kolczyk w języku - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 21:37   #121
iness454
Raczkowanie
 
Avatar iness454
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 79
GG do iness454
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ratunku ! opuchlizna z jezyka schodzi nie boli prawie wcale ( tylko wtedy gdy cos probuje jesc) ale za to ślinie się jak buldog (dopiero dzis mi sie tak zaczeło dziać) przez tę śline zeby nikogo nie opluć to bełkocze czy to minie dziewczyny ??



hehe mialam to samo.. i zeby nie pluc.. piłam wodę nawet jak wychodzilam gdzies to brałam.. zebym nie czula takiego dyskomfortu ze się slinie... przeszło.. musisz przeczekac... pozdrawiam
iness454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:15   #122
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: kolczyk w języku

najgorzej jest z jedzeniem wczoraj ugotowałam na obiad penne ze szpinakiem kurczakiem i gorgonzola , obiad nma stól i jak ut zjeść wziełam sobie porcje dolałam troche bulionu, blender do kontaktu i zmiksowałam wszystko pytam sie moojego faceta: chcesz sprobowac?? a on: chyba Cie powaliło że bede jadł zupę z drugiego dania . Mam jeszcze pytanie: mam białuy nalot na jezyki i raczej fiołkami z ust to mi nie pachnie czy to normalne ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 08:04   #123
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: kolczyk w języku

Przywyczajaj się ja miałam en sam nalot, płukałam szałwią a jak się trochę wygoiło, wodą z sodą... Na prawdę pomogło! A na zapach z ust to polecam wodę z cytryną(pół cytryny wyciśnij do szklanki wody i wypij Ja żadnych papek nie jadłam. Przebiłam język o 18:00 o 19:00 zjadłam sytą kolację (jakieś parówki chlebek i wogóle) Rano troche pobolewało, ale na praktyce zjadłam suchą bułke, po kawałeczku, i jakoś poszło mimo bólu. Miałam też kisiel i polecam bo idzie się najeść a nie ma żadnych problemów z jedzeniem) Pozdrawiam
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 17:17   #124
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: kolczyk w języku

zapach z ust jest fatalny ja nic nie czuje ale moj facet mowi ze dramat jak myslicie przejdze ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:26   #125
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: kolczyk w języku

Może to od dentseptu..czym płuczesz??
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:34   #126
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: kolczyk w języku

w pracy dentoseptem a w domu szałwią z rumiankiem
ale potem myję zęby żeby mi nie zżółkły od tych ziółek
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 05:48   #127
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: kolczyk w języku

Woda z cytryną. Na prawdę pomaga. Też mi się wydawało co tam taka woda z cytryna ale wypiłam raz, drugi i przeszło
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 07:09   #128
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: kolczyk w języku

Madziallena a od tej cytryny to Cie nie szczypie język?? poza tym kolo który mi robił kolczyka powiedział że mam całkowity zakaz przez tydzień spożywania surowych warzyw i owoców w sumie to nie wiem dlaczego
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:50   #129
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w języku

no z tymi warzywami to troszke irracjonalne
z sokiem cytryny tez pomysł jest niemądry-sok z cytryny na świeżą rane-genialne

a potem dziwić się ,że macie problemy
nalot i zapach biora sie z wyeliminowania środkiem antyseptycznym naturalnej flory bakteryjne jamy ustnej-a to po to ,żeby nie dporowadzić do infekcji
Dentosept,Szałwia,Soda oczyszczona-jedyne środki ,które można zastosować
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 11:46   #130
iness454
Raczkowanie
 
Avatar iness454
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 79
GG do iness454
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
najgorzej jest z jedzeniem wczoraj ugotowałam na obiad penne ze szpinakiem kurczakiem i gorgonzola , obiad nma stól i jak ut zjeść wziełam sobie porcje dolałam troche bulionu, blender do kontaktu i zmiksowałam wszystko pytam sie moojego faceta: chcesz sprobowac?? a on: chyba Cie powaliło że bede jadł zupę z drugiego dania . Mam jeszcze pytanie: mam białuy nalot na jezyki i raczej fiołkami z ust to mi nie pachnie czy to normalne ??

ja z jedzeniem tez miałam troszke pod górke.. przebijalam język o 13.. a o 17 chciclam cos zjesc , padło na parówke.. jadlam ja chyba z 20 minut.. tak bolało.. ale juz po 3 dniu na szczescie wszytsko przestalo, i normalnie juz jadlam. z tym nalotem to racja.tez u siebie go zaobserwowalam, ale płukałam szałwią, i przy kazdym myciu zębów tez język szorowalam.. teraz jestm juz z poltora miesiąca po przebiciu..a po nalocie ani śladu
iness454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:07   #131
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: kolczyk w języku

Nie sam sok z cytryny a WODA z sokiem z wyciśniętej cytryny. Nie szczypie bo nie ma co, w smaku jest raczej łagodne więc nie ma co szczypać poza tym... Ja wypiłam to ze dwa razy i żyje do dzisiaj nie miałam żadnych problemów i żaden dentosept mi nie był potrzebny. Jeżeli chodzi jeszcze o tą cytryne- lepsze to niż soda oczyszczona....
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 10:04   #132
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez Madziallena:) Pokaż wiadomość
Nie sam sok z cytryny a WODA z sokiem z wyciśniętej cytryny. Nie szczypie bo nie ma co, w smaku jest raczej łagodne więc nie ma co szczypać poza tym... Ja wypiłam to ze dwa razy i żyje do dzisiaj nie miałam żadnych problemów i żaden dentosept mi nie był potrzebny. Jeżeli chodzi jeszcze o tą cytryne- lepsze to niż soda oczyszczona....
powtórzę jeszcze raz
picie wody z sokiem cytryny to idiotyczny pomysł na świeże przekłucie
szorowanie osadu z języka tak samo
to,że tobie się nic nie stało nie naczy,że komuś nie zaszkodzisz
obserwowałam i miałam pod kontrolą gojenie się setek jezyków i wiem jakie srodki działaja najlepiej

ale jeśli uważasz ,że twoje doświadczenie można przenieść na setki (ba tysiące) innych osób to weź pod uwagę ,że za swoje słowa trzeba brac odpowiedzialność
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 07:49   #133
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: kolczyk w języku

Czarna Kawa a kiedy przebiłaś jęzor??
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 12:18   #134
Elzu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: kolczyk w języku

Hej, ja zastanawiam sie nad przebiciem jezyka, do tej pory jedyne co mnie powstrzymywało to ból.. ale teraz tak sobie mysle.. a co z alergią? Jestem uczulona na sztuczne metale - tzn nie robilam nigdy zadnego testu, ale zaloze jakas sztuczna bizuterie i zaraz mnie swedzi.. tak samo jak nosze jeansy z metalowymi guzikami, musze przyszywac kawalek materialu wewnatrz zeby metal nie dotykal ciala.. bo zaraz sie robi w tym miejscu czerwone i swedzi..

Co w takim razie z kolczykiem w jezyku? Czy te kolczyki sa antyalergiczne? Czy ktoras z was jest uczulona i ma kolczyka?

Bede wdzieczna za info.

Pozdrawiam.
Elzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 13:42   #135
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: kolczyk w języku

Kolczyki tytanowe są najbezpieczniejsze. Zakłada się je na świeże przekłucia, jak i wygojone rany. Można znaleźć informacje, że kolczyki ze stali chirurgicznej (która zawiera nikiel) również nie uczulają, ponieważ nie emitują soli niklu do organizmu, jednak lepiej nie ryzykować. No i zakłada się je tylko na zagojone przekłucia. Co do tytanu; tu również trzeba uważać na wszelkiego rodzaju "tytan handlowo czysty", który może odbarwiać skórę.
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 19:56   #136
tasiuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: kolczyk w języku

uważacie że jestem wstabnie ukryć przed rodzicami fakt ze przebiłam język ?
(jeszcze n9ie przebilam ale zamierzam) ciekawi mnie czy da się zataić ten fakt...
pozdr
tasiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 20:14   #137
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: kolczyk w języku

Ja ukrywam do dziś, wolę nie fundować dodatkowego stresu rodzicom, którzy i tak mają ze mną daleko do sielanki chociaż pamiętam, że przez pierwsze dni były pytania typu: "co tak się zamknęłaś w sobie?" czy "chora jesteś?", bo mało mówiłam i jadłam też niechętnie - ze względu na ból. Czasami przyłapuję się jeszcze na zabawie kolczykiem w towarzystwie rodziców, ale na szczęście ani razu nie wpadłam. Wbrew opinii ludzi bez kolczyków - nie tak trudno ukryć kolca. Ale i tak nie polecam, bo to dodatkowe nerwy i ograniczenie swobody.
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 20:37   #138
evcoooook
Raczkowanie
 
Avatar evcoooook
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 69
GG do evcoooook
Dot.: kolczyk w języku

ja mam kolca od równo roku, co prawda pierwszy tydzień to koszmar był bo język spuchł i nie chciał wrócić za bardzo do normalnych rozmiarów jeść hmm jadłam wsysając serki homogenizowane bokiem ust.. nie wiem jak to wytlumaczyć :P
płukałam w szałwii, z początku jak bolało to lód przykładałam, albo cała kostka lądowała w ustach

aa no i oczywiście jestem przeciwna samodzielnemu prebijaniu języka, czy też pseudo profesjonalistek, koleżanek itd. Tylko u profesjonalistów !
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
evcoooook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:01   #139
Hesper
Przyczajenie
 
Avatar Hesper
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: kolczyk w języku

Jak już wspominałam od kilku lat gram w teatrze... i chciałam zapytać czy są jakies kolczyki ktore bylyby niewidoczne na wystepach lub cos co mogloby mi na jakas godzinke zastapic kolczyk? Boje sie ze komisja moze sie przyczepic tego ze mam kolczyk.
Hesper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 19:43   #140
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: kolczyk w języku

Albo tak, jak ktoś napisał w poprzednim wątku - retainer do języka albo np. przezroczyste akrylowe kulki, z daleka zapewne nie widać tak bardzo, ale mimo wszystko "cukiereczka" w buzi masz dalej
http://www.istore.com.pl/prods/524931.jpg
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 19:10   #141
12345678910zoUza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: kolczyk w języku

hejjestem na forum 1 raz.;p od dawna myslalam sobie o przebiciu języka.. mama sie nie zgadza, ale ona nie musi o tym wiedzieć. Jest jeden mały problem. Mam żyłke smakową na środku, a kolezanki mowily mi ze nie moge miec kolczyka bądź moge krzywo!.. Coś niechce mi sie im wierzyć. Prosze pomóżcie! ;***



Pozdrawiam
12345678910zoUza123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 19:19   #142
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez 12345678910zoUza123 Pokaż wiadomość
hejjestem na forum 1 raz.;p od dawna myslalam sobie o przebiciu języka.. mama sie nie zgadza, ale ona nie musi o tym wiedzieć. Jest jeden mały problem. Mam żyłke smakową na środku, a kolezanki mowily mi ze nie moge miec kolczyka bądź moge krzywo!.. Coś niechce mi sie im wierzyć. Prosze pomóżcie! ;***



Pozdrawiam
najlepiej wybierz się do salonu i tam profesjonalnie stwierdzą, czy możesz mieć kolczyka.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 11:28   #143
pati_kk
Przyczajenie
 
Avatar pati_kk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: K-Koźle
Wiadomości: 13
GG do pati_kk
Dot.: kolczyk w języku

Musisz isc do salonu, i tam profesjonalista stwierdzi czy mozesz czy nie...nie sluchgaj koleznek bo one chyba nie maja o tym zbyt duzego pojecia..
pati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 16:45   #144
iness454
Raczkowanie
 
Avatar iness454
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 79
GG do iness454
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
powtórzę jeszcze raz
picie wody z sokiem cytryny to idiotyczny pomysł na świeże przekłucie
szorowanie osadu z języka tak samo
to,że tobie się nic nie stało nie naczy,że komuś nie zaszkodzisz
obserwowałam i miałam pod kontrolą gojenie się setek jezyków i wiem jakie srodki działaja najlepiej

ale jeśli uważasz ,że twoje doświadczenie można przenieść na setki (ba tysiące) innych osób to weź pod uwagę ,że za swoje słowa trzeba brac odpowiedzialność


dlaczego uwazasz ze szorowanie języka, by pozbyc sie białego nalotu to idiotyczny pomysł?? jakos ja szorowałam i nic mi sie od tego nie stało, a nalot przy każdym myciu zębów <i języka> był coraz mniejszy....

skoro tak uwazasz to uzasadnij swoją odpowiedz.. bo naskakujesz na dziewczyny a do swoich słow nie masz zadnego uzasadnienia..
iness454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 21:25   #145
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez iness454 Pokaż wiadomość
dlaczego uwazasz ze szorowanie języka, by pozbyc sie białego nalotu to idiotyczny pomysł?? jakos ja szorowałam i nic mi sie od tego nie stało, a nalot przy każdym myciu zębów <i języka> był coraz mniejszy....

skoro tak uwazasz to uzasadnij swoją odpowiedz.. bo naskakujesz na dziewczyny a do swoich słow nie masz zadnego uzasadnienia..

Ten nalot robi sie od przekucia,bo ja też tak miałam na początku i nic nie robiłam.. samo zeszło,uważam że nie trzeba sie tym przejmować tylko poczekać... Lepiej poczekać niż ma się wdać infekcja i język upitolić
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 22:36   #146
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez iness454 Pokaż wiadomość
dlaczego uwazasz ze szorowanie języka, by pozbyc sie białego nalotu to idiotyczny pomysł?? jakos ja szorowałam i nic mi sie od tego nie stało, a nalot przy każdym myciu zębów <i języka> był coraz mniejszy....

skoro tak uwazasz to uzasadnij swoją odpowiedz.. bo naskakujesz na dziewczyny a do swoich słow nie masz zadnego uzasadnienia..
chcesz proszę bardzo:
-szorowanie może spowodować naruszenie swieżego kanału przekłucia
-szczoteczka do zębów to siedlisko bakterii-łatwo o zapodanie sobie infekcji własnie w taki sposób
-nalot jest naturalnym wynikiem stosowania płynu antyspetycznego inie jest groxny ani szkodliwy
-swoje rady opieram na ponad 5 letnim doświadczeniu w pracy z ludzkim ciałem oraz na doświadczeniu moich przyjaciół piercerów(tak konsultujemy ze sobą pewne sprawy dotyczące,technik pielęgnacji,wskazań i przeciwskazań do zabiegów)
a pozatym szorowanie opuchniętego języka do przyjemnych wrażeń nie nalezy-naprawde taki problem wstrzymac się te kilkanaście dni

tyle juz tu złotych rad dawały dziewczyny opierając się na swoim-jednostkowym wrażeniu-co druga stosuje barbarzyńskie metody pielegnacji-wiekszośc nie wie jak wybrac profesjonalnego pirecera bezpieczne studio-a ja ma sobie taka krucjatę ,ze z tym walczę
walczę z bzdurami,zabobonami i idiotyzmami związanaymi z modyfikacjami-i w tej walce podpieram się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem


Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Ten nalot robi sie od przekucia,bo ja też tak miałam na początku i nic nie robiłam.. samo zeszło,uważam że nie trzeba sie tym przejmować tylko poczekać... Lepiej poczekać niż ma się wdać infekcja i język upitolić
nalot nie robi się od przekłucia-ale od stosowania środków do pielęgnacji
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:51   #147
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: kolczyk w języku

witam gorąco..
od dłuższego czasu nakręcona jestem na kolczyk w języku, ale wiadomo... jakiś tam strach jest... najbardziej mnie przeraża możliwość odkręcenia się go w nocy.. no i wiadomo... :P ale to taka moja chora fobia... w końcu tyle ludzi ma taki kolczyk i jakoś wszyscy żyją...

mam w sumie pytanie... czy któraś z Was wie, gdzie najbezpieczniej mogę sobie zrobić takie cacko w Toruniu??... mam jedną opcje poleconą od znajomej, ale jest to salon kosmetyczny, a tutaj wielokrotnie pisałyście, że lepiej tego u kosmetyczki nie robić... więc teraz sama nie wiem... będę dźwięczna za jakiekolwiek informacje...

pozdrawiam...
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:52   #148
kamica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: kolczyk w języku

czesc, moglby mi ktos napisac ile moze kosztowac przebicie jezyka?osobno placi sie za kolczyk czy to jest wliczone w cene?p
kamica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:19   #149
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: kolczyk w języku

Ja płaciłam 100zł już z kolczykiem. Ale u kosmetyczki nie wiem czy w studiu nie będzie drożej... Merie- Ja nie potrzebowałam nocy, aby kolczyk mi się odkręcił Już dwa razy połknęłam kuleczkę Dobrze że nie cały kolczyk... Ale zdarzało się to podczas jedzenia...Parodia Teraz uważam, i codziennie rano dokręcam kolczyk, bo nie mam zamiaru łyknąć kolejnej Pozdrawiam
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:17   #150
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: kolczyk w języku

Mi tam nie przeszkadza jak ktoś ma kolczyk w języku, chociaż sama bym go sobie nie zrobiła
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-23 23:32:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.