Idiotyczne zachowania klientów ;) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 00:28   #361
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Zresztą trzeba też uważać jak kasują bo mi np. policzyli kiedyś za bułki zamiast 0,55 to 1,05.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 00:30   #362
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zresztą trzeba też uważać jak kasują bo mi np. policzyli kiedyś za bułki zamiast 0,55 to 1,05.
dokladnie, albo jak sa kupony ze jedna rzecz kupujesz a druga jest za free, to czasem ta druga tez licza.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 07:56   #363
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
ale NAJBARDZIEJ mnie wkurza, jak ktos kupuje sery i "przy okazji" prosi zeby mu sprzedawczyni zwazyla jakies parowki czy kiełbasy
WON do osobnej kolejki stac jak wszyscy!!!!
Łeee to jeszcze nic. Mi w moim osiedlowym sklepie nagminnie zdarza się, że osoba, która już teoretycznie zrobiła zkupy (powiedziała co chce, zapłaciła), dalej stoi i gapi się na półki, po czym nie zważając na to, że obsługiwana jest już kolejna osoba, wciska się przed nią i żąda podania jeszcze czegoś, "bo jej się wcześniej zapomniało" Nie wiem czemu, ale celują w tym starsze panie

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
pewna znajoma mi osoba pochwaliła się że myje głowe raz na tydzień
ale raz na 3 tygodnie ?
Niedawno byłam w szpitalu i leżące ze mną na sali panie (w różnym wieku), nie mogły wprost pojąć, jak ja mogę myć głowę CODZIENNIE rano.
W ogóle zauważyłam, że szpitalni kuracjusze generalnie są z higieną na bakier...niektórym dojrzałym już paniom, pielęgniarki muszą tłumaczyć, że należy się np. regularnie podmywać

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Ja na studiach mialam duzo takich kolezanek co myly glowe raz na tydzien i nawet nie bylo tego widac. Mowily, ze po prostu maja suche wlosy i nie potrzebuja czesciej
Może i nie widać, ale pewnie czuć. To tak jakby ktoś nie mył pach, bo się mało poci..Nieświeża skóra po prostu śmierdzi nieświeżością (tym bardziej owłosiona). No, ale co kto lubi.

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
a co do pakowania zakupow w sklepie to w niektorych sklepach kasjerka sama pakuje zakupy do reklamowek, skanuje i odrazu je wklada. Ale szczerze mowiac nie zawsze lubie takie rozwiazanie bo sie przekonalam ze niektorym ludziom trzeba na lapy patrzec, bo mialam sytuacje, ze produkt zostal skasowany i dziwnym trafem nie trafil do reklamowki tylko obok albo zostal upuszczony i nie podniesiony az do mojej interwencji. Wiec wole sobie sama pakowac rzeczy
A czasem jest jakaś akcja i np. towar pakują młodziutkie harcerki i zbierają przy okazji pieniądze na jakiś cel. Boże, jak mnie to czasem krępuje. No przecież nie pozwolę żeby takie dziewczątko, swoimi niewinnymi rączkami pakowało mi np. dużą paczkę prezi czy żel intymny
A poza tym, nie lubię jak mi ktoś grzebie w zakupach. Sama najlepiej wiem co, gdzie i jak poukładać. Więc przeważnie dziękuję za wątpliwą "pomoc", ale pieniążek i tak wrzucam w podzięce za dobre chęci
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 18:49   #364
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Nie wiem czy sytuacja której świadkiem byłam dziś się nadaje, ale bohaterka, która w niej uczestniczyła była w pewnym sensie klientka.
Jechałam sobie dzis autobusem do miasta i na jednym z przystanków wsiadła paniusia ok. 50 letnia, była jedyną osobą wsiadającą na tym przystanku. Autobus już ruszył a ona od razu pewnym krokiem ruszyła na przód autobusu aby kupić bilet. To był jeden z nowszych autobusów czyli taki w którym kierowaca jest w swojej kabinie odseparowany od pasazerów szyba w której ma takie okienko przez które sprzedaje bilety. Tak wiec paniusia podeszla do kabiny, autobus cały czas jechał. Ona zaczeła pukac w to okienko a kierowca nic, bo cały czas prowadzi. Puka drugi raz, a kierowca nie reaguje, trzeci tez nie. W koncu paniusia zauważyła napis na tym okienku: "SPRZEDAŻ BILETÓW ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE W CZASIE POSTOJU NA PRZYSTANKU". Nawet sobie ten napisa palcem podkreśliła jak go czytała, ale puka po raz czwarty tym razem jak autobus stał na czerwonym. I za czwartym razem kierowca nie reaguje. Po paniusi widać, że się w niej gotuje, odchodzi i mówi tak, że prawie cały autobus słyszał: "co za ingorancja". Za chwile autobus zatrzymuje sie na przystanku a ona obrażona wychodzi.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:08   #365
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ja rzadko takich spotykam, na szczęście.
Też tak robię z koszykiem, albo jak go zostawię przed kasą, to wszystko w ręce biore. Nie wiem jak to sie dzieje, ale nawet jak mam okolo 7 rzeczy to kilku nie zdążę spakować... chyba będę musiała trenować w domu szybkość

Obecnie mieszkam w Anglii. Tutaj w marketach obowiązkiem kasjera jest spytać czy nie potrzebujemy pomocy przy pakowaniu zakupów. Jak nie zdązysz, to kasjer czeka aż sie pozbierasz ze wszystkim. Tutaj sie ludzie nie spieszą i nikt na ciebie krzywo nie popatrzy, że sie z lekka guzdrzesz. A i tak pakuję jak szalona, bo został mi nawyk z Polski, gdzie trzeba być w pogotowiu, bo jak ci za długo zejdzie, to wszyscy wywalają oczami ;P W czasie, gdy pakujesz kasjer miło gawędzi o pogodzie
W tesco jest jedna pani, która mówi dziękuję przy każdym 'biip'. Masło 'biip' thank you, ser 'biip' thank you indeed...Płacisz-thank u, wydaje kasę-thank u itd
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:12   #366
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez aha Pokaż wiadomość
Obecnie mieszkam w Anglii. Tutaj w marketach obowiązkiem kasjera jest spytać czy nie potrzebujemy pomocy przy pakowaniu zakupów. Jak nie zdązysz, to kasjer czeka aż sie pozbierasz ze wszystkim. Tutaj sie ludzie nie spieszą i nikt na ciebie krzywo nie popatrzy, że sie z lekka guzdrzesz. A i tak pakuję jak szalona, bo został mi nawyk z Polski, gdzie trzeba być w pogotowiu, bo jak ci za długo zejdzie, to wszyscy wywalają oczami ;P W czasie, gdy pakujesz kasjer miło gawędzi o pogodzie
W tesco jest jedna pani, która mówi dziękuję przy każdym 'biip'. Masło 'biip' thank you, ser 'biip' thank you indeed...Płacisz-thank u, wydaje kasę-thank u itd
Mnie to wlasnie w Anglii denerwuje. Ja tu stoje w kolejce, a babka kasuje 1 towar na minute.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:10   #367
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość



Może i nie widać, ale pewnie czuć. To tak jakby ktoś nie mył pach, bo się mało poci..Nieświeża skóra po prostu śmierdzi nieświeżością (tym bardziej owłosiona). No, ale co kto lubi.


yyyyy.....znaczy, że jakbyc przez tydzień nie umyła włosów to Ci śmierdzą?

bez przesady, jakos dziwi mnie mówienie o smrodzie nie umytych przez tydzień włosów... może jak się siedzi w zadymionym pomieszczeniu, albo przesiąknie jakims innym smrodkiem... ale tak normalnie?

żeby nie było, myję włosy co dwa dni, dłużej bym nie wytrzymała z nieumytymi, bo lubię świeże włosy, ale nie przejsakrawiajmy...


i jeszcze żeby było w temacie.... idiotyczny jest zapchany do pełna wózek przy kasie "do 10ciu produktów"..
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 15:12   #368
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Obecnie mieszkam w Anglii. Tutaj w marketach obowiązkiem kasjera jest spytać czy nie potrzebujemy pomocy przy pakowaniu zakupów. Jak nie zdązysz, to kasjer czeka aż sie pozbierasz ze wszystkim. Tutaj sie ludzie nie spieszą i nikt na ciebie krzywo nie popatrzy, że sie z lekka guzdrzesz. A i tak pakuję jak szalona, bo został mi nawyk z Polski, gdzie trzeba być w pogotowiu, bo jak ci za długo zejdzie, to wszyscy wywalają oczami ;P W czasie, gdy pakujesz kasjer miło gawędzi o pogodzie
W tesco jest jedna pani, która mówi dziękuję przy każdym 'biip'. Masło 'biip' thank you, ser 'biip' thank you indeed...Płacisz-thank u, wydaje kasę-thank u itd
tak wszyscy kasjerzy i sprzedawcy sa bardzo mili, co bardzo mnie cieszy, bo widać różnicę,
idę do Tesco, pani się do mnie uśmiecha życzy miłego dnia, pyta czy aby nie pomóc z zaplątanymi reklamówkami,
ide do sklepu polskiego a pani sprzedawczyni ledwo odburkuje "dzien dobry", podejrzliwie się patrzy, gdy ogladam towar, kasując produkty rozmawia przez telefon kompletnie ignorując mnie czyli klienta
jednak w sklepach angielskich irytuje mnie to że gdy człowiek się spieszy wszystkie możliwe przejścia zablokowane są przez (zwykle) stadko Arabek a dziesięcioma wózkami (z dziećmi i zakupami), szału można niekeidy dostać
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:16   #369
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

[1=e49053b4781f408f3584008 be78503b2c10ffec8;1142658 3]yyyyy.....znaczy, że jakbyc przez tydzień nie umyła włosów to Ci śmierdzą?

bez przesady, jakos dziwi mnie mówienie o smrodzie nie umytych przez tydzień włosów... może jak się siedzi w zadymionym pomieszczeniu, albo przesiąknie jakims innym smrodkiem... ale tak normalnie?

żeby nie było, myję włosy co dwa dni, dłużej bym nie wytrzymała z nieumytymi, bo lubię świeże włosy, ale nie przejsakrawiajmy...


i jeszcze żeby było w temacie.... idiotyczny jest zapchany do pełna wózek przy kasie "do 10ciu produktów"..[/QUOTE]

No wlasnie, ja tam zadnego smrodu od nikogo nie czulam zawsze zazdroscilam moim kolezankom, ktore moga raz na tydzien myc wlosy, bo ja musze codziennie, zeby jakos wygladac
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:42   #370
@licja
Raczkowanie
 
Avatar @licja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 118
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

kiedyś pracowałam jako barmanka w pizzeri , bywało baaardzo ciekawie czasami ale to niewdzięczna praca heh

- W godzinach popoludniowych przyszedl klient i zamowil pizze , jako ze nie bylo ruchu poszlam na zaplecze ,gdy wrocilam zastalam cisze ,zdziwiona zerkam na sale a tam.... klient z twarzą w pizzy hehe obudzilam go po kwadransie, dalam mu chwile pospac

-oprocz okągłych pizz ktore robimy przy kliencie,sprzedawaliśmy takie malutkie kawałki które były piczeone rano a później tylko podgrzewane, z racji tego ,że są z rana to po podgrzaniu robią się twardsze ,wiele starszych osob je zamawialo bo byly po 4 złote ,zawsze uprzedzałam ,że nie beda mieciutkie ale ..no wlasnie ALE moje slowa nie docieraly i te ciagle pretensje do mnie ,ze nie umiem podgrzac pizzy :| ojj bywały na prawde twarde :P

-nie mielismy toalety (dziwne jak na pizzerie ale coz) ,ciagle obrywalam za brak toalety...

- z wydawaniem ze 100 zl i z 200zl też norma...

-co mi sie kiedys spodobalo hehe pan zamowil szarlotke z lodami ALE .... z dodatkiem ogorka i pomidora hehehe na zyczenie zrobilam taki zestaw, dodatkowo w kieszeni mial swojska kiełbase

-jeden klient chcial moj autograf na pudelku od pizzy :PP

Oj można tak opowiadać długo...
__________________


Edytowane przez @licja
Czas edycji: 2009-03-13 o 15:44
@licja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:06   #371
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez @licja Pokaż wiadomość


-nie mielismy toalety (dziwne jak na pizzerie ale coz) ,ciagle obrywalam za brak toalety...
To nie Twoja wina oczywiscie, ale nie widze nic dziwnego w tym ze tak reagowali.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 16:10   #372
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

A nie sprzedawaliscie tam piwa? Jest chyba taki przepis, ze knajpy serwujace alkohol musza miec toalete.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:11   #373
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

[1=e49053b4781f408f3584008 be78503b2c10ffec8;1142658 3]yyyyy.....znaczy, że jakbyc przez tydzień nie umyła włosów to Ci śmierdzą?

bez przesady, jakos dziwi mnie mówienie o smrodzie nie umytych przez tydzień włosów... może jak się siedzi w zadymionym pomieszczeniu, albo przesiąknie jakims innym smrodkiem... ale tak normalnie?

[/quote]
a co pachna wtedy? to normalne ze moga miec inny zapach, skora glowy tak samo sie poci, wlosy "lapia" kurz czy brud i gotowe.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:13   #374
aha
Raczkowanie
 
Avatar aha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 50
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez go2me Pokaż wiadomość
tak wszyscy kasjerzy i sprzedawcy sa bardzo mili, co bardzo mnie cieszy, bo widać różnicę,
idę do Tesco, pani się do mnie uśmiecha życzy miłego dnia, pyta czy aby nie pomóc z zaplątanymi reklamówkami,
ide do sklepu polskiego a pani sprzedawczyni ledwo odburkuje "dzien dobry", podejrzliwie się patrzy, gdy ogladam towar, kasując produkty rozmawia przez telefon kompletnie ignorując mnie czyli klienta
jednak w sklepach angielskich irytuje mnie to że gdy człowiek się spieszy wszystkie możliwe przejścia zablokowane są przez (zwykle) stadko Arabek a dziesięcioma wózkami (z dziećmi i zakupami), szału można niekeidy dostać
Też już sie przyzwyczaiłam. Tu nie ma czegoś takiego jak 'szybko wyskocze do sklepu'. Tu nigdy nie jest szybko
Czasem wkurza, jak naprawdę się śpieszysz, a przy kasie niekończąca się wymiana uprzejmości
Na polski sklep nie będę narzekać, bo pracuje w nim bardzo miła dziewczyna i 2 Kurdów. A od nich zawsze można usłyszeć 'hello dolly' Wyjątkowo miło się robi zakupy. Szybko i sprawnie, bo towar pakuje sprzedawca
__________________
ZAWSZE WALCZĘ Z ODSŁONIĘTĄ PRZYŁBICĄ
aha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:15   #375
@licja
Raczkowanie
 
Avatar @licja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 118
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
A nie sprzedawaliscie tam piwa? Jest chyba taki przepis, ze knajpy serwujace alkohol musza miec toalete.
Masz racje ,nie mielismy miejsca na toalete dlatego nie sprzedawalismy alkoholu.
__________________

@licja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:17   #376
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

[1=e49053b4781f408f3584008 be78503b2c10ffec8;1142658 3]yyyyy.....znaczy, że jakbyc przez tydzień nie umyła włosów to Ci śmierdzą?
[/quote]

yyyy...oczywiście, jak każdemu. Tobie zapewne również Mówię o skórze głowy, bo o ile same włosy jeszcze tak nie dają czadu po tygodniu u niektórych wyznawców zasady rzadkiego mycia głowy, o tyle skóra wydaje już charakterystyczny smrodek...Tak jest, niestety. Potwierdzają to lata moich organoleptycznych obserwacji

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-03-13 o 16:37
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:02   #377
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Pracuję w sklepie odzieżowym znanej marki i każdego dnia doznaję szoku. Ludzie mają taki tupet i zero wstydu, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatnim hitem jest pani, która przychodzi średnio codziennie- co 2 dni, kupuje coś i w tym samym momencie oddaje inną rzecz. Ostatnio byla w ciągu jednego dnia 4 razy. Do tego jeszcze pyta, czy moge jej odłozyc daną rzecz, to ona przyjdzie kiedys po nia (zapewne jak się przeceni )
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 11:24   #378
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Pracuję w sklepie odzieżowym znanej marki i każdego dnia doznaję szoku. Ludzie mają taki tupet i zero wstydu, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatnim hitem jest pani, która przychodzi średnio codziennie- co 2 dni, kupuje coś i w tym samym momencie oddaje inną rzecz. Ostatnio byla w ciągu jednego dnia 4 razy. Do tego jeszcze pyta, czy moge jej odłozyc daną rzecz, to ona przyjdzie kiedys po nia (zapewne jak się przeceni )
ciekawa jestem co wtedy powinien zrobić sprzedawca.... bo to nie fair w stosunku do innych klientów uczciwie czekających na przeceny (np.mnie)
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 13:39   #379
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
a co pachna wtedy? to normalne ze moga miec inny zapach, skora glowy tak samo sie poci, wlosy "lapia" kurz czy brud i gotowe.
no pewnie,że nie pachną,ale bez przesady.nie smierdza tak jak pachy,bo się cały czas wietrzą na świerzyjm powietrzu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 15:00   #380
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no pewnie,że nie pachną,ale bez przesady.nie smierdza tak jak pachy,bo się cały czas wietrzą na świerzyjm powietrzu.
Zwłaszcza w nocy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 01:37   #381
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no pewnie,że nie pachną,ale bez przesady.nie smierdza tak jak pachy,bo się cały czas wietrzą na świerzyjm powietrzu.
taa a najbardziej sie wietrza, jak sie siedzi w biurze przez pol dnia
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 07:15   #382
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Z idiotycznych zachowań "moich" uroczych klientek przypomniały mi się takie:
- wsypanie łupin po pistacjach do torebki
- przyklejanie gumy do żucia w kabinie
- zostawienie podpaski

Poza tym rzucanie przymierzonymi rzeczami na kupe z miną- ty tu pracujesz, więc rozwies to.Albo zawieszanie na wieszak, ale na lewej stronie. Sa to rzeczy, które są bardzo irytujące, jesli robi je co 2 klientka w przeciągu 10 h pracy
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:29   #383
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Z idiotycznych zachowań "moich" uroczych klientek przypomniały mi się takie:
- wsypanie łupin po pistacjach do torebki
- przyklejanie gumy do żucia w kabinie
- zostawienie podpaski

Poza tym rzucanie przymierzonymi rzeczami na kupe z miną- ty tu pracujesz, więc rozwies to.Albo zawieszanie na wieszak, ale na lewej stronie. Sa to rzeczy, które są bardzo irytujące, jesli robi je co 2 klientka w przeciągu 10 h pracy
Jako klientka zawsze odkładam przymierzone rzeczy złożone lub powieszone na wieszak na swoje miejsce. Uważam, że tego wymaga kultura.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:47   #384
iddqd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 74
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Jako klientka zawsze odkładam przymierzone rzeczy złożone lub powieszone na wieszak na swoje miejsce. Uważam, że tego wymaga kultura.
to jakbys przymierzyla 10-20 rzeczy, to z pol godziny spedzilabys na skladaniu i odnoszeniu na miejsce... bez przesady, odnoszenie na miejsce i dokladne skladanie to jednak jest zadanie pracownika. co nie zmienia faktu, ze zmietolenie i rzucenie jest nieuprzejme - mozna sie postarac odlozyc "jako tak".
iddqd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:00   #385
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez iddqd Pokaż wiadomość
to jakbys przymierzyla 10-20 rzeczy, to z pol godziny spedzilabys na skladaniu i odnoszeniu na miejsce... bez przesady, odnoszenie na miejsce i dokladne skladanie to jednak jest zadanie pracownika. co nie zmienia faktu, ze zmietolenie i rzucenie jest nieuprzejme - mozna sie postarac odlozyc "jako tak".
ok, jesli mam 20 rzeczy i kompletnie nie mam pojęcia gdzie je odwiesić, a nie chc eodwieszać "gdziekolwiek" to podam grzecznie obsłusze sklepu. Ale jesli mam jedną bluzkę i wiem gdzie wisiała, to korona mi z głowy nie spadnie jesli ja odwieszę na miejsce.
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:17   #386
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Pamietam jak kilka lat temu spytalam w spozywczym o bakalie to pani do mnie "Nie ma, bo wiesz dziecko, tutaj raczej biedni ludzie mieszkaja". Poczulam sie jak jakas gwiazda filmowa, bo spytalam o bakalie.
U mnie na osiedlu niemożliwym jest kupienie innych ciast w proszku jak karpatka i piernik. Nie wspominając o babeczkach. Zawsze tłumaczą "biedna dzielnica"
cholera, 15 minut od centrum miasta i biedna dzielnica?

Z gazetami jest to samo, dostają jedno glamour czy przekrój na kiosk!
gdy pięknego dnia poszłam po machine pani z kiosku powiedziała, że elektryczny jest obok

__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:32   #387
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
yyyy...oczywiście, jak każdemu. Tobie zapewne również Mówię o skórze głowy, bo o ile same włosy jeszcze tak nie dają czadu po tygodniu u niektórych wyznawców zasady rzadkiego mycia głowy, o tyle skóra wydaje już charakterystyczny smrodek...Tak jest, niestety. Potwierdzają to lata moich organoleptycznych obserwacji
A ja się z tym w pełni zgadzam. Nie rozumiem, jak można tydzień nie umyć głowy, ciekawa jestem czy te osoby tyłka też tydzień nie myją...
-----------------------
Codziennie myję głowę i włosy, robię tak od ponad 17 lat i nic a nic nie zaszkodziło to moim włosom. Mój mąż, który ma bardzo długie włosy myje je co 2-3 dni, i tego 3 dnia już nieładnie pachną, nawet bardzo. Głowa tak samo jak i inne włochate części ciała się poci.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:56   #388
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Z tym to się zgadzam, choć przyznam że gdyby moje włosy mi na to "pozwalały", to myłabym chętnie głowę co 2,3 dni, a nie codziennie, trochę to uciążliwe.

Natomiast co do zachowań klientów to mnie denerwuje strasznie jak idę do kiosku kupić bilet bo zaraz mam autobus, albo już podjechał, bo tak też się zdarza, a towarzyska pani/pan sobie gada ze sprzedawcą, i dopiero na moje głośne "przepraszam" z łaską się odsuną od okienka i przerwą pogawędkę
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:27   #389
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Wczorajsza akcja z kina:
Przychodzi parka, facet jakiś taki dziwny, chyba po kieliszku wciska mi jeden bilet. No to tłumaczę mu, że dwie osoby, wchodzą na dwa bilety, a nie na jeden. W związku z czym, jego dziewczyna weszła, a on sam poszedł do kasy [parę minut musiałam gościowi tłumaczyć ten proces]. Przychodzi i do mnie: "a jaka to sala?". "Czwarta" odpowiadam.
Mija parę minut i koleś wychodzi z sali z telefonem w ręce i coś tam burczy "no gdzie ty jesteś?". Jedna z koleżanek, która stała na promocji, mówi do niego: "pańska dziewczyna siedzi tam" i coś mu pokazała. Ja się zbieram na salę, bo z "Kochaj i tańcz" wychodziło właśnie 300 osób, a koleś do mnie: "ty mnie okłamałaś! Jesteś u mnie stracona! Ku*wa i czemu mnie nie słuchasz? Chodź tu, okłamałaś mnie". Jakbym miała więcej czasu, z pewnością wezwałabym na debila ochronę. Zwłaszcza, że kiedy kolega wypuszczał salę, na której on był, koleś siedział z odpalonym papierosem. Nie wiem, jakim cudem udało nam się uchronić od alarmu...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:12   #390
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Idiotyczne zachowania klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Poza tym rzucanie przymierzonymi rzeczami na kupe z miną- ty tu pracujesz, więc rozwies to.Albo zawieszanie na wieszak, ale na lewej stronie. Sa to rzeczy, które są bardzo irytujące, jesli robi je co 2 klientka w przeciągu 10 h pracy
ee to wieszanie rzeczy na wieszaki nie należy do obowiązków ekspedientki?
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-31 12:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.