pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 14:13   #1
nicha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
GG do nicha
Smile

pytanie


witam serdecznie
mam 50 lat i jakoś nie mogę odnaleźć swojego stylu, zawsze chodziłam ubrana na sportowo ale teraz chciałabym wyglądać ładnie i z klasą tylko nie wiem jak to zrobić , mam również kłopot z dobraniem koloru, czy można coś na to poradzić?
nicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 17:20   #2
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: pytanie

Na samym początku przydałoby się zdjecie i określenie typu kolorystycznego...
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 17:36   #3
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: pytanie

Załącz zdjęcie I odpowiedz na te pytania:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:33   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: pytanie

Czy może ktoś określić mój typ kolorystyczny Przepraszam nicha, że się tak podpinam pod Twój wątek, ale nie chce zakładać nowego, a za bardzo nie potrafię sobie dobrać "makijażowych kolorków" Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Dosyć szybko i zawsze na czerwono Po kilku dniach przebywania na słońcu dostaje wysypki i nigdy nie zaobserwowałam innego odcienia opalenizny niż czerwony.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Zielone z ciemniejszą obwódką i jakieś tam plamki dostrzegłam Brwi i rzęsy mam dość jasne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi są, ale bardzo delikatne, prawie niewidoczne i w sumie trudno mi określić ich kolorek

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Moja cera jest bardzo jasna, wpada w róż z powodu naczynek, rumienie się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włoski - dość jasny blond przeplatany takimi ciemniejszymi pasemkami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Sama nie wiem jaki kolorek gości na moich ustach Chyba bliżej mu jednak do czerwieni

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuje się w kolorach dość żywych. Nie lubię szarości, zieleni i pomarańczy.

Edytowane przez Milka19
Czas edycji: 2006-11-22 o 08:31
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:30   #5
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: pytanie

Milka, wstępnie powiedziałabym, że lato, ale nie jestem pewna - może masz jeszcze jakieś inne zdjęcia?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:53   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: pytanie

Cytat:
Napisane przez Joey
Milka, wstępnie powiedziałabym, że lato, ale nie jestem pewna - może masz jeszcze jakieś inne zdjęcia?
Dziękuje Obecnie nie mam niestety innych
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.