Mariza - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 09:50   #2611
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
Loreen podaje tutaj nawet swój numer ID, jej profile można znaleźć dosłownie wszędzie w necie (i trzeba przyznać obiektywnie, że naprawdę jest zaangażowana w to, co robi)...
wszędzie? tzn. gdzie? szafa, wizaz, vinted, allegro... wow! jestem w całym internecie!!! hura
powiem Ci, że większość dziewczyn ma tam profile, dziwi cię to? ale po co mnie śledzisz?

edit: jak już wspomniałam poniżej za szybko odczytałam tą wypowiedź i myślałam,że kierujesz ją do loreen - najeżdżając na mnie

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
Ja sama jeszcze pamiętam jak dołączałam do Marizy i pisałam tu na forum swoje pytania czy opisywałam wątpliwości, to właśnie ona najwięcej i z cierpliwością mi odpowiadała na wszystko. Naprawdę uważasz, że jest "podstawiona" jak ty to nazywasz?
przesadzasz... zaglądam tutaj rzadko, akurat wtedy kiedy miałam więcej czasu posiedzieć przy kompie Ty pisałaś tutaj pytania - miałam olać cię? po prostu odpisałam, chyba po to napisałaś? czy się mylę? przejrzyj wątek od początku moja droga i zobacz kto pisze najwięcej

edit: tą część źle zrozumiałam, myślałam, że najeżdżacie na mnie, że niby najwięcej mam tu do powiedzenia


Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
Mi też nie pasują niektóre rzeczy, ale staram się być wyrozumiała, bo lubię te kosmetyki. Chociaż, gdy krem psuje się już przed otwarciem to sama zaczynam wątpić w cudowność tych produktów.
takie rzeczy po prostu trzeba do nich zgłaszać, z pewnością poprawią, albo wycofają, zmienią skład - przecież raczej tak tego nie zostawią, bo są świadomi, że to może zaważyć na ich opinii

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
Puenta jest taka - nie oceniaj tak krytycznie konsultantek, które niepochlebnie wypowiadają się o Marizie, bo są to osoby z długim stażem w tej firmie i moim zdaniem, jeśli narzekają, to mają do tego powód, bo porównują jak było dawniej i wkurza je kierunek, w jakim to wszystko zmierza.
dokładnie, nie oceniaj osób, które nie lubią Avonu, Oriflamu czy FM
ja nikogo nie krytykuję, tylko chcę abyście wyluzowały są ważniejsze rzeczy w życiu

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

jeszcze taka mała refleksja
piszecie, że część dziewczyn ma więcej do powiedzenia, bo jest w Marizie dłużej, że kiedyś było lepiej, teraz zmieniło się na gorsze, mają porównanie itd.

kurczę jak patrzę jakie były ceny kiedyś to naprawdę była bajka ale przecież NIGDY takie ceny się nie utrzymają! ja też pamiętam jak moje ulubione batoniki było po 0,80 gr a teraz są po 1,80 zł ale nie o tym

podobnie jest z klientkami, jeśli macie od początku działania w marizie swoje stałe, które zamawiają u was często to one także widzą te podwyżki, zmiany itd., ale nowe osoby nie wiedzą, że wcześniej mały lakier kosztował 2 zł, a teraz jest po 4 zł... dla nowych klientek takie ceny są baaardzo niskie

tak jak wspomniałam wcześniej, gdy jakaś nowa osoba z mojego otoczenia zobaczy katalog pierwsze co mówi: " jak to możliwe, że są tak niskie ceny? taniej nie ma nigdzie" itp. a wyobrażacie sobie ich reakcję jakby zobaczyły jeden z pierwszych katalogów?
zacznę się zastanawiać nad dalszą współpracą z marizą jeśli ktoś otworzy katalog i powie - drogo, nie opłaca się... póki co jest zupełnie odwrotnie i myślę, że aż tak spektakularnie się to nie zmieni, a marizie pracują raczej inteligentni ludzi nastawieni na rozwój firmy, a nie na jej plajtę

ciekawe czy to wszystko co piszecie tutaj - piszecie także w trakcie szkoleń bo o dziwi, tam nikt niepochlebnych opinii nie wyraża, więc gdzie ci wszyscy przeciwnicy wtedy są??? chętnie bym podyskutowała właśnie tam, a nie tutaj - tam wasze wątpliwości, zażalenia będą trafiać do odpowiednich osób - może warto o tym pomyśleć?
wszyscy tworzymy tą firmę - chcemy zmian? to postulujmy ich wprowadzenie, a nie marudzenie za plecami firmy - wtedy nasze "ale" pozostaną w zamkniętym kręgu i nie wyjdą na światło dzienne - czyli nic się nie zmieni można próbować, prawda? ale wam raczej nie zależy, bo macie przecież avon

Edytowane przez xanthina
Czas edycji: 2013-05-02 o 16:42
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 10:21   #2612
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
wszędzie? tzn. gdzie? szafa, wizaz, vinted, allegro... wow! jestem w całym internecie!!! hura
powiem Ci, że większość dziewczyn ma tam profile, dziwi cię to? ale po co mnie śledzisz?



przesadzasz... zaglądam tutaj rzadko, akurat wtedy kiedy miałam więcej czasu posiedzieć przy kompie Ty pisałaś tutaj pytania - miałam olać cię? po prostu odpisałam, chyba po to napisałaś? czy się mylę? przejrzyj wątek od początku moja droga i zobacz kto pisze najwięcej



takie rzeczy po prostu trzeba do nich zgłaszać, z pewnością poprawią, albo wycofają, zmienią skład - przecież raczej tak tego nie zostawią, bo są świadomi, że to może zaważyć na ich opinii



dokładnie, nie oceniaj osób, które nie lubią Avonu, Oriflamu czy FM
ja nikogo nie krytykuję, tylko chcę abyście wyluzowały są ważniejsze rzeczy w życiu

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

jeszcze taka mała refleksja
piszecie, że część dziewczyn ma więcej do powiedzenia, bo jest w Marizie dłużej, że kiedyś było lepiej, teraz zmieniło się na gorsze, mają porównanie itd.

kurczę jak patrzę jakie były ceny kiedyś to naprawdę była bajka ale przecież NIGDY takie ceny się nie utrzymają! ja też pamiętam jak moje ulubione batoniki było po 0,80 gr a teraz są po 1,80 zł ale nie o tym

podobnie jest z klientkami, jeśli macie od początku działania w marizie swoje stałe, które zamawiają u was często to one także widzą te podwyżki, zmiany itd., ale nowe osoby nie wiedzą, że wcześniej mały lakier kosztował 2 zł, a teraz jest po 4 zł... dla nowych klientek takie ceny są baaardzo niskie

tak jak wspomniałam wcześniej, gdy jakaś nowa osoba z mojego otoczenia zobaczy katalog pierwsze co mówi: " jak to możliwe, że są tak niskie ceny? taniej nie ma nigdzie" itp. a wyobrażacie sobie ich reakcję jakby zobaczyły jeden z pierwszych katalogów?
zacznę się zastanawiać nad dalszą współpracą z marizą jeśli ktoś otworzy katalog i powie - drogo, nie opłaca się... póki co jest zupełnie odwrotnie i myślę, że aż tak spektakularnie się to nie zmieni, a marizie pracują raczej inteligentni ludzi nastawieni na rozwój firmy, a nie na jej plajtę

ciekawe czy to wszystko co piszecie tutaj - piszecie także w trakcie szkoleń bo o dziwi, tam nikt niepochlebnych opinii nie wyraża, więc gdzie ci wszyscy przeciwnicy wtedy są??? chętnie bym podyskutowała właśnie tam, a nie tutaj - tam wasze wątpliwości, zażalenia będą trafiać do odpowiednich osób - może warto o tym pomyśleć?
wszyscy tworzymy tą firmę - chcemy zmian? to postulujmy ich wprowadzenie, a nie marudzenie za plecami firmy - wtedy nasze "ale" pozostaną w zamkniętym kręgu i nie wyjdą na światło dzienne - czyli nic się nie zmieni można próbować, prawda? ale wam raczej nie zależy, bo macie przecież avon

Zgadzam się z tym w 100%. Podczas szkoleń każdy siedzi i milczy, albo tylko pyta o produkty co jest dobre. Jednak takich negatywnym opinii jak tutaj nie pisze nikt. I czasami mnie dziwi czemu tak jest? Tu obmowa firmy bo to źle, tamto niedobrze, a w końcu na szkoleniach wszystko super i żadnych uwag nie ma. Dziwne te nastawienia krytyków firmy.

I wiadomo, że ceny będą się podnosić, bo wszystko obecnie idzie do góry. Kiedyś było taniej wszystko jak pisałaś, teraz jest drożej, ale to nie oznacza, że jest w Marizie drogo. Bo porównując nawet z tym nieszczęsnym Avonem, tam zamawiając za 50 zł miałam 4 produkty, a w Marizie nie ukrywając było więcej
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 11:28   #2613
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
wszędzie? tzn. gdzie? szafa, wizaz, vinted, allegro... wow! jestem w całym internecie!!! hura
powiem Ci, że większość dziewczyn ma tam profile, dziwi cię to? ale po co mnie śledzisz?
Trochę kpiący ten komentarz...
Trudno żeby mnie nie znaleźć z necie skoro os 13 lat mam internet i wypowiadam się na wielu forach, mam od 5 lat blogi .
Mój nick jest zawsze i wszędzie taki sam. Czy to źle? Nie ukrywam się jak inni pod wieloma nickami, by np. pisać dodatkowe komentarze.
Mamy demokrację, walczyliśmy o nią, to teraz mamy wolność wypowiedzi. Także tutaj. Ja jestem osobą raczej obiektywną (doświadczenie życiowe już nie młodej kobiety) i jak coś jest dobre, to piszę, że dobre, jak mi się nie podoba, to też wyrażam swoją opinię.
Mam także Marizowy profil na FB i zapewne wiele osób o tym wie. Nie mam zamiaru z niego rezygnować, bo do dziś osoby NIE Z MOJEJ STRUKTURY, piszą do mnie z pytaniami o Marizę. Że teraz mam niezbyt pochlebne opinie, to nie znaczy , że mam komuś nie pomagać.
Dziwnie się tu robi...
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 13:45   #2614
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

xanthina, ale powiedz mi po co zaraz plujesz takim jadem? skąd taka złość i zawziętość w tobie? Skoro tobie jest dobrze w Marizie i wszystko gra to ok. JUŻ WSZYSCY TO CZYTALIŚMY I WIEMY, ŻE DLA CIEBIE JEST W PORZĄDKU! Ale nie przekonuj na siłę innych, że jest tak super cacy, bo nie jest. Prawda zawsze leży pośrodku.

Czy ja powiedziałam, że mi źle w Marizie albo że bardziej cenię Avon? Nie! Więc się tak na mnie nie rzucaj i nie mów o odchodzeniu z firmy, bo mam swój rozum i jeśli uznam, że takowa potrzeba zaistniała, to tak zrobię i nie potrzebuję do tego cudzych sugestii.

Dla twojej wiadomości jestem konsultantką tylko w Marizie, tylko z niej zamawiam i mnie jej kosmetyki odpowiadają (poza jednym przypadkiem, kiedy to krem był popsuty przed otwarciem. I tak, zgłosiłam to do firmy niezwłocznie. Tak, jak i wszytko inne, z czym miałam lub mam problem. Po prostu do nich dzwonię i rozmawiam), co nie znaczy że nie zauważam pewnych spraw, które mnie osobiście bolą (i nie chodzi mi o kosmetyki, tylko o politykę firmy w niektórych aspektach). Rozumiem to, że firma szuka swojej drogi i się rozwija, co nie znaczy, że nie mam prawa wyrazić swojego zdania na temat tego, co w danej chwili mi nie odpowiada.

Poza tym wybacz, ale ten wątek akurat śledzę od początku i ciebie jakoś nie zapamiętałam żebyś mi odpowiadała w kwestii Marizy, tylko właśnie Loreen. Zresztą, sądząc po twoim numerze ID dołączyłaś do firmy kilka tysięcy konsultantów po tym, jak ja to zrobiłam. A to, że się udzielasz intensywnie na wizażu jako takim to widzę, patrząc na ilość wiadomości, jakie do tej pory napisałaś, więc nie musisz mnie o tym informować.

I nie pisz do mnie takich sarkastycznych, ociekających ironią wpisów, bo ja pisząc, że Loreen można znaleźć wszędzie w necie miałam na myśli to, że szukając jakichkolwiek informacji na temat Marizy w pierwszej kolejności trafia/trafiało się na jej strony (przynajmniej tak było za czasów, gdy sama szukałam czegokolwiek na ten temat).

Mówisz o szkoleniach. A nie sądzisz, że właśnie wtedy ludzie chcą się dowiedzieć czegoś o nowościach, zaproponować, jakie narzędzia przydałyby się do pracy (bo maile pozostają często bardzo długo bez odpowiedzi, a tam mają właśnie bezpośredni kontakt z odpowiednimi osobami) zamiast wypisywać, co się nie podoba, skoro nawet nie miałoby się pewności, że to zostanie odczytane (bo przecież nawet pozytywne komentarze i sugestie nie zawsze są wychwycone w natłoku wiadomości, jakie są tam pisane)? Ja akurat bardzo intensywnie udzielam się na szkoleniach, ale są rzeczy ważne i ważniejsze.

I taka refleksja na koniec - rzeczywiście robi się tutaj jakoś nieprzyjemnie, więc może podarujmy już sobie całą tę dyskusję i piszmy jedynie o istotnych sprawach a nie zajmujmy się przekonywaniem siebie nawzajem do swoich racji, bo to i tak do niczego nie prowadzi.

Edytowane przez kaysha16
Czas edycji: 2013-05-02 o 16:30
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 16:23   #2615
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Dziewczyny nie kłóćmy się, nie ma to sensu, chyba wszystkie chcemy żeby było tu przyjemnie nie ma co pokazywać kto ma racje a kto nie ale tak jak mówi kaysha16 prawda leży pośrodku
Dostałyście może już katalog papierowy pocztą ?
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej


Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2013-05-02 o 16:28
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 16:32   #2616
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie kłóćmy się, nie ma to sensu, chyba wszystkie chcemy żeby było tu przyjemnie nie ma co pokazywać kto ma racje a kto nie ale tak jak mówi kaysha16 prawda leży pośrodku
Dostałyście może już katalog papierowy pocztą ?
No właśnie, więc zacznijmy od nowa

Ja dzisiaj dostałam paczkę i katalogi, ale zamawiałam kurierem także w tej kwestii ci niestety nie pomogę
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 16:51   #2617
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

nie będę się wdawać już z wami w takie bezsensowne dyskusje... kto tu pluje jadem to pluje...
nie pisze tu do nikogo konkretnego tylko ogólnie do osób, które się przekrzykują, że mariza jest żałosna itd.

wcześniej się spieszyłam i źle przeczytałam kilka rzeczy - dodałam wyżej sprostowania

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Trochę kpiący ten komentarz...
Trudno żeby mnie nie znaleźć z necie skoro os 13 lat mam internet i wypowiadam się na wielu forach, mam od 5 lat blogi .
Mój nick jest zawsze i wszędzie taki sam. Czy to źle? Nie ukrywam się jak inni pod wieloma nickami, by np. pisać dodatkowe komentarze.
Mamy demokrację, walczyliśmy o nią, to teraz mamy wolność wypowiedzi. Także tutaj. Ja jestem osobą raczej obiektywną (doświadczenie życiowe już nie młodej kobiety) i jak coś jest dobre, to piszę, że dobre, jak mi się nie podoba, to też wyrażam swoją opinię.
Mam także Marizowy profil na FB i zapewne wiele osób o tym wie. Nie mam zamiaru z niego rezygnować, bo do dziś osoby NIE Z MOJEJ STRUKTURY, piszą do mnie z pytaniami o Marizę. Że teraz mam niezbyt pochlebne opinie, to nie znaczy , że mam komuś nie pomagać.
Dziwnie się tu robi...
tutaj nastąpił błąd z mojej strony - źle odczytałam wypowiedź
myślałam, że chodzi o mnie - mam nadzieję, że wiecie o co chodzi

p.s. ja też od wielu lat jestem w internecie pod tym samym nickiem, na wizazu mam już drugie konto (poprzednie miałam także długo) - więc to oznacza, że mogę wypowiadać się o marizie w jakikolwiek sposób?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kaysha16 Pokaż wiadomość
No właśnie, więc zacznijmy od nowa

Ja dzisiaj dostałam paczkę i katalogi, ale zamawiałam kurierem także w tej kwestii ci niestety nie pomogę
tak zacznijmy od nowa w NORMALNY sposób
ja także dostałam dzisiaj katalogi wraz z zamówieniem zrobionym bodajże w piątek (kurier)

zawiodłam się na jednej rzeczy, a mianowicie dostałam pół peelingu :/ zerknijcie czy u Was jest podobnie np. z maseczkami, bo gdyby nie fakt, że postawiłam go przy oknie w życiu nie widziałabym ile go jest...

peeling udało mi się kupić taniej - jak była ta dwudniowa promocja, no ale bez przesady... jest dokładnie połowa... ciekawa jestem czy tylko ja trafiłam na takie feralne, czy może wszystkie takie są

Edytowane przez xanthina
Czas edycji: 2013-05-02 o 16:41
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 17:26   #2618
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
nie będę się wdawać już z wami w takie bezsensowne dyskusje... kto tu pluje jadem to pluje...
nie pisze tu do nikogo konkretnego tylko ogólnie do osób, które się przekrzykują, że mariza jest żałosna itd.

wcześniej się spieszyłam i źle przeczytałam kilka rzeczy - dodałam wyżej sprostowania

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



tutaj nastąpił błąd z mojej strony - źle odczytałam wypowiedź
myślałam, że chodzi o mnie - mam nadzieję, że wiecie o co chodzi

p.s. ja też od wielu lat jestem w internecie pod tym samym nickiem, na wizazu mam już drugie konto (poprzednie miałam także długo) - więc to oznacza, że mogę wypowiadać się o marizie w jakikolwiek sposób?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



tak zacznijmy od nowa w NORMALNY sposób
ja także dostałam dzisiaj katalogi wraz z zamówieniem zrobionym bodajże w piątek (kurier)

zawiodłam się na jednej rzeczy, a mianowicie dostałam pół peelingu :/ zerknijcie czy u Was jest podobnie np. z maseczkami, bo gdyby nie fakt, że postawiłam go przy oknie w życiu nie widziałabym ile go jest...

peeling udało mi się kupić taniej - jak była ta dwudniowa promocja, no ale bez przesady... jest dokładnie połowa... ciekawa jestem czy tylko ja trafiłam na takie feralne, czy może wszystkie takie są
Peelingu jest 60 ml tylko opakowanie jest za duże... zmierzyłam z opakowaniem 75 ml i jest takie same ja mialam tak 3/4 opakowania czyli pasuje że jest 60 ml
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej


Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2013-05-02 o 17:28
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 19:20   #2619
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

No to Kochane ZACZYNAMY NOWY ROZDZIAŁ !!!!!

KOŃCZYMY POPRZEDNIE TEMATY .
Zaczynamy bez zwad i kłótni !!!

Jesteśmy tu razem pomimo deszczu za oknem
i nie ładnej majówki !!!

Poprzednie posty wrzućmy do archiwum

OTWIERAMY KATALOG NR 3

__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 19:24   #2620
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Super !!!! klask i:kla ski:
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 21:09   #2621
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Chciałam zapytać was o opinię
używała któraś lipoaktywnego serum antycellulitowego ? jeżeli tak, proszę o opinię
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 21:23   #2622
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
zawiodłam się na jednej rzeczy, a mianowicie dostałam pół peelingu :/ zerknijcie czy u Was jest podobnie np. z maseczkami, bo gdyby nie fakt, że postawiłam go przy oknie w życiu nie widziałabym ile go jest...

peeling udało mi się kupić taniej - jak była ta dwudniowa promocja, no ale bez przesady... jest dokładnie połowa... ciekawa jestem czy tylko ja trafiłam na takie feralne, czy może wszystkie takie są
Ja też zamówiłam peeling i maseczkę i patrząc pod światło rzeczywiście opakowanie nie jest pełne, ale może jest tak, jak to napisała Basiulka19 mam nadzieję...

Podpinam się pod pytanie, jeśli chodzi o tę linię antycellulitową
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 22:37   #2623
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
zawiodłam się na jednej rzeczy, a mianowicie dostałam pół peelingu :/ zerknijcie czy u Was jest podobnie np. z maseczkami, bo gdyby nie fakt, że postawiłam go przy oknie w życiu nie widziałabym ile go jest...

peeling udało mi się kupić taniej - jak była ta dwudniowa promocja, no ale bez przesady... jest dokładnie połowa... ciekawa jestem czy tylko ja trafiłam na takie feralne, czy może wszystkie takie są
u mnie tez tak bylo - na katalogowym wkleilam zdjecie i link do bloga gdzie sfotografowalam dwie takie same wielkościowo tubki i w jednej mam 75 ml a w drugiej 60 ml
mysle, ze tu chodzi o oszczednosc, bo moze taniej im zapakowac 60 ml w opakowanie na 75 ml niz produkowac takie na 60 ml - wiecie o co chodzi kiedys na matmie bylo takie zadanie do liczenie dlaczego puszki na napoje (typu Pepsi) sa takiej a nie innej wielkosci, cos w tym sensie
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 10:49   #2624
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

ufff to dobrze... już miałam pisać maila do marizy
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 11:02   #2625
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mariza

Ja też jestem ciekawa tej linii antycellulitowej więc czekamy czy któraś miała i może się wypowiedzieć :P

Edytowane przez Gaga1995
Czas edycji: 2013-05-03 o 11:03
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 15:29   #2626
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Gaga1995 Pokaż wiadomość
Ja też jestem ciekawa tej linii antycellulitowej więc czekamy czy któraś miała i może się wypowiedzieć :P
ja również moja mama planuje coś zamówić macie już moze jakieś zamówienia z nowego katalogu ?? co podoba się najbardziej klientkom ?? u mnie w poprzednim kat. były to wody toaletowe ciekawa jestem na co bedzie zapotrzebowanie w tym katalogu
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 19:50   #2627
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Dziewczyny, jeśli jesteście ciekawe jak pachnie nowy zapach wody toaletowej Subtille Violet to wam powiem że jest łudząco podobny do poprzedniej wody perfumowanej nr 11. Taki typowo waniliowy zapach, słodki
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 19:54   #2628
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli jesteście ciekawe jak pachnie nowy zapach wody toaletowej Subtille Violet to wam powiem że jest łudząco podobny do poprzedniej wody perfumowanej nr 11. Taki typowo waniliowy zapach, słodki
O to super
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 10:12   #2629
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mariza

Ja ją kupię i zobaczę jaka jest jak mi spasuje to sobie zostawię, a jak nie to pokarze klientkom, może któraś się zdecyduje i się jej spodoba Warto sprawdzać nowości

A i jeśli chodzi o zamówienie z tego katalogu to dla siebie znalazłam rzeczy za ponad 200 zł po cenach katalogowych, jak już pisałam. A do tego pewnie jakieś próbki dojdą i zamówienia od klientek. Już się pytają szczególnie o konturówki do oczu, bo bardzo się spodobały. I jest zainteresowanie olejkami. Ja sama biorę dwa jak już tu wcześniej pisałam trzeba korzystać z pewnych kosmetyków, ale także próbować nowości

Edytowane przez Gaga1995
Czas edycji: 2013-05-04 o 10:16
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 14:11   #2630
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Gaga1995 Pokaż wiadomość
Ja ją kupię i zobaczę jaka jest jak mi spasuje to sobie zostawię, a jak nie to pokarze klientkom, może któraś się zdecyduje i się jej spodoba Warto sprawdzać nowości

A i jeśli chodzi o zamówienie z tego katalogu to dla siebie znalazłam rzeczy za ponad 200 zł po cenach katalogowych, jak już pisałam. A do tego pewnie jakieś próbki dojdą i zamówienia od klientek. Już się pytają szczególnie o konturówki do oczu, bo bardzo się spodobały. I jest zainteresowanie olejkami. Ja sama biorę dwa jak już tu wcześniej pisałam trzeba korzystać z pewnych kosmetyków, ale także próbować nowości
O to całkiem tak ja u mnie jak spisałam to co mi sie podoba w tym katalogu to sie za głowe złapałam :-P udało mi sie sprzedac dzisiaj jeden peeling grejfrutowy do ciała bo miałam w zapasie
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 18:54   #2631
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

A u mnie na razie marnie. Klientki pooglądały katalog w Pdf-ie i cisza. Ja raczej nie będę dla siebie zamawiać, bo olejki pozostawały mi jeszcze z zeszłego roku, lakierów do paznokci mam przesyt z Marizy. Codziennie maluję innym kolorem... Do tego maj , to komunie (mam dwie) jestem po 18-stce syna , a jeszcze zapowiedzieli się goście na koniec maja.... I jak tu coś zamówić z emerytury męża ?
Kuszą mnie pewne rzeczy, ale chyba musze wytrzymać do czerwca....
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 18:59   #2632
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
A u mnie na razie marnie. Klientki pooglądały katalog w Pdf-ie i cisza. Ja raczej nie będę dla siebie zamawiać, bo olejki pozostawały mi jeszcze z zeszłego roku, lakierów do paznokci mam przesyt z Marizy. Codziennie maluję innym kolorem... Do tego maj , to komunie (mam dwie) jestem po 18-stce syna , a jeszcze zapowiedzieli się goście na koniec maja.... I jak tu coś zamówić z emerytury męża ?
Kuszą mnie pewne rzeczy, ale chyba musze wytrzymać do czerwca....
Oj to rzeczywiście masz ważniejsze wydatki ale chyba powinnam mówić Pani bo ja dopiero 23 lata mam i tak od razu na Ty wyskakuje :-P
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 11:57   #2633
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Oj to rzeczywiście masz ważniejsze wydatki ale chyba powinnam mówić Pani bo ja dopiero 23 lata mam i tak od razu na Ty wyskakuje :-P
No chyba żartujesz !!! Tu wszyscy jesteśmy równi
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 19:19   #2634
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
No chyba żartujesz !!! Tu wszyscy jesteśmy równi
Dziewczynki jak zamówiecie jakąś nowość typu tonik i żel antybakteryjny, czy te nowe lakiery to dajcie znac jak się sprawują
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 19:34   #2635
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Mariza

ja zamowie, ale dopiero jak cos uzbieram od dziewczyn (a jeszcze nawet katalog mi nie przyszedl), wiec pewnie do tego czasu pojawia sie juz pierwsze recenzje - bardzo jestem ciekawa tego duetu
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 19:35   #2636
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja zamowie, ale dopiero jak cos uzbieram od dziewczyn (a jeszcze nawet katalog mi nie przyszedl), wiec pewnie do tego czasu pojawia sie juz pierwsze recenzje - bardzo jestem ciekawa tego duetu
Ja właśnie też jestem jego ciekawa również czekam na katalog, mam cichą nadzieje że jutro przyjdzie. Jaki odcień fluidu matująco kryjącego jest w pakiecie startowym nr 2 ??
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej


Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2013-05-05 o 21:55
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 07:53   #2637
ewelina2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 76
Dot.: Mariza

A jest któraś z was z okolic Leszna (wielkopolska)?
ewelina2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 09:12   #2638
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też jestem jego ciekawa również czekam na katalog, mam cichą nadzieje że jutro przyjdzie. Jaki odcień fluidu matująco kryjącego jest w pakiecie startowym nr 2 ??
do pakietów startowych wrzucają losowe odcienie
podobnie z innymi kosmetykami typu masło, sól, cienie

ja właśnie z tego powodu nie zamawiałam pakietu startowego


p.s. dodałam parę dni temu masę rzeczy do KWC, ale jeszcze się nie pojawiły
zachęcam do dodawania recenzji, z tymże osoby, które dany produkt testują krótko (bodajże mniej niż miesiąc) niech się nie fatygują, bo takie recenzje są wyłapywane i usuwane; widziałam już wiele takich recenzji kosmetyków Marizy, gdzie osoby pisały, że używają danego produktu od tygodnia, 3 dni itd. takie recenzje właśnie nie są mile widziane na KWC...

Edytowane przez xanthina
Czas edycji: 2013-05-06 o 09:16
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 09:52   #2639
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ewelina2106 Pokaż wiadomość
A jest któraś z was z okolic Leszna (wielkopolska)?
A o co chodzi? Ja jestem z Gniezna jakby co
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 10:14   #2640
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
do pakietów startowych wrzucają losowe odcienie
podobnie z innymi kosmetykami typu masło, sól, cienie

ja właśnie z tego powodu nie zamawiałam pakietu startowego


p.s. dodałam parę dni temu masę rzeczy do KWC, ale jeszcze się nie pojawiły
zachęcam do dodawania recenzji, z tymże osoby, które dany produkt testują krótko (bodajże mniej niż miesiąc) niech się nie fatygują, bo takie recenzje są wyłapywane i usuwane; widziałam już wiele takich recenzji kosmetyków Marizy, gdzie osoby pisały, że używają danego produktu od tygodnia, 3 dni itd. takie recenzje właśnie nie są mile widziane na KWC...
Kurcze jeszcez jak dadza taki w miarę naturalny oddcien to oddam mamie gorzej jak dadzą jak dla murzynki ... musze to przemysleć
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.