Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 20:10   #2401
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ja Was tylko czytam - z braku czasu i własnego laptopa... pojechał się reklamować

U nas w sumie ok, przeziębienie odpuszcza, a żeby było śmiesznie oprócz wybrzuszających dziąsła czwórek (szt. 3, bo jedna wylazła...) dziś okazało się że górne trójki - szczególnie lewa są tuż-tuż - już czuć czubeczki przez dziąsła.... jak tak dalej pójdzie to Norbert do 1.5 roku będzie miał komplecik... hehe nic dziwnego, że śpi jak śpi i non stop ciamka lub obgryza smoczek... ehhh

A poza tym mam nerw... teść miał się rano zająć małym i zapomniał i zaplanował coś innego, więc nie mam jak iść do pracy cudowanie, szczególnie, że przez inwentaryzację mam taaaaaakie zaległości w fakturach, że wpisałam do magazynu dopiero 7.01... jakieś 50 faktur czeka , a gdzie tam jeszcze inne papiery... na szczęście ZUS zrobiłam wcześniej


SKOJA - moc marzeń do spełnienia i duuuużo radości z codziennych małych spraw
__________________


Edytowane przez roxi1980
Czas edycji: 2010-01-13 o 20:12
roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 06:58   #2402
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Nenah pomocny ten twój Kubuś Tosia też uwielbia pralkę Przystojne ciasteczko Dobrze że na reszcie jest lepiej. Czasem nie ma sensu się bronić przed antybiotykiem. jakby dostał wcześniej, to by się chłopczyk tak nie umęczył (i mamusi)
Glizdka i co z tym kredytem? Ciekawe tu wszystkie jesteśmy
Roxi, właśnie tak się za tobą rozglądałam A praca nie zając Norberta daj do mnie jak ci nie ma kto zostać
Tosia spała dziś od 22 do 6 Jakaś dobra noc... Teraz tańczy Baletnica jedna. Z racji popsutego ekspresu zapraszam dziś na kawkę... do Kellys Kellys wstawaj! Kawę parz w tym prezencie nowym
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 07:44   #2403
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez kami1227 Pokaż wiadomość
Roxi, właśnie tak się za tobą rozglądałam A praca nie zając Norberta daj do mnie jak ci nie ma kto zostać
niby masz rację, tylko ja nie mam w zwyczaju robić z kogoś wała... umówiłam się z szefem, że będę na 7, bo roboty kupa, a mieliśmy jechać do ZUSu... i musiałam zadzwonić, że mnie w pracy nie będzie - bosko...
jakbym wiedziała wczoraj do 15, to bym na dziś kogoś załatwiła, np. moją chrześnicę
taka jest cena za dokonywanie głupich wyborów... zaciskam zęby i przestaję nad tym dumać, w pewnym sensie sama sobie zgotowałam taką sytuację...
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 08:19   #2404
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

melduje się i uciekam popracować dla odmiany
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 08:24   #2405
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

a witam mamunie
No to pijmy ta kawusie na rozbudzenie


Alan wczoraj na wieczor nie chcial kaszki ,natomiast zjadl pół
kromalka chlebla i o 4 była pobudka na 80 ml mleczka
no i o 8 zjadł juz 200ml mleczka z biszkoptem...
Cos u nas strajk na jedzonko chyba przez ta warge
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 08:39   #2406
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Pokaże wam mój walentynkowy witrażyk Pochwalę się, a co! Do walentynek daleko, ale co tam. Już wisi
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 09:13   #2407
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Glizda dostaliście kredyt?bom ciekawa.....

My planujemy zakup( kredyt) mieszkania za 5 lat.Ale tylko po to by wynająć.Inwestycja na przyszłość ,bo dom mieć będziemy,możenasz dzieć nie będzie chciał mieszkać z nami-wtedy jak znalazł
Ale to na poważnie za lat kilka.JAk narazie gnieździmy się z teściami hehe.

JA juz po kawce,później do pracy.

Ps.JAkie Wasze dzieci noszą roz bucików?Liwka 20 .Dł stopy 14 cm.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 09:24   #2408
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Meldujemy się, witrażyk suuper. Ja mam romantyczne ciągotki
Matylda pospała dziś do 9.30, bez pobudki na mleko. Uff, zjadla ok 21 i spala do rana. Za to ja miałam jakies durne sny

Matylda ma maleńka nóżkę, po mamusi chyba bo ja 36 noszę. Ona ma teraz rozmiar około 18. Nie wiem dokładnie, bo nie ma butow z twardą podeszwą. Może nam się uda odciągnąć temat do wczesnej wiosny

Idziemy dziś prywatnie do laryngologa-foniatry. CHę sprawdzić, czy mala ma wszystko ok z drogami oddechowymi, bo charczy (pochrapuje) jak zasypia i czasem oddycha buźka. DUżo mniej niż wcześniej, ale wolę dmuchac na zimne.
Piekne dziś sloneczko za oknem, szkoda tylko, że tak zimno.
Miłego dnia!
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 09:31   #2409
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ami, to tak samo jak u nas. Ja mam rozmiar 36, a Jasio nosi teraz 17. Ma co prawda buty 20, ale tylko jako ogrzewaczo-ocieplacze na spacery. A i tak cześciej używa takich skarpeto-kapci z zakopanego z grubej welny.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 09:34   #2410
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez kami1227 Pokaż wiadomość
Pokaże wam mój walentynkowy witrażyk Pochwalę się, a co! Do walentynek daleko, ale co tam. Już wisi
piĘkne
masz talent dziewczyno

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Ami, to tak samo jak u nas. Ja mam rozmiar 36, a Jasio nosi teraz 17. Ma co prawda buty 20, ale tylko jako ogrzewaczo-ocieplacze na spacery. A i tak cześciej używa takich skarpeto-kapci z zakopanego z grubej welny.
ja mam 40-41 w ogóle duza baba ze mnie

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
Meldujemy się, witrażyk suuper. Ja mam romantyczne ciągotki
Matylda pospała dziś do 9.30, bez pobudki na mleko. Uff, zjadla ok 21 i spala do rana. Za to ja miałam jakies durne sny

Matylda ma maleńka nóżkę, po mamusi chyba bo ja 36 noszę. Ona ma teraz rozmiar około 18. Nie wiem dokładnie, bo nie ma butow z twardą podeszwą. Może nam się uda odciągnąć temat do wczesnej wiosny

Idziemy dziś prywatnie do laryngologa-foniatry. CHę sprawdzić, czy mala ma wszystko ok z drogami oddechowymi, bo charczy (pochrapuje) jak zasypia i czasem oddycha buźka. DUżo mniej niż wcześniej, ale wolę dmuchac na zimne.
Piekne dziś sloneczko za oknem, szkoda tylko, że tak zimno.
Miłego dnia!
no to 3mamy kciukasy,zeby było dobrze
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 10:14   #2411
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

dołączam sie do porannej kawki, dopiero teraz - jestem sama w domu i dopoki dziec nie zasnie to nawet kawki spokojnie nie wypije, chyba go rozpiesciłam kurcze jak sobie przypominam to pracujac jako opiekunka miałam np. trojke i jeszcze zajmowałam sie domem i dawałam rady a teraz co?... nawet kawy nie wypije , nie mowiac zeby cos konkretnego w domu zrobic chyba cos musze na to zaradzic....

Nenah widze ze tak jak i ja tez masz małego pomocnika - "szopa pracza" uroczy zdrowka zycze

i wszystkiego najlepszego dla wszelkich solenizantek i jubilatek i jubilatóe roczniaków

ale tem miesiac szybko leci, musze sie wybrac na wieksze zakupy przed imprezka bo ja nie lubie na ostatnia chwile zostawiac
dziewczyny pokazcie jakies zdjecia z tortami urodzinkowymi ....
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 10:22   #2412
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Właśnie zrobiłam coś mega głupiego! Poszłam z Jasiem do sklepu i zostawiłam otwarte drzwi do mieszkania! Masakra....
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 10:33   #2413
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam coś mega głupiego! Poszłam z Jasiem do sklepu i zostawiłam otwarte drzwi do mieszkania! Masakra....
Dla mnie norma Ale mieszkam w małej mieścince, więc co drugi mieszkaniec tutaj chyba tak robi Tak że grunt, że się nic nie stało
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 10:37   #2414
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Powiedzieli tylko tyle, że musimy na decyzje poczekać jeszcze do piątku;/ Ale skoro nie odesłali żadnych dokumentów i do tej pory nie powiedzieli to powinno być dobrze... Grrrrrrrrrr jestem taka zła!!! Że powinno być dobrze to ja wiem od początku, zdolnośc mamy, wszystkie warunki spełniamy, TŻ pracuje w policji więc jest gwarancja że pracy nie straci, ponaddto jego polisa ubezpieczeniowa jest dwukrotnie wyższa niż kwota kredytu... Echhh na pocieszenie ide dzisiaj do fryzjera jeszcze niedawno miałam włosy do pasa, teraz są troche za ramiona, a dzisiaj? powiem fryzjerca, że ma robić co chce
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 11:37   #2415
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

hej
mały sobie smacznie śpi a ja zajadam mandarynki
Przyplątało sie nam straszn katarzysko...Dominisiwi śpiki do brody wiszą, biedak, cięzko mu się oddychałow nocy i co chwilę sie budził...


LucyAS ja też w spokoju nie moge kawki dopić, no i Domiś też strasznie rozpieszczony, tż się złości że nauczyłam Go spać z nami w łóżku i nie chce juz w łóżeczku spać. Tżn. usypia z nami, później Go odkładam do łóżeczka, a gdy się tylko troszke przebudzi i poczuje że siedzi "za kratami' chura..bura a równe nogi i drze się mamamama
Biorę więc Go do łóżka i w momencie usypia, ale cwaniaczek jak tylko poczuje że biorę Go na ręce i chce do łóżeczka włożyć to zaczyna jęczeć....
i tak co noc...
w sumie to śpi w swoim łóżeczku jedynie od 21 do ok 12 a później z nami.
oczywiście zajmując większą część łóżka, bo śpi w popszek

kami witrzzyki cudne..a jeszcze bardziej mi się podobają te buciki ala trampki

passion u nas mamy nauczkę, bo zostawialiśmy dom otwarty tak na chwileczke, zeby do sasiadki wyskoczyć, albo klucze zawsze w jedno miejsce chowaliśmy i ktoś nas wypatrzył i "pożyczył" od ojca dość sporą sumę pieniędzy, jakieś roczne jego zarobki. To było dwa lata temu i teraz sto razy się wracamy żeby sprawdzić czy drzwi zamknięte, nawet wtedy gdy na ogródek idziemy!! a dodam że też w małej mieścinie mieszkamy tak jak kami
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 11:44   #2416
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

aaneczka u nas ze spaniem akurat nie ma takiego problemu, czasem nad ranem jak sie obudzi to kłade sie z nim na wersalce w jego pokuju i juz tam zostaje do rana, problem jest w dzien bo niby umie sie sam pobawic ale do monentu jak cos chce zrobic , np. zaczynam cos przy kuchence to on od razu na raczki bo chce zobaczyc i juz sie nie odlkleja tak ze gotowanie z młodym odpada , jak rowniez przasowanie bo zaraz wspina sie po desce , ciagnie za zelazko itp. jedynie odkurzanie dobrze wychodzi bo młody jest zafascynowany swoim "przyjacielem" odkurzaczem
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:17   #2417
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam coś mega głupiego! Poszłam z Jasiem do sklepu i zostawiłam otwarte drzwi do mieszkania! Masakra....
kochana nie ty pierwsza ja tak juz 2 razy zrobiłam ,to znaczy zamkn elam drzwi ale taras zostawiłam otwarty .
dzis mam kolęde fajnie ...
Glizda fajnie dostac kredyt ,tez nie moglam sie doczekac ...ale gorzej spałacac! u mnie 2 tys mies rata ,płace juz rok czasu i mam dosc..
ostatnio wymyslilismy z tz nowy plan ,jezeli sie uda sprzedac dom za dobra kase to tak zrobimy ,kupimy mieszkanie w bloku ,spłacimy kredyt i jeszcze zostanie.
my mielismy farta z działka ,kupilismy w super punkcie ,przed tym całym bumem budowlanym za małe pieniadze,teraz jest warta kilka razy tyle...
a najwazniejsze wróci tz do PL na stale i bedziemy cieszyc sie zyciem to wazniejsze niz duzy dom.
juz 6 lat jestesmy osobno ,moje zdrowie podupadło dosyc powaznie ,tż tez ma problemy zdrowotne.ta kasa nie jest tego warta żeby dalej to ciagnac i spłacac kredyt jeszcze 24 lata no to sie wyzaliłam ,chyba dobrze robie co
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1

Edytowane przez krolowaa
Czas edycji: 2010-01-14 o 13:19
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:37   #2418
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Ależ dziś dziwny dzionek...
Kuba zasnął wczoraj koło 20 o 24 się obudził z temperaturą, dostał pić, cyca, Nurofen i jakoś zasnął - choć zanim to nastąpiło jeszcze 3 razy z wyra wstawałam Na szczęście obudził sięprzed 6, zatankował i jeszcze z nami pospał do 8

Jeśli chodzi o spanie to ja bardzo pilnuję żeby Kuba spał u siebie, w wyjątkowych sytuacjach jak właśnie choroba, to pozwalam mu u nas, ale w przypadku temperatury, to też okazało się zgubne, bo się mały zagrzewał między nami i temp. mu szybko skakała do góry. TAkże teraz mimo iż dostaje temperatury, to usypiam go u niego w łóżeczku i faktycznie śpi dłużej, a nie wybudza się co 2-3 godziny.

Teraz mały dopiero zasnął od tej 8. Tż wyjątkowo w domu, bo się pakuje na wyjazd - z kumplami w Beskid Żywiecki jadą - zazdroszczę im, ale ja sobie to jakoś odbiję poza tym mróz ma być straszny brrr...
A mi się strasznie w głowie kręci... nie wiem od czego, karmiłam piersią Kubę i tak nagle się zaczęło i nie chce przejść, już coś zjadłam wypiłam i nadal mam zawroty głowy... mam nadzieję, że przejdzie, bo jak tż wyjedzie to sama z dzieckiem zostaję

Glizdko - pochwal się nową fryzurką jak będziesz już miała

Kami- ty to masz talent w rękach Śliczne te witrażyki

Co do bucików - to ja też próbuję Kubusia przeciągnąć do wiosny i tak nie chodzi na razie, więc nie kupowałam mu, bo wozi się w wózku, a tam go okrywam dodatkowo kocykiem i śpiworkiem...

Krolowa - masz rację - najważniejsze to być razem... pieniądze to nie wszystko i nie zastąpią bliskości i miłości (choć niewątpliwie pomagają)
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:51   #2419
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Kami- Ty to masz kobieto talent! Wszystkie Twoje dzieła są prześliczne

Co do butków to ja noszę 37, a Kubuś 17,18 tak według miary, bo w rzeczywistości to też czekam do wiosny z kupnem

uciekam, bo mały stwór się obudził....
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 13:53   #2420
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

krolowaa, nie dziwie Wam się. Tym bardziej, że macie dzieci, które widują tatę dosyć rzadko.
Trzymam kciuki za powodzenie.

A co do spania z dzieckiem, to jak Jasio budzi się nad ranem, albo w nocy to bieremy go do siebie. Uważam, że należy się cieszyć i korzystać póki mały chce z nami spać, bo niedługo urośnie i będzie koniec czułości.

A teraz zasnął na krzesełku do karmienia z gruszką w buzi. Trochę mu wyjęłam, ale boje się, że się zakrztusi więc siedze obok niego i pilnuję.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:18   #2421
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Skoja - spóźnione STO LAT!!!!
Moja mała sprzedana do soboty babci. Jutro zaczynają u nas kłuć w mieszkaniu. Dziś na sieni kończyli a jutro do domu wchodzą już widzę ten syf. Jednak nie ma źle młodą wyeksmitowałam to spokojnie sobie posprzątam a w sobotę ją odbiorę.
Co do butów to właśnie dziś byłam w CCC po nowe buty bo z rozmiaru 20 wyrosła więc zakupiłam większe (21) Drepta w nich dumna i zadowolona
passionfruit - popieram my też małą bierzemy do siebie nad ranem. Miło tak razem pospać a jeszcze lepiej się wstaje.

Muszę się pochwalić mamy 5 zęba a już lada dzień będzie 6
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:48   #2422
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Na początku bardzo bardzo dziękuję dziewczynki za wszystkie życzenia urodzinowe! I te na nk też!

Kurcze, ale staro się czuję! Ale staram się o tym nie myśleć

Kellys – buziaczki dla Alanka! I nie masz co się obwiniać. U nas też te gorsze upadki są zazwyczaj jak młoda jest tuż przy mnie, normalnie przy asekuracji. Na szczęście jeszcze bez większych urazów, ale wątpię, że bez nich się obędzie.

My też nie mamy sanek, ale chyba zaczynam żałować, poza tym, że nie miałabym gdzie ich składować, ale ta ilość śniegu rzeczywiście nie pozwala na wyjście na spacer mimo przyzwoitej pogody. Przedwczoraj się odważyłam, to połowę drogi tyłem na 2 kołach szłam i myślałam, że będę miała muskuły jak Rudzian.

Nemach – Kubusiowi zdrówka życzę!

Nika -jak robisz małej kakao? Tzn. z mleka i z czego? Jakieś słodkie kakao gotowe czy normalne i dosładzasz?
U nas ewidentnie po mandarynkach pojawiła się wysypka-ale nie za pierwszym razem tylko za drugim, odczekam trochę i spróbuję jeszcze raz. Za to młoda piszczałą przy jedzeniu kiwi i nic jej nie było.
Bratku! Gratulacjedla Kubusia za nowe umiejętności!
Ami-kciuki dla Matyldy!

Krolowaaa- pewnie, że lepiej jak jesteście razem, to poza wszelką dyskusją. Ale jak sobie pomyślę jak marzyłaś o tym domu i ile się przy tym narobiłaś. No mieszkanie to jednak nie dom. A nie myślałaś, żeby zamienić na mniejszy jakiś domek, albo taki atrakcyjny cenowo, zostawić mniejszy kredyt? To i razem byście mogli być i dom by był?
Ja sama okropnie marzę o własnym domu, a właściwie o tym podwórzu –niezależnie od tego ja duży będzie jak będzie wyglądał dom, dlatego tak piszę

Nemach – zawroty głowy – też tak miałam, a kiedy robiłaś sobie ostatnio badania? Zrób sobie chociaż podstawowe badania krwi i koniecznie sprawdź żelazo. U mnie się zaczynały takie zawroty głowy latem, potem okazało się że mam nadczynność tarczycy, a teraz już chyba niedoczynność-bo znowu przytyłam 6 kg dzisiaj idę badać tsh.
Zrób sobie podstawowe chociaż badania-naprawdę!

Wiktorka nosi buciki zimowe mimo, że nie chodzi, ale kupiliśmy ( i powinny starczyć do wiosny), bo we wszystkich skarpetkobutach miała zmarznięte nogi po spacerze, a teraz jest ok. I numer nosi 21 J a takich skarpetobutów 18-19.
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:05   #2423
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

skoja - kakao robię tak mleko normalne + kakao Puchatek ono jest słodkie więc nie dosładzam na 150 ml daję mała płaską łyżeczkę. Ogólnie mało daję jej do picia słodkich napoi soków kupnych w ogóle nie używam jedynie raz dziennie daję jej herbatę lub wodę z sokiem z malin ( ogródkowe wyroby) Więc np jak dostaje rano kakao to potem dostaje wodę normalną bez niczego lub herbatę przeważnie gorzką. Do obiadu znowu herbatę z malinami lub z miodem i cytryną. A tak to zwykła woda pomiędzy.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:35   #2424
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cześć, dopiero dzisiaj odnalazłam ten wątek Potem spróbuję przekopać się przez wszystkie strony, pewnie trochę czasu mi zajmie ta lektura, ale już teraz chciałam się przywitać. Moja córeczka urodziła się 18.01 więc niedługo świętujemy urodziny. Waży już ze 12 kg pewnie (ważyłam ją miesiąc temu i było 11 z hakiem), ma 8 ząbków, ale leniuszek jeden, dopiero co nauczył się raczkować, więc pewnie jeszcze szybko nie pójdzie Pozdrawiam wszystkie mamy!
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:37   #2425
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

DZiewczyny!!!!:pi jemy::pij emy::pije my::pijem y:
Po pierwsze mam super fryzure - zdjęcia zaraz wrzuce na nk
A po drugie... MAMY KREDYT Jutro o 11 podpisujemy umowe
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:59   #2426
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
DZiewczyny!!!!:pi jemy::pij emy::pije my::pijem y:
Po pierwsze mam super fryzure - zdjęcia zaraz wrzuce na nk
A po drugie... MAMY KREDYT Jutro o 11 podpisujemy umowe


Gratulacje!!! No i super!!!!! klask i:
No to otwieramy butelki i wbijamy się na imprezkę aby oblać kredyt Oj, się będzie działo.

alehcar - witam w naszym gronie, pisz często.

Jeju dziewczyny ale w domu cisza, siedzę na tym laptopie i już nie wiem co począć z sobą. Sprzątać nie mam co bo po co jak jutro syf na kółkach będę miała. Mała mi nie rozrabia cisza okropna, mąż dopiero za godzinkę będzie... achh... chyba zrobię sobie kąpiel i poleżę w piance dawno się tak nie relaksowałam a póki mam cisze to ją wykorzystam.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:09   #2427
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Gratuluje Kochana
Damianeczek wczoraj zrobil pierwszy kroczek
Brakuje mi Was moje dupki,ale prawie ciagle mnie nie ma
Myslami jestem z Wami
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:24   #2428
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

No, to już jedną nogą w we łasnym "M". A w nowej fryzurce jak najbardziej OK
Meldujemy sie po wizycie u laryngologa-foniatry. Wszystko jest ok. Pani doktor pozaglądała w uszka, do nosa, do gardł. Wypytała dokladnie. I mamie kamień z serca. Teraz tylko czekam na te ząbki, co już je prawie przez dziąsla widać (gorne jedynki i dwójki). Na razie nie ma płaczu i innych symptomów.
Matylda zaczyna pokazywac palcem, co chce. I "mówi" przy tym takie przeciągłe "yyy" lub "eee". A tak wogóle, to ciągle gada coś w stylu"kotek". I ma nawrot do ksiązek. Może to dobry początek do anuki pokazywania kotka i pieska? Bo my na etapie nos i oko jesteśmy z leniuchem. Nogi i ciałko zdecydowanie biorą gorę nad "mówieniem" i mysleniem skojarzeniowym.
I tez jst szopem-praczem. Jak się pierze w pralce to świra mało nie dostanie, drepcze w miejscu, coś piszczy próbuje guziczki przełączyć. I uwielbia odkurzacz. Łazi za nim na czworaka jak odkurzam i ma ogromną radochę, jak na nią dmucha
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:21   #2429
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

i juz po kolędzie

Glizdka fryzurka super -ładnemu we wszystkim ładnie
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:21   #2430
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Drepczą już na malych nóżkach, a niedawno wyszły z brzuszka - maluchy I/II 2009

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
kochana nie ty pierwsza ja tak juz 2 razy zrobiłam ,to znaczy zamkn elam drzwi ale taras zostawiłam otwarty .
dzis mam kolęde fajnie ...
Glizda fajnie dostac kredyt ,tez nie moglam sie doczekac ...ale gorzej spałacac! u mnie 2 tys mies rata ,płace juz rok czasu i mam dosc..
ostatnio wymyslilismy z tz nowy plan ,jezeli sie uda sprzedac dom za dobra kase to tak zrobimy ,kupimy mieszkanie w bloku ,spłacimy kredyt i jeszcze zostanie.
my mielismy farta z działka ,kupilismy w super punkcie ,przed tym całym bumem budowlanym za małe pieniadze,teraz jest warta kilka razy tyle...
a najwazniejsze wróci tz do PL na stale i bedziemy cieszyc sie zyciem to wazniejsze niz duzy dom.
juz 6 lat jestesmy osobno ,moje zdrowie podupadło dosyc powaznie ,tż tez ma problemy zdrowotne.ta kasa nie jest tego warta żeby dalej to ciagnac i spłacac kredyt jeszcze 24 lata no to sie wyzaliłam ,chyba dobrze robie co
kochana uważam,że dobrze zrobicie.2 tys???zaj...sie można!

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
krolowaa, nie dziwie Wam się. Tym bardziej, że macie dzieci, które widują tatę dosyć rzadko.
Trzymam kciuki za powodzenie.

A co do spania z dzieckiem, to jak Jasio budzi się nad ranem, albo w nocy to bieremy go do siebie. Uważam, że należy się cieszyć i korzystać póki mały chce z nami spać, bo niedługo urośnie i będzie koniec czułości.

A teraz zasnął na krzesełku do karmienia z gruszką w buzi. Trochę mu wyjęłam, ale boje się, że się zakrztusi więc siedze obok niego i pilnuję.
heheh niezły widok
i ja uwazam,że korzystac z takich chwil trzeba
Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
DZiewczyny!!!!:pi jemy::pij emy::pije my::pijem y:
Po pierwsze mam super fryzure - zdjęcia zaraz wrzuce na nk
A po drugie... MAMY KREDYT Jutro o 11 podpisujemy umowe

no to super!!Gratulejszyn!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.