Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy bedziesz na spotkaniu Wizazanek w Manchesterze 6/03/2011?
Tak, przybede z miła chęcią. 8 80,00%
Nie, i nie pytajcie dlaczego. 2 20,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 18:11   #811
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Oj, Kasiu, wlasnie- dziekuje za zdjecia
Justynko- to swietnie, ze Twoja kolezanka znalazla blokerki Juz sie go nie moge doczekac!
Luca- rozwalilas mnie swoim pytaniem o, ekhm, 'ZA DUZA GLOWE'
Poza tym ciekawe skad Ci ta druga broda wyrasta, bo ja zadnej nie dostrzeglam, ale moze bym musiala sie z lupa przyjrzec? Musze pamietac, coby wziac takowa ze soba na nastepne spotkanko
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:24   #812
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

widzisz Aniu, człowiek się nudzi to i głupieje hehe

ale ide zaraz na włoski to mnie sie pierdoły przestaną trzymać.

tak mi sie przypomniało. jak wspominalam TZ o tym ze moze na jakies balety pojdziemy, to bardzo cie ucieszyl ze znalazlam takie fajne dziewczyny i powiedzial ze mam jego blogoslawienstwo i mam sie bawic dobrze. on w miedzy czasie urzadzi u nas w domu poker night

czekam az bedzie cieplo i przyjedziecie do mnie na grylla
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:11   #813
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Jej, jaki dzis zajety dzien mialam, chyba pierwszy raz od trzech miesiecy Padam na twarz prawie, wiec dzis wieczorem nie zamierzam robic nic wymagajacego.

Kasiu, wielkie dzieki za zdjecia

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ja mam duza glowe? bo wydaje mi sie taka nieproporcjonalna do reszty ciala i generalnie jest do pupy
Luca, rozbrajasz mnie normalnie Wszystko w porzadku zarowno z Twoja broda, jak i z Twoja glowa

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
A u mnie w pracy male zawirowanie, bo menagerka nam zmienila wszystkie accounts, moje wszystkie zabrala i dostalam 10 nowych, wiec duzo nauki przede mna
Baaaardzo mnie to cieszy!
Bardzo dobrze, ze masz takie podejscie do tego Ja patrze na tego typu rzeczy podobnie, nauka oznacza nie tylko mozliwosc rozwoju, ale i brak nudy

Aniu, co do transportu publicznego, to ja sama juz sie zrazilam po grudniu spedzonym na zgadywaniu czy tym razem tramwaj przyjedzie, czy nie stanie znienacka kolejny raz pomiedzy stacjami i czy znow nie bede musiala urzadzac biegu na przystanek autobusowy w poszukiwaniu jakiejkolwiek drogi by dostac sie do pracy
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:13   #814
muaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hejka

haniu kochana jestes i oczywiscie dziekuje za foteczki mordki ucieszone wiec na pewno bylo fajnie i o to chodzi a kolejnego razu nie popuszcze

luca a na balety to ja juz sie na pewno pisze lubie wychodzic pobalowac a jeszcze w tak dostojnym towarzystwie to wielki bonus ja osobiscie tez sie nie moge doczekac sezonu grillowego no ale jeszcze troszeczke a czy Ty to ta sliczna czarnulka z krotkimi dosc wloskami ?

justitia dzisiaj mi doszedl wlasnie ten avonowski mineral i w sobote go na pewno wyprobuje i dam znac jak sie sprawil
co do butow to ja az tak wysoka nie jestem bo ok 166cm ale jakos do tej pory nie chcialam kupowac wysokich butow ze wzgledu na zylaki ale od czasu do czasu mozna zalozyc zarazila mnie takim szalenstwem kumpelka ktora ma za✂✂✂isty styl i kocham jej wszystkie buty a ze ma taki sam rozmiar jak i ja to zawsze sobie przymierzam i patrze jakie do mnie pasuja

anyolek jest na to rozwiazanie zrobic prawko i jezdzic samochodem wtedy pretensje mozesz miec do siebie

ech jestem w trakcie uczenia mojej malej siusiania do nocniczka no i udalo jej sie raz a teraz siusia w majtki.... no ale coz musi sie nauczyc wolac i czuc ze siusiu chce a nie ma juz pieluszki.
w ogole jakis dzisiaj dziwn dzien jest.... brzydka pogoda i do niczego humory
muaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:45   #815
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Hej dziewczyny,

Nie ma szans, zebym nadrobila wszystkie tematy, wiec nawet nie probuje

Ja mialam super dzien wczoraj! W Londynie piekna sloneczna pogoda, niebiesciutkie niebo! Bylismy w muezum figur woskowych i swietnie sie bawilam, nawet sie nie spodziewalam, ze tak fajnie bedzie. Polazilismy tez sporo po Londynie a na droge powrotna kupilam sobie do poczytania oczywiscie Glamour z blyszczykiem grejfrutowym

Bylam dzis w paru sklepach i szukalam Glamour z kremem pod oczy, ale nigdzie nie znalazlam. Jak ktorejs sie trafi, to prosze tez dla mnie kupic. Akurat mi sie krem pod oczy konczy i bym chetnie ten wyprobowala.

Kasiu, ja rowniez dziekuje za zdjecia.
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:20   #816
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
luca a na balety to ja juz sie na pewno pisze lubie wychodzic pobalowac a jeszcze w tak dostojnym towarzystwie to wielki bonus ja osobiscie tez sie nie moge doczekac sezonu grillowego no ale jeszcze troszeczke a czy Ty to ta sliczna czarnulka z krotkimi dosc wloskami ?
oj, ktoś tu mnie pomylił z Justitia chyba
ja to ciemnobrązowa z prostymi włosami, w pasiaku brązowo-brązowym nie mniej śliczna

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Nie ma szans, zebym nadrobila wszystkie tematy, wiec nawet nie probuje

Ja mialam super dzien wczoraj! W Londynie piekna sloneczna pogoda, niebiesciutkie niebo! Bylismy w muezum figur woskowych i swietnie sie bawilam, nawet sie nie spodziewalam, ze tak fajnie bedzie. Polazilismy tez sporo po Londynie a na droge powrotna kupilam sobie do poczytania oczywiscie Glamour z blyszczykiem grejfrutowym

Bylam dzis w paru sklepach i szukalam Glamour z kremem pod oczy, ale nigdzie nie znalazlam. Jak ktorejs sie trafi, to prosze tez dla mnie kupic. Akurat mi sie krem pod oczy konczy i bym chetnie ten wyprobowala.

Kasiu, ja rowniez dziekuje za zdjecia.
Londyn, Madziu Londyn:lov e:. oddałabym zycie aby tam mieszkać !!!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 22:52   #817
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

witam dziewczeta ciesze sie ze wszystkie zadowolone ze zdjec, tylko troche malo ich wyszlo, obiecuje ze nastepnym razem sie poprawie

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
dziekuje Kasi za zdjecia!!! na nastepne spotkanie musze sie podmalowac bo wygladam jak zombi i chyba rosnie mi 2 broda powoli, niedobrze

dziewczyny, czy ja mam duza glowe? bo wydaje mi sie taka nieproporcjonalna do reszty ciala i generalnie jest do pupy
Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość

Luca, rozbrajasz mnie normalnie Wszystko w porzadku zarowno z Twoja broda, jak i z Twoja glowa
no wlasnie z ta glowa to chyba nie wszystko w porzadku jestes, skoro Luca tu z takimi teoriami wyskakuje

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
hejka

haniu kochana jestes i oczywiscie dziekuje za foteczki mordki ucieszone wiec na pewno bylo fajnie i o to chodzi a kolejnego razu nie popuszcze

luca a na balety to ja juz sie na pewno pisze lubie wychodzic pobalowac a jeszcze w tak dostojnym towarzystwie to wielki bonus ja osobiscie tez sie nie moge doczekac sezonu grillowego no ale jeszcze troszeczke a czy Ty to ta sliczna czarnulka z krotkimi dosc wloskami ?

justitia dzisiaj mi doszedl wlasnie ten avonowski mineral i w sobote go na pewno wyprobuje i dam znac jak sie sprawil
co do butow to ja az tak wysoka nie jestem bo ok 166cm ale jakos do tej pory nie chcialam kupowac wysokich butow ze wzgledu na zylaki ale od czasu do czasu mozna zalozyc zarazila mnie takim szalenstwem kumpelka ktora ma za✂✂✂isty styl i kocham jej wszystkie buty a ze ma taki sam rozmiar jak i ja to zawsze sobie przymierzam i patrze jakie do mnie pasuja

anyolek jest na to rozwiazanie zrobic prawko i jezdzic samochodem wtedy pretensje mozesz miec do siebie

ech jestem w trakcie uczenia mojej malej siusiania do nocniczka no i udalo jej sie raz a teraz siusia w majtki.... no ale coz musi sie nauczyc wolac i czuc ze siusiu chce a nie ma juz pieluszki.
w ogole jakis dzisiaj dziwn dzien jest.... brzydka pogoda i do niczego humory
o ja na baletowanie tez sie jak najbardziej pisze
i na grilla...och jak mi sie teskni za grillowanym camembertem, z zurawina i sosem czosnkowych i zimnych lechem z butelki....


Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
oj, ktoś tu mnie pomylił z Justitia chyba
ja to ciemnobrązowa z prostymi włosami, w pasiaku brązowo-brązowym nie mniej śliczna



Londyn, Madziu Londyn:lov e:. oddałabym zycie aby tam mieszkać !!!

a zle ci na tej Twojej waliskiej wsi ?
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 23:11   #818
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
o ja na baletowanie tez sie jak najbardziej pisze
i na grilla...och jak mi sie teskni za grillowanym camembertem, z zurawina i sosem czosnkowych i zimnych lechem z butelki....
Ojej, mam wlasnie gwaltowny atak Malego Gloda

Dobra, wrzucam linki do informacji o wystawach kotow: tutaj grafik na najblizszy rok, a tutaj wiecej o wystawie kotow w Wigan, ktora odbedzie sie w najblizsza sobote 12.03. Jest ktos zainteresowany?
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 06:08   #819
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
o ja na baletowanie tez sie jak najbardziej pisze
i na grilla...och jak mi sie teskni za grillowanym camembertem, z zurawina i sosem czosnkowych i zimnych lechem z butelki....
oj chyba sobie zrobie ten przysmak na weekend, tylko w wersji patelnianej

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
a zle ci na tej Twojej waliskiej wsi ?
wiesz, dobrze że tak. żaliłam się przecież nuda, nuda, nuda - to nie na moje słabe nerwy

ta sie do was spieszyłam na wątek, że wylałam zieloną herbate na dywan echhh czy ja sie kiedykolwiek ogarnę??

miłego dna dziewczyki
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 09:13   #820
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Jej, jaki dzis zajety dzien mialam, chyba pierwszy raz od trzech miesiecy Padam na twarz prawie, wiec dzis wieczorem nie zamierzam robic nic wymagajacego.
Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, ze masz takie podejscie do tego Ja patrze na tego typu rzeczy podobnie, nauka oznacza nie tylko mozliwosc rozwoju, ale i brak nudy
Ja lubie takie zajmujace dni, czas szybko leci a mi teraz naprawde baaaardzo zalezy by czas szybko zlecial do czerwca...
W pracy moja managerka cale szczescie co pol roku robi takie zawirowanie, co nas bardzo cieszy, bo wiadomo, nowe obowaiazki na poczatku zajmuja duzo czasu a pozniej, sie do nich przywyka i zajmuja coraz mniej czasu.. i sie robi nudno....
Innych opcji rozwoju u mnie w pracy nie ma, ostatnio byla redukcja etatow i wszystkie stanowiska poobkrajane, nie ma gdzie sie przeniesc...
A mi podobaloby sie HR, albo logistyka..

Szczerze mowiac, gdyby nie to ze w glowie mi tylko dzidzius, to chyba bym sie wziela za szukanie innej pracy, najlepiej gdzies w centrum.. ale jak zmienie w prace i od razu bym zaciazyla, to nici z macierzynskiego ....

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
a czy Ty to ta sliczna czarnulka z krotkimi dosc wloskami ?
A to chyba o mnie mova nie zebym sie uwazala za sliczna czarnulke, ale jako jedyna mam ciemne dosc krotkie wlosy

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
justitia dzisiaj mi doszedl wlasnie ten avonowski mineral i w sobote go na pewno wyprobuje i dam znac jak sie sprawil
co do butow to ja az tak wysoka nie jestem bo ok 166cm ale jakos do tej pory nie chcialam kupowac wysokich butow ze wzgledu na zylaki ale od czasu do czasu mozna zalozyc zarazila mnie takim szalenstwem kumpelka ktora ma za✂✂✂isty styl i kocham jej wszystkie buty a ze ma taki sam rozmiar jak i ja to zawsze sobie przymierzam i patrze jakie do mnie pasuja
To trzymam kciuki bys byla zadowolona z tego podkladu... ebo jak wyrzucilas pieniadze w bloto to bede sie czula winna...
166cm to w sam raz na szpileczki ja generalnie swoj wzrost toleruje, ale wlasnie utrudnia mi to w kupowaniu fajnych bucikow – juz nie chodzi o numeracje, bo sa kazde buty w moim rozmiarze, ale jak to wyglada na stopie wielkiej... niesmacznie


Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
ech jestem w trakcie uczenia mojej malej siusiania do nocniczka no i udalo jej sie raz a teraz siusia w majtki.... no ale coz musi sie nauczyc wolac i czuc ze siusiu chce a nie ma juz pieluszki.
alez Ci zazdroszcze tego “problemiku”... moze sie kiedys doczekam sama nocnikowania mojego malucha



Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość

Ja mialam super dzien wczoraj! W Londynie piekna sloneczna pogoda, niebiesciutkie niebo! Bylismy w muezum figur woskowych i swietnie sie bawilam, nawet sie nie spodziewalam, ze tak fajnie bedzie. Polazilismy tez sporo po Londynie a na droge powrotna kupilam sobie do poczytania oczywiscie Glamour z blyszczykiem grejfrutowym

Bylam dzis w paru sklepach i szukalam Glamour z kremem pod oczy, ale nigdzie nie znalazlam. Jak ktorejs sie trafi, to prosze tez dla mnie kupic. Akurat mi sie krem pod oczy konczy i bym chetnie ten wyprobowala.
.
Madziu ja tez poluje jeszcze na ten krem pod oczy, ale nie moge trafic
Jak juz znajde jakies glamour to jest z blyszczykiem...

Co do Londynu to naprawde mozna tam fajnie spedzic czas
Ja bylam w museum figure woskowych kilka lat temu a wiem ze od tego czasu “zbior” sie baaaardzo powiekszyl!!!!

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
i na grilla...och jak mi sie teskni za grillowanym camembertem, z zurawina i sosem czosnkowych i zimnych lechem z butelki....
Haha to bedziemy z Luca sie musialy dogadac, ktora robi grila pierwsza

......................... ..................

A ja dziewczyny juz spakowana
Rany ile rzeczy zabieramy! Masakra, ledwo sie walizka domknela...
A 4 bombonierki zajely caly jeden bagaz podreczny...
Dzisiaj jeszcze silownia, kosmetyczka, jutro praca i w droge


Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-03-10 o 10:18 Powód: dopisek
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:23   #821
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość



Haha to bedziemy z Luca sie musialy dogadac, ktora robi grila pierwsza

......................... ..................

A ja dziewczyny juz spakowana
Rany ile rzeczy zabieramy! Masakra, ledwo sie walizka domknela...
A 4 bombonierki zajely caly jeden bagaz podreczny...
Dzisiaj jeszcze silownia, kosmetyczka, jutro praca i w droge

mi to obojetnie gdzie, byleby w milym towarzystwie no i z camembertem oczywiscie :P

no i zycze milej i bezpiecznej podrozy kochana! bawcie sie dobrze i wracajcie do nas szybko
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 12:33   #822
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

bede miec dostep do neta wiec bede do Was tutaj zagladac
bo po tygodniu nie nadrobie
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:03   #823
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Justitka- widze, ze jestes w pelni zmobilizowana do pakowania, ja to zawsze wszystko na lastminute.com
Ah, no i glowa do gory- zobaczysz, ze doczekasz sie takiego kochanego szkraba wkoncu
A teraz dziewczyny mam do Was pytanko!!! Pytalam juz na podrozniczym, ale moze tu, wsrod 'swoich' znajde odpowiedz? A wiec: czy ktoras z Was odwiedzila moze Majorce, a konkretnie chodzi mi o miejscowosc Palma Nova? Albo miejcowosc Ayia Napa na Cyprze? Wlasnie z TZ-em szukamy jakiegos fajnego miejsca na tegoroczne wakacje i interesuja mnie wszelkie opinie. Oczywiscie Tripadvisor sprawdzony, hotele praktycznie tez wybrane, tylko interesuja mnie dodatkowe informacje coby moc podjac decyzje
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:33   #824
muaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

witajcie

dzieciaczki spia to zagladam do Was ale pogoda ponura co to wiatrzysko... blee

justitka no masz bardzo ciemne wlosy a farbujesz moze czy takie natural ?
ja mam ex bratowa taka wysoka i tez narzeka ze nie moze wysokich obcasow nosic a ja jej zawsze zazdroscilam wzrostu bo czulam sie przy niej mala ale teraz doceniam moj wzrost
zycze rowniez bezpiecznej podrozy i super udanego czasu i pogody
a co do szkraba to sie doczekasz doczekasz a co do zmiany pracy nawet jesli nie dostaniesz macierzynskiego to dostaniesz inna pomoc a masz 8 miesiecy zeby nadal pracowac wiec niekoniecznie zmiana pracy oznacza brak macierzynskiego. ale maslo maslane ale pewnie wiesz o co mi chodzi
zycze duuzoo "owocnego" sexu
co do podkladu to kochana jak nie bede zadowolona to go zwroce mam na to 3 miechy a £5 nie jest to kosmiczna cena tak czy owak nie martw sie

luca no juz wiem ktora jest ktora slepa zmeczona ja nie zauwazylam z boku opisow kto jest kto i nie masz zadnej duzej glowy! a druga broda? ja to ja mam ale ty ?
no i zwolnij troche tempo bo zaraz zrzucisz obiadek na podloge

gasienica a pojechaliscie autem do Londynu czy moze pociagiem? ciesze sie ze spedziliscie fajny czas

anyolek ja niestety nie pomoge z Majorka bo nigdy nie bylam

haniu i laseczki jak zaczniemy grilowac to pod koniec lata sie w ubrania obecne nie zmiescimy
muaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:50   #825
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Ja lubie takie zajmujace dni, czas szybko leci a mi teraz naprawde baaaardzo zalezy by czas szybko zlecial do czerwca...


my sie postaramy umilic ci te dni jak ci smutno czy cos, to daj znac. ja cie chetnie wyciagne do kina na babski komedie sie posmiac i zapomniec o szarej rzeczywistosci!

[/QUOTE]A mi podobaloby sie HR, albo logistyka.. [/QUOTE]

ja tez kiedys myslalam o HR, ale wszedzie mile widziane kwalifikacje CIPD a te kosztuja pare tysiecy! przez jakis czas sie za tym rozgladalam, ksiazki kupilam, zeby sie w domu uczyc, ale nic nie wyszlo. moze jeszcze kiedys do tego marzenia powroce.

[/QUOTE]Madziu ja tez poluje jeszcze na ten krem pod oczy, ale nie moge trafic Jak juz znajde jakies glamour to jest z blyszczykiem... [/QUOTE]

jak ja gdzies znajde dwa to dla ciebie tez kupie

[/QUOTE] Dzisiaj jeszcze silownia, kosmetyczka, jutro praca i w droge [/QUOTE]

bezpiecznego lotu i baw sie dobrze!


Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
bede miec dostep do neta wiec bede do Was tutaj zagladac
bo po tygodniu nie nadrobie
po jednym dniu jest ciezko!!

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
gasienica a pojechaliscie autem do Londynu czy moze pociagiem? ciesze sie ze spedziliscie fajny czas
megabusem tanio, 12 funtow w dwie strony, podroz 5 godzin, ale za takie pieniadze to nie ma co narzekac. na ploteczkach z kolezanka szybko minela.

[/QUOTE]anyolek ja niestety nie pomoge z Majorka bo nigdy nie bylam [/QUOTE]

ja tez niestety nie bylam

I jak tam czwartek wam zlecial? Ja mialam szkolenie, time managemet, srednio mi sie przydalo, bo wyszlo, ze jestem calkiem niezle zorganizowana Dzis wieczorem nowe szpilki i hotel na polsacie i jutro dostepne na ipli Milego wieczorku
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:33   #826
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Witojcie kobiety

ach rozwaliłam sie na kanapie a tu mam tyle rzeczy to zrobienia

wypilingowałam sie peelingiem Lirene pomaranczowym i tak sie wczulam ze czuje kazde naczynko krwionosne na udzie i jest mi tak błogo

któraś z was (przepraszam, ale nie pamietam która, nie bijcie) wspominała o peelingu kawowym dostępnym w Boots. czy mozna prosić o nazwe

czekaja mnie dzis 3 serie prania, a że boje się pralki i odgłosu wirowania, zrobie sobie drinka na odwage

do pozniej!!

Justynko - miłego pobytu ale wracaj nam szybko!!!!! i zeby lot był znośny i w ogole zebys sie super bawiła
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:46   #827
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Zajety dzien za mna znowu, ale wieczor nie bedzie juz tak spokojny jak wczoraj, bo sprzatanie na mnie czeka i dzis sie raczej nie wymigam od tego

Na Cyprze ani na Majorce nie bylam niestety

Na grillowanie ja zapatruje sie tak samo - niewazne gdzie, byle w dobrym towarzystwie Grillowanego camemberta nigdy nie jadlam, ale lubie wszelkie sery i lubie tez camembert, wiec grillowany z tymi wszelkimi dodatkami musi byc po prostu boski! Ja lubie za to kotleciki z cheddara, ktore mozna kupic w Aldim - pychotka! A do tego suroweczka z kapusy, kukurydzy, papryki i duuuzej ilosci majonezu... oj ale sie rozmarzylam

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Ja lubie takie zajmujace dni, czas szybko leci a mi teraz naprawde baaaardzo zalezy by czas szybko zlecial do czerwca...
W pracy moja managerka cale szczescie co pol roku robi takie zawirowanie, co nas bardzo cieszy, bo wiadomo, nowe obowaiazki na poczatku zajmuja duzo czasu a pozniej, sie do nich przywyka i zajmuja coraz mniej czasu.. i sie robi nudno....
Innych opcji rozwoju u mnie w pracy nie ma, ostatnio byla redukcja etatow i wszystkie stanowiska poobkrajane, nie ma gdzie sie przeniesc...
A mi podobaloby sie HR, albo logistyka..
Calkiem ciekawa strategia tej managerki Czas zleci Ci szybko, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
166cm to w sam raz na szpileczki ja generalnie swoj wzrost toleruje, ale wlasnie utrudnia mi to w kupowaniu fajnych bucikow – juz nie chodzi o numeracje, bo sa kazde buty w moim rozmiarze, ale jak to wyglada na stopie wielkiej... niesmacznie
Kurcze, ile ja bym dala za 166 cm wzrostu. Nakupilabym sobie takich 12-centymetrowych szpileczek No ale nie bede plakac, zawsze moglam wyrostnac do 2 metrow

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny juz spakowana
Rany ile rzeczy zabieramy! Masakra, ledwo sie walizka domknela...
A 4 bombonierki zajely caly jeden bagaz podreczny...
Dzisiaj jeszcze silownia, kosmetyczka, jutro praca i w droge
Zycze Ci milego wyjazdu, zrelaksuj sie troche i odpocznij Tak jak dziewczyny juz napisaly w koncu bedzie dobrze i pewnego dnia tylko ze smutnym usmiechem bedziesz ten kiepski czas wspominac

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
dzieciaczki spia to zagladam do Was ale pogoda ponura co to wiatrzysko... blee
A Ty opiekujesz sie takimi maluszkami czy troche starszymi dziecmi tez? I jak taka opieka wyglada, czy np. z takimi dziecmi trzeba sie caly czas bawic, organizowac im jakos czas i posilki? Tak w ogole to od razu mi sie moje przedszkole przypomnialo

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
I jak tam czwartek wam zlecial? Ja mialam szkolenie, time managemet, srednio mi sie przydalo, bo wyszlo, ze jestem calkiem niezle zorganizowana
Gratuluje zorganizowania

O peelingu kawowym do ciala to ja mowilam Ja mam ten i bardzo go sobie chwale: Dead Sea Source Indulgent Body Scrub, moj jest wlasnie w takim ciezkim sloiczku. Nie moge go w tym momencie znalezc na stronie Bootsa, ale pamietem ze jeszcze niedawno widzialam go na bootsowskich polkach
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:11   #828
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Kasiu, no pewnie, jak towarzystwo fajne to bez znaczenia gdzie i u kogo Camemberta chetnie sprobuje sama! Nigdy nie jadlam
Ja tam na Walijska wies tez chetnie bym sie wybrala

Aniu, generalnie to mam zawsze last minute ale tym razem mamy mase drobiazgow i rzeczy do zabrania, wiec musielismy zaczac to pakowac wczesniej, by o niczym nie zapomniec
A jeszcze wczoraj po pracy bylismy na silowni a ja na 20 do mojej pani Dorotki na mikrodermabrazji


Muaa (Agnieszka co nie?) farbuje wlosy na sredni braz, albo czerwony braz ale naturalne mialam tez bardzo ciemne, farbuje dla polysku i lekkiego wysuszenia, bo mi sie przetluszczaja szybko ..
Wiesz, nie wiem czy jestem gotowa na tyle zachodu jestem zbyt leniwa i wygodna, tu mam ciepla posadke, owszem lubie wyzwania i nowe rzeczy, nowa praca na pewno spowodowalaby ze nie mysle tylko i wylacznie o dziecku, ale jakos tak... bardzo lubie tutaj moja managerke, ona jest bardzo wyrozumiala i kiedy chce wyskoczyc do lekarza, szpitala - za wszystko mi placi, i nigdy nie powie nie moge isc. W nowym miejscu bedzie mi glupio, tutaj ona wie w jakiej jestem sytuacji, we wszystko jest wtajemniczona – sama zreszta sie starala o swoja coreczke bardzo dlugo i ona zna troche ten “process”
A wiec cos za cos

Madziu, no walsnie, wszedzie kwalifikacje... coz, trzeba sie cieszyc z tego co sie ma
Ja mialam kiedys pelnowymiarowe opakowanie tego kremu pod oczy, bardzo bylam z niego zadowolona, ale to bylo kilka lat temu, kiedy mi zalezalo glownie na nawilzaniu, teraz prawie 30 na karku wiec potzrebuje cos mocniejszego na zmarszczki
Ale za £2 to gzrech nie wziac !


Luca, Ty i te Twoje peeling kawowe .. znowu chcesz lazienke malowac?


Agus, no wlasnie jezeli chodzi o buty to mi moje 177cm przeszkadza, w zadnej innej sytuacji nie... gdybym byla nizsza to nie mialabym fiola na punkcie szminek i blyszczyk a wlasnie na punkcie butow normalnie cudenka sa w sklepach
A tak z innej beczki, to Ty bylas z moja kosmetyczka na kreglach? Wczoraj wspomnialam ze ktoras z Was byla z nia na kreglach i ona chyba kojarzy Ciebie, wysoka Agnieszka..

......................... ..
Dziekuje dziewczyny, postaram sie dobrze bawic na tyle ile bede mogla hihi
Bede w kontakcie, bo net u rodzicow jest

No i dziekuje Wam za WSPARCIE i CIEPLE SLOWA w TYM waznym dla mnie temacie
Moj maz jest dla mnie duzym wsparciem ale to nie to samo co wsparcie kobiet

......................... ...

No i czekam na koniec dnia! Oby szybko zlecial!!!!

Milego dnia !!!!

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-03-11 o 09:13
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 10:21   #829
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, to Ty bylas z moja kosmetyczka na kreglach? Wczoraj wspomnialam ze ktoras z Was byla z nia na kreglach i ona chyba kojarzy Ciebie, wysoka Agnieszka..
Tak, tak, to wlasnie ja bylam I tak jak mowilas jest przemila!

A dzien mi sie swietnie zaczal, bo szef jest w bardzo dobrym humorze i postanowil zafundowac sniadanko dla teamu, tak wiec obzarlam sie dwoma tostami z pieczarkami Eee tam diety, jedzenie czyni mnie szczesliwsza
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 10:24   #830
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Tak, tak, to wlasnie ja bylam I tak jak mowilas jest przemila!

A dzien mi sie swietnie zaczal, bo szef jest w bardzo dobrym humorze i postanowil zafundowac sniadanko dla teamu, tak wiec obzarlam sie dwoma tostami z pieczarkami Eee tam diety, jedzenie czyni mnie szczesliwsza

swiat jest maly!!!!
trzeba uwazac co i gdzie sie robi, bo nigdy nie wiadomo kto to bedzie widzial

ja tez po sniadaniu, tost z serem...
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:38   #831
muaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej kochane
pogoda cos sie poprawic nie chce no ale musi popadac bo tyle nie padalo

justitia tak tak Agnieszka rozumiem Cie z pozycja w pracy po co w sumie narazie ryzykowac dobrze ze jest ci tam dobrze to najwazniejsze.

agia dzieciaczki sa ponizej 5 roku obecnie mam chlopca 2.5 i dziewczynke w wieku 13 miesiecy narazie nie mamy ponizej roczku miejsca sie w sumie zapelnily juz bo jeszcze mam ze soba Nicole. i mozemy miec 2 dzieci miedzy 5-8 rokiem zycia
co do zabaw itd to wazne jest zeby dzieci tez same wybieraly zabawy i czym sie chca zajac ale my rowniez organizujemy im rozne aktywnosci typu malowanie, zabawa modelina itd itd. jezdzimy rowniez na playgroupy i wtedy dzieciaki maja kontakt z innymi dziecmi i zabawkami.
posilki sa w naszym zakresie i gotujemy im same dolaczamy owoce cos slodkiego czasami i kanapeczki mamy unormowane godziny zabaw posilkow i snu takze nie jest zle ja jestem zadowolona przynajmniej narazie

luca i jak przebrnelas przez pranie ? ja piore ostatnio codziennie po pracy Niki rzeczy bo kurcze pare razy dziennie musze przebierac

no jeszcze troche i weekend maz chce jutro po jakies nowe rybki jechac no i zauwazylam ostatnio ze ciagle szuka innego wiekszego akwarium .... jakbysce kogos znaly kto chce sprzedac itp to prosze dajcie znac.
a ja jade zakupic jakies rzeczy dla dzieciaczkow do jedzenia miseczki lyzeczki itp
muaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:10   #832
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

przebrnelam przez pranie kolezanka mnie zagadala na Skype, wiec nie zwracalam uwagi na odglosy.

ech jak to dobrze ze juz piatek. jade po pracy do bootsa uzupelnic moje i TZ zapasy kosmetyczne zazyczyl zebym mu jakas perfume faja wybrala (oj Agia by sie przydala). troche mu sie humor poprawil bo natluklam mu do glowy odpowiednie tresci. generalnie on sie wszystkim przejmuje, bo jak twierdzi nie chce zeby mi czegos zabraklo.
doceniam to, ale przez takie zajmowanie sie glupotami, oswieje w tempie expresowym. praca jest, on ma kontrakt, otwiera ta swoja firme, mamy gdzie mieszkac, ogrodek jest, auto sprawne a on marudzi ze jest zle (no ja nie wiem gdzie on to zle znalazl).

Justynko - bedziemy cie wspierac wszystkimi recami i nogami!!!! jak juz wspomnialam ci wczesniej, mam swoje znajmosci na 'gorze' i pogadam z kim trzeba!!! a teraz bedzie tyle pozytywnie myslacych babek wokol ciebie ze musi sie udac!

chce czekolade! albo lody! albo lody czekoladowe!! i ogorka kiszonego mam okres i zjadam wszystko co mam na swej drodze

do pozniej!!!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:30   #833
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Justitia- zycze Ci bezpiecznej podrozy no i ogolnie udanej wyprawy do Polski
Luca- ja tez mam straszna ochote na czekoladeeee!! i lody!!!!!!!!

Dziewczyny, a widzialyscie, co sie w Japonii dzieje?? Ja sie dowiedzialam od Agii i od tego czasu sledze informacje i oboje z TZ-em nie mozemy w to uwierzyc Straszny kataklizm... W kilka sekund takie miasta moga sobie zniknac z powierzchni Ziemi... Te wszystkie plynace domy, woda zalewajaca wszystko co napotka na swej dordze... Strasznie mi smutno...
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:18   #834
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Justitia- zycze Ci bezpiecznej podrozy no i ogolnie udanej wyprawy do Polski
Luca- ja tez mam straszna ochote na czekoladeeee!! i lody!!!!!!!!

Dziewczyny, a widzialyscie, co sie w Japonii dzieje?? Ja sie dowiedzialam od Agii i od tego czasu sledze informacje i oboje z TZ-em nie mozemy w to uwierzyc Straszny kataklizm... W kilka sekund takie miasta moga sobie zniknac z powierzchni Ziemi... Te wszystkie plynace domy, woda zalewajaca wszystko co napotka na swej dordze... Strasznie mi smutno...
Widziałam to co sie dzieje z matką natura nie wygrasz szkoda, mi tych wszystkich ludzi i ich majątków. Wydawałoby się że człowiek okiełznał przyrodę a tu taki klops az przypomina mi sie powodz z 1997. Aniu, ty pewnie pamietasz, bo oryginalnie z Wrocławia jestes...

a tak abstrachując od tych strasznych wydarzen, to mozecie mi polecic jakis krem pod oczy, ktory by pomogl na moje misie-pandy (cienie dla nie wtajemniczonych). probowałam juz paru kremow Flos-Leku, bo sa polecane na KWC ale na mnie to juz nic nie działa no i jeszcze jakby działał przeciwzmarszczkowo (bo jam przeciez plus 25 kobieta jestem) to byłoby suuuuper!!

buziaki
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:23   #835
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Luca- nie bardzo potrafie Ci pomoc, bo sama jestem w trakcie odwiecznych poszukiwan idealnego kremu pod oczy... A juz myslalam, ze takowy znalazlam, kiedy trafilam na ten z Kuracji Lipidowej Ziai Med... A KWC przeszukalas? Rzuc tez okiem na strone Bootsa, tam tez maja sporo recenzji. Coprawda to nie to samo, co nasze kochane i prawie niezawodne KWC, ale mozna sie zasugerowac recenzjami niektorych kosmetykow niedostepnych na polskim rynku
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2011-03-11 o 20:24
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:29   #836
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

szukałam pewnie, że szukałam. na pierwszy ogien poszły kremy Flos-Leku (chyba ze 3 probowałam, dla jednego to nawet recenzje napisałam). Teraz spróbuje Ziaji Kozie Mleko, a jak to nie pomoże to slyszałam o kremie z witamina E z Body Shop. Ech, metoda prob i błędów może cos znajde i napewno polece!!!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 22:07   #837
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Wybaczcie dziewczyny, że tak zniknęłam na kilka dni, ale tak mnie wymęczyli w pracy, że padałam na ryjek po powrocie i szłam prosto do łóżka .

Mam nadzieję, że tydzień Wam minął dobrze, szybko i bezboleśnie .

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dokladnie- a mnie wystarczy, ze ktos machnie przed nosem eklerka ze swieza smietanka, a mi juz szajba odbija i nie ma bata cobym sie nie skusila Tak wyglada moja (slaba) 'silna wola'
Ja dzisiaj (po raz 974390243) obiecałam sobie ograniczyć słodycze - i co? Okazało się, że koleżanka, która obchodziła urodziny przyniosła pączki i zjadłam 3 . Potem jeszcze dwa milky waye .


Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
w sobote jedziemy na imprezke urodzinowa i zakupilam sobie tez catsuit wlasnie na ta okazje i buciki na dosc wysokim obcasie hihi hm torebki... tez mam szala na ich punkcie aczkolwiek ostatnio przenosie sie on wlasnie na buty na obcasie oczywiscie

a gdzie ta foteczkowa relacja ze spotkania hm ? hania zarzuc tutaj pare tak dla mnie co please
Brakowało nam Cię na spotkaniu! Na następnym nie ma bata, musisz się zjawić i nas poznać . Jak zdrowie, już lepiej?

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
a nie chwalilas sie na spotkaniu...?
Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
wooow, w takim razie oby nie zapomnial! Chwal sie nam tutaj- co to za jeden??
Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
A coz to za tajemnicza osoba? I oczywiscie najwazniejsze - zlozyl zyczenia czy nie?
Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość

No ladnie, na spotkaniu nic sie nie przyznalas ze jest taki kandydat... nic a nic! Chyba Cie musimy rozgadac
I jak tam? Odezwal sie?
Nie chwaliłam się, bo nie pytałyście . Póki co to tylko znajomy . A o życzeniach na (swoje ) szczęście nie zapomniał.


Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Ale mialam fajne popoludnie i wieczor - moj TZ przywital mnie w domku bukietem kwiatow z okazji Dnia Kobiet, a pozniej z wielkim zaangazowaniem smazyl nalesniki z okazji Pancake Day, bo wie, ze mi smazenie nalesnikow kompletnie nie wychodzi - przygotowuje dobre ciasto na nalesniki, ale z ich usmazeniem nie potrafie sobie poradzic i wiecznie sa za grube albo sie rozwalaja. Jestem pod wrazeniem
Ooo, to nic tylko pozazdrościć takiego TŻta . I jeszcze pancakesami dopieścił.

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Od rana mam jakis taki dodupiasty dzien- zaczety od klotni z kierowca autobusu Tak mnie to wkurza, kiedy wsiadam sobie w autobus, a szanowni panowie kierowcy jada sobie z predkoscia 2km/h, zatrzymujac sie przy tym na doslownie KAZDYM przystanku (nawet kiedy na wy/wsiadaja ludzie!) i czytajac sobie gazetke Wkoncu moje zdenerwowanie zaczelo sie we mnie gotowac do tego stopnia, ze jak oparzona zeskoczylam z siedziska i pobieglam do niczego nieswiadomego i w blogim spokoju wczytujacego sie w swoja zafajdana gazetke kierowcy i sie odezwalam. Nie ja jedna bylam juz grubo spozniona przez niego, a ten mi na to, ze to nie jego wina, bo on jest wczesniej! A CO MNIE TO OBCHODZI??? SKAD JA MAM O TYM WIEDZIEC, KIEDY WSIADAM DO JEGO AUTOBUSU????
Eh... Wkoncu przyspieszyl i dotarlam do roboty minute spozniona Moje nerwy nie zdaly sie jednak na nic W dodatku dostal tez opierdziel od innej pani, ktora wysiadala- ale ta to sie darla ZASLUZYL wkoncu, no nie?

Przepraszam, ze Wam tak marudze
Jeszcze tylko 2.5 godzinki i kuuuniec!!
Aniu mnie też to zawsze denerwuje (a dość często się spóźniam - niestety), ale mój współlokator (kierowca w Stagecoach) mówi, że jeśli tylko ktoś zobaczy (kamera, inspektor, pasażer zgłosi), że jechał wcześniej niż powinien to mogą go z miejsca wyrzucić z pracy. Spóźnić się mogą, ale jechać wcześniej - nigdy.


Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Widziszm, ja to ejstem na tyle “madra”, ze jak znajde cos fajnego, to zamiast sie trzymac ten fajnej przetestiowanej rzeczy to testuje dalej... i czesto gesto nie trafiam dobrze i wywalam pieniadze w bloto... staram sie to od jakiegos czasu ograniczac i stawiac na sprawdzone produkty, ale roznie mi to wychodzi
O, to też o mnie! Na rynku kosmetycznym jest tyyyyle produktów, że mam ochotę za każdym razem testować coś innego. Trzeba zrobić jakiś odwyk


Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Nie ma szans, zebym nadrobila wszystkie tematy, wiec nawet nie probuje

Ja mialam super dzien wczoraj! W Londynie piekna sloneczna pogoda, niebiesciutkie niebo! Bylismy w muezum figur woskowych i swietnie sie bawilam, nawet sie nie spodziewalam, ze tak fajnie bedzie. Polazilismy tez sporo po Londynie a na droge powrotna kupilam sobie do poczytania oczywiscie Glamour z blyszczykiem grejfrutowym

Bylam dzis w paru sklepach i szukalam Glamour z kremem pod oczy, ale nigdzie nie znalazlam. Jak ktorejs sie trafi, to prosze tez dla mnie kupic. Akurat mi sie krem pod oczy konczy i bym chetnie ten wyprobowala.

Kasiu, ja rowniez dziekuje za zdjecia.
No to super, że się wycieczka udała, do tego jaka pogoda . Szkoda, że to dzisiejsze słońce gdzieś zniknęło i zamiast tego deszcz

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
wypilingowałam sie peelingiem Lirene pomaranczowym i tak sie wczulam ze czuje kazde naczynko krwionosne na udzie i jest mi tak błogo
Łazienka nie ucierpiała?

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
a tak abstrachując od tych strasznych wydarzen, to mozecie mi polecic jakis krem pod oczy, ktory by pomogl na moje misie-pandy (cienie dla nie wtajemniczonych). probowałam juz paru kremow Flos-Leku, bo sa polecane na KWC ale na mnie to juz nic nie działa no i jeszcze jakby działał przeciwzmarszczkowo (bo jam przeciez plus 25 kobieta jestem) to byłoby suuuuper!!

buziaki
Sama poluję - jak znajdę coś fajnego to dam znać

I nie, Luco, nie masz za dużej głowy

Justynko, mam nadzieję, że podróż udana . Odpoczynek i taka odskocznia od codzienności zawsze dobrze działa na ludzi.
__________________
a traveller

Edytowane przez joplin
Czas edycji: 2011-03-11 o 22:11
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:29   #838
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej dziewczyny

ja tylko na chwile, jestem juz u rodzicow, ale niestety sam pobyt strasznie smutno sie zaczal.
przylecielismy dzisiaj w nocy, moi rodzice nas odebrali z lotniska, jedziemy samochodem, jakas gadka szmatka o wszystkim, a ja myslalam sobie tylko, bysmy jak najszybciej dojechali, bym mogla mojego psa usciskac, i ze jak wejde do domu to bedzie tyle szczescia i radosci, tak zawsze sie moja suczka cieszy jak mnie widzi
a moj maz nagle w samochodzien zapytal "a jak tam piesek"
okazalo sie ze dzien wczesniej, czyli w czwartek moja suczka odeszla

w czwartek z samego rana zle sie czula tzn miala problemy z oddychaniem
zabrali ja do weterynarza, okazalo sie na przeswietleniu, ze ma cos na plucach, pobrali cos do badania, dali antybiotyk na wzmocnienie i odeslali do domu
pare godzin pozniej zaczela nagle wymiotowac, robic pod siebie i padla zupelnie z sil, zeszly z niej chyba wszystkie plyny
moj brat z kolega wzieli ja natychmiast do weterynarza, ale ona odeszla u mojego brata na kolanach w samochodzie !!! ;(
na miejscu sie okazalo tez, ze sa juz wyniki z laboratorium - rak pluc!!
wczesniej zadnych objawow, suczka 10 lat, tryskala zyciem i energia!!!!
kilka godzin i po wszystkim.....
lekarz powiedzial ze tak bywa czasami, ze psy zdrowe, zero objawow mimo ze rak sie rozwija, i nagle je natychmiast z miejsca rak "dobija"

nie moge w to uwierzyc!
brat, mama tata zaryczani- o mnie nawet nie wspomne...
dziadek, babcie to samo, bo ona oczkiem w glowie kazdego z nas byla
w domu cisza, smutek i ciagle tylko wspominanie suczki...

moj maly szkrab.. ;(
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:39   #839
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

ja tylko na chwile, jestem juz u rodzicow, ale niestety sam pobyt strasznie smutno sie zaczal.
przylecielismy dzisiaj w nocy, moi rodzice nas odebrali z lotniska, jedziemy samochodem, jakas gadka szmatka o wszystkim, a ja myslalam sobie tylko, bysmy jak najszybciej dojechali, bym mogla mojego psa usciskac, i ze jak wejde do domu to bedzie tyle szczescia i radosci, tak zawsze sie moja suczka cieszy jak mnie widzi
a moj maz nagle w samochodzien zapytal "a jak tam piesek"
okazalo sie ze dzien wczesniej, czyli w czwartek moja suczka odeszla

w czwartek z samego rana zle sie czula tzn miala problemy z oddychaniem
zabrali ja do weterynarza, okazalo sie na przeswietleniu, ze ma cos na plucach, pobrali cos do badania, dali antybiotyk na wzmocnienie i odeslali do domu
pare godzin pozniej zaczela nagle wymiotowac, robic pod siebie i padla zupelnie z sil, zeszly z niej chyba wszystkie plyny
moj brat z kolega wzieli ja natychmiast do weterynarza, ale ona odeszla u mojego brata na kolanach w samochodzie !!! ;(
na miejscu sie okazalo tez, ze sa juz wyniki z laboratorium - rak pluc!!
wczesniej zadnych objawow, suczka 10 lat, tryskala zyciem i energia!!!!
kilka godzin i po wszystkim.....
lekarz powiedzial ze tak bywa czasami, ze psy zdrowe, zero objawow mimo ze rak sie rozwija, i nagle je natychmiast z miejsca rak "dobija"

nie moge w to uwierzyc!
brat, mama tata zaryczani- o mnie nawet nie wspomne...
dziadek, babcie to samo, bo ona oczkiem w glowie kazdego z nas byla
w domu cisza, smutek i ciagle tylko wspominanie suczki...

moj maly szkrab.. ;(
Justyno, bardzo mi przykro Trzymaj sie jakos
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 17:07   #840
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

ja tylko na chwile, jestem juz u rodzicow, ale niestety sam pobyt strasznie smutno sie zaczal.
przylecielismy dzisiaj w nocy, moi rodzice nas odebrali z lotniska, jedziemy samochodem, jakas gadka szmatka o wszystkim, a ja myslalam sobie tylko, bysmy jak najszybciej dojechali, bym mogla mojego psa usciskac, i ze jak wejde do domu to bedzie tyle szczescia i radosci, tak zawsze sie moja suczka cieszy jak mnie widzi
a moj maz nagle w samochodzien zapytal "a jak tam piesek"
okazalo sie ze dzien wczesniej, czyli w czwartek moja suczka odeszla

w czwartek z samego rana zle sie czula tzn miala problemy z oddychaniem
zabrali ja do weterynarza, okazalo sie na przeswietleniu, ze ma cos na plucach, pobrali cos do badania, dali antybiotyk na wzmocnienie i odeslali do domu
pare godzin pozniej zaczela nagle wymiotowac, robic pod siebie i padla zupelnie z sil, zeszly z niej chyba wszystkie plyny
moj brat z kolega wzieli ja natychmiast do weterynarza, ale ona odeszla u mojego brata na kolanach w samochodzie !!! ;(
na miejscu sie okazalo tez, ze sa juz wyniki z laboratorium - rak pluc!!
wczesniej zadnych objawow, suczka 10 lat, tryskala zyciem i energia!!!!
kilka godzin i po wszystkim.....
lekarz powiedzial ze tak bywa czasami, ze psy zdrowe, zero objawow mimo ze rak sie rozwija, i nagle je natychmiast z miejsca rak "dobija"

nie moge w to uwierzyc!
brat, mama tata zaryczani- o mnie nawet nie wspomne...
dziadek, babcie to samo, bo ona oczkiem w glowie kazdego z nas byla
w domu cisza, smutek i ciagle tylko wspominanie suczki...

moj maly szkrab.. ;(
o jezuuu jak mi przykro Justynko!!!

wiem co przezywasz, bo miałam tak samo z moim kochanym kotem. Wiem ze kot to nie to samo co pies, ale to jednak zwierzątko domowe i było z Toba tyle czasu. Moja kotka umarła w wieku 14 lat, wiec naprawde długo zyła a o jej smierci dowiedziałam się w smsie od ojca
Byłam wtedy w pracy i cały dzien przeryczałam. Do tej pory jak o tym myśle to mam łzy w oczach.

Ale łączę się z Tobą w bólu
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 09:51:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.