Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 16:51   #1
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Lightbulb

Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko


Chcę założyć temat o tym co warto mieć w domu - chodzi o kwestię szeroko pojętych produktów do sprzątania pomieszczeń. Mam już dość bubli zakupionych w hipermarketach. Szukam czegoś praktycznego do mycia podłóg. Pomyślałam o Viledzie.
Czy warto zainwestować w mopa w systemie Ultramax? Trochę kosztuje, nie chcę wyrzucać w błoto blisko 90 zł.
No i szukam opinii nt. szczotki 2w1.

Poniżej zdjęcia Będę wdzieczna za każdą opinię.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 17:41   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Jeżeli masz duże pokoje i powierzchnie do mycia, to warto. Ale jeżeli Twoje mieszkanie jest raczej standardowych rozmiarów, to polecam Ci normalnego mopa Vileda plus dobre wiadro z tej firmy ("Super Mocio"):
http://www.ceneo.pl/372424
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 17:58   #3
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Chcę założyć temat o tym co warto mieć w domu - chodzi o kwestię szeroko pojętych produktów do sprzątania pomieszczeń. Mam już dość bubli zakupionych w hipermarketach. Szukam czegoś praktycznego do mycia podłóg. Pomyślałam o Viledzie.
Czy warto zainwestować w mopa w systemie Ultramax? Trochę kosztuje, nie chcę wyrzucać w błoto blisko 90 zł.
No i szukam opinii nt. szczotki 2w1.

Poniżej zdjęcia Będę wdzieczna za każdą opinię.
rewelacja
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 18:13   #4
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz duże pokoje i powierzchnie do mycia, to warto. Ale jeżeli Twoje mieszkanie jest raczej standardowych rozmiarów, to polecam Ci normalnego mopa Vileda plus dobre wiadro z tej firmy ("Super Mocio"):
http://www.ceneo.pl/372424
Hmm pokoje są dość duże (mniej więcej 4x4), długi przedpokój - póki co pusto bo praktycznie bez mebli wiec trochę tej powierzchni do sprzątania jest (ok. 80 m2).
Sama nie wiem czy inwestować w te cuda
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 18:29   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cuda nie cuda - niezależnie od ceny sprzętu podłoga sama się nie umyje . Skoro masz co myć, są to duże, niezagracone powierzchnie, to myślę, że warto. Jednakże ja bym zaczęła od standardowego mopa (chyba, że już taki masz). Z wykręcaniem tego sprzętu, o który pytasz, jest jednak nieco roboty, nie wiem, czy zawsze będzie Ci się chciało to ruszać. A zwykły mop bierzesz do ręki i raz-dwa jest umyte.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:15   #6
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

ten produkt testują sprzataczki w szatniach damskich i męskich na zakładzie i sobie chwalą

zero śladów na płytkach i panelach w holu

też chcę sobie viledę kupić bo do tej pory uzywałam zwykłego mopa z viledy
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:16   #7
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Cuda nie cuda - niezależnie od ceny sprzętu podłoga sama się nie umyje . Skoro masz co myć, są to duże, niezagracone powierzchnie, to myślę, że warto. Jednakże ja bym zaczęła od standardowego mopa (chyba, że już taki masz). Z wykręcaniem tego sprzętu, o który pytasz, jest jednak nieco roboty, nie wiem, czy zawsze będzie Ci się chciało to ruszać. A zwykły mop bierzesz do ręki i raz-dwa jest umyte.
Doris masz rację - troche skomplikowane to wykręcanie. Kupię tradycyjnego mopa i to super wiadro Potrzebuję czegoś do przetarcia na szybko płytek w przedpokoju, kuchni, łazience. I tak jak wyschną to je jeszcze na sucho przecieram zeby nie było widać śladów taki mój schiz.
A co ze zmiotką? Vileda ma dobre? O ile dobrze pamiętam ta 2w1 kosztowała coś 33 zł.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 19:19   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Czekajcie, kłopotliwe jest wykręcanie mopa z pierwszego posta ? Wkłada się go tak jak normalnego do wyżymaczki do wiadra i heja, nic nie ma skomplikowanego. W ogóle uważam, że jest jeszcze prostszy od zwykłego.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:32   #9
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Czekajcie, kłopotliwe jest wykręcanie mopa z pierwszego posta ? Wkłada się go tak jak normalnego do wyżymaczki do wiadra i heja, nic nie ma skomplikowanego. W ogóle uważam, że jest jeszcze prostszy od zwykłego.
Ale jego się tylko wkłada czy jest tam jakaś "dźwignia" i tym się go wyżyma??
Oddam wiele za to aby po umyciu podłogi nie trzeba było na sucho polerować i żeby ślady po obuwiu nie pozostawały na płytkach marzenie....
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:45   #10
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ale jego się tylko wkłada czy jest tam jakaś "dźwignia" i tym się go wyżyma??
Nie, nie ma żadnej dźwigni, normalnie się wkłada i wyżyma, i nie trzeba kręcić jak przy zwykłym mopie, tylko prościej, rach ciach.
Cytat:
Oddam wiele za to aby po umyciu podłogi nie trzeba było na sucho polerować i żeby ślady po obuwiu nie pozostawały na płytkach marzenie....
A ten mop to ma zapewniać ? To marzenie ściętej głowy Normalnie trzeba czekać latami aż wyschnie Tyle że faktycznie wygodniej się nim zmywa niż zwykłymi mopowymi farfoclami.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 20:10   #11
Asieńka_86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 611
GG do Asieńka_86
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Dla mnie mycie podłogi tym mopem to czysta przyjemność =) nie ma sobie równych.
__________________

Asieńka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 20:57   #12
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

dziewczyny wyżymania lub wycisnięcia mopa z wody jest bardzo prostę

naciska sie noga przycisk zwalniający ściereczkę (mop składa się w połowie)
zanurza w wodzie a potem do wyciskania ... na podlogę, nogą zamyka się przycisk i mozna myć

dźwigni nie ma (jest w profesjonlnych wiadrach do mycia ale cena conajmniej 2 razy większa)

tutaj działa tak samo jak w tradycyjnym mopie ale koszyczek jest prostokatny z giętkiego plastiku

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2009-12-21 o 20:58
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 10:24   #13
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Moja mama kupuje sprzęt Viledy, ma nawet deskę do prasowania i tego płaskiego mopa. Bardzo sobie chwali, starcza jej na kilka lat taki mop.
Ja nie kupuję, bo drogie to
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 06:32   #14
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A ten mop to ma zapewniać ? To marzenie ściętej głowy Normalnie trzeba czekać latami aż wyschnie Tyle że faktycznie wygodniej się nim zmywa niż zwykłymi mopowymi farfoclami.
Nie chodzi o wysychanie - mam podłogowe ogrzewanie w kilku pomieszczeniach więc płytki schną jak marzenie tylko potem to polerowanie na sucho. Widać jak trzeba to trzeba

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
dziewczyny wyżymania lub wycisnięcia mopa z wody jest bardzo prostę

naciska sie noga przycisk zwalniający ściereczkę (mop składa się w połowie)
zanurza w wodzie a potem do wyciskania ... na podlogę, nogą zamyka się przycisk i mozna myć

dźwigni nie ma (jest w profesjonlnych wiadrach do mycia ale cena conajmniej 2 razy większa)

tutaj działa tak samo jak w tradycyjnym mopie ale koszyczek jest prostokatny z giętkiego plastiku
No i dziękuję za wyjaśnienie. Chciałabym mopa i tego super mopa
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 09:11   #15
Nikoru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 39
Smile Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
dziewczyny wyżymania lub wycisnięcia mopa z wody jest bardzo prostę

naciska sie noga przycisk zwalniający ściereczkę (mop składa się w połowie)
zanurza w wodzie a potem do wyciskania ... na podlogę, nogą zamyka się przycisk i mozna myć

dźwigni nie ma (jest w profesjonlnych wiadrach do mycia ale cena conajmniej 2 razy większa)

tutaj działa tak samo jak w tradycyjnym mopie ale koszyczek jest prostokatny z giętkiego plastiku
A nawet jeszcze prostsze (oczywiście to wyżymanie). Ja potrząsam energicznie mopem nad wiadrem (jeden ruch wystarcza) i mop sam się składa.
Jak już się wyżmie, to nie trzeba zamykać go nogą a mocniej przycisnąć do podłogi.
Mop szczerze polecam, jest bardzo dobry, końcówkę myjącą (czyli szmatę) co jakiś czas można prać. Osobiście mam dwie na wymianę.

Co do produktów domowych, to mam dużo najróżniejszych ścierek (często piorę, więc muszę mieć zapas). I tutaj pochwalę żółte i czerwone Grosika. Bardzo dobrze sprawują się w łazienkach i w kuchni, jeśli chodzi o przetarcie czegoś do czysta, bez zostawiania smug (np. armatura, lustra).

Dobrze sprawują się też niebieskie i różowe chyba Prima, ale Grosika mi lepiej podpasowały.

Kurze lubię zbierać taką niebieską Stelli, na opakowaniu ma chyba napisane, że jest do łazienek. Jest gruba, dobrze wsiąka.

Niczym rewelacyjnym jest żółta ścierka do podłogi Stelli.

To tyle. Dziękuję za uwagę

Edytowane przez Nikoru
Czas edycji: 2009-12-28 o 09:18
Nikoru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:15   #16
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No i szukam opinii nt. szczotki 2w1.

Poniżej zdjęcia Będę wdzieczna za każdą opinię.
Mam taką miotłę. Faktycznie nie kurzy się z nią tak jak ze zwykłą, tą gąbeczką fajnie się zagarnia piach. Do tego kupiłam na promocji w Tesco za niecałe 20zł
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 21:18   #17
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

ja też mam pare sprzetów z Viledy i naprawde warte ceny, mop jest praktyczny uzyteczny niezniszczalny i łatwy w utrzymaniu czystosci, ja piorę w pralce. Polecam tez deske do prasowania, bardzo stabilna
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 06:38   #18
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Dziewczyny chciałam Wam podziękować - dzięki wam kupiłam jakiegoś eko mopa i wiadro super mocio wreszcie z przyjemnością myję podłogi, szybko i sprawnie Normalnie lubię myć podłogi a mam tych m2 sporo.No i wyciskajac mopa nie boję się że sitko pęknie. Z czego ono jest że naciskam z całej siły i nic nie pęka
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 15:23   #19
Greta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Wielkie dzięki za założenie tego wątku.

Ja się od jakiegoś czasu zastanawiałam nad tym super mopem. Nie mam duzo podłóg do mycia, ale za to calkowity brak dywanów. Kiedyś myłam na kolanach (tradycyjnie), ale od jakiegoś czasu mam problemy z kręgosłupem i mycie podłogi już nie jest takie łatwe. Tak głupio mi było pytać w sklepie, jak się to cudo użytkuje. Teraz się chyba zdecyduję na tego mopa Viledy. Powiedzcie mi proszę tylko, czy można go płukać w zwykłym wiaderku, czy muszę kupić to specjalne? Dla mnie ważne jest, abym za dużo nie musiała się schylać.

Ja z Viledy używam rękawiczek do sprzątania i bardzo je sobie chwalę. Nie pękają szybko, nawet jak o coś ostrego zahaczę nimi, to tez szybko nie robi się dziura. Moim zdaniem warto dać trochę więcej za nie.

Ze ściereczek do mycia podłogi używam Jana Niezbędnego. Jest OK. Do kurzu i kuchni tez stosuję ściereczki tej samej firmy, choć ostatnio skusiłam się na coś bardzo taniego czeskiej firmy (wybaczcie, ale nie pamiętam nazwy) i ścierka, która kupiłam dorównuje jakością Janowi.
Greta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 14:57   #20
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Greta Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za założenie tego wątku.

Ja się od jakiegoś czasu zastanawiałam nad tym super mopem. Nie mam duzo podłóg do mycia, ale za to calkowity brak dywanów. Kiedyś myłam na kolanach (tradycyjnie), ale od jakiegoś czasu mam problemy z kręgosłupem i mycie podłogi już nie jest takie łatwe. Tak głupio mi było pytać w sklepie, jak się to cudo użytkuje. Teraz się chyba zdecyduję na tego mopa Viledy. Powiedzcie mi proszę tylko, czy można go płukać w zwykłym wiaderku, czy muszę kupić to specjalne? Dla mnie ważne jest, abym za dużo nie musiała się schylać.

Ja z Viledy używam rękawiczek do sprzątania i bardzo je sobie chwalę. Nie pękają szybko, nawet jak o coś ostrego zahaczę nimi, to tez szybko nie robi się dziura. Moim zdaniem warto dać trochę więcej za nie.

Ze ściereczek do mycia podłogi używam Jana Niezbędnego. Jest OK. Do kurzu i kuchni tez stosuję ściereczki tej samej firmy, choć ostatnio skusiłam się na coś bardzo taniego czeskiej firmy (wybaczcie, ale nie pamiętam nazwy) i ścierka, która kupiłam dorównuje jakością Janowi.
greta ja ma tego mopa na chatce i to sporo lat w ogóle sie nie zniszczył. jeśli chodzi o wyciskanie wody z tego mopa to trzeba mieć to wiaderko bo ono ma ten "wyciskacz". Długi jest ten kijek więc ja sie w ogóle nie schylam (ani przy myciu ani przy wiciskaniu). rach ciach ciach i podłoga umyta. Co do prania to ja wrzucam do pralki na 95 stopni i gotowe ^^ (tylko nie używajcie płynu! sam proszek). nic się nie niszczy.
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 15:22   #21
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Co do prania to ja wrzucam do pralki na 95 stopni i gotowe ^^ (tylko nie używajcie płynu! sam proszek). nic się nie niszczy.
Ojej, przecież to gumoplastik, nie rozpuścił się ? To ja miałam obawy żeby na 60 wrzucić a Ty widzę na pełnym hardkorze
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:16   #22
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

No dobrze a jakie są wasze sprawdzone płyny do mycia podłóg i inne środki czyszczące? Może opiszmy swoje spostrzeżenia tutaj

Lubię i używam:
1. Cif - mleczko do czyszczenia. Duża butla jest ekonomiczna, zresztą wystarczy niewielka ilość mleczka żeby wyczyścić wannę (akrylowa), umywalkę, zlew, płytki, zmyc osad z garnkow, wyczyścić kuchnię a także obuwie. Jest wszechstronne.
2. Płyn do mycia podlog Sidolux o zapachu "mydla marsylskiego" - uwielbiam ten zapach! Kupuję ten płyn głownie dla przyjemnego zapachu ale myje calkiem przyzwoicie i jest niedrogi.
3. Do paneli polecam Dragon "Panelblysk" - ładnie nabłyszcza i zabezpiecza panele. Płytki też nim można myć
4. Cif Power Cream - świetny spray do lazienek. Szczegolnie na takie szybki pożdki. Niestety malo wydajny i drogi.

Szukam sprawdzonego plynu do mycia naczyń nie niszczącego dloni (w przyszlym miesiacu bede miala kuchnię) i sprawdzonych tabletek do zmywarki. Czy tylko Calgonit jest dobry czy tańsze odpowiedniki tez polecacie?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:37   #23
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No dobrze a jakie są wasze sprawdzone płyny do mycia podłóg i inne środki czyszczące? Może opiszmy swoje spostrzeżenia tutaj
Szczerze ?
Woda z octem i kilkoma kroplami ulubionego olejku eterycznego. Zawiodłam się na wszystkich płynach bardzo, bo wg mnie większośc z nich tylko ładnie pachnie i dużo kosztuje.
Cytat:
sprawdzonych tabletek do zmywarki. Czy tylko Calgonit jest dobry czy tańsze odpowiedniki tez polecacie?
Ja używam rzeczy rosmannowskich do zmywarki, czyli Domolu. Bardzo dobre jakościowe środki.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:52   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Sus, gorąco polecam lidlowskie tabletki z serii W5. A dokładnie te all in 1 świetne są.
Fajne są też tabletki Somat
Moim zdaniem Calgonit jest drogi i przereklamowany.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-01-29 o 19:54
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:30   #25
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Ja też polecam W5, teraz kupiłam te najtańsze(chyba 8zł), bo równolegle używam i soli i nabłyszczacza. Długi czas miałam calgonit i nie widzę różnicy w tym momencie. Świetne były też tabletki z Plusa, ale niestety mi sklep zlikwidowali Wszystko zależy jaką masz wodę, ja bardzo zakamienioną, więc nawet najlepsze wieloskładnikowe tabletki nie działają tak, jak sól.
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:46   #26
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ojej, przecież to gumoplastik, nie rozpuścił się ? To ja miałam obawy żeby na 60 wrzucić a Ty widzę na pełnym hardkorze
Oj tak chce zabić wszelkie żyjątka

i właśnie co mnie dziwi mimo, że jest tam ta guma to W OGÓLE sie nie zniszczyła. Jakaś odporna.
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:35   #27
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Dzieki dziewczyny, wypróbuje te tabletki napewno. Podobno do zmywarek dobre sa też tabletki z ALDI'ka no i dużo tańsze. Aha dzis byłam w hurtowni chemicznej i tam facet sprzedaje towar przywieziony z Niemiec. Proszki, płyny do naczyń, do płukania i własnie tabletki Calgnit, ktore poleca twierdzac ze nie ma co porownywać z tymi pakowanymi w Polsce. U niego 100 szt. kosztuje 60 zl.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:51   #28
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

ja zamierzam obecnie zakupić wiaderko i mopa płaskiego z viledy oraz deskę do prasowania

tylko musze wygrzebac trochę czasu np. w przyszły weekend
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 16:45   #29
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Aha dzis byłam w hurtowni chemicznej i tam facet sprzedaje towar przywieziony z Niemiec. Proszki, płyny do naczyń, do płukania i własnie tabletki Calgnit, ktore poleca twierdzac ze nie ma co porownywać z tymi pakowanymi w Polsce. U niego 100 szt. kosztuje 60 zl.
Też kiedyś kupiłam takie niemieckie tabletki Calgonitu i straszne badziewie było(wydaje mi się, że długo leżakowały). Za to polecam Ariel do białego w tabletkach, pachnie nawet tydzień po praniu. W ogóle niemieckie produkty są lepsze, najzwyklejszy żel po prysznic Palmolive inaczej pachnie i lepszy jest
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:03   #30
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Też kiedyś kupiłam takie niemieckie tabletki Calgonitu i straszne badziewie było(wydaje mi się, że długo leżakowały). Za to polecam Ariel do białego w tabletkach, pachnie nawet tydzień po praniu. W ogóle niemieckie produkty są lepsze, najzwyklejszy żel po prysznic Palmolive inaczej pachnie i lepszy jest
Też to slyszalam Z kolei jeśli chodzi o proszek do prania to zużywa się go mniej niż tego kupionego w PL.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2010-02-01 o 17:04
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 14:07:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.