Dziwne sny, jaka rada?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 12:56   #1
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430

Dziwne sny, jaka rada?!


Cześć.
Zwracam się do Was z dość dziwnym problemem. Mam chłopaka od roku i czterech miesięcy. W ostatnim czasie między nami nie układało się za dobrze, a z czasem zaczęłam śnić o dziwnych rzeczach i innych chłopakach. Śnią mi się rzeczy dziwne, nie możliwe i ogóle przeraża mnie to. Co poradzicie mi na to? Może jakieś ziółka, czy coś?
To mnie wykończy, mam dosyć, uwierzcie mi...
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:07   #2
anna boleyn
Raczkowanie
 
Avatar anna boleyn
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 347
GG do anna boleyn
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

a co Ci się śni? bo ja ostatnio tez mam dziwne sny, a sprawdzałam je w senniku
anna boleyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:24   #3
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

MI SIE tak robi, jak jest mi w nocy za gorąco albo spie w skarpetkach xp
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:25   #4
Maudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 116
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Są różne przyczyny powstawania takich marzeń sennych. Jedną z nich sa podświadome pragnienia, których realnie nie mogłabyś spełnić. Najlepiej byłoby odświeżyć w jakiś sposób swój związek, a przed snem myśleć o neutralnych rzeczach. Dzień z kolei wypełnić sobie mnóstwem zajęć, tak aby pod wieczór być wykończonym i nie mieć siły myśleć.
Maudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:33   #5
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Sny, to sny. Mi już 3-4 razy śnił się umierający TŻ Rano najczęściej buczałam, bo było tak realistyczne...


I co to znaczy? Nic, po prostu boję się go stracić, a skoro uspokoił się we mnie strach, że nie odejdzie z własnej woli, to pewnie rozum mi podpowiada że może mi go Los zabrać

Nie myśl nad tymi snami za bardzo. To taka chora projekcja, bez przełożenia na rzeczywistość często
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:36   #6
obsesyjna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 231
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Może Twoja sytuacja "przenosi się" na sny? Podobno mamy wpływ na to co nam się śni.
Więc być może, gdy już Twoja sytuacja się polepszy, przestaną śnić Ci się głupoty. Coś o tym wiem.
obsesyjna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:57   #7
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Cytat:
Napisane przez anna boleyn Pokaż wiadomość
a co Ci się śni? bo ja ostatnio tez mam dziwne sny, a sprawdzałam je w senniku

jak nie coś związane z innymi facetami (mam już swojego TŻ i strasznie się czuję, tak jakoś dziwnie...) , to jakieś pierdoły typu ktoś mnie goni, a ja nie mogę uciec itp.


Gdy leżę w łóżku ogarnia mnie po prostu strach na samą myśl o tych dziwnych rzeczach. Nie wiem już co robić, jak temu zapobiec. Ale może rzeczywiście to kwestia czasu... Jak mi i mojemu TŻ się ułoży to może te sny miną. Oby!
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 16:20   #8
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Też mam bardzo dziwne sny, ale już się do nich przyzwyczaiłam. Czasem rano aż jestem zaskoczona jakie schizofreniczne rzeczy wymyśla moja podświadomość..
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:56   #9
monic_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 72
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Też mam często dziwne sny, i staje się to już męczące, bo gdy śni mi się mój TŻ np z inną kobietą, albo jakieś zdrady, to rano budzę się i myśle o tym, a to odbija się na nim.. myślę że to przez to, że podświadomie boję się go stracić, ale chciałabym mieć normalne sny. Więc rozumiem Was dziewczyny
monic_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 17:54   #10
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Ja też często miewam dziwne sny. Niektórych się boję. Całe szczęście te z występem TŻ są dość przyjemne, choć czasem miewam jakieś niespecjalne.
W moim przypadku na sen przekłada się to co zdarzyło sie danego dnia, to o czym pomyśle przed snem i bardzo często jak się czegoś obawiam to śni mi sie to negatywnie. To samo z TŻ. Mi też bardzo na nim zależy, dlatego też czasem mi się śnią jakieś dziwne koszmarki i właśnie to, czego bym nie chciała, np. kłótnie między nami, a normalnie się to nam często nie zdarza.
Nie martw się nimi, bo nie ma czym, a jak będziesz zwracała na to uwagę to będzie właśnie Ci się śniły takie koszmarki. Z resztą ja bardzo często mam tak, ze śni mi sie to co chciałabym żeby się przyśniło, więc to zalezy od nastawienia, myśli przed snem...
Skup się na czym innym, pogadaj może o tym też ze swoim TŻ, skoro to nie daje Ci spokoju i się na nim trochę odbija.
__________________

Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 19:50   #11
Clloe
Przyczajenie
 
Avatar Clloe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Witajcie kochane wizażystki!
Pewnej nocy, a miało to miejsce kilka dni temu, miałam sen. O mężczyźnie, który mi się podoba, od bardzo dawna, lecz nie wiem jak nazwać to, co dzieje się między nami. Prócz rozmów przez internet, które ja rozpoczynam, ja próbuję wszcząć jakąś dyskusje między nami, prócz jednego tańca na pewnej imprezie, prócz jednego krótkie spotkania i buziaka w policzek, nie ma nic..
Wracając do snu, wyglądał on mniej więcej tak:
W dziwnych okolicznościach, na ulicy bodajże dogonił mnie ten mężczyzna, złapał za rękę i zaprowadził do jakiegoś magicznego miejsca, (stare ruiny zamku.)
w pewnym momencie zbliżył się do mnie, i szepnął mi do ucha " I love you"
odpowiedziałam mu,że też go kocham. Wtuliłam się w niego, a kiedy znów na niego spojrzała, po jego policzkach spływały łzy. W tym momencie pocałował mnie, i całował tak mocno, tak namiętnie, jak nigdy..
( wtedy sen mi się urwał)
co mam o tym wszystkim myśleć? ten facet nie daje mi spokojnie zasnąc, wciąż myślę o nim, ale jestem na tyle nieśmiała,że nie potrafie mu czegokolwiek zasugerować, choć bardzo chciałabym mu coś powiedzieć,że istnieje w moim życiu,że jest ważny.
Tylko nie wiem, czy nie skompromituje się, czy to aby tylko ja coś do niego czuje, a on zupełnie nic?
co mam zrobić?
poradźcie mi proszę!
Clloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 12:01   #12
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Cytat:
Napisane przez Clloe Pokaż wiadomość
Witajcie kochane wizażystki!
Pewnej nocy, a miało to miejsce kilka dni temu, miałam sen. O mężczyźnie, który mi się podoba, od bardzo dawna, lecz nie wiem jak nazwać to, co dzieje się między nami. Prócz rozmów przez internet, które ja rozpoczynam, ja próbuję wszcząć jakąś dyskusje między nami, prócz jednego tańca na pewnej imprezie, prócz jednego krótkie spotkania i buziaka w policzek, nie ma nic..
Wracając do snu, wyglądał on mniej więcej tak:
W dziwnych okolicznościach, na ulicy bodajże dogonił mnie ten mężczyzna, złapał za rękę i zaprowadził do jakiegoś magicznego miejsca, (stare ruiny zamku.)
w pewnym momencie zbliżył się do mnie, i szepnął mi do ucha " I love you"
odpowiedziałam mu,że też go kocham. Wtuliłam się w niego, a kiedy znów na niego spojrzała, po jego policzkach spływały łzy. W tym momencie pocałował mnie, i całował tak mocno, tak namiętnie, jak nigdy..
( wtedy sen mi się urwał)
co mam o tym wszystkim myśleć? ten facet nie daje mi spokojnie zasnąc, wciąż myślę o nim, ale jestem na tyle nieśmiała,że nie potrafie mu czegokolwiek zasugerować, choć bardzo chciałabym mu coś powiedzieć,że istnieje w moim życiu,że jest ważny.
Tylko nie wiem, czy nie skompromituje się, czy to aby tylko ja coś do niego czuje, a on zupełnie nic?
co mam zrobić?
poradźcie mi proszę!

Może napisz do niego, że poza zwykłą znajomością czujesz do niego coś więcej? Przełam się, a na pewno to się jakoś ułoży. Bo może on też coś do Ciebie czuje, ale boi zrobić pierwszy krok? A takie coś jest najgorsze. Opowiedz mu ten sen. Pewnie zrobi na nim wrażenie . Jeśli jest dojrzałym facetem i zależy mu na znajomości z Tobą to powinien to dobrze przyjąć. Moim zdaniem powinnaś powiedzieć co czujesz. Wiem to z własnego doświadczenia. Bo jeśli Ty się boisz zrobić pierwszy krok i możliwe, że on też to nigdy z tego nic nie wyjdzie. Dasz radę!

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Ja też często miewam dziwne sny. Niektórych się boję. Całe szczęście te z występem TŻ są dość przyjemne, choć czasem miewam jakieś niespecjalne.
W moim przypadku na sen przekłada się to co zdarzyło sie danego dnia, to o czym pomyśle przed snem i bardzo często jak się czegoś obawiam to śni mi sie to negatywnie. To samo z TŻ. Mi też bardzo na nim zależy, dlatego też czasem mi się śnią jakieś dziwne koszmarki i właśnie to, czego bym nie chciała, np. kłótnie między nami, a normalnie się to nam często nie zdarza.
Nie martw się nimi, bo nie ma czym, a jak będziesz zwracała na to uwagę to będzie właśnie Ci się śniły takie koszmarki. Z resztą ja bardzo często mam tak, ze śni mi sie to co chciałabym żeby się przyśniło, więc to zalezy od nastawienia, myśli przed snem...
Skup się na czym innym, pogadaj może o tym też ze swoim TŻ, skoro to nie daje Ci spokoju i się na nim trochę odbija.

Chyba masz rację. Powinnam przestać się tym zadręczać i raczej to wtedy minie. Ciekawe ile to potrwa...
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:30   #13
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Ile potrwa... To zależy tylko od Ciebie, od Twojego nastawienia.
__________________

Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:48   #14
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Ile potrwa... To zależy tylko od Ciebie, od Twojego nastawienia.

Ja chcę, żeby to wszystko się już upokoiło jakoś, ale mam lekkie przeczucie, że nie potrafię na to wpłynać...
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:58   #15
Clloe
Przyczajenie
 
Avatar Clloe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Zapytałam się go dzisiaj...

Clloe : Z każdą dziewczyną tak tańczysz a na następny dzień odprowadzasz i całujesz w policzek?

odp: 1: tak
2: nie
3: to zależy.


i jak tu zrozumieć faceta?!
Clloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 22:07   #16
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Dziwne sny, jaka rada?!

Ta odpowiedź znaczy "nie interesujesz mnie jako partnerka, tylko znajoma".
Jest wymijająca, niczego nie deklaruje i nie obiecuje.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.