Mycie włosów odżywką - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 13:10   #271
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
A ja jestem lekko zaszokowana... Bo moje proste włosy zaczęły falować I o ile proste wiedziałam, jak ułożyć, z falowanymi nie mam pomysłu Zastanawiam się, czy to nie przez to mycie odżywką - chyba nie ma innej opcji, skoro wcześniej byly niemal całkiem proste, tylko przy końcach lekko mi się wywijały...
No właśnie o tym pisałam kilka postów wyżej
Też mi się wydaje, że jest to spowodowane myciem odżywką, ale mi póki co taka zmiana image'u pasuje
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 13:35   #272
nova57
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: Mycie włosów odżywką

a ja mylam wloski odzywką juz trzy razy. faktycznie,włoski mięciutkie i błyszczące, tylko czemu tak wypadaja??? zaraz po pierwszym myciu wyczesalam ich cala garsc. i po następnych też.nie chce wyłysieć
nova57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 22:03   #273
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mycie włosów odżywką

Kissabble, właśnie zauważyłam, że pisałaś o tym, że jest to metoda opracowana dla włosów kręconych - ale nie sądziłam, że coś zafaluje moje proste włosy A dodam jeszcze, że po trzecim myciu wlosy błyszczą mi się, jak dawno mi się nie błyszczały... Za każdym razem jest coraz lepiej Mrs Potter's nieźle sobie poradziła

nova57, ja tak sobie koncypuję, że te włosy co wypadają, to te, które i tak miały by wypaść, tylko teraz to robią wcześniej..? próbuję sobie to jakoś wytłumaczyć, bo mi też mocno lecą
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 22:06   #274
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Kissabble, właśnie zauważyłam, że pisałaś o tym, że jest to metoda opracowana dla włosów kręconych - ale nie sądziłam, że coś zafaluje moje proste włosy A dodam jeszcze, że po trzecim myciu wlosy błyszczą mi się, jak dawno mi się nie błyszczały... Za każdym razem jest coraz lepiej Mrs Potter's nieźle sobie poradziła
Skoro wyszly fale - daj im swobode Nie nalezy ich niczym ujarzmiac, najpiekniejsza jest ich plynnosc i zmiennosc - ciesz sie tym. No i moje gratulacje Dawaj foto!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 22:14   #275
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mycie włosów odżywką

Tulipanna, sama nie wiem co o tych moich "zafalowaniach" myśleć, ale jeśli włoski się przy tym błyszczą, chyba mogą być A foto... Cóż, moje włosy nie są teraz w zbyt imponującym stanie, trzykolorowe, do ramion tylko (buuuu, ja chcę znowu długie )... Nieee, wolę się (jeszcze) nie chwalić
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 09:22   #276
nova57
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
nova57, ja tak sobie koncypuję, że te włosy co wypadają, to te, które i tak miały by wypaść, tylko teraz to robią wcześniej..? próbuję sobie to jakoś wytłumaczyć, bo mi też mocno lecą
ja tam się nie będę pocieszac jak mi wypadnie naraz wszystko co by wypadlo w najbliższym czasie,ze i tak wypasc mialo
podoba mi się to,jakie wloski są po myciu odzywką.ale nie wiem czy to wypadanie jest normalne.bo jak mi za miesiac polowa wlosow wypadnie to i tak bede musiala zrezygnowac z tej metody.wtedy mogę pozałować ze nie zrobilam tego wczesniej ale nie pamietam juz kiedy moje wlosy byly takie mięciutkie.sama juz nie wiem co robić
nova57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:08   #277
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mycie włosów odżywką

czytam sobie wątek o wypadaniu włosów, i oto co właśnie przeczytałam, napisała to Wizażanka Gaagatka, mam nadzieję, że się nie obrazi za przytoczenie jej wypowiedzi
Cytat:
Napisane przez Gaagatka
Tak właśnie się dzieje gdy nagle poprawi sie ukrwienie skóry głowy. Tak samo jest po uzyciu Nerila czy innych środków tego typu. Po pierwszym użyciu jest ok, po drugim jako tako a dopiero po trzech dniach skóra głowy reaguje na poprawę ukrwienia właśnie w taki sposób, że pozbywa się gwałtownie tych włosów których wypadnięcie byłoby normalnie rozłożone na dłuższy okres czasu. Myślę że jeszcze przez jakiś tydzień twoja skóra głowy poprzez takie wzmożone (ale od razu zaznaczam że te włosy I TAK BY WYPADŁY) wypadanie pozbędzie sie obumarłych cebulek, przytrzymywanych w skórze. po tygodniu powinno wypadać już dużo mniej. Ale jeśli się bardzo przestraszyłaś i chcesz odstawić kurację to efekt powrotu do "standardowego" wypadania zauważysz również po 3 dniach
i tak sobie myślę, że chyba przy myciu odżywką też poprawiło się ukrwienie skóry głowy, bo ja np. masuję ją o wiele intensywniej, dłużej i dokładniej niż wcześniej
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 17:41   #278
nova57
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: Mycie włosów odżywką

hmmm...no to mnie trochę uspokoiłaśjuz sie zastanawialam czy za bardzo tej skóry głowy nie szoruje,choc i tak staram się robić to delikatnie. w takim razie bede myc narazie odżywką,a jeśli po ok 1-2 tygodniach nic sie nie zmieni to może zrezygnuje.dziękuje
nova57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 23:42   #279
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mycie włosów odżywką

Nie ma za co
Ja zrobię tak jak ty, na razie będę myła odżywką, a jak po tygodniu czy dwóch nie poprawi się... wtedy nie wiem co zrobię bo za bardzo mi ta metoda odpowiada
a po czwartym myciu powiem tyle, że włosy wypadają tak jak wypadały, ale nie mocniej może więc przy następnym będzie lepiej?

tak się zastanawiam, czy można myć włosy tylko odżywką, czy też co jakiś czas (powiedzmy, raz w tygodniu) trzeba umyć z szamponem, chociażby OMO. po czwartym myciu odżywką moje włosy są świeże, czyste, więc wydaje mi się, że nie muszę używać szamponu... ale czy im nie zaszkodzę??
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 09:47   #280
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Ja zrobię tak jak ty, na razie będę myła odżywką, a jak po tygodniu czy dwóch nie poprawi się... wtedy nie wiem co zrobię bo za bardzo mi ta metoda odpowiada
a po czwartym myciu powiem tyle, że włosy wypadają tak jak wypadały, ale nie mocniej może więc przy następnym będzie lepiej?

tak się zastanawiam, czy można myć włosy tylko odżywką, czy też co jakiś czas (powiedzmy, raz w tygodniu) trzeba umyć z szamponem, chociażby OMO. po czwartym myciu odżywką moje włosy są świeże, czyste, więc wydaje mi się, że nie muszę używać szamponu... ale czy im nie zaszkodzę??
Ja od maja myje tylko odzywka.
No, szamponem umylam raz czy dwa - jak na razie nie ma zadnych problemow.
U mnie wypadanie wlosow zaczelo sie stosunkowo niedawno, wiec chyba jednak nie jest spowodowane ta metoda a raczej nadchodzaca jesienia

Pozdrawiam
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 16:03   #281
nova57
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: Mycie włosów odżywką

ja natomiast zauważylam wzmozone wypadanie właśnie po myciu. nigdy tyle po szamponie nie wyczesalam zaraz po pierwszym myciu odzywką bylo ich sporo i tak jest po kazdym. mam nadzieję ze to się szybko zmieni
nova57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 21:21   #282
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mycie włosów odżywką

Nask, pocieszyłaś mnie Zawsze bardziej lecą mi włosy w okolicach wiosennych i jesiennych, więc może jednak to nie przez (albo nie tylko przez) mycie odżywką. No, pożyjemy, poobserwujemy, zobaczymy
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 21:25   #283
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Nask, pocieszyłaś mnie Zawsze bardziej lecą mi włosy w okolicach wiosennych i jesiennych, więc może jednak to nie przez (albo nie tylko przez) mycie odżywką. No, pożyjemy, poobserwujemy, zobaczymy
Ja mam duzo na sumieniu - trwala, farbowanie, pasemka
Mycie wlosow odzywka to chyba jedyna rzecz ktora caly czas pozwala mi sie cieszyc miekkimi, gladkimi i dlugimi wloskami inaczej pewnie by powypadaly!
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 15:19   #284
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Mycie włosów odżywką

Ziaja, Plantica, Odżywka 'Witamina' chyba nie nadaje się do tej metody? Mam ją na stanie i chce ją najpierw wykończyć zamiast kupować następną.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 09:50   #285
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Mycie włosów odżywką

A ja to fujarka jestem.

Pisałam jakiś czas temu, że umyłam włosy odzywka, ale nie byłam zadowolona, bo włosy były ciężkie i szybko się przetłuściły, podejrzewałam, że źle spłukałam odżywkę, ale od tego czasu nie próbowałam myć odzywką.

Wczoraj myłam włosy szamponem, nałożyłam odzywkę Timotei, która jest gęsta, więc rozcieńczyłam ją odrobiną wody, nałożylam ją na włosy, porządnie wtarłam, aż się spieeniła, po minucie-dwóch spłukałam. Włosy miałam puszyste, mięciutkie, istny puch No i wtedy przyszło mi do głowy: a co to było, jak nie mycie odzywką...?

Zapewne gdy rozdawali błyskotliwośc, ja ustawiłam się w kolejce po piwo...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 12:55   #286
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

Zapewne gdy rozdawali błyskotliwośc, ja ustawiłam się w kolejce po piwo...
Drożdżowe Drożdżowe piwo
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 15:29   #287
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Drożdżowe Drożdżowe piwo
Zapewne...
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 16:51   #288
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A ja to fujarka jestem.

Pisałam jakiś czas temu, że umyłam włosy odzywka, ale nie byłam zadowolona, bo włosy były ciężkie i szybko się przetłuściły, podejrzewałam, że źle spłukałam odżywkę, ale od tego czasu nie próbowałam myć odzywką.

Wczoraj myłam włosy szamponem, nałożyłam odzywkę Timotei, która jest gęsta, więc rozcieńczyłam ją odrobiną wody, nałożylam ją na włosy, porządnie wtarłam, aż się spieeniła, po minucie-dwóch spłukałam. Włosy miałam puszyste, mięciutkie, istny puch No i wtedy przyszło mi do głowy: a co to było, jak nie mycie odzywką...?

Zapewne gdy rozdawali błyskotliwośc, ja ustawiłam się w kolejce po piwo...
musisz koniecznie zrobić drugie podejście
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 16:52   #289
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
musisz koniecznie zrobić drugie podejście
No, to było właśnie podejście po raz kilkunasty z rzędu a ja się dopiero wczoraj zorientowałam...
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 16:57   #290
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Mycie włosów odżywką

trafilam dzis przypadkiem na ten watek, przeczytalam caly
w lazience znalazlam BALSAM Mrs. Potter's z MELISA, do wlosow tlustych u nasady i suchych na koncach.

skład:
aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, isopropyl myristate, dimethicone copolyol, melissa officinalis (balm mint) leaf extract, parfum, isopropyl, alcohol, propylene glycol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, citric acid, limonene, Cl 19140.

przepraszam jezeli przekrecilam ktorys ze skladnikow ale sa dosyc trudne do napisania.
i co o tym myslicie? widzialam, ze wymieniacie tu balsamy Mrs. Potter's, dlatego podejrzewam, ze jest ok. ale ten moj z melisa ma troszke inny sklad niz wasze, stad moja niepewnosc.
dziekuje i pozdrawiam
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 17:23   #291
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No, to było właśnie podejście po raz kilkunasty z rzędu a ja się dopiero wczoraj zorientowałam...
lepiej późno niż wcale
dobre to piwo musieli dawać
Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
trafilam dzis przypadkiem na ten watek, przeczytalam caly
w lazience znalazlam BALSAM Mrs. Potter's z MELISA, do wlosow tlustych u nasady i suchych na koncach.

skład:
aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, isopropyl myristate, dimethicone copolyol, melissa officinalis (balm mint) leaf extract, parfum, isopropyl, alcohol, propylene glycol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, citric acid, limonene, Cl 19140.

przepraszam jezeli przekrecilam ktorys ze skladnikow ale sa dosyc trudne do napisania.
i co o tym myslicie? widzialam, ze wymieniacie tu balsamy Mrs. Potter's, dlatego podejrzewam, ze jest ok. ale ten moj z melisa ma troszke inny sklad niz wasze, stad moja niepewnosc.
dziekuje i pozdrawiam
składowo się nadaje- ale jak to w życiu bywa - wszystko trzeba przetestować na sobie. Powodzenia
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 17:39   #292
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
składowo się nadaje- ale jak to w życiu bywa - wszystko trzeba przetestować na sobie. Powodzenia
okej, zaraz lece do lazienki zdam relacje.
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:52   #293
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
skład:
aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, isopropyl myristate, dimethicone copolyol, melissa officinalis (balm mint) leaf extract, parfum, isopropyl, alcohol, propylene glycol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, citric acid, limonene, Cl 19140.
Z tymi składnikami również?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:24   #294
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Z tymi składnikami również?
wlasnie znalazlam w internecie, ze pierwszy z tych skladnikow to jakis natluszczajacy, a drugi to syntetyczny skladnik silikonowy - substancja aktywnie myjaca teraz juz nie wiem czy to to, o co chodzi w tym watku.

wlosy umylam... sa sliczne! puszyste, ale wygladzone i blyszczace.

ale nie wiem czy jest sie z czego cieszyc, skoro tych skladnikow nie powinno byc

EDIT: znalazlam informacje, ze dimethicone copolyol jest rozpuszczalny w wodzie. moze jednak sie nadaje?
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:29   #295
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
wlasnie znalazlam w internecie, ze pierwszy z tych skladnikow to jakis natluszczajacy, a drugi to syntetyczny skladnik silikonowy - substancja aktywnie myjaca teraz juz nie wiem czy to to, o co chodzi w tym watku.

wlosy umylam... sa sliczne! puszyste, ale wygladzone i blyszczace.

ale nie wiem czy jest sie z czego cieszyc, skoro tych skladnikow nie powinno byc
Mi się tylko isopropyl nie podoba. To raczej taki klejący składnik. W kosmetykach do twarzy zapycha mnie koncertowo. Na silikonach za bardzo się nie znam, ale skoro to subs. aktywnie myjąca to nie odstawiaj i próbuj dalej. Opisz koniecznie jak sprawuje się na dłuższą metę.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:39   #296
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Z tymi składnikami również?
również- odżywka nie powinna być ciężka- oczywiście wszystko jest kwestią indywidualną silikon należy do tych konndycjonującyc (a nie "oblepiających") a isopropyl głównie działa nawilżająco (emolient- dość kłopotliwy zapychacz dla skóry, dla włosów już bardziej wyrozumiały)- nie powinno się nic dziać o ile włosy Agatki nie przejawiają zbytniej tendencji do przetłuszczania się.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:44   #297
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Mi się tylko isopropyl nie podoba. To raczej taki klejący składnik. W kosmetykach do twarzy zapycha mnie koncertowo. Na silikonach za bardzo się nie znam, ale skoro to subs. aktywnie myjąca to nie odstawiaj i próbuj dalej. Opisz koniecznie jak sprawuje się na dłuższą metę.

dzis byl moj pierwszy raz z myciem wlosow odzywka i jak narazie jestem baardzo zadowolona. ale powiem szczerze, ze zaniepokoilas mnie troche
jutro rano sie okaze czy wlosy nadal beda swieze czy przetluszczone. oczywiscie opisze po dluzszym stosowaniu jak sie sprawuje

EDIT:

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
również- odżywka nie powinna być ciężka- oczywiście wszystko jest kwestią indywidualną silikon należy do tych konndycjonującyc (a nie "oblepiających") a isopropyl głównie działa nawilżająco (emolient- dość kłopotliwy zapychacz dla skóry, dla włosów już bardziej wyrozumiały)- nie powinno się nic dziać o ile włosy Agatki nie przejawiają zbytniej tendencji do przetłuszczania się.
Jolie, uspokoilas mnie! dziekuje.
wlosy musze myc co drugi dzien zeby jako tako wygladaly. poprobuje z ta odzywka, bo dzisiejsze efekty zachecily mnie do dluzszego stosowania mam nadzieje, ze bedzie super.
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:57   #298
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
Jolie, uspokoilas mnie! dziekuje.
wlosy musze myc co drugi dzien zeby jako tako wygladaly. poprobuje z ta odzywka, bo dzisiejsze efekty zachecily mnie do dluzszego stosowania mam nadzieje, ze bedzie super.
nie ma sprawy niestety nie jestem w stanie zagwarantować, że metoda sprawdzi się również u Ciebie- ale uważam, że watro wypróbować. Może być tak, że włosy (a raczej skóra) będą potrzebowały chwili żeby się przyzwyczaić do takiego mycia (tudzież odzwyczaić od standardowych detergentów). Ja myję odżywką już od jakiegoś czasu i nadal jestem zadowolona. Raz na 2-3 tg "doczyszczam" się łagodnym szamponem i jest sexy.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że jednak nie jest to sposób dla Ciebie to polecam przetestować metodę OMO
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:09   #299
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy niestety nie jestem w stanie zagwarantować, że metoda sprawdzi się również u Ciebie- ale uważam, że watro wypróbować. Może być tak, że włosy (a raczej skóra) będą potrzebowały chwili żeby się przyzwyczaić do takiego mycia (tudzież odzwyczaić od standardowych detergentów). Ja myję odżywką już od jakiegoś czasu i nadal jestem zadowolona. Raz na 2-3 tg "doczyszczam" się łagodnym szamponem i jest sexy.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że jednak nie jest to sposób dla Ciebie to polecam przetestować metodę OMO

rozumiem, kazdy reaguje inaczej zainwestuje jeszcze w jakis lagodny szampon i wykorzystam Twoja metode, a noz widelec podpasuje i mi.

o metodzie OMO smignelo mi gdzies w tym watku, poszukam o tym szerzej w innym

dziekuje za cenne wskazowki, jestes nieoceniona!
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:16   #300
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Mycie włosów odżywką

nie ma za co cieszę się, że mogłam pomóc
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 19:27:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.