Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy bedziesz na spotkaniu Wizazanek w Manchesterze 6/03/2011?
Tak, przybede z miła chęcią. 8 80,00%
Nie, i nie pytajcie dlaczego. 2 20,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 19:48   #901
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Dlatego też może któraś z Was miałaby ochotę na pozaprogramowe spotkanie na kawusię w sobotę popołudniu? Wybieram się do Manchesteru obejrzeć co tam ciekawego w sklepach

...i zahaczyłam i stoisko Clinique w Bootsie i Selfridges bo chciałam próbkę ich kremu na naczynka i niestety nie mają... Troche się zawiodłam bo sam krem kosztuje 34funty (nie wiem jak tu się robi ten znaczek funta ) i wolę teraz nie ryzykować takiego wydatku bo mam inne ważniejsze... No cóż... Trudno. Spróbuję Tołpy ze sklepu internetowego który podała Lucaa
ja w sobote chetnie, ale tez tak w ciagu dnia
odnosnie kosmetykow na naczynka, widzialam dzis nowa serie kosmetykow Ava , maja bardzo dobre opinie. Sama mam ziaji na naczynka i akurat mi sie konczy opakowanie, wiec moge ci dac, to sobie wyprobujesz. moze akurat ci bedzie odpowiadal i nie jest drogi. a dzis wlasnie tez widzialam ta Tolpe, to chyba jakies nowe kosmetyki, co? Bo pierwszy raz dzisiaj je w rosmannie widzialam.


Cytat:
Napisane przez angel00 Pokaż wiadomość
Lucaa_rules w uk od 2006 roku z tym ze wczesniej mieszkalam troche w londynie troche w milton keynes , duzo opowiadania Do niedawna pracowalam w pobliskiem Morrisonie a obecnie w "lekach" . Na "kawke" z checia sie wybiore z tym ze kawki nie lubie Najlepiej jak sie podlaczysz na gg 2842630
aaa co do zakupkow to sama nie jestes ja to maniaczka .. teraz szukam ladnej sukienki na wesele z tym ze mam wymarzona w myslach tylko nie ma takiej w sklepach;/ A ty w jakim wieku jestes?
tez tak mam, ze sobie cos wyobraze i nie moge tego znalezc, to najgorsze!!

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
no ja sama bylam pod wrazeniem teraz planujemy mame TZ do PL zabrac

a ty kochana z Manchesteru latasz? bo tak sie zastanawialam co od nas do Polski leci i nigdy mi sie nie chcialo sprawdzac bo na ta moja lodzka wies to tylko z Liverpoolu mozna doleciec niestety

a z wlosami to ja bym sobie na twoim miejscu poszalala, a c
do Polski latam z Liverpoolu. z wloskami to obie z kolezanka zostalysmy obciete nie tak jak chcialysmy!! ale sie usmialysmy po wyjsciu od fryzjera i teraz sie juz przyzwyczailysmy i chyba sie sobie podobamy ale przyznam sie, ze na poczatku bylo dziwnie, tak krotkich wlosow to nie pamietam, zebym miala. zreszta same niedlugo zobaczycie. super dzien byl. kupilam sobie koszulke w orsay i nowy kremik z podkladem nivea a dzien zakonczylysmy w kinie na filmie 'no strings attached' - bardzo przyjemna historyjka i bardzo przystojny ashton

no i ja oczywiscie sie pisze na spotkanie! jako piata dla mnie rowniez pub, zeby dalo sie pogadac.

buziaki
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:44   #902
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

to o jakim spotkaniu teraz mowa? bo ja sie pogubilam?
kiedy? teraz w sobote?

Madziu tez ta tolpe ogladalam, zainteresowala mnie seria dla cery tlustej, mialam nawet w koszyku, ale w ostatniej chwili zrezygnowalam, bo kupilam wczesniej na lotnisku Clinique, oraz dwa inne juz w rosmannie : Nivea i Ziaja,,, i pomyslalam ze 4 kremy to juz przesada kiedy ja to zuzyje
faktycznie Tolpa ma interesujace serie, ale ciekawe jak sie sprawuja te kosmetyki, bo nigdy wczesniej o nich nie slyszalam
Ashton jest suuuper tez mam liscie ten film do obejrzenia


a ja lecialam ostatnio z Doncaster
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 23:57   #903
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Nie wiem jak to wyjdzie mi w koncu w te sobote z pozaprogramowym spotkaniem bo mozliwe ze bede miala randke w ciemno i pojade sobie tylko wieczorem po pracy w piatek do Manchesteru Dam jeszcze znac.
Jesli chodzi o 2 kwietnia to sie pisze rowniez i rowniez moze byc pub.

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
ja w sobote chetnie, ale tez tak w ciagu dnia
odnosnie kosmetykow na naczynka, widzialam dzis nowa serie kosmetykow Ava , maja bardzo dobre opinie. Sama mam ziaji na naczynka i akurat mi sie konczy opakowanie, wiec moge ci dac, to sobie wyprobujesz. moze akurat ci bedzie odpowiadal i nie jest drogi. a dzis wlasnie tez widzialam ta Tolpe, to chyba jakies nowe kosmetyki, co? Bo pierwszy raz dzisiaj je w rosmannie widzialam.
Sprobuje chyba jednak ta Tolpe, tez wczesniej nie uzywalam ale na KWC ma calkiem dobre opinie ten krem na naczynka. Poza tym nie moge tak sobie wybierac tego co jest dostepne w Rossmanie bo nie chce kolezance ktora tam pracuje tylka zawracac zeby mi wyslala W kazdym razie dzieki

No to chyba pora isc spac, jutro znow bede zmeczona... No ale coz... Zycie Pozdrawiam
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 06:29   #904
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
to o jakim spotkaniu teraz mowa? bo ja sie pogubilam?
kiedy? teraz w sobote?
mrowkaa06 zaproponowala pozaprogramowe spotkanie w ta sobote, a te programowe jest 2 kwietnia
ja na lotnisku dorwalam glamour z kremem pod oczyzapomnialam sie wczesniej pochwalic ale blokera nie znalazlam. w jednej z tutejszych aptek wykupionu a nastepna dostawa w piatek, ale za pozno jak dla mnie. na wielkanoc bede w domu, to bede musiala mame poprosic,zeby mi w aptece za wczasu zamowila i odebrala.

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to wyjdzie mi w koncu w te sobote z pozaprogramowym spotkaniem bo mozliwe ze bede miala randke w ciemno i pojade sobie tylko wieczorem po pracy w piatek do Manchesteru Dam jeszcze znac.
Jesli chodzi o 2 kwietnia to sie pisze rowniez i rowniez moze byc pub.

Sprobuje chyba jednak ta Tolpe, tez wczesniej nie uzywalam ale na KWC ma calkiem dobre opinie ten krem na naczynka. Poza tym nie moge tak sobie wybierac tego co jest dostepne w Rossmanie bo nie chce kolezance ktora tam pracuje tylka zawracac zeby mi wyslala W kazdym razie dzieki
Gdybysmy sie wczesniej zgadaly, to bym ci zakupila. A dzis juz nie bede w rosmanie tylko w duzym tesco a tam maja zdecydowanie mniejszy wybor. A co to za ranka w ciemno?

Dzisiaj jestem zalamana fryzura. Wczoraj umodelowana jeszcze jakos wygladala, a przeciez ja codziennie nie bede jej tak ukladac. I wygladam tragicznie. Zawsze musi byc ten pierwszy raz i to jest moj pierwszy, ze tak z fryzura nie wyszlo.

Buziaki i milego dnia
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 07:32   #905
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
dybysmy sie wczesniej zgadaly, to bym ci zakupila. A dzis juz nie bede w rosmanie tylko w duzym tesco a tam maja zdecydowanie mniejszy wybor. A co to za ranka w ciemno?

Dzisiaj jestem zalamana fryzura. Wczoraj umodelowana jeszcze jakos wygladala, a przeciez ja codziennie nie bede jej tak ukladac. I wygladam tragicznie. Zawsze musi byc ten pierwszy raz i to jest moj pierwszy, ze tak z fryzura nie wyszlo.

Buziaki i milego dnia
W sumie w srode wieczorem znalazlam ten krem Tolpy to nie bylo jak sie dogadac Ale jak zamowie sobie jutro to w poniedzialek powinnam miec takze ok
Jesli chodzi o randke to u mojej mamy w pracy zakladaja alarm przeciwpozarowy i ona ze swoja kolezanka zaczely rozmawiac na moj temat z jednym z chlopakow ktory to robi (Mark,29 lat), on wczoraj widzial mnie na FB, spodobalam mu sie i chce sie w sobote spotkac na jakies zarcie Podobno jest sympatyczny i nie brzydki, ja go niestety nie widzialam. Okaze sie co z tego wyjdzie, nadziei sobie zadnych nie robie bo juz dawno je stracilam na znalezienie fajnego faceta na stale...

Sprobuj znalezc sobie jakis swoj szybki sposob na ulozenie wlosow, moze jakos sie uda.

Milego dnia dziewczynki


I jeszcze raz ja Wiecie moze do ktorej jest Primark otwarty w tygodniu? Cos mi sie obilo o uszy ze do 22?

Edytowane przez mrowkaa06
Czas edycji: 2011-03-24 o 07:33
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:45   #906
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Aaa teraz rozumiem wszystko mi sie pomieszalo z tymi spotkaniami

U mnie ta sobota na miescie niestety musi odpasc ze wzgledow finansowych ... wyplata dopiero 1go kwietnia.. masakra! Jaki dlugi ten miesiac!!!

Madziu daj sobie kilka dni, zobaczysz ze za kilka dni wlosy sie beda juz inaczej ukladac swoja droga jestem ciakawa jaka masz teraz fryzurke
Moje zapuszczanie idzie tragicznie, mam taka dlugosc ze ani a ta ani w tamta nic sie nie da zrobic, wygladam jak czupiradlo, ale jeszcze ze 2 cm i powinno byc lepiej, a do fryzjera sie wybieram dopiero w czerwcu...
W ogole to sie wzielam za “odtluszczanie” wlosow, bo mi sie strasznie przetluszczaja i musze myc codziennie... przywiozlam sobie z polski taka maseczke ktora ma zredukowac przetluszczanie sie ... no i dzialam, chyba na razie wychodzi, bo wczoraj wlosow nie mylam i powinnam dzisiaj wygladac jak polana olejem a nie wygladam

Moje Blokery tez byly zamawiane w aptece, ale to kolezanka mi ta sprawe zalatwila
Ehh teraz zaluje ze nie kupilam tego kremu hahah

Mrowkaa jak romantycznie powodzenia!!!!!!!

Jejku jaka ladna dzisiaj pogoda!!!! Najchetniej bym sobie posiedziala w ogrodzie teraz

DZIEWCZYNY CZY MACIE JAKIES PLANY NA PIERWSZY WEEKEND MAJA? TEN DLUUUGI????
Bo mysle nad rozpoczeciem sezony grilowego... moze wtedy by Wam pasowalo?????
Wiem, ze sie jeszcze nawet w kwietniu nie spotkalysmy ale wiadomoc, ze na taki weekend moga byc juz rozne plany wiec mowie wczesniej
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 11:41   #907
angel00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Flintshire
Wiadomości: 12
GG do angel00
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

lucaa_rules co z nasza kawka?
angel00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 16:18   #908
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY CZY MACIE JAKIES PLANY NA PIERWSZY WEEKEND MAJA? TEN DLUUUGI????
Bo mysle nad rozpoczeciem sezony grilowego... moze wtedy by Wam pasowalo?????
Wiem, ze sie jeszcze nawet w kwietniu nie spotkalysmy ale wiadomoc, ze na taki weekend moga byc juz rozne plany wiec mowie wczesniej
Ja mam plan sie urznac bo 1 maja koncze moje nieszczesne 26 lat wiec mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym

Cytat:
Napisane przez angel00 Pokaż wiadomość
lucaa_rules co z nasza kawka?
napisalam ci wiadomosc prywatna

dzisiaj bede wieczorem piekla ciasteczka dla mojego teamu na jutro
zobaczymy co z tego wyjdzie, i mam nadzieje ze chata nie stanie w plomieniach!!

Moja rada: Nie kupujcie niczego Argos Value chcialam isc po kosztach i kupilam Argos Value toster i dzisiaj rano przy sniadaniu wywalilo mi korki
Generalnie nie polecam

Do wieczorka!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:51   #909
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Madziu daj sobie kilka dni, zobaczysz ze za kilka dni wlosy sie beda juz inaczej ukladac swoja droga jestem ciakawa jaka masz teraz fryzurke
Moje zapuszczanie idzie tragicznie, mam taka dlugosc ze ani a ta ani w tamta nic sie nie da zrobic, wygladam jak czupiradlo, ale jeszcze ze 2 cm i powinno byc lepiej, a do fryzjera sie wybieram dopiero w czerwcu...
W ogole to sie wzielam za “odtluszczanie” wlosow, bo mi sie strasznie przetluszczaja i musze myc codziennie... przywiozlam sobie z polski taka maseczke ktora ma zredukowac przetluszczanie sie ... no i dzialam, chyba na razie wychodzi, bo wczoraj wlosow nie mylam i powinnam dzisiaj wygladac jak polana olejem a nie wygladam

Moje Blokery tez byly zamawiane w aptece, ale to kolezanka mi ta sprawe zalatwila
Ehh teraz zaluje ze nie kupilam tego kremu hahah

Mrowkaa jak romantycznie powodzenia!!!!!!!

Jejku jaka ladna dzisiaj pogoda!!!! Najchetniej bym sobie posiedziala w ogrodzie teraz

DZIEWCZYNY CZY MACIE JAKIES PLANY NA PIERWSZY WEEKEND MAJA? TEN DLUUUGI????
Bo mysle nad rozpoczeciem sezony grilowego... moze wtedy by Wam pasowalo?????
Wiem, ze sie jeszcze nawet w kwietniu nie spotkalysmy ale wiadomoc, ze na taki weekend moga byc juz rozne plany wiec mowie wczesniej
ciekawa jestem reakcji innych ja dla siebie dziwnie wygladam, bo tak krotko jeszcze nie mialam. ja sie pisze na grilla na pierwszy weekend maja! jak najbardziej! wroce ze swiat wielkanocnych z Polski i z mila checia sie z wami spotkam. powrot do rzeczywistosci bedzie o wiele przyjemniejszy
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:08   #910
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Mrowkaa jak romantycznie powodzenia!!!!!!!

Jejku jaka ladna dzisiaj pogoda!!!! Najchetniej bym sobie posiedziala w ogrodzie teraz

DZIEWCZYNY CZY MACIE JAKIES PLANY NA PIERWSZY WEEKEND MAJA? TEN DLUUUGI????
Bo mysle nad rozpoczeciem sezony grilowego... moze wtedy by Wam pasowalo?????
Wiem, ze sie jeszcze nawet w kwietniu nie spotkalysmy ale wiadomoc, ze na taki weekend moga byc juz rozne plany wiec mowie wczesniej
Romantycznie, ale jak na razie on się nie odezwał także może nic z tego nie wyjdzie... I wcale się nie zdziwię z moim szczęściem...

Pogoda ostatnio jest super, jak mam przerwę na lunch w pracy to sobie wychodzimy i się wszyscy grzejemy na słońcu

Ja jak na razie również się piszę na maj


Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
dzisiaj bede wieczorem piekla ciasteczka dla mojego teamu na jutro
zobaczymy co z tego wyjdzie, i mam nadzieje ze chata nie stanie w plomieniach!!
Powodzenia w pieczeniu!!
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:40   #911
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Ja mam plan sie urznac bo 1 maja koncze moje nieszczesne 26 lat wiec mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym
Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
ja sie pisze na grilla na pierwszy weekend maja! jak najbardziej! wroce ze swiat wielkanocnych z Polski i z mila checia sie z wami spotkam. powrot do rzeczywistosci bedzie o wiele przyjemniejszy
Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Ja jak na razie również się piszę na maj

super


Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość

dzisiaj bede wieczorem piekla ciasteczka dla mojego teamu na jutro
zobaczymy co z tego wyjdzie, i mam nadzieje ze chata nie stanie w plomieniach!!
rany, bo cukiernikiem zostaniesz

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Moja rada: Nie kupujcie niczego Argos Value chcialam isc po kosztach i kupilam Argos Value toster i dzisiaj rano przy sniadaniu wywalilo mi korki
Generalnie nie polecam
ja kupilam blender juz nie dziala po pierwszym zuzyciu, a nie moge zwrocic, bo nie mam juz rachunku :P


Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
ciekawa jestem reakcji innych ja dla siebie dziwnie wygladam, bo tak krotko jeszcze nie mialam.
no to tym bardziej jestem ciekawa Twojej fryzurki


Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Romantycznie, ale jak na razie on się nie odezwał także może nic z tego nie wyjdzie... I wcale się nie zdziwię z moim szczęściem...
eee moze nie bedzie wcale tak zle moze sie okazac fajny
bedziemy czekac na relacje
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 20:25   #912
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
eee moze nie bedzie wcale tak zle moze sie okazac fajny
bedziemy czekac na relacje
Miałam na myśli że może wcale randka nie dojdzie do skutku Wiem że młoda jestem ale nadzieje na spotkanie kogoś normalnego to już dawno straciłam bo trafiam na samych palantów
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:38   #913
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

no dziewczynki skonczylam moje wypieki i jestem zje....a jak kon po westernie. Kolacji standardowo nie zaliczyłam bo się obżarłam ciastkami które zrobiłam nie są nawet takie złe

Madziu - ja tez dołączam się do grona ciekawskich chcących zobaczyc twoje włosy...

Justynko - ja tez miałam zonka bo rachunek powędrował do kosza (no bo nie spodziewałam sie, ze sie moze coś zepsuc po minucie użytkowania). Musiałam niestety nurkować ręką w koszu (bleeeeeeeee), i znalazłam dziada. Dobrze kosz był mało zapełniony i były to głownie papierowe bzdury więc nie nadziałam się na jakąś klejąca niespodziankę (zreszta mialam na rękah moje sterylne rękawice do sprzątania). Oddam to dziadostwo w p....u i kupie jakiś lepsiejszy.

Mróweczko - nie trać wiary w ludzi masz jeszcze czasu a czasu i uwierz mi ze jeszcze chodza normalni faceci po tej ziemi, tylko sie dobrze maskują
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż

Edytowane przez lucaa_rules
Czas edycji: 2011-03-24 o 20:40
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:47   #914
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Mróweczko - nie trać wiary w ludzi masz jeszcze czasu a czasu i uwierz mi ze jeszcze chodza normalni faceci po tej ziemi, tylko sie dobrze maskują
Ja wychodzę z założenia że Ci fajni są już zajęci a tutaj w UK to przynajmniej jeśli chodzi o Polaków to same wyrzutki społeczeństwa No ale może się trafi kiedyś i mi coś jak ślepej kurze ziarno Gratuluje udanego wypieku
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:42   #915
angel00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Flintshire
Wiadomości: 12
GG do angel00
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

mrowkaa - kazda potwora znajdzie swego amatora

A ja dzis ostatni dzien do pracki i to tylko na 5 godzinek i wkoncu wolne- wieczor zajety golabkami a jutro rano wyczekiwane zakupki Poszalalabym sobie gdzies na disco ...
angel00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 15:46   #916
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Miałam na myśli że może wcale randka nie dojdzie do skutku Wiem że młoda jestem ale nadzieje na spotkanie kogoś normalnego to już dawno straciłam bo trafiam na samych palantów
Nie szukaj, samo cie znajdzie! Zycie jest pelne niespodzianek, kto wie kogo ci postawi na drodze

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Madziu - ja tez dołączam się do grona ciekawskich chcących zobaczyc twoje włosy...
musze sie przyznac, ze calkiem pozytywne komentarze moja fryzurka dostala takze musze sie przyzywczaic i tyle

ale piekna tutaj pogoda! ludzie juz wakacyjnie poubierani! juz rozumiem skad u was te grillowe nastroje jakie plany na weekend?
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 23:36   #917
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez angel00 Pokaż wiadomość
mrowkaa - kazda potwora znajdzie swego amatora

A ja dzis ostatni dzien do pracki i to tylko na 5 godzinek i wkoncu wolne- wieczor zajety golabkami a jutro rano wyczekiwane zakupki Poszalalabym sobie gdzies na disco ...
Szkoda ze nie mieszkasz bliżej bo mi brakuje takiego wyjścia na dyskotekę w damskim towarzystwie, dużej ilości alkoholu i poderwania jakiegoś fajnego faceta Nie wiem w sumie jakby to wyszło bo straciłam praktykę i w jednym i w drugim ale czasem faceci są tu na prawdę hot...


Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Nie szukaj, samo cie znajdzie! Zycie jest pelne niespodzianek, kto wie kogo ci postawi na drodze



musze sie przyznac, ze calkiem pozytywne komentarze moja fryzurka dostala takze musze sie przyzywczaic i tyle

ale piekna tutaj pogoda! ludzie juz wakacyjnie poubierani! juz rozumiem skad u was te grillowe nastroje jakie plany na weekend?
Już nie szukam bo mi się nie chce No i widzisz jak pięknie wyszło z fryzurką A pogoda jest rzeczywiście fajna tylko szkoda że noce są takie zimne...


Byłam dziś w Primani, zakupiłam 2 pary butów, szorty i t-shirt SuperGirl Nie wiem czemu ale nie umiem się przekonać do tego sklepu, jak widzę ilości jakie tam są ubrań to mnie od razu zniechęca bo sobie myślę ile osób będzie miało to samo co ja a nie lubię tak. W ogólne nie wiem jaką oni mają rozmiarówkę bo zazwyczaj rozmiar jeansów mam 12 a bluzek 10 a dziś spodnie 12 były za małe a koszulka 10 za duża...

W ogóle to jestem zadowolona (9 miesięcy w UK i jedyne co mi pasuje to ze "I'm glad", co to będzie później... ), że ten tydzień już się skończył bo był dla mnie wyjątkowo nudny i powolny... Nawet nie wiem czy będzie mi się chciało jutro gdzieś wyjść wieczorem (randki w ciemno nie będzie bo chłopak mnie olał, ale mam opcję wyjść z kim innym). Okaże się...

A w ogóle to co tu taka cisza, muszę gadać sama do siebie (jak to dziś koleżanka w pracy powiedziała nt rozmawiania do samej siebie "wszystko jest w porządku dopóki nie usłyszysz odpowiedzi" )

A może ktoś się nudzi w niedzielę?

Pozdrawiam !!
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 08:34   #918
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Szkoda ze nie mieszkasz bliżej bo mi brakuje takiego wyjścia na dyskotekę w damskim towarzystwie, dużej ilości alkoholu i poderwania jakiegoś fajnego faceta Nie wiem w sumie jakby to wyszło bo straciłam praktykę i w jednym i w drugim ale czasem faceci są tu na prawdę hot...



Już nie szukam bo mi się nie chce No i widzisz jak pięknie wyszło z fryzurką A pogoda jest rzeczywiście fajna tylko szkoda że noce są takie zimne...


Byłam dziś w Primani, zakupiłam 2 pary butów, szorty i t-shirt SuperGirl Nie wiem czemu ale nie umiem się przekonać do tego sklepu, jak widzę ilości jakie tam są ubrań to mnie od razu zniechęca bo sobie myślę ile osób będzie miało to samo co ja a nie lubię tak. W ogólne nie wiem jaką oni mają rozmiarówkę bo zazwyczaj rozmiar jeansów mam 12 a bluzek 10 a dziś spodnie 12 były za małe a koszulka 10 za duża...

W ogóle to jestem zadowolona (9 miesięcy w UK i jedyne co mi pasuje to ze "I'm glad", co to będzie później... ), że ten tydzień już się skończył bo był dla mnie wyjątkowo nudny i powolny... Nawet nie wiem czy będzie mi się chciało jutro gdzieś wyjść wieczorem (randki w ciemno nie będzie bo chłopak mnie olał, ale mam opcję wyjść z kim innym). Okaże się...

A w ogóle to co tu taka cisza, muszę gadać sama do siebie (jak to dziś koleżanka w pracy powiedziała nt rozmawiania do samej siebie "wszystko jest w porządku dopóki nie usłyszysz odpowiedzi" )

A może ktoś się nudzi w niedzielę?

Pozdrawiam !!
Primark chyba ostatnio zmienil swoja rozmiarowke. Wprowadzili rozmiar 6 na koszulkach a jak ostatnim razem bylam to najmniejsze mieli 8. Ja normalnie to bym bardzo chetnie sie spotkala, ale niestety ta niedziele mam juz zaplanowana. Ale ogolnie to jestem otwarta na wszelkie propozycje Kawka, kino, wypady za miasto... Poznasz nas juz w nastepna sobote, takze mam nadzieje, ze chociaz nastepny tydzien minie ci milej - na ekscytujacym oczekiwaniu

A te wyjscie dzis wieczorem to jakas randka, czy jakies spotkanie ze znajomymi?

Buziaki
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:49   #919
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Primark chyba ostatnio zmienil swoja rozmiarowke. Wprowadzili rozmiar 6 na koszulkach a jak ostatnim razem bylam to najmniejsze mieli 8. Ja normalnie to bym bardzo chetnie sie spotkala, ale niestety ta niedziele mam juz zaplanowana. Ale ogolnie to jestem otwarta na wszelkie propozycje Kawka, kino, wypady za miasto... Poznasz nas juz w nastepna sobote, takze mam nadzieje, ze chociaz nastepny tydzien minie ci milej - na ekscytujacym oczekiwaniu

A te wyjscie dzis wieczorem to jakas randka, czy jakies spotkanie ze znajomymi?

Buziaki
W każdym razie rozmiar koszulki 8 podbudowuje
To już za tydzień jest kwiecień? W ogóle nie zwracam uwagi na daty i teraz jestem w szoku że ten czas tak leci szybko
O ile w ogóle wyjdę to ze znajomym, ale to nie będzie randka. Wiem że raczej nie możliwe mieć w facecie tylko kumpla (chociaż w Pl miałam kilku) ale może się uda...
Idę zrobię swój przydział "brzuszków", nie chce mi się ale będę miła z głowy
Miłego dnia
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 11:08   #920
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
W każdym razie rozmiar koszulki 8 podbudowuje
To już za tydzień jest kwiecień? W ogóle nie zwracam uwagi na daty i teraz jestem w szoku że ten czas tak leci szybko
O ile w ogóle wyjdę to ze znajomym, ale to nie będzie randka. Wiem że raczej nie możliwe mieć w facecie tylko kumpla (chociaż w Pl miałam kilku) ale może się uda...
Idę zrobię swój przydział "brzuszków", nie chce mi się ale będę miła z głowy
Miłego dnia
Pewnie, ze warto isc i poszerzac krag znajomych. A noz bedzie mial fajnych kolegow Widze, ze aktywna jestes, kurcze ja tez powinnam sie zmobilizowac do cwiczen i pojsc na silownie! ale to od przyszlego tygodnia ty gdzies chodzisz, czy w domu sobie cwiczysz?
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:20   #921
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Pewnie, ze warto isc i poszerzac krag znajomych. A noz bedzie mial fajnych kolegow Widze, ze aktywna jestes, kurcze ja tez powinnam sie zmobilizowac do cwiczen i pojsc na silownie! ale to od przyszlego tygodnia ty gdzies chodzisz, czy w domu sobie cwiczysz?
Taa ja taka aktywna że mam wykupiony jeszcze karnet na siłownię do końca marca i nie chodzę, zaczęłam chodzić w grudniu i udawało mi się nawet prawie codziennie, ale jak straciłam pracę to mnie taka beznadzieja opanowała że nawet mi sie nie chciało szykować żeby wyjść na tą siłownię i kontraktu już nie przedłużałam bo mam inne wydatki. Kupiłam sobie piłkę taką jakby lekarską w TKmaxie i ćwiczę z nią brzuch, biceps i triceps i uda z tyłeczkiem Mam zamiar jeszcze kupić sobie rower i jeździć po pracy bo dni teraz takie długie już że nie chce mi się siedzieć w domu. Ogólnie próbuję trochę jeszcze schudnąć ale z ćwiczeniami chodzi bardziej mi o to żeby skórę ujędrnić bo schudłam 18kg to teraz jest nie ciekawie z jej stanem... I może uda mi się oponki trochę zlikwidować Ale się rozpisałam...
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:24   #922
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Taa ja taka aktywna że mam wykupiony jeszcze karnet na siłownię do końca marca i nie chodzę, zaczęłam chodzić w grudniu i udawało mi się nawet prawie codziennie, ale jak straciłam pracę to mnie taka beznadzieja opanowała że nawet mi sie nie chciało szykować żeby wyjść na tą siłownię i kontraktu już nie przedłużałam bo mam inne wydatki. Kupiłam sobie piłkę taką jakby lekarską w TKmaxie i ćwiczę z nią brzuch, biceps i triceps i uda z tyłeczkiem Mam zamiar jeszcze kupić sobie rower i jeździć po pracy bo dni teraz takie długie już że nie chce mi się siedzieć w domu. Ogólnie próbuję trochę jeszcze schudnąć ale z ćwiczeniami chodzi bardziej mi o to żeby skórę ujędrnić bo schudłam 18kg to teraz jest nie ciekawie z jej stanem... I może uda mi się oponki trochę zlikwidować Ale się rozpisałam...
rower - moja pasja w Polsce! moze kiedys do niej wroce i urzadzimy jakies wycieczki rowerowe tylko bym musiala kupic rower najpierw. ale moze jakis uzywany nie jest drogi.
przejrzalam posty starsze, ale nie znalazlam czy podalas swoje imie. mozna wiedziec ?
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:51   #923
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
rower - moja pasja w Polsce! moze kiedys do niej wroce i urzadzimy jakies wycieczki rowerowe tylko bym musiala kupic rower najpierw. ale moze jakis uzywany nie jest drogi.
przejrzalam posty starsze, ale nie znalazlam czy podalas swoje imie. mozna wiedziec ?
Marta A jak patrzyłam na Gumtree to rower już za 50 funtów można kupić używany
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:19   #924
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Marta A jak patrzyłam na Gumtree to rower już za 50 funtów można kupić używany
Trzeba bedzie sie pomyslec o tym

Dziewczyny bylam dzisiaj w kinie na pokreconej komedii Hall pass, ale sie usmialam Poza tym wchodzi niedlugo komedia z Cameron Diaz 'Bad teacher' i z Kate Hudson 'Something borrowed', ktoras bedzie miala ochote sie wybrac?

Buziaki
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:25   #925
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Trzeba bedzie sie pomyslec o tym

Dziewczyny bylam dzisiaj w kinie na pokreconej komedii Hall pass, ale sie usmialam Poza tym wchodzi niedlugo komedia z Cameron Diaz 'Bad teacher' i z Kate Hudson 'Something borrowed', ktoras bedzie miala ochote sie wybrac?

Buziaki
Czemu by nie
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 16:13   #926
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Czemu by nie
Something borrowed bedzie w kinie 6 maja, a Bad teacher w czerwcu. Tazke jeszcze o tym przypomne, bo na pewno chce na nie isc

Spotkanie 2 kwietnia 2011 termin juz sie zbliza, a dziewczyn nie ma .. trzeba by bylo ustalic godzine. Pasuje wam 16 w tym samym miejscu? Zeszlym razem tak kolo 16 sie spotkalysmy ...

Buziaki
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 18:29   #927
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Something borrowed bedzie w kinie 6 maja, a Bad teacher w czerwcu. Tazke jeszcze o tym przypomne, bo na pewno chce na nie isc

Spotkanie 2 kwietnia 2011 termin juz sie zbliza, a dziewczyn nie ma .. trzeba by bylo ustalic godzine. Pasuje wam 16 w tym samym miejscu? Zeszlym razem tak kolo 16 sie spotkalysmy ...

Buziaki
mi pasuje
idziemy od razu do weatherspoona???
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 23:39   #928
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Mi w sobote 2 kwietnia o godzinie 16 w tym samym miejscu pasuje jak najbardziej Dla dziewyczn, ktore przybeda na spotkanie po raz pierwszy - to 'to samo miejsce' to pomnik przy Picadily Gardens, zaraz kolo fontann, niedaleko Kro. Moze zrobimy tak jak poprzednio, tzn. kazda przychodzi z butelka wody mineralnej w rece, wiec nowe osoby beda mogly nasza grupe latwo poznac?

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
idziemy od razu do weatherspoona???
Mysle, ze tak bedzie najlepiej Tylko pytanie, ktorego Wetaherspoona wybieramy - przy Picadilly Gardens czy przy St Peter's Square?
Ja osobiscie nie bylam jeszcze w tym przy Picadilly Gardens - czy jest on tak samo duzy i dosyc cichy jak ten przy St Peter's Square?

A tak w ogole siedze sobie wlasnie po kilku Wscieklych Psach i calkiem wesolo mi jest

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
A w ogóle to co tu taka cisza, muszę gadać sama do siebie (jak to dziś koleżanka w pracy powiedziała nt rozmawiania do samej siebie "wszystko jest w porządku dopóki nie usłyszysz odpowiedzi" )
Ale gadanie z sama soba dobrze Ci wychodzi
A odnosnie poznania fajnego faceta - najlepsze zawsze nas spotyka, wtedy kiedy sie tego nie spodziewamy

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Something borrowed bedzie w kinie 6 maja, a Bad teacher w czerwcu. Tazke jeszcze o tym przypomne, bo na pewno chce na nie isc
Filmy zupelnie nie w moim guscie, aczkolwiek przemysle tak czy siak - czego sie nie robi, by spedzic wieczor w dobrym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY CZY MACIE JAKIES PLANY NA PIERWSZY WEEKEND MAJA? TEN DLUUUGI????
Bo mysle nad rozpoczeciem sezony grilowego... moze wtedy by Wam pasowalo?????
Wiem, ze sie jeszcze nawet w kwietniu nie spotkalysmy ale wiadomoc, ze na taki weekend moga byc juz rozne plany wiec mowie wczesniej
Nie mam jeszcze zadnych planow, ale grill u Ciebie zawsze Delikatnie i czysto hipoteteycznie wspomnialam o tym mojemu TZtowi i jest nastawiony entuzjastycznie

Dziewczyny, a czy bylaby ktoras chetna na jakies wspolne zakupy mineralow? Chodzi mi szczegolnie o miejsca, ktore 'kasuja' sobie zbojecko za przesylke. Jesli tak to dajcie znac, bo powoli wchodze w temat wlasnie

A w sobote bylam na mikrodermabrazji, tej zakupionej w Grouponie. Jest to wlasciwie to czego sie spodziewalam za te pieniadze, czyli mikrodermabrazja zrobiona tylko na twarzy, bez zmian koncowek, etc. No coz, zobaczymy jak bede wygladala po kolejnych pieciu i wtedy bede to jakos komentowala.

Buuu i koniec weekendu juz
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 00:41   #929
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Mi pasuje jak najbardziej
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:07   #930
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej dziewczyny
norrrmalnie nie wierze, ze juz koniec weekendu!!!

w ogole to przez ta zmiane czasu nam zegar w piecu chodzi inaczej i dzisiaj rano wlaczyl sie za pozno... ale zimno bylo!
do tego ta mgla... okropnosc.. zaczelam poniedzialek od marudzenia!

jeszcze moj TZ spac dzisiaj w nocy nie mogl, i mnie co chwile budzil jak sie wiercil.. cala droge do pracy z nim wsciekla przemilczalam

Agus byloby super jakby Wam pasowalo
ja bym sie pisala na zakup mineralow, ale na razie to probki, bo nie mam pojecia co zamawiac i od czego zaczac...
Anyolek tez miala mikrodermabrazje w sobote, na tej samej zasadzie co Ty
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 09:51:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.