Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 13:36   #3661
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Lain, nareszcie
Już myslalam, że się przeprowadziliście do tego Egiptu

Co to za zwierzak? Ja bym chyba zemdlała, jakby coś takiego mi na rękę wlazło
oj chetnie bym sie przeprowadzila tam
a to pyton krolewski marzenie mojego meza, ktore wreszcie mogl spelnic
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 13:55   #3662
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć
Widzę, że nam się ruch na wątku wreszcie jakiś zrobił

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
No to chyba czas na moja relacje
Super relacja
A tej lasce, co przed Wami ślubowała chyba bym ze złości przywaliła

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Martoolka jestem pewna, że poszło Ci śpiewająco powodzenia w edukowaniu młodzieży
Dzięki
Konspekt zajęć na juro przygotowałam, wiem co mam robić, więc będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
z TŻ mamy ostatnio pecha - ja niedawno dostałam mandat 200 zł i 6 punktów, a dzisiaj mój mąż wrócił do domu z mandatem 700 zł i 6 punktami karnymi i weź tu człowieku odkładaj na mieszkanie ja teraz jeżdzę dużo wolniej, więc nauczkę mam
Ale pech

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
My dostaliśmy mandat w poniedziałek po ślubie jak wracaliśmy do naszego miasta Na szczęście niezbyt wysoki, a jeszcze nam do najniższej kwoty obniżyli, bo teść się ładnie pouśmiechał Nasza pierwsza wspólno-małżeńska pamiątka
Będzie co dzieciom opowiadać

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Wiecie co... ja chyba najbardziej się boję tego, że będzie mi się chciało ryczeć i tylko o tym będę myśleć aż się w końcu cholerka rozrycze!
Ja też się bałam, że będę płakać, a nawet łezka mi nie poleciała. Za to w niedzielę kilka razy się poryczałam, bo dopiero wtedy stres ze mnie zaczął schodzić

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
I mam bombową wiadomość.
Na osiedlu pomiędzy kontenerami na śmieci ktoś znalazł granat!
Policja przyjechała, ogrodziła teren taśmą i zrobiła zdjęcie. Podobno mają wysłać je saperom. Bo na zdjęciu będzie widać różnice pomiędzy atrapą a prawdziwym granatem, nie?
Toż to szok A policjanci genialni

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Ty weź nawet nie opowiadaj o świecących sloneczkach itp... u mnie zimno, szaro, leje, wieje... aż się żyć odechciewa.....
Jak Cię to pocieszy, to u mnie też jest szaro, zimno i sennie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 14:07   #3663
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
hej
wesele i slub udane
To super

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
co tam u Was slychac?
ja juz po podrozy poslubnej bylo bosko
udalo nam sie poplywac z wielkim stadem delfinow (ok. 40 sztuk!) nieziemskie przezycie oczywiscie troszke pozwiedzalismy, troche poszalelismy po pustyni na quadach, a poza tym wiekszosc czasu zajmowalo nam nurkowanie Marsa Alam to idealne miejsce wlasnie do nurkowania
Zazdraszczam szczególnie tych delfinów

Cytat:
Napisane przez justinaa9 Pokaż wiadomość
Martoolka87, po pierwsze gratulacje!!! I wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze! Wspaniałe relacja! Jak miło się czyta te Wasze wszystkie relacje.
Mam wielką prośbę o wrzucenie opisu zabawy taniec pokoleniowy, bo skoro tak się gościom podobało, to myślę, że dobrze byłoby zaproponować go zespołowi... Myślę, że nie tylko mnie się przyda.
Dzięki
Opis tańca pokoleniowego jest tu:
http://www.slubomania.pl/index.php/z...ce-pokoleniowe
U nas to było troszkę inaczej, bo wszyscy tańczyli i do starych i do nowych melodii. Ze starych był jakiś walc z nocy i dni czy coś takiego zmiksowany z "oczarowaniem" wodeckiego, a z nowych mix "poker face" lady gagi i "wyginam śmiało ciało" Kazaliśmy DJowi powiedzieć, że wszelkie nietypowe figury będą wysoko punktowane, więc się goście nieźle wyginali Nagrodą był maluch (1 dla pary ze starszego pokolenia, drugi dla młodszej pary)- drewniany samochodzik z kieliszkiem, kupiliśmy w sklepie ze śmiesznymi upominkami.

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
dziewczyny które są jeszcze przed ślubem jak was tak czytam to nie mogę uwierzyć ze ja juz po ślubie tyle czasu na to czekałam ale powiem ze z TZ teraz jest jakoś tak pięknie zawsze było ale po ślubie jakoś bardziej w sumie sama nie wiem czemu ...
We wtorek będziemy mieli film z wesela strasznie się ciesze :P facet co montował płytę powiedział ze maja super materiał bo bylo super wesele ale mi sie milo zrobilo
U nas też zaraz po ślubie było pięknie i wyjątkowo, a teraz TŻ wrócił do pracy i jest jedna wielka bo prawie cały miesiąc miał wolny i praktycznie się nie rozstawaliśmy, a teraz za nim tęsknię jak wariatka.

My mamy do odbioru dziś film z wesela i fotki z pleneru, no ale TŻ w pracy, więc pewnie dopiero jutro odbierzemy
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 14:18   #3664
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
U nas też zaraz po ślubie było pięknie i wyjątkowo, a teraz TŻ wrócił do pracy i jest jedna wielka bo prawie cały miesiąc miał wolny i praktycznie się nie rozstawaliśmy, a teraz za nim tęsknię jak wariatka.

Martoolka, my tez oboje z TZtem wczoraj wrócilismy do pracy i ja tez tęsknie
A do tego TZ ma drugą zmianę i wlaściwie wczoraj się nie widzieliśmy, bo jaja ja rano wychodzilam to on spał, a jak wrócił po 23:00, to ja już spałam Buuu

Lain, nazwa pyton mi się z jakimś dużym potworem kojarzy, a ten Wasz jest malutki. Urośnie jeszcze czy taki zostanie?
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 14:24   #3665
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

lain

Martoolka nie zapomnij pochwalić się jutro zdjęciami
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 14:30   #3666
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Lain, nazwa pyton mi się z jakimś dużym potworem kojarzy, a ten Wasz jest malutki. Urośnie jeszcze czy taki zostanie?
on jest jeszcze mlodziutki, wiec jeszcze sporo urosnie
teraz ma jakies 70 cm w poniedzialek wsunal 3 myszki, wiec ma apetyt (normalnie dostaje jedna duza, ale akurat w skelpei duzych nie bylo, wiec musial sie z trzema pobawic)
choc pytony rosna tak max do 150cm, wiec jakis wielki to nie bedzie

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
lain


zmykam na zakupki wczoraj w sklepie wpadlo mi w oko pare rzeczy, w tym jedne botki jesienne, ktore bylyby teraz idealne mialam poczekac do soboty zeby isc z hamujacym zakupowy szal mezem, ale chyba nie wytrzymam
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 14:42   #3667
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
aaa zapomnialam pochwalic sie naszym nowym zwierzaczkiem slodziak jest :p
na zdjeciu bawi sie w bransoletke

no ładnie to też macie już gada w domku
ja za wężami jakos nie specjalnie, ale TŻ teraz meczy o agamę ...
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 17:19   #3668
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
co tam u Was slychac?
ja juz po podrozy poslubnej bylo bosko
udalo nam sie poplywac z wielkim stadem delfinow (ok. 40 sztuk!) nieziemskie przezycie oczywiscie troszke pozwiedzalismy, troche poszalelismy po pustyni na quadach, a poza tym wiekszosc czasu zajmowalo nam nurkowanie Marsa Alam to idealne miejsce wlasnie do nurkowania udalo nam sie zrobic kurs podstawowy i jestesmy na polmetku kursu zaawansowanego, ktory dokonczymy przy nastepnym wyjezdzie
i wiecie co... jak tak patrze na ta nasza polska pogode, to najchetniej szybciutko bym tam wrocila

poza tym super nam sie razem mieszka z mezem. jednak 9 lat razem to troszke czasu jest, wiec znamy sie na wylot, tak ze zamieszkanie razem nie przynioslo nic nowego

teraz czekamy az sie troche wypogodzi, bo dalej nie zrobilismy slubnej sesji a ze ja chce sesje w jeziorze przy zachodzie slonca to pogoda byle jaka nie moze byc

Capri serdecznie gratuluje kruszynki
my niedlugo w rodzinie tez bedziemy miec malego dzieciaczka, bo sis meza bedzie rodzic lada dzien
za podroz poslubna i za kurs nurkowania (tez bym chciala ) Super macie tego zwierzaczka, ale ja sie boje takich wiec bym nie mogla miec moja szwagierka ma kameleona

agator:fajnie , ze wam slonko zaswiecilo bo naprawde pogoda byla okropna, gratulacje i wszystkiego najlepszego



Ja dzisiaj siedze w domku i zaraz chyba sie wezme za pieczenie frytek
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:56   #3669
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Widze, ze pustki na watku Frytki wyszly nawet nawet
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 06:13   #3670
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

cześć, ja dzisiaj do pracy nie idę, ale przez ten ból gardła już od 6 nie śpię, TŻ budzi mnie jakoś zawsze rano jak chodzi po domu i budzik mnie budzi i zazwyczaj zasypiam jeszcze, ale dzisiaj już mi się nie chce. Kochany zrobił mi herbatkę i podał leki do łóżka a potem pobiegł do pracy.

Wczoraj wgrałam zdjęcia do wywołania i wyszła mi zastraszająca suma za nie. Musze wywołać kilka razy kilkanaście zdjęć formatu 13x18 do albumów, które dla nich zrobiłam plus dodatkowe zdjęcia i jeszcze tak symbolicznie po kilka zdjęć dla chrzestnych i dziadków.

dzisiaj chyba w końcu udam się do salonu oddać suknię, mam nadzieję, że ją przyjmną pomimo tego że przy dole jest w kilku miejscach porwana

w końcu deszcze nie pada

Lain witaj po długiej nieobecności
fajne zwierzątko

agator cieszę się że wszystko się udało i jesteście zadowoleni
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 07:03   #3671
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Dzień doobry... Jeju jets mi zimno, chce mi się spać i do tego siedzę w pracy..... oo mamo.... chyba mnie cos bierze....;/
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 07:22   #3672
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Sąsiad który stał obok usłyszał że policjanci nie byli pewni czy to granat czy nie bo 1 nie był w wojsku a drugi był już dawno.
Nie wiem czy zdjęcie robili zwykłym aparatem - oby nie komórką, bo komórki są niebezpieczne i jeszcze może od tego wybuchnąć!
fachowość pierwsza klasa

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Ale się wygodne zrobiłyśmy
to nie wygoda, to po prostu oszczędność czasu i nerwów

agator, super, ze było tak wspaniale dużo, dużo, dużo i jeszcze więcej słoneczka i szczęscia w życiu

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
co tam u Was slychac?
ja juz po podrozy poslubnej bylo bosko
udalo nam sie poplywac z wielkim stadem delfinow (ok. 40 sztuk!) nieziemskie przezycie oczywiscie troszke pozwiedzalismy, troche poszalelismy po pustyni na quadach, a poza tym wiekszosc czasu zajmowalo nam nurkowanie Marsa Alam to idealne miejsce wlasnie do nurkowania udalo nam sie zrobic kurs podstawowy i jestesmy na polmetku kursu zaawansowanego, ktory dokonczymy przy nastepnym wyjezdzie
i wiecie co... jak tak patrze na ta nasza polska pogode, to najchetniej szybciutko bym tam wrocila

poza tym super nam sie razem mieszka z mezem. jednak 9 lat razem to troszke czasu jest, wiec znamy sie na wylot, tak ze zamieszkanie razem nie przynioslo nic nowego

teraz czekamy az sie troche wypogodzi, bo dalej nie zrobilismy slubnej sesji a ze ja chce sesje w jeziorze przy zachodzie slonca to pogoda byle jaka nie moze byc

Capri serdecznie gratuluje kruszynki
my niedlugo w rodzinie tez bedziemy miec malego dzieciaczka, bo sis meza bedzie rodzic lada dzien
cieszę się, że podróż się udała te delfinki musiały być przeurocze i to nurkowanie nie powiem, że nie zazdroszcze
trzymam kciuki za sesje oby pogoda pozwoliła Wam ją zrobić i za sis męża

a ten zwierzaczek to

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość


U nas też zaraz po ślubie było pięknie i wyjątkowo, a teraz TŻ wrócił do pracy i jest jedna wielka bo prawie cały miesiąc miał wolny i praktycznie się nie rozstawaliśmy, a teraz za nim tęsknię jak wariatka.

My mamy do odbioru dziś film z wesela i fotki z pleneru, no ale TŻ w pracy, więc pewnie dopiero jutro odbierzemy
ja też tak zawsze mam, ze jak tż po urlopie czy jakieś przerwie świątecznej idzie do pracy to tęskniam, normalne to chyba jest

ja bym chyba nie wytrzymała i sama poszła po ten film i fotki

ja dzisiaj mam szkolenie z tej nowej pracy mam nadzieję, ze nie będe musiała czegoś robić na nim, pokazywać albo coś
a wieczorem jedziemy na sale ustalić menu i szcegóły takie różne najlepsze jest to, że moja mama chce z nami jechać nie wiem po co i na co

słoneczko wychodzi z rana
i 15 dni do ślubu
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 07:38   #3673
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Martoolka, my tez oboje z TZtem wczoraj wrócilismy do pracy i ja tez tęsknie


Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Martoolka nie zapomnij pochwalić się jutro zdjęciami
Aż takiej sklerozy to chyba nie mam

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
w końcu deszcze nie pada
U mnie też

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja bym chyba nie wytrzymała i sama poszła po ten film i fotki
A ja miałam lenia i mi się nie chciało. Poza tym pogoda była paskudna, a ja cos nie za dobrze się czuję Jakieś choróbsko próbuje mnie dopaść już od miesiąca, ale ja się nie daję

Zdjęłam wczoraj tipsy i teraz duuużo lepiej mi się klika w klawiaturę
Dziś pierwszy dzień prawdziwej pracy - trzymajcie kciuki
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 08:02   #3674
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

A ja jem śniadanko o i wczoraj dostałam sliczniusi prezencik od mojego kochanego
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 08:19   #3675
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martoolka
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:00   #3676
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martooolka

a ja zaraz umrę z zimna w tej pracy... no ja wiem że jest 3 września ale skoro jest tak zimno to może by tak wcześniej zacząć grzać
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:24   #3677
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

ja dzisiaj mam szkolenie z tej nowej pracy mam nadzieję, ze nie będe musiała czegoś robić na nim, pokazywać albo coś
a wieczorem jedziemy na sale ustalić menu i szcegóły takie różne najlepsze jest to, że moja mama chce z nami jechać nie wiem po co i na co

słoneczko wychodzi z rana
i 15 dni do ślubu
ale mnie strach ogarnia tak te dni uciekają

ja od poniedziałku najchęniej nie wychodziłabym z łóżka, a wieczorami problem usnąć masakra

moja mama też chciała jechać z nami usalić menu, ale jej to szybko wybiłam z głowy bo albo jada obie albo tylko my, a wie że moja teściowa to dziwne rzeczy wymyśla więc została chętnie w domu
ale oczywiście nasłuchałam sie żeby nam tylko byle czego nie nawciskali, bo u mojego brata tak było, oni sobie powybierali a na sali im wszysko zmienili i w sumie na obiad jakieś marne mięsko było.
Ostatecznie pani nam super doradziła i mamy fajne menu, mamuśka zadowolona

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Martooolka

a ja zaraz umrę z zimna w tej pracy... no ja wiem że jest 3 września ale skoro jest tak zimno to może by tak wcześniej zacząć grzać
a mój tż właśnie wyzywa że pewnie zaczną zaraz grzać, a grzali u nas do maja więc martwi się o rachunki
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:52   #3678
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

No my to musimy z TZ zaopatrzyć się w drewno i w węgielek w tym roku mamy zarobiony piękny kominek na romantyczne wieczoru fiu fiu juz się nie mogę doczekać :P
w niedziele mamy plener nareszcie bo chce mieć juz to z głowy :P
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:58   #3679
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

no to życze Wam super podogy, żeby nie padalo
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 13:17   #3680
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Ultra no plener koniecznie bo ponoć w weekend ma być cieplej troszkę

a ja przed chwilą pożegnałam się ze swoją suknią ślubna, poszła do salonu do prania i do komisu, jeśli się sprzeda a pani zapewnia że na pewno bo to hit tego roku i że przeszła do nowej kolekcji to dostanę za nią 1 300zł, chyba że sprzedam drożej gdzieś sama
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 13:54   #3681
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

certina4 ale masz super z ta suknia tylko pozazdrościć i cena jaka byś dostała super ... u mnie nie stety w salonie nie prowadza komisu a szkoda ja jak dostane 500 zł będę się cieszyć a jak 1000 zł to juz całkiem czy któraś dziewczyna sprzedała juz swoja suknie
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 15:00   #3682
justinaa9
Raczkowanie
 
Avatar justinaa9
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 242
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Opis tańca pokoleniowego jest tu:
http://www.slubomania.pl/index.php/z...ce-pokoleniowe
U nas to było troszkę inaczej, bo wszyscy tańczyli i do starych i do nowych melodii. Ze starych był jakiś walc z nocy i dni czy coś takiego zmiksowany z "oczarowaniem" wodeckiego, a z nowych mix "poker face" lady gagi i "wyginam śmiało ciało" Kazaliśmy DJowi powiedzieć, że wszelkie nietypowe figury będą wysoko punktowane, więc się goście nieźle wyginali Nagrodą był maluch (1 dla pary ze starszego pokolenia, drugi dla młodszej pary)- drewniany samochodzik z kieliszkiem, kupiliśmy w sklepie ze śmiesznymi upominkami.

My mamy do odbioru dziś film z wesela i fotki z pleneru, no ale TŻ w pracy, więc pewnie dopiero jutro odbierzemy
Dzięki za linka. Super pomysł. No i ten prezent -wygrana, też fajny.

Odebraliście już zdjęcia??

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
a ja zaraz umrę z zimna w tej pracy... no ja wiem że jest 3 września ale skoro jest tak zimno to może by tak wcześniej zacząć grzać
I tak już jest dzisiaj o niebo lepiej na dworze - przynajmniej u mnie. Słoneczko świecie. Całe szczęście, bo zaczynałam się martwić o nasze PMki z tej soboty. Ale widzę, że będzie dobrze!
__________________
justinaa9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 15:25   #3683
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
certina4 ale masz super z ta suknia tylko pozazdrościć i cena jaka byś dostała super ... u mnie nie stety w salonie nie prowadza komisu a szkoda ja jak dostane 500 zł będę się cieszyć a jak 1000 zł to juz całkiem czy któraś dziewczyna sprzedała juz swoja suknie

wiesz moja suknie kosztowała 3 500zł więc 1 300 wydaje mi się rozsądną ceną, chociaz w internecie dziewczyny wystawiają za dużo więcej - od 1 500zł do nawet 2 200 zl widziałam. Sama też ją ogłoszę gdzieś ale najpierw niech salon ją upierze i troszkę skróci. Płaciłam dzisiaj 100 zł za pranie i 50 zł będę płaciła za naprawę ( niestety jest kilka dziurek 3-4 i trzeba ze 2 cm ją skrócić )

wiem, że Gospella sprzedała jakiś czas temu swoją suknię ślubną
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy

Edytowane przez certina4
Czas edycji: 2010-09-03 o 15:28
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 16:35   #3684
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
Martoolka
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Martooolka
Dzięki za kciuki
Ogólnie poszło mi całkiem nieźle, chociaż zaczęłam od wieeeelkiej wpadki nie ze swojej winy. Byłam w szkole już pół godziny przed zajęciami - wszyscy mnie widzieli (dyrektorka, vice, kadrowy) i nikt mnie nie raczył poinformować, że jestem nie w tym budynku co trzeba Nieświadoma swojej wtopy polazłam sobie pokserować kilka rzeczy na zajęcia i załatwiałam w kadrach kilka rzeczy i chwilę przed dzwonkiem patrzę w jakiej sali mam zajęcia, a tam zaznaczone żóltym flamastrem te sale, więc się pytam co to znaczy, a babka mi na to, że mam zajęcia na drugim końcu miasta Dobrze, że TŻ by w domu, bo mnie tam zawiózł i spóźniłam się tylko 15 minut. Najlepsze jest to, że jak omawiałam zasady pracy na lekcji, to zasadą numer 1 była punktualność Ale się śmiałam, że po moim dzisiejszym wejściu powinniśmy z tego punktu zrezygnować

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
a ja przed chwilą pożegnałam się ze swoją suknią ślubna, poszła do salonu do prania i do komisu, jeśli się sprzeda a pani zapewnia że na pewno bo to hit tego roku i że przeszła do nowej kolekcji to dostanę za nią 1 300zł, chyba że sprzedam drożej gdzieś sama
Dobry pomysł z tym komisem

Cytat:
Napisane przez justinaa9 Pokaż wiadomość
Odebraliście już zdjęcia??
Niestety nie, bo foto się nie wyrobił, ale mamy część filmu - całą zabawę i musimy obejrzeć, żeby zatwierdzić, to wtedy przygotuje nam też wersję na blu-ray czy jak to się pisze TŻ śpi przed nocką, a ja bym już najchętniej sobie ten filmik obejrzała. Widzieliśmy skrót z wesela na wesoło - nieźle się uśmialiśmy
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:21   #3685
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czesc
u mnie tez dzis brzydko wogole caly dzien zle sie czulam, teraz mi troche przeszlo,

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki
Ogólnie poszło mi całkiem nieźle, chociaż zaczęłam od wieeeelkiej wpadki nie ze swojej winy. Byłam w szkole już pół godziny przed zajęciami - wszyscy mnie widzieli (dyrektorka, vice, kadrowy) i nikt mnie nie raczył poinformować, że jestem nie w tym budynku co trzeba Nieświadoma swojej wtopy polazłam sobie pokserować kilka rzeczy na zajęcia i załatwiałam w kadrach kilka rzeczy i chwilę przed dzwonkiem patrzę w jakiej sali mam zajęcia, a tam zaznaczone żóltym flamastrem te sale, więc się pytam co to znaczy, a babka mi na to, że mam zajęcia na drugim końcu miasta Dobrze, że TŻ by w domu, bo mnie tam zawiózł i spóźniłam się tylko 15 minut. Najlepsze jest to, że jak omawiałam zasady pracy na lekcji, to zasadą numer 1 była punktualność Ale się śmiałam, że po moim dzisiejszym wejściu powinniśmy z tego punktu zrezygnować
no to niezle przezycia


co do sukni to rzeczywiscie dobry pomysl z komisem ja slyszalam ze u mnie w miescie tez gdzies jest (bo to nie salon z sukniami tylko typowy komis) ale jeszcze go nie zlokalizowalam
moja suknia jest po czyszczeniu ale niestety nie doprala sie wiec komis nie bylby glupim pomyslem bo ktos moglby z bliska zobaczyc jak to wyglada
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:33   #3686
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

u nas właśnie w tym salonie jest komis i brałam to pod uwagę przy zakupie sukni, no i zrobią co trzeba żeby suknia wyglądała jak najlepiej, a jesli chodzi o inne typowe komisy to się w ogóle nie orientuję jak jest,

Widzisz martoolka nie było tak źle, a co do wpadki ze spóźnieniem to przynajmniej będziesz miała co wspominać

co tam porabiacie? ja właśnie wybieram piosenki żeby zrobić pokaz slajdów z muzyką, jutro zapraszamy znajomych i chcielibyśmy im pokazać najlepsze zdjęcia nie w takiej suchej formie, zwłaszcza, że dopiero odbitki będą w środę wieczorem
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 22:49   #3687
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

cześć PMki
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 06:40   #3688
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

cześć Mariiasia

ja już dzisiaj od 7 nie śpię, bo obudzilismy się z TŻ i nie mogliśmy zasnąć, a dom czeka do posprzątania a z racji tego że wieczorem pdzychodzą do nas znajomi to zakupy trzeba zrobić, jakieś sałatki, przystawki itp. Robimy urodziny TŻ( ma 6.09 ale w następny weekend mnie nie będzie bo muszę na kilka dni wyjechać )

Joziu wszystkiego najlepszego na nowej wspólnej drodze
tylko Ciebie kojarzę z dzisiaj ślubujących PM

a co tam u Was? wizaz na weekendy ostatnio zamiera
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 06:45   #3689
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Czeeeeeeść!!!!
W końcu wróciłam. Wybaczcie, że wcześniej nie zaglądnęłam, ale dosłownie brakowało mi czasu, po weselu dopinalismy ostatnie kwestie, załatwialiśmy papierkowe sprawy a do tego jeszcze staramy się obydwoje o nowe prace. Ale przejdę do rzeczy Jesteśmy z TŻtem zachwyceni, bo ślub i wesele udało się nam idealnie, właściwie nie było żadnej obsuwy, goście tak nas schwalili że aż głupio nam było hihi Największe wrżenie ponoć zrobił nasz pierwszy taniec i strzelający balon. A teraz relacja (postaram się opisać w miarę dokładnie a nie za długo):
W sobotę o 6 rano obydwoje już nie spaliśmy (TŻ twierdził, że oka nie zmrużył). Pogoda za oknem nie nastrajała optymistycznie, 3maliśmy kciuki żeby nie padało. Na 8 pojechałam z mamą do fryzjera a TŻ z moim ojcem na salę zawieźć alkohol. Mój fryzjer jest mistrzem Wyczarował mi cudną fryzurkę, zupełnie inną niż próbną, z czego się zalewaliśmy Między czasie TŻ przywiózł mi storczyka do włosów (był taki o jakim marzyłam) i sam oddał się w ręce pani fryzjerki, po czym pojechał odebrać bukiety. Kiedy czekałam aż fryzjer skończy układać włosy mamie TŻ zadzwonił i opowiedział mi, jak wyglądają bukiety, twierdził że są śliczne, więc już nastroił mnie pozytywnie O 10 byłam w domu i miałam godzinkę wolną. TŻ był strasznie zestresowany, przyjechał jego młodszy brat, udekorowali troszkę mój balkon i schody, po czym pojechali na salę bo przyjechał katering a dekoratorzy mieli dowieźć balony. Ja na 11 pojechałam z nowu z mamą do kosmetyczek, obydwie miałyśmy piękne makijaże,tam w salonie pojawił się nasz fotograf, wpadł tam jak po ogień i zapytał kobietę czy jest tu jego panna młoda Facet mnie co chwilę rozśmieszał w związku z czym mój poziom stresu był niewielki. Po powrocie od kosmetyczki już wiele czasu nie było, przyjechał mój wspaniały świadek, dekorował ze szwagrem auto, nasza sąsiadka przyszła z bukietem i zyczeniami, TŻ pojechał do rodziców a do mnie przyjechał kamerzysta. Mielismy zrobić taki reportaż z ubierania, miała mi w tym pomagać kuzynka ale nie dotarła jeszcze więc mama ja zastapiła, ale przy tym ubieraniu podarłam sobie pończochy, ponieważ zostały mi jedne na zmianę mój tata pogonił do sklepu ale pocałował klamkę bo był już zamknięty, zobaczył że kobieta jeszcze jest w środku więc praiwe drzwi wyważył zapowiedział że musi kupić pończochy dla swojej córci bo jest panną młodą Ja po krótkiej sesji z kamerzystą czekałam chwilę na fotografa, później z nim zrobilismy krotki reportaż, i czekając na TŻta śmialismy się i zartowaliśmy. Aha, jeszcze mała przygoda była, ponieważ wjazd na starówkę zatarasowała straż miejska i nikogo nie wpuszcali ale znowu tata przystapił do akcji okazało się że jego były uczeń akurat ma służbę więc mu zapowiedział że córcia do ślubu będzie jechać i ma ją wpuścić Kiedy mama mi powiedziała, że juz przyjechali to mnie poderwało na równe nogi i pytam fotografa "Maciek co ja mam robić?" Ale opanowałam się. Kiedy zobaczyłam TŻta serducho mi mocniej zabiło, a jego reakcję na mój widok będę pamiętać do końca życia, po prostu go wcięło Błogosławieństwo poszło szybko, ale z małym foux pa, ponieważ najpierw miała moja mama nas pobłogosławić, ale teściowa jakoś się wyrwała i tak przez chwilę raz jedna mama zaczynała raz druga, w końcu moja odpuściła, przykro mi się zrobiło, bo moja mama bardzo przeżywała to błogosławieństwo, wiedzia łam że chce nam powiedzieć coś wyjątkowego , miała łzy w oczach i ja również, prawie się popłakałam. TŻ swojej mamie zrócił uwagę ale było już za późno. Poza tym, teściowa zwróciła się nie do nas lecz do niego "drogi synu...", moja mama "kochane dzieci".Ale dobra, było minęło
Pod kościołem musieliśmy poczekać w aucie bo padał deszcz, a wcześniejszy ślub się przeciągnał. Ceremonia była piękna, ale szybko minęła, nie pamiętamy wszystklich szczegółów, TŻ się bardzo stresował, chciał klękać zamiast wstawać, ale ogólnie nie było tego widać, ksiądz był super,podpowiadał jeśli była taka konieczność. Podczas przysięgi patrzylismy sobie w oczy Tylko przy zakładaniu obrączki TŻtowi ręce drżały, ale dał radę Po wyjściu z kościoła deszcz płatków na nas spadł, deszcz już nie padał więc był czas na zdjęcie grupowe. Po przyjeździe na salę oczywiście było powitanie chlebem i solą, w kieliszkach mielismy wodę (TŻ załatwił to z kelnerem, ktory okazał się naszym znajomym), pieknie te kieliszki rozbiliśmy. Następnie TŻ wniósł mnie na sale, dodał kilka obrotów Kolejnym punktem były podziękowania, nie trwały zbyt długo, wzruszyłam się kiedy podszedł do nas kolega z dziewczyną, ponieważ tego dnia, z samego rana zmarł mu dziadek Mimo to przyszedł na ślub i na obiad, bylismy mu bardzi wdzięczni, łzy mi w oczach stanęły. Jego ojciec a szef TŻta nie przyszedł, ale podał dla nas kopertę i zyczenia, bardzo nas to wszystko wzruszyło. Po zyczeniach był toast, musielismy go gościom osłodzić Obiad minął jakoś tak szybko, pamietam tylko że pyszny był I przyszedł czas na nasz taniec-walc angielski. TŻ znowu był zestrsowany, a ja się cieszyłam W jednym momencie zapomnielismy co dalej, ale szybko sobie przypomniałam, i pod koniec zaczepiłam obcasem o suknię, ale to były drobniutkie kwestie,cały czas się usmiechaliśmy. Pod koniec wystrzelił balon i kiedy się kłanialiśmy spadły na nas baloniki i konfetti Nie widziałam reakcji gości, ale słyszałam "ooochhhh" Wystrzelenie balona zawdzięczamy mojemu szwagrowi, któremu sere ponoć waliło hihih Dzielny był i pociagnął a kabel, balon nadział się na dwie wielkie igły ukryte w dekoracji kwiatowej. W piatek wieczorm wymyslilismy ten motyw, ponieważ okazało się, że detonacja kablem i baterią się nie uda. Dalsza część wesela toczyła się własnym rytmem, było wspaniale. Goście bawili się super, nie trzeba było nikogo wyciągać na parkiet. Ciągle ktoś podchodził i nas chwalił. Mieliśmy krótki przeywnik na sesję z kamerzystą i fotografem, pojechalismy na ruiny zamku nieopodal, kropił deszcz ale myślę że ładnie to wyjdzie. Fajny to był czas na odsapnięcie, a poza tym było tak wesoło że brzuch bolał mnie ze śmiechu, tak chłopaki w pióra dawali. Kamerzysta był pod wrażeniem naszego tańca, twierdził, że już wiele widział, ale szczerze nam powiedział, że nasz był wyjątkowy, bo taki lekki i naturalny. Ale byliśmy dumni Ważnym momentem było podziekowanie rodzicom, byli zaskoczeni kiedy podeszliśmy z wielkimi pudłami, torebkami i storczykami o wysokości 1, 25 m Gościom spodobał się pomysł z księga gości, chętnie się wpisywali. Zabawa był super, nawet jakoś nogi mnie specjalnie nie bolały Choć w którymś momencie rozbolał mnie żołądek i było mi niedobrze, ale jakoś później mi przeszło, ratowałam się kroplami i czymś tam jeszcze. W dimu byliśmy o 5 rano. Trochę zmęczeni ale zadowoleni. Do dzisiaj słyszymy pochwały za organizację, jesteśmy z siebie dumni, ja szczególnie, ponieważ większość rzeczy była moim pomysłem Wszystko nam zagrało, obsługa, ludzie, wystrój i zespół, pyszne jedzenie, atmosfera. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać. Mój wujek który przyleciał z córką z Londynu był wzruszony, twierdzi że nigdy nie był na takim weselu, tak mu się spodobało, że został u nas dłużej Poprawiny mielismy do 1 w nocy i na nich to ja dopiero zaszalałam jeszcze mnie biodro boli.
Dziękuję wszystkim za życzenia!!!! I caprica gratuluję!!!!!

__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub

Edytowane przez asiulek1705
Czas edycji: 2010-09-04 o 06:58
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 08:11   #3690
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

asiulek czekałam aż się odezwiesz w końcu super relacja, jeszcze raz wszystkiego dobrego
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.