Mariza - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 13:00   #2551
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Lulka8 Pokaż wiadomość
oni robią coraz to gorzej żeby odciągnąć od siebie ludzi....maskara ..nie wiem czy będę nadal konsultantką chyba przejde do avonu
Ja niestety nie mam zbyt dobrych wspomnień z avonem. Kosmetyki fajne ale ...
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 15:04   #2552
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam zbyt dobrych wspomnień z avonem. Kosmetyki fajne ale ...
Ja tam teraz z AVONU jestem w 100% zadowolona. W 2000 roku to były jazdy...teraz to luksus. Odbiór na Poczcie, zamówienia przez internet, tanie katalogi, promocje dla nowych konsultantek, zniżki 40-45% za zakupy 0d 2 szt, np. nowych perfum..... Od razu info na stronie o dostępności towaru, promocje, oferty netto... Dawno, to kosmetyki na Boże Narodzenie dosyłali w lutym
Dla mnie dzisiejszy AVON to to, co każda konsultantka potrzebuje. I nie jestem Liderką, więc nie będę nikogo namawiać. Ja kupuję dla siebie, a w większości dla znajomych. Co 3 tygodnie nowy katalog i ZAWSZE mam zamówienia na ok.250-400zł po cenach katalogowych. Może mam szczęście jak ktoś już tu pisał. MOŻE, bo w Marizie tego szczęścia ostatnio mi brakuje.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 15:19   #2553
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Ja tam teraz z AVONU jestem w 100% zadowolona. W 2000 roku to były jazdy...teraz to luksus. Odbiór na Poczcie, zamówienia przez internet, tanie katalogi, promocje dla nowych konsultantek, zniżki 40-45% za zakupy 0d 2 szt, np. nowych perfum..... Od razu info na stronie o dostępności towaru, promocje, oferty netto... Dawno, to kosmetyki na Boże Narodzenie dosyłali w lutym
Dla mnie dzisiejszy AVON to to, co każda konsultantka potrzebuje. I nie jestem Liderką, więc nie będę nikogo namawiać. Ja kupuję dla siebie, a w większości dla znajomych. Co 3 tygodnie nowy katalog i ZAWSZE mam zamówienia na ok.250-400zł po cenach katalogowych. Może mam szczęście jak ktoś już tu pisał. MOŻE, bo w Marizie tego szczęścia ostatnio mi brakuje.
No widzisz zazdroszcze ja miałam ciągle braki w paczce, nowe produkty które pojawiały sie w katalogu były dosyłane po miesiącu, raz na kolczyki czekalam 2 miesiace, pomylone kody, niby avon nie drożeje ale zmiejsza pojemności swoich kosmetyków ( mgiełki, kremy naturals, balsamy), ostatnio zamawialam nowość torebkę i wyskoczyła wiadomość brak w magazynie i musialam świecić oczami przed klientką, często też avon uczula niestety ( moja mama cienie, ja kremy do twarzy), wczesniej chociaz paczki do domu przychodzily teraz trzeba sie bujać z pocztą i paczkomatem ... Lubie avon szcezgólnie perfumy ale zawiódł mnie na całej lini
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 15:22   #2554
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Mariza

ja też jestem w avonie od przeszło 8 lat i co katalog zamawiam ale co tu porównywać, niebo a ziemia... z avonu ostatnio uzbierałam zamówienie na prawie 600zł a w marizie musiałam dobijać do 200zł, żeby nie płacić 16zł za wysyłkę w avonie jak nie zamówisz w pierwszym i drugim terminie (są trzy terminy) to darmowy katalog wysyłają Ci pocztą...
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 15:30   #2555
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja też jestem w avonie od przeszło 8 lat i co katalog zamawiam ale co tu porównywać, niebo a ziemia... z avonu ostatnio uzbierałam zamówienie na prawie 600zł a w marizie musiałam dobijać do 200zł, żeby nie płacić 16zł za wysyłkę w avonie jak nie zamówisz w pierwszym i drugim terminie (są trzy terminy) to darmowy katalog wysyłają Ci pocztą...
No napewno to jest plus ale taka prawda nie ma co porównywać bo to dwie różne firmy, w tym mariza jest dosyć młodą firma jeżeli chodzi o sprzedaż bezpośrednią jestem w marizie od miesiąca i marizie zlożyłam dwa zamowienia a klienci jak narzie zadowoleni i planują nowe zamówienia
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 16:19   #2556
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
No napewno to jest plus ale taka prawda nie ma co porównywać bo to dwie różne firmy, w tym mariza jest dosyć młodą firma jeżeli chodzi o sprzedaż bezpośrednią jestem w marizie od miesiąca i marizie zlożyłam dwa zamowienia a klienci jak narzie zadowoleni i planują nowe zamówienia
Kochana...ja w Marizie ponad dwa lata. Na początku było super, a teraz to nawet nie ma chętnych na HIT - olejek do opalania. Zresztą pojemność się zmniejszyła, a cena wzrosła. Wszystkie moje klientki to widzą i wolą AVON niestety.
Mariza zaczyna uczulać. Ja sama trafiłam do dermatologa po stosowaniu kosmetyków, które na początku mojej działalności w Marizie były dla mnie idealne. Coś się dzieje niedobrego i nie jestem w tym przypadku odosobniona....
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 16:31   #2557
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Kochana...ja w Marizie ponad dwa lata. Na początku było super, a teraz to nawet nie ma chętnych na HIT - olejek do opalania. Zresztą pojemność się zmniejszyła, a cena wzrosła. Wszystkie moje klientki to widzą i wolą AVON niestety.
Mariza zaczyna uczulać. Ja sama trafiłam do dermatologa po stosowaniu kosmetyków, które na początku mojej działalności w Marizie były dla mnie idealne. Coś się dzieje niedobrego i nie jestem w tym przypadku odosobniona....
Oj to współczuje, mnie narzie nic nie uczula dzięki Bogu a jestem straszną alergiczką, można powiedzieć że mam nawet alergie na powietrze muszę bardzo uważać ja w sumie też jakoś bardzo nie nastawiałam się na sukces w marizie, jeżeli będe miała zamówienia to bede zamawiać a jak nie to już trudno, najważniejsze to sprobować
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 18:40   #2558
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Za chwilę się okaże, że nie będziemy mieć nawet katalogu w Pdf-ie....
Będziemy, ale będzie trzeba zapłacic sms-em 15 zł aby się nam ściągnął
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 20:43   #2559
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
Będziemy, ale będzie trzeba zapłacic sms-em 15 zł aby się nam ściągnął
Hehe weź bo jeszcze przeczytają i tak będzie
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 13:18   #2560
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mariza

Hejka
I co jak wpisze ten kod a nie zrobię zamówienia, czyli nic nie dodam do koszyka to wyślą mi go pocztą?
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 17:30   #2561
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam zbyt dobrych wspomnień z avonem. Kosmetyki fajne ale ...
Ja zupełnie na odwrót ... Na Marizie się przejechałąm nie raz,nie dwa natomiast w Avonie ani razu (raz tylko braki miałam a dokładniej to jeden brak ale w Marizie też mi się to zdażyło)

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
No widzisz zazdroszcze ja miałam ciągle braki w paczce, nowe produkty które pojawiały sie w katalogu były dosyłane po miesiącu, raz na kolczyki czekalam 2 miesiace, pomylone kody, niby avon nie drożeje ale zmiejsza pojemności swoich kosmetyków ( mgiełki, kremy naturals, balsamy), ostatnio zamawialam nowość torebkę i wyskoczyła wiadomość brak w magazynie i musialam świecić oczami przed klientką, często też avon uczula niestety ( moja mama cienie, ja kremy do twarzy), wczesniej chociaz paczki do domu przychodzily teraz trzeba sie bujać z pocztą i paczkomatem ... Lubie avon szcezgólnie perfumy ale zawiódł mnie na całej lini
Z Avonu mnie nic nie uczuliło,nie jestem podatna na takie rzeczy (w ori kiedyś jeden tusz do rzęs) a ostatnio po użyciu kremu z Marizy mam taki wysyp na twarzy,że wstyd wyjść z domu ;| dobrze,że to tylko tester bo bym musiała całę opakowanie wywalic

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Gaga1995 Pokaż wiadomość
Hejka
I co jak wpisze ten kod a nie zrobię zamówienia, czyli nic nie dodam do koszyka to wyślą mi go pocztą?
tak
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 17:38   #2562
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Ja zupełnie na odwrót ... Na Marizie się przejechałąm nie raz,nie dwa natomiast w Avonie ani razu (raz tylko braki miałam a dokładniej to jeden brak ale w Marizie też mi się to zdażyło)

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------


Z Avonu mnie nic nie uczuliło,nie jestem podatna na takie rzeczy (w ori kiedyś jeden tusz do rzęs) a ostatnio po użyciu kremu z Marizy mam taki wysyp na twarzy,że wstyd wyjść z domu ;| dobrze,że to tylko tester bo bym musiała całę opakowanie wywalic

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------


tak
A mnie niestety kremy uczulają tak samu z sulution jak i z anew moja mama wszelakie cienie do powiek ( od razu ma czerwone oczy, raz to nawet do okulisty musiała iść) teraz używa z Marizy i jest zadowolona, moja bratową mgiełki uczuliły oraz perfumy, koleżanki też narzekały, także przestałam przynosić nawet katalog bo i tak nic nie chciały ...
Ja sama lubie avon ( ich perfumy są cudowne, tusz Super full, Planet Spa) ale niestety nie lubie robić zwrotów i dopłacać ... a jak wiadomo chętnych brak to nie ma sensu
A możesz napisać co tak uczuliło Cie ?? to bede to unikać w takim razie bo jak to mówią lepiej zapobiegac niż leczyć
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej


Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2013-04-28 o 17:43
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 18:41   #2563
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mariza

Oki
Dzięki Kochane ja jak na razie jestem zadowolona z Marizy i kosmetyków :P a Avon ma koleżanka i ostatnio nawet zamówiłam za ponad 100 zł, co u mnie się zdarza rzadko
A teraz z Marizy z nowego katalogu wychodzi mi za same moje zakupy prawie 200 zł i to w cenach dla konsultantek
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:03   #2564
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Z Avonu mnie nic nie uczuliło,nie jestem podatna na takie rzeczy (w ori kiedyś jeden tusz do rzęs) a ostatnio po użyciu kremu z Marizy mam taki wysyp na twarzy,że wstyd wyjść z domu ;| dobrze,że to tylko tester bo bym musiała całę opakowanie wywalic
Mnie dermatolog zobaczył po użyciu : Kremu Orzech naturalnie brązujący.
To co miałam na twarzy określiła lekarka jako enzemę lub coś podobnego i dała lekarstwa za ....ponad 70 zł... Dobrze, że pomogły. jedna czerwona twarz z łuszczącą się i zapuchniętą skórą....Teraz stosuję jedynie coś z AVONU na noc (nie piszę bo weźmie ktoś to za reklamę).
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:07   #2565
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Mnie dermatolog zobaczył po użyciu : Kremu Orzech naturalnie brązujący.
To co miałam na twarzy określiła lekarka jako enzemę lub coś podobnego i dała lekarstwa za ....ponad 70 zł... Dobrze, że pomogły. jedna czerwona twarz z łuszczącą się i zapuchniętą skórą....Teraz stosuję jedynie coś z AVONU na noc (nie piszę bo weźmie ktoś to za reklamę).
Dziekuje za info bede na ten krem uważać
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:54   #2566
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
A mnie niestety kremy uczulają tak samu z sulution jak i z anew moja mama wszelakie cienie do powiek ( od razu ma czerwone oczy, raz to nawet do okulisty musiała iść) teraz używa z Marizy i jest zadowolona, moja bratową mgiełki uczuliły oraz perfumy, koleżanki też narzekały, także przestałam przynosić nawet katalog bo i tak nic nie chciały ...
Ja sama lubie avon ( ich perfumy są cudowne, tusz Super full, Planet Spa) ale niestety nie lubie robić zwrotów i dopłacać ... a jak wiadomo chętnych brak to nie ma sensu
A możesz napisać co tak uczuliło Cie ?? to bede to unikać w takim razie bo jak to mówią lepiej zapobiegac niż leczyć
No to nieciekawie naprawde ;| mnie uczulił krem łagodzący z bawełną

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Gaga1995 Pokaż wiadomość
Oki
Dzięki Kochane ja jak na razie jestem zadowolona z Marizy i kosmetyków :P a Avon ma koleżanka i ostatnio nawet zamówiłam za ponad 100 zł, co u mnie się zdarza rzadko
A teraz z Marizy z nowego katalogu wychodzi mi za same moje zakupy prawie 200 zł i to w cenach dla konsultantek
to nie musisz się martwić o koszt przesyłki
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:27   #2567
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

INFO OD MARIZY NA TEMAT LAKIERÓW BE CHIC ze strony 39 Katalogu nr 3 :
"Parę słów na temat tych najdroższych lakierów na świecie To zupełnie nowa formuła lakieru, całkowicie inna niż nasze dotychczasowe lakiery. Bardzo drogie są drobinki, które tworzą zapewniają paznokciom niepowtarzalny efekt. Do tego perfekcyjny włoski pędzelek, błyskawicznie pokrywający paznokcie lakierem nawet przez niewprawioną rękę i włoska butelka, która sprawia, że lakier to gadżet, który każda dziewczyna chce mieć w swojej kosmetyczce. No ale to wszystko chyba bez znaczenia bo dla niektórych liczy się tylko cena, więc przypominam, że mamy jeszcze lakiery w niższej cenie ."

Moja odpowiedz na FB :
"To dlaczego tych nowinek nie umieściliście w opisie w katalogu? Wystarczyło by napisać tam, a zapewne klientki inaczej podchodziły by do ceny. Nie każda kupująca wchodzi na FB, by przeczytać jaka to rewelacja. Nie każda konsultantka kupi lakier, by zareklamować, go i powiedzieć, co tutaj piszecie. A czy uwierzy, to odrębna sprawa... Nie kpijcie opisem "najdroższy lakier na świecie" , bo raczej nie wypada..."

Widać jak się traktuje klientów i konsultantki....Dla mnie to ewidentne ignorowanie i stawianie na zysk. Kpienie z naszych potrzeb, naszych sugestii. Nie wiem, ale ja nie mam 20-30 lat by tak mnie traktować (nie zgodziła bym się na to nawet w wieku lat nastu)....Zastanawiam się teraz głęboko nad dalszą współpracą...
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:46   #2568
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
INFO OD MARIZY NA TEMAT LAKIERÓW BE CHIC ze strony 39 Katalogu nr 3 :
"Parę słów na temat tych najdroższych lakierów na świecie To zupełnie nowa formuła lakieru, całkowicie inna niż nasze dotychczasowe lakiery. Bardzo drogie są drobinki, które tworzą zapewniają paznokciom niepowtarzalny efekt. Do tego perfekcyjny włoski pędzelek, błyskawicznie pokrywający paznokcie lakierem nawet przez niewprawioną rękę i włoska butelka, która sprawia, że lakier to gadżet, który każda dziewczyna chce mieć w swojej kosmetyczce. No ale to wszystko chyba bez znaczenia bo dla niektórych liczy się tylko cena, więc przypominam, że mamy jeszcze lakiery w niższej cenie ."

Moja odpowiedz na FB :
"To dlaczego tych nowinek nie umieściliście w opisie w katalogu? Wystarczyło by napisać tam, a zapewne klientki inaczej podchodziły by do ceny. Nie każda kupująca wchodzi na FB, by przeczytać jaka to rewelacja. Nie każda konsultantka kupi lakier, by zareklamować, go i powiedzieć, co tutaj piszecie. A czy uwierzy, to odrębna sprawa... Nie kpijcie opisem "najdroższy lakier na świecie" , bo raczej nie wypada..."

Widać jak się traktuje klientów i konsultantki....Dla mnie to ewidentne ignorowanie i stawianie na zysk. Kpienie z naszych potrzeb, naszych sugestii. Nie wiem, ale ja nie mam 20-30 lat by tak mnie traktować (nie zgodziła bym się na to nawet w wieku lat nastu)....Zastanawiam się teraz głęboko nad dalszą współpracą...
Hamstwo i prostactwo ... (mam lat 20 i też nie mam zamiaru sobie pozwalać na takie coś) w tyłek niech sobie wsadzą te gadżeciarskie włoskie opakowania,perfekcyjny pędzelek i cudowne drobinki ... Tak jak mówiłam ostatnio robię ostatnie zamówienie żeby wypłacić kasę i żegnam pożal się Boże "firme" (a teraz UWAGA: o ile się dobrze orientuję to jestem dziewczyną i nie pragnę mieć tego cuda w swojej kosmetyczce)
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 09:27   #2569
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
INFO OD MARIZY NA TEMAT LAKIERÓW BE CHIC ze strony 39 Katalogu nr 3 :
"Parę słów na temat tych najdroższych lakierów na świecie To zupełnie nowa formuła lakieru, całkowicie inna niż nasze dotychczasowe lakiery. Bardzo drogie są drobinki, które tworzą zapewniają paznokciom niepowtarzalny efekt. Do tego perfekcyjny włoski pędzelek, błyskawicznie pokrywający paznokcie lakierem nawet przez niewprawioną rękę i włoska butelka, która sprawia, że lakier to gadżet, który każda dziewczyna chce mieć w swojej kosmetyczce. No ale to wszystko chyba bez znaczenia bo dla niektórych liczy się tylko cena, więc przypominam, że mamy jeszcze lakiery w niższej cenie ."

Moja odpowiedz na FB :
"To dlaczego tych nowinek nie umieściliście w opisie w katalogu? Wystarczyło by napisać tam, a zapewne klientki inaczej podchodziły by do ceny. Nie każda kupująca wchodzi na FB, by przeczytać jaka to rewelacja. Nie każda konsultantka kupi lakier, by zareklamować, go i powiedzieć, co tutaj piszecie. A czy uwierzy, to odrębna sprawa... Nie kpijcie opisem "najdroższy lakier na świecie" , bo raczej nie wypada..."

Widać jak się traktuje klientów i konsultantki....Dla mnie to ewidentne ignorowanie i stawianie na zysk. Kpienie z naszych potrzeb, naszych sugestii. Nie wiem, ale ja nie mam 20-30 lat by tak mnie traktować (nie zgodziła bym się na to nawet w wieku lat nastu)....Zastanawiam się teraz głęboko nad dalszą współpracą...
żałosna robi się Mariza...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 11:17   #2570
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
żałosna robi się Mariza...
Żałosna to mało powiedziane, powoli zaczynam żałować,że się zapisałam. Już nawet znienawidzony przeze mnie FM przy niej wymięka,tam chociaż mają profesjonalne podejście do klienta a nie to co tu - sarkastyczne teksty jakby niewiadomo co chcieli pokazać (bo napewno nie szacunek do ludzi,którzy na nich robią..)
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 14:04   #2571
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Żałosna to mało powiedziane, powoli zaczynam żałować,że się zapisałam. Już nawet znienawidzony przeze mnie FM przy niej wymięka,tam chociaż mają profesjonalne podejście do klienta a nie to co tu - sarkastyczne teksty jakby niewiadomo co chcieli pokazać (bo napewno nie szacunek do ludzi,którzy na nich robią..)


jest jeszcze bardziej żałośnie, niż w poprzednim katalogu
wczesniej mozna było zamawiać 2 sztuki pryzmy z próbek, teraz juz tylko 1
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 14:23   #2572
Alex_07
Zadomowienie
 
Avatar Alex_07
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 1 338
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość


jest jeszcze bardziej żałośnie, niż w poprzednim katalogu
wczesniej mozna było zamawiać 2 sztuki pryzmy z próbek, teraz juz tylko 1
A to nie jest ograniczona oferta?
2 sztuki testerów na całą działalność w Marizie? Mi się właśnie tak wydaje.

Edit: O kurczę faktycznie, spojrzałam w strefie i już nie mogę kupić testerów, ale lipa.
Chyba trzeba zawijać kiecę i spadać do innej firmy.

Edytowane przez Alex_07
Czas edycji: 2013-04-29 o 14:30
Alex_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 14:30   #2573
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Alex_07 Pokaż wiadomość
A to nie jest ograniczona oferta?
2 sztuki testerów na całą działalność w Marizie? Mi się właśnie tak wydaje.
BYŁY 2 a JEST 1 na CAŁĄ działalność
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 18:41   #2574
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
BYŁY 2 a JEST 1 na CAŁĄ działalność
Mnie to już dawno się skończyły te testery. Teraz wypadało by zamówić oryginał....ale niby dlaczego?
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 19:27   #2575
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Tak sobie przejżałam nowy katalog ...
nowy olejek 16 z groszem za 150ml ?! miałam kupić ale jak zobaczyłam ile tego jest to wybuchłam śmiechem ...
i wycofują cienie te z 5-cioma odcieniami- znowu gratulacje dla firmy bo to był dobry produkt ... lepiej byście wycofali te małe gówna potrójne (takie te 3 maleńkie prostokąty) bo jak raz zamówiłam to mi było wstyd to dać tą miniaturę ...
promocje też nie powalają 20zł za 2 produkty (i tak wychodzi 10zł za jeden to prawie żadna promocja) no chyba,że źle przeczytałam

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość


jest jeszcze bardziej żałośnie, niż w poprzednim katalogu
wczesniej mozna było zamawiać 2 sztuki pryzmy z próbek, teraz juz tylko 1
PORAŻKA !! .. Marizo droga (dosłownie i w przenośni) moim skromnym zapewne nic nie znaczącym dla was zdaniem wasza działalność zmierza powoli ku końcowi (o ile nie zmienicie postępowania bo my się tak robić nie damy...)

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Mnie to już dawno się skończyły te testery. Teraz wypadało by zamówić oryginał....ale niby dlaczego?
Ty nie wiesz dlaczego ?! Dlatego żeby im kasę nabijać bo po co masz zapłacić 4-5 jak możesz 15-20
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 06:50   #2576
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

To co oni wyprawiają, to śmiech na sali... :/
Mi już w poprzednim katalogu ledwo udało się zamówić tyle, żeby dobić do przesyłki za 8zł. Z resztą jeszcze błędy w zamówieniu miałam...
Ten olejek do opalania to chyba jednorazowy jest, jedno opalanie=jeden olejek...

Dziwi mnie tylko, że teraz nie odzywają się te osoby, które tak zawzięcie broniły marizy...

Jeżeli w tym katalogu coś zamówię, to poczekam do 3 miesiąca żeby mieć nowy katalog za darmo...
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska

Edytowane przez zojka20
Czas edycji: 2013-04-30 o 06:54
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:15   #2577
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Coś czuję, że na kolejnym szkoleniu pani Ola będzie się musiała gęsto tłumaczyć, skoro firma cały czas milczy i nie zajmuje żadnego stanowiska.

Swoją drogą, ciekawe czemu na szkoleniu nic nie powiedziała o planowanych zmianach, jeśli chodzi o dystrybucję katalogów... jeśli nie powiedziała, bo przewidywała taką reakcję ze strony konsultantek/konsultantów to po co wprowadzają takie zmiany? żeby wystawić naszą cierpliwość na próbę?

Co do nowego olejku to 14,90 zł (w promocji!) za 150 ml tyle tylko, że w innej butelce niż dotychczasowe? Biorąc pod uwagę pojemność ten olejek powinien kosztować maksymalnie 13 zł (i to bez żadnej promocji). Takie ceny mogą sobie żądać firmy z długoletnim stażem w sprzedaży bezpośredniej...

Promocje na maseczki zrobili dopiero w tym katalogu zamiast zrobić to przy pojawieniu się tych produktów w katalogu. Czy tak trudno byłoby napisać "Specjalna cena premierowa"?

powoli zaczyna brakować słów na to wszystko...
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:23   #2578
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Mi też nie podoba się pomysł z katalogami, ale nie dotyczy to mnie, bo jestem aktywną konsultantką. No i nie podoba mi się to, że katalog jest na trzy miesiące, ale cóż poradzić, z jakiś powodów tak jest. Co do cen - nie przesadzajcie, że Mariza to zło bo jest mega droga. Ja ostatnio w oriflame zamówiłam dwie rzeczy - korektor i jakiś olejek na syfy i zapłaciłam 40zł - można? można. Nie tylko Mariza ma wygórowane ceny ale pozostałe firmy również. Co do wysokości zamówień - to zależy też od Was konsultantów. W ostatnim katalogu, który był na dwa miesiące łącznie miałam zamówienie za jakieś 400zł w cenach netto.. Jeśli potraficie zachęcić klientki, coś zaproponować, polecić, dorzucić jakąś próbkę, zrobić własną promocję to i zamówienia będziecie mieć większe. Był błąd w zamówieniu i klientka czeka dłużej na kredkę? Dorzuć jej w gratisie choćby lakier do paznokci za zwłokę (swoją drogą gdy jest błąd w zamówieniu wystarczy skontaktować się z Marizą i oni dosyłają pocztą brakujące np.produkty). Czasem trzeba zainwestować, a nie tylko czekać i narzekać.
PAMIĘTAJCIE, że Mariza to młoda firma, widocznie szuka swojej drogi, próbuje opracować jakąś strategię, wszyscy popełniamy przecież błędy..
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:35   #2579
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
Mi też nie podoba się pomysł z katalogami, ale nie dotyczy to mnie, bo jestem aktywną konsultantką. No i nie podoba mi się to, że katalog jest na trzy miesiące, ale cóż poradzić, z jakiś powodów tak jest. Co do cen - nie przesadzajcie, że Mariza to zło bo jest mega droga. Ja ostatnio w oriflame zamówiłam dwie rzeczy - korektor i jakiś olejek na syfy i zapłaciłam 40zł - można? można. Nie tylko Mariza ma wygórowane ceny ale pozostałe firmy również. Co do wysokości zamówień - to zależy też od Was konsultantów. W ostatnim katalogu, który był na dwa miesiące łącznie miałam zamówienie za jakieś 400zł w cenach netto.. Jeśli potraficie zachęcić klientki, coś zaproponować, polecić, dorzucić jakąś próbkę, zrobić własną promocję to i zamówienia będziecie mieć większe. Był błąd w zamówieniu i klientka czeka dłużej na kredkę? Dorzuć jej w gratisie choćby lakier do paznokci za zwłokę (swoją drogą gdy jest błąd w zamówieniu wystarczy skontaktować się z Marizą i oni dosyłają pocztą brakujące np.produkty). Czasem trzeba zainwestować, a nie tylko czekać i narzekać.
PAMIĘTAJCIE, że Mariza to młoda firma, widocznie szuka swojej drogi, próbuje opracować jakąś strategię, wszyscy popełniamy przecież błędy..
właśnie przez to, że jest młoda i szuka swojej drogi nie powinna mieć wygórowanych cen. Ale myślę, że większości konsultantek nie chodzi tyle o wprowadzone zmiany, ile o podejście wyrażone w sarkastycznych wpisach na fb lub niewyrażone w ogóle, bo nie ma odpowiedzi ze strony firmy.
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:48   #2580
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
To co oni wyprawiają, to śmiech na sali... :/
Mi już w poprzednim katalogu ledwo udało się zamówić tyle, żeby dobić do przesyłki za 8zł. Z resztą jeszcze błędy w zamówieniu miałam...
Ten olejek do opalania to chyba jednorazowy jest, jedno opalanie=jeden olejek...

Dziwi mnie tylko, że teraz nie odzywają się te osoby, które tak zawzięcie broniły marizy...

Jeżeli w tym katalogu coś zamówię, to poczekam do 3 miesiąca żeby mieć nowy katalog za darmo...
Niestety nie mam wystarczająco czasu do śledznia wątku praca dyplomowa sama sie nie napisze Dziewczyny dostałam ten tester co pisałam że nie było go w zamówieniu jestem już spokojna

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
Mi też nie podoba się pomysł z katalogami, ale nie dotyczy to mnie, bo jestem aktywną konsultantką. No i nie podoba mi się to, że katalog jest na trzy miesiące, ale cóż poradzić, z jakiś powodów tak jest. Co do cen - nie przesadzajcie, że Mariza to zło bo jest mega droga. Ja ostatnio w oriflame zamówiłam dwie rzeczy - korektor i jakiś olejek na syfy i zapłaciłam 40zł - można? można. Nie tylko Mariza ma wygórowane ceny ale pozostałe firmy również. Co do wysokości zamówień - to zależy też od Was konsultantów. W ostatnim katalogu, który był na dwa miesiące łącznie miałam zamówienie za jakieś 400zł w cenach netto.. Jeśli potraficie zachęcić klientki, coś zaproponować, polecić, dorzucić jakąś próbkę, zrobić własną promocję to i zamówienia będziecie mieć większe. Był błąd w zamówieniu i klientka czeka dłużej na kredkę? Dorzuć jej w gratisie choćby lakier do paznokci za zwłokę (swoją drogą gdy jest błąd w zamówieniu wystarczy skontaktować się z Marizą i oni dosyłają pocztą brakujące np.produkty). Czasem trzeba zainwestować, a nie tylko czekać i narzekać.
PAMIĘTAJCIE, że Mariza to młoda firma, widocznie szuka swojej drogi, próbuje opracować jakąś strategię, wszyscy popełniamy przecież błędy..
Zgadzam sie z Tobą
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.