Pielęgnacja loków, loczków i fal - wszystkie części - niech się kręcą! - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 13:19   #1591
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny, ale co ja się z nimi muszę namęczyć, to moje
MagJu- kiedy są dobrze nawilżone, to same z siebie ładnie się kręcą. Najlepiej im służy mleczna odżywka Kallosa. I koniecznie płukanie w zimnej wodzie, trochę ręce sztywnieją, ale kiedy łuski są domknięte to loczki zbijają się, a nie są takie rozczapirzone. Jeżeli chodzi o układanie, to po odciśnięciu włosów ręcznikiem wgniatam jedwab Biosilka, zawijam z powrotem w ręcznik i kiedy wchłonie dobrze wilgoć wgniatam żel podkreślający loki Wella Hypercurl (nie zawiera alkoholu!)
edit: dokładnie ten -> http://www.allegro.pl/item169165953_...oki_200ml.html
Kurka, mam Latte, ale mi jakoś na loki nie służy specjalnie. Włosy są po niej miękkie, gładkie, ale żeby się lepiej kręciły to nie A też zwykle spłukuję chłodną wodą, choć nie zimną, może spróbuję.
Jedwab Farouka miałam i ledwie zużyłam tą małą buteleczkę, nie dla mnie on, choć z drugiej strony takiego sposobu jak Ty nie próbowałam.
A tą Wellą mnie zaciekawiłaś. Akurat muszę coś kupić, więc może to.., Pomyślę, bo póki co byłam zdecydowana na sprężynę Osmo jako pewniaka. Nie lubię kupować czegoś nowego, a potem się rozczarować po pierwszym użyciu.
A powiedz mi, czy Ty masz cienkie czy grube włosy? Ze zdjęcia wyglądają w sumie na grube, ale wolę się upewnić.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 13:26   #1592
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kurka, mam Latte, ale mi jakoś na loki nie służy specjalnie. Włosy są po niej miękkie, gładkie, ale żeby się lepiej kręciły to nie A też zwykle spłukuję chłodną wodą, choć nie zimną, może spróbuję.
Jedwab Farouka miałam i ledwie zużyłam tą małą buteleczkę, nie dla mnie on, choć z drugiej strony takiego sposobu jak Ty nie próbowałam.
A tą Wellą mnie zaciekawiłaś. Akurat muszę coś kupić, więc może to.., Pomyślę, bo póki co byłam zdecydowana na sprężynę Osmo jako pewniaka. Nie lubię kupować czegoś nowego, a potem się rozczarować po pierwszym użyciu.
A powiedz mi, czy Ty masz cienkie czy grube włosy? Ze zdjęcia wyglądają w sumie na grube, ale wolę się upewnić.
Ja bez Farouka ani rusz świetnie chroni przed suszarką i nawilża moje włosy. A mam grube i sztywne.
Też polowałam na sprężynę Osmo, ale akurat nie było na allegro kiedy robiłam zakupy, to wzięłam tę Wellę i jestem naprawdę zadowolona.
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 13:30   #1593
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Ja bez Farouka ani rusz świetnie chroni przed suszarką i nawilża moje włosy. A mam grube i sztywne.
Też polowałam na sprężynę Osmo, ale akurat nie było na allegro kiedy robiłam zakupy, to wzięłam tę Wellę i jestem naprawdę zadowolona.
Ano to pewnie dlatego, że masz grube i sztywne, ja z kolei mam miękkie i cienkie i moim włosom wszelkie olejki nie służą A możesz mi coś więcej powiedzieć na temat tego żelu Welli - co on daje?
EDIT: Aaaa, i czy zawsze używasz suszarki przy układaniu loków?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 13:37   #1594
Jagodaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 16
GG do Jagodaja
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Madziec:
Racja po trwałej włosy robią sie bardzo niemiłe. Moja koleżanka zakochana w lokach zrobiła trwałą, co prawda efekt nie był zaskakujący ale moze trafiła na złego fryzjera jednak teraz ma naprawde poniszczone włosy.

Ja też do niedawna miałam trwałą . Na początku wszystko było cacy aż po pewnym czasie miałam istne siano ! Używałam masek, maseczek odżywek,szamponów regenerujących i nic więc postanowiłam obciąć się na krótko i teraz mam spokój , a włosy mam teraz bardzo podatne na jakiekolwiek ułożenie
Jagodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 13:44   #1595
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano to pewnie dlatego, że masz grube i sztywne, ja z kolei mam miękkie i cienkie i moim włosom wszelkie olejki nie służą A możesz mi coś więcej powiedzieć na temat tego żelu Welli - co on daje?
EDIT: Aaaa, i czy zawsze używasz suszarki przy układaniu loków?
Suszarki używam zawsze, kiedy chcę wyglądać jak człowiek, a nie jak król lew
O ile z przodu włosy ładnie mi się zawijają, o tyle tył to jeden wielki, bezkształtny puch- żel Welli robi z tego puchu loczki, jako jedyny sobie z nim radzi. Poza tym moje włosy kiedyś były zupełnie proste, kiedy je ścięłam zaczęły się kręcić, jednak nie wszystkie- niektóre kosmyki proste pozostały. I tu znowu rusza Wella do zadań specjalnych
Jedyna rzecz, która mnie w tym żelu irytuje, ale dla Ciebie powinna być plusem- usztywnienie. Mi się marzą miękkie, delikatne włosy, a ten dziad jeszcze bardziej je usztywnia. Ale przez to loki pozostają lokami przez cały czas i mają ładny kształt.
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 13:58   #1596
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Suszarki używam zawsze, kiedy chcę wyglądać jak człowiek, a nie jak król lew
O ile z przodu włosy ładnie mi się zawijają, o tyle tył to jeden wielki, bezkształtny puch- żel Welli robi z tego puchu loczki, jako jedyny sobie z nim radzi. Poza tym moje włosy kiedyś były zupełnie proste, kiedy je ścięłam zaczęły się kręcić, jednak nie wszystkie- niektóre kosmyki proste pozostały. I tu znowu rusza Wella do zadań specjalnych
Jedyna rzecz, która mnie w tym żelu irytuje, ale dla Ciebie powinna być plusem- usztywnienie. Mi się marzą miękkie, delikatne włosy, a ten dziad jeszcze bardziej je usztywnia. Ale przez to loki pozostają lokami przez cały czas i mają ładny kształt.
Patrząc na Twoje zdjęcia aż trudno uwierzyć, że kiedyś miałaś proste włosy Masz ładniejsze i kształtniejsze loczki niż ja, która mam je odkąd pamiętam (bo nie mogę powiedzieć, że od urodzenia - z relacji mamy wynika, że loczki mam tak od 2 roku życia). Sama najładniejsze loczki miałam jakieś 8 lat temu, a teraz kręcą się coraz mniej Już je nawet obcinam krócej, ale nic to nie daje Przy stosowaniu Osmo miały się najlepiej, bo ona też lekko usztywnia i trzyma loki w ryzach, ale może dla odmiany spróbowałabym Welli, bo z tego, co mówisz to faktycznie może być i dla mnie dobry. O ile tylko nie obciąża, ale w sumie chyba żel obciążać nie może, nie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 14:40   #1597
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Patrząc na Twoje zdjęcia aż trudno uwierzyć, że kiedyś miałaś proste włosy Masz ładniejsze i kształtniejsze loczki niż ja, która mam je odkąd pamiętam (bo nie mogę powiedzieć, że od urodzenia - z relacji mamy wynika, że loczki mam tak od 2 roku życia). Sama najładniejsze loczki miałam jakieś 8 lat temu, a teraz kręcą się coraz mniej Już je nawet obcinam krócej, ale nic to nie daje Przy stosowaniu Osmo miały się najlepiej, bo ona też lekko usztywnia i trzyma loki w ryzach, ale może dla odmiany spróbowałabym Welli, bo z tego, co mówisz to faktycznie może być i dla mnie dobry. O ile tylko nie obciąża, ale w sumie chyba żel obciążać nie może, nie?
Wiesz, ja i tak myję co dwa dni, więc ciężko mi powiedzieć. Ale wydaje mi się, że nie obciąża. Może zrobię Ci próbkę, żebyś nie brała w ciemno?
Jako mała dziewczynka też miałam coś na wzór loczków. Później mi się rozprostowały. Może dlatego, że włosy zawsze miałam do pasa, bardzo grube i bardzo ciężkie. Później zaczęły mi szaleńczo wypadać i bardzo się przerzedziły, ścięłam je, bo marnie wyglądały. I boom, mam kręcone.
guia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 15:25   #1598
Madziec
Raczkowanie
 
Avatar Madziec
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 53
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Wiesz, ja i tak myję co dwa dni, więc ciężko mi powiedzieć. Ale wydaje mi się, że nie obciąża. Może zrobię Ci próbkę, żebyś nie brała w ciemno?
Jako mała dziewczynka też miałam coś na wzór loczków. Później mi się rozprostowały. Może dlatego, że włosy zawsze miałam do pasa, bardzo grube i bardzo ciężkie. Później zaczęły mi szaleńczo wypadać i bardzo się przerzedziły, ścięłam je, bo marnie wyglądały. I boom, mam kręcone.

widzisz ja tez mam grube i geste włosy i jak byłam mała miałam włosy do pasa co je wsumie prostowało. Były kręcone tylko na końcach. teraz mam mocno ścieniowane i najdłuzsza częsc włosków siega mi za ramiona i nie narzekam a ich kręcenia ale wiadomo że mogłoby być lepiej
Madziec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 15:27   #1599
Madziec
Raczkowanie
 
Avatar Madziec
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 53
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

jednak bardzo zaitrygowałaś mnie tym żelem z welli
Madziec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 15:31   #1600
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Wiesz, ja i tak myję co dwa dni, więc ciężko mi powiedzieć. Ale wydaje mi się, że nie obciąża. Może zrobię Ci próbkę, żebyś nie brała w ciemno?
Jako mała dziewczynka też miałam coś na wzór loczków. Później mi się rozprostowały. Może dlatego, że włosy zawsze miałam do pasa, bardzo grube i bardzo ciężkie. Później zaczęły mi szaleńczo wypadać i bardzo się przerzedziły, ścięłam je, bo marnie wyglądały. I boom, mam kręcone.
No ja też ostatnio myję częściej tylko dlatego, żeby loki ładniej wyglądały, bo moje włosy tak częstego mycia nie potrzebują.
A co do Welli, to jakbyś była tak miła, to próbeczkę z chęcią bym przygarnęła, tylko póki co nie bardzo mam się czym odwdzięczyć poza tym co w wątku. Zerknij, może Ci się coś spodoba. Ewentualnie mam jeszcze maskę do włosów Rigenol.

Cytat:
Napisane przez Madziec Pokaż wiadomość
jednak bardzo zaitrygowałaś mnie tym żelem z welli
Kusząco brzmi, nie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 18:07   #1601
Madziec
Raczkowanie
 
Avatar Madziec
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 53
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No ja też ostatnio myję częściej tylko dlatego, żeby loki ładniej wyglądały, bo moje włosy tak częstego mycia nie potrzebują.
A co do Welli, to jakbyś była tak miła, to próbeczkę z chęcią bym przygarnęła, tylko póki co nie bardzo mam się czym odwdzięczyć poza tym co w wątku. Zerknij, może Ci się coś spodoba. Ewentualnie mam jeszcze maskę do włosów Rigenol.


Kusząco brzmi, nie
o o o mozesz coś powiedziec o tej masce prosze? a czy kusząco brzmi...? no pewnie;p ma tak brzmiec... w koncu kobitki jestesmy nie?
Madziec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 18:10   #1602
Madziec
Raczkowanie
 
Avatar Madziec
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 53
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

a co do mycia to ja musze myc je codziennie... nie robi mi to kłopotu ale wiecie to codzienne układanie jesli mozna to tak nazwac robi sie lekko meczące ale da sie przezyc... jak myje je codziennie to są takie pełne witalnosci
Madziec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 08:29   #1603
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Tydzien temu bylam u fryzjera, w salonie welli. I powiem Wam, ze fryzjerka zafundowala mi specjalne ciecie dla kreconych wlosow i wygladaja super! Nie da rady ich teraz wyprostowac niczym
Takze nie bojcie sie nozyczek, korzystajcie z lepszych, renomowanych salonow i mowcie fryzjerce kepasa
I juz nie musze myc codziennie! yeaaah
chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 11:28   #1604
agat666
Raczkowanie
 
Avatar agat666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 72
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Wyczytałam w waszych wypowiedziach...że używacie jedwabiu w płynie do kręciołków!też jestem posiadaczką takiej szopencji jak wy ale w moim przypadku po jedwabiu(mam profisilk) moje loki sie prostuja!!
To jak to jest??!?!wogle jestem jakas inna bo np najlepszym dla mnie szamponem jest sunsilk zielony(najlepiej mi sie włosy po nim kręcą)ŻADNE ŻELE, PIANKI NIE DAJA TAKIEGO EFEKTU JAK ON!!!!MOŻE JA JAKAŚ INNA JESTEM
__________________
Gusia
agat666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 14:38   #1605
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Mam podobny problem.Po jedwabiu i po wielu odżywkach moje włosy się leciutko rozprostowują.Sunsilk zielony dobrze działa na moje kręciołki, ale najlepszy efekt daje cała seria Nivea. Szczerze mówiąc, to nie ma uniwersalnych patentów na piękne włosy, bo każdy ma je inne i różnie reagują na kosmetyki.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 14:54   #1606
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

a mi jedwab Farouka spuszał tak włosy że hej!
też myślę że trzeba próbować aż się znajdzie to co Twym włosom służy - jednemu to pomaga, drugiemu co innego
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 16:18   #1607
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

mam takie wlosy jak na zalaczonym obrazku, ale musze je jakos sciac bo mi sie placza niemilosiernie, poza tym 24/24/7 chodze w kucyku wiec nie da rady ich utrzymac Marzy mi sie jakas grzywka (sa bardzo podatne, moge je wyprostowac "na glowie" w sensie upina do tylu i sa proste na jakis czas:P> i taka fryzurka krotki kucyk, wystrzepione po bokach "wypuszczone z niego" taka cos a'la grzywka wlasnie. Nie wiem:|. No i te dwie mi sie podobaja co ponizej fryzurky

I jeszcze jedno! chcialam byc blondynka i nie wiem czy na wakacje nie zaszalec? Kiedys farbowalam na ciemny braz, ladnie mi bylo podobno, teraz chce sprobowac w druga strone <na fotkach kolor "prawie" naturalny>


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.JPG (56,3 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ashanti.jpg (105,0 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JLo2.JPG (20,3 KB, 86 załadowań)
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:43   #1608
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

up up
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 20:18   #1609
placebo_girl777
Raczkowanie
 
Avatar placebo_girl777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 361
GG do placebo_girl777
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

ROzjaśnianie włosów bardzo je niszczy- weź to pod uwagę. Zniszczone loki= puszyste loki, pamiętaj o tym A co do tej grzywki, to po prostu idź do zaufanej fryzjerki i daj jej pole do popisu
__________________
Feeling unknown
And you're all alone
Flesh and bone
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer


Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 21:06   #1610
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

mhmmm, dlatego z tym rozjasnianiem wlasnie sie wstrzymalam. Pewnie wroce <kiedys> do ciemnych wlosow. A z fryzjerem jest taki problem, ze ni eufam zadnemu. Mialam 3 razy wlosy spieprzone u "polecanych" "zaufanych" fryzjerow:/. Teraz od dluzszego czasu chodze do jednego. Narazie jest dobrze:P. Kurcze, chyba sie w pt przejade no i zrobie cos krotkiego%)
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 21:09   #1611
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

a wie ktos, jak zrobic takie afro na glowie?

pytalam sie mojego fryzjera ale powiedzial wprost "Gocha, tego ucza w szkole fryzjerskiej, owszem, ale przyznaje, nie umiem tego zrobic. I malo ktory bedzie potrafil jesli tego nie robi regularnie..."

Cos w tym jest chyba:/
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 21:19   #1612
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny, ale co ja się z nimi muszę namęczyć, to moje
MagJu- kiedy są dobrze nawilżone, to same z siebie ładnie się kręcą. Najlepiej im służy mleczna odżywka Kallosa. I koniecznie płukanie w zimnej wodzie, trochę ręce sztywnieją, ale kiedy łuski są domknięte to loczki zbijają się, a nie są takie rozczapirzone. Jeżeli chodzi o układanie, to po odciśnięciu włosów ręcznikiem wgniatam jedwab Biosilka, zawijam z powrotem w ręcznik i kiedy wchłonie dobrze wilgoć wgniatam żel podkreślający loki Wella Hypercurl (nie zawiera alkoholu!)
edit: dokładnie ten -> http://www.allegro.pl/item169165953_...oki_200ml.html
Spróbowałam wczoraj zrobić coś takiego jak Ty - włosy spłukałam lodowatą wodą aż ręka sztywnieje potem nałożyłam na włosy resztkę serum na końcówki Avonu, założyłam turbanik i po parunastu minutach go zdjęłam, nałożyłam na włosy podkradziony siostrze żel-krem z jedwabiem Taft (wcale nie do loków), wysuszyłam dyfuzorem i mam śliczne, miękkie loczki Dzięki za podpowiedzenie sposobu ujarzmiania loków, sama bym na to nie wpadła I chyba póki co kupię sprężynę Osmo, a jak już kupię, to możemy wymienić się próbkami. Co Ty na to?

Cytat:
Napisane przez Madziec Pokaż wiadomość
o o o mozesz coś powiedziec o tej masce prosze? a czy kusząco brzmi...? no pewnie;p ma tak brzmiec... w koncu kobitki jestesmy nie?
Rigenolu raz użyłam tak na próbę, ale że w zachwyt nie wpadłam to wróciłam do Kallosa. Jak mi się Kallos przejje to zmienię go na Rigenol, bo może na efekty trzeba poczekać, a nie wymagać ich po jednym razie.

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
a wie ktos, jak zrobic takie afro na glowie?

pytalam sie mojego fryzjera ale powiedzial wprost "Gocha, tego ucza w szkole fryzjerskiej, owszem, ale przyznaje, nie umiem tego zrobic. I malo ktory bedzie potrafil jesli tego nie robi regularnie..."

Cos w tym jest chyba:/
Nie wiem jak się to robi, ale wiem, że się da. Kilka lat temu niedaleko mnie mieszkała dziewczyna, która miała proste włosy, a zafundowała sobie na głowie takie afro i nie powiem, ale było co pozazdrościć
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 08:12   #1613
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

[quote=truskawaa;3856223]a wie ktos, jak zrobic takie afro na glowie?

moja metoda:
1. myję włosy
2. daje odzywkę, rozczesuje
3. spłukuje
4. jeszcze raz czeszę a potem "trzepię włosy" palcami by obciekły z resztek wody
5. siedzę sobie do momentu gdy włosy po ściśnęciu juz nie daja wody ale czuc że sa wilgotne
6. ide spać

efekt jest taki że w nocy włosy mocno przylegają do głowy i skręt jest b.mocny (oczywiście wydaja sie o wiele krótsze). jak sie budze to mam zwykle 2-5 lokesów czyli takich większych skupisk tych loków. I teraz uwaga. trzeba zrobić tak by zachować to że włosy są od skóry puszyste (i będą przez to stały) ale usztywnić końce (np.żelem albo sprayem) by sterczały fajnie i we wszystkie strony. Można lekko podtapirować. no i najlepiej wszystko układać placami.

wklejam foto kiedy tak zrobiłam no i efekt podobny. ale zaznaczam że wyjdzie to tylko komuś kto ma dosyć mocny skręt.
innej metody nie znam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg afro1.JPG (23,4 KB, 62 załadowań)
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 11:56   #1614
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Dziewczyny macie jakas propozycje z kreconymi wlosami do ramion z przodu krotsze. Chodzi o sexowne upiecie na randke . Jak upiac by bylo elegancko?Moze jakies fotki. i by bylo prosto.Prosze
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 19:40   #1615
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
HolYwOOdzkie faLE:D

Całe zycie nosze proste włosy, dlatego szaleje na punkcie profesjonalnie zrobionych fali czy loczkow a takie to tylko za wielka woda ... błagam pomozcie jak zrobic takie fale chodzi mi aby miekko opadały na twarz.. Fergie w teledysku (siedzi w limuzynie) ma boskie jak uzyskac podobny efekt ??HEllP
sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 19:57   #1616
monic_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 72
Dot.: HolYwOOdzkie faLE:D

Może pokombinuj z wałkami ? ;D Polecam termoloki. Zależnie od grubości i rodzaju nawinięcia wychodzą extra fale lub loczki. A i nie niszczą włosów.
monic_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 20:13   #1617
placebo_girl777
Raczkowanie
 
Avatar placebo_girl777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 361
GG do placebo_girl777
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Ilonko, dałam Ci dwie fryzurki... Dla mnie są najładniejsze.

I jeszcze moje przeklęte włoski. Wiem, że do tego kiepska jakość. Ale może polecicie mi jakieś fryzurki, coś trochę w stylu punk najlepiej? Albo w ogóle coś fajnego? Czekam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 01.GIF (13,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 07.GIF (37,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lokHX.JPG (11,1 KB, 59 załadowań)
__________________
Feeling unknown
And you're all alone
Flesh and bone
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer


Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:24   #1618
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

guia piękne włosy
jestem właśnie w trakcie czytania wątku mam falowane włosy ... loki to za duzo powiedziane no ale się kręcą i szukam co by tu im jakoś pomóc - na razie stosuje metodę zakręcania na palec ( bez pianki ) wtedy mam naturalne , lekkie spirale. Ewentualnie uzywam czasem pianki Nivea do kręconych włosów wtedy mam lekkie loki w typie mokrej włoszki . Używam szamponu i odzywki do włosó kręconych a najlepsze jest to, że jak je zaczeszę ciasno w kitka to w sumie mam prawie proste ( oczywiście nie tak jak po prostownicy więc mam różnie
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:59   #1619
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Dot.: HolYwOOdzkie faLE:D

wole fale :P termoloki hmm coz to jest ? kreciłam kiedys włosy ale na papiloty ..czym roznia sie od termolokow?
sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 23:45   #1620
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: HolYwOOdzkie faLE:D

Cytat:
Napisane przez sarita1307 Pokaż wiadomość
wole fale :P termoloki hmm coz to jest ? kreciłam kiedys włosy ale na papiloty ..czym roznia sie od termolokow?
O il dobrze pamietam, bo uzywalam dobrych kilka lat temu, to termoloki sa to takie walki, ktore wypelnione sa w srodku bodajze piaskiem lub czyms w tym rodzaju. Wklada sie je do goracej wody na kilka minut, aby je nagrzac, a potem na wloski i juz...
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.