Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz.16 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 12:54   #1291
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Co do dukana, to ja zaczęłam tydzień temu i wytrzymałam... 4 dni Jak dla mnie mała różnorodność posiłków, szczególnie w 1 fazie. ja też uwielbiam owoce i warzywa, a przez długi czas nie można jeść w ogóle owoców, a warzywa tylko od 2 fazy. Najgorsza ta 1 faza, bo ileż można jeść jajka, filet z kurczaka i jogurty? wszystko bez tłuszczu, rybki też ale ja nie jestem wielkim smakoszem pozostałych dozwolonych produktów, więc patrzyłam w lodówkę po 2 dniach i nie mialam co jeść. Mimo, że robiłam sobie sałatki z tuńczykiem itp., dobre były, ale po 2 dniach znudzilo mi się takie jedzenie i jadłam bardzo malo, bo nie mogłam na nie patrzeć. Na początku bylam zafascynowana tą dietą, ale nie mogę żyć bez chleba i np. owoców. No i myślę, że można schudnąć jedząc regularnie, ograniczyć slodycze, fast foody, chleb, ziemniaki makarony i powinno być super. Nie będę się więc katować, bo myślałam, że ta dieta mi przypasuje naprawdę, ale jednak to nie to. Moja koleżanka schudła za to na niej 9kg w 2 m-ce. ale na początku to sama woda.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:30   #1292
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

zaczne od:

Metko!!! wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia
superowo ze sie wszystko udalo to teraz przydalyby sie jakies fotencje


przelecialam i odpowiem na tyle co pamietam

Madziulka
wodke juz kupilismy prawie miesiac temu, bo byly super promocje w Selgrosie i udalo sie dorwac taniutko Wyborowa. za zawieszki na wodke place 7zł za 15 sztuk wiec jak dla mnie nie oplaca sie samemu meczyc szczegolnie, ze mamy odbior osobisty w Krk, wiec za przesylke tez nie placimy

co do przekluwania uszu pistoletem to niestety pistolet jest narzedziem, ktorego nie da sie wlozyc do autoklawu i wysterylizowac, a do tego jego dzialanie powoduje, ze tkanka jest chamsko () rozrywana i moze sie gorzej goic. pomijam juz to, ze kosmetyczka moze miec kiepskie doswiadczenie mimo posiadania certyfikatu i spieprzyc robote. dlatego ja polecam profesjonalen studia piercingu, gdzie sa pasjonaci z ogromnym doswiadczeniem, w 100% sterylnymi narzedziami i tytanowymi, nieuczulajacymi kolczykami w studiach piercingu przekluwalam i uszy i pepek i jestem bardzo zadowolona, a wszystko zagoilo sie rewelacyjnie szybko.

co do muzyki w kosciele to tez uwazam, ze same skrzypce to tak troche lyso. jednak organy to podstawa mi sie strasznie podobaly te chory na niedzielnym pogrzebie marzenie
co do czytan itp. to my juz mamy z TZem wybrane o tym, ze "jak smierc potezna jest milosc", "poloz mnie jak pieczec na swoim sercu" i takie tam wybralam te najbardziej poetyckie i ujmujace teksty bedzie pieknie

co do diety Dukana to tyle co poczytalam na jej temat stwierdzam, ze bym sie na niej niemilosiernie meczyla no i na szczescie dietowanie juz za mna

a dzis TZcik zalatwil busa, ktory bedzie odwozil gosci do domu za ryczalt 500zl mamy do wykorzystania 250km, a kazdy nastepny km 2zl, wiec wydaje mi sie, ze ok a busik nowka sztuka z 2008 roku, bialutki Merc z klima i roznymi bajerami
jeszcze mnie TZ namawia zebysmy dzis poszli zamowic obraczki generalnie myslalam raczej o przyszlym tygodniu, ale jak juz tak bardzo chce to moze bym sie skusila i nawet byloby jak u coponiektorych 'rocznicowo', bo dzis mamy 8 lat i 9 miesiecy

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2010-04-21 o 13:32
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:37   #1293
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

czesc

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;18716893]
Metka a powiedz ile mieliście napojów na osobe i ile Wam zeszło? Kupiliśmy po ok. 3 l i się zastanawiam czy OK.[/QUOTE]
my liczylismy 2 l na osobe, cale 4 kartony sokow 2l i 4 banki 5 l wody oddalismy do hurtownia i tak jeszcze duzo zostalo,

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
hej
Metka super, że wszytko wyszło
doszły pończochy, bezndziejne rolują się, i bede miała rajtuzy
w końcu bedziemy miec 1 spowiedz
i w sumie nic ciekawego
ja tez musialam zalozyc rajstopy bo ponczochy mi spadaly, chyba jakies za duze byly, a co do spowiedzi to mielismy dwie a i tak ksiadz nie chcial tych karteczek,

Guska1979 winietki bardzo ładne, do planu stołow jakos nie jestem przekonana,

co do diet to przed samym weselem (jakies 3 dni) troche mi zlecialo, w sobote jak siostra wizala mi gorset to poprosilam ja zeby byl mocniej a ona ze juz mocniej sie nie da
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:57   #1294
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość


co do muzyki w kosciele to tez uwazam, ze same skrzypce to tak troche lyso. jednak organy to podstawa mi sie strasznie podobaly te chory na niedzielnym pogrzebie marzenie
co do czytan itp. to my juz mamy z TZem wybrane o tym, ze "jak smierc potezna jest milosc", "poloz mnie jak pieczec na swoim sercu" i takie tam wybralam te najbardziej poetyckie i ujmujace teksty bedzie pieknie


a dzis TZcik zalatwil busa, ktory bedzie odwozil gosci do domu za ryczalt 500zl mamy do wykorzystania 250km, a kazdy nastepny km 2zl, wiec wydaje mi sie, ze ok a busik nowka sztuka z 2008 roku, bialutki Merc z klima i roznymi bajerami
jeszcze mnie TZ namawia zebysmy dzis poszli zamowic obraczki generalnie myslalam raczej o przyszlym tygodniu, ale jak juz tak bardzo chce to moze bym sie skusila i nawet byloby jak u coponiektorych 'rocznicowo', bo dzis mamy 8 lat i 9 miesiecy
A jakich wy macie muzykow w kosciele i ile placicie?
My zamowilismy busa, ktory przywiezie irlandzkich gosci z warszawy, potem ich odwiezie, przywiezie do kosciola i do tawerny i pozniej jeszcze byc moze nad ranem bedzie rozwozil (ale to nie jest pewne, bo moj brat sie zobowiazal, ze zalatwi trzech kolegow do rozwozenia nad ranem). Placimy 2.2 za kilometr, wiec pewnie z 1100zl wyjdzie.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:06   #1295
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A jakich wy macie muzykow w kosciele i ile placicie?
My zamowilismy busa, ktory przywiezie irlandzkich gosci z warszawy, potem ich odwiezie, przywiezie do kosciola i do tawerny i pozniej jeszcze byc moze nad ranem bedzie rozwozil (ale to nie jest pewne, bo moj brat sie zobowiazal, ze zalatwi trzech kolegow do rozwozenia nad ranem). Placimy 2.2 za kilometr, wiec pewnie z 1100zl wyjdzie.
my postawilismy na organy, bo wg mnie marsze weselne (Wagnera i Mendelssohna) najlepiej wlasnie brzmia na organach a do spiewania mamy spiewaczke, bo jendka wole sluchac dmaskiego spiewajacego glosu niz organisty
za organiste jeszcze nie wiem iel sie placi. dowiemy sie przy spisywanie protokolu jak sie z nim spotkamy. za spiewaczke placimy 250zl

u nas do kosciola gosci z Krk zawiezie czerwony ogorek (czesc gosci mieszkajaca po okolicznych wioskach do kosciola dotrze na wlasna reke, podwiezie ich ktos z rodziny itp.). pozniej po mszy o 17.30 gosci na sale zawiezie wspomniany ogorek i wynajety bus (bo nam sie wszyscy do ogorka moga nie zmiescic). a potem gdzies tak od 1 w nocy bus zrobi tak 4-5 kursow, ale generalnie na terenie Krk jak nagle zwali sie za duzo chetnych to sie najwyzej zadzwoni po taxi czy tam przewoz osob, bo wesele mamy na terenie miasta, wiec nie ma problemu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:08   #1296
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
my postawilismy na organy, bo wg mnie marsze weselne (Wagnera i Mendelssohna) najlepiej wlasnie brzmia na organach a do spiewania mamy spiewaczke, bo jendka wole sluchac dmaskiego spiewajacego glosu niz organisty
za organiste jeszcze nie wiem iel sie placi. dowiemy sie przy spisywanie protokolu jak sie z nim spotkamy. za spiewaczke placimy 250zl

u nas do kosciola gosci z Krk zawiezie czerwony ogorek (czesc gosci mieszkajaca po okolicznych wioskach do kosciola dotrze na wlasna reke, podwiezie ich ktos z rodziny itp.). pozniej po mszy o 17.30 gosci na sale zawiezie wspomniany ogorek i wynajety bus (bo nam sie wszyscy do ogorka moga nie zmiescic). a potem gdzies tak od 1 w nocy bus zrobi tak 4-5 kursow, ale generalnie na terenie Krk jak nagle zwali sie za duzo chetnych to sie najwyzej zadzwoni po taxi czy tam przewoz osob, bo wesele mamy na terenie miasta, wiec nie ma problemu
Znaczy sie ogorka VV bedziecie mieli? Moj TZ je uwielbia i...chcial takim do slubu jechac
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:12   #1297
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Znaczy sie ogorka VV bedziecie mieli? Moj TZ je uwielbia i...chcial takim do slubu jechac

takiego :
Załącznik 3049490

do VW by nam sie goscie nie zmiescili
sami z reszta epokowo tez nie bedziemy odstawac, bo pojedziemy czarna Czajka, ktora jezdzil sekretarz partii Czechoslowacji

smiesznie bedzie

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2010-04-21 o 14:16
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 14:21   #1298
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

takiego :
Załącznik 3049490

do VW by nam sie goscie nie zmiescili
sami z reszta epokowo tez nie bedziemy odstawac, bo pojedziemy czarna Czajka, ktora jezdzil sekretarz partii Czechoslowacji

smiesznie bedzie
Tez fajny TZ mowil, ze bysmy jak brygada Scoobydoo z tego samochody wypadli
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:56   #1299
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

cześć laski co słychać ??
blaczku masz tu ode mnie kicioszka z foszkiem na TZ
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2010-04-21 o 15:00
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:58   #1300
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

wlasnie siostra przeslala mi kilka zdjec to wam pokaze, nastepne beda moze w piatek
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:00   #1301
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Metka a jaka miałas pogode w dzien slubu? Nie było Ci zimno w bolerku?
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 15:05   #1302
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Metka a jaka miałas pogode w dzien slubu? Nie było Ci zimno w bolerku?
obawialam sie tego bardzo, nawet tego ze na sali zamarzne bo na prawde bylo tam zimno, kolega zalatwil mi nawet farelke ale bylo tak jak mowily kolezanki, zyjac emocjami nie czuje sie zimna, ale ladnie bylo
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:05   #1303
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
wlasnie siostra przeslala mi kilka zdjec to wam pokaze, nastepne beda moze w piatek
Mecik fajne focisze... i tylko jedno CI powiem... ja bym chyba padła jakbym miała usiąść przed wyjsciem do kosciola w sukience... jestes moim miszczem ja bede stala sztywno jak kij od szczotki z nerwow i tylko wypatrywac... przyjechal juz czy jeszcze juz czy jeszcze... matko kochana... nasza pierwsza pełną gębą (ze starego składu - nie bulwersować się reszta) PM wyszłą za mąż.. cofam moje poprzednie stwierdzenia.. po obejrzeniu fot.. zaczynam się denerwować
a teraz merytorycznie.. metuś Ty chudziecu sakramencki... weź ode mnie parę kilo .. podzielę się z chęcią
w salonie babka mi mówiła, że eee PM to zawsze chudną przed weselem...
a ja jak zwykle kurna na odwrót.. przybyło mi 3 kilo
fryzurki za bardzo nie widac ale wygladałaś super

ej ale przy zbieraniu grosikó top niezle ci powiało
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:13   #1304
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

kubusewa dziekuje
normalnie w sukni bym nie usiadla ale to bylo duzo wczesniej, tzn po 14 musialam byc ubrana bo przyjechal kamerzysta, potem zdjelam rajstopy, halke, rozluznilam gorset i posiedzialam troche

co do wiatru to zaraz jeszcze jedno zdjecie wkleje, jak wysiadalismy z auta juz przed sala, tam to dopiero powialo

Edytowane przez metkaa
Czas edycji: 2010-04-21 o 15:15
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:18   #1305
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

tutaj widac jak zawiewalo
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:21   #1306
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Metka na łóżku to siedzisz tak na luzaka, a nie jakbys miała wziasc zaraz slub
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:22   #1307
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Metka na łóżku to siedzisz tak na luzaka, a nie jakbys miała wziasc zaraz slub
taa na luzaka kilo w porach juz mialam
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:24   #1308
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Metka slicznie wyglądałaś i piekny bukiet miałaś
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:27   #1309
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
kubusewa dziekuje
normalnie w sukni bym nie usiadla ale to bylo duzo wczesniej, tzn po 14 musialam byc ubrana bo przyjechal kamerzysta, potem zdjelam rajstopy, halke, rozluznilam gorset i posiedzialam troche

co do wiatru to zaraz jeszcze jedno zdjecie wkleje, jak wysiadalismy z auta juz przed sala, tam to dopiero powialo
Hej panienki mam pytanieo jak u Was jest z kamerzysta i fotografem bo sobioe zdalam sprawe ze juz musze powoli zaczac jezdzic i uzgadnaic wszystko a z moim chlopem ciezko sie polemizuje...
bo u nas np fotograf powiedzial ze najpierw przyjedzie do TZ obfotografuje go w udawanej sesji podczas ubierania sie do slubu a potem do mnie i tez cos podobnego.. moment wkaldania podwiazek wiecie trele morele
no i nie wiem czy wy tez tak robicie?? czy cos innego madrzejszego wymyslic... bo w koncu musi byc cos w folderze przygotowania

wczoraj moj tato przyjechal pod nasz dom samochodzikiem a TZ do mnie no to teraz mi powiedz ja ko planujesz no to ja mu ze tu z porzedu to rumianki z allegro a z tylu moze jakis napisik na tylnej szybie
na co uslyszalam.. zadnych napisow conajwyzej kokardki na klamkach....
lewus jedne i tak to ja bede dekorowac samochod
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 15:30   #1310
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Hej panienki mam pytanieo jak u Was jest z kamerzysta i fotografem bo sobioe zdalam sprawe ze juz musze powoli zaczac jezdzic i uzgadnaic wszystko a z moim chlopem ciezko sie polemizuje...
bo u nas np fotograf powiedzial ze najpierw przyjedzie do TZ obfotografuje go w udawanej sesji podczas ubierania sie do slubu a potem do mnie i tez cos podobnego.. moment wkaldania podwiazek wiecie trele morele
no i nie wiem czy wy tez tak robicie?? czy cos innego madrzejszego wymyslic... bo w koncu musi byc cos w folderze przygotowania
U mnie będzie tak idiotycznie, że najpierw fotograf z kamerzystą przyjeżdżają do mnie i tam niby jakieś przygotowania. Potem pakujemy się do samochodów i jedziemy do ośrodka, w którym będzie wesele i w którym będzie nocował TŻ. Tam fotograf z kamerzystą pójdą do Niego na niby przygotowania, potem tam się gdzieś spotkamy i plener...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:31   #1311
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

u nas kamerzysta najpierw byl u mnie potem pojechal do tz, dlatego ja sie rozebralam i moglam posiedziec
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:32   #1312
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
U mnie będzie tak idiotycznie, że najpierw fotograf z kamerzystą przyjeżdżają do mnie i tam niby jakieś przygotowania. Potem pakujemy się do samochodów i jedziemy do ośrodka, w którym będzie wesele i w którym będzie nocował TŻ. Tam fotograf z kamerzystą pójdą do Niego na niby przygotowania, potem tam się gdzieś spotkamy i plener...
a bo widzisz ty masz TZ przyjezdnego jak mniemam do Twojego miasta...
no a my nie
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:35   #1313
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

My jeszcze nie wiemy jak to bedzie no i jak z plenerem.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:36   #1314
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
u nas kamerzysta najpierw byl u mnie potem pojechal do tz, dlatego ja sie rozebralam i moglam posiedziec
ja juz tak nie bede chciala
ze tu sie ubierac specjalnie dla chlopa potem sie rozbierac.. ech..
umowilam sie na 11 do fryzjerki - ona godzine bedzie mnei fryzowac
potem mejkap tez 60 minut .. matko kochana ... jak glupia wszystko na styl sobie poustawialam... ale siara... chyba zadzwonie do fryzjerki zeby przelozyc o godizne.. dobrze ze jest jeszcze czas.... rany

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
My jeszcze nie wiemy jak to bedzie no i jak z plenerem.
my sobie plener zrobimy po obiedzie.. bedize czerwiec wiec spokojnie do 21 bedzie widno... a my mamy wesele na zamku miedzy ruinami wiec mam nadzieje ze cos ciekawego wyjdzie
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:37   #1315
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
a bo widzisz ty masz TZ przyjezdnego jak mniemam do Twojego miasta...
no a my nie
No przyjezdnego... Chociaż ja ostatnio też jestem przyjezdna, bo mieszkam 400km od domu :P Ale mój pokoik zawsze na mnie czeka...

A co do dekoracji auta, to ja zobaczę udekorowane dopiero przed wyjazdem do Kościoła. W ogóle wtedy pierwszy raz to auto na oczy zobaczę, bo nawet nie wiem, jak ono wygląda

Tak samo umówiliśmy się z TŻ z orgnanistą na dzień przed ślubnym (pewnie żeby coś pouzgadniać) i usłyszymy go po raz pierwszy na naszym ślubie... Księdza zapewne też dzień wcześniej dopiero zobaczymy... Przynajmniej mamusia ostatnio była zanieść zapowiedzi i nasze karteczki z nauk do Kościoła, rozmawiała z księdzem o opłatach i jest zdecydowanie "co łaska" - ksiądz mówił, że cennika żadnego nie ma i już nie raz miał pary, które dawały po 100zł... My pewnie damy w granicach 300-400zł...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:39   #1316
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
my sobie plener zrobimy po obiedzie.. bedize czerwiec wiec spokojnie do 21 bedzie widno... a my mamy wesele na zamku miedzy ruinami wiec mam nadzieje ze cos ciekawego wyjdzie
My tez checemy po obiedzie i pierwszym tańcu jechac, od sali mamy jakies ok.10 min. do jeziorka wiec mogą ładne wyjsc fotki, ale nie chciałabym spotkac tam jakis ludzi na grillu.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:42   #1317
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
No przyjezdnego... Chociaż ja ostatnio też jestem przyjezdna, bo mieszkam 400km od domu :P Ale mój pokoik zawsze na mnie czeka...

A co do dekoracji auta, to ja zobaczę udekorowane dopiero przed wyjazdem do Kościoła. W ogóle wtedy pierwszy raz to auto na oczy zobaczę, bo nawet nie wiem, jak ono wygląda

Tak samo umówiliśmy się z TŻ z orgnanistą na dzień przed ślubnym (pewnie żeby coś pouzgadniać) i usłyszymy go po raz pierwszy na naszym ślubie... Księdza zapewne też dzień wcześniej dopiero zobaczymy... Przynajmniej mamusia ostatnio była zanieść zapowiedzi i nasze karteczki z nauk do Kościoła, rozmawiała z księdzem o opłatach i jest zdecydowanie "co łaska" - ksiądz mówił, że cennika żadnego nie ma i już nie raz miał pary, które dawały po 100zł... My pewnie damy w granicach 300-400zł...
ja dekoracje auta zobaczylam w sumie dopiero dzis,
a w kosciele zaplacilismy 750 zł +200 zapowiedzi
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:46   #1318
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Metkaa prześlicznie po prostu. Ale chudziutka widzę jesteś. To ja już w ogóle w sukni będę wyglądać jak kosciotrupek:P Piekna suknia i bukiecik śliczny
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:46   #1319
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

u nas fotograf ma przyjechac najpierw tam gdzie bede sie malowała, hehe będzie fotografował przemianę bestii z piękna a potem przyjedzie do nas nas pofotografować na szczęscie w jednym mieszkaniu

aa i koło koscioła gdzie bierzemy ślub stoi armata no działko i będziemy też się tam focić tżcik wymyślił, poza tym pare fotek obok zajazdu i plener potem

a z muzy to organy i skrzypce.
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.

Edytowane przez gospella
Czas edycji: 2010-04-21 o 16:03
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:34   #1320
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Hej panienki mam pytanieo jak u Was jest z kamerzysta i fotografem bo sobioe zdalam sprawe ze juz musze powoli zaczac jezdzic i uzgadnaic wszystko a z moim chlopem ciezko sie polemizuje...
bo u nas np fotograf powiedzial ze najpierw przyjedzie do TZ obfotografuje go w udawanej sesji podczas ubierania sie do slubu a potem do mnie i tez cos podobnego.. moment wkaldania podwiazek wiecie trele morele
no i nie wiem czy wy tez tak robicie?? czy cos innego madrzejszego wymyslic... bo w koncu musi byc cos w folderze przygotowania

wczoraj moj tato przyjechal pod nasz dom samochodzikiem a TZ do mnie no to teraz mi powiedz ja ko planujesz no to ja mu ze tu z porzedu to rumianki z allegro a z tylu moze jakis napisik na tylnej szybie
na co uslyszalam.. zadnych napisow conajwyzej kokardki na klamkach....
lewus jedne i tak to ja bede dekorowac samochod
My nie bedziemy mieli takich typowego filmu z przygotowan, zrobia nam filmik w rytm tej piosenki http://www.youtube.com/watch?v=4opY4pgDoHA, nasz foto/video pokazywal nam, ze cos takiego kiedys zrobil i strasznie nam sie podobalo, wiec chcemy to samo, to bylo takie zwalnianie i przyspieszanie akcji w zaleznosci od rytmu piosenki. Co do zdjec to my mamy plener we wtorek po weselu
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.