sanatorium w Dąbkach-ktoś był? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 17:39   #181
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Ponieważ w
supermarkietach są niskie ceny niz u prywaciasza.Czy mamy mniejszych dzieci zabierały spacerowki do sanatorium (na długie spacery ktore zalecają lekarze).Pytam się zabieram trzy letnią corke..
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 21:22   #182
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

ja tez mam 3 letnią córkę i również zastanawiam się nad wózkiem czy go brać. Ale jedę samochodem więc chyba wezmę ale tak ogólnie to wiem że można brać wózki na pewno jest jekiś pomieszczenie dla wózków . Jak byłam w Rabce to było tekie pomiszczenie.
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 21:30   #183
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Daj znać gdzie trafiłeś acha ja jak dostałam pismo zadzwoniłam do DUKATU i zarezerwowałam sobie pokój z widokiem na morze . Pani podała mi numer pokoju i mam z głowy póżniejsze formalności . No i oczywiscie pytałam się o warunki w pokoju . Sa 3 rodzaje pokojów w tym czasie kosztują 80 zł najniższy standart ( z tego co wiem 6p i 1 piętro) sa to pokoje przed remontem. Pokój ten różni się tym od innych że są starsze meble . Pani w recepcji powiedziała ze wszystkie pokoje są ładne i przyzwoite.(Czajnik, telewizor , radio, koc, sprzet na plaże)
88 pokój wyremontowany ale łazienka do remontu i za 95 zł najwyższy standart.
Trochę drogo no ale jedziemy w sezonie a ja na dodatek jadę z męzemi ale chcemy spędzic razem wakacje.Pozdrawiam Aga
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 08:32   #184
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

czesc ja jade do dukatu 31 05 2008 do 20 06 2oo8 pokoj mam na 4 pietrze.
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 16:21   #185
ktosicek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

dzięki za odpowiedz. a powiec mi jak jest z wyżywieniem mam nadzieję ze jest w cenie tej i ze jest dobre. a pismo mam nadzieję ze dostanę szybko bo chece już miec pewność co i jak
pozdrawiam
ktosicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 15:35   #186
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam. Tak jedzenie jest w cenie osobodnia i podobno duże porcje i wszystko bardzo smaczne . Rozmawiałam na gg z osobą która była tam rok temu. Powiedziała mi że jest tam mnóstwo atrakcji dla dzieci , a wieczorem rodzice mogą skorzystać z aerobiku i siłowni. Jest tam również sauna za opłatą można skożystać, no i wycieczki chyba 1 raz w tygodniu tylko niewiem czy się dodatkowo płaci ale myśle że tak. Dziewczyna z którą rozmawiałam na gg powiedziała że wróciła bardzo zadowolona i co ważne jej syn w tym roku wcale nie chorował. Poadrawiam Aga
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 15:38   #187
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Acha podaję stronę internetową DUKATU: dukat.darlowo.de
Wystukaj to w google to znajdziesz . Pa
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 20:29   #188
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Czesc to jak przyjedziesz , napisz jak było w sanatorium. ja mam późniejszy termin 05.08 - 25.08.08. pozdrawiam
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:27   #189
iwona 36166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam serdecznie! W tym samym terminie (5-25.08) wybieram się do ośrodka Dukat. Jadę z 5 letnią córcią. Będziemy zajmować pokój 601. Miło będzie poznać!
iwona 36166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:40   #190
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

To super ja zajmuje pokój 618 ( niedaleko ) na 6 piętrze. Pozdrawiam Aga
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:49   #191
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Super podałam ci na prywatnych moje gg . ja mam pokój 618 , 6 piętro jadę z dwoma córkami 7 i 3 lata no i chyba mąż namawiam go aby spędził z nami wakacje . Pozdrawiam Aga
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 06:47   #192
netawika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam,

kilka dni temu wróciłam z DUKATU i zapewniam, że każdy kto tam jedzie będzie bardzo bardzo zadowolony Co do sklepó, to wszystko mozna kupić na miejscu, przed Dukatem jest sklepik, otwarty w tygodniu do 20 stej,a w niedziele do 18, gdzie właściwie może dostac wszystko, co potrezbene. Kilka kroków dalej są kolejne sklepy. serdecznie pozdrawiam i życzę udanego pobytu)))) Netawika
netawika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:29   #193
tako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Pierwszy i ostatni raz jesteśmy w Dąbkach, miejscowości "uzdrowiskowej". W powietrzu azbest a na budynku Dukatu wszystkie możliwe anteny i przekaźniki telekomunikacyjne.
tako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:08   #194
agniecha Zz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Talking Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

hehe ...ciekawe jak koleżanka "wyczaiła" ten azbest w powietrzu. A co do anten na osrodku DUKAT i owszem są ale za to jaki zasięg telefoni komórkowej i przesył internetowy. Widze jednak że co poniektórym szkodzą... w/w pesymistce popaliły się styki hihi
agniecha Zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 16:01   #195
ktosicek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

no kurcze a ja jeszcze papierow nie dostałem na ten termin chyba zadzwonie jutro i sie spytam co jest grane. mam nadzieję że mnie dadzą do tego dukatu.
coraz bardziej mi sie podoba ten wyjazd. chłopaki sie wygonia za wszystkie czasy.
jak bedziecie widzieć tatuśka z rozrabiającymi dwoma chłopakami to będziemy my.
ktosicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 16:02   #196
ktosicek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Cool Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

ktosicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 18:04   #197
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

czesc bardzo fajnie ze sie odezwalas powiedz mi co jest na pokoju( jaki sprzet)jak spedzaliscie dzien pozdrawiam Justyna .prosze o odpowiedz,netawika1.
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 18:55   #198
lara82
Przyczajenie
 
Avatar lara82
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 21
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

To ja jeszcze się zapytam czy w dukacie jest w łazienkach ręczniki?
lara82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 21:28   #199
tako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez agniecha Zz Pokaż wiadomość
hehe ...ciekawe jak koleżanka "wyczaiła" ten azbest w powietrzu. A co do anten na osrodku DUKAT i owszem są ale za to jaki zasięg telefoni komórkowej i przesył internetowy. Widze jednak że co poniektórym szkodzą... w/w pesymistce popaliły się styki hihi
Jak się nie ma wiedzy to nie zabiera się głosu. 50 metrów od Dukatu stoją dwa budynki pokryte dachem z eternitu a w całych Dąbkach nie brakuje takich budynków, które mają nawet ściany z eternitu. Uważasz to za zdrowe dla naszych dzieci!!!!??? Gratuluje poczucia humoru. Telefonia komórkowa to wspaniała rzecz tylko w większości krajów Unii Europejskiej jest zakaz budowy nadajników i odbiorników sieci komórkowych bliżej niż 10 kilometrów od budynków, w których przebywają dzieci dłużej niż 4 godziny dziennie, ten przepis wprowadzono pewnie dla tego, że w/w nadajniki są zalecane w miejscowościach uzdrowiskowych dla dzieci. I komu tu popaliło styki??? Pewnie koleżanka to zwolennik utylizacji chorych dzieci, tylko ciekawe, na czym będziecie zarabiać w tych „uzdrowiskach” jak zabraknie chorych dzieci, rencistów i emerytów.
Pozdrawiam i życzę premii za reklamowanie „wspaniałego uzdrowiska"
tako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 08:37   #200
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

A mój tatusiek mężusiek będzie rozrabiał z dwoma córkami.
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 09:08   #201
netawika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez jakubowo Pokaż wiadomość
czesc bardzo fajnie ze sie odezwalas powiedz mi co jest na pokoju( jaki sprzet)jak spedzaliscie dzien pozdrawiam Justyna .prosze o odpowiedz,netawika1.

Witam ponownie,

a więc dzień jest bardzo napięty, a wszystko zależy od tego o której godzinie macie wyznaczone zabiegi i jakie one są. Po większości nie można od razu wyjśc na plażę trzeba odczekać do 30 min do godzinki. Osobiścię radzę, aby przyjechać dzień wcześniej (my przyjechaliśmy poznym wieczorem) bo zabiegi ustalene są w kolejnośći przyjazdu. My miałyśmy zabiegi ustalone tak fajnie, że 10.30 mogłyśmy już wybierać się na plaże lub rowery lub spacer..... potem 13.00 obiadek i znowu jakieś akrakcje. Dukat ma bardzo fają ofertę dla dzieci i organiziwane są różne wycieczki i imprezy np. wyjazd na basen, wycieczka statkiem, kino, konkursy dla dzieci My z spędzałyśmy czas dośc aktywnie, dużo na rowerach. Żałuje, że nie zabrałam rolek, a córci roweru, bo na rowery wydałyśmy duuuuużo kasy Ja naprawdę bardzo miło wspominam ten pobyt, Wiktorii bardzo sie podobało i traktowała to jak wakacje. Uważam, że trzeba mieć duży dystans do osób, które same na miejsu się nakręcają bo np. na mleko na stałówce za długo czekały, czy coś im nie pasowało Z reguły są to osoby niezadowolone z życia cały czas. Ja jestem optymistką i tak też wykorzystałam ten pobyt dla nas obu Wypoczęta wróciłam do pracy.... Co do pokoju to miałyśmy duzy pokój z łóżkiem małżeńskim i naroznikiem, stoliczkiem i dużą toaletką - tak, że miałam mozliwośc popracowania wieczorami, zasęg internetu też super, a myślę,że szum fal za oknem zrekompensuje wszyskie ewnetualne niedociągnięcia. W pokoju są ręczniki, czajnik i sprzęt plażowy. Na poczatku miałam uszkodzony leżak, ale wymieniłam go u Pani pokojowej to tyle na dziś... chętnie służę pomocą:0 Pozdrawiam ciepło
netawika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:22   #202
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Dzieki za porade ,powiedz mi czy sa tam żelaska do prasowania czy trzeba zabrac ze sobą j jak na stołowce z mlekiem poniewaz moja 3 letnia corka non stop by pila
kakoa.I jeszcze czy w cenie pokoju czyli 83 zł bo tyle płace są posiłki.Narazie to wszystko i bardzo mocno Ci dziekuje.Bym jeszcze zapomniała czy wycieczki są płatne.Na ktorym pietrze miałas pokuj.

Edytowane przez jakubowo
Czas edycji: 2008-05-15 o 14:03
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:55   #203
netawika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Hej,

a więc po kolei odpowiedzi na pytania: żelazko jest na recepcji (ja miałam swoje), melko jest właściwie każdego dnia raz jako kakao, raz mleko. Oczywiscie w cenie są 3 posiłki. Jeśli chodzi o wycieczki to są płatne, ale nie sa to jakieś wielkie sumy, jako grupa zawsze jest zniżka. Mój pokój był na czwartym pietrze od strony morza pozdrawiam
netawika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 10:40   #204
lara82
Przyczajenie
 
Avatar lara82
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 21
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

dzięki ,że odpisałaś .
lara82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:41   #205
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Bardzo dziekuje za twoje odpowiedzi (NETAWIKA!) juz pomalu musze sie zaczynac pakowac bardzo sie przydają twoje rady .Pozdrawiam Justyna.Jak cos mi jeszcze wpadnie do głowy to sie odezwie.PA.A jednak cos zapomniałam czy za pokój
płaci sie jak przyjedziesz czy jak juz jest koniec turnusu .

Edytowane przez jakubowo
Czas edycji: 2008-05-16 o 21:09
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 15:19   #206
ktosicek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

a ja się zalamuje bo dostaliśmy skierowanie do cegielskiego.

a z tego co tu wyczytalem to warunki są takie sobie.
najchętniej to bym zmienił na inne ale pewnie sie nie da
ktosicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 20:17   #207
anie777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Nie załamuj się tylko zadzwoń do Dukatu i poproś o przeniesienie może się uda. A jak nie to na pocieszenie to o Cegielskim również można przeczytać dobre opinie pozdrawiam .
anie777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 21:09   #208
jakubowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 22
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

ktosicek zadzwon jeszcze do nfz i zapytaj sie o mozliwosc zmiany sanatorium(ja sama dzwoniłam poniewaz dlugo nie dostawałam skierowania ,a terminy zmieniałam 3 razy morze sie uda powodzenia.
jakubowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 07:33   #209
sylda79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

wiataj!ja rowniez jade w tym samym terminie co ty 29.05-18.06!!!ale z tego co czytam na forum to az boje sie jechac moze ty konkretnie wiesz cos o osrodku i moze masz jakies zdjecia napisz jak naszybciej moje gg703148
sylda79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 18:55   #210
karlain79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witajcie drogie koleżanki i uświadomcie mnie jak to jest.Ja jadę 20 czerwca do sanatorium do ośrodka Argentyt i jak dzwoniłam tam ,aby zarezerwować pokój to pani poinformowała mnie że to na miejscu wszysko się odbywa i nie ma wsześniejszej rezerwacji, a Wy piszecie tu już nr pokoi i pięter?????CZyżby w Argentyt było inaczej?????

Edytowane przez karlain79
Czas edycji: 2008-05-26 o 17:17
karlain79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 23:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.