Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 11:40   #2551
mrsparanoid
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 568
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

http://mojezapachy.pl/index.php?page...mart&Itemid=71 <czy któraś z Was zamawiała ten zapach?
__________________
mrsparanoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:55   #2552
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

W piątek zamówiłam perfumy w merlinie, wieczorem zrobiłam przelew, we wtorek przelew został zaksięgowany i w środę perfumki były już do odebrania ale że nie chciało mi się jechać - wybrałam odbiór osobisty w Warszawie w empiku - jeszcze nie wiem, jak perfumy zostały zapakowane ani nic...
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 21:48   #2553
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dobry wczesny wieczór
Mam pytanie czy w nieodległej przeszłości zamawiała któraś z Was w perfumerii http://e-glamour.pl/ ? Chciałbym zapytać o jakość obsługi i oryginalność produktów bo perfumeria ta co prawda wisi w pierwszym poście, niemniej temat się rozwija nieustannie i ewoluuje przez co opinia o firmie mogła się w tym czasie zmienić, a w kwestii zakupów perfumeryjnych w sieci jestem bardzo przeczulony i ostrożny. Stąd prośba o potwierdzenie wiarygodności.
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:13   #2554
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

W zeszłym miesiącu zamawiałam w e-glamour. Uważam, że to jedna z najlepszych perfumerii internetowych - szybki kontakt z klientem i bieżące monitorowanie stanu konta oraz przesyłki, pakowanie perfum też dobre no i dostałam próbkę, choć zamawiałam tylko 1 flakon z 122 zł, podczas gdy zamawiając w pedecie za 2 razy większą kwotę, nie dostałam żadnej próbki. Aha, i najważniejsze - produkt oryginalny. Tak, że mogę polecić

Edytowane przez laura286
Czas edycji: 2010-09-09 o 23:16
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 08:35   #2555
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez rob9 Pokaż wiadomość
Dobry wczesny wieczór
Mam pytanie czy w nieodległej przeszłości zamawiała któraś z Was w perfumerii http://e-glamour.pl/ ? Chciałbym zapytać o jakość obsługi i oryginalność produktów bo perfumeria ta co prawda wisi w pierwszym poście, niemniej temat się rozwija nieustannie i ewoluuje przez co opinia o firmie mogła się w tym czasie zmienić, a w kwestii zakupów perfumeryjnych w sieci jestem bardzo przeczulony i ostrożny. Stąd prośba o potwierdzenie wiarygodności.
Ba, bo to jeden raz? To moja ulubiona perfumeria. Perfumy oryginalne (plus jakies probki), szybka przesylka i tak jak Laura napisala zaleta jest ciagle monitorowanie przesylki oraz przebiegu calej transakcji. To jak prowadzenie za raczke
Lubie takie dopieszczone transakcje

Takze smialo kupuj
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:29   #2556
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez laura286 Pokaż wiadomość
W zeszłym miesiącu zamawiałam w e-glamour. Uważam, że to jedna z najlepszych perfumerii internetowych - szybki kontakt z klientem i bieżące monitorowanie stanu konta oraz przesyłki, pakowanie perfum też dobre no i dostałam próbkę, choć zamawiałam tylko 1 flakon z 122 zł, podczas gdy zamawiając w pedecie za 2 razy większą kwotę, nie dostałam żadnej próbki. Aha, i najważniejsze - produkt oryginalny. Tak, że mogę polecić
Też potwierdzam - realizacja EKSPRESOWA (u mnie wyszło poniżej 48 godzin, wpłaciłam zaraz po kliknięciu flachy). Perfumy jak najbardziej oryginalne
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:59   #2557
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
W piątek zamówiłam perfumy w merlinie, wieczorem zrobiłam przelew, we wtorek przelew został zaksięgowany i w środę perfumki były już do odebrania ale że nie chciało mi się jechać - wybrałam odbiór osobisty w Warszawie w empiku - jeszcze nie wiem, jak perfumy zostały zapakowane ani nic...
Ja zamówiłam chyba we wtorek i wczoraj dostałam smsa, że mogę już odebrać

A jakie zamówiłaś?
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 20:06   #2558
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam chyba we wtorek i wczoraj dostałam smsa, że mogę już odebrać

A jakie zamówiłaś?
Dzisiaj odebrałam perfumy, dobrze zapakowane, szkoda, że żadnej próbki nie było gratis zamówiłam DG Anthology 10 - już się nimi wypsikałam
A Ty co zamówiłaś?

Mój przelew jakoś długo szedł, nie wiem czemu, robiłam internetowo
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 07:25   #2559
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Dzisiaj odebrałam perfumy, dobrze zapakowane, szkoda, że żadnej próbki nie było gratis zamówiłam DG Anthology 10 - już się nimi wypsikałam
A Ty co zamówiłaś?

Mój przelew jakoś długo szedł, nie wiem czemu, robiłam internetowo
Odebrałam w sobotę, dobrze zapakowane
No ja też nie dostałam żadnej próbki. Zamówiłam La Perla, J'aime La Nuit EDP
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 17:45   #2560
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

ja ostatnio zamówiłam sobie z http://veniskosmetyki.pl/ perfumy Niny Ricci (Premier Jour za 108 zł :O w innych sklepach po 150 zł były takie same :O), przychodzi paczka po 3 dniach, a tam dezodorant z Adidasa gratis xD także mogę polecić, znalazłam ich na ceneo albo nokaucie, już nie pamiętam xD
a póki co poluję na Escadę - Marine Groove, no kocham ten zapach chciałam z Ricci zamówić, ale nie mają na stronie, więc szukam dalej

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2010-09-14 o 16:24
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:27   #2561
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
ja ostatnio zamówiłam sobie z http://veniskosmetyki.pl/ perfumy Niny Ricci (Premier Jour za 108 zł :O w innych sklepach po 150 zł były takie same :O), przychodzi paczka po 3 dniach, a tam dezodorant z Adidasa gratis xD także mogę polecić, znalazłam ich na ceneo albo nokaucie, już nie pamiętam xD
Osz Ty! Ale strona, wszystko tanie! Znalazłam tam to, czego od daaawna szukałam, czyli 50-tkę Halloweena klasycznego w super cenie Zamawiam zaraz! Tylko mi napisz, Kochana, czy na pewno mają oryginały? A Wy, Dziewczęta? Macie coś do powiedzenia o tej perfumerii? Czekam z niecierpliwością! Bo już mnie łapa świerzbi, żeby klikać tą flaszkę
lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 18:30   #2562
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Osz Ty! Ale strona, wszystko tanie! Znalazłam tam to, czego od daaawna szukałam, czyli 50-tkę Halloweena klasycznego w super cenie Zamawiam zaraz! Tylko mi napisz, Kochana, czy na pewno mają oryginały? A Wy, Dziewczęta? Macie coś do powiedzenia o tej perfumerii? Czekam z niecierpliwością! Bo już mnie łapa świerzbi, żeby klikać tą flaszkę
a na pewno chcesz 50ml?
20 zł drożej możesz mieć 100 ml
że się tak wtrącę

Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2010-09-13 o 18:31
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:36   #2563
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Mają na 100% oryginały, nawet do nich pisałam na emaila, żeby się upewnić - ściągają to z zagranicy, bodajże z Londynu - w tej chwili nie pamiętam xD ja moją Niną jestem zachwycona, tak pięknie pachnę xD padną wszyscy jutro
Veniskosmetyki chyba niedawno wystartowali, bo gdy chyba miesiąc temu szukałam Ricci w dobrej cenie, to nigdzie nie mogłam znaleźć i szukałam opinii na ich temat w internecie, ale też żadnych nie było

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2010-09-13 o 18:39
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:39   #2564
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
a na pewno chcesz 50ml?
20 zł drożej możesz mieć 100 ml
że się tak wtrącę
Wiem wiem, ale tak się zastanawiam właśnie, że tych setek już mam kilka i kiedy ja to wypsikam? Chyba na razie 50-kliknę ale jak myślisz, oryginał to?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Rose Madder Pokaż wiadomość
Mają na 100% oryginały, nawet do nich pisałam na emaila, żeby się upewnić - ściągają to z zagranicy, bodajże z Londynu - w tej chwili nie pamiętam xD ja moją Niną jestem zachwycona, tak pięknie pachnę xD padną wszyscy jutro
No to chyba mnie przekonałaś Klikam zaraz, sa sa sa sa sa! A Niny gratuluję, piękna jest
lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:45   #2565
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Wiem wiem, ale tak się zastanawiam właśnie, że tych setek już mam kilka i kiedy ja to wypsikam? Chyba na razie 50-kliknę ale jak myślisz, oryginał to?
na pewno
JdP nie podrabiają
a przynajmniej nie widziałam, a aukcje z zapachami JdP przeglądam b. często bo uwielbiam jego zapachy
póki co czaję się na In White
ja kupowałam u Indizio setę Halloween i Halloween Freesia
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:47   #2566
mrsparanoid
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 568
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

chyba rzeczywiście niedawno wystartowali,bo nie mają jeszcze duuuuużego wyboru zapachów ale pewnie się rozkręcą.trzeba zaglądac
__________________
mrsparanoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:51   #2567
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

ja nadal Escady szukam, a może na veniskosmetyki się pojawi - zobaczymy ostatecznie mogę wybrać się do Sephory i tam kupić, no... ale jeszcze poczekam, może mi ktoś pod choinkę kupi z rodziny?
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 11:26   #2568
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

http://veniskosmetyki.pl/
Dziewczyny z ciekawości przeglądnąłem ofertę dla facetów i muszę powiedzieć, że póki co zawodzi wybór niewielki, a i ceny męskich nie są jakieś porażająco atrakcyjne (w innych sprawdzonych i uznanych można zakupić w podobnej cenie)

Wracając do mojego pytanie o E-Glamour jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za pozytywną rekomendację, sklep rzeczywiście wart wszystkich ciepłych słów jakie tu padły. Kliknąłem w sobotę, już dziś przyjechało. Jeszcze raz dzięki
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 12:15   #2569
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Lora_Mery Pokaż wiadomość
Hej!
Chciałabym sobie kupić w internecie perfumy Davidoff Echo Woman. W sklepie kosztują jakoś 300 zł. Najchętniej kupiłabym na allegro, bo jest dużo taniej. Pomożecie mi? Który użytkownik jest wiarygodny? Albo może znacie jakąś inną stronkę gdzie można kupić taniej te perfumy? Tylko żeby były oryginalne... bo raz już dałam się złapać na oszustów :/
W pierwszym poście tego wątku masz listę wiarygodnych perfumerii internetowych a tu masz wątek z listą polecanych sprzedawców z allegro: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200620 .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 12:29   #2570
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Lora_Mery Pokaż wiadomość
Hej!
Chciałabym sobie kupić w internecie perfumy Davidoff Echo Woman. W sklepie kosztują jakoś 300 zł. Najchętniej kupiłabym na allegro, bo jest dużo taniej. Pomożecie mi? Który użytkownik jest wiarygodny? Albo może znacie jakąś inną stronkę gdzie można kupić taniej te perfumy? Tylko żeby były oryginalne... bo raz już dałam się złapać na oszustów :/
Do tego, co napisała Asiuuuuula dodam tylko, że nie polecam perfum Echo Woman :P poczytaj sobie recenje, zwróć uwagę na ich trwałość (a raczej jej brak :P ) ja to poświadczam, gdyż sama je miałam i nie kupię więcej. Po co kupować coś (nawet za niewielkie pieniądze), czego po godzinie praktycznie nie czuć?
lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 16:28   #2571
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Na veniskosmetyki.pl mają Davidoff Echo Woman za 115zł xD
moja mama sobie dzisiaj zamówiła od nich J. Lo Glow After Dark, ciekawa jestem, czy też dezodorant dostanie haha
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:30   #2572
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Lora_Mery Pokaż wiadomość
Hej!
Chciałabym sobie kupić w internecie perfumy Davidoff Echo Woman. W sklepie kosztują jakoś 300 zł. Najchętniej kupiłabym na allegro, bo jest dużo taniej. Pomożecie mi? Który użytkownik jest wiarygodny? Albo może znacie jakąś inną stronkę gdzie można kupić taniej te perfumy? Tylko żeby były oryginalne... bo raz już dałam się złapać na oszustów :/
w E-glamour widziałam kilka dni temu jeszcze za 109 zł 100 ml Echo, ale rzeczywiście tak jak napisała Lexi, polecam Ci sprawdzić czy będzie Ci odpowiadała trwałość tego zapachu, bo chociaż zapach bardzo ładny, to ma się wrażenie że bardzo krótko go czuc
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:06   #2573
agelusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 53
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Do tej pory wszystkie kosmetyki kupowałam w Sephorze i nadal tak robię jeśli dostaję -20% zniżki kilka razy w roku, ale czasem zdarza mi się zamówić w I.Perfumy i sama nie wiem co o tym myśleć?? Kupowałam ostatnio Dolce Vitę która w ogóle nie jest trwała, nie czuję jej praktycznie wogóle, otoczenie również , a to przecież trwała woda...Kupowałam u nich też D&G Light Blue i jest ok, Versace Crystal Noir również, ale kupowałam w zeszłym roku tam też Lolitę Lempicką 100ml i zapach też krótko się trzymał, a dawniej jak kupiłam ją w Sephorze pachniała długo i czułam ją. Przyzwyczaić się do niej nie mogłam ponieważ odstęp między Lolitami był około 1,5 roku, a więc??
Teraz składam reklamację na Dolce Vita i nie wiem czy poprosić o wymianę, czy zwrot gotówki i kupić w innej perfumeri. Może to tylko przypadek z tymi dwoma wodami,a może coś z nimi nie tak?! Co o tym myślicie?

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez rosi007 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo Kochane wizazanki za rozwianie moich wątpliwości. Dolce.pl ma naprawdę dobre ceny i poprzednie zakupy doszły w przeciągu kilku dni tylko ta trwałość mnie zastanawiała ( prawda, że Davidoff szybko ulatuje, ale próbka Kenzo była dużo trwalsza niż sam perfum ale może z próbkami jak z testerami, trwałością mają pomóc z sprzedaży )
Ceneo pokazało mi, że w perfumerii earoma.pl 100ml jest za 177zl a w dolce.pl 50ml jest za 145 niezbyt okazyjnie
Dodam jeszcze, że chodzi mi o zapach Red Delicious. O earoma.pl na wizażu nie wiele znalazłam, natomiast w całym necie pierwsze strony mają same pozywtywne opinie. CZy któś jeszcze korzystał z tej perfumerii?
i miłego dnia dziewczyny
W Dolce.Pl kupowałam raz Vish Choparda i dla mnie jest nietrwały...
agelusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:26   #2574
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Z tą Dolce Vitą że tak powiem, to zagadkowa sprawa - zapach oryginału potrafi udusić, wgryza się na amen, szczególnie w ubrania - miałam 30ml a teraz po latach psiknęłam na nadgarstek testerem i z rękawa kurtki od paru dni bucha ten zapach...
Zareklamuj szybko tę wodę, a swoją drogą ja lubię i ufam dolce.pl i iperfumom, to poważne perfumerie

Edytowane przez kroliczek190
Czas edycji: 2010-09-15 o 10:16 Powód: dopisany sklep
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:02   #2575
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Z tą Dolce Vitą że tak powiem, to zagadkowa sprawa - zapach oryginału potrafi udusić, wgryza się na amen, szczególnie w ubrania - miałam 30ml a teraz po latach psiknęłam na nadgarstek testerem i z rękawa kurtki od paru dni bucha ten zapach...
Zareklamuj szybko tę wodę, a swoją drogą ja lubię i ufam dolce.pl, to poważna perfumeria
co do buchania i inszych takich, to bylabym ostrozna. z moich doswiadczen wynika, ze nic tak naprawde nie jest rownie intensywne na roznych osobnikach. ot, taki Endżel - zlewam sie nim po pepek, a otoczenie twierdzi, ze to "przyjemny, niezbyt ciezki zapaszek", ja zas po dobrych paru godzinach nie wyczuwam go nawet na nadgarstku.

ale nie przecze, ze w omawianym przypadku woda jest zlezala badz starawa^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:06   #2576
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
co do buchania i inszych takich, to bylabym ostrozna. z moich doswiadczen wynika, ze nic tak naprawde nie jest rownie intensywne na roznych osobnikach. ot, taki Endżel - zlewam sie nim po pepek, a otoczenie twierdzi, ze to "przyjemny, niezbyt ciezki zapaszek", ja zas po dobrych paru godzinach nie wyczuwam go nawet na nadgarstku.

ale nie przecze, ze w omawianym przypadku woda jest zlezala badz starawa^^
No ale to buchanie zapachem to z tkaniny, więc odpada argument o własciwościach żywej skóry...
I zgadzam się, prawdopodobnie to zleżała woda
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 11:20   #2577
agelusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 53
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Z tą Dolce Vitą że tak powiem, to zagadkowa sprawa - zapach oryginału potrafi udusić, wgryza się na amen, szczególnie w ubrania - miałam 30ml a teraz po latach psiknęłam na nadgarstek testerem i z rękawa kurtki od paru dni bucha ten zapach...
Zareklamuj szybko tę wodę, a swoją drogą ja lubię i ufam dolce.pl i iperfumom, to poważne perfumerie
Też właśnie mam zamiar ją zareklamować, tylko teraz nie wiem czy prosić o wymianę czy zwrot gotówki i kupić ją w Sephorze czy Pedecie??
W Iperfumy kupowałam kilka razy ale jak wspomniałam wcześniej również Lolita była nie trwała co mnie dziwiło bo kupując ją rok półtora wcześnie w Sephorze bardzo ją wyczuwałam..
Zdarzają się takie sytuacje nawet w Sephorze wiem o tym, więc może i w Iperfumy zdarzyło się?! Ale teraz po tych dwóch wpadkach mam małe zachwianie. Co więc radzicie , prosić o wymianę czy zwrot pieniędzy?
agelusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 12:31   #2578
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez agelusia Pokaż wiadomość
Też właśnie mam zamiar ją zareklamować, tylko teraz nie wiem czy prosić o wymianę czy zwrot gotówki i kupić ją w Sephorze czy Pedecie??
W Iperfumy kupowałam kilka razy ale jak wspomniałam wcześniej również Lolita była nie trwała co mnie dziwiło bo kupując ją rok półtora wcześnie w Sephorze bardzo ją wyczuwałam..
Zdarzają się takie sytuacje nawet w Sephorze wiem o tym, więc może i w Iperfumy zdarzyło się?! Ale teraz po tych dwóch wpadkach mam małe zachwianie. Co więc radzicie , prosić o wymianę czy zwrot pieniędzy?
Ja bym na Twoim miejscu wzięła kasę... Oni biorą wody z hurtowni więc jeśli jedna była zleżała to być może cała partia. A to czy później kupisz w pedecie czy s. wg mnie zależy od stanu kasy w tym momencie - osobiście polecam pedet, jest to wręcz kultowa perfumeria która jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 13:08   #2579
agelusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 53
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Serdecznie dziękuję za odpowiedź Też tak pomyślałam ..Wolałabym pieniądze, ale ciekawe czy będą tacy chętni do ich zwrotu? Jeśli oddadzą mi pieniądze to kupię w Pedecie. Przed zakupem rozważałam Pedet czy Iperfumy, zdecydowałam się jednak na iperfumy bo zakup wyniósł mnie trochę taniej ,a po drugie zawsze to kolejny zakup w ich sieci i dodatkowe procentowe upusty, chociaż przyznaję że Pedet mnie kusił. No cóż może czas wypróbować tę perfumerię, tylko szkoda mi tych upustów i darmowych wysyłek uzbierałam tam póki co za zakupy na ponad 800zł i teraz następny zakup liczą -4% plus 2% za każdym razem za polecenie znajomym.. Ale trochę się rozczarowałam bo dwa razy zapach był nie trwały, więc albo dystrybutor zawiódł? (choć jak pisałam dwie poprzednie wody były ok), albo sama nie wiem co mam o tym mysleć??
agelusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 13:56   #2580
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Właśnie odebrałam przesyłkę z veniskosmetyki.pl Mega pozytyw! Paczkę wysłali wczoraj, dziś do mnie dotarła, świetnie zabezpieczona, perfumy oczywiście oryginalne i dostałam gratisa- konturówkę do ust Loreal Bardzo miły gest, chociaż konturówek nie używam, ale dobre chęci doceniam Polecam więc Wam, Moje Drogie perfumerię Venis
lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.