Studniówka 2008 część II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 18:05   #2731
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Studniówka 2008 część II

Shacka no widzisz Zna się chłopina to widać I skoro laski będą wyzywające czy będą więcej pokazywać niżli ukrywać to ty będziesz tą wybijającą się z tłumu ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:13   #2732
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Shacka no widzisz Zna się chłopina to widać I skoro laski będą wyzywające czy będą więcej pokazywać niżli ukrywać to ty będziesz tą wybijającą się z tłumu ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Czy sie bede wyrozniac pozytywnie Byliczko to sie okaze...a ze tak spytam wklejalas t uzdjecie swojej sukienki, bo sie dokopac nie moge ?
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:16   #2733
BlackAngeell
Zadomowienie
 
Avatar BlackAngeell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domku^
Wiadomości: 1 770
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez LaIslaBonita Pokaż wiadomość
a co sądzicie o moim zestawie? osttanio zakupiłam buciki, torebke i bizuterie złotą dot ego bo tylko taka pasuje;/ a sukienke bede miec krwisto czerwona, tlyko nie wiem jaki make-up hmmm

.butki i torebeczka są genialne^^
bardzo mi sie podobają

pokaż sukieneczke
__________________


"kobita nie kuń. nie musi być pikna. pikne kunie sie w stajni trzyma. kobita, panie, musi być, no, rasowa"



mój mały kramik <3
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post12701007

ZDAŁAM!

Szumacher za kierownicą
BlackAngeell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:22   #2734
miska1868
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Studniówka 2008 część II

Witam
Mam problem poniewaz nie wiem czy rękawiczki dokupowac do mojej sukienki o kolorze fioletowym hmm.... moze kto cos doradzi..........??:confu sed:






MaTUrA 2008
05.05-polski
08.05-niemiec
09.05-geraa


StUdNiÓwKa 02.02.2008
miska1868 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:24   #2735
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez miska1868 Pokaż wiadomość
Witam
Mam problem poniewaz nie wiem czy rękawiczki dokupowac do mojej sukienki o kolorze fioletowym hmm.... moze kto cos doradzi..........??:confu sed:






MaTUrA 2008
05.05-polski
08.05-niemiec
09.05-geraa


StUdNiÓwKa 02.02.2008


hmm..zalezy jaką masz sukienkę...możesz wkleić???? ale mi tam sie rekawiczki nie podobają...ale zalezy to od Ciebie...
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:32   #2736
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Studniówka 2008 część II

Schacka Sama tez mam brazowa sukienke, gdzies ja juz tu wkjełama. Chce kupic do niej brazowe buty, tylko ze takie bardzo ciemno, i jakas torebke, ostatnio widziałam ładna brazowa ze srebrnymi akcentami. No i do tego srebrna bizuteria A srebrne buty jakos mi sie nie widza do tej twojej sukienki mimo tej broszki. Osobiscie uwazam ze braz jest ciezki jesli chodzi o dodatki. Wszedzie sie mowi ze do brazu tylko złoto... a ja wlasnie nie chcialam ani zlotych butow, ani torebki, ani bizuteri bo zlota nienawidze Wiec zostalo mi takie wyjscie
A kolezankami TŻ sie nie przejmuj, tez ide jako os. towarzyszaca i troche sie boje. Bo TŻ tez ma takie kolezanki co moze nie tyle co lubia odkrywac, ale np jedna to chodzi w ciuchac D&G, Lacoste, Versace :P jeszcze jakis inne do Paryza na zakupy jezdza... czuje ze bede wygladac troche biednie Ale wazne ze dla TŻ bede najpiekniejsza
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:35   #2737
LaIslaBonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez BlackAngeell Pokaż wiadomość
.butki i torebeczka są genialne^^
bardzo mi sie podobają

pokaż sukieneczke
ciesze sie ze sie pdodbaja bo sie nachodizlam za nimi duzo a sukieneczka sie szyje jeszce;/ miała byc tydzien temu gotowa a gotowy byl tylko gorset i to ejszce byl za duzy;/ ale za to kroj nawet byl ok bo bede miec gorset z calymi plecami golymi xD
LaIslaBonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 18:38   #2738
BlackAngeell
Zadomowienie
 
Avatar BlackAngeell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domku^
Wiadomości: 1 770
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez LaIslaBonita Pokaż wiadomość
ciesze sie ze sie pdodbaja bo sie nachodizlam za nimi duzo a sukieneczka sie szyje jeszce;/ miała byc tydzien temu gotowa a gotowy byl tylko gorset i to ejszce byl za duzy;/ ale za to kroj nawet byl ok bo bede miec gorset z calymi plecami golymi xD
to ja juz umieram z ciekawości

jak dostaniesz to ją koniecznie wklei
__________________


"kobita nie kuń. nie musi być pikna. pikne kunie sie w stajni trzyma. kobita, panie, musi być, no, rasowa"



mój mały kramik <3
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post12701007

ZDAŁAM!

Szumacher za kierownicą
BlackAngeell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:38   #2739
aska_019
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Post Dot.: Studniówka 2008 część II

Siemka u mnie studniówka 19 stycznia czyli już za tydzień bede śmigać, mam już: sukienke: długa zielona ze złotą koronką w talii, buciki złote, torebka też jest brakuje jeszcze czegość na szyje ale i to się znajdzie wyrusze jutro w maisto. Narazie zdjęcia bucików:

Co sądzicie o moich butkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butki.JPG (74,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butki2.JPG (103,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butki3.JPG (111,1 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez aska_019
Czas edycji: 2008-01-12 o 18:44 Powód: dopisek;];];]
aska_019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:39   #2740
LaIslaBonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Studniówka 2008 część II

ok mam nadzieje ze wyjdzie normalnie:P bo jak to zywkle ja zaczelam kombinowac xD ze krotka z rpzodu, dluga z tylu, ten gorset az sie boje co to bedzie, najwyzej bed ecos kupowac w sotatniej chwili
LaIslaBonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:43   #2741
BlackAngeell
Zadomowienie
 
Avatar BlackAngeell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domku^
Wiadomości: 1 770
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez LaIslaBonita Pokaż wiadomość
ok mam nadzieje ze wyjdzie normalnie:P bo jak to zywkle ja zaczelam kombinowac xD ze krotka z rpzodu, dluga z tylu, ten gorset az sie boje co to bedzie, najwyzej bed ecos kupowac w sotatniej chwili
widze ze ty tez postawiłaś ni hiszpanke a do tego ostry czerwony
ja mam brąz ze zlotym i bez gorsetu...jest jednolita
ciekawa jestem jak ty ją wykombinowałaś z tymi golymi plecami
__________________


"kobita nie kuń. nie musi być pikna. pikne kunie sie w stajni trzyma. kobita, panie, musi być, no, rasowa"



mój mały kramik <3
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post12701007

ZDAŁAM!

Szumacher za kierownicą
BlackAngeell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 18:45   #2742
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Oh... też nie lubię szali. Wg mnie dodają powagi. Na takie okazje najlepsze bolerka bo przynajmniej wygląda sie na swój wiek, i można je w przyszłości wykorzystać.
wg mnie postarzaja szale. a najlepsze jak we wszystkich sklepach babki twardo mowia, ze modne i w ogole... ja nie moge. ja mam taki charakter, ze jak ktos mi kit wciska to sie nie cackam i mowie

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
też mam okres akurat na 100dn mu sie zachcialo;/
mi sie wydaje, ze to z nerwow...
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 18:48   #2743
LaIslaBonita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez BlackAngeell Pokaż wiadomość
widze ze ty tez postawiłaś ni hiszpanke a do tego ostry czerwony
ja mam brąz ze zlotym i bez gorsetu...jest jednolita
ciekawa jestem jak ty ją wykombinowałaś z tymi golymi plecami

hehe zawsz elubilam swoje nogi to uznalam ze chce miec inna sukienke niz wszytskie oo braz i zloty lubie te polaczenie mma kuzynke projektantke i ona to kommbinowala xD plecy cale gole tylko na dole minimalny pasek materialu zbey nie bylo widac paska od spodnicy xD i rpzez te gole plecki pojda dwa zlote takie wizania na krzyz przy lini bioder xD i an tym sie ma to ponoc 3mac Xd
LaIslaBonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:26   #2744
BlackAngeell
Zadomowienie
 
Avatar BlackAngeell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domku^
Wiadomości: 1 770
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez LaIslaBonita Pokaż wiadomość
hehe zawsz elubilam swoje nogi to uznalam ze chce miec inna sukienke niz wszytskie
z tej samej przyczyny wybrałam hiszpanke...a poza tym tata powiedział ze nie pozoli mi kupić długiej sukienki bo mam pokaz nogi a nie je chować
chciałam żeby było elegancko -tył jest dłogi...i sexownie zeby pokazać nóżki - przód jest mega króciótki
__________________


"kobita nie kuń. nie musi być pikna. pikne kunie sie w stajni trzyma. kobita, panie, musi być, no, rasowa"



mój mały kramik <3
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post12701007

ZDAŁAM!

Szumacher za kierownicą
BlackAngeell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:33   #2745
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Shewa ja zlota nie lubie oj nieee dlatego tez wykluczam dodatk iw tym kolorze. Dziewczyn ya czy do mojej sukienki pasowaly by brazowe butki bez palcow jakies wyzsze? nie za duzo brazu bedzie? A z torebka to juz nie wiem Heeeeeelp
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:36   #2746
Karolina89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 30
Dot.: Studniówka 2008 część II

hej mam sukienkę na szyje zawiązywaną w dwóch wariantach i nie wiem który wybrać ;] który jest ładniejszy według was??
nazwę żeby było prościej
Możliwość:
1st - V ramiączka
2sc - /\ ramiączka

Edytowane przez Karolina89
Czas edycji: 2008-01-13 o 10:55
Karolina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:38   #2747
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Karolina89 Pokaż wiadomość
hej mam sukienkę na szyje zawiązywaną w dwóch wariantach i nie wiem który wybrać ;] który jest ładniejszy według was??
nazwę żeby było prościej
Możliwość:
1st - V ramiączka
2sc - /\ ramiączka
wybrałabym tą drugą....myślę ze ładniejsze ramiączka
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:42   #2748
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Ej ja jestem przerazona ta 100dniowka. Tył mojej sukienki wogole m isie nie podoba. Nie wiem co z reszta i mnie nie pocieszajcie. O dzizysssss...


Karolina89 mi chyba tez bardziej podoba sie wariant 2gi
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:49   #2749
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Studniówka 2008 część II

wariant drugi o wiele ładniejszy według mnie .
Ja na szczescie jeszcze nie przezywam bo mam 3 tygodnie do 100dniowki :P
Ale pewnie będe miała tak jak Wy
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 19:50   #2750
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Karolina89 Pokaż wiadomość
hej mam sukienkę na szyje zawiązywaną w dwóch wariantach i nie wiem który wybrać ;] który jest ładniejszy według was??
nazwę żeby było prościej
Możliwość:
1st - V ramiączka
2sc - /\ ramiączka
mnie też się bardziej podobają w drugiej wersji
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:53   #2751
Karolina89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 30
Dot.: Studniówka 2008 część II

ok czyli nie musze odprówać ;D mam jeszcze pytanko... umiecie chodzić w szpilkach? ja kupiłam na takim niewysokim obcasie ale i tak nie wiem czy mam najpierw stawiać obcas czy całą stope? ;>

shacka pamiętaj że zdjęcia robi sie z przodu wiec głowa do góry przód sukienki masz bardzo ładny
Karolina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:59   #2752
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Studniówka 2008 część II

Shacka mi sie akurat tył twojej sukienki podoba Sama szukałam czegos z zakrytymi plecami bo mam plecy w kropki... ale niestety nie znalazłam... i teraz nie wiem co zrobic z tym fantem...
Mam jeszcze wiekszy wysyp na plecach ostatnio niz miałam
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:00   #2753
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez shacka Pokaż wiadomość
Kupilam Wprawdzie bylam juz pewna ze kupie inna i to w kolorze filetowym, ciemnym, slicznym w dodatk uale jednak zdecydowalam sie na ta. Nosze rozmiar 36, jednak Panie powiedzialy ze w tej sukience 38 = 36. Jest za duza pod pachami, odstaje, kolezanka mamy ukochanego przyfastryguje mi ja b ojest krawcowa Daje jedno zdjecie, zaraz dam wiecej. Moze nie wygaldam najpiekniej, ale m isie podoba. Fotki robilam sama na szybko wie cna buzie nie patrzcie A i kolor wlosow bedzie inny, we wtorek fryzjer

Załącznik 1264652
ślicznie! ładna z Ciebie dziewczyna. Uważam że w brązie ci bardzo ładnie, chociaż ja jestem bardzo uprzedzona do tego koloru (ty mnie przekonałaś)


Cytat:
Napisane przez shacka Pokaż wiadomość
Black dziekuje. Wlasnie broszka srebrna m isie podoba. Myslalam o zlotych dodatkach ale jakos zlota nie chce najwyzej kupie brazowe buty Nie wiem cos wymysle do piatku zdaze.

Byliczko ukochanemu bardzo zalezalo zebym kupila ta sukienke. Powiedzial ze jest sliczna elegancka i gustowna. Mozliwe ze taka bede w porownaniu do innych dziewczat Wyroznie sie z tłumu. Buty kupilas bajeczneeeeeeeeee Tez takie chceeeeeeeeee troche drogie ale piekne Sa przepiekne ^^I nie kop
Złoto raczej nie będzie pasować do tej broszki. Ja bym wybrała delikatną biżuterię z podobnymi cyrkoniami. A koronkowe plecki są zabójczo seksowne
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:01   #2754
Tormenta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Mam jeszcze wiekszy wysyp na plecach ostatnio niz miałam
no własnie - jakich kosmetyków używanie na "syfy" na plecach? też mam z tym problem
Tormenta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:09   #2755
Karolina89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 30
Dot.: Studniówka 2008 część II

;/

Edytowane przez Karolina89
Czas edycji: 2008-01-13 o 10:56
Karolina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:10   #2756
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Abercrombie bardzo Ci dziekuje. Sexowne w koronce mozliwe, ale ta koronkanie jest jakas taka bardzo przeswitujaca. Bizuterie wybiore delikatna. Z butami mam problem, z ich kolorem, chce bez paluszkow ale czy do takiej sukienk isie nadadza ?

Shewa ja mam cere tradzikowa, plecy i dekolt tez Chodze od jakiegos czasu na solarium, mam po nim wysyp Plecy mam ladne czasem wyjdzie maly syfek i szybk oznika dlatego bylam zdecydowana na odkryte plecy. Dogrzej z dekoltem mam pelno malych syfkow Na lapkach tez ciut, tragedia juz mi wstyd ( Dlatego tez potrzebuje kogos kto mnie porzadnie wymaluje, ale nie wiem gdzie szukac...

Karolinka89 masz racje, wiekszosc zdjec bede miala od przodu, ale szczerze mnie to nie cieszy, jestem niefotogeniczna, nie lubie zdjec uciekam od aparatu zawszeeee. Ja umiem chodzic w szpilkach, nawet i bardzo wysokich. Wrodzony talent hehe.


Jak sie robi wielocytuj bo nie umiem
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:20   #2757
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Studniówka 2008 część II

Shacka Ja dlatego na solarium nie poszłam, mimo ze jestem okropnie blada. Wiedziałam ze mi sie skora wysuszy i mnie potem wysypie niestety. Mam balsam brazujacy na ciało, a na twarz chyba ciemniejszy podkład. No i od tygodnia nie uzywam zadnych pudrow, podkladow nic kompletnie, tylko jakies kremy, co by nie pogorszyc sobie twarzy jeszcze bardziej...
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:24   #2758
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Shacka Ja dlatego na solarium nie poszłam, mimo ze jestem okropnie blada. Wiedziałam ze mi sie skora wysuszy i mnie potem wysypie niestety. Mam balsam brazujacy na ciało, a na twarz chyba ciemniejszy podkład. No i od tygodnia nie uzywam zadnych pudrow, podkladow nic kompletnie, tylko jakies kremy, co by nie pogorszyc sobie twarzy jeszcze bardziej...

Boze ja nie pamietam kiedy ostatni raz bylam za dnia bez podkladu i pudru na polu. Pojechalam dzis wieczorem na solarium, zmylam tam buzie a ze wstydzilam sie tak wsias do tramwaju to wracalam do odmu na nogach Chwilami u mnie jest dobrze ale czasem w ciagu dnia po prostu szok, syfki wychodza jeden po drugim. Smaruje sie tonami balsamow, mimo to skora troche schodzi i robia sie przebarwienia. Chyba dobrze ze mam zakryte plecy, gorzej z przodem..
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:26   #2759
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez shacka Pokaż wiadomość
Boze ja nie pamietam kiedy ostatni raz bylam za dnia bez podkladu i pudru na polu. Pojechalam dzis wieczorem na solarium, zmylam tam buzie a ze wstydzilam sie tak wsias do tramwaju to wracalam do odmu na nogach Chwilami u mnie jest dobrze ale czasem w ciagu dnia po prostu szok, syfki wychodza jeden po drugim. Smaruje sie tonami balsamow, mimo to skora troche schodzi i robia sie przebarwienia. Chyba dobrze ze mam zakryte plecy, gorzej z przodem..
Ja mam dobra przyjaciółke, potrafi mnie tak zjechac ze ani mi sie sni nakładac podkładu nawet korektora przestałam przez nia... Ale to dla mojego dobra... i cera mi sie poprawiła juz... co prawda mialam ostatnio mały wysyp ale wierze ze byloby jeszcze gorzej :P
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 20:31   #2760
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Ja mam dobra przyjaciółke, potrafi mnie tak zjechac ze ani mi sie sni nakładac podkładu nawet korektora przestałam przez nia... Ale to dla mojego dobra... i cera mi sie poprawiła juz... co prawda mialam ostatnio mały wysyp ale wierze ze byloby jeszcze gorzej :P

A ja mam na buzi pobojowisko. Przebarwienia + blizny, takie dziurki jakby mi ktos kamyczki powbijal Wygladam okropnieeee,..Mi tez by sie pewnie polepszylo bo tak to mam zapchane pory ale coz. Wstydze sie pokazac swoja prawdziwa twarz


To pomoze mi ktos z doborem butow? pasuja bez paluszkow? I kolor faktycznie braz, nie za duzo go bedzie??
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.