
GG do Kalina34 Send a message via Skype™ to Kalina34
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Nie wszyscy jadą do danego kraju tylko po to żeby wylegiwać sie na plaży. Przecież jeden tydzien można przeznaczyć na zwiedzanie kraju, albo samemu wypozyczonym autkiem, albo korzystając z wycieczek fakultatywnych. A co do cen to porządny 3* z All na wrzesien kosztuje ok 2300/os. Radze zatem poczekac na LASty
Kalina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:46   #632
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Witam. Ja mam zarezerwowane 2 tyg all przelom lipca/sierpnia i place 2000 zl , i jade z kopernika,wiec mi sie udalo bo mam jeszcze niezmiennosc ceny
Z tego co widziałam wycieczki fakultatywne raczej mi nie przypadly do gustu i planujemy wynajac auto jak bedzie cos ciekawego w okolicy.

A byl ktos moze w hotelu palm inn??
__________________
...niestety mężczyźni są najsilniejszym narkotykiem, od którego jesteśmy uzależnione...
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 23:19   #633
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Przełom lipca/sierpnia mamy zarezerwowany hotel 3* (Hammamet), 2 tyg opcja all inc. + gwarancja niezmiennosci ceny + sahara dla 2 osoby 50% taniej + jeszcze jedna wycieczka, koszt to: 2400 zl/os.

Jeśli chcesz jechać na tydzień all inc to moze coś fajengo znajdziesz do 2000 zl, a jeśli na 2 tyg to teraz radzę lepiej poczekać na lasty, bo ceny bez promocji są koszmarne

Pozdrawiam
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 10:23   #634
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
Witam. Ja mam zarezerwowane 2 tyg all przelom lipca/sierpnia i place 2000 zl , i jade z kopernika,wiec mi sie udalo bo mam jeszcze niezmiennosc ceny
Z tego co widziałam wycieczki fakultatywne raczej mi nie przypadly do gustu i planujemy wynajac auto jak bedzie cos ciekawego w okolicy.

A byl ktos moze w hotelu palm inn??
My też jedziemy z Kopernika 9 lipca do 23 lipca do Hammametu do Hotelu Byblos 2 tygodnie + All inclusive + niezmienność ceny (wczasy rezerwowane w październiku) + wycieczka na Saharę ( chyba nie w cenie) za 2050zł / os.
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 14:02   #635
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
My też jedziemy z Kopernika 9 lipca do 23 lipca do Hammametu do Hotelu Byblos 2 tygodnie + All inclusive + niezmienność ceny (wczasy rezerwowane w październiku) + wycieczka na Saharę ( chyba nie w cenie) za 2050zł / os.

to my 23 dopiero lecimy....szkoda bo nawet nie zdarze sie podpytac jak bylo w pazdzierniku juz zarezerwowaliscie....bard zo wczesnie ale wtedy ceny najlepsze Milego pobytu
__________________
...niestety mężczyźni są najsilniejszym narkotykiem, od którego jesteśmy uzależnione...
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 17:24   #636
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
to my 23 dopiero lecimy....szkoda bo nawet nie zdarze sie podpytac jak bylo w pazdzierniku juz zarezerwowaliscie....bard zo wczesnie ale wtedy ceny najlepsze Milego pobytu
Mama tak wcześnie zarezerwowała. Mam nadzieję że nie przyjdzie nam żaden list że mamy dopłacić bo kurs waluty się zmienił lub zdrożało paliwo :/ Dziękuję i również życzę miłego pobytu
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 19:18   #637
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Nie mam wymagań, po prostu pytam, bo się nie orientuję w cenach. Ok, to ile minimum potrzebuję na 2 tyg wakacji w Tunezji?
I bardziej się opłaca all inc, 2 posiłki czy bez posiłków?
Nie chciałabym złośliwa ale naprawdę przestrzegam przed braniem niskiego standardu w krajach arabskich! wydaje mi się że 2500 w last minute za 2tyg to absolutne minimum. no i plus kieszonkowe. uwierz, że warto więcej wydać i być pewniejszym * że nie traficie do zapyziałego hotelu z niejadalnym jedzeniem.

* pewniejszym bo pewnym to można być od 4 tyś w górę ale mi by było szkoda dać tyle:P
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 10:39   #638
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja w zeszłym roku byłam w Turcji w 2* hotelu, skromny mały ale obsługa super no i jedzenie pyszne. Daliśmy z chłopakiem 2500zł za 2 tygodnie na osobę razem z wykupionymi wycieczkami, kieszonkowym i wypożyczeniem samochodu. Także nie jest powiedziane że w tych krajach hotele poniżej 3,4* są obskórne.
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 13:06   #639
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym złośliwa ale naprawdę przestrzegam przed braniem niskiego standardu w krajach arabskich! wydaje mi się że 2500 w last minute za 2tyg to absolutne minimum. no i plus kieszonkowe. uwierz, że warto więcej wydać i być pewniejszym * że nie traficie do zapyziałego hotelu z niejadalnym jedzeniem.

* pewniejszym bo pewnym to można być od 4 tyś w górę ale mi by było szkoda dać tyle:P
No rozumiem, ale my jesteśmy studentami dziennymi, więc fundusze ograniczone

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku byłam w Turcji w 2* hotelu, skromny mały ale obsługa super no i jedzenie pyszne. Daliśmy z chłopakiem 2500zł za 2 tygodnie na osobę razem z wykupionymi wycieczkami, kieszonkowym i wypożyczeniem samochodu. Także nie jest powiedziane że w tych krajach hotele poniżej 3,4* są obskórne.
O proszę. A możesz zdradzić z jakiego biura pojechałaś? i jaki hotel/miejscowość?
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:31   #640
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Tunezja:D Podzielcie się wrażeniami:)

Ile kosztuje wycieczka na Saharę od osoby?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:51   #641
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Tunezja-zbiorczy

My byliśmy tak samo mniej więcej w czasie jak teraz lecę do Tunezji. Była to miejscowość Alanya a hotel nazywał się Aurora lecz muszę Cię uprzedzić że jak w tym roku oglądałam ten hotel z ciekawości to był droższy niż w zeszłym roku, pewnie przez tą walutę i kryzys. Rezerwowaliśmy wczasy w styczniu z biura GTI Travel i niestety musieliśmy w maju dopłacić do paliwa ale nie pamiętam ile to było od osoby. Lepiej poczekaj na Last Minute napewno coś znajdziesz w korzystnej dla Was cenie

(też jestem dzienną studentką )
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 16:59   #642
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Powiedzcie mi, jakiej pogody mogę się spodziwać w Monastirze w terminie 20-30 kwietnia? Czy temperatura podawana w różnych serwisach (ok 20-22 st) jest temperaturą faktycznie odczuwaną? Bo w Egipcie zazwyczaj jest cieplej i zastanawiam się czy tam też tak będzie. Probuje własnie mniej więcej ustalić jakie ciuchy powinnam zabrać i mam dylemat z powodu tej temperatury
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:01   #643
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
My byliśmy tak samo mniej więcej w czasie jak teraz lecę do Tunezji. Była to miejscowość Alanya a hotel nazywał się Aurora lecz muszę Cię uprzedzić że jak w tym roku oglądałam ten hotel z ciekawości to był droższy niż w zeszłym roku, pewnie przez tą walutę i kryzys. Rezerwowaliśmy wczasy w styczniu z biura GTI Travel i niestety musieliśmy w maju dopłacić do paliwa ale nie pamiętam ile to było od osoby. Lepiej poczekaj na Last Minute napewno coś znajdziesz w korzystnej dla Was cenie

(też jestem dzienną studentką )
Dzięki za odpowiedź Będę śledzić lasty bo już za późno na rezerwację w dobrej cenie.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:53   #644
laaugh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Tunezja-zbiorczy

cchce jechac do tunezji na kolonie . i sie dowiedziec od ilu lat są dyskoteki ? jest okreslony wiek ? a jak tak to od ilu ? byłam w egipcie i w grecji i fakt że ludzie a w szczegolnosci mężczyźni są bardzo nachalni. mi tam to specjalnie nie przeszkadzało . chociaż czasem wieczorami na plaży można się było wkurzyć. ale ogolnie podobalo mi sie bardziej w grecji może ze wzgledu na to że to kolonia , luz od rodzicow.
już tu troche poczytalam więc się troche od was dowiedziałam. ale interesuja mnie te dyskoteki.
pozdrawiam ;*
laaugh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:24   #645
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Będzie tak jak podają, warto sprawdzać codziennie na www.alfastar.pl temaperatury, nie wazne z jakiego biura lecisz. W takich temp. da się spoko wytrzymać w tunezji 22-25.W październiku takie były.
Warto zabrać polar i dzinsy długie, bo poranki potrafią byc bardzo chłodne
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 14:30   #646
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Będzie tak jak podają, warto sprawdzać codziennie na www.alfastar.pl temaperatury, nie wazne z jakiego biura lecisz. W takich temp. da się spoko wytrzymać w tunezji 22-25.W październiku takie były.
Warto zabrać polar i dzinsy długie, bo poranki potrafią byc bardzo chłodne
No napewno da się wytrzymać, ale czy coś więcej... Da się tak w późniejszych godzinach chodzić w spódniczce i bluzce na ramiączkach, czy nie bardzo? I co z opalaniem? Słonko już przygrzewa?

Dzięki za odpowiedź
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:21   #647
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Tunezja-zbiorczy

jak ja już bym chciała sobie pojechać gdzieś a niestety wycieczki podrożały baaaardzp

Edytowane przez nenowka152900
Czas edycji: 2009-04-14 o 19:26
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:16   #648
martulinka666
Przyczajenie
 
Avatar martulinka666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Wycieczka na Saharę (2 dniowa) kosztowała rok temu w maju jakieś 300 zł na nasze z tym, że oferował nam ją Arab kręcący się po naszym hotelu i oferujący różne wycieczki. W cenie oczywiście jest nocleg i posiłki.
Taką wycieczkę można też kupić u rezydenta ale wtedy jest nieco droższa.
Co do ciuchów - ja ciągle chodziłam w spódniczce i bluzkach z odkrytymi ramionami i plecami. Dziwnie na mnie patrzeli, bo u nich kobiet w takim stroju po prostu się nie spotka
Aha i uważajcie przy wymianie na dinary w tzw. "taxiphone" ! ! !
Nam ukradli tam aparat, trzymajcie rzeczy przy sobie
__________________
-----------------------------------------------------------------
>>>> kocham Cię Kituś <<<<<<<<
martulinka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:00   #649
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Tunezja-zbiorczy

W takich temp słońce przygrzewa, ja sie przy 23stopniach opalalam,ale koło 16 chlodno zaczynalo sie robic.Ja w dzinsach chodziłam, bo nie mam super nog do spodniczek.
Śmiac mi się chciało tu prawie koniec pażdzierniak, w Polsce 10stopni a tu ja w stroju kapielowym,basenik Dodam wkrótce foty z hotelu
Itaka wycieczka na sahare 200x3,38(śr kurs dolara)=676zł (warto jechać)
Alfastar- nie podają

Edytowane przez adela50
Czas edycji: 2009-04-23 o 14:04
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 08:46   #650
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
Witam. Ja mam zarezerwowane 2 tyg all przelom lipca/sierpnia i place 2000 zl , i jade z kopernika,wiec mi sie udalo bo mam jeszcze niezmiennosc ceny
Z tego co widziałam wycieczki fakultatywne raczej mi nie przypadly do gustu i planujemy wynajac auto jak bedzie cos ciekawego w okolicy.

A byl ktos moze w hotelu palm inn??
ja bylam w palm inn we wrzesniu zeszlego roku. bardzo fajny hotel jak na 3*. mila obsluga, klimatyzacja nie we wszystkich pokojach dzialala, pokoje w miare ok, wiadomo ze nie ma sie czego spodziewac po niskogwiazdkowcu. zadnego robactwa typu karaluchy nie zauwazylismy (znajomi z hotelu 4* sie na nie skarzyli) łożka troche dziwne bo murowane, jak sie udezylo o nie w glowe to potrafilo zabolec ale mialy plus taki ze zawsze byly zimne wiec na upaly sie przydawaly. materace bardzo wygodne. natomiast baseny i zjezdzalnie w hotelu byly swietne animatorzy tez super, zawsze potrafili rozbawic jedzeniew hotelu bylo pyszne, lasagne, frytki, pizze, kielbaski, rozne mięsa do wyboru. taxi do medin w monastirze albo sousse kosztowalo ok 7dinarow zaleznie od tego ile nam sie udalo utargowac niedaleko hotelu znajduje sie fajna restauracja Safari, ceny sa mniej wiecej takie jak w Polsce. aha i niech was nie zdziwia bransoletki na rekach niemcow. ich Neckermann zalatwil im darmowe lody dla dzieci i wiecej alkoholi do wyboru. placilam 1449zl/os ale to byla cena na ponad miesiac przed wyjazdem. pozniej spadla jeszcze o 200zl.

Edytowane przez Nicole the Blonde
Czas edycji: 2009-05-01 o 11:15
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 12:13   #651
niagaraa
Przyczajenie
 
Avatar niagaraa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
GG do niagaraa
Talking Tunezja- wakacje 2009:) Dla Wszystkich, którzy tam byli, albo chcą być!:)

Witam! Wybieram się w tym roku z moim chłopakiem na wakacje do Tunezji! Już się nie mogę doczekać Jedziemy w terminie 27.08-03.09 do Soviva Resort z biurem Sun&Fun. Moze ktoś z Was był już w tym hotelu, albo z tym biurem podróży i chce podzielić się swoimi wrażeniami A może ktoś wybiera się w tym samym terminie?
Dodam jeszcze, że to będzie mój pierwszy raz samolotem więc przyda się każda informacja i rada
niagaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 13:07   #652
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Tunezja- wakacje 2009:) Dla Wszystkich, którzy tam byli, albo chcą być!:)

jest już wątek zbiorczy o wyjazdach do Tunezji:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101116

poszukaj tam pomocnych Ci danych, poczytaj a może coś Ci się przyda
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:18   #653
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Dziewczyny które wróciły z Tunezji - co warto sobie przywiezc? Jakis ciuch, kosmetyk czy cos innego? Czy ktos przywiozl sobie cos fajnego?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:46   #654
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nicole the Blonde Pokaż wiadomość
ja bylam w palm inn we wrzesniu zeszlego roku. bardzo fajny chotel jak na 3*. mila obsluga, klimatyzacja nie we wszystkich pokojach dzialala, pokoje w miare ok, wiadomo ze nie ma sie czego spodziewac po niskogwiazdkowcu. zadnego robactwa typu karaluchy nie zauwazylismy (znajomi z hotelu 4* sie na nie skarzyli) łożka troche dziwne bo murowane, jak sie udezylo o nie w glowe to potrafilo zabolec ale mialy plus taki ze zawsze byly zimne wiec na upaly sie przydawaly. materace bardzo wygodne. natomiast baseny i zjezdzalnie w hotelu byly swietne animatorzy tez super, zawsze potrafili rozbawic jedzeniew hotelu bylo pyszne, lasagne, frytki, pizze, kielbaski, rozne mięsa do wyboru. taxi do medin w monastirze albo sousse kosztowalo ok 7dinarow zaleznie od tego ile nam sie udalo utargowac niedaleko hotelu znajduje sie fajna restauracja Safari, ceny sa mniej wiecej takie jak w Polsce. aha i niech was nie zdziwia bransoletki na rekach niemcow. ich Neckermann zalatwil im darmowe lody dla dzieci i wiecej alkoholi do wyboru. placilam 1449zl/os ale to byla cena na ponad miesiac przed wyjazdem. pozniej spadla jeszcze o 200zl.
Dziękuje za odp. A moge sie jeszcze dowiedzieć czegos nt. wycieczek ?? Czy jest cos fajnego do zobaczenia,czy u rezydenta czy na wlasna reke?? Oraz ile dac w paszport aby miec pokoj z widokiem na morze??
Pozdrawiam
__________________
...niestety mężczyźni są najsilniejszym narkotykiem, od którego jesteśmy uzależnione...
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 06:42   #655
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny które wróciły z Tunezji - co warto sobie przywiezc? Jakis ciuch, kosmetyk czy cos innego? Czy ktos przywiozl sobie cos fajnego?
Z ciuchów to wszędzie same podróbki Armaniego, D&G, Gucciego itp... Na każdych bazarkach i nawet w sklepach a w szczególności torebki - jakie Ci się zamarzą - oczywiście wszędzie trzeba się targować. Ja kupiłam sobie oldschoolowe adidaski - myślałam, że oryginały ale niestety jak wszystko w Tunezji podróbka i po 3 tygodniach całe popękały. Kosmetyków nie kupowałam bo też bałam się, że to jakieś podróbki i coś mi się z twarzą stanie. Bardzo dużo ludzi kupowała ich wyroby ze skóry - mi się akurat nie podobały ale jak kto lubi.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:18   #656
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja przywiozłam ramkę do zdjęć i portfel Załączam parę moich zdj


Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny które wróciły z Tunezji - co warto sobie przywiezc? Jakis ciuch, kosmetyk czy cos innego? Czy ktos przywiozl sobie cos fajnego?
PA210182.jpg

PA210165.jpg

PA210158.jpg

PA210105.jpg

PA190031.jpg
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:28   #657
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odp. A moge sie jeszcze dowiedzieć czegos nt. wycieczek ?? Czy jest cos fajnego do zobaczenia,czy u rezydenta czy na wlasna reke?? Oraz ile dac w paszport aby miec pokoj z widokiem na morze??
Pozdrawiam
my akurat dostalismy od razu pokoj z tv, widokiem na morze i dzialajaca klimatyzacja wiec dopiero po zobaczeniu pokoju mozesz zagadac cos o zmianie wiem ze ludzie za tv z 2 polskimi kanalami, niemiecka mtv i czyms jeszcze placili po 10dolarow za dzien pobytu. za zmiane pokoju chyba jednorazowo 50 dolarow.
co do wycieczek to ja bylam na 'mini saharze' - przejazdzka wielbladami do wioski berberysow, pokazuja tam jak zrobic chleb, jak wyglada ich tradycyjny slub. koszt to 30 dinarow u Mohameda (taki chlopak w marynarskiej czapce, megasympatyczny i niezle mowiacy po polsku), mozesz sie go wypytac o jakies inne wycieczki. nam jeszcze proponowac quady.
pozatym my na wlasna reke zwiedzilismy kilka miejsc wynajetym samochodem. polecam zwiedzenie koloseum w El Jemie.
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:01   #658
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Z ciuchów to wszędzie same podróbki Armaniego, D&G, Gucciego itp... Na każdych bazarkach i nawet w sklepach a w szczególności torebki - jakie Ci się zamarzą - oczywiście wszędzie trzeba się targować. Ja kupiłam sobie oldschoolowe adidaski - myślałam, że oryginały ale niestety jak wszystko w Tunezji podróbka i po 3 tygodniach całe popękały. Kosmetyków nie kupowałam bo też bałam się, że to jakieś podróbki i coś mi się z twarzą stanie. Bardzo dużo ludzi kupowała ich wyroby ze skóry - mi się akurat nie podobały ale jak kto lubi.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Ja przywiozłam ramkę do zdjęć i portfel Załączam parę moich zdj
Piękne!!

Edytowane przez Asik_
Czas edycji: 2009-05-01 o 16:02
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 06:59   #659
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Tunezja-zbiorczy

PA220262.jpg

PA220277.jpg

PA220305.jpg

PA220324.jpg

Wcześniejsze cztery: zdjecie el-jem, z mojego pokoju, jechalam jako singiel i od razu takie dostala wiec zrobilam zdjecie, jakby ktos chcial sie udac do tego hotelu to w folderach nie klamia zdjecia Matmata, wielbladki, wszystko z dwudniowej na sahare i jeszcze cos dodam....
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 10:27   #660
niagaraa
Przyczajenie
 
Avatar niagaraa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
GG do niagaraa
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Witam Wszystkich! Wybieram się w tym roku na wakacje do Tunezji i szukam ludzi, którzy jadą w tym samym terminie, tzn od 27.08-03.09.
Dodam jeszcze, że będę w hotelu Soviva Resort z biurem Sun&Fun wylot z Poznania Już nie mogę się doczekać A może ktoś był już w tym hotelu i opisze swoje wrażenia?
niagaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 21:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.