Dzięki Aga za artykuł. :)))))))))0 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-14, 11:11   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Dzięki Aga za artykuł. :)))))))))0


Dzięki Aga za Artykuł o makijażach na wiosnę! Cudowne te kosmetyki Revlon (Podobają Ci się?). Szczególne moje zainteresowanie wzbudził podklad. Wiem, że już strasznie Cię wymęczyłam jeli chodzi o rozświetlanie cery mieszanej... ale nie mogę nie zapytać. (Mam nadzieję,że się na mnie nie zdenerwujesz bardzo). Więc tak: Skoro ten podkład nie ma w sobie żadnych drobinek to może... najpierw zmatowić cerę kremikiem i absorbentkami a potem na podkład jeszcze puder (no własnie, czy to nie zniszczy efektu rozświetlenia?). Acha i jeszcze jedno: Wiem, że to zdjęcie reklamujace Revlon to przerobili komputerowo itp, ale chcialam zapytac czy taki (no niech bedzie podobny) efekt mozna uzyskac rozswietlajac czy matujac cere(a moze jedno i drugie?) Dzięki Aga i prosze nie gniewaj sie za moją nachalność!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 07:56   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Dzięki Aga za artykuł. :)))))))))0

Droga Nici [img]icons/icon7.gif[/img]
Zeby osiagnac podobny efekt - bardzo naturalny, powinnas sie niestety odrobine choc opalic lub nalozyc na twarz i cialo o ladnym miodowym odcieniu samoopalcz. Mozesz wtedy rozswietlac cialo - najlepiej rowniez punktowo np.: pudrem. Nie zostawi tlustych plam i jest bardzo wydajny.

Natomiast nie wiem prawde mowiac jak zaaraguje z tymi kosmetykami np. krem matujacy. Ale mozesz wyprobowac, jesli nie bedzie sie rozwarstwial podklad - jest ok.
Zakladajac, ze krem jest nie za ciezki. Naloz podklad na cala buzie, delikatnie go przypudruj - najlepiej pudrem lekko brazujacym. Nie moze byc za jasny. Z transparentnych polecam Ci ewentualnie Meteoryty Guerlain'a, ktore nie ingeruja drastycznie w kolor podkladu. I dopiero na to poloz punktowo rozswietlacz. Najlatwiej bedzie Ci chyba zastosowac puder. I niezbyt duzym pedzlem musnij nim twarz na kosciacj policzkowych az po skronie, odrobine na luku brwiowym, przy nasadzie wlosow, mozesz tez na zuchwie, ale omijaj srodkowa partie twarzy. Podklad jest na tyle delikatny, ze i tak bedzi przebijal - mam nadzieje ze nie mocno - Twoj naturalny polysk skory. Ale nie powinnas sie tym przejmowac. Absorbentkami osuszaj co jakis czas czolo, brode czy nosek. A w letnim makijazu twarz nie powinna byc matowo - pudrowa. Wyglada wtedy niezdrowo [img]icons/icon7.gif[/img]

Jeszcze jedno. wybierajac kosmetyki - podklad, nie kieruj sie swoja obecna karnacja, tylko kolorem opalenizny. A wybierajac rozswietlacz wybierz odcien i kolor jaki chcilabys nadac swojej skorze. Jedne sa bardziej rozowe, inne bardziej wpadaja w brzoskwinie.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.