Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 07:55   #751
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja kupiłam arstona i przez omyłkę zamówiłam tej samej firmy ale inny model na który wszyscy narzekają ;/ no zobaczymy jak będzie zapłaciliśmy 1945 z przesyłką no mam nadzieję że mi akurat to nie będzie przeszkadzać co innym użytkownikom z racji tego że mam akwarium duże i ono dosyć hałasu robi więc pstrykanie w lodówce może mi nie przeszkadzać sama chciałam Samsunga ale do zabudowy marnie więc nic innego nie pozostało choć wybór ostateczny były 2 lodówki ariston i gorenje wybrana została 1 bo tż się bardziej podobała a przy zamówieniu kliknęłam na 333 zamiast 313 i dopiero 2 dni po odbiorze w domu się zorientowałam że coś nie tak ale już w wymiany się nie bawiłam.

Zastanawiałam się też nad lodówką Liebher (siostra tż ma taką) fakt zamrażalnik ma duży ale chłodziarka uj marnie (piszę o tych do zabudowy) a mój ariston ma nieporównywalnie dużą chłodziarkę mniejszą chłodziarkę no ale chyba większa mi nie potrzebna na tygodniowe zapasy mi wystarczy

ogólnie chciałam lodówkę side by side do zabdowy no ale tutaj też marnie z wyborem a ceny kosmiczne po zamówieniu lodówki na następny dzień widzieliśmy z tż fajna LG biało czarną super by nas pasowała do kuchni no ale już było zapłacone i zamówione ale już wiemy że jak będzie nas ta wkurzać to wyrzucimy jedną szafkę i wstawimy wtedy tą

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2010-05-17 o 07:58
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 07:58   #752
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

No ale jak widać można kupić coś drogiego i tez się naciąć. W sumie inni tez mają problemy z ta lodówką.
W każdym razie na lodówkę za 3000 zł nas nie stać, szukamy czegoś tańszego
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:03   #753
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

o niee, to my dalismy około 2 tys. to chyba ta:
http://www.euro.com.pl/lodowki/opis-...tml#content_3c
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:15   #754
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

O tutaj na peryskopie można porównać zebrane opinie użytkowników http://www.peryskop.pl/produkt/22078...ERR-CNESF30330
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:27   #755
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

ok ok, ja nikogo nie namawiam uwazam ze libher robi najlepsze lodówki na rynku (wsród wszedobylskiej chinszczyzny) i takie jest moje zdanie

Teraz przekopuje neta pod kątem pralek i co strona to inne opinie, hehe
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 09:20   #756
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Susanna jak masz kupić lodówkę i to nie do zabudowy kup Samsunga! Nie ma nic lepszego i nawet się nie zastanawiaj a cenowo też jest dobrze
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 10:06   #757
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Susanna jak masz kupić lodówkę i to nie do zabudowy kup Samsunga! Nie ma nic lepszego i nawet się nie zastanawiaj a cenowo też jest dobrze
Dzięki za poradę Lodówka faktycznie nie do zabudowy, nie musi być piękna i reprezentatywna bo i tak będzie stać w spiżarni.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 10:46   #758
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Co do pralek to ja już po 2 praniach w mojej LG i uwagi super cicha po prostu rewelacja! Miło zaskoczyły mnie odgłosy wydawane przez nią podczas włączania, ustawiania, wyłączania i przede wszystkim jak skończy prać, nie jest to typowe pikanie którego nie słychać tylko miła melodyjka nawet podoba się mojemu tż i co idzie do łazienki to słyszę jak się bawi hihi
mogła by mieć krótsze bo ma długie programy prania w przeciwieństwie do pralki tż mamy która teraz kupiła boscha i ma krótsze programy a ja ma długości jak w poprzedniej pralce whirpoola ale tu jest ten plus że przy każdym praniu mogę zmienić czas prania nastawiając np. wyższe lub niższe wirowanie i w jakiej wodzie więc dużo opcji A ma krótsze niż moja mama w Aristonie, wiec tak średnio no ale jest klas A+ więc za dużo prądu nie weźmie zadowolona jestem! I polecam serdecznie!
A taki prawdziwy minus to za pojemniczek na płyn do płukania no wydaje mi się za mały a jak wleję więcej to i tak ucieka i pranie nie pachnie tak intensywnie jak w mamy Aristonie

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2010-05-17 o 10:49
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:18   #759
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Co do pralek to ja już po 2 praniach w mojej LG i uwagi super cicha po prostu rewelacja! Miło zaskoczyły mnie odgłosy wydawane przez nią podczas włączania, ustawiania, wyłączania i przede wszystkim jak skończy prać, nie jest to typowe pikanie którego nie słychać tylko miła melodyjka nawet podoba się mojemu tż i co idzie do łazienki to słyszę jak się bawi hihi
mogła by mieć krótsze bo ma długie programy prania w przeciwieństwie do pralki tż mamy która teraz kupiła boscha i ma krótsze programy a ja ma długości jak w poprzedniej pralce whirpoola ale tu jest ten plus że przy każdym praniu mogę zmienić czas prania nastawiając np. wyższe lub niższe wirowanie i w jakiej wodzie więc dużo opcji A ma krótsze niż moja mama w Aristonie, wiec tak średnio no ale jest klas A+ więc za dużo prądu nie weźmie zadowolona jestem! I polecam serdecznie!
A taki prawdziwy minus to za pojemniczek na płyn do płukania no wydaje mi się za mały a jak wleję więcej to i tak ucieka i pranie nie pachnie tak intensywnie jak w mamy Aristonie
no właśnie właśnie
mamy tą samą LG i ja też za cholerę nie wiem, ile tam lać tego płynu
leję tak jakby jedno chlup i szczerze mówiąc jeszcze mi się nie wylewało, a pranie pachniało
chyba trzeba lać poniżej tego niebieskiego wsadu

tak samo nie mam wyczucia, ile trzeba proszku, ale myślę, że to też efekt tego, że przez ostatnie kilka lat używałam pralki otwieranej od góry i w niej była podziałka

a co do melodyjki, to mi tez się podoba, zapuszcza inne dźwięki w innych sytuacjach, np gdy zapomnę odkręcić wodę, to coś innego popiskuje, także wtedy wiem, że warto do niej podejść

a jak odpiskuje "THE END", to czekam tak z 10 minut, żeby się sama wyłączyła. To też jest fajne, moja poprzednia pralka nie wyłączała się sama
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:39   #760
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Też właśnie zauważyłam że jak później pójdę ją otworzyć to sama się wyłącza bo jak po zakończeniu prania to przechodzi w stan spoczynku tak jakby a dopiero później sama się wyłącza.
To może faktycznie nie będę lać więcej płynu to może bardziej pachnące wyjdzie pranie
Ale ta cicha praca no po prostu rewelacja nie mogę wyjść z podziwu i zachwytu nad jej pracą
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:51   #761
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

a o jakim modelu LG mówicie? z napędem DD? a może parowa?
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 11:56   #762
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: kupuje sprzęt do kuchni prosze o radę!

w tej chwili mam za małą kuchnię, żeby wstawiać do niej jeszcze pralkę, ale kiedyś w przyszłości mam zamiar mieć salon kąpielowy i tam już pralka mi nie będzie pasowała, więc trafi albo do kuchni albo zrobię sobie pralnię
widziałam sprzęty agd w tej samej linii stylistycznej: lodówka, pralka i mikrofalówka czerwone w kwiaty, z LG, czegoś takiego pewnie bym nie rozdzielała
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 12:17   #763
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: kupuje sprzęt do kuchni prosze o radę!

Cytat:
Napisane przez GOcha79 Pokaż wiadomość
Co myślicie o pralce w kuchni? mnie się to strasznie podoba. zazwyczaj kuchnia jest większa od łazienki więc po co pralkę jeszcze do niej wstawiać.
teraz są niektóre pralki tak piękne że tylko je pokazywać
Ja posiadam pralke w kuchni. Musze przyznac ze to pomysl mojego TŻ i na poczatku niezbyt mnie zachwycil Po kilku namowach uleglam i stwierdzam ze to najlepsze rozwiazanie z mozliwych.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:32   #764
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja polecam lodówki Liebher, co prawda ceny nie są niskie ale z opinii wynika ze to najlepsze lodówki na świecie ja mam moją od roku i nastawiam sie ze dłuuuugo razem pomieszkamy
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hmmm ceny tych lodówek sa naprawdę wysokie (dla nas za wysokie) a tutaj znalazłam bardzo niezadowolonego użytkownika... http://liebherr.fm.interia.pl/
No cóż... nawet w najlepszych firmach może się trafić wadliwy model czy egzemplarz... jednak Liebherr jakby nie było stoi wysoko jeśli chodzi o jakość.
U nas sprzęt wybierał mąż, jako że dobrze zna się na sprzęcie i wybór padł na Liebherra zdecydowanie. Mamy już tę lodówkę 6 lat i sprawuje się bez zarzutu. Nie wiem jaki model, ale kosztowała coś ok.2500 (i do zabudowy).
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:34   #765
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
U nas sprzęt wybierał mąż, jako że dobrze zna się na sprzęcie i wybór padł na Liebherra zdecydowanie. Mamy już tę lodówkę 6 lat i sprawuje się bez zarzutu. Nie wiem jaki model, ale kosztowała coś ok.2500 (i do zabudowy).
a jaką mąż wybrał pralke ?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:52   #766
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a jaką mąż wybrał pralke ?
Pralki jeszcze nie wybieraliśmy jest to jedyny stary sprzęcioch, który mamy w domu i niedługo przyjdzie na niego kolej na razie mamy starego ponad 10-letniego electroluxa, którego kupił jako kawaler, no i służy jeszcze. Ale mąż powiedział, że electroluxa już nie chce. A wiesz, zapytam go na co by się nastawiał
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 16:03   #767
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

sheryl zapytaj bo ja wlasnie mysle o elektroluxie. Małe zuzycie pradu, wody, 6 kilo wsadu i w sumie ma dobre opinie na forach i w sklepach
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 16:04   #768
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

o tej http://www.ceneo.pl/2316418
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 16:42   #769
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
sheryl zapytaj bo ja wlasnie mysle o elektroluxie. Małe zuzycie pradu, wody, 6 kilo wsadu i w sumie ma dobre opinie na forach i w sklepach
no i popytałam pomyliło mi się coś, bo on nie ma nic przeciwko electroluxowi. Powiedział, że wybierałby między boshem, siemensem i electroluxem - to jeśli chodzi o marki, bo oczywiście istotne są też parametry techniczne i inne...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 09:25   #770
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Szukam dobrego nawilżacza. Kupiłam i musiałam oddać bo po drugiej nocy padł co polecacie
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:52   #771
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
ooo fajnie, ze jestes z niej zadowolona, bo kupilam niedawno taka sama ja jeszcze jej nie uzywalam, bo na razie jestesmy na etapie kompletowania sprzetow do mieszkania, do ktorego wprowadzimy sie dopiero w sierpniu, wiec poki co pralka sobie tylko stoi. ale raz ja chyba teraz odpalimy zeby sprawdzic czy wszystko dziala jak nalezy

a sprzet kompletuje sugerujac sie wlasnie opiniami w necie w sumie ta praleczka miala bardzo dobre, aczkolwiek rozwazalismy tez jednego Electroluxa, ktory mial tak zachwycajace opinie i tak ogromna ich ilosc, ze az wydalo sie to podejrzane chyba jakis marketingowiec nic nie robi caly dzien tylko pisze opinie na necie

z tego typu sprzetow kupilismy jeszcze poki co czajnik Zelmera (http://www.ceneo.pl/763642) i odkurzacz Samsunga (http://www.ceneo.pl/4503502). mam nadzieje, ze bedziemy zadowoleni z tego sprzetu

w dalszej kolejnosci na zakup czekaja:
mikrofala Zelmera (http://www.ceneo.pl/1586283)
blender Brauna (http://www.ceneo.pl/1879032)
zelazko Tefala (http://www.ceneo.pl/2315717)
jakby ktoras z Was miala jakies doswiadczenia zwiazane z tymi sprzetami (dobre, a najchetniej zle jesli takowe by byly ) to prosze o cynk bo jakby co jeszcze mozemy zmienic wybor
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 12:24   #772
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
fajna, duży wsad ma jak na takie małe wymiary
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 16:50   #773
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Szukam dobrego nawilżacza. Kupiłam i musiałam oddać bo po drugiej nocy padł co polecacie
Niestety ja Ci nic nie polecę bo nigdy nie potrzebowałam także się nie znam.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:20   #774
GOcha79
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 153
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
fajna, duży wsad ma jak na takie małe wymiary
mnie w tych pralkach zadziwiła cichość wirowania. w Media widziałam modele napędu Direct Drive i tego konwencjonalnego. różnica nieziemska.
GOcha79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:09   #775
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

gdzieś widziałam nawet filmik z porównaniem tych dwóch silników, nie wiem czy to było tutaj czy na innym forum, bo jak szukałam lodówki to przeglądałam sporo stron i wielu ciekawostek się naczytałam
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 21:06   #776
Gineska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 31
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma lodówkę firmy Elektrolux? Jeśli tak, to czy jesteście zadowolone? Będę wdzięczna za odpowiedzi
Ja mam Jestem bardzo zadowolona. Model chyba erb29033x. Ergonomiczna: wygodna, fajnie rozplanowana. Odmrażam ją strasznie rzadko - mam już chyba ponad trzy lata, a robiłam to dwa razy.
No i ładna, po prostu elegancka. Jak widzę niektóre szkarady w sklepach, to się dziwię, że ktokolwiek to kupuje

Ma tylko jedną wadę: jest cichutka, ale jak każda lodówka ma "głośniejsze momenty". Moja lodówka wtedy wydaje dziwnie dźwięki, jakby jęczała. Mnie to akurat śmieszy, ale jak ktoś ma małe mieszkanko i jeszcze otwartą kuchnię, to może denerwować. No ale cóż takie dźwięki w porównaniu z tym, jaki zgiełk robią w domu bachory
__________________
Piszę poprawnie po polsku
Gineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:38   #777
patiosh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
gdzieś widziałam nawet filmik z porównaniem tych dwóch silników, nie wiem czy to było tutaj czy na innym forum, bo jak szukałam lodówki to przeglądałam sporo stron i wielu ciekawostek się naczytałam
Ja zamówiłam whirlpool'a na początku tego tygodnia na maximedia, zobaczymy jak się sprawią z realizacją, nie mogę się już doczekać Mąż mnie musi uspakajać, ech za dużo chodzę i mu gadam po pracy o tym zakupie
patiosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:01   #778
GOcha79
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 153
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
gdzieś widziałam nawet filmik z porównaniem tych dwóch silników, nie wiem czy to było tutaj czy na innym forum, bo jak szukałam lodówki to przeglądałam sporo stron i wielu ciekawostek się naczytałam
masz to na myśli http://gupiama.wrzuta.pl/film/aNaLiGzpT8k/20100309079
też to widziałam tutaj gdzieś na wizazu.

a co do lodówki. poleciłabym przy kupnie zwrócić uwagę na powłokę. jednak nie każdy inox sprawdza się w kuchni.
GOcha79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 20:07   #779
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

noo... dokładnie o to mi chodziło... dla mnie to kolosalna różnica...

lodówkę już mam, wybrałam taką z tytanową powłoką, na której nie widać odcisków palców i jest odporna na zarysowania...
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 09:40   #780
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Niestety ja Ci nic nie polecę bo nigdy nie potrzebowałam także się nie znam.
ok ale i tak dzięki
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-16 18:12:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.