Wszystko o Avonie - Część II - Strona 325 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 20:48   #9721
anetapan
Raczkowanie
 
Avatar anetapan
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 109
GG do anetapan
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dobry Wieczór Jak tak czytam sobie jakie teraz dostaje się prezenty w tym programie TPS to bardzo mocno zastanawiam się czy nie zapisać np. siostry tylko po to by sobie zgarnąć fajne kosmetyki...trochę to nie fair...dlatego pomyślę jeszcze nad tym;-)
A tak w ogóle to też podzielę się z Wami spostrzeżeniem na temat 5 katalogu...jutro zamawiam na II termin...i będzie to ok 300zł w I miałam ok 700zł...i b. się dziwię bo dla mnie on jest b. przeciętny a mam takie wysokie zamówienia. A jak mi osobiście kat. się podoba to mam małe zamówienia...dziwne ale prawie zawsze tak jest.
Teraz zaczynam robić listę z 6tki...ale nie będzie duża
__________________
Aneta
anetapan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 21:00   #9722
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez anetapan Pokaż wiadomość
Dobry Wieczór Jak tak czytam sobie jakie teraz dostaje się prezenty w tym programie TPS to bardzo mocno zastanawiam się czy nie zapisać np. siostry tylko po to by sobie zgarnąć fajne kosmetyki...trochę to nie fair...dlatego pomyślę jeszcze nad tym;-)
A tak w ogóle to też podzielę się z Wami spostrzeżeniem na temat 5 katalogu...jutro zamawiam na II termin...i będzie to ok 300zł w I miałam ok 700zł...i b. się dziwię bo dla mnie on jest b. przeciętny a mam takie wysokie zamówienia. A jak mi osobiście kat. się podoba to mam małe zamówienia...dziwne ale prawie zawsze tak jest.
Teraz zaczynam robić listę z 6tki...ale nie będzie duża

Też jestem zdziwiona tym zainteresowaniem. W piątce miałam na pierwszy termin 1000 zł zamównie ciekawe jak będzie z 6. Coś czuję że gorzej, mimo tego że mi się katalog strrrrasznie podoba
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 21:13   #9723
Ja_MoNa
Raczkowanie
 
Avatar Ja_MoNa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez anetapan Pokaż wiadomość
Dobry Wieczór Jak tak czytam sobie jakie teraz dostaje się prezenty w tym programie TPS to bardzo mocno zastanawiam się czy nie zapisać np. siostry tylko po to by sobie zgarnąć fajne kosmetyki...trochę to nie fair...dlatego pomyślę jeszcze nad tym;-)
A tak w ogóle to też podzielę się z Wami spostrzeżeniem na temat 5 katalogu...jutro zamawiam na II termin...i będzie to ok 300zł w I miałam ok 700zł...i b. się dziwię bo dla mnie on jest b. przeciętny a mam takie wysokie zamówienia. A jak mi osobiście kat. się podoba to mam małe zamówienia...dziwne ale prawie zawsze tak jest.
Teraz zaczynam robić listę z 6tki...ale nie będzie duża
Ja mam doklądnie tak samo W tym katalogu (w 5 znaczy) miałam zamówienie za ok 1600 a zwykle jest ok 600.. może to dlatego, że teraz dałam klientką 10% na wszystko Aby się kobitki też pocieszyły na święta
Ja_MoNa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 05:50   #9724
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

hey hey!!
dawno nic nie pisałam, bo miałam straszny młyn w pracy a potem przez kolejnych kilka dni nadganiałam zaległości w czytaniu postów...

co do kremu do twarzy na lato, to ja go miałam w zeszłym roku i wydaje mi się, że miał pojemność 125 ml. z tym że nie wiem czy warto go polecić... wprawdzie używałam go do twarzy w trakcie wyjazdu wakacyjnego, ale chyba niezbyt mi służył i w sumie zużyłam go potem do smarowania całego ciała zamiast balsamu...

a opowiem Wam co ja mam z KRD...
w zeszłym roku przeprowadziłam się do innego miasta, przez kilka katalogów zmieniałąm adres dostawy na mój nowy adres bo jakoś nie mogłam się zebrać żeby uaktualnić moje dane w Avonie. no ale w końcu wysłałam formularz zmiany danych i zmienił mi się okręg (na szczęście mam ciągle ten sam dzień wysyłkowy...). na to za kilka dni dzwoni do mnie moja "stara" KRD: a co się stało? a dlaczego? a przecież mogłam ciągle zamawiać na ich okręg... wkurzyła mnie kobieta, bo przez prawie 5 lat w ogóle się mną nie interesowała, a teraz jak się od niej wypisałam i się pokapowała, że straciła źródło dochodów (bo przecież one chyba mają jakiś procencik z naszych zamówień nie??), to się nagle zaczęła o mnie troszczyć i martwić co się ze mną stało... a stratę niezłąchyba musi mieć, bo mam zamówienia zawsze ok 1000 pln... wredna baba...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 06:47   #9725
gosus
Rozeznanie
 
Avatar gosus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Hej

Dziękuję wszystkim za opinię zapachów. Wezmę w takim razie Be...kisseable, oczywiście jak przyjdzie ;-).
Co zaś sie tyczy serii różowej SSS to jak dla mnie pachnie słodko, mdląco, klejem biurowym (takim z dawniejszych czasów) fee ohyda.
gosus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 09:44   #9726
mrowkamrowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 173
GG do mrowkamrowka
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

czy z komórki mozna dzwonić na avon non stop? słysze jaieś dziwne dzwieki a potem coś mnie rozlacza. Co jest? Musze szybko anulować paczkę...kurcze, doliczyli mi 10zł za małe zamówienie. w 05 miałam uzbierane 1000zł a teraz zrobiłam paczke na 120zł...i podgląd faktury mi pokazał dodatkową dychę za małe zamówienie....:/
mrowkamrowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 09:46   #9727
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez mrowkamrowka Pokaż wiadomość
czy z komórki mozna dzwonić na avon non stop? słysze jaieś dziwne dzwieki a potem coś mnie rozlacza. Co jest? Musze szybko anulować paczkę...kurcze, doliczyli mi 10zł za małe zamówienie. w 05 miałam uzbierane 1000zł a teraz zrobiłam paczke na 120zł...i podgląd faktury mi pokazał dodatkową dychę za małe zamówienie....:/
To ja miałam zrobione zamowienie na 100 zł i zadnej dychy za male nie mialam doliczanej?Dziwne
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 09:51   #9728
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez mrowkamrowka Pokaż wiadomość
czy z komórki mozna dzwonić na avon non stop? słysze jaieś dziwne dzwieki a potem coś mnie rozlacza. Co jest? Musze szybko anulować paczkę...kurcze, doliczyli mi 10zł za małe zamówienie. w 05 miałam uzbierane 1000zł a teraz zrobiłam paczke na 120zł...i podgląd faktury mi pokazał dodatkową dychę za małe zamówienie....:/
Pewnie się pomylili - Avon często ma takie pomyłki

Co do komórki to nie mam pojęcia czy można...
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 09:53   #9729
mrowkamrowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 173
GG do mrowkamrowka
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

tez mi się wydawało, ze się pomylili. wczytałam sie jednak...i...chyba jednak nie. Zaczelo sie juz naliczanie na nowy 'upust', jest juz nowa kampania. a jest napisane ze pierwsze zamowienie musi byc na 150zł...kurcze. Ale napisalam im maila, ze sie pomylili. Bo w sumie bez wglebiania sie w to to czlowiek niz nie zrozumie z tych przepisow!
mrowkamrowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 10:30   #9730
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

a ja zamówiłam z poprzedniego katalogu i miałam dostać jakąś biżuterię - spełniłam kryteria! druga kampania i min. 150 złotych a BIżUTERII NIE DOSTAłAM!! Muszę napisać kurcze, tamta kampania się już skończyła a ja jeszcze tego nie zrobiłam. Uznają mi to jeszcze?
caya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 10:33   #9731
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
a ja zamówiłam z poprzedniego katalogu i miałam dostać jakąś biżuterię - spełniłam kryteria! druga kampania i min. 150 złotych a BIżUTERII NIE DOSTAłAM!! Muszę napisać kurcze, tamta kampania się już skończyła a ja jeszcze tego nie zrobiłam. Uznają mi to jeszcze?
Skoro spełniałaś warunki to powinnaś dostać. I napewno Ci uznają.
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 11:05   #9732
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Witam mi sie bardzo spodobal kat 6 a kilentkom tak sobie nadal moje zamowienie jest na 100zl nie chce mi sie dokladacpewnie dam je kolezace i jak tak dalej pojdzie to zrezygnuje z avonu i bede z kolezanka zamawiac na nia no nic pozdrawiam
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 11:07   #9733
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
a ja zamówiłam z poprzedniego katalogu i miałam dostać jakąś biżuterię - spełniłam kryteria! druga kampania i min. 150 złotych a BIżUTERII NIE DOSTAłAM!! Muszę napisać kurcze, tamta kampania się już skończyła a ja jeszcze tego nie zrobiłam. Uznają mi to jeszcze?
Sprawdź na fakturze jaką masz ogólną wartość zamówienia w części Baza do obliczania opustu. Bo może miałaś jakieś produty (oferta netto czy internetowa) które nie były liczone.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 11:21   #9734
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez mrowkamrowka Pokaż wiadomość
czy z komórki mozna dzwonić na avon non stop? słysze jaieś dziwne dzwieki a potem coś mnie rozlacza. Co jest? Musze szybko anulować paczkę...kurcze, doliczyli mi 10zł za małe zamówienie. w 05 miałam uzbierane 1000zł a teraz zrobiłam paczke na 120zł...i podgląd faktury mi pokazał dodatkową dychę za małe zamówienie....:/
Oczywiście że można dzwonić z komórki na numer 22 8782800 (może zadzwoniłaś pod numer 22 878 28 28 - to jest do faksów i może wydawać dziwne dźwięki zamiast połączyć operatorem).
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 11:34   #9735
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Sprawdź na fakturze jaką masz ogólną wartość zamówienia w części Baza do obliczania opustu. Bo może miałaś jakieś produty (oferta netto czy internetowa) które nie były liczone.
bez rzeczy które nie mają opustu mam na 226 z groszami.
caya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 11:37   #9736
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
bez rzeczy które nie mają opustu mam na 226 z groszami.
Witam ja tak kiedys mialam z kosmetyczka za program kwartalny przyslali mi w 2 zamowieniu a nie w 1 bo sie pomylili wiec zadzownilam do nich i mi przyslali bez prolemu ale mozna tez napisacwalcz o swoje
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 13:11   #9737
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Witam.
Moją malutką paczuszkę z terminu 2 kat. 5 powinnam dostać jutro, a tu niespodzianka i dostałam dzisiaj.
Wszystko przyszło.
Dwufazowy żel pod prysznic soft & firm ma dwa kolory jedna połowa jest zielona z zielonymi granulkami a druga połowa jest biała. Tylko ciekawe jak działa, bo to dla koleżanki?
Dla mnie były tylko próbki true glow i dwie kulki LBD.
sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 13:40   #9738
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny czy któraś z was ma:

- Złociście połyskujący cień do powiek
Precision Glimmer Powder Eyeshadow

- Anew (podlega pod AVON ?) Beauty
Szminka powiększająca usta

Jestem w rozsypce bo nie mogę zdecydować się na kolory. Nie chcę aby ten cień był tak złoty, że aż kiczowaty. Tylko leciutki. Bardzo mi się podoba odcień szminki kobitki z 63 strony, ale nie wiem czy to Anew!(już wysłałam zapytanie do Avonu i czekam na odpowiedź) Chce aby miała taki kolor. Może Sugar Cane 2220 2 będzie zbliżony? Czy może Shimmering Peach 2318 4 POMÓŻCIE!
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 14:16   #9739
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

czy któraś z was zamawia, zamawiała torebke sunset z wyprzedaży?
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 14:21   #9740
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

<quote>Jestem w rozsypce bo nie mogę zdecydować się na kolory. Nie chcę aby ten cień był tak złoty, że aż kiczowaty. Tylko leciutki. Bardzo mi się podoba odcień szminki kobitki z 63 strony, ale nie wiem czy to Anew!(już wysłałam zapytanie do Avonu i czekam na odpowiedź) Chce aby miała taki kolor. Może Sugar Cane 2220 2 będzie zbliżony? Czy może Shimmering Peach 2318 4 POMÓŻCIE! </quote>

ja myślę że raaczej shimmering peach..
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 14:42   #9741
julencjaa
Raczkowanie
 
Avatar julencjaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: MŁAWA MAZOWSZE :)
Wiadomości: 52
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Hej a co myślicie na temat tego nowego toniku z solutions
__________________
Pozdrowionka dla wszystkich Avonek:P
julencjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 14:54   #9742
avonkasia
Raczkowanie
 
Avatar avonkasia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Chciałam zrobic wczoraj zamówienie z 6 katalogu i w podglądzie faktury nie ma. Dlaczego? Myslalam ze jak zloze zamowienie wczesniej to po prostu sobie poczeka do 30stego kwietnia i odbiore w Cok. A z drugiej strony nie chce skladac za chwile drugi raz zeby mi tamto wczorajsze uznali i przyslali mi podwojna paczke.. HELP
avonkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 14:59   #9743
julencjaa
Raczkowanie
 
Avatar julencjaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: MŁAWA MAZOWSZE :)
Wiadomości: 52
Smile Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez avonkasia Pokaż wiadomość
Chciałam zrobic wczoraj zamówienie z 6 katalogu i w podglądzie faktury nie ma. Dlaczego? Myslalam ze jak zloze zamowienie wczesniej to po prostu sobie poczeka do 30stego kwietnia i odbiore w Cok. A z drugiej strony nie chce skladac za chwile drugi raz zeby mi tamto wczorajsze uznali i przyslali mi podwojna paczke.. HELP

faktura pojawi się dopieo wtedy kiedy bedzie po regularnym dniu zamówienia a teraz wejdz w historie zamówiem tam będzie co zamawiałaś i ze mozna jeszcze edytować zamówienieTez tak miałam
__________________
Pozdrowionka dla wszystkich Avonek:P
julencjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 15:30   #9744
syla_ba
Raczkowanie
 
Avatar syla_ba
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 94
GG do syla_ba
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was ma:

- Złociście połyskujący cień do powiek
Precision Glimmer Powder Eyeshadow

- Anew (podlega pod AVON ?) Beauty
Szminka powiększająca usta

Jestem w rozsypce bo nie mogę zdecydować się na kolory. Nie chcę aby ten cień był tak złoty, że aż kiczowaty. Tylko leciutki. Bardzo mi się podoba odcień szminki kobitki z 63 strony, ale nie wiem czy to Anew!(już wysłałam zapytanie do Avonu i czekam na odpowiedź) Chce aby miała taki kolor. Może Sugar Cane 2220 2 będzie zbliżony? Czy może Shimmering Peach 2318 4 POMÓŻCIE!

Nie wiem jak inne kolory ale koleżanka zamawiała właśnie szminkę z Anew Beauty i nie iwem jak inne kolory ale Ramblin Rose w rzeczywistości jest taki sam jak w katalogu i na ustach również a nie taki jak mam modelka
syla_ba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 15:33   #9745
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez julencjaa Pokaż wiadomość
Hej a co myślicie na temat tego nowego toniku z solutions
Podłaczam sie pod pytaniem
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 16:09   #9746
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

pytanie do osób ,które już składały zamówienia z ka.6 -jak wygląda pakiet próbek tej nowej szminki nabłyszczającej ? każda próbka zapakowana tradycyjnie? czy może umieszczone są na takiej tekturce jak kiedyś Lip My Miracle?
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 16:13   #9747
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez asiak55 Pokaż wiadomość
w Olsztynie nie ma coku, niestety

a szkoda
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 16:14   #9748
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
bez rzeczy które nie mają opustu mam na 226 z groszami.
No to zadzwoń do nich i upomnij się. Nie przypominam sobie żeby to była oferta do wyczerpania zapasów.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 16:19   #9749
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny czy warto kupić torbe podróżną- tą różową?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 16:20   #9750
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez mrowkamrowka Pokaż wiadomość
czy z komórki mozna dzwonić na avon non stop? słysze jaieś dziwne dzwieki a potem coś mnie rozlacza. Co jest? Musze szybko anulować paczkę...kurcze, doliczyli mi 10zł za małe zamówienie. w 05 miałam uzbierane 1000zł a teraz zrobiłam paczke na 120zł...i podgląd faktury mi pokazał dodatkową dychę za małe zamówienie....:/
mozna dzwonić, bo ja sama kiedyś dzwoniłam ich opitolić
zadzwoń i im powiedz wszystko,niech oddadzą 10 zł.

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Pewnie się pomylili - Avon często ma takie pomyłki
norma...na bank się pomylili
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.