Mariza - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 14:54   #1861
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez respina Pokaż wiadomość
Lakier do paznokci za 3 zł, nieźle!

Pozdrawiam gorąco!!
Tak za 3 zł, ale dla Ciebie. Klientka płaci 4,30 zł i tak tutaj liczymy.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 15:26   #1862
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
karelcia1 -za reklamę się płaci.

Cytat z Facebooka dziewczyny z mojej struktury. Czy zgadzacie się z tą opinią?

"Nowy katalog. Dostałam, pokazałam w Pdfie też i...wszystkie klientki są zawiedzione. Żadna nie złożyła u mnie zamówienia !!!! Stwierdziły, że mydło do rąk z ostatniej strony to porażka. Dwa razy większe można nabyć w Biedronce za niecałe 4 zł. Ceny - niestety już nie są atrakcyjne i lepiej kupować w np. Rossmanie, bo taniej. Tak oto mam dylemat. Nikt nic nie zamówi... Jestem też w innej firmie MLM (nie będę podawać nazwy) i tam po pokazaniu katalogu przez dwa dni uzbierałam zamówienie na 540 zł. Nie martwię się o kasę, bo mam tam odroczenie co jest bardzo dużym plusem. Szkoda. Mariza zapowiadała się na fajną, polską konkurencję tamtych znanych firm...a tu taka porażka....
Jak u was?"
Dokładnie o tym samym pisałam na poprzedniej stronie ... Moim zdaniem to w ogóle katalogi mogłyby być przynajmniej raz w miesiącu nowy bo przez 2 miechy pokazywać kobitkom ten sam (w tym przypadku beznadziejny) to trochę nie za bardzo ;|

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
to wtedy tracę coś?
Szczerze mówiąc to tak, też byłam bezpośrednio pod firmą ale przeniosłam się pod sponsorkę i jest dużo lepiej (ale musisz dobrze trafić)
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 17:47   #1863
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Dziewczyny, mówicie ceny w górę. Podwyżka ceny z 7,60 na 8,30 albo z 5,20 na 5,90 to nie tragedia. Jest wiele rzeczy w promocji które były droższe w poprzednim katalogu. Fajnie że linia z plusem + ma taką przystępną promocję, że perfumy i cienie nadal w promocji, u mnie klientki są tym bardzo zainteresowane. Fakt, nowy katalog mógłby być bogatszy w nowości i to jedyny minus.
Jeżeli nie macie zainteresowania w katalogu zróbcie sobie wkładkę w katalogu z waszą prywatną promocją w stylu np: Zrób zamówienie w katalogu za minimum 60zł, a krem ochronny w tubie ze str 49 dostaniesz gratis!
Zainteresowanie może u was wzrosnąć. Kwestia pomysłu, jak chcecie coś sprzedać.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com

Edytowane przez kawa80
Czas edycji: 2012-12-30 o 17:48
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 17:55   #1864
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
proszę napiszcie mi jak to jest z tymi rabatami
przykładowo robię zamówienie za 100 zł łącznie z wysyłką, mam rabat 10 zł, czyli mam zapłacić kurierowi 90 zł, tak? w historii zamówień nie jest w żaden sposób widoczny ten rabat i jest napisane, że kwota do zapłaty 100 zł

pierwszy raz skorzystałam z rabatu, więc dlatego pytam
Jeżeli posiadasz rabat to przy składaniu zamówienia system informuje o tym i masz do wyboru wykorzystać go teraz lub później. Jeżeli zaakceptowałaś wykorzystanie rabatu, to przy ostatecznym potwierdzeniu zamówienia powinno pokazać Tobie ile masz w rzeczywistości do zapłaty i tego się trzymasz. W historii zamówień rabat nie jest widoczny i pokazuje zawsze większą kwotę do zapłaty czyli tą bez rabatu. W dniu dostawy powinnaś dostać smsa od DPD w którym jest informacja o należnej kwocie i ona jest już pomniejszona.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:17   #1865
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez respina Pokaż wiadomość
Może jest, któraś z Was ze śląska? Myślę, że takie grupowe zamówienia są w porządku - no i pewnie już to robicie. Zawsze może wszystko przyjśc do jednej za darmową przesyłkę, no a później powysyłać pocztą i podzielić się tą przesyłką. Zawsze lepiej dać 5 zł za priorytet niż 16

Pozdrawiam gorąco!!
A skąd dokładnie jesteś?
Mnie też ta przesyłka przeraża, nigdy nie uzbieram więc zamawiam raz na ruski rok.
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 21:10   #1866
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mówicie ceny w górę. Podwyżka ceny z 7,60 na 8,30 albo z 5,20 na 5,90 to nie tragedia. Jest wiele rzeczy w promocji które były droższe w poprzednim katalogu. Fajnie że linia z plusem + ma taką przystępną promocję, że perfumy i cienie nadal w promocji, u mnie klientki są tym bardzo zainteresowane. Fakt, nowy katalog mógłby być bogatszy w nowości i to jedyny minus.
Jeżeli nie macie zainteresowania w katalogu zróbcie sobie wkładkę w katalogu z waszą prywatną promocją w stylu np: Zrób zamówienie w katalogu za minimum 60zł, a krem ochronny w tubie ze str 49 dostaniesz gratis!
Zainteresowanie może u was wzrosnąć. Kwestia pomysłu, jak chcecie coś sprzedać.
Ale zawsze dla klientki lepiej wygląda 7.60 niż 8.30
Jak krem był za 7.60 było na niego większe zainteresowanie a gdy już kobitki zobaczyły 8 z przodu to nagle zaczęły "jojczyć",że za drogo,że za tyle to one w sklepie mają itp itd (tym bardziej,że nie czarujmy się ale Marizowe kremy za 8zł mają "bazarowe" opakowania,które specjalnie nie zachęcają do kupna więc skoro już podnieśli cene to mogli zmienić opakowania na coś bardziej zachęcającego,takie moje zdanie)

A co do naszych prywatnych promocji to super pomysł pod warunkiem,że katalog jest ciekawszy bo przecież żadna klientka która widziała już katalog i kompletnie nic nie chciała nagle nie zachce zrobić zakupów to za 50,60,...zł po to żeby mieć krem,cień czy tam co innego gratis

Edytowane przez CheerRomance
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:17
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 21:15   #1867
respina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
A skąd dokładnie jesteś?
Mnie też ta przesyłka przeraża, nigdy nie uzbieram więc zamawiam raz na ruski rok.
No ja jestem z Chełmu Śląskiego, widzę, że ty z Pszczyny więc niedaleko. Mieszkam też bardzo niedaleko Oświęcimia i uczę się też tam

Bo własnie dziś chciałam zrobić zamówienie no i tak zbieram zbieram, ale do końca nie uzbierałam. A jak zrobię dziś to w środę już będe miała

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Tak za 3 zł, ale dla Ciebie. Klientka płaci 4,30 zł i tak tutaj liczymy.
Wiem, że to są ceny dla nas. Podejrzewam, że wiele zakupów będę robiła dla siebie i dlatego tak napisałam. Poza tym, uważam, że cena 4,30 zł za lakier do paznokci wcale nie jest wysoka, w porównaniu do sklepowych i z innych firm dystrybucyjnych
respina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 22:29   #1868
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez respina Pokaż wiadomość
Wiem, że to są ceny dla nas. Podejrzewam, że wiele zakupów będę robiła dla siebie i dlatego tak napisałam. Poza tym, uważam, że cena 4,30 zł za lakier do paznokci wcale nie jest wysoka, w porównaniu do sklepowych i z innych firm dystrybucyjnych
ale chyba nie spojrzałaś na pojemność tego lakieru
polecam te drugie, większe
ja też zapisałam się z myślą, że będę zamawiać kosmetyki na własne potrzeby, ale klientki same się znalazły (wystarczyło tylko wspomnieć, że zostałam konsultantką) i zrobienie zamówienia za ponad 300 zł nie jest problemem


ogólnie ceny w porównaniu do innych firmy typu Avon, Oriflame, FM są dużo niższe
lakier kosztuje ok.7-8 zł, a nie ok.20 zł tak jak w Avonie (bez promocji)
puder w kulkach - u nas jest bodajże za 18,80 zł, a podobny w Oriflame chyba za 50-60 (nieco większy) - i takich przkładów jest mnóstwo!

niestety w Marizie jest jeszcze mały wybór (ostatnio miałam w ręku katalog Avonu - przeglądałam go chyba ze 2 godz., masa produktów, duży wybór, wiele promocji etc., ale mimo wszystko Avon to wg mnie słabe produkty, niskiej jakości - nie jestem przekonana do tej firmy, wiele razy nacięłam się na buble (o fm czy oriflame już nie wspomnę)
ogólnie wysokie ceny za niską jakość produktów

a co do Marizy póki co jestem zadwolona (zarówno ja, jak i moje klientki), firma jeszcze nie jest aż tak rozwinięta jak Avon, ale mam nadzieję, że kiedyś obie firmy będą na równi

_________________________ __

jakie wg Was są minusy Marizy?

wg mnie:
- mała oferta
- brak możliwości płacenia z odroczonym terminem
- drogie katalogi (chociaż darmowa przesyłka powinna być)
- kiepskie opakowania pomadek ochronnych
- beznadziejne puszki (w różu, pudrach prasownych etc.)
- brak perfum dla mężczyzn (każdy mnie o to pyta, dlaczego nie ma...)


---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Jeżeli posiadasz rabat to przy składaniu zamówienia system informuje o tym i masz do wyboru wykorzystać go teraz lub później. Jeżeli zaakceptowałaś wykorzystanie rabatu, to przy ostatecznym potwierdzeniu zamówienia powinno pokazać Tobie ile masz w rzeczywistości do zapłaty i tego się trzymasz. W historii zamówień rabat nie jest widoczny i pokazuje zawsze większą kwotę do zapłaty czyli tą bez rabatu. W dniu dostawy powinnaś dostać smsa od DPD w którym jest informacja o należnej kwocie i ona jest już pomniejszona.
dziękuję za odpowiedź
jeszcze napisz mi proszę coś więcej o tych rabatach

załóżmy po rozliczeniu miesiąca mam rabat 10 zł (nie wykorzystuję go w zamówieniu)
w kolejnym miesiącu ponownie mam rabat 10 zł (czyli sumuje się do 20 zł, czy ten poprzedni przepada?) jest jakaś kwota maksymalna tego rabatu? sumują się dopóki ich nie wykorzystam?

Edytowane przez xanthina
Czas edycji: 2012-12-30 o 22:25
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:55   #1869
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość

jakie wg Was są minusy Marizy?

wg mnie:
- mała oferta
- brak możliwości płacenia z odroczonym terminem
- drogie katalogi (chociaż darmowa przesyłka powinna być)
- kiepskie opakowania pomadek ochronnych
- beznadziejne puszki (w różu, pudrach prasownych etc.)
- brak perfum dla mężczyzn (każdy mnie o to pyta, dlaczego nie ma...)
- oferta, cóż, z każdym katalogiem ma być większa, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość, konkurencyjne firmy na początku też nie miały wypasionych katalogów, a teraz mają dużo zapychaczy w stylu tandetna biżuteria, badziewne torebki bez zamków błyskawicznych, z zaproszeniem do kieszonkowca.
- opakowania pomadek tu się zgodzę, ja jeszcze miałam takie pragnienie bo ogólnie nie lubię kiedy pomadki zostawiają ślad na kieliszku np ale niestety w odpowiedzi usłyszałam że jeśli pomadka ma być trwała to musiałaby być napakowana chemią
- terminy płatności? trochę mi brakuje że nie ma pay u skoro nie może być odroczonych płatności
- perfumy dla mężczyzn, no może w końcu usłyszą nasze prośby!! Bo że jest czytany regularnie przez firmę ten wątek to mam 100% pewność
- katalogi - a w jakich firmach masz tańsze katalogi? bo się nie orientuję

Cytat:

dziękuję za odpowiedź
jeszcze napisz mi proszę coś więcej o tych rabatach

załóżmy po rozliczeniu miesiąca mam rabat 10 zł (nie wykorzystuję go w zamówieniu)
w kolejnym miesiącu ponownie mam rabat 10 zł (czyli sumuje się do 20 zł, czy ten poprzedni przepada?) jest jakaś kwota maksymalna tego rabatu? sumują się dopóki ich nie wykorzystam?
Twoje własne rabaty nigdy ci nie przepadają, przechodzą na kolejne miesiące jeśli ich nie wykorzystasz, ale jeśli masz pod sobą grupę i oni ci coś wypracują a ty w danym miesiącu nie złożysz zamówienia za minimum 56zł netto to nic na nich nie zarabiasz, przepada.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 00:14   #1870
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
jakie wg Was są minusy Marizy?

wg mnie:
- mała oferta
- brak możliwości płacenia z odroczonym terminem
- drogie katalogi (chociaż darmowa przesyłka powinna być)
- kiepskie opakowania pomadek ochronnych
- beznadziejne puszki (w różu, pudrach prasownych etc.)
- brak perfum dla mężczyzn (każdy mnie o to pyta, dlaczego nie ma...)


ja od siebie dorzucę:
- brak maseczek,korektorów,dużo osób też pyta o kredki do brwi
- przydałaby się jakaś seria kosmetyków dla mam i dzieci (tak jak Oriflame i Avon)
- bardzo ograniczona oferta kosmetyków do włosów do tego niezbyt dobrej jakości(chyba,że akurat ja źle trafiłam)
- przy niektórych produktach nie podają ilości w gramach lub ml (np.róż,cienie do powiek,pomadki ochronne i kolor)
- brak płynnych eyelinerów (gdy ktoś ma tłustą cere ten w pisaku poprostu nie działa tylko zostawia smugi,wiem bo sama tak niestety mam)
-brak serii kosmetyków dla osob z niedoskonałościami (tzw.mazidła przeciwpryszczowe)
-przydałyby się duże opakowania żeli pod prysznic
- niektóre "bazarowe" opakowania ale to można przeboleć
- no i dla mnie dużym minusem są perfumy ;| bez promocji są bardzo drogie jak na mój gust i do tego odpowiedniki oryginałów :| ... Nie pogniewałabym się jakby firma wymyśliła własne zapachy(tańsze i droższe) a nie kopiowane i wszystkie w jednej cenie .. alee fakt faktem są dość wytrzymałe
- koszty przesyłki, zwłaszcza jeśli chciałoby się zamówić same testery (nie mówię o katalogach bo tu obowiązują inne koszta)
- a co do drogich katalogów, w sumie najgorzej nie jest bo masz 1 darmowy pocztą i 1 darmowy dorzucany do pierwszego zamówienia ale z drugiej strony jakbyś chciała obdarować każda klientkę jednym katalogiem to przydałby się jakiś pakiet typu 10szt za 10zł
- KATALOG RAZ NA 2 MIESIĄCE ! na obecną chwilę uważam,że to stanowczo za rzadko
- wycofali perfumowane balsamy do ciała na które moim zdaniem od jakiegoś czasu jest coraz większy popyt


------------------------------------------------------------------------
a co do Avonu o którym było wspomniane,ja bardzo lubię i często zamawiam(fakt czasem się trafi dziadostwo) i mimo tych drogich lakierów za 20zł i innych drożyzn posiadają również bardzo duży wybór perfum w wymyślonych przez nich zapachach i różnej cenie(od ok 20 do ponad 100 gdzie kazdy znajdzie cos dla siebie) czego u nas niestety nie ma oraz bardzo korzystne promocje a nie 2-4zł zniżki ;| dla większości taka promocja to nie promocja
-------------------------------------------------------------------------

A może oprócz minusów podajmy też plusy
no więc: Jakie wg Was są plusy Marizy??
ja od siebie podam:
- na całe szczęście brak:torebek,portfeli,par asolek,biżuterii,wieszakó w i innych takich cudów które mnie baaaardzo denerwują w innych katalogach
- cudowny olejek do opalania
- ceny (po za niektórymi wyjątkami)
- brak miliona serii pomadek kolorowych błyszczyków itp (chociaż przydała by się szersza oferta tuszy do rzęs)
- jakość kosmetyków (nie wszystkie oczywiście ale jakieś 90% tych które ja przetestowałam i moi klienci na szczęście jest naprawdę dobra)
- testery produktów - spora ilość w przystępnej cenie i porządnym opakowaniu a nie beznadziejna saszetka
- pełnowymiarowe testery produktów -dla mnie naprawde wielki +
- bardzo ładne,nie chemiczne zapachy (nie licząc pomadki poziomki która zbyt wiele wspolnego z poziomką nie ma)
- przyjemne zapachy pudrów i podkładów co dla mnie i kilku klientek jest naprawde bardzo ważne
- dużo odcieni podkładów,lakierów i pomadek

narazie tyle przyszło mi do głowy ale zapewne jest tego więcej
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 10:48   #1871
lenina 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Mariza

Ja też nie jestem zachwycona nowościami w styczniowym katalogu, ale tłumaczę sobie, że trzeba uzbroić się w cierpliwość...
Z każdym katalogiem firma powoli idzie do przodu
Fakt, że katalogi są rzadko...ale jeszcze niedawno był jeden na kwartał, więc zmienia się na lepsze...
Nie ucieszyły mnie podwyżki cen, ale pocieszam się tym, że są promocje (w tym też promocje wiązane).
Opakowania są raczej "słabe"...ale wolę takie i obecne ceny, niż tak jak w innych w/w firmach śliczne pudełeczka z wątpliwej jakości zawartością za bajońskie kwoty.
W marizie uwielbiam to, że mimo mojej przypadłości (jestem alergikiem) mogę spokojnie używać kremów do twarzy...do tej pory musiałam kupować drogie kremy w aptece...a teraz mam dobre i niedrogo
Lubię też lakiery 5ml, ponieważ na punkcie lakierów jestem zwariowana i kupuję strasznie dużo. Dużych opakowań nigdy nie zdążyłam zużyć...gęstniały i trzeba było wyrzucać...
I to tyle co mi wpadło na szybko do głowy...
Aaa...
Korzystając z okazji...życzę wszystkim marizjankom i ich bliskim Szczęśliwego Nowego Roku
------------------------------------
mariza konsultant/sponsor 006810
lenina 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 11:47   #1872
respina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez lenina 2 Pokaż wiadomość
Opakowania są raczej "słabe"...ale wolę takie i obecne ceny, niż tak jak w innych w/w firmach śliczne pudełeczka z wątpliwej jakości zawartością za bajońskie kwoty.

------------------------------------
mariza konsultant/sponsor 006810

No właśnie, też się z tym zgadzam
respina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 14:37   #1873
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Złamanie Regulaminu

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-01-01 o 14:59
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:12   #1874
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
- oferta, cóż, z każdym katalogiem ma być większa, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość, konkurencyjne firmy na początku też nie miały wypasionych katalogów, a teraz mają dużo zapychaczy w stylu tandetna biżuteria, badziewne torebki bez zamków błyskawicznych, z zaproszeniem do kieszonkowca.
- opakowania pomadek tu się zgodzę, ja jeszcze miałam takie pragnienie bo ogólnie nie lubię kiedy pomadki zostawiają ślad na kieliszku np ale niestety w odpowiedzi usłyszałam że jeśli pomadka ma być trwała to musiałaby być napakowana chemią
- terminy płatności? trochę mi brakuje że nie ma pay u skoro nie może być odroczonych płatności
- perfumy dla mężczyzn, no może w końcu usłyszą nasze prośby!! Bo że jest czytany regularnie przez firmę ten wątek to mam 100% pewność
- katalogi - a w jakich firmach masz tańsze katalogi? bo się nie orientuję
Wiem, że oferta jest coraz większa. Pisałam o obecnej chwili, czyli póki co wybór jest nie za duży. Wierzę w to, że kiedyś będą katalog przeglądać tydzień, bo będzie tak obszerny

A co do katalogów to wg mnie to jest błąd każdej firmy tego typu. Rozumiem, że to koszty etc. Ale czasem bywa tak, że im więcej katalogów tym do większej grupy kilentów można trafić, czyli = większy zysk.
Każdy kupiłby ok. 50 sztuk i rozdawał je na prawo i lewo Wiadomo, nie powinny być za darmo. Ale powinny być chociaż jakieś pakiety, gdzie im więcej tym bardziej będzie się opłacać. Np. 10 katalogów za 9 zł, 20 katalogów za 15 zł etc.

Jakoś póki co nie wyobrażam sobie zaopatrzać się w katalogi za ok. 50-100 zł. A np. w moim przypadku jest tak, że z większością klientów nawet się nie znam osobiście Podrzucam katalog przez kogoś i zbiera się zamówienie. A jeśli w to samo miejsce podrzuciłabym 5 katalogów, kilka osób wzięło by sobie go do domu, na spokojnie przejrzało, może ktoś z rodziny także by coś zamówił etc. Ale w taki sposób musiałabym zamawiać jednorazowo ok. 50 katalogów. Tu zostawiam 5, tu 3, znajomi proszą także do domu, przyjedzie ciotka i ona też chce jeden, bo pokaże sąsiadkom etc. etc. To samo np. w szkołach. Zawsze irytowało mnie to przeglądanie jednego katalogu przez dużą grupę osób. Jeśli by tych katalogów było kilka jeden był by obiegowy, jeden ktoś by wziął do domu, drugi ktoś chciał by pokazać mamie etc. Czyli widać, że większość osób nie stać zwyczajnie za zamawianie kilkudziesieciu katalogów...

Być może część z Was potrafi operować jednym katalogiem cz też kilkoma sztukami. W moim przypadku nie jest to realne i 2,00 zł za katalog to zdecydowanie za dużo...

Reansumując, katalogi powinny być za symboliczną kwotę Katalogi online, ale dla większości to nie to samo... Ludzie wolą papierowe wersje.
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 13:44   #1875
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Ostatnio się dowiedziałam,że firma miała w swojej ofercie zielony podkład. Brzmi to dziwnie ale z tego co się dowiedziałam był to trafiony produkt dobrze zakrywający niedoskonałości cery i to też mogłoby wrócić bo chętni na to będą..

Nooo, to się rozpisałam a wy jakie macie zdanie na ten temat ??
To jest zielona baza i jest dostepna w katalogu (baza korygujaca)
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:59   #1876
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
A co do katalogów to wg mnie to jest błąd każdej firmy tego typu. Rozumiem, że to koszty etc. Ale czasem bywa tak, że im więcej katalogów tym do większej grupy kilentów można trafić, czyli = większy zysk.
Każdy kupiłby ok. 50 sztuk i rozdawał je na prawo i lewo Wiadomo, nie powinny być za darmo. Ale powinny być chociaż jakieś pakiety, gdzie im więcej tym bardziej będzie się opłacać. Np. 10 katalogów za 9 zł, 20 katalogów za 15 zł etc.

Być może część z Was potrafi operować jednym katalogiem cz też kilkoma sztukami. W moim przypadku nie jest to realne i 2,00 zł za katalog to zdecydowanie za dużo...
Przecież jest taka możliwość że im więcej katalogów kupujesz tym masz taniej
od 1 do 20 są po 2zł
od 20 do 50 po 1,80
od 50 do 100 po 1,60
powyżej 100 szt po 1,40

Poza tym jeśli nie stać cie na wykupienie większej ilości katalogów a masz sponsora możesz poprosić jego aby odsprzedał ci po tańszej cenie, ci przeważnie kupują hurtowe ilości. Katalogi możesz kupić też w punktach konsultacyjnych których już trochę w powstało.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 21:37   #1877
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
To jest zielona baza i jest dostepna w katalogu (baza korygujaca)
Napisałam przecież,że chodzi mi o podkład a nie baze ...
Po za tym jak sama napisałaś baza jest nadal w ofercie a napisałam wyraźnie,że podkład BYŁ
Nawet jest pokazany na ich stronie
Produkty->Makijaż-> i klinknij sobie"Matujący podkłąd Oil free" masz tam podane wszystkie kolory (nawet ten zielony) ;]

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Katalogi możesz kupić też w punktach konsultacyjnych których już trochę w powstało.
Mogłabyś powiedzieć gdzie są ? i czy są tam może produkty dostępne "od ręki" czy same katalogi??

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Ma któraś z Was może dokładny opis i skłąd wszystkich produktów ??
No i jeszcze jedno pytanie ile ml mają testery baz pod makijaż i fluidów ??
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 21:56   #1878
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Przecież jest taka możliwość że im więcej katalogów kupujesz tym masz taniej
od 1 do 20 są po 2zł
od 20 do 50 po 1,80
od 50 do 100 po 1,60
powyżej 100 szt po 1,40
dla mnie 1,4 to dalej za duzo jak na taki cienki katalog...
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:31   #1879
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
dla mnie 1,4 to dalej za duzo jak na taki cienki katalog...
Popieram.
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 08:41   #1880
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
dla mnie 1,4 to dalej za duzo jak na taki cienki katalog...
poza tym, żeby mieć po 1,40 musisz kupić co najmniej 100 to już masz 140 zł.. ;/
to mi się podoba w Avonie, tam za 15 zł mogę kupić 20 katalogów co wychodzi po 0,75 gr a katalog 3x grubszy. Dlatego ja z Marizy najczęściej biorę tylko ten darmowy a rozsyłam internetowe.
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 09:54   #1881
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Przecież jest taka możliwość że im więcej katalogów kupujesz tym masz taniej
od 1 do 20 są po 2zł
od 20 do 50 po 1,80
od 50 do 100 po 1,60
powyżej 100 szt po 1,40

Poza tym jeśli nie stać cie na wykupienie większej ilości katalogów a masz sponsora możesz poprosić jego aby odsprzedał ci po tańszej cenie, ci przeważnie kupują hurtowe ilości. Katalogi możesz kupić też w punktach konsultacyjnych których już trochę w powstało.
Dla informacji punkt konsultacyjny w Ostrowie Wielkopolskim juz nie istnieje.......a poza tym moim zdaniem te ceny katalogów za wysokie...a wysyłka powinna być gratis obojetnie ile zamawiasz katalogów...jeżeli juz ceny samego katalogu nie mogą obniżyć.....
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 10:21   #1882
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Mogłabyś powiedzieć gdzie są ? i czy są tam może produkty dostępne "od ręki" czy same katalogi??
Punkty konsultacyjne są wymienione na stronie po zalogowaniu w zakładce Informacje
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 16:34   #1883
aszaszka18
Przyczajenie
 
Avatar aszaszka18
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 18
GG do aszaszka18
Dot.: Mariza

dziewczyny wiecie może jakiej pojemności są testery pudru półtransparentnego i czy można zamówić tester pudru ryżowego bo albo ja niedowidzę albo nie ma
aszaszka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 17:04   #1884
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez aszaszka18 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie może jakiej pojemności są testery pudru półtransparentnego i czy można zamówić tester pudru ryżowego bo albo ja niedowidzę albo nie ma
Transparentny mam i o ile sie nie myle jest to opakowanie o tej samej pojemności co ten z katalogu tylko ze zamast lusterka jest taka przezroczysta szybka i napis tester a ryżowego niestety nie ma
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 20:50   #1885
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mariza

Hejka dzisiaj dostałam katalog, faktycznie bardzo cienki, wrażenie ogólnie dobre, tylko zastanawiam się co warto zamowić i spróbować, szukam ogólnie b.dobrego podkładu.;p
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 21:36   #1886
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
Hejka dzisiaj dostałam katalog, faktycznie bardzo cienki, wrażenie ogólnie dobre, tylko zastanawiam się co warto zamowić i spróbować, szukam ogólnie b.dobrego podkładu.;p
Ja używam tylko i wyłącznie balansującego. Nie zamienię na żaden inny
Mam pytanie, bo rejestrowałaś się bardzo nie dawno, czy wpisując się pod firmę wpadłaś pod jakiegoś sponsora? Bo miało się to zmienić i ciekawa jestem czy to już funkcjonuje.



Dziewczyny z okolic Kalisza, Pleszewa, Ostrowa Wlkp zapraszam na szkolenie w Gołuchowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szkolenie.jpg (49,5 KB, 3 załadowań)
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 22:39   #1887
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Przecież jest taka możliwość że im więcej katalogów kupujesz tym masz taniej
od 1 do 20 są po 2zł
od 20 do 50 po 1,80
od 50 do 100 po 1,60
powyżej 100 szt po 1,40

Poza tym jeśli nie stać cie na wykupienie większej ilości katalogów a masz sponsora możesz poprosić jego aby odsprzedał ci po tańszej cenie, ci przeważnie kupują hurtowe ilości. Katalogi możesz kupić też w punktach konsultacyjnych których już trochę w powstało.

1,60 x 50 = 80 zł
no sorry, ale tyle za SAME katalogi to ja nie dam... wolałabym chyba, żeby były to gazetki typu rossmann i kosztowały max 50 groszy wtedy można by rzeczywiście zarobić i uzbierać masę klientów do mojej sponsorki wielokrotnie pisałam - jednak twierdzi, że nie ma możliwości zamawiania u niej; podobnie z osobą, która jest liderem (stoi na samej górze mojej grupy, poprzednie katalogi można było u niej zakupić bez kosztów wysyłki po 2 zł za sztukę, teraz już nie ma takiej możliwości); obecne katalogi zakupiłam wspólnie z osobą, której ja jestem sponsorką, punktów konsultacyjnych w moich okolicach nie ma, więc jestem w rezultacie skazana sama na siebie

ciekawa jestem ile jest takich osób, które wypracowany zysk przeznaczają na katalogi

ja wstąpiłam do Marizy głównie po to, żeby zamawiać kosmetyki na własne potrzeby, ale wiele jest takich osób, które chcą z tego wyciągnąć jakieś konkretne pieniądze, więc katalogi powinny być sporo tańsze (wydaje mi się, że firma w ten sposób generowała by większe zyski i w ten sposób szybciej się rozwijała, no ale widocznie to nie jest takie proste jak mi się wydaje, bo już dawno by ktoś na to wpadł)

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
poza tym, żeby mieć po 1,40 musisz kupić co najmniej 100 to już masz 140 zł.. ;/
to mi się podoba w Avonie, tam za 15 zł mogę kupić 20 katalogów co wychodzi po 0,75 gr a katalog 3x grubszy. Dlatego ja z Marizy najczęściej biorę tylko ten darmowy a rozsyłam internetowe.
no dokładnie... u mnie niestety każdy domaga się papierowego, ale 2 zł za sztukę + 16 zł kurier to gruba przesada... jak ktoś wyżej napisał już chociaż darowaliby sobie tą przesyłkę

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
Hejka dzisiaj dostałam katalog, faktycznie bardzo cienki, wrażenie ogólnie dobre, tylko zastanawiam się co warto zamowić i spróbować, szukam ogólnie b.dobrego podkładu.;p
wszystko jest warto zamówić
obecnie moje hity to:
- olejek do opalania
- masło waniliowe
- pomadki (kolorowe)
- mleczko do demakijażu + tonik (oliwka z oliwek)
- lakiery do paznokci
- odżywki do paznokci (jedna jest zbyt płynna, nie pamiętam która)
- płyn micelarny
- antyperspirant soft (różowy)
- błyszczyki z wyjątkiem tego najdroższego (odcień naturalny beż wg mnie porażka)


może ktoś mi coś więcej napisać o perfumach oraz szamponach i odżywkach do włosów? perfumy wydają się ciekawe, ale póki co ma jedynie próbki; są trwałe? polecacie? a produkty do włosów jaki mają skład? ogólnie jestem na "nie" jeśli chodzi o jedwab, więc póki co pochodzę sceptycznie do nich...

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Transparentny mam i o ile sie nie myle jest to opakowanie o tej samej pojemności co ten z katalogu tylko ze zamast lusterka jest taka przezroczysta szybka i napis tester a ryżowego niestety nie ma
zgadza się - półtransparentny różni się tylko tym, że opakowanie nie ma lusterka, podobnie jest z pryzmą; ryżowego niestety nie ma w formie testeru

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
No i jeszcze jedno pytanie ile ml mają testery baz pod makijaż i fluidów ??
podkłady są w takich małych słoiczkach po ok. 2-3 ml
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 07:41   #1888
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
no dokładnie... u mnie niestety każdy domaga się papierowego, ale 2 zł za sztukę + 16 zł kurier to gruba przesada... jak ktoś wyżej napisał już chociaż darowaliby sobie tą przesyłkę
Z tego co mi tutaj kiedyś dziewczyny pisały wiem, że jeśli zamawiasz same katalogi to wtedy opłata wynosi 10 zł. No ale dla mnie tak czy siak drogo.
Więc jak już to będę czekała z zamówieniem do końca lutego (o ile w ogóle coś będę miała bo wątpię), żeby od razu dobrać jeden czy dwa nowe katalogi. Tylko potem się znów okazuje, że czegoś nie ma itp...
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 09:53   #1889
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mariza

[QUOTE=kawa80;38429080]Ja używam tylko i wyłącznie balansującego. Nie zamienię na żaden inny
Mam pytanie, bo rejestrowałaś się bardzo nie dawno, czy wpisując się pod firmę wpadłaś pod jakiegoś sponsora? Bo miało się to zmienić i ciekawa jestem czy to już funkcjonuje.

Hej, nie nie musiałam być pod sponsorem.
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:59   #1890
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mariza

mi jakoś nie spodobał się ten katalog, ciekawe czy ktoś coś zamówi :/
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.