Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 23:15   #811
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ktos chyba dlugo polowal na ten wosk w kredce Givenchy
http://us.strawberrynet.com/productD...49968&goChar=G
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 23:38   #812
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariola13, przerobiłam już masę podkładów, w tym Lancome, Sisley, YSL, Chanel - double perfection creme poudre - fatalny!. HR to jest po prostu rewelacja! Wszystkie odcienie HR, według zapewnień dziewczyn z sephory są identyczne w różnych liniach podkładów. Poprosiłam zatem o próbkę Spectacular nr 23, bo ile można używać ten sam podkład i powiem Ci, że niby takie same, ale jednak na twarzy spectacular 23 był jaśniejszy od color clone, chociaż minimalnie.
Color Clone poleciłabym osobom, które nie mają problemów ze skórą, w tym sensie, że żadne niespodzianki się nie zdarzają, a celem jest super nawilżona, zdrowo wyglądająca skóra. Nie jest on jednak, w odróżnieniu od Diora zupełnie lightowy, czyli niekryjący wcale. Właśnie kryje, ale w niesamowity sposób, że cera robi się idealna, a podkładu nie widać. Z moją mieszaną skórą zaczynam się jednak błyszczeć po 3 godz., ale od tego mam puder. A naturalny, zdrowy wygląd jeszcze z żadnym podkładem mi się nie udał. Jeżeli zatem cera wygląda dobrze, bardzo Ci polecam. Jeżeli 23 za ciemny (u mnie efekt delikatnej brzoskwini), weż 21. musisz jednak pamiętać, że ten podkład bardzo dostosowuje się do kolorytu skóry i nie powinno być problemu z kolorem. 20 wydaje mi się zbyt jasna, chyba,że sama masz wyjątkowo jasną cerę.
Ogólnie bierz w ciemno ten podkład, powinnaś być zachwycona!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:04   #813
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, a skąd wiecie, że kosmetyki ze Strawberry są oryginalne?

Byłoby na prawdę cudownie, gdyby te kosmetyki były „pewne”. Przejrzałam Wasze wpisy, obejrzałam dokładnie stronę truskawki. Hong kong kojarzy mi się z podróbkami. Opakowanie łatwo skopiować. Skład trochę trudniej, ale składu gołym okiem nie wychwycisz.
__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki
paipai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:10   #814
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez paipai Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a skąd wiecie, że kosmetyki ze Strawberry są oryginalne?

Byłoby na prawdę cudownie, gdyby te kosmetyki były „pewne”. Przejrzałam Wasze wpisy, obejrzałam dokładnie stronę truskawki. Hong kong kojarzy mi się z podróbkami. Opakowanie łatwo skopiować. Skład trochę trudniej, ale składu gołym okiem nie wychwycisz.
wiemy, bo mamy porównanie. Właściwości, konsystencja itd. Poza tym Truskawka to uznany sklep na całym świecie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:19   #815
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez paipai Pokaż wiadomość
Hong kong kojarzy mi się z podróbkami.
Pomrocznosc ciemna mi staje przed oczami, jak czytam takie wpisy. Rownie dobrze mozna powiedziec, ze "Polska to sami alkoholicy i zlodzieje"
Uleganie stereotypom jest jak zaraza, latwo komus zszargac opinie, a pozniej trzeba lat zeby ponownie odbudowac zaufanie. Najgorsze jest to, ze HK w zaden sposob nie zasluzyl sobie na takie ataki - to bogate miasto-panstwo, mekka wielu swiatowych firm, autonomiczny obszar gospodarczy, ktory z Chinami laczy tylko papier, a i tak wszyscy kojarza HK z podrobami, przemytem i wszelkiego rodzaju przestepstwami gospodarczymi.
Tak, jestem pewna, ze Strawberrynet, to uczciwy sklep i oferuje tylko oryginalne kosmetyki.
Jezeli dziwi was roznica cen w Polsce, a na Truskawie, to wezcie pod uwage fakt, ze Polska jest jednym z najdrozszych krajow pod wzgledem utrzymania (czyt. dochod vs wydatki) i dodajcie do tego drugi fakt, ze kosmetyki z Truskawy sa sprzedawane bez vatu i placa go tylko osoby "zlapane" przez UC (a juz samo to wynosi 22%).
Dla mnie koniec tematu, jak po raz kolejny przeczytam podobne pytanie zadawane tutaj n-ty raz, to...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:21   #816
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ale opis, aż mnie palec świerzbi, żeby kliknąć
To klikaj, a może juz to zrobiłas?
Bo kolor na który się czailam zniknął z oferty
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
geonia
Ten błyszczyk 424 wygląda na dosyć ciemną czerwień/wino. jak na ustach wydląda ? Nie jest taki mocno ciemny ?
Nie jest ciemny, na żywo to taka brudna morela, ewentualnie zszarzały morelowy róz

Te błyszczyki daja taki półprzeźroczysty efekt, coś tak.......( sorry za porównanie) jak małe dzieci jedzą cukierki ciągutki i się im roztopia na ustach
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:21   #817
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pomrocznosc ciemna mi staje przed oczami, jak czytam takie wpisy. Rownie dobrze mozna powiedziec, ze "Polska to sami alkoholicy i zlodzieje"
A ja tam lubiem te podruby z hąkągu, bo potem mogiem sięm pokazac kolerząką z pracy że mam Diora, no nie i dosyć zwuwazyłam ze mi zadraszczą. A nie wiem terz co ty taka nerwowa jesteś, Vril, złośc piękności szkodzi jak to muwią.

__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 10:22   #818
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariola13, przerobiłam już masę podkładów, w tym Lancome, Sisley, YSL, Chanel - double perfection creme poudre - fatalny!. HR to jest po prostu rewelacja! Wszystkie odcienie HR, według zapewnień dziewczyn z sephory są identyczne w różnych liniach podkładów. Poprosiłam zatem o próbkę Spectacular nr 23, bo ile można używać ten sam podkład i powiem Ci, że niby takie same, ale jednak na twarzy spectacular 23 był jaśniejszy od color clone, chociaż minimalnie.
Color Clone poleciłabym osobom, które nie mają problemów ze skórą, w tym sensie, że żadne niespodzianki się nie zdarzają, a celem jest super nawilżona, zdrowo wyglądająca skóra. Nie jest on jednak, w odróżnieniu od Diora zupełnie lightowy, czyli niekryjący wcale. Właśnie kryje, ale w niesamowity sposób, że cera robi się idealna, a podkładu nie widać. Z moją mieszaną skórą zaczynam się jednak błyszczeć po 3 godz., ale od tego mam puder. A naturalny, zdrowy wygląd jeszcze z żadnym podkładem mi się nie udał. Jeżeli zatem cera wygląda dobrze, bardzo Ci polecam. Jeżeli 23 za ciemny (u mnie efekt delikatnej brzoskwini), weż 21. musisz jednak pamiętać, że ten podkład bardzo dostosowuje się do kolorytu skóry i nie powinno być problemu z kolorem. 20 wydaje mi się zbyt jasna, chyba,że sama masz wyjątkowo jasną cerę.
Ogólnie bierz w ciemno ten podkład, powinnaś być zachwycona!

Narobiłaś mi smaczka Ja nie mam właściwie nic do ukrycia na buzi poza łądnym ujednoliceniem No może lekkie cienie pod oczkami, ale od tego mam korektor HR Magic

Mówisz kolor 21 ? Powiedz czy podkład ciemnieje na twarzy czy nie ?

A jakie masz zdanie o kompaktach HR ? bo ostatnio zaczęły m isię podobać kompakty Nie trzeba brudzić łapek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:24   #819
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

vril, majade nerwusy jedne!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:35   #820
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Majade ale ilez mozna
Najchetniej wchodzilabym na Wizaz raz w tygodniu, bo obecnie tylko z taka czestostliwoscia pojawiaja sie tu sensowne informacje, cala reszta to "opakowanie" - mam juz dosc przedzierania sie codziennie przez setki postow gdzie te same pytania i odpowiedzic przewijaja sie kilkunasty raz w tym samym watku. Ile bym musiala wertowac wchodzac tu raz na pare dni zeby odsiac plewy od konkretnych informacji?
Wszyscy pisza, ze owszem czytaja wszystkie watki bardzo dokladnie, a potem wyskakuja dziesiaty raz z tym samym pytaniem. W tym momencie juz nawet nie irytuja mnie nowi uzytkownicy, ktorzy ucza poruszac sie po forum ale wlasnie ci "zasiedziali", ktorzy n-ty raz odpowiadaja na to samo i to wlasnie przez nich cala spirala tych samych pytan i odpowiedzi kreci sie w kolko. Rozumiem, ze trzeba pomagac "nowym", sama kiedys zaczynalam ale ilez mozna.
To jest forum, a nie chat, tutaj "rozmowa" nie toczy sie w czasie rzeczywistym, gdzie szybko mozna rzucic haslo i dostac odpowiedz i naprawde takie zasmiecanie forum daje potem w kosc tym aktywnie udzielajcym sie. Przykre ale Wizaz zamiast przyjemnosci zaczal dostarczac, co raz wiecej irytacji, a wchodzenie tutaj zaczyna meczyc.
Zlinczujcie mnie ale jestem pewna, ze wiele z was przyzna mi w duchu racje. Dlugo siedzialm cicho, bo przeciez nie mozna psuc atmosfery ale dzis juz nie wytrzymalam, bo dodatkowo szarpnely mna uprzedzenia, z ktorymi walcze od lat.

Zaznaczam, ze nie jest to osobisty atak na Paipai, tylko slowa do ogolu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:36   #821
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A ja tam lubiem te podruby z hąkągu, bo potem mogiem sięm pokazac kolerząką z pracy że mam Diora, no nie i dosyć zwuwazyłam ze mi zadraszczą. A nie wiem terz co ty taka nerwowa jesteś, Vril, złośc piękności szkodzi jak to muwią.


Maja, Vril
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 10:38   #822
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Contax, świetnie że Cię widzę Chyba zdecydowałam się na bazę MACa. Powiedz nie było problemu z nabyciem? bo ja się po nią przejdę dopiero w weekend. A słyszałam (czytałam), że zdarza się, że jest w brakach?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:44   #823
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Vril Ech, i co zrobisz
Szukanie i dociekanie to też praca do wykonania.
Trzeba się trochę pomęczyć i poczytać...
A że najłatwiej napisać "słuchajta nie mam czasu szukać bo...napiszcie mi szybko" a potem jeszcze raz skopiować posta po dwóch godzinach bo nikt nie odpisał.


Dziewczyny przepraszam za OT czy macie może problemy z załącznikami? Nic nie mogę załączyc od wczoraj, na technicznym nikt mi nie odpowiedział i nie wiem co się dzieje
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:45   #824
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Nosku, jak mi miło

Kupowałam ją w poniedziałek i jeszcze kilka sztuk było Z tego co mówiły sprzedawczynie to są jakieś problemy z produkcją tej bazy, dlatego tak trudno ją dostać. Zadzwoń do ZT i poproś, może Ci ją odłożą do weekendu, tylko zaznać żeby dołączyły karteczkę z nazwiskiem (tak jak robią to w Sephorze).
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:51   #825
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nosku, jak mi miło

Kupowałam ją w poniedziałek i jeszcze kilka sztuk było Z tego co mówiły sprzedawczynie to są jakieś problemy z produkcją tej bazy, dlatego tak trudno ją dostać. Zadzwoń do ZT i poproś, może Ci ją odłożą do weekendu, tylko zaznać żeby dołączyły karteczkę z nazwiskiem (tak jak robią to w Sephorze).
dziękuję może coś pokombinuję w tej kwestii.

Z tym widzeniem to nie tylko, żeby o bazę spytać, żeby nie było
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:12   #826
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Sama niedawno skusiłam się na błyszczyki Glossy Milky Biothermu i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Ładnie lśnią, pielęgnują usta i są dosyć trwałe.

Posiadam 2 kolory.
464 jest prawie transparentny na ustach.
424 bardzo subtelnie podkreśla czerwień ust.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:16   #827
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

a widzicie no i komu dziękować za Glossy Milky , no komu

ja muszę zrobić zapas, wczoraj wydłubałam resztki z jednego z nich i pora ze dwie sztuki dokupi, póki jeszcze są - zwłaszcza, że to limitki, więc nie doprodukują , a w sumie mogliby do nich wrócić
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:22   #828
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Madlaine a znasz Glossy Shine?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:22   #829
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Sama niedawno skusiłam się na błyszczyki Glossy Milky Biothermu i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Ładnie lśnią, pielęgnują usta i są dosyć trwałe.

Posiadam 2 kolory.
464 jest prawie transparentny na ustach.
424 bardzo subtelnie podkreśla czerwień ust.

W jakich polskich sklepach można ewentualnie znaleźć te błyszczyki celem testów ? Czy sieć Sephora lub Douglas je mają ? A może jakieś inne sieci, bo ja nie spotkałam, a nie mam dostepu do w/w perfumerii.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 11:28   #830
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Nosku,

Mariola, kolorówki Biothermu u nas w ogóle nie ma
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:28   #831
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariolu, pewnie już ich nie ma w żadnych sklepach (o ile w ogóle były u nas), skoro to limitowanki z 2006...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:30   #832
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Najchetniej wchodzilabym na Wizaz raz w tygodniu, bo obecnie tylko z taka czestostliwoscia pojawiaja sie tu sensowne informacje, cala reszta to "opakowanie" - mam juz dosc przedzierania sie codziennie przez setki postow gdzie te same pytania i odpowiedzic przewijaja sie kilkunasty raz w tym samym watku. Ile bym musiala wertowac wchodzac tu raz na pare dni zeby odsiac plewy od konkretnych informacji?
Wszyscy pisza, ze owszem czytaja wszystkie watki bardzo dokladnie, a potem wyskakuja dziesiaty raz z tym samym pytaniem. W tym momencie juz nawet nie irytuja mnie nowi uzytkownicy, ktorzy ucza poruszac sie po forum ale wlasnie ci "zasiedziali", ktorzy n-ty raz odpowiadaja na to samo i to wlasnie przez nich cala spirala tych samych pytan i odpowiedzi kreci sie w kolko. Rozumiem, ze trzeba pomagac "nowym", sama kiedys zaczynalam ale ilez mozna.
To jest forum, a nie chat, tutaj "rozmowa" nie toczy sie w czasie rzeczywistym, gdzie szybko mozna rzucic haslo i dostac odpowiedz i naprawde takie zasmiecanie forum daje potem w kosc tym aktywnie udzielajcym sie. Przykre ale Wizaz zamiast przyjemnosci zaczal dostarczac, co raz wiecej irytacji, a wchodzenie tutaj zaczyna meczyc.
Zlinczujcie mnie ale jestem pewna, ze wiele z was przyzna mi w duchu racje. Dlugo siedzialm cicho, bo przeciez nie mozna psuc atmosfery ale dzis juz nie wytrzymalam, bo dodatkowo szarpnely mna uprzedzenia, z ktorymi walcze od lat.
Vril uważam, że jednak nie jest aż tak źle..... moim zdaniem trochę przesadziłaś z tymi zarzutami.....

Bardzo Cię lubię Vril Nie mam nic do Ciebie, ale nie zgadzam się z Twoją krytyką dotyczącą wizażu.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:53   #833
_elle_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 26
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A ja mam truskawkowy problem, mam nadzieję, że ktoś mi doda otuchy...
Otóż jakieś 3 tygodnie temu zamówiłam na Truskawce 3 rzeczy- 2 z kolorówki i 1 perfum.
Kolorówka doszła po tygodniu, co do perfum to przy sprawdzaniu tego, gdzie jest aktualnie moja paczka widniała informacja, że ze względów bezpieczeństwa itd perfumy są wysyłane osobno i z tego zdawałam sobie sprawę. Było też napisane, że paczka z perfumami przyjdzie kilka dni później. I tu się pojawia problem- mijają dziś równe 2 tygodnie od dnia, kiedy doszła do mnie kolorówka, a perfum ani widu ani słychu... już myślałam, że to może UC ją łapnął, ale karteczki z UC też brak... po prostu wcięło ją. Mam cały czas nadzieję, że jeszcze przyjdzie, bo nie chciałabym się rozczarować co do Truskawki- póki co bardzo sobie cenię truskawkowe usługi.
Czy któraś/ryś z Was miał do czynienia z podobną sytuacją? Pora już pisać maila do Truskawki, czy jeszcze dać Poczcie Polskiej trochę czasu ?
__________________
_elle_
_elle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:58   #834
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez _elle_ Pokaż wiadomość
Pora już pisać maila do Truskawki, czy jeszcze dać Poczcie Polskiej trochę czasu ?
elle
poczta, zatory, w UC wcale się się nie spieszą z wysyłaniem pozdrowień, musisz być cierpliwa, to w sumie nie tak długo jak na perfumy. Zaciśnij zęby i czekaj
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:01   #835
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Moja siostra też czeka na paczkę zza granicy już dwa tygodnie...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:05   #836
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Madlaine a znasz Glossy Shine?
znaju, jakże by inaczej podobne do JT, ale w moim odczuciu lepsze , miałam tez pędzelkowy Splash, ale tutaj sie akurat zawiodłam, może to wina koloru, który miałam i jego zapachu/smaku - melonowata szmata, nie znoszę brrrrrr

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Mariolu, pewnie już ich nie ma w żadnych sklepach (o ile w ogóle były u nas), skoro to limitowanki z 2006...
nie było, nie ma i nie będzie

Cytat:
Napisane przez _elle_ Pokaż wiadomość
A ja mam truskawkowy problem, mam nadzieję, że ktoś mi doda otuchy...
?
elle, a dzwoniłaś do odpowiedniego miesjcowo UC ? dziewczyny nie raz już pisały, że paczki zalegały w UC, bo się pracownicy nie spieszyli zbytnio
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:20   #837
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Oczywiscie, kazdy ma prawo do wlasnej opinii Ja mam taka.
EOT
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:39   #838
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

w takim razie przepraszam wszystkie bardziej obeznane z wyższą półką za moje pytania oraz ignorancję dot. kosmetyków Vril, aż mi się przykro zrobiło
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:48   #839
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Aga, i ty to mowisz Ja nie twierdze, ze pytania to zla rzecz ale sama przyznasz, ze wiele osob nie ma ochoty pofatygowac sie z przeczytaniem chocby kilku stron z poczatku danego watku i kilku stron wstecz i to jest nagminne na Wizazu. Druga sprawa - nie bede siedziec cicho wobec uprzedzen typu "HK to banda oszustow", z cala stanowczoscia tepie takie stereotypy.
Mam prawo do wlasnej opini i jej wyrazania, nie zrobilam tego przeciez w sposob wulgarny i obrazliwy wobec kogokolwiek.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:02   #840
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez _elle_ Pokaż wiadomość
A ja mam truskawkowy problem, mam nadzieję, że ktoś mi doda otuchy...
Otóż jakieś 3 tygodnie temu zamówiłam na Truskawce 3 rzeczy- 2 z kolorówki i 1 perfum.
Kolorówka doszła po tygodniu, co do perfum to przy sprawdzaniu tego, gdzie jest aktualnie moja paczka widniała informacja, że ze względów bezpieczeństwa itd perfumy są wysyłane osobno i z tego zdawałam sobie sprawę. Było też napisane, że paczka z perfumami przyjdzie kilka dni później. I tu się pojawia problem- mijają dziś równe 2 tygodnie od dnia, kiedy doszła do mnie kolorówka, a perfum ani widu ani słychu... już myślałam, że to może UC ją łapnął, ale karteczki z UC też brak... po prostu wcięło ją. Mam cały czas nadzieję, że jeszcze przyjdzie, bo nie chciałabym się rozczarować co do Truskawki- póki co bardzo sobie cenię truskawkowe usługi.
Czy któraś/ryś z Was miał do czynienia z podobną sytuacją? Pora już pisać maila do Truskawki, czy jeszcze dać Poczcie Polskiej trochę czasu ?
ja tez ze śląska, i niestety na perfumy czekam nawet do około miesiąca. Jeśli wartość paczki kwalifikuje się do oclenia (wszystko powyzej 75 zł ,w UC Bytomiu, nie ma zmiłuj, przynajmniej w przypadku moich paczek) to moze jeszcze dłużej :/
także moja rada - uzbroić się w cierpliwość...
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.