Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Makija¿ - pytania do wiza¿ystki

Notka

Makija¿ - pytania do wiza¿ystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wiza¿u, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makija¿u. Masz pytanie? Zadaj je wiza¿ystce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2004-09-13, 18:27   #1
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 502

Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany



Szukam b³yszczyka do ust bardzo trwa³ego (mo¿e siê lepiæ i okropnie smakowac ) zupe³nie przezroczystego, bezbarwnego i bez ¿adnych b³yszcz±cych drobinek. U¿ywa³am ostatnio ¶wietnego i trwa³ego Mac'a , ale skoñczy³ siê a w Polsce jest niedostêpny . Zastanwia³am siê te¿ nad Chanelem (mia³am wersjê kolorow± i trwa³o¶æ mi odpowiada³a tyle, ¿e nie wiem czy jest u nas dostêpna wersja bezbarwna i bez drobinek )
Proszê Was o rady
lil_margo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-13, 19:29   #2
m³odaa
Wtajemniczenie
 
Avatar m³odaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 362
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

Ja moge polecic blyszczyk Margaret Astor, choc z trwaloscia, to sama nie wiem, bo jak wiekszosc blyszczykow znika dosc szybko. Moze dziewczyny poleca cos ciekawego a jesli nie to moze ten sprobuj bo drogi nei jest

pozdrawiam
m³odaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-13, 20:46   #3
gemmini
Raczkowanie
 
Avatar gemmini
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomo¶ci: 239
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

W zasadzie Gosh siê d³ugo utrzymuje, klei siê straszelnie ale je¶li Ci to nie przeszkadza - spróbuj.
__________________
i nowy wiatr powieje, i smutki me rozwieje ...
gemmini jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-13, 23:08   #4
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./£ód¼
Wiadomo¶ci: 4 621
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

A ja poszukuje blyszczyka takiego, zeby byl rozowy, ale przezroczysty, taki z polyskami fiolet, niebieski... cos takiego, ale bez zadnego brokatu! Nie wiem czy rozumiecie o co chodzi...
__________________
¯ona z mê¿em w restauracji. ¯ona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkê wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-14, 07:53   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomo¶ci: 1 452
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

Dior ma w swojej ofercie taki b³yszczyk. Mi zapach i konsystencja odpowiada Preztestuj sobie

pzdr
sam
Sam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-14, 08:57   #6
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 896
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

Najlepszy b³yszczyk jaki mia³am, zupe³nie bezbarwny, lustrzany, nieklej±cy i trwa³y, to by³ b³yszczyk Max Factora stanowi±cy parê z supertrwa³± pomadk± Lip Finity (czy jak sie to-tam pisze).
Pomadkê wyrzuci³am (by³a do bani) a b³yszczyk zuzy³am do zera. Niestety nie uda³o mi sie kupic go osobno. Ale nawet razem ze szmink± kosztuje ok 45 z³ jak dobrze pamietam, wiêc tez warto kupiæ, choæby dla samego b³yszczyka
ank@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-14, 11:33   #7
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 3 178
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

oj .... ja natomiast zdecydowanie odradzam zarowno lip finity jak i dolaczony do niej 'blyszczyk' daje efekt wrecz zaden , a juz na pewno nie lustrzany No i znika bardzo szybko....w przeciwiesnstwie do samej pomadki ktora bardzo trudno zmyc nawet mleczkiem
iwciunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2004-09-14, 11:47   #8
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 896
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

He, he, he, co jednemu s³u¿y, drugiemu nie bardzo
Ja te¿ nie mog³am niczym domyæ resztek tej pomadki -skoñczy³o siê na domywaniu ust acetonem - dlatego j± wyrzuci³am. Ale b³yszczyk w mojej opinii by³ ¶wietny - a próbowa³am ju¿ wielu, bo uwielbiam b³yszczyki wszelkiej ma¶ci i rodzaju
ank@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-14, 18:09   #9
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 502
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

Dziêki za wszystkie rady dziewczyny Je¶li nie znajdê niczego z wy¿szej pó³ki spróbujê z Goshem (przeczyta³am w opiniach, ¿e jest do¶æ klej±cy a z moich do¶wiadczeñ wynika, ¿e takie b³yszczyki s± w³a¶nie najtrwalsze )
Najbardziej napali³am siê na Chanela i Diora Plastic Shine, ale w Polsce dostêpne s± chyba tylko kolorowe wersje
lil_margo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-17, 16:37   #10
Holly8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 47
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

a mo¿e esteelauder ?? skoro chcesz dro¿szy?
Holly8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-10-03, 18:07   #11
Akina
Akina
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomo¶ci: 153
GG do Akina
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

a mo¿e spróbuj blyszczyk Nivea w ró¿owej tubeczce. On w³a¶nie daje lustrzany po³ysk i na same usta i na pomadkê, nawet do¶æ d³ugo siê utrzymuje, pielêgnuje i jest niedrogi. Pozdrawiam
Akina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-03, 18:17   #12
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomo¶ci: 2 760
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

Mnie siê podoba Clarins - dosyæ trwa³y, choæ po³ysk nie a¿ tak "plastikowy". Je¶li zale¿y Ci na "wy¿szej pó³ce" zerknij na niego i na bezbarwny "Pure Color Crystal Gloss" Estee Lauder.
Ale wart uwagi jest te¿...Wibo "Lovely"! Dostêpny w Rossmanie, za grosze, przetestuj, zadziwi Ciê!

pixie7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-10-03, 19:09   #13
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomo¶ci: 6 572
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

blyszczyk diora dlugo trzymal mi sie na ustach, ale mial jakies opakowanie zupelnie do bani - w pozycji lezacej wylewal sie przez zakretke. mialam 2: bezbarwny i cos w rodzaju herbacianej rozy. z kazdym ten sam problem, zapaskudzily mi torebke. jednak na ustach pozostawal wyjatkowo dlugo. (opakowanie przezroczyste, zakretka granatowa ze zlota kulka-ale nazwy nie pamietam)
wersta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-10-03, 19:14   #14
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

mialam w moim zycu pare blaszczykow raczej tanich firm lub tych tzw ze sredniej polki, ale tej tanio sredniej hihihi. Przewaznie byly to blyszczyki bezbarwne bo takie bardzo lubie albo bezbarwne z drobinkami. Na to lato zakupialm blaszczyk Art Deco. Dlugo stalam w sklepie i zastanawialam sie czy z drobinkami czy bez. Padlo na bez drobinek bo w zeszlym roku mialam z drobinkami i jak blaszczyk zszedl z ust to te drobinki pozostawaly i musze przyznac ze na matowych ustach to nie wygladalo za ladnie. Z art Deco jestem bardzo zadowolona. W porownaniu do wszystkich blyszczykow jakie mialam dlugo sie trzyma i nie klei sie i nie tworzy takiej ciezkiej warstwy na ustach, na dodatek nie wysusza i o dziwo jest bardzo wydajny, lato sie skonczylo a ja mam jeszcze 4/5 w opakowaniu naprawde malo ubylo, albo ja taka oszczedna hihihihii. Ale kolorow jest wiele taki przezroczysty lekki roz ktory na ustach powinien wygladac na bezbarwny i taki jak ktos pisal cos poblyskujacy na roz, niebieski czy cos takiego. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Stwierdzilam ze koniec w poszukiwaniu blaszczykow bo albo sie kleja albo sa ciezkie na ustach a ten jest super i nie wysusza!!!
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-10-03, 19:20   #15
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomo¶ci: 3 163
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

Lumene ma /a nie wiem znow czy nie powinnam powiedziec "mial" bo szukam i nie moge znale¼æ / w swojej ofercie bardzo dobre i trwa³e b³yszczyki - jeden nr 10 - zupe³nie bezbarwny, drugi nr 23 w odcieniu ró¿u ale takiego, ¿e tylko podkre¶la³ naturalny odcien ust (te blyszczyki sa w KW). Bardzo je lubie, tym bardziej ze w zimie sa niezast±pione bo dodatkowo chronia usta. Znow jednak /juz raz firma zrobila taki manewr ze wycofala blyszczyki o najbardziej naturalnych odcieniach/ nie moge akurat tych dwoch mozliwych dla mnie odcieni znalezc, tylko jakies paskudne sa wrr...

__________________
Nawet najd³u¿sza podró¿ rozpoczyna siê od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-10-03, 19:57   #16
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 99
GG do cosmopolitanka
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

bezbarwny hm..to polecam efekt 3d bouriujs (nie wiem jak siê pisze) ale ja stosuje jeszcze delikatne b³yszczyki Lancome z serii Juicy Tubes- teoretycznie powinny dawac jakis tam nik³y odcieñ kolorystyczne, ale w ogóle tego nie widaæ... Za to b³yszcza sie cudownie i nie maja drobinek brokatu, które mnie strasznie denerwuj± A trzymaja sie baaaaardzo d³ugo na ustach, jak na b³yszczyki
cosmopolitanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-10-04, 14:34   #17
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomo¶ci: 502
Re: Bezbarwny, trwa³y b³yszczyk bez b³yszcz±cych drobinek - poszukiwany

Dziêki
Bourjois 3D mia³am (nie bezbarwny) ale nie by³am zadowolona , Lancome Juicy Tubes, te¿ mia³am - klej±cy i faktycznie do¶æ trwa³y, tyle, ¿e nie ma idealnie bezbarwnej przezroczystej wersji (chocia¿ masz racjê, ¿e koloru prawie wcale nie widaæ Je¶li chodzi O EL Pure Color: skorzysta³am z Waszych rad i przetestow³am w perfumerii - wed³ug mnie to jest bardzo nietrwa³y b³yszczyk, przede wszystkim za rzadki, wyparowa³ z moich ust bardzo szybko
Pochodzê jeszcze po mie¶cie, mo¿e dostanê co¶ ciekawego
lil_margo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Makija¿ - pytania do wiza¿ystki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.