Mariza - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 18:34   #991
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Mariza

i do szczęścia brakuje mi ...wanny wy to umiecie narobić smaku i mam kolejne zamówienie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

właśnie na lakiery,klientce tak się spodobał lakier,że zamówiła jeszcze 4 a ze pracuje w sklepie to każdy podziwiał ja się skuszę na olejek
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 19:04   #992
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez dudki3 Pokaż wiadomość
koniecznie zamów sobie ten olejek. Jest po prostu świetny i naturalny. Nie zawiera parabenów i składników ropopochodnych. Ma za to beta-karoten i olejek z orzecha włoskiego. Fajnie się rozprowadza na skórze i delikatnie pachnie Krem do stóp z mocznikiem jest super. Trzeba chwilę zaczekać ale naprawdę działa... tzn rozpuszcza zrogowaciały naskórek. Można go też stosować wszędzie tam gdzie problem stwardniałej skóry występuje. Ale najlepiej używać wieczorem, w skarpetki i do łóżka.

I jeszcze spróbuj koniecznie pilingu cukrowego. Tylko nie jest wskazany dla bardzo wrażliwej skóry. Drobinki cukrewe stopniowo się rozpuszczają w wodzie i mamy na koniec wrażenie że kąpiemy się w pachnącym mleku
Olejek rzeczywiście jest genialny, ale niestety nieprawdą jest to, że nie zawiera składników ropopochodnych i parabenów. Parafffinum liquidum na pierwszym miejscu, a pod koniec składu ethylparaben

Skoro ten krem do stóp jest taki dobry, to muszę go koniecznie wypróbować Tym bardziej, że mam problem z suchymi, zniszczonymi stopami.
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty


Edytowane przez BuBu18
Czas edycji: 2012-06-22 o 19:05 Powód: literówka
BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 21:40   #993
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez BuBu18 Pokaż wiadomość
Olejek rzeczywiście jest genialny, ale niestety nieprawdą jest to, że nie zawiera składników ropopochodnych i parabenów. Parafffinum liquidum na pierwszym miejscu, a pod koniec składu ethylparaben

Parafffinum liquidum - parafina płynna to wazelina (inne nazwy Mineral oil, Petrolatum, Paraffin Oil), jest właściwie obojętna dla skóry, jest powszechna w kosmetykach dla dzieci, dla osób wrażliwych, dla cer suchych oraz w preparatach dermatologicznych robionych w aptekach na podstawie recepty lekarskiej. Działa okluzyjnie, tzn. hamuje utratę wody z naskórka na drodze parowania. Wręcz wskazana w olejku do opalania.
Nie ma się czego bać!

Ethylparaben- przeczytajcie TUTAJ.


Cytat:
Napisane przez Agneskaa Pokaż wiadomość
Mam ważne pytanie dotyczące produktów męskich. Czy ktoś je miał? Czy ładnie pachną ? Cz nadają się dla młodego chłopaka (19-25 lat?).
Mogę potwierdzić. Te nowe NAVIGATORY mają świetne zapachy. Mój syn (17 lat) jest bardzo zadowolony z płynów po goleniu (Classic i Fresh). Natomiast mąż lubi ten z wcześniejszych katalogów - granatowy. Jest tak jakby bardziej poważny.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś

Edytowane przez Loreen
Czas edycji: 2012-06-22 o 21:44
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 22:03   #994
dudki3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
GG do dudki3
Dot.: Mariza

[QUOTE=drotek;34871896]i do szczęścia brakuje mi ...wanny wy to umiecie narobić smaku i mam kolejne zamówienie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

właśnie na lakiery,klientce tak się spodobał lakier,że zamówiła jeszcze 4 a ze pracuje w sklepie to każdy podziwiał ja się skuszę na olejek [/QUOTE

Dziś moje dzieci miały w wannie zabawę pilingową. Dostały po łyżeczce cukrowego smarowidła pachnącego przoskwinią i smarowały sobie nogi Skóra jest fajnie nawilżona i wanna też Wanna po takiej kąpieli jest do umycia bo te pilingi poza ścierającymi kryształkami zwierają też jakiś natłuszczający olejek z kiełków pszenicy. Więc czasem korzystanie z prysznica też ma swoje zalety

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

[QUOTE=Loreen;34876506]Parafffinum liquidum - parafina płynna to wazelina (inne nazwy Mineral oil, Petrolatum, Paraffin Oil), jest właściwie obojętna dla skóry, jest powszechna w kosmetykach dla dzieci, dla osób wrażliwych, dla cer suchych oraz w preparatach dermatologicznych robionych w aptekach na podstawie recepty lekarskiej. Działa okluzyjnie, tzn. hamuje utratę wody z naskórka na drodze parowania. Wręcz wskazana w olejku do opalania.
Nie ma się czego bać!

Ethylparaben- przeczytajcie TUTAJ.

Masz rację Loreen. Moja kosmetyczka przeczytała skład tego olejku i powiedziała, że olejek parafinowy i dodatki olejków roślinnych bardzo korzystnie powinny działać na skórę poddaną promieniom słońca. Może źle się wyraziłam wcześniej ale też jestem zdania, że płynna parafina nie jest szkodliwa dla skóry. Przynajmniej nie dla mojej. A jeśli chodzi o ten nieszczęsny paraben to rzeczywiście w składzie na końcu sobie figuruje ale w stosunku do mnóstwa innych kosmetyków jest jego znacznie mniej. Przynajmniej tak można wnioskować po miejscu, jaki zajmuje na liście składników. Przejrzałam całą swoją szafkę z kosmetykami. Są tam i tańsze firmy np Barwa i znacznie droższe Lancomy i Clarinsy. Wszędzie jest znacznie więcej parabenów i to po trzy, cztery rodzaje. Więc olejek pod tym względem nie wypada tak źle

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

[QUOTE=dudki3;34876630][QUOTE=drotek;34871896]i do szczęścia brakuje mi ...wanny wy to umiecie narobić smaku i mam kolejne zamówienie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

właśnie na lakiery,klientce tak się spodobał lakier,że zamówiła jeszcze 4 a ze pracuje w sklepie to każdy podziwiał ja się skuszę na olejek [/QUOTE

Dziś moje dzieci miały w wannie zabawę pilingową. Dostały po łyżeczce cukrowego smarowidła pachnącego przoskwinią i smarowały sobie nogi Skóra jest fajnie nawilżona i wanna też Wanna po takiej kąpieli jest do umycia bo te pilingi poza ścierającymi kryształkami zwierają też jakiś natłuszczający olejek z kiełków pszenicy. Więc czasem korzystanie z prysznica też ma swoje zalety

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Parafffinum liquidum - parafina płynna to wazelina (inne nazwy Mineral oil, Petrolatum, Paraffin Oil), jest właściwie obojętna dla skóry, jest powszechna w kosmetykach dla dzieci, dla osób wrażliwych, dla cer suchych oraz w preparatach dermatologicznych robionych w aptekach na podstawie recepty lekarskiej. Działa okluzyjnie, tzn. hamuje utratę wody z naskórka na drodze parowania. Wręcz wskazana w olejku do opalania.
Nie ma się czego bać!

Ethylparaben- przeczytajcie TUTAJ.

Masz rację Loreen. Moja kosmetyczka przeczytała skład tego olejku i powiedziała, że olejek parafinowy i dodatki olejków roślinnych bardzo korzystnie powinny działać na skórę poddaną promieniom słońca. Może źle się wyraziłam wcześniej ale też jestem zdania, że płynna parafina nie jest szkodliwa dla skóry. Przynajmniej nie dla mojej. A jeśli chodzi o ten nieszczęsny paraben to rzeczywiście w składzie na końcu sobie figuruje ale w stosunku do mnóstwa innych kosmetyków jest jego znacznie mniej. Przynajmniej tak można wnioskować po miejscu, jaki zajmuje na liście składników. Przejrzałam całą swoją szafkę z kosmetykami. Są tam i tańsze firmy np Barwa i znacznie droższe Lancomy i Clarinsy. Wszędzie jest znacznie więcej parabenów i to po trzy, cztery rodzaje. Więc olejek pod tym względem nie wypada tak źle
nie wiem czemu tak dziwnie wklejają mi się cytaty. Przepraszam Loreen i drotek bo wygląda jakbym sama napisała wasze posty
dudki3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 22:20   #995
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Mogę potwierdzić. Te nowe NAVIGATORY mają świetne zapachy. Mój syn (17 lat) jest bardzo zadowolony z płynów po goleniu (Classic i Fresh). Natomiast mąż lubi ten z wcześniejszych katalogów - granatowy. Jest tak jakby bardziej poważny.
Dziękuję Moja koleżanka chciała zamówić chłopakowi ale nie była pewna bo nie ma niestety próbek ale teraz już jej coś polecę

Właśnie mam pytanie jeśli ktoś będzie chciał zwrócić produkt z reklamacją to jak to jest ? Trzeba odesłać im ten wadliwy produkt i na jego miejsce przyślą coś nowego lub oddadzą pieniądze ?
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:24   #996
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Chyba przestanę tu pisać, bo dostałam 3 punkty karne.
Powód ostrzeżenia: Nieopłacona reklama lub spam.

No cóż, dziwne że jak chcę komuś przesłać coś pomocnego za darmo i pomóc - jest reklamą...

Widać, że "konkurencji" (czytaj innej konsultantce) się to nie podobało i jakaś dobra duszyczka zgłosiła zlosliwcowi.
Ale to tylko Polska niestety. W innych krajach wszyscy sobie pomagają i jest to normą. Nie tutaj. Tutaj lepiej kogoś od razu WYWALIĆ....

To na razie dziewczyny.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś

Edytowane przez Loreen
Czas edycji: 2012-06-23 o 09:26
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:33   #997
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Chyba przestanę tu pisać, bo dostałam 3 punkty karne.
Powód ostrzeżenia: Nieopłacona reklama lub spam.

No cóż, dziwne że jak chcę komuś przesłać coś pomocnego za darmo i pomóc - jest reklamą...

Widać, że "konkurencji" (czytaj innej konsultantce) się to nie podobało i jakaś dobra duszyczka zgłosiła zlosliwcowi.
Ale to tylko Polska niestety. W innych krajach wszyscy sobie pomagają i jest to normą. Nie tutaj. Tutaj lepiej kogoś od razu WYWALIĆ....

To na razie dziewczyny.
Nie dziwię się, że dostałaś ostrzeżenie za tego posta KLIK, bo jest on ewidentną reklamą a na forum nie można namawiać dziewczyn do zakupu kosmetyku u konsultantek. Tyczy się to zarówno Avonu jak i Oriflame. Też kiedyś za to dostałam ostrzeżenie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 09:49   #998
patrysia_isia
Raczkowanie
 
Avatar patrysia_isia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 428
GG do patrysia_isia
Dot.: Mariza

Dziewczyny, a ja mam pytanie
Wiecie o co chodzi ze stroną marizy? Bo coś nagle przestała działać...

Ok, włącza mi się przez strefę konsultantki, więc anuluję pytanie
__________________
Moje własnoręczne zabawki http://facebook.com/FilcowaKraina1


Mój mały antykwariat - wymianka książkowa

Wątek odzieżowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=712142

Edytowane przez patrysia_isia
Czas edycji: 2012-06-23 o 10:00
patrysia_isia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:44   #999
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, że dostałaś ostrzeżenie za tego posta KLIK, bo jest on ewidentną reklamą a na forum nie można namawiać dziewczyn do zakupu kosmetyku u konsultantek. Tyczy się to zarówno Avonu jak i Oriflame. Też kiedyś za to dostałam ostrzeżenie
Wyobraź sobie, że nie za tego posta, bo w PW mam podane za którego. Bez linku. Zresztą czy wszyscy podający tutaj linki do strony rejestracyjnej Marizy dostali punkty karne? Jest ich tu mnóstwo....bez opłaconej reklamy.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś

Edytowane przez Loreen
Czas edycji: 2012-06-23 o 12:46
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 14:27   #1000
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że nie za tego posta, bo w PW mam podane za którego. Bez linku. Zresztą czy wszyscy podający tutaj linki do strony rejestracyjnej Marizy dostali punkty karne? Jest ich tu mnóstwo....bez opłaconej reklamy.
Masz racje. Nie nie odchodzi bo dla dziewczyn, które dopiero zaczęły, twoje doświadczenie jest pomocne.
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 19:48   #1001
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Chyba przestanę tu pisać, bo dostałam 3 punkty karne.
Powód ostrzeżenia: Nieopłacona reklama lub spam.

No cóż, dziwne że jak chcę komuś przesłać coś pomocnego za darmo i pomóc - jest reklamą...

Widać, że "konkurencji" (czytaj innej konsultantce) się to nie podobało i jakaś dobra duszyczka zgłosiła zlosliwcowi.
Ale to tylko Polska niestety. W innych krajach wszyscy sobie pomagają i jest to normą. Nie tutaj. Tutaj lepiej kogoś od razu WYWALIĆ....

To na razie dziewczyny.

hehe witaj w klubie mi też sie oberwało mam coś skasować ale napisałam co dokładnie żeby nie było że złośliwa jestem pozostanie np gg lub poczta email (czy to juz reklama?-nie opłacołam)

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

a co do innych konsultantek,nie kumam tez zawiści i zazdrości,w końcu pracujemy w jednej branży zamiast się wspierać i pomagac sobie wzajmenie ,wrogość?? oczywiście nie tyczy sie to Wszystkich tylko tych które tak postepują. Może ja z innej planety jestem
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 20:21   #1002
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
Może ja z innej planety jestem
Chyba nie Ty jedna...tez tak się czuję....
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 09:20   #1003
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Chyba nie Ty jedna...tez tak się czuję....
to przynajmniej nie jestem sama
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:19   #1004
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Mariza

dziewczyny jak to jest z kosztem dostawy?
16 zł jeśli zamówienie jest poniżej 200zł w cenach katalogowych, tak?
bo teraz wklepałam zamówienie na 100,88 i pokazuje mi koszty przesyłki 8 zł
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 15:42   #1005
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak to jest z kosztem dostawy?
16 zł jeśli zamówienie jest poniżej 200zł w cenach katalogowych, tak?
bo teraz wklepałam zamówienie na 100,88 i pokazuje mi koszty przesyłki 8 zł
Koszty przesyłki to 16 zł jeśli składasz zamówienie o wartości niższej niż 120 zł w cenach katalogowych. Jeśli zamówienie jest w przedziale 120 - 200 zł w cenach katalogowych koszty przesyłki wynoszą 8 zł. Jeśli Twoje zamówienie przekroczy 200 zł w cenach katalogowych wówczas przesyłka jest gratis.
Dla uproszczenia : Jak zamówisz za 140 zł (po cenach dla konsultantek) masz wysyłkę GRATIS.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 17:17   #1006
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Koszty przesyłki to 16 zł jeśli składasz zamówienie o wartości niższej niż 120 zł w cenach katalogowych. Jeśli zamówienie jest w przedziale 120 - 200 zł w cenach katalogowych koszty przesyłki wynoszą 8 zł. Jeśli Twoje zamówienie przekroczy 200 zł w cenach katalogowych wówczas przesyłka jest gratis.
Dla uproszczenia : Jak zamówisz za 140 zł (po cenach dla konsultantek) masz wysyłkę GRATIS.
o dziękuję czyli stąd się wzięło 8 zł. Miałam wklepane 100 z groszami ale zapomniałam dodać, że to już było w cenie dla konsultantek
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 08:49   #1007
dudki3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
GG do dudki3
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Chyba przestanę tu pisać, bo dostałam 3 punkty karne.
Powód ostrzeżenia: Nieopłacona reklama lub spam.

No cóż, dziwne że jak chcę komuś przesłać coś pomocnego za darmo i pomóc - jest reklamą...

Widać, że "konkurencji" (czytaj innej konsultantce) się to nie podobało i jakaś dobra duszyczka zgłosiła zlosliwcowi.
Ale to tylko Polska niestety. W innych krajach wszyscy sobie pomagają i jest to normą. Nie tutaj. Tutaj lepiej kogoś od razu WYWALIĆ....

To na razie dziewczyny.
Nie było mnie przez weekend i zdziwiona jestem tym co czytam. Ja jak na razie nie dostałam ostrzeżeń Nie chce mi się wierzyć żeby to była czyjaś bezinteresowna zawiść. Jesteśmy pewnie z różnych miejsc w Polsce. Ważne jest że wszystkie razem przyczyniamy się do tego aby sprawić że marka będzie bardziej rozpoznawalną. Tak to już jest że łatwiej sprzedaje się coś co już jest znane Więc powinnyśmy się wspierać, uczyć nawzajem i poznawać jak najlepiej nasze marizowe produkty. Nie umiałabym sprzedawać czegoś wbrew sobie. A te kosmetyki mogę bo są zupełnie w porządku i przy okazji w rozsądnej cenie.

pozdrawiam serdecznie
Loreen nie odchodź
dudki3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 09:11   #1008
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez dudki3 Pokaż wiadomość
Nie było mnie przez weekend i zdziwiona jestem tym co czytam. Ja jak na razie nie dostałam ostrzeżeń Nie chce mi się wierzyć żeby to była czyjaś bezinteresowna zawiść. Jesteśmy pewnie z różnych miejsc w Polsce. Ważne jest że wszystkie razem przyczyniamy się do tego aby sprawić że marka będzie bardziej rozpoznawalną. Tak to już jest że łatwiej sprzedaje się coś co już jest znane Więc powinnyśmy się wspierać, uczyć nawzajem i poznawać jak najlepiej nasze marizowe produkty. Nie umiałabym sprzedawać czegoś wbrew sobie. A te kosmetyki mogę bo są zupełnie w porządku i przy okazji w rozsądnej cenie.

pozdrawiam serdecznie
Loreen nie odchodź
i o to właśnie w tym chodzi nawet chciałam założyć taki wątek dla konsultantek bez zawiści,gdzie można by dzielic sie np pomysłami na sprzedaż produktów ale nie mogę założyć i otwieram akcje "zawiści stanowcze NIE" ktos się przyłączy?
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 09:38   #1009
dudki3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
GG do dudki3
Dot.: Mariza

Drotek,
Ja już jestem przyłączona Jak założysz ten wątek to też daj znać
dudki3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 11:03   #1010
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Witam was drogie Wizażanki, mam mały problem.

Otóż jestem zainteresowana pracą w marizie jako konsultantka. Przeczytałam już wszystkie informacje znajdujące się na stronie firmy i cały ten wątek, jednak zanim się zarejestruję chciałabym się upewnić czy koniecznie trzeba płacić kurierowi od razu przy odbiorze czy można to zrobić parę dni później, np. przelewem? jest to dla mnie ważna kwestia, ponieważ nie pracuję, toteż nie będę w stanie wyłożyć pieniędzy za klientki, aby móc odebrać paczkę.

będę wdzięczna za odpowiedź
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:35   #1011
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
Witam was drogie Wizażanki, mam mały problem.

Otóż jestem zainteresowana pracą w marizie jako konsultantka. Przeczytałam już wszystkie informacje znajdujące się na stronie firmy i cały ten wątek, jednak zanim się zarejestruję chciałabym się upewnić czy koniecznie trzeba płacić kurierowi od razu przy odbiorze czy można to zrobić parę dni później, np. przelewem? jest to dla mnie ważna kwestia, ponieważ nie pracuję, toteż nie będę w stanie wyłożyć pieniędzy za klientki, aby móc odebrać paczkę.

będę wdzięczna za odpowiedź

trzeba kurierowi lub na poczcie przy odbiorze,z pocztą jeszcze nie próbowałam

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

nie sprawdzałam jeszcze czy można przedpłatę zrobić
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:50   #1012
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Mariza

Czy ktoś zna jakąś konsultantkę w Olsztynie, albo wie, gdzie mogę kupić słynny, mały olejek na wypróbowanie?
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:35   #1013
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

dziękuję bardzo za tak szybką odpowiedź

A czy ktoś mógłby mi jeszcze odpowiedzieć na następujące pytania:
1. Do kiedy obowiązuje obecny katalog (nr 9)?
2. Bezpłatny katalog trzeba sobie zamówić w strefie kosultantki?
3. Czy zamawiając kilka dodatkowych sztuk zapłacę za przesyłkę 16 zł tak, jak za normalne zamówienie?
4. Czy próbki perfum można zamówić po kilka sztuk z danego zapachu czy są one dostępne jedynie w tym pudełku, jakie było pokazane kiedyś na zdjęciu jednej z wizażanek?

Trochę się uzbierało tych pytań, przepraszam za to
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:05   #1014
dudki3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
GG do dudki3
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
trzeba kurierowi lub na poczcie przy odbiorze,z pocztą jeszcze nie próbowałam

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

nie sprawdzałam jeszcze czy można przedpłatę zrobić
Niestety to obecnie jedyna forma rozliczeń. Kiedyś podobno można było kupować w kredycie ale to już również nie za mojej kadencji )

Może, jeśli to zaprzyjaźnione klientki, uda ci się zebrać pieniążki wcześniej
dudki3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:51   #1015
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za tak szybką odpowiedź

A czy ktoś mógłby mi jeszcze odpowiedzieć na następujące pytania:
1. Do kiedy obowiązuje obecny katalog (nr 9)?

2. Bezpłatny katalog trzeba sobie zamówić w strefie kosultantki?

3. Czy zamawiając kilka dodatkowych sztuk zapłacę za przesyłkę 16 zł tak, jak za normalne zamówienie?

4. Czy próbki perfum można zamówić po kilka sztuk z danego zapachu czy są one dostępne jedynie w tym pudełku, jakie było pokazane kiedyś na zdjęciu jednej z wizażanek?

Trochę się uzbierało tych pytań, przepraszam za to

hehe przepraszam za co?? w końcu chyba po to jest forum,żeby pytć i dostawać odpowiedź

1. hmm nie wiem szczerze mówiąc,wchodzą sezonowo,póki nie ma nowego na stronie jest aktualny

2. tak,bezpłatny katalog zamówisz w strefie konsultantki

3. chodzi o katalogi ??chyba płacisz normalnie jak za zamówienie
Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Koszty przesyłki to 16 zł jeśli składasz zamówienie o wartości niższej niż 120 zł w cenach katalogowych. Jeśli zamówienie jest w przedziale 120 - 200 zł w cenach katalogowych koszty przesyłki wynoszą 8 zł. Jeśli Twoje zamówienie przekroczy 200 zł w cenach katalogowych wówczas przesyłka jest gratis.
Dla uproszczenia : Jak zamówisz za 140 zł (po cenach dla konsultantek) masz wysyłkę GRATIS.
tu się oprę na odpowiedzi Loreen,mam nadzieje że nie masz nic przeciwko temu
4. próbki możesz kupić 12 szt w cenie 15 zł, lub pojednynczo

co do tych katalogów to tylko w betterku się spotkałam z mozliwością,że gdy zamawiasz jedynie rzeczy marketingowe (koszulki,katalogi,czepec zki,długopisy itp) to nie płacisz za przesyłkę

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

wybaczcie za błędy ale jestem pod ostrzałem (mój półtora roczny Smyk,rzuca piłkami,skupić sie nie idzie hehe)
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:56   #1016
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

drotek, dziękuję ci bardzo za pomoc
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 16:15   #1017
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
drotek, dziękuję ci bardzo za pomoc
nie ma za co cieszę się że mogę pomóc
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:13   #1018
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za tak szybką odpowiedź

A czy ktoś mógłby mi jeszcze odpowiedzieć na następujące pytania:
1. Do kiedy obowiązuje obecny katalog (nr 9)?
2. Bezpłatny katalog trzeba sobie zamówić w strefie kosultantki?
3. Czy zamawiając kilka dodatkowych sztuk zapłacę za przesyłkę 16 zł tak, jak za normalne zamówienie?
4. Czy próbki perfum można zamówić po kilka sztuk z danego zapachu czy są one dostępne jedynie w tym pudełku, jakie było pokazane kiedyś na zdjęciu jednej z wizażanek?

Trochę się uzbierało tych pytań, przepraszam za to
1. Do połowy sierpnia. Każdy katalog ważny jest 3 miesiące. Obecny od 14 maja.
2.Katalog możesz, ale nie musisz zamawówić. Można pooglądać go lub ściągnąć na komputer.
3. Zamawiając powyżej 20 katalogów, ale nie domawiając nic poza tym (to ważne !) nie płacisz za kuriera. Poniżej 20 sztuk. płacisz 10 zł opłaty pocztowej.
4.Możesz zamówić pojedyncze próbki. Cały tester (ten z mojego zdjęcia) kosztuje 15 zł.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś

Edytowane przez Loreen
Czas edycji: 2012-06-26 o 09:16
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:57   #1019
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Dziękuję ci Loreen za tak szczegółową odpowiedź

A ile kosztuje jedna szt. katalogu? 1 zł czy 2 zł? I w jakiej cenie jest pojedyncza próbka perfumy?
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:24   #1020
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez dudki3 Pokaż wiadomość
koniecznie zamów sobie ten olejek. Jest po prostu świetny i naturalny. Nie zawiera parabenów i składników ropopochodnych. Ma za to beta-karoten i olejek z orzecha włoskiego. Fajnie się rozprowadza na skórze i delikatnie pachnie Krem do stóp z mocznikiem jest super. Trzeba chwilę zaczekać ale naprawdę działa... tzn rozpuszcza zrogowaciały naskórek. Można go też stosować wszędzie tam gdzie problem stwardniałej skóry występuje. Ale najlepiej używać wieczorem, w skarpetki i do łóżka.

I jeszcze spróbuj koniecznie pilingu cukrowego. Tylko nie jest wskazany dla bardzo wrażliwej skóry. Drobinki cukrewe stopniowo się rozpuszczają w wodzie i mamy na koniec wrażenie że kąpiemy się w pachnącym mleku
Dudki3, czy mogłabyś mi napisać skład tego kremu do stóp? Będę wdzięczna
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osiągnięty

BuBu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.