Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 22:43   #1171
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ale co oni mają takiego, że tak Ci zależy na tym sklepie? Szczerze powiem że ta nazwa się tu chyba faktycznie nie przewinęła, porównywarki cen też go nie pokazują. Ja bym wolała gdzie indziej się zaopatrzyć ...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 23:17   #1172
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ano mają coś , co jest rzadko dostępne, ( na All. tylko 2 egzemplarze, u nieznanych sprzedawców na dodatek.)
Dlatego tak się dobijam o odpowiedź
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 08:00   #1173
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No to kupuj! Podobno niepopularnych kosmetyków nie podrabiają, a co do tego czy ta perfumeria w ogóle towar wyśle to inna sprawa.
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:23   #1174
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczynki musze pochwalić perfumerie-perfumeria.pl. No super Właśnie odebrałm paczke a w środku Donna Karan Red Delicious 50ml za 100 zł,Kenzo miniaturka 5ml Amour za 30zł i masa próbek za free dodam ze sam kurier za pobraniem"kosztował" 9.9
Wszystko oryginalne i ślicznie,bezpiecznie zapakowane
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 17:40   #1175
andzelkaaa
Przyczajenie
 
Avatar andzelkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 16
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A ja odebrałam dziś paczkę z MojeZapachy.pl i sama nie wiem co mam myślec.
Zamówiłam u nich gucci II edp 75ml za 200zł oraz lacoste essential 125ml za 139zł dla mojego faceta.
Na pierwszy rzut oka niby wszystko OK ale jest parę szczegółów do których mogę się przyczepic.
Jeżeli chodzi o GUCCI:
Po pierwsze: Flakonik niby wporządku, koreczek szklany, ciężki, ale na spodzie jest dziwnie pomarszczone szkło, nie mocno ale jednak widocznie.
Po drugie: Perfumy były zafoliowane, ale w środku kartonik był dziwnie pozdzierany -takie wydarte paseczki cienkie
Po trzecie: przy psikaniu przez chwilkę dośc mocno czuc alkohol i perfumy wg mnie nie są zbyt trwałe
Nie wiem jak z Lacoste bo jeszcze nie otworzyłam.
Co myślicie na ten temat? Czy któraś z was kupowała w tej perfumerii? Jak zrobię zdjęcia mojego flakonika to od razu wam pokażę.
Jak się okaże, że wydałam 350zł na darmo to już nigdy nie kupię w żadnej perfumerii internetowej A tak marzyłam o Guccim
andzelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 18:51   #1176
a6usia
Przyczajenie
 
Avatar a6usia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 29
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Ulusia8710 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was korzystała z perfumerii internetowej perfumArt? Maja naprawde taniej, a do tego obowiązują atrakcyjne promocje.
Obawiam się czy te perfumy oby napewno są oryginalne.
Jesli ktoś korzystał z http://www.perfumart.pl/ proszę o opinie!

Pozdrawiam
ja korzystałam i szczerze polecam.. zamówienie złożyłam w piatek, tego samego dnia zrobiłam też przelew a już dzisiaj otrzymałam przesyłkę. perfumki oryginalne dodatkowo do kazdego zamówienia dodaja jakieś akcesoria Sally Hansen. Mają na prawde dużo fajnych promocji.
__________________
i look good in love
a6usia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 18:57   #1177
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, gdzie zamieścic swoje pytanie, więc zamieszczę tu i poproszę o wyrozumiałośc.

Pod Waszym wpływem, o Wy niedobre, rozpoczęłam perfumowe polowanie. Chcę kupic klasyczną zieloną herbatkę, Elizabeth Arden. Weszłam na stronę polecanej przez Was perfumerii.pl. A tam spotkało mnie coś, co się nie mieści w mojej małej główce:
Woda perfumowana 50ml spray 45,90
Woda perfumowana 100ml spray 43,50

Jakim to cudem, ja się pytam Czy może byc tak, że wieksza butla jest bez atomizera?
Aniu Antosiu,
z zieloną herbatką Elizabeth Arden jest tak, że czasem te duże butelki są w rewelacyjnych promocjach, bo przecież najbardziej chodliwe (moim skromnym zdaniem) są 50-tki. Ja bym się nie martwiła, że butelka będzie bez atomizera
Ino brać !!
Ja też lubię ten zapach, tylko na mnie był trochę nietrwały.... szkoda
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 11:49   #1178
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hmmm... Mam pewne zastrzeżenia do perfumerii dolce.pl, z której byłam, jak dotąd, bardzo zadowolona.

Kupiłam ostatnio perfumy ww. perfumerii. Wszystko było pięknie do momentu otwarcia przeze mnie opakowania z zapachem. Od razu po otwarciu poczułam mocny zapach perfum, a na wnętrzu kartonika zauważyłam plamy po wylanym, teraz juz zaschniętym płynie - moich perfumach! Napisałam maila do dolce, w tej sprawie, na razie pozostaje on bez odpowiedzi.

Ehh, myslałam, że jest to wiarygodna perfumeria.

Co Wy na to Wizażanki?
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 12:04   #1179
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Hatifnatka Pokaż wiadomość
Hmmm... Mam pewne zastrzeżenia do perfumerii dolce.pl, z której byłam, jak dotąd, bardzo zadowolona.

Kupiłam ostatnio perfumy ww. perfumerii. Wszystko było pięknie do momentu otwarcia przeze mnie opakowania z zapachem. Od razu po otwarciu poczułam mocny zapach perfum, a na wnętrzu kartonika zauważyłam plamy po wylanym, teraz juz zaschniętym płynie - moich perfumach! Napisałam maila do dolce, w tej sprawie, na razie pozostaje on bez odpowiedzi.

Ehh, myslałam, że jest to wiarygodna perfumeria.

Co Wy na to Wizażanki?
Flakon był widać nieszczelny, tzn. atomizer. To nie świadczy o braku wiarygodności, a tym bardziej o tym, że woda jest lewa.
Tak jak spożywczak nie kosztuje każdego sera, tak perfumeria nie odpakowuje każdych perfum, nie sprawdza korka, atomizera, flaszki... No po prostu nie da rady.

Też kiedyś taką flaszkę kupiłam. Wszystko było z nią ok, póki nie odwróciłam butelki do góry dnem na parę godzin.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2008-11-18 o 12:08
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 12:18   #1180
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Flakon był widać nieszczelny, tzn. atomizer. To nie świadczy o braku wiarygodności, a tym bardziej o tym, że woda jest lewa.
Tak jak spożywczak nie kosztuje każdego sera, tak perfumeria nie odpakowuje każdych perfum, nie sprawdza korka, atomizera, flaszki... No po prostu nie da rady.

Też kiedyś taką flaszkę kupiłam. Wszystko było z nią ok, póki nie odwróciłam butelki do góry dnem na parę godzin.

Zapach wydaje się być oryginalny, do niego samego nie mam zastrzeżeń. Zaniepokoił mnie tylko ten wyciek. Plam było całkiem sporo. Mimo wszystko będę nadal kupować w dolce. Są wiarygodni.
__________________
Miss Raspberry...

Edytowane przez Hatifnatka
Czas edycji: 2008-11-18 o 12:20
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 12:19   #1181
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez norah82 Pokaż wiadomość
Aniu Antosiu,
z zieloną herbatką Elizabeth Arden jest tak, że czasem te duże butelki są w rewelacyjnych promocjach, bo przecież najbardziej chodliwe (moim skromnym zdaniem) są 50-tki. Ja bym się nie martwiła, że butelka będzie bez atomizera
Ino brać !!
Ja też lubię ten zapach, tylko na mnie był trochę nietrwały.... szkoda
Dziękuję za rozsądne wyjaśnienie moich obaw. Często słyszę, że to nietrwałe perfumy, ale skoro kupię sobie w takiej wspaniałej promocji 100 ml to nie żal będzie dopsikiwac.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 13:07   #1182
elka1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez novinexa Pokaż wiadomość
Zakupiłam Obsession w zachwalanej tak bardzo tutak perfurerii perfumy-perfumeria.pl.

Z flakonika na dole jest odcięta połowa naklejki, to samo jest zrobione na opakowaniu, odcięty jest kod.
Może mi ktos racjonalnie wyjaśnić, dlaczego?
skoro taka db perfumeria, to dlaczego "miesza" coś przy opakowaniach?
Stare przyslowie mowi, jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi na pewno o pieniadze. Moze banalne i klasyczne ale sprawdza sie w kazdej dziedzinie zycia.

To nie perfumerie mieszaja tylko dystrybutorzy. Pisalam o tym kilka razy. Najnormalniej w swiecie to zignoruj.. chyba ze przeszkadza to odeslij. JEsli nierozpakowane nie bedzie problemu.

Ostatnio widzialam w aptece costam-Pharm w pasarzu dokladnie to samo. Sama sie zdziwilam. Z tym, ze naklejali na to sprytnie naklejke z kodem paskowym i cena. Na półce bylo z 20szt Givenchy Ange ou demon'ow i polowa wlasnie byla z "wycinakami". Po prostu wszystkie ogladamy towar dokladnie jesli zamawiamy w sieci, a nie ogladamy w normalnych sklepach. Wszyscy tak robia ja tez

Potwierdza sie dokladnie to co kiedys gdzies wyczytalam. W Polsce tylko Sephora, Douglas i kilka jeszcze duzych sieciowych perfumerii ma w 100% wersje bez "wycinanek" bo te fimry wywalczyly sobie prawo do polskieog rynku. Sprzedaja potezne ilosci i to z poteznym zyskiem/sztukę. Natomiast inne sklepy maja fifty:fifty. Nie raz w tej samej perfumerii online kupowalam ten sam produkt z wycinanka a za drugim razem bez.

Slyszalam tez druga opinie. Ze perfumy bez wycinanek mozna kupic w normalnym handlu u dystrybutora, ale sa o wiele drozsze - maja ceny zaporowe wywalczone przez wspomniane wczesniej perfumerie. Sklepy zaopatruja sie w wersje wycinankowe bo sa o wiele tansze. Ciekawe ktora z Was wybrala by wersje z wycinanka tansza powiedzmy o 50zl. Mysle ze 95% i tak samo robia sklepy. Kupuja towar ktory pojdzie najszybciej. Tak samo staniki o ktorych bylo glosno kilka tygodni temu. Zamaist robic wszystkie rozmiary to karmia nas tym czy wygodnie, efekt taki, ze idealnie stanika dobrac nie mozna (bylo w Wiadomosciach).

Wogole dziwi mnie podejscie niektorych z Was. Podobnie klientow typu na allegro. W razie zastrzen skarza sie na forum, zamiast normalnie do sprzedawcy. Nikt nie wystawia podrobkarzom zlych opinii bo kazdy sie boi. Widac ze w wiekszosci sami klienci sa winni zlego traktowania, bo na to pozwalaja. Przyklad oszukanego allegrowicza, ktory nie zglosil faktu policji. Na pochwale zasluguje chociaz tyle ze wystawil negatywna opinie -> bardzo ciekawy dokument http://www.gogush.00freehost.com/

Swiadomy klient powinien:
1. W przypadku oszustwa zglosic fakt na policji - zrobia mu kontrole i wyjdzie czym handluje
2. W przypadku reklamacji zgloscic ja formalnie (nie przez telefon tylko listme poleconym) - nie wykreci sie. Handlowcy sprzedajacy podrobki (czytaj artykul ktory wkleilam powyzej) sztucznie przeciagaja zwrot towaru i w koncu wychodzi na to, ze minal termin reklamacji.
3. W przypadku ciekawosci - jak np. z wycinankami - zadzownic i zapytac.

Na prawde
elka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 14:54   #1183
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czytam czytam i aż mi sie nie chce wierzyć w te opowieści o niższych cenach perfum z wyciętym kodem. Kupuję czasem po śmiesznych, w porównaniu z Sephorą czy Douglasem, cenach perfumy w SuperPharmie czy Rossmannie i żadnych wyciętych kodow nie zauważyłam - łatwe do zweryfikowania, nie wyrzucam kartoników
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 17:06   #1184
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez elka1000 Pokaż wiadomość
Stare przyslowie mowi, jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi na pewno o pieniadze. Moze banalne i klasyczne ale sprawdza sie w kazdej dziedzinie zycia.

To nie perfumerie mieszaja tylko dystrybutorzy. Pisalam o tym kilka razy. Najnormalniej w swiecie to zignoruj.. chyba ze przeszkadza to odeslij. JEsli nierozpakowane nie bedzie problemu.

Ostatnio widzialam w aptece costam-Pharm w pasarzu dokladnie to samo. Sama sie zdziwilam. Z tym, ze naklejali na to sprytnie naklejke z kodem paskowym i cena. Na półce bylo z 20szt Givenchy Ange ou demon'ow i polowa wlasnie byla z "wycinakami". Po prostu wszystkie ogladamy towar dokladnie jesli zamawiamy w sieci, a nie ogladamy w normalnych sklepach. Wszyscy tak robia ja tez

Potwierdza sie dokladnie to co kiedys gdzies wyczytalam. W Polsce tylko Sephora, Douglas i kilka jeszcze duzych sieciowych perfumerii ma w 100% wersje bez "wycinanek" bo te fimry wywalczyly sobie prawo do polskieog rynku. Sprzedaja potezne ilosci i to z poteznym zyskiem/sztukę. Natomiast inne sklepy maja fifty:fifty. Nie raz w tej samej perfumerii online kupowalam ten sam produkt z wycinanka a za drugim razem bez.

Slyszalam tez druga opinie. Ze perfumy bez wycinanek mozna kupic w normalnym handlu u dystrybutora, ale sa o wiele drozsze - maja ceny zaporowe wywalczone przez wspomniane wczesniej perfumerie. Sklepy zaopatruja sie w wersje wycinankowe bo sa o wiele tansze. Ciekawe ktora z Was wybrala by wersje z wycinanka tansza powiedzmy o 50zl. Mysle ze 95% i tak samo robia sklepy. Kupuja towar ktory pojdzie najszybciej. Tak samo staniki o ktorych bylo glosno kilka tygodni temu. Zamaist robic wszystkie rozmiary to karmia nas tym czy wygodnie, efekt taki, ze idealnie stanika dobrac nie mozna (bylo w Wiadomosciach).

Wogole dziwi mnie podejscie niektorych z Was. Podobnie klientow typu na allegro. W razie zastrzen skarza sie na forum, zamiast normalnie do sprzedawcy. Nikt nie wystawia podrobkarzom zlych opinii bo kazdy sie boi. Widac ze w wiekszosci sami klienci sa winni zlego traktowania, bo na to pozwalaja. Przyklad oszukanego allegrowicza, ktory nie zglosil faktu policji. Na pochwale zasluguje chociaz tyle ze wystawil negatywna opinie -> bardzo ciekawy dokument http://www.gogush.00freehost.com/

Swiadomy klient powinien:
1. W przypadku oszustwa zglosic fakt na policji - zrobia mu kontrole i wyjdzie czym handluje
2. W przypadku reklamacji zgloscic ja formalnie (nie przez telefon tylko listme poleconym) - nie wykreci sie. Handlowcy sprzedajacy podrobki (czytaj artykul ktory wkleilam powyzej) sztucznie przeciagaja zwrot towaru i w koncu wychodzi na to, ze minal termin reklamacji.
3. W przypadku ciekawosci - jak np. z wycinankami - zadzownic i zapytac.

Na prawde

Brawo w końcu ktoś sie ze mną zgadza <jupi> Perfumerie nie grzebią w kartonikach. Poprostu taki towar dostają z hurtowni, a hurtownia od dystrybutora... Wizażanki.. nauczcie się wreszcie nie oskarżać perfumerii za wycięte kody. Nie podważa to oryginalności zakupionej przez Was wody... A kto nie wierzy to niech zasuwa do Sephory i zapłaci 150% więcej... czy warto? Nie powiedziałabym... W internetowym biznesie macie w to miejsce 2 wody Więc przed świetami ruszajmy do mega zakupów
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 20:22   #1185
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

dziewczyny, czy któraś kupowała może w http://www.eden-perfumeria.pl? ceny rewelacja, ale o sklepie nic nie wiadomo.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:15   #1186
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Gdzieś już musiało być o tej perfumerii bo strona jest mi wzrokowo znana...
Ceny nie są podejrzanie niskie, a co do reszty to nie wiem
P.S. Jako marka Addicta widnieje Chrustian Dior- ale to chyba literówka..
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:30   #1187
pawelek17st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam!! co myslicie o tym http://www.amour.pl/perfum_one.php?id_perfum=2730
szukam oryginalnych - trwały zapach
czy to prawda ze hugo boss sprzedaje produkty niezafoliowane?? bo w wielu perfumeriach przy tych perfumach jest uwaga "fabrycznie niezafoliowane"
pawelek17st jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:16   #1188
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez a6usia Pokaż wiadomość
ja korzystałam i szczerze polecam.. zamówienie złożyłam w piatek, tego samego dnia zrobiłam też przelew a już dzisiaj otrzymałam przesyłkę. perfumki oryginalne dodatkowo do kazdego zamówienia dodaja jakieś akcesoria Sally Hansen. Mają na prawde dużo fajnych promocji.
Ja zamówiłam swojemu Najdroższemu Cool Water w zestawie. Cena na PerfumArt była naprawdę rewelacyjna.
Tylko zestaw będzie prezentem świątecznym, więc za szybko się nie przekonam, czy kupiłam oryginał.
Ale by był wstyd, gdybym zamiast ulubionych perfum dała mężowi jakieś śmierdzidło
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:26   #1189
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
haha! kupiłam dziś w amour i już piszą że wysłane...jak jutro będą to się kurde zdziwię...A jeszcze bardziej się zdziwię jak będą nieorginalne. Było tu gdzieś o amour że niby ok,ale mało osób się wypowiadało...
Przyszło...tylko nie to co zamawiałam.Zamiast klasycznej Prady przysłali Tendre
Dzwoniłam do nich, kazali odesłać...Pani powiedziała ze u nich Prada Prada to własnie Prada Tendre i nie mają innej żeby mi wymienić...

Powiedzcie mam wysłać? Czy co mam zrobić? A jak odeslę o oni mi kasy nie oddadzą to co?

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2008-11-19 o 12:00
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 13:08   #1190
a6usia
Przyczajenie
 
Avatar a6usia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 29
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez norah82 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam swojemu Najdroższemu Cool Water w zestawie. Cena na PerfumArt była naprawdę rewelacyjna.
Tylko zestaw będzie prezentem świątecznym, więc za szybko się nie przekonam, czy kupiłam oryginał.
Ale by był wstyd, gdybym zamiast ulubionych perfum dała mężowi jakieś śmierdzidło
Nie martw się, wstydu nie będzie wszystko powinno być okay. Ja zamawiałam tam pierwszy raz, wcześniej perfumeria została wypróbowana przez moją koleżankę, która również ja zachwalała. A nad tym zestawem Davidoff'a też się zastanawiałam, bo ten cztero-elementowy jest w na prawde korzystnej cenie!
__________________
i look good in love
a6usia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 20:08   #1191
madzienka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 14
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Najlepiej byloby zalozyc faq do tego tematu. Zebrac w jedym miejscu wszystkie ocenianie perfumerie , tak zeby codziennie nie powtarzaly sie pytania o perfumerie ktore od x lat sa na rynku i maja wiele ocen na tym forum. Ulatwiloby to sprawe wszystkim Warto byloby tez napisac jak sprawdzac perfumy i co to sa perfumy dekodowane, bo czytajac niektore wypowiedzi dlonie opadaja takie bzdury tu sie wypisuje i pozniej nowicjusze w temacie powtarzaja te bzdury dalej.
madzienka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 07:02   #1192
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez a6usia Pokaż wiadomość
Nie martw się, wstydu nie będzie wszystko powinno być okay. Ja zamawiałam tam pierwszy raz, wcześniej perfumeria została wypróbowana przez moją koleżankę, która również ja zachwalała. A nad tym zestawem Davidoff'a też się zastanawiałam, bo ten cztero-elementowy jest w na prawde korzystnej cenie!
Właśnie taki zamówiłam...
Wychodzi na to, że za trzy dodatkowe rzeczy z tej linii zapłaciłam 26 zł
Na razie na plus dla tej perfumerii jest to, że co chwilę przysyłają mi maile z aktualnym statusem mojego zamówienia. Podają też numer przesyłki, bo ponoć jest już wysłana
Pozostaje tylko czekać na Siódemkę...
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 17:07   #1193
P3rs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 61
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

a ta strona ?
http://perfumeriaczerwona.pl
P3rs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 13:13   #1194
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Tak jak obiecalam zrobilam tescik Testowalam Lolite, Bossa i Moschino razem z probkami, na skorze, papierku i materiale i wszystko jak najbardziej OK
Zapachy i trwalosc identyczne, moj schiz minal bezpowrotnie. Ale warto sie przygladac Perfumerie.pl moge z czystym sumieniem polecic!!!!!!
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 21:21   #1195
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

W czerwonej towar oryginalny. Na dostawę trzeba troszke poczekać. Ale wydaje mi sie, że oni niezłą lipe robia z komentarzami na ceneo... są od niedawna a co dzien dostaja po kilka komentarzy i to same z pełną punktacją... takie rzeczy są niemozliwe... komentarze wystawiane w tym samym czasie, dla mnie to oni nieźle kłamią komentarzami... :/
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:31   #1196
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez paulina1986 Pokaż wiadomość
W czerwonej towar oryginalny. Na dostawę trzeba troszke poczekać. Ale wydaje mi sie, że oni niezłą lipe robia z komentarzami na ceneo... są od niedawna a co dzien dostaja po kilka komentarzy i to same z pełną punktacją... takie rzeczy są niemozliwe... komentarze wystawiane w tym samym czasie, dla mnie to oni nieźle kłamią komentarzami... :/
Szatę graficzną strony mają niemal identyczną jak tagomago.pl. Hmm...
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 05:29   #1197
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dokładnie... nawet opisy każdej wody są slowo w slowo takie same... dziwne
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 09:43   #1198
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

P3rs, jak już pisałam na poprzedniej stronie - Czerwona jest w porządku. Kupowałam - towar oryginalny, dobrze zabezpieczony, dotarł bardzo szybko. Ceny też niezłe.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:18   #1199
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jak dla mnie to perfumeria-czerwona ma szatę graficzną identyczną z perfumeriax.pl, która z kolei do niedawna miała logo niemal identyczne z fragrancex.com co też budzi moją nieufność...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:21   #1200
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kiedyś na stronie Perfumerii X był wpisany ten sam właściciel co w TagoMago... Także jedna osoba tutaj niezle kombinuje...
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.