powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 202 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 23:10   #6031
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Eska88 - przeczytaj jeszcze raz i to bardzo uważnie twój pierwszy post w tym wątku. Jakbyś nie zauważyła - to nie była taka zwykła krytyka (!!!), post był niesamowicie zjadliwy, złośliwy i na maxa przesycony jadem!!! Czego oczekiwałaś po napisaniu takiej wiadomości, jakiej dyskusji??? Na jakim poziomie??? Poziom naszej dyskusji był adekwatny do twojego poziomu kultury. Wybacz, ale w takiej sytuacji nie mogłyśmy inaczej.

Wrr, jak ja nie znoszę nieuzasadnionego chamstwa, złośliwości i braku taktu i kultury osobistej. Właśnie takie cechy człowieka uważam za obleśne

Sandrunia - kurcze, ale ty śliczna laseczka jesteśPoza zdrościć, pozazdrościć
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 23:59   #6032
molinezja75
Raczkowanie
 
Avatar molinezja75
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Sandrunia - kurcze, ale ty śliczna laseczka jesteśPoza zdrościć, pozazdrościć
- zgadzam się, jestes bardzo ładna to prawda Pierwsza fotka jest super i bardzo naturalna. Niestety ostatnia wcale mi sie nie podoba Nie wiem czy graficy przegięli z obróbka bo w czasopismach typu playboy czy ckm muszą troszkę retuszować to normalne ale fotka jest na maxa sztuczna. To moje zdanie. Dodatkowo piersi wyglądają właśnie jak po nieudanej operacji "efekt piłek" czemu zaprzecza pierwsza fota. Jak ze zajmuję sie troszkę grafika fotograficzną oceniam to ostatnie jako podkręcone pod potrzeby czasopisma Ale buzi....pozazdrościć Figurki też
__________________
Mentor 225cc anatomiczne, dr.J.Obrocki, lipiec.2009
Małe jest PIĘKNE
molinezja75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 01:31   #6033
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Sandra...Krawiec?

Bardzo ladna z Ciebie dziewczyna Moja kolezanka tez miala sesje w CKMie...nie wiem jak to jest dokladnie bo ja o to nie pytalam, ale czy naprawde tak latwo sie tam dostac? ( tak slyszalam)..wnioskuje to tez po niektorych numerach..nie wszystkie dziewczyny sa ladne

W ktorym bylas nr?
Sliczna , ale cycuszki do poprawki- i to juz
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 01:32   #6034
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Sorry, że tak długo ale po konsultacji ruszyłam na zakupy na poprawę nastroju... i jeszcze byłego spotkałam... i potem to już mnie ze sklepu wygonić musieli !!

Ale pojechałyście po bandzie - hoho

Eska - wracaj lepiej do dyskusji o najbardziej naturalnych pasemkach i textach w stylu:
"uuuu - jak ja kocham swojego misia - uuu"
"jaka ja jestem zazdrosna o swojego TŻ-ta -uuuu" - - SRU !!!

W twoim przyszłym (jeśli wogóle) zawodzie potrzeba wiele zrozumienia dla Klienta, taktu i cierpliwości.
Nie masz żadnej z tych cech, tak że może powstrzymaj się z zakupem kasy fiskalnej bo okaże się że jedyne co nabijesz to cena za twoje złośliwości po 1 gr każda - a to i tak za wiele jak za taką kupę zawistnych wypocin!

Zostałam zbyta - Horo!
Oczywiście, jak zawsze pełna kultura, dopieszczone, medyczne frazesy etc
Fałdy na prawej piersi (nota bene coraz bardziej wyczywalne i (sic !!!) już widoczne - to NATURALNE, tworzą się w miejscach gdzie żelek jest mniej przykryty. Jest tam mniej gruczołu - może to i racja ale żeby mi się od tego żelek marszczył... nie no masakra! Choć dużo było gadania widziałam, że dr-owi coś się nie spodobało w tej piersi - tarmosił ją, naciskał, przesuwał... Odbiegając już od tego, że prawa pierś jest nieco niżej i bardziej od mostka w stosunku do prawej. Odbiegając również od tego, że implant przesunął się i sutek nie jest już na środku piersi (piersi jest mniej na górze a więcej na dole - lewa jest idealnie wyśrodkowana) - to niby naturalne bo mam cienką skórę (??).

Zapytałam również o metodę pod oba mięśnie. Dr i owszem wykonuje - przy rekonstrukcji piersi, jednakże nie jest to wg niego gwarancja utrzymania żelka na m-cu. Mięsień nie podtrzymuje na tyle by być wsparciem dla opadającej piersi. Spytałam po co się zatem wykonuje taki zabieg - (nie za bardzo zrozumiałam) to niby żeby dalsze leczenie tych osób (naświetlanie czy ... cokolwiek) było możliwe. Nie wiem o co chodzi - zgłębię wiedzę.
W moim przypadku może mieć zastosowanie podszycie kieszeni i być może szerszy żelek (choć wg dr-a i on może mi się marszczyć - dlaczego??)
Ustaliłam kolejną konsultację na połowę września.
Nie no horo - chyba musisz przyjechać w połowie września i potrzymać mnie za rączkę...

Reasumując, Esko - nasze problemy Ciebie nie dotyczą. Nie potrzebujemy twojego zezwolenia na operację, komentarzy naszych wyborów, masz zerową wiedzę na ten temat. Odpuść i nam i sobie.

Całuję wszystkie dziewczynki!!!
Horo - wiesz, że trzymam kciuki i razem z Tobą odliczam dni!!
MyDiva - przegapiłam - poprawiasz??

Edytowane przez zuzanka2006
Czas edycji: 2009-08-22 o 01:36
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 09:01   #6035
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Musze sobie zobaczyc jego stronke
E tam zazdraszczasz,a tez chcialabys?

Cos dla Ciebie w zalaczniku

Ps.Chcialabym wlasnie ''je''powiekszyc


KOchana,
rewelacja ... dobrze, ze siedziałam, bo bym padła
ZA***ista z Ciebie laseczka... sliczna i zgrabniutka

Kto by nie chciał raz w życiu przeżyć czegoś takiego

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzanka2006 Pokaż wiadomość
Sorry, że tak długo ale po konsultacji ruszyłam na zakupy na poprawę nastroju... i jeszcze byłego spotkałam... i potem to już mnie ze sklepu wygonić musieli !!
Zostałam zbyta - Horo!
Oczywiście, jak zawsze pełna kultura, dopieszczone, medyczne frazesy etc
Fałdy na prawej piersi (nota bene coraz bardziej wyczywalne i (sic !!!) już widoczne - to NATURALNE, tworzą się w miejscach gdzie żelek jest mniej przykryty. Jest tam mniej gruczołu - może to i racja ale żeby mi się od tego żelek marszczył... nie no masakra! Choć dużo było gadania widziałam, że dr-owi coś się nie spodobało w tej piersi - tarmosił ją, naciskał, przesuwał... Odbiegając już od tego, że prawa pierś jest nieco niżej i bardziej od mostka w stosunku do prawej. Odbiegając również od tego, że implant przesunął się i sutek nie jest już na środku piersi (piersi jest mniej na górze a więcej na dole - lewa jest idealnie wyśrodkowana) - to niby naturalne bo mam cienką skórę (??).

Zapytałam również o metodę pod oba mięśnie. Dr i owszem wykonuje - przy rekonstrukcji piersi, jednakże nie jest to wg niego gwarancja utrzymania żelka na m-cu. Mięsień nie podtrzymuje na tyle by być wsparciem dla opadającej piersi. Spytałam po co się zatem wykonuje taki zabieg - (nie za bardzo zrozumiałam) to niby żeby dalsze leczenie tych osób (naświetlanie czy ... cokolwiek) było możliwe. Nie wiem o co chodzi - zgłębię wiedzę.
W moim przypadku może mieć zastosowanie podszycie kieszeni i być może szerszy żelek (choć wg dr-a i on może mi się marszczyć - dlaczego??)
Ustaliłam kolejną konsultację na połowę września.
Nie no horo - chyba musisz przyjechać w połowie września i potrzymać mnie za rączkę...

Całuję wszystkie dziewczynki!!!
Horo - wiesz, że trzymam kciuki i razem z Tobą odliczam dni!!
MyDiva - przegapiłam - poprawiasz??
Zuzanka,
no to po kolei. Zakupy tak, a owszem, ale nie na poprawę nastroju, tylko po większy rozmiarek staniczka... bylam przekonana, ze doktorek zgodzi się na wszystko
I jak to "zbyl" Ciebie Matko, zebym ja tam byla.... to on za skalpel by łapal... albo, żeby wymienić Tobie implanty albo, zeby uciąć mi język bo "plułabym" argumentami "za"
I aj mowisz? ... że niby normalne jest marszczenie się i przesunięcie żelka? bo cienka skora... no to mnie zaskoczylaś, bo ja dla mnie to i chyba wypadałoby zrobić usg, bo przecież w oczach rentgena nie ma i nie widzi przez skórę i taknkę gruczołową
Z metodą pod oba miesnie to podobno prawda, ze niekoniecznie gwarantuje lepsze utrzymanie zelka niz pod jeden mięsien... trzyma przecież od gory, a nie od dołu ale... to podobno zależy od wielu czynników.
Uwierz, ze chętnie przyjechalabym do Twojego doktorka.... zabrala wszystkie fotki... sprzed, po 1, przed 2 i po 2 i pokazała, ze mozna (zakładam, ze po 2 będzie wszystko super ). I potrzymalabym , a jakże... ale nie Ciebie za rączkę, tylko jego za... skalpel
Nie obiecuję, ze akurat w połowie września, ale musimy ustalić jakiś dzień jak już będę po op i wtedy zbojkotujemy Twojego doktorka...

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez molinezja75 Pokaż wiadomość
- zgadzam się, jestes bardzo ładna to prawda Pierwsza fotka jest super i bardzo naturalna. Niestety ostatnia wcale mi sie nie podoba Nie wiem czy graficy przegięli z obróbka bo w czasopismach typu playboy czy ckm muszą troszkę retuszować to normalne ale fotka jest na maxa sztuczna. To moje zdanie. Dodatkowo piersi wyglądają właśnie jak po nieudanej operacji "efekt piłek" czemu zaprzecza pierwsza fota. Jak ze zajmuję sie troszkę grafika fotograficzną oceniam to ostatnie jako podkręcone pod potrzeby czasopisma Ale buzi....pozazdrościć Figurki też
We wszystkich pismach retuszują. Mialam okazję być kiedyś w najzwyklejszym miesięczniku i ... gdyby nie to, ze pamiętalam w czym bylam ubrana, to ... nie poznałabym siebie Nawet fotograf retuszuje teraz zdjęcia... likwiduje zmarszczki, wygladza skórę, wybiela zęby, poprawia koloryt cery, itp, itd... ale to ich praca i tego wlaśnie się od nich oczekuje

A co do zdjęć... jak dla mnie boooomba Sama chciałąbym się zobaczyć ociupinkę rozebrana, odpowiednio ustawiona i przy tym delikatnie "podretuszowana" ... Podejrzewam, ze nie tylko ja Szkoda, ze "moj czas" na takie fotki już minął
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-08-22 o 09:18
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:00   #6036
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Sandrunia - kurcze, ale ty śliczna laseczka jesteśPoza zdrościć, pozazdrościć[/QUOTE]
Ślicznie,ślicznie dziękuje

Cytat:
Napisane przez molinezja75 Pokaż wiadomość
- zgadzam się, jestes bardzo ładna to prawda Pierwsza fotka jest super i bardzo naturalna. Niestety ostatnia wcale mi sie nie podoba Nie wiem czy graficy przegięli z obróbka bo w czasopismach typu playboy czy ckm muszą troszkę retuszować to normalne ale fotka jest na maxa sztuczna. To moje zdanie. Dodatkowo piersi wyglądają właśnie jak po nieudanej operacji "efekt piłek" czemu zaprzecza pierwsza fota. Jak ze zajmuję sie troszkę grafika fotograficzną oceniam to ostatnie jako podkręcone pod potrzeby czasopisma Ale buzi....pozazdrościć Figurki też
Niestety nie było za wiele retuszuNogi takie umięśnione są jakie mammogliby odchudzić,ale nie chciał im się
Fotograf mówił,ze z tej sesji było mnóstwo ładniejszych zdjęć i sam nie wiem,czemu wybrali takie
A tą fotkę z ''piłkami''specjalnie Wam pokazuję,że nie podobają mi się moje cycusie
Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Sandra...Krawiec?

Bardzo ladna z Ciebie dziewczyna Moja kolezanka tez miala sesje w CKMie...nie wiem jak to jest dokladnie bo ja o to nie pytalam, ale czy naprawde tak latwo sie tam dostac? ( tak slyszalam)..wnioskuje to tez po niektorych numerach..nie wszystkie dziewczyny sa ladne

Wysyłasz mila ze swoimi fotkami(najpierw rozmowa z fotografem,pyta o osiągnięcia w dziedzinie sesji...prosi o fotki)jeśli się spodobasz to jesteś zaproszona na próbną sesję.Jeśli się nadajesz,to ustalają termin sesji do magazynu

W ktorym bylas nr?
Sliczna , ale cycuszki do poprawki- i to juz
Mówiłam że do poprawkiTo Knakiewicz z Wrocławia mi takie brzydale zrobił
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:22   #6037
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość

A tą fotkę z ''piłkami''specjalnie Wam pokazuję,że nie podobają mi się moje cycusie


Mówiłam że do poprawkiTo Knakiewicz z Wrocławia mi takie brzydale zrobił
Nie są aż takie złe widzę, ze rownież masz szeroki odstęp pomiędzy nimi (ja mam jednak większy ) i chyba wystarczy tylko z tym coś zrobić, trochę większy rozmiar i będzie ślicznie
A mozna zapytać jaki masz rozmiar implantów?

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

[QUOTE=Sandrunia Niepoń;13842916]
Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość

Musze sobie zobaczyc jego stronke
E tam zazdraszczasz,a tez chcialabys?

Cos dla Ciebie w zalaczniku

Ps.Chcialabym wlasnie ''je''powiekszyc
KOchana,
rewelacja ... dobrze, ze siedziałam, bo bym padła
ZA***ista z Ciebie laseczka... sliczna i zgrabniutka

Kto by nie chciał raz w życiu przeżyć czegoś takiego




coś mi się chyba zdublowalo

__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-08-22 o 12:25
horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 14:33   #6038
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

HORO z całym szacunkiem i przeproszeniem ale g...o widac
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 14:59   #6039
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
HORO z całym szacunkiem i przeproszeniem ale g...o widac
I o to chodzi Słońce
Nawet nie zauważylam.... dopiero jak mi napisalaś (słusznie )... później coś pokombinuję
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 16:23   #6040
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Sandrunia- spokojnie, cycuszki sie poprawi i bedzie idealnie

Co do Playboya, to moja znajoma ( ta od CKMu), zostala zaproszona do nich na sesje..jednak dano jej delikatnie do zrozumienia co bedzie musiala zrobic w zamian za publikacje Takze sliski to troszke zawod.. jednak wiadomo, nie mozna wszystkich czasopism wrzucac do jednego wora
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 20:42   #6041
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Masza,
teraz juz chyba troszkę więcej widać ... especially for you
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 21:12   #6042
ruda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 387
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

fajna laska z ciebie horo
__________________
Allergan MX 370cc anatomiczne ~dr Kolenda 16.02.2009.
ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 22:28   #6043
kasiulka Nowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 88
Exclamation Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hej dziewczynyczytałam wasze posty nie wszystkie bo jest ich duzomam pytanie czy implanty 410cc sa wystarczajaco duze?jestem po dwóch ciążach i moje piersi sa (ochydne) mój rozmiar terazniejszy to 75b bo jestem po kosultacji u lekarza i jestem ciekawa jaki bedzie efekt piersi bo robie je na Islandii bo tutaj mieszkam i operacje mam juz 1 pazdziernika.moj wzrost to 173cm i waga 57kg

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

i mam pytanko do horo jakie ty maszs implanty ??bo są one prześliczne wręcz przecudowne!!!!!
kasiulka Nowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 07:45   #6044
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez ruda Pokaż wiadomość
fajna laska z ciebie horo
Eeeee tam.... zaraz laska, ale dziękuję Ci bardzo

ps. ucinam fotki w odpowiednich miejscach

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiulka Nowa Pokaż wiadomość
hej dziewczynyczytałam wasze posty nie wszystkie bo jest ich duzomam pytanie czy implanty 410cc sa wystarczajaco duze?jestem po dwóch ciążach i moje piersi sa (ochydne) mój rozmiar terazniejszy to 75b bo jestem po kosultacji u lekarza i jestem ciekawa jaki bedzie efekt piersi bo robie je na Islandii bo tutaj mieszkam i operacje mam juz 1 pazdziernika.moj wzrost to 173cm i waga 57kg

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

i mam pytanko do horo jakie ty maszs implanty ??bo są one prześliczne wręcz przecudowne!!!!!
Hej

Skoro nosisz 75 b, to już i tak sporo (odwód w piersiach ok. 89 cm) ... niektore z nas zaczynaly prawie od "0"
Ważne przy wyborze implantów jest nie tylko ich pojemność, ale glównie parametry.... szerokość i projekcja. Jedne z nas mają np. 325 (wymiary zblizone do Twoich... buziaki Maszeńko ), a piersi są duże, śliczne i bliziutko siebie . Ja np. mam piersi duze, równiutkie, ale pomiędzy nimi jest strasznie duża odleglość (mam szeroką klatkę piersiowa), co strasznie mi sie nie podoba (stąd wymiana implantow na szerszą średnicę - juz 1 września ), co mam nadzieję znacznie poprawi efekt .
Moje implanty to Allergan Inspira TRX 420 g (średnica 12 cm).
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 07:52   #6045
bankierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 196
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[QUOTE=Sandrunia Niepoń;13842916]
Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość

Musze sobie zobaczyc jego stronke
E tam zazdraszczasz,a tez chcialabys?

Cos dla Ciebie w zalaczniku

Ps.Chcialabym wlasnie ''je''powiekszyc
Sandrunia zgrabna ślicznotka z Ciebie ale to pewno wiesz Wiesz to moje marzenie(zaraz po cycusiach) taka sesja,,kiedyś też byłam na okładce jakiejś gazetki ale fotograf zrobił mnie w balonanie dosc że nie powiedział że jestem na okładce to w dodatku sam kase zgarnął-moja wina-po pierwszej sesji podpisałam zgode na opublikowanie zdjęć mówił ze da mi oczywiście znać i ble ble ble.. Zakończyło sie tym ze znajomi mówili że ślicznie wygladałam na okładce,no ale zawsze to cos ha ha ha

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

HORO kochanie Ty naprawde masz ładniutke te cycusie
bankierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 09:27   #6046
molinezja75
Raczkowanie
 
Avatar molinezja75
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez kasiulka Nowa Pokaż wiadomość

i mam pytanko do horo jakie ty maszs implanty ??bo są one prześliczne wręcz przecudowne!!!!!
całkowicie się z tym zgadzam

A tak przy okazji tylko dla was dziewczynki wstawiłam wszystkie fotki w Beauty - jutro pewnie skasuje posta

http://www.beautywpolsce.com/forum/v...p?f=63&t=11482

Tylko proszę nie zemdleć
__________________
Mentor 225cc anatomiczne, dr.J.Obrocki, lipiec.2009
Małe jest PIĘKNE
molinezja75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 11:05   #6047
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Masza,
teraz juz chyba troszkę więcej widać ... especially for you
No teraz to ja rozumie Piekne
A Kasi i Basi mija dzis 5 miesięcy

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez molinezja75 Pokaż wiadomość
całkowicie się z tym zgadzam

A tak przy okazji tylko dla was dziewczynki wstawiłam wszystkie fotki w Beauty - jutro pewnie skasuje posta

http://www.beautywpolsce.com/forum/v...p?f=63&t=11482

Tylko proszę nie zemdleć
MOLI ale suteczki masz pierwsza klasa Poza tym Twoje nowe dziewczynki sa bardzo fajne No i jak sama napisałas: w koncu masz biust To tak jak ja Pewnie dlatego tak kocham moje dziewczynki ze w koncu mam czym oddychac

Edytowane przez Masza711
Czas edycji: 2009-08-23 o 11:37
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 12:01   #6048
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez molinezja75 Pokaż wiadomość
całkowicie się z tym zgadzam

A tak przy okazji tylko dla was dziewczynki wstawiłam wszystkie fotki w Beauty - jutro pewnie skasuje posta

http://www.beautywpolsce.com/forum/v...p?f=63&t=11482

Tylko proszę nie zemdleć
Moli,
te Twoje cycuszki chyba "rosną"
Bo teraz są znacznie większe niz 3 dni po operacji ... i zdecydowanie śliczniejsze

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
No teraz to ja rozumie Piekne
A Kasi i Basi mija dzis 5 miesięcy
Sto lat, sto lat !!! dla Kasi i Basi... no, chyba ze ich wlaścicielka wcześniej zechce się z nimi pozegnać
Ja swoich dziewczynek nie nazwalam i... moze dlatego tak szybko się z nimi żegnam... brak więzi
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-08-23 o 12:02
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 13:57   #6049
molinezja75
Raczkowanie
 
Avatar molinezja75
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Moli,
te Twoje cycuszki chyba "rosną"
Bo teraz są znacznie większe niz 3 dni po operacji ... i zdecydowanie śliczniejsze
- chyba powoli obrastają tkaneczką bo i ja mam takie wrażenie - mam nadzieje ze nie złudne
__________________
Mentor 225cc anatomiczne, dr.J.Obrocki, lipiec.2009
Małe jest PIĘKNE
molinezja75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 14:34   #6050
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Miałam wczoraj "babski wieczór"...dwie kolezanki wiedziały o op a trzy pozostałe dopiero wczoraj poznały radosną nowine Oczywiscie Kasia z Basią zostały obejrzane, wymacane, wygłaskane...obawiam sie ze moja dr lada moment zawiesi działalność z powodu natłoku babeczek pod jej drzwiami
HORO uroczyscie przysiegam ze nie dam tknąć moich dziewczynek skalpelem
Chyba jednak prawdą jest, ze zachwyt w oczach innych kobiet jest cenniejszy od śliniących sie gości
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 14:48   #6051
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Chyba jednak prawdą jest, ze zachwyt w oczach innych kobiet jest cenniejszy od śliniących sie gości
Szczera prawda
A jeszcze te zielone z zazdrości... bezcenne
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 14:53   #6052
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

HORO co patrze na Twojego avatarka to mi sie wydaje ze nasza Foxy widze...
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 15:08   #6053
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
HORO co patrze na Twojego avatarka to mi sie wydaje ze nasza Foxy widze...
wypraszam sobie bez obrazy
Ja nie jestem az taka chudzina jak Horo no i cycki mam zupelnie inne
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 15:13   #6054
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
wypraszam sobie bez obrazy
Ja nie jestem az taka chudzina jak Horo no i cycki mam zupelnie inne
MAMY CIE Wiedziałam jak Cie sciagnąć
Fakt, jestes paskudnie gruba a Twoje cycki sa kwadratowe
Teskniłas maleńka ?
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 15:15   #6055
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
MAMY CIE Wiedziałam jak Cie sciagnąć
Fakt, jestes paskudnie gruba a Twoje cycki sa kwadratowe
Teskniłas maleńka ?
Ja Was codziennie podczytuje ale nie chcialo mi sie udzielac
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 15:19   #6056
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Ja Was codziennie podczytuje ale nie chcialo mi sie udzielac
Wiemy, wiemy
Wyczuwamy Twojego cycatego ducha
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 15:30   #6057
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Wiemy, wiemy
Wyczuwamy Twojego cycatego ducha

Juz nie taki cycaty.. nie mam juz takich duzych piersi Jednak piersi odkladam na przyszly rok albo dalej.. najpierw robie nosek u Dr Stepniewskiego.
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 15:32   #6058
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
wypraszam sobie bez obrazy
Ja nie jestem az taka chudzina jak Horo no i cycki mam zupelnie inne
Teraz to ja sobie wypraszam chuda??? ja jestem jedynie szczupła. Zobaczysz jak to jest po dzieciach... po kazdej ciąży mniej cialka i coraz nizsza waga... ale intensywnie pracuję nad przybyciem kazdego kilograma.

Cycki tez masz inne wiem, wiem... przecież moje są jak dwie piłki do koszykówki... sztuczne na maksa

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
HORO co patrze na Twojego avatarka to mi sie wydaje ze nasza Foxy widze...
Hihihihih.... moze parę (z naciskiem na "parenaście") lat temu przypominałam trochę Foxy... poza jednym - byłam plaska jak deska
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 15:32   #6059
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Juz nie taki cycaty.. nie mam juz takich duzych piersi Jednak piersi odkladam na przyszly rok albo dalej.. najpierw robie nosek u Dr Stepniewskiego.
Jeżu A co sie stało Skurczyły sie w praniu ? No nie gadaj ze Ci piersi maleja...byzdura
A co sie w nosek stało ze chcesz go ciachac
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 15:34   #6060
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Horo - ja tam Tobie zazdroszcze tych meeega sztucznych piersi

Masza- nos to ja zawsze chcialam robic,ale jakos pierwsze na odstrzal poszly piersi. Dzwonilam wczoraj do domu poinformowac rodzicow,ze beda ze mna musieli pojechac do Poznania na operacje, to zapytali sie tylko czy mam jeszcze jakies inne zabiegi w planie :P bo jesli tak, to mam im powiedziec juz teraz
Heheh..no ale tata stwierdzil,ze mi sie nie dziwi takze poczatek stycznia robie malusi, zgrabniutki nochalek - a Dr Stepniewski robi takie urocze noski,ze normalnie sie w nich zakochalam
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-08-23 o 15:37
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.