Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 13:14   #31
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

a ja mam prośbę do WIzażanek (i Wizażanków) - ludziska, odznajomcie to indywiduum na fejsie i odlubcie tego nieszczęsnego bloga, bo widzę, że jeszcze sporo osób tego nie zrobiło

ja wiem, że nas nie jest dużo, że może to wcale nic nie zmieni, ale pokażmy, że nie tolerujemy takich zagrywek i więcej nie będziemy przymykać na to oka

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 14:33   #32
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Też jestem oburzona, nawet na blogu Sabb się wpisałam. Toż to dziad jest marny z małym fiutkiem i rozumkiem krecika a rozbuchanym ego Olać go, nawet nie wejdę na jego stronę więcej, nie mówiąc o jakichś "przyjaźniach"
__________________
Szukam korka do:
Very Irresistible L'Intense
setki Coco Mademoiselle edp
setki Jimmy Choo edp

annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 14:41   #33
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez annika77 Pokaż wiadomość
Też jestem oburzona, nawet na blogu Sabb się wpisałam. Toż to dziad jest marny z małym fiutkiem i rozumkiem krecika a rozbuchanym ego Olać go, nawet nie wejdę na jego stronę więcej, nie mówiąc o jakichś "przyjaźniach"

trafne określenie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:15   #34
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Paskudna sprawa, mam nadzieję, ze uda Ci się pogonić trolla ze swojej domeny, trzymam kciuki.
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:35   #35
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Jestem tu od niedawna, mogę jedynie obiecać nieodwiedzanie i nielinkowanie tej prostackiej strony. Niestety jest masa ludzi żerujących na cudzej popularności, talencie i pasji, takich bezwględnych, nieuczciwych i bez klasy.
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:47   #36
garch
Rozeznanie
 
Avatar garch
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 609
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Usunął wtyczkę Facebooka i panel z Obserwującymi, czyli akcja "nie lubię" się rozwija. I dobrze.
Sprawa z domeną jest być może do ugryzienia prawnie, nie poprzez sam fakt rejestracji domeny, ale poprzez to, co się tam wyświetla i metatagi.
Sabb
__________________

Solea
garch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 17:20   #37
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Saab, to dowodzi temu, że Cię podziwia, jesteś dla niego autorytetem ale przy okazji "konkurencją" w jego mniemaniu . A czemu to zrobił? Bo Ci zazdrości, bo jest małym biednym zahukanym człowieczkiem z kompleksami, bo jest złośliwy, bo będzie mógł po raz kolejny pochwalić się ile osób odwiedziło jego stronę wspominając mimochodem, że więcej niż Twoją...
A teraz pewnie czyta ten wątek i rośnie , i ma uśmiech na swej twarzy Taki typ....


Ale rozumiem oczywiście Twoje oburzenie i ... pewną bezsilność
Zgadzam się z tym co napisała Asiula.
Do tej pory nie wiedziałem nic o Waszych przejściach z tym oszołomem.
Nawet ze 2 razy przez przypadek trafiłem na jego bloga (przez linki do opisów z All), wtedy nie wiedziałem co to za element.
Przykra sprawa, gość jest po prostu zwykłą świnią i życzę mu żeby za to beknął.

Sabbath trzymaj się i nie poddawaj, wszyscy jesteśmy z Tobą

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
a ja mam prośbę do WIzażanek (i Wizażanków) - ludziska, odznajomcie to indywiduum na fejsie i odlubcie tego nieszczęsnego bloga, bo widzę, że jeszcze sporo osób tego nie zrobiło

ja wiem, że nas nie jest dużo, że może to wcale nic nie zmieni, ale pokażmy, że nie tolerujemy takich zagrywek i więcej nie będziemy przymykać na to oka

Ja tego cluja nie znam i nie chcę znać, pierwsze o nim słyszę, więc z tym problemu nie będę miał.
Takie mendy trzeba tępić a nie zaprzyjaźniać się na fejsie.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 18:32   #38
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Nie znałam do tej pory gościa, nie wiedziałam co wcześniej robił (o żesz, dużo tego było ). To posunięcie jest równie niskie i prostackie jak poprzednie występki. Z tym, że na tym chyba może zbić największą kasę. Na swoim przykładzie najlepiej będzie mi to uchwycić: chcąc poznać opinie o zapachach, na blog Sabbath wchodzę jako na jeden z pierwszych Kręg ludzi, którzy nie mają wstydu, z których paruje tupet i z którymi nigdy nie chcielibyśmy obcować się niestety poszerza. Nie jestem specjalistą, nie znam się na prawie, ale mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.

Bloga nie mam, konta na FB również, ale bardzo cieszy taka solidarność Bardzo ładnie z Waszej strony, że dodajecie notki na swoich stronach na temat tej - jak zwał tak zwał - kradzieży.
Sabbath, siły
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2011-06-01 o 18:37
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 19:08   #39
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Moja naiwność i wiara w ludzi nie zna chyba granic, skoro myślałam, że wyskoki Twistera się skończyły. Pewnie dlatego nie mieści mi się to w mojej małej główce, bo to inna kategoria "człowieka" niż ja.

Sabb, zobacz ilu ludzi jest za Tobą i nie poddawaj się, bo to najgorsze co możesz zrobić
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 19:11   #40
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Ja już chyba nie mam nic do dodaniawszystko chyba już zostało powiedziane...
Sabbathmusisz walczyć o swoje
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:08   #41
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Ojojoj co za niefajna sytuacja ja mogę tylko dodać, że kto jakim mieczem walczy, od takiego ginie .... nie daj się zagiąć Sabb w końcu się doigra i zobaczy, co takie zachowania potrafią zrobić
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 20:18   #42
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Sabb kochana trzymaj sie dzielnie. Wspieram Cie wirtualnie i cieplo sciskam. Bardzo mi przykro z powodu tego co sie stalo - swiadczy to tyle o malostkowosci tej osoby i zerowaniu na sukcesach innych. Widac uwazal i uwaza Cie za glowna konkurencje skoro az do tego sie posunal...

Zapomnial tylko, ze takimi czynami nic nie zwojuje oprocz przysporzenia sobie wrogow. Niestety z punktu widzenia prawnego niewiele da sie zrobic. Moze jedynym wyjsciem jest naglosnienie spraw.

Caluje mocno i sciskam wirtualnie.

Gold
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:19   #43
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Sabb, zobacz ilu ludzi jest za Tobą i nie poddawaj się, bo to najgorsze co możesz zrobić


Polać Agnysce wódki
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:31   #44
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość


Polać Agnysce wódki
Aga nie może teraz pić wódki
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:14   #45
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
a ja mam prośbę do WIzażanek (i Wizażanków) - ludziska, odznajomcie to indywiduum na fejsie i odlubcie tego nieszczęsnego bloga, bo widzę, że jeszcze sporo osób tego nie zrobiło

ja wiem, że nas nie jest dużo, że może to wcale nic nie zmieni, ale pokażmy, że nie tolerujemy takich zagrywek i więcej nie będziemy przymykać na to oka

Pando, czy Ty wiesz, że ja zanim przeczytałam to, co napisała Kattarina, nawet nie sprawdzałam, ze mam go w znajomych ciągle? Wywaliłam. Nie wiem, czemu dopiero teraz.

Ale masz rację - to najdotkliwsza kara, jaką można mu wymierzyć. Spadek popularności to jedyne, co go dotyka.
Dlatego mam nadzieję, że sprawa nie przycichnie i internauci będą pamiętać.
Cytat:
Napisane przez annika77 Pokaż wiadomość
Też jestem oburzona, nawet na blogu Sabb się wpisałam. Toż to dziad jest marny z małym fiutkiem i rozumkiem krecika a rozbuchanym ego Olać go, nawet nie wejdę na jego stronę więcej, nie mówiąc o jakichś "przyjaźniach"
Anniko, dzięki. Jego fiutka to ja nawet nie chcę sobie wyobrażać, bo mnie zemdli...
Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Paskudna sprawa, mam nadzieję, ze uda Ci się pogonić trolla ze swojej domeny, trzymam kciuki.
Reniu, top nie jest moja domena. O to chodzi. Nie kupowałam jej, bo ta pasja i tak jest kosztowna przecież. Nie zbija się kokosów pisząc o niszy, i to w sposób tak trudny (w sumie trudny), jak ja to robię. Bez wulgaryzmów, efekciarstwa, prowokacji. Takiego dokonałam wyboru.

Ilu bloggerów jest w stanie wykupić domeny z nazwą swojego bloga? z każdą możliwą końcówką: com, pl, com.pl, eu i tak dalej?

My po prostuy wszyscy wierzymy w to, że ludzie jednak mają jakieś zasady. jeśli nawet nie wewnętrzne, to społeczne: to się przecież wyda do licha. Jak wtedy wygląda taki cwaniak?
Cytat:
Napisane przez pola49 Pokaż wiadomość
Jestem tu od niedawna, mogę jedynie obiecać nieodwiedzanie i nielinkowanie tej prostackiej strony. Niestety jest masa ludzi żerujących na cudzej popularności, talencie i pasji, takich bezwględnych, nieuczciwych i bez klasy.
Polo, na tym własnie, co napisałaś, polega siła internautów.
Cytat:
Napisane przez garch Pokaż wiadomość
Usunął wtyczkę Facebooka i panel z Obserwującymi, czyli akcja "nie lubię" się rozwija. I dobrze.
Sprawa z domeną jest być może do ugryzienia prawnie, nie poprzez sam fakt rejestracji domeny, ale poprzez to, co się tam wyświetla i metatagi.
Sabb
No tak. Przy okazji metatagów:
Częśc z was wie, że interesuję się fantastyką i trochę się udzielam, prawda? Wśród tagów domeny: Sabbath od Senses - blog o perfumach niszowych jest też tag: FANTASTYKA. Wszystko chce zgarnąć.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;27249726]Zgadzam się z tym co napisała Asiula.
Do tej pory nie wiedziałem nic o Waszych przejściach z tym oszołomem.
Nawet ze 2 razy przez przypadek trafiłem na jego bloga (przez linki do opisów z All), wtedy nie wiedziałem co to za element.
Przykra sprawa, gość jest po prostu zwykłą świnią i życzę mu żeby za to beknął.

Sabbath trzymaj się i nie poddawaj, wszyscy jesteśmy z Tobą

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------


Ja tego cluja nie znam i nie chcę znać, pierwsze o nim słyszę, więc z tym problemu nie będę miał.
Takie mendy trzeba tępić a nie zaprzyjaźniać się na fejsie.[/QUOTE]

Dziękuję, doceniam wsparcie. Naprawdę doecniam.
A o przejściach nie napisałam wszystkiego, tylko te fakty, które są jawne. Wstyd mi pisać więcej.

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Nie znałam do tej pory gościa, nie wiedziałam co wcześniej robił (o żesz, dużo tego było ). To posunięcie jest równie niskie i prostackie jak poprzednie występki. Z tym, że na tym chyba może zbić największą kasę. Na swoim przykładzie najlepiej będzie mi to uchwycić: chcąc poznać opinie o zapachach, na blog Sabbath wchodzę jako na jeden z pierwszych Kręg ludzi, którzy nie mają wstydu, z których paruje tupet i z którymi nigdy nie chcielibyśmy obcować się niestety poszerza. Nie jestem specjalistą, nie znam się na prawie, ale mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.

Bloga nie mam, konta na FB również, ale bardzo cieszy taka solidarność Bardzo ładnie z Waszej strony, że dodajecie notki na swoich stronach na temat tej - jak zwał tak zwał - kradzieży.
Sabbath, siły
Ja też uważam, ze to wielka rzecz, taka solidarność. I mam nadzieję, że jak najwięcej osób się o tym dowie. także potencjalne inne cwaniaki, którym przyszłoby do glowy zrobienie czegoś takiego innemu bloggerowi. Bo prawo jest bezsilne - to, co nas chroni to ludzkie zasady. Jesli pozwolimy na to, kto wie, komu następnemu przydarzy się taka niespodzianka.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:23   #46
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jaką trzeba być szmatą, zeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Sabb, nic dziwnego że się przejmujesz
Wierzę, że coś da się wykombinować, a szumowina dostanie w końcu to na co zasługuje.
Święte słowa

Sabb, będzie dobrze... a o tym co on robi cały świat usłyszeć powinien Może na jego fejsie to udostępnimy, jakim jest chamem

Ja trzymam kciuki z całej siły
A troll niech znika
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:27   #47
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Moja naiwność i wiara w ludzi nie zna chyba granic, skoro myślałam, że wyskoki Twistera się skończyły. Pewnie dlatego nie mieści mi się to w mojej małej główce, bo to inna kategoria "człowieka" niż ja.

Sabb, zobacz ilu ludzi jest za Tobą i nie poddawaj się, bo to najgorsze co możesz zrobić
Heh. Chcesz się licytować na naiwność?
Nie poddam się. Ani myślę.
Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Ja już chyba nie mam nic do dodaniawszystko chyba już zostało powiedziane...
Sabbathmusisz walczyć o swoje
Walczyć... To jest najważniejsza walka. I nie moja, tylko nasza - ludzi, którzy chcą czuć się bezpiecznie w sieci, którzy postępują zgodnie z zasadami społecznego współżycia.

Ale mi nadęty tekst wyszedł.
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ojojoj co za niefajna sytuacja ja mogę tylko dodać, że kto jakim mieczem walczy, od takiego ginie .... nie daj się zagiąć Sabb w końcu się doigra i zobaczy, co takie zachowania potrafią zrobić
Mam nadzieję, że masz rację.
Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość
Sabb kochana trzymaj sie dzielnie. Wspieram Cie wirtualnie i cieplo sciskam. Bardzo mi przykro z powodu tego co sie stalo - swiadczy to tyle o malostkowosci tej osoby i zerowaniu na sukcesach innych. Widac uwazal i uwaza Cie za glowna konkurencje skoro az do tego sie posunal...

Zapomnial tylko, ze takimi czynami nic nie zwojuje oprocz przysporzenia sobie wrogow. Niestety z punktu widzenia prawnego niewiele da sie zrobic. Moze jedynym wyjsciem jest naglosnienie spraw.

Caluje mocno i sciskam wirtualnie.

Gold
Wiem, że niezarejestrowana domena jest... Do wzięcia.
A jednak nie dowierzam. Kurczę... Tyle osób prowadzi blogi o oryginalnych nazwach nie obawiając się wykupienia domeny, bo to takie oczywiste, ze nie robi się takich rzeczy. A jednak... Są ludzie, którzy robią.
Sytuacja jest głupia po prostu. Bo ja przecież nie chcę płacić za domeny z każdą możliwą końcówką. To jest i tak kosztowne hobby.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Sabb, będzie dobrze... a o tym co on robi cały świat usłyszeć powinien Może na jego fejsie to udostępnimy, jakim jest chamem
Kolciu, cóż za przewrotny pomysł!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:33   #48
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Sabb, w ogóle on od Ciebie zrzyna
Teraz jak wchodzę na NMP... to zaraz po tym, jak napisałaś o perfumach do połykania to i on napisał i inne przykłady
Świnia, świnia i jeszcze raz świnia...
Nie, przepraszam, obrażam świnki To brak słów żeby opisać takiego człowieka
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:39   #49
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Walczyć... To jest najważniejsza walka. I nie moja, tylko nasza - ludzi, którzy chcą czuć się bezpiecznie w sieci, którzy postępują zgodnie z zasadami społecznego współżycia.

Ale mi nadęty tekst wyszedł.
Po prostu chamsko wszedł z buciorami w nie swoje sprawywyrzuciłem go z fejsa i NMP też i usunąłem z obserwowanego blogaNiech traci czytelnków,oby jak najwięcej osób się dowiedziało
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 21:40   #50
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kolciu, cóż za przewrotny pomysł!
Już obczajam, jak to zrobić

Ale chyba, żeby to zrobić, muszę na chwilę go polubić... pytanie, czy jak go odlubię, to mój post nie zniknie z NMP

Haha, NMP... zupełnie jak Najświętsza Maria Panna
Wybaczcie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:44   #51
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Sabbath współczuję.
Co czyni zazdrość widać czarno na białym a myślałam,że w naszym środowisku jest pojęcie GODNOŚCI,szacunku i HONORU.

Trzymaj się cieplutko, chylę czoła i pozdrawiam
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:46   #52
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Haha, NMP... zupełnie jak Najświętsza Maria Panna
Wybaczcie
Kolciu, właśnie miałam to pisać
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:47   #53
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Trzeba nagłośnić to co zrobił ten bydlak gdzie się da. To mu bardziej zaszkodzi niż pozwy do sądu.
Niech się ludzie dowiedzą co z niego za tym, to go najbardziej zaboli
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:56   #54
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Kolciu, właśnie miałam to pisać
Hehe Jakoś tak no...

Lucho, dokładnie... jak się dobrze rozgłosi jakim jest człowiekiem, to zasadniczo powinno zdziałać najwięcej... ale zasadniczo, bo jednak mam wrażenie, że Polakom nie koniecznie znane jest poczucie godności czy honoru (oczywiście uogólniam, więc nie krzyczcie )
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:04   #55
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Do NMP do mu duuuuuuuuuzo brakuje. I nawet kolo Njaswietszej lub swietej najpewniej nigdy nie stanie [na szczescie].

Sabbath
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:29   #56
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Sabbath właściwie wszystko już inni napisali
Bardzo przykra sytuacja, mam nadzieję, że wreszcie ktoś się zajmie tym "malutkim chłopcem"
tym razem chyba w tych swoich świństewkach zaszedł zbyt daleko, aby mogło pozostać to bez reakcji innych

Mam nadzieję, że uda się szybko tą sprawę załatwić
Jesteśmy z Tobą

na fejsie konta nie mam, a na bloga nie zachodzę
po co
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:34   #57
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Już obczajam, jak to zrobić

Ale chyba, żeby to zrobić, muszę na chwilę go polubić... pytanie, czy jak go odlubię, to mój post nie zniknie z NMP

Haha, NMP... zupełnie jak Najświętsza Maria Panna
Wybaczcie
Nie zniknie, ale zniknie, jak go Bucyk usunie. A usunie na 100%. Zawsze usuwa niewygodne komentarze.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Sabbath współczuję.
Co czyni zazdrość widać czarno na białym a myślałam,że w naszym środowisku jest pojęcie GODNOŚCI,szacunku i HONORU.

Trzymaj się cieplutko, chylę czoła i pozdrawiam
Jest. Jest Neonko - popatrz, jak wstrząśnięci są ludzie. Jedna czarna owca nie może tego zmienić.
Wierzę naprawdę w to, że jak kiedyś napisała Dorota Coco: nawet jeśli nie zawsze się nawzajem lubimy, potrafimy się szanować.

Trzymam się.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;27256590]Trzeba nagłośnić to co zrobił ten bydlak gdzie się da. To mu bardziej zaszkodzi niż pozwy do sądu.
Niech się ludzie dowiedzą co z niego za tym, to go najbardziej zaboli [/QUOTE]

Dokładnie. To go najwięcej nauczy.
Pozwy do sądu będą kosztowały mnie więcej, niż jego: on ma czas, nie ma znajomych, rodziny, innych zajęć, poza knuciem i wąchaniem. A ja na ciągłym "niedoczasie".

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Hehe Jakoś tak no...

Lucho, dokładnie... jak się dobrze rozgłosi jakim jest człowiekiem, to zasadniczo powinno zdziałać najwięcej... ale zasadniczo, bo jednak mam wrażenie, że Polakom nie koniecznie znane jest poczucie godności czy honoru (oczywiście uogólniam, więc nie krzyczcie )
Nie krzyczymy. Tylko chcemy wierzyć, ze tak nie jest. Społeczność bloggerów powinna zareagować dla własnego bezpieczeństwa - żeby uchronić swoje blogi przed podobnymi akcjami.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:38   #58
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie zniknie, ale zniknie, jak go Bucyk usunie. A usunie na 100%. Zawsze usuwa niewygodne komentarze.




na razie są wszystkie komentarze
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 23:01   #59
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
na razie są wszystkie komentarze
Ciekawe czy zamieści mój koment
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 23:01   #60
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Widzieliście, co napisał Michau, który razem z Twisterem prowadził bloga!? Jestem w szoku!

Poniżej zrzut ekranu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg apel Michaua.jpg (156,9 KB, 254 załadowań)
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.