motyl- wzór na tatuaż ?!? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-05, 16:13   #61
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Najlepiej przyjść z własnym wzorem (motylka znalazłam, pozostałe tatuaże projektowałam już sama ), poza tym zawsze możesz poprosić o pomoc tatuażystę. Nieraz widziałam jak Robert robił projekty na zamówienie.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 17:48   #62
łobuz-Tyna
Zadomowienie
 
Avatar łobuz-Tyna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 003
GG do łobuz-Tyna
Wink Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

jesli chodzi zza Tobą tatuaz to rób i nie wahaj sie-przynajmniej jak tak zrobilam...nie załuje...tez mial byc motyl ,ale padło na tribala-smieje sie ze mam feniksa w tribalu(pocieszam sie ze tez ma skrzydła)

znam genialny salon,ale we....Wrocławiu.Zdobył mnóstwo nagrod i dyplomów.Polecam i pozdrawiam
łobuz-Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:29   #63
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Tez chcialam juz dawno zrobic sobie tatuaz.U mnie miala to byc wrozka-niby dzwoneczek ale potem stwierdzilam ze rzeczywiscie tatuaz powinien cos przekazywac a nie byc tylko przypadkowym obrazkiem na moim ciele,ktory zostanie juz do konca,o ile go nie wywabie.A nie zrobilam go z kilku powodow,moja rodzina nie lubi i to bardzo takich rzeczy no i przede wszystkim nie znalazlam nic takiego co chcialabym zeby bylo ze mna do konca zycia.Kilka lat temu juz wsiadalam do samochodu i jechalam do studia ale(na szczescie)wyciagnal mnie z niego moj brat i prosba i grozba namawial zebym sobie tatuazu nie robila.I chyba jednak nie chce miec tatuazu aczkolwiek czasem podobaja mi sie u kogos,ale to naprawde zdaza sie rzadko.
Natomiast nawiazujac do tematu oklepanych i zle kojarzacych sie wzorow to u mnie sa to delfiny.Kiedys baaardzo mi sie podobalo ale kazdy kto to slyszal mowil,ze delfiny nosza...hm,panie lekkich obyczajow.No i takie skojarzenie mi zostalo.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:42   #64
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

.. oj chodzi za mna ten tatuaz i chodzi a czas nie stoi w miejscu! Z jednej strony na pewno nie bedzie to pochopne dzialanie; faktycznie poswiece czas na stworzenie wyjakowego wzoru (zapewne nie sama, bo zdolnosci plastyczne mam ograniczone,ale prawdopodobnie wybiore sie do p.Roberta z Florianskiej i przedyskutuje temat a moze jakis inny "projektant" sie jeszcze znajdzie) a z drugiej str super byloby zdazyc przynajmniej przed Sylwestrem zeby sie wszystko wygoilo i z 3 tygodnie na jakies male opalanko zostalo
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:22   #65
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

ja tez mam juz swoj tatuaz chyba z 5 lat. Na kosci ogonowej wytatuowalam sobie slonce. Kocham slonce, dodaje mi energi i checi do zycia a w pochmurne dni, jak ktos mi mowi "e, lipa, slonca nie ma" odwracam sie tylem i mowie zdziwiona "jak to, oczywiscie, ze jest "
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 22:23   #66
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez emurulez77
ja tez mam juz swoj tatuaz chyba z 5 lat. Na kosci ogonowej wytatuowalam sobie slonce. Kocham slonce, dodaje mi energi i checi do zycia a w pochmurne dni, jak ktos mi mowi "e, lipa, slonca nie ma" odwracam sie tylem i mowie zdziwiona "jak to, oczywiscie, ze jest "
fajna historia z Twoim sloneczkiem niezaleznym od pogody za oknem
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 23:56   #67
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez emurulez77
ja tez mam juz swoj tatuaz chyba z 5 lat. Na kosci ogonowej wytatuowalam sobie slonce. Kocham slonce, dodaje mi energi i checi do zycia a w pochmurne dni, jak ktos mi mowi "e, lipa, slonca nie ma" odwracam sie tylem i mowie zdziwiona "jak to, oczywiscie, ze jest "
Ty masz Słońce, a ja mam cały Wszechświat na nadgarstku (astronomia jest moim hobby).
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 12:25   #68
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez emurulez77
ja tez mam juz swoj tatuaz chyba z 5 lat. Na kosci ogonowej wytatuowalam sobie slonce. Kocham slonce, dodaje mi energi i checi do zycia a w pochmurne dni, jak ktos mi mowi "e, lipa, slonca nie ma" odwracam sie tylem i mowie zdziwiona "jak to, oczywiscie, ze jest "
Świetne Taak - słońce też fajny motyw.. Biorę je pod uwagę, tuż obok motyla
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 14:00   #69
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez irmi_m
.. oj chodzi za mna ten tatuaz i chodzi a czas nie stoi w miejscu! Z jednej strony na pewno nie bedzie to pochopne dzialanie; faktycznie poswiece czas na stworzenie wyjakowego wzoru (zapewne nie sama, bo zdolnosci plastyczne mam ograniczone,ale prawdopodobnie wybiore sie do p.Roberta z Florianskiej i przedyskutuje temat a moze jakis inny "projektant" sie jeszcze znajdzie) a z drugiej str super byloby zdazyc przynajmniej przed Sylwestrem zeby sie wszystko wygoilo i z 3 tygodnie na jakies male opalanko zostalo
hmm... ale tatuazu nie robi sie po to, zeby go pokazac... bo imprez bedzie jeszcze mnostwo, a tatuaz robisz raz na zawsze... tatuaz robisz dla siebie, zeby jakos sie uzupelnic, czuc sie z tym dobrze, a nie po to, zeby na sylwestra wszyscy go mogli zobaczyc...
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 14:11   #70
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
hmm... ale tatuazu nie robi sie po to, zeby go pokazac... bo imprez bedzie jeszcze mnostwo, a tatuaz robisz raz na zawsze... tatuaz robisz dla siebie, zeby jakos sie uzupelnic, czuc sie z tym dobrze, a nie po to, zeby na sylwestra wszyscy go mogli zobaczyc...
no jasne, z tym Sylwestrem chodzilo bardziej o przedzial czasowy, ze marzyl mi sie jeszcze w tym roku Nie planuje tatuazu jako czesci kreacji Sylwestrowej, ani juz z nim ubierac sie specjalnie tak zeby bylo go widac, natomiast lekko opalowna wolalabym byc, bo lepiej sie czuje To w kwestii sprostowania
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 14:12   #71
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

A moim zdaniem tatoo robi się właśnie po to, by go innym okazać
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 14:14   #72
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez aga87
Świetne Taak - słońce też fajny motyw.. Biorę je pod uwagę, tuż obok motyla
Sloneczko fajne, ale ja pozostaje przy moim motylq kocie lapki tez mi chodza po glowie, ale chyba nie mialy by dla mnie glebszego sensu, co grozi szybkim znudzeniem sie..
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 14:55   #73
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez aga87
A moim zdaniem tatoo robi się właśnie po to, by go innym okazać
tatuaz nie ma byc "szpanem"... nie o to chodzi, nie taka jest idea tatuowania sie...
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 15:03   #74
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
tatuaz nie ma byc "szpanem"... nie o to chodzi, nie taka jest idea tatuowania sie...
tez uwazam, ze to nie powinien byc szpan. Oczywiscie jesli go widac to jest to pewna forma ozdoby (robie bo mi sie to podoba) Chyba malo kto specjalnie ukrywa tatuaze. Z drugiej strony, przeciez nie kazdemu tatuaze sie podobaja Trzeba byc przekonanym do swojego wyboru, bo mozna spotkac sie takze z krytyka..
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 17:24   #75
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
tatuaz nie ma byc "szpanem"... nie o to chodzi, nie taka jest idea tatuowania sie...
nie chodzi mi o szpan, bo szpanu nie znosze. Ale nie oszukujmy sie , ze tatuaże robi sie jedynie "dla siebie". To nieprawda. Robisz tatuaż i chcesz sie nim pochwalic - pokazac innym częśc swojej osobowości - pokazac innym, że jestes oryginalny. Chodzi mi wylacznie o pozytywny aspekt.
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 17:31   #76
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

hmm... wg mnie nie ozdabianie swojego ciala i ekstrawagancki wyglad czy co tam jeszcze moze byc, czyni Cie oryginalnym, a to jaka jestes, jakie masz poglady, w czym gustujesz, czym sie interesujesz... a tatuaz robi sie tylko dla siebie, bo w koncu to Ty bedziesz go nosila cale zycie, a nie inni... i ja mojego tatuazu nie robilam po to, zeby go pokazywac... wrecz przeciwnie i dlatego widac tylko jego polowe, a reszte ujrzec mogla tylko wybrani
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 18:31   #77
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
a jedyny wzor na tatuaz motyla, ktory mi sie spodobal zamieszczam

Ten jest naprawdę ładny.
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 20:40   #78
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
hmm... wg mnie nie ozdabianie swojego ciala i ekstrawagancki wyglad czy co tam jeszcze moze byc, czyni Cie oryginalnym, a to jaka jestes, jakie masz poglady, w czym gustujesz, czym sie interesujesz... a tatuaz robi sie tylko dla siebie, bo w koncu to Ty bedziesz go nosila cale zycie, a nie inni... i ja mojego tatuazu nie robilam po to, zeby go pokazywac... wrecz przeciwnie i dlatego widac tylko jego polowe, a reszte ujrzec mogla tylko wybrani
hmm ciekawa dyskusja sie wywiazala Moim zdaniem tatuaz robi sie wylacznie dla siebie.. ja powaznie zastanawialam sie jakie sa powody, ze chodzi mi to po glowie.. bliska osoba, ktora generalnie nie interesuje sie tatuazami powiedziala " jesli powodem ma byc zwrocenie na siebie uwagi, dodanie sobie urody- zastanow sie powaznie, bo zachwyty beda jednorazowe, w pierwszych dniach posiadania tatuazu, a potem on spowszednieje (przynajmniej osobom wokol Ciebie) a Ty zostaniesz z nim na zawsze" I zdecydowanie sie z nia zgadzam Nie zrobie tatuazu, zeby sie nim chwalic; zrobie, bo mi sie podobaja i.. bedzie sie on wiazal z moja osobowoscia. W pewnym sensie jest to czesc Twojego wnetrza/ charakteru, chocby tego, ze np nie obchodza mnie negatywne skojarzenia dot. tatuazy i mam odwage to zrobic mimo nich; wiec po czesci zgadzam sie z kazda z Was. Moj tatoo tez nie bedzie widoczny w calosci dla pierwszej lepszej osoby, ale z pewnoscia po zrobieniu podziele sie ta radoscia z najblizszymi, szczegolnie tymi ktorzy wspieraja moj wybor
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 09:18   #79
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

i dobre masz podejscie... wiec kiedy robisz ten tatuaz?
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 09:34   #80
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez mamba
ten jest przepiękny ale to chyba jakaś wróżka a nie motyl
Moja koleżanka ma taki, z tym że kolorowy Jest piękny
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 09:48   #81
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
i dobre masz podejscie... wiec kiedy robisz ten tatuaz?
pewnie przygotowania jeszcze troche potrwaja, bo narazie zabieganie zwiazane z rozpoczeciem kolejnego sem. na uczelni uniemozliwiaja 100% skoncentrowanie sie na temacie, ale bede informowac na bierzaco o postepach
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 10:25   #82
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

hm...ja mam tatuaż ..i to wlasnie motyla
zrobilam go sobie na prezent na 18 urodziny czyli ..ho ho...ze trzy lata temu i nie zaluje i zalowac nie zamierzam. motylek przysiadł mi na lewym biodrze i..i jest tylko moj!!! zrobilam sobie tatuaz nie dla szpanu czy zeby sie popisac ale zeby miec cos swojego cos obrazującego moja osobowośc, moje wnetrze. Dla mnie motyl to symbol chwili, momentu, delikatności, ulotności, swoistego piękna, ale nie ogólnie przyjętych kanonow tylko osobistych wrazen. pozatym dodatkową zaleta mojego motylka jest to ze jest taki troszke sexi..i intryguje mojego TŻ
nie jest widoczny dla wszystkich jedynie moj Tż i ja na niego spoglądamy a wiedzą


o nim tylko niektórzy. To takie moje stworzonko!!! Pozatym tatuaż według mnie jest bardzo osobisty, wręcz intymny, jesli przemyślany i wymarzony.
kiedy robilam sobie tatuaz to myslalam tak: " lepiej coś zrobić i zalować najwyzej ze sie zrobilo niz zalować ze sie tego nie zrobilo" zreszta caly czas ide przez życie z takim nastawieniem. Trzeba łapać zycie za nogi bo ucieka a to wlasnie chwile i momenty w zyciu sa wazne i najpiekniejsze!!!!!
jesli jesteś mloda i masz ochote to zrob to zanim ochota minie bo potem pojawia sie w zyciu inne rzeczy i moze juz nie byc czasu na zrobienie czegos dla siebie!!!
ale sie filosofka ze mnie zrbila!!!!
ehhh pozdrawiam!!!
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 10:41   #83
G R Z E S Z N I K 25
Raczkowanie
 
Avatar G R Z E S Z N I K 25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

może macie jakieś ciekawe linki polskie lub zagraniczne galerii tatułaży bądź macie coś interesującego na dysq(niekoniecznie motyle.. ) bo też jestem na etapie zrobienia sobie czegoś..
__________________



...kobiety przychodzą i odchodzą, mięśnie zostają !!
G R Z E S Z N I K 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 10:53   #84
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez G R Z E S Z N I K 25
może macie jakieś ciekawe linki polskie lub zagraniczne galerii tatułaży bądź macie coś interesującego na dysq(niekoniecznie motyle.. ) bo też jestem na etapie zrobienia sobie czegoś..
tutaj któraś z dziewczyn wkleiła ciekawą stronkę- jest kilka godnych uwagi wzorów poszukaj- może znajdziesz coś dla siebie

http://www.bmezine.com/tattoo/bme-tatt.html
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 11:09   #85
G R Z E S Z N I K 25
Raczkowanie
 
Avatar G R Z E S Z N I K 25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
tutaj któraś z dziewczyn wkleiła ciekawą stronkę- jest kilka godnych uwagi wzorów poszukaj- może znajdziesz coś dla siebie

http://www.bmezine.com/tattoo/bme-tatt.html
dzięki,przeglądałem już je i wczesniejszy link(http://www.ivarsoy.as/ -jest kilka interesujących) !żaineterowany jestem czymś w rodzaju:skorpiona,smoka,p umy..hmm,sam jush niewiem
__________________



...kobiety przychodzą i odchodzą, mięśnie zostają !!
G R Z E S Z N I K 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 11:12   #86
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez aga87
nie chodzi mi o szpan, bo szpanu nie znosze. Ale nie oszukujmy sie , ze tatuaże robi sie jedynie "dla siebie". To nieprawda. Robisz tatuaż i chcesz sie nim pochwalic - pokazac innym częśc swojej osobowości - pokazac innym, że jestes oryginalny. Chodzi mi wylacznie o pozytywny aspekt.
Mów za siebie Nie każdy robi tatuaż aby się nim chwalić i pokazywać innym, jacy to nie jesteśmy oryginalni. Bo mi się marzy tatuaż na wzgórku łonowym i zapewniam, że pokazywała go wszystkim nie będę No, wiadomo, że mojemu TŻ jedynie
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 11:46   #87
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Moim zdaniem, motyle to najbardziej banalny i oklepany wzór, jaki tylko istnieje- poratować go może tylko mistrzowskie wykonanie. Tak samo jest z tatuażami w okolicach lędźwi- teraz ma je tam co czwarta dziewczyna.
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 12:15   #88
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

to tak jeszcze jak przy tatuazach jestesmy to wkleje cos, co mam na dysku, co znalazlam kiedys na internecie gdzies i mnie oczarowalo wg mnie jest przepiekne... wspaniale pokazuje, ze tatuowanie to sztuka... a no i mistrzowskie wykonanie zdjecia ehh... w sumie nie zrobilabym sobie czegos takiego, ale podziwiam to naprawde...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trybalkobieta.jpg (27,5 KB, 106 załadowań)
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 12:46   #89
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Może i motyle są banalne i oklepane, ale tatuaże nie powinno robić się dla mody. Jeśli chodzi o ubranie - lubię się wyróżniać. Jesli chodzi o tatuaże - nie obchodzi mnie, kto co ma.
Swojego motyla mam od 6.5 roku i bardzo go lubię. Mimo, iż wtedy już były uznawane za oklepane, to zwyczajnie chciałam go mieć.
Tatuaż na lędźwi też mam (ma 5.5 roku), ale jestem z niego dumna, bo w całości jest to mój projekt.
Mam jeszcze 2 inne - na nadgarstku i na wewnętrznej części ramienia.
Robiąc tatuaż wszystkie opinie typu "oklepane", "źle się kojarzy" itp. trzeba miec w "głębokim poważaniu" i kierować się wyłącznie swoimi preferencjami.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 13:10   #90
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Robiąc tatuaż wszystkie opinie typu "oklepane", "źle się kojarzy" itp. trzeba miec w "głębokim poważaniu" i kierować się wyłącznie swoimi preferencjami.
Popieram. Tatuazy jest sporo a cialo czlowieka ograniczone pod wzgledem powierzchni, wiec wydaje mi sie ze praktycznie kazdy wzor i miejsce mozna uznac za standardowe/ oklepane, jesli nie jest to slon na czole czy Joda na pośladku
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.